Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!

Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

Sportpályák és medence

Rosetta M. McCarthy
    .::Diák::.

Sportpályák és medence - Page 3 Empty Re: Sportpályák és medence

Témanyitás by Rosetta M. McCarthy on Hétf. Júl. 29, 2013 10:50 pm

// Olvadás //

*Kicsit meglepődik a fiú nevetésén, de tetszik neki, így még senkit sem hallot nevetni és személy szerint jót mulat rajta. Egy mosolyt mindenképpen megér neki. Bólint a fiú megjegyzésére, de nagyon nem tud mit fűzni hozzá. Bár az biztos, vagy Nate vagy a nővére segítségével, de meg fog ismerkedni a cameososokkal. Mert valahogy képtelen elhinni ezek után, amit a nővére állít. Mikor a fiú az egyik kocka zsniről kezd beszélni pöttyet leesik az álla. Tudni illik, ő nem túl jártas ilyen téren, igazából nem is érdekli, de azért megtapsolja azokat, akiknek ez megy.* - Az nem semmi. Egyszer azért megnézném, hogy miket csinál. *Ábrándozik el a lány. Ha rajta múlik, akkor ez biztos meg fog történni. Aztán ugye picit belefeledkezik a srác elemezgetésébe, a labda után siet és visszarúgja a másiknak, majd visszaáll a helyére. A srác megjegyzésére és ismét felhangzó vonyítás szerű nevetésére most már ő is elneveti magát.* - Jól van naaa. *Biggyeszti le végül az ajkát, enyhén megjátszva a duzzogást.* - Így jött ki. *Helyesel magának, hogy ez által is támogassa a saját álláspontját. Szinte elbűvöli a lányt, ahogy a fiú dekázik, ő is szívesen megpróbálná, de nincs túl sok kedve közröhej tárgyává tennie magát, még ha csak Nate is látja. A srác válaszára csak bólogat, de egyre inkább a dekázáson töri a fejét, de aztán mégis úgy dönt, hogy hagyja a fenébe és kicsit megkésve de felel a másik kérdésére.* - Amerikából jöttem, bár nem onnan származom. Mondhatni igazából most vagyok otthon. *Kuncog a lány, és nem, nem arra gondolt, hogy itt lakik Qarinban, bár a nővérével vettek itt egy kisebb kis lakást, de valójában erre a kis nagy-britannia-i részre gondolt, meg Írországra is, dehát fele-fele.*

Újonnan érkezett Erethonos fél-angyal, aki még a legkisebb apróságnak is nagyon tud örülni. Tele van energiával, néha túlságosan is, ilyenkor elég gyerekesen tud viselkedni, de amúgy egy nagyon is szerethető lány, tipikusan a társaság lelke. Imád táncolni és akrobatikázni-gimnasztikázni, valamint imádja a természetet. Tipikus optimista, aki bárkivel ki tud jönni és valahogy mindig kiszúrja magának az antiszoc, depressziós embereket, akiket általában addig nem hagy békén, amíg össze nem barátkoznak. Amit nála a negatívumokhoz lehet sorolni az az, hogy határozottan naiv, hiszékeny természetű és az ebből fakadó szerencsétlenségektől általában a nővére óvja meg.
    Bianca D. McCarthy ikertestvére
    Nathaniel Jenkins
    Nathaniel Jenkins

Témanyitás by Nathaniel Jenkins on Hétf. Júl. 29, 2013 11:06 pm

*Tény, ami tény, Nate elég furán nevet. De ez őt nem zavarja, legalább ez is egyedivé teszi. Aztán Nate szövegel egy sort, és amikor Fredrikhez ér, akkor vigyorogva hallgatja a lány reakcióját.* - Igazából, ha megkeresed, akkor szívesen megmutatja neked, hogy miket csinál. Én se tudom pontosan. Amúgy van egy ikertestvére az erethonban. Eliasnak hívják. Talán ő segíthet majd összehozni vele, vagy a barátnője. Szintén erethonos. Őt meg Lily-nek hívják *vakarja meg az állát, aztán ugye jön Rose bakizós jelenete. Nem zavarja Nate-t. Tényleg, mióta cameosos lett azóta sokkal elnézőbb másokkal. A duzzogásra csak szélesen elmosolyodik, kivillantva hófehér fogait, amiknek talán még van egy kis vérfarkasos beütése.* - Csak megjegyeztem. Semmi több. Nem egyből magadra venni *felel nyugodtan, aztán a visszapasszolt labdával dekázni kezd. Nate-nek valahogy van érzéke a focihoz és szereti is űzni. Ki tudja, a végén még focista lesz belőle. Egyébként nem nevetné ki Rose-t, inkább csak tanácsokat adna, hogy hogyan csinálja. Ha a lány megkérné, akkor biztosan szívesen tanítaná dekázni.* - Értem. És hogy tetszett Amerika? Hogyhogy idejöttél tanulni? Amerikában is biztos van egy csomó ehhez hasonló suli *érdeklődik. Már csak azért is, mert udvarias. Persze nem akar beletenyerelni valami dologba, de ha őt kérdeznék, ő nagyjából elmondaná miért van itt.*

Nathaniel Jenkins egyhónapos kora óta árva. Szüleiről semmit nem tud, nevelői pedig szép számmal akadtak, de azok minél előbb visszaküldték őt abba a manchester-i árvaházba, amely befogadta. Nate itt ismerte meg a legjobb barátját, Anthony West-et, aki démonként a fiút bevezette az elemi mágia világába. Később, mikor barátját örökbe fogadták, így egészen 11 éves koráig magányosan tengette mindennapjait. Utána egy rejtélyes alak karolta fel, s beíratta egy nívós varázslóképzőbe,a Roxfort-ba. A fiú a Mardekár házba került, ahol jól érezte magát - egészen ötödéves koráig. Egy  kint töltött estén elkapta egy vérfarkas. Azóta munkálkodik benne a farkas-én, teljesen kiütve az emberi vért. Eleinte nehezen tudta kezelni a dolgokat, de mára már biztos kézzel irányítja az átváltozásokat. Hogy mit is tervez a Fyron-ban? Nos, maga sem tudja, csupán annyival van tisztában, hogy a támogatója iderendelte.

Tyaeloria Perathon arrogáns démon-vérfarkasa
    Rosetta M. McCarthy

Témanyitás by Rosetta M. McCarthy on Hétf. Júl. 29, 2013 11:22 pm

- Hmm, lehet úgyis teszek. *Vigyorodik el a lány. Akármilyen hihetetlen, de igazából Eliast leszámítva nagyon nem is ismer még senkit abban a házban személyesen. Valahogy nem találta meg ott a saját társaságát, persze azért néha beszélgetett velük, de még nem mondhatni, hogy beilleszkedett volna. Vagyis csak nem mert kezdeni, de most már legalább van valami kiindulási pontja. Amit ki is fog használni.* - Nem vettem nyugi. *Villantja meg ő is fehér fogait, bár neki nem hasonlítható semmilyen más fajéhoz mint az emberekéhez. Bár attól még szépnek mondható a mosolyoja, határozottan. De a dekázásra visszatérve, nem, nem fogja. Már elhatározta, hogy ez biztosan ki fog maradni a mai napi programjából, és valószínű, hogy az elkövetkezendő évekéből is. Annyira semmiképpen sem érdekli a foci, hogy tegyen ez ügyben valamit.* - Nem rossz hely. *Húzódik egy szelíd mosoly az arcára, bár személy szerint nem a legjobb élményei vannak azzal a hellyel kapcsolatban. Persze nem fogja a helyre, de azért személy szerint viszolygást kelt benne a gondolat, hogy oda visszamenjen. A Poklok poklának megjárása még rá sem volt túl kellemes hatással. Bár 1 év alatt azért elég szépen összeszedte magát a teljes lelki sokkból.* - Nem tudom, a nővéremmel együtt választottuk ki ezt a helyet és ez tűnt a legszimpatikusabbnak. * ~ Meg anyáék is biztos örülnének, ha tudnák, hogy milyen közel is vagyunk a szülőföldünkhöz... ~ *Sóhajt a lány magában és bár először félt ettől a helytől, most már azért örül neki, hogy idejött.* - Na és te? Miért ezt a sulit választottad? *Kíváncsiskodik most ő egy ártatlan mosollyal, mivel nincs túl sok kedve hozzá, hogy ő legyen a faggatózás célpontja.*

Újonnan érkezett Erethonos fél-angyal, aki még a legkisebb apróságnak is nagyon tud örülni. Tele van energiával, néha túlságosan is, ilyenkor elég gyerekesen tud viselkedni, de amúgy egy nagyon is szerethető lány, tipikusan a társaság lelke. Imád táncolni és akrobatikázni-gimnasztikázni, valamint imádja a természetet. Tipikus optimista, aki bárkivel ki tud jönni és valahogy mindig kiszúrja magának az antiszoc, depressziós embereket, akiket általában addig nem hagy békén, amíg össze nem barátkoznak. Amit nála a negatívumokhoz lehet sorolni az az, hogy határozottan naiv, hiszékeny természetű és az ebből fakadó szerencsétlenségektől általában a nővére óvja meg.
    Nathaniel Jenkins
    Nathaniel Jenkins

Témanyitás by Nathaniel Jenkins on Hétf. Júl. 29, 2013 11:38 pm

*A lány vigyorgására megszeppenten pislog.* ~Úristen, kit szabadítottam rájuk… *morogja magában. Szimpatikus neki a lány, de nem mindenki visel el egy ilyen hiperaktív egyedet. nate is csak azért tűri jól, mert a közelében szinte mindenki az.* - Akkor ne duzzogj. Felesleges *dünnyögi. Na igen, Nate nem túlzottan kedveli a színészeket meg a játékból duzzogókat. Nem érti, hogy ez miért jó nekik. Na mindegy. Vélhetően Rose-nak gyönyörű a mosolya, de Nathanielnek nem szokása ilyen apróságokra figyelnie. Sőt, ő szinte semmit nem néz meg egy lányban. Mert nem érdeklik a ők. És kész.* - Merre voltatok? A keleti parton, a nyugatin? A Nagy Tavaknál, vagy hl? *Na igen, az utazás már érdekli. Egyébként ő is járt Amerikában, bár őt nem nyűgözte le meg amúgy is dolgozni ment oda.*- Á, értem. Van nővéred? Ki az? *ráncolja a homlokát. Ő nem ismeri annyira az újoncokat és a kevésbé újoncokat.* - Én? Azért jöttem ide, mert ideküldtek meg, mert tudni akarom a múltamat. Semmi több. De mióta itt vagyok, azóta nem sok dolgot tudtam meg *húzza el a száját. Ó, Nate, te még csak nem is sejted, hogy mi vár rád! Szóval, ha Rose-nak még vannak kérdései, akkor azokra szívesen felel.* - Nem gond, ha visszaviszem a labdát? *kérdi miután elkapta a levegőben azt. Na igen, beszélgetve nem lehet játszani. Így legalább tud a lányra figyelni.*

Nathaniel Jenkins egyhónapos kora óta árva. Szüleiről semmit nem tud, nevelői pedig szép számmal akadtak, de azok minél előbb visszaküldték őt abba a manchester-i árvaházba, amely befogadta. Nate itt ismerte meg a legjobb barátját, Anthony West-et, aki démonként a fiút bevezette az elemi mágia világába. Később, mikor barátját örökbe fogadták, így egészen 11 éves koráig magányosan tengette mindennapjait. Utána egy rejtélyes alak karolta fel, s beíratta egy nívós varázslóképzőbe,a Roxfort-ba. A fiú a Mardekár házba került, ahol jól érezte magát - egészen ötödéves koráig. Egy  kint töltött estén elkapta egy vérfarkas. Azóta munkálkodik benne a farkas-én, teljesen kiütve az emberi vért. Eleinte nehezen tudta kezelni a dolgokat, de mára már biztos kézzel irányítja az átváltozásokat. Hogy mit is tervez a Fyron-ban? Nos, maga sem tudja, csupán annyival van tisztában, hogy a támogatója iderendelte.

Rosetta M. McCarthy

Témanyitás by Rosetta M. McCarthy on Hétf. Júl. 29, 2013 11:51 pm

*Nem kell félni Rosetól, ha úgy kívánja a társaság vissza tudja fogni magát, de biztos benne, hogy megtalálja azokat az egyedeket, akik szívesen pörögnek vele. Nem tesz semmi megjegyzést a srác következő szavaira, mivel látja rajta, hogy nem tetszik neki Rose viselkedése. Bár szívesen rákérdezne, hogy mi a baja, de tudja, hogy csak az ő heppje a színjátszás, bár elsőre azt tippelné, hogy a srác túl, hogy is mondjam... Konzervatív az ilyesféle megnyilvánulások felé.* - Leginkább Las Vegasban tartózkodtunk... *Gondolkozik a lány, de nem mondhatná, hogy nagyon emlékezne rá, hogy hol jártak. Valahogy Amerikából csak az maradt meg benne, hogy majdnem megbukott és teljes lelki sokkot kapott még csak nem is ön-ön hibájából.* - Bianca McCarthy, egyszerre jöttünk a suliba. Ő is veled van egy házban. *Mosoylog a lány és nagyjából körbeírja a nővére külsejét: vele egymagas, hossző szőke haj, kék szemek. Oké, kissé általános leírás, de ez van...* - Hmmm, értem. Mit akarsz kideríteni? *Folytatja a kérdezgetést. Nem, most megfogta a srác, érdekli ez a téma. Megrázza a fejét a srác kérdésére és amint az visszajött, felrángatja a suliba, ahol ha a srác nem lép le, folytatja a faggatást.*

Nathaniel Jenkins
    Nathaniel Jenkins

Témanyitás by Nathaniel Jenkins on Kedd Júl. 30, 2013 12:15 am

*Nate se fél tőle, csupán az agysejtjeit akarja óvni. Bár sejti, hogy egyre jobban épül le az agyi szintje. Amúgy Rose jól gondolja, Nate tényleg konzervatív az ilyenekhez. Las Vegasra felvonja a szemöldökét. El nem tudja képzelni, hogy mit művelt ott két lány.* - Értem. Hát, én meg főként New York körül voltam *bólint, aztán ugye Rose mesél neki a tesójáról. * - Szerintem fel fogom ismerni *mosolyodik el halványan. Csak felismeri az egy vérből valókat… Rose utána felőle kezd kérdezősködni, mire Nate felsóhajt.* - A múltamat. Pontosabban tudni akarom kik a szüleim. Egy árvaházban nőttem fel. Szinte semmit nem tudok a családomról. Ezért akarom hát tudni, hogy kik azok, de még nem derült ki *vonja meg a vállát. Most már viszonylag könnyedén beszél erről a témáról, pláne, hogy kezdi úgy érezni, hogy nem lesz ebből semmi. Aztán beviszi a labdát, és hagyja, hogy a lány zaklassa. Majd valamikor elköszön tőle, és egy teljes napra bezárkózik a fiú hálóba, ahol Lasse, Elliot meg Fredrik épp vérre menő párnacsatát vív Mortennel.*

Etienne Marceau

Témanyitás by Etienne Marceau on Szomb. Aug. 17, 2013 9:31 pm

*Az angyal srác a sportpályák felől, konkrétan a kosárpálya felől, igyekszik a zuhanyzókhoz, enyhén izzadt, meztelen felsőtesttel és egy fekete, laza nadrágban. A kosárlabdát már visszavidte a helyére, most pedig a zuhanyzóba készülődik és erősen gondolkodik rajta, hogy maradjon-e még egy kicsit vagy visszainduljon Qarinba. A szíve haza húzná, de nincs kedve megzavarni Josst és Simet. Ahogy elnézte őket, eléggé összebarátkoztak 2 nap alatt. Bár, ahogy elnézte, Jossnak picit jobban bejön a lány, mint barát, amivel lehet kéne beszélnie Simonenal, hogy ha a lány nem vette még észre. Bár lehet inkább nem kéne beleszólnia, Joss biztos nem értékelné, de ahogy a srácot ismeri az vagy leteperi a csajt, vagy semmit sem fog lépni. Hát igen, az is egy reménytelen eset, de legalább sikere szokott néha lenni. Bezzeg Etienek... Na jó, ezt a témát hagyjuk, mert a srácnak semmi kedve újra depresszióba, idegbajba és munkamániába kergetnie magát. A zuhanyzóból kilépve végül úgy pár percnyi tanakodás után úgy dönt, hogy még egy kicsit elidőzik a medencéknél és hagyja, hogy Joss és Simone ismerkedhessenek.*

Egy franciahonból érkezett angyal, akinek határozott nehézségei akadnak a szerelemmel. Egészen eddig élete nagy részét a munka tette ki, szinte mindenről megfeledkezett, beleértve a családját, ami most már teljesen széthúzott és mindezért saját magát okolja. Egyetlen mentsvára egy régi jó barát - vagy talán több? -, aki meglepte visszatérésével.
    Rosetta M. McCarthy elveszett, szerelmes angyala, Gis és Alex ikertestvére
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.

Témanyitás by Elizabeth Cobb on Szomb. Aug. 17, 2013 10:01 pm

*Mai nap elég érdekesen alakult. Nem tudom azt, hogyan mondhatom végül is legalább jól szórakoztam. Ma összefutottam egy lidérc-vámpírral személy szerint Victoriának hívják akivel nagyon jól kijövök és korábban is összefutottunk már csak a városban. Aztán hozzá csapódott valami Abigail is akivel szintén elbeszélgettem. Ma végül is együtt voltunk késő délutánig aztán neki álltam játszani. Mostanában jáátszok járkálok a Fyronba teljesen jól el vagyok, de legalább nem egyedül. Tegnap összefutottam egy másik házban lévő sráccal is nagyon aranyosak és érdekes ez az egész hely. Van mit felfedezni mint Roxfort. Tetszik nekem a hely. Most jelenleg a medencékhez indulok fürdő ruhában. Leteszem a törölközőt és beleugrok. Nem veszem észre a srácot, mert teljesen el vagyok merülve a gondolataimban és jelenleg a skillettől üvöltöm a Hero című számot. Imádom a skillettet és most érzem úgy magam, hogy valamennyire jól vagyok a körülményekhez képest. Szóval mindenesetre minden oké lesz.. Ahogy énekelem a dalt nem zavar ha hallják. Neki állok közben úszni ez most valahogy jól esik.*

Egy sors. Egy élet ami nem tudni hova vezet. Egy nehéz időszak és úgy érzi, hogy egyedül van pedig tudja, hogy ez nem így van. A visszatért srácnak nagyon örül és mindenképpen ragaszkodik hozzá, de nem olyan  Elizabeth mint volt. Belsőleg teljesen megváltozott. Kiben bízzon meg ezek után és mihez kezdjen?  A lány aki képes lesz felcsapni démonokat irtani, de a szeretteit nem fogja bántani. A nyaklánc amit kapott Patrictől még mindig a nyakában hordja. Michael eltűnése megváltoztatja a dolgokat.. Hiányzik neki az apja. A lány nem beszél akárkivel és nem igazán bízik meg senkiben. Védtelen.  Képes bármilyen őrültséget végig csinálni és nagyon makacs teremtés. Milyen időszaka lesz ezután? Nehéz, mert nem tudja mit csináljon...

Castin Noyers kishúga, Őrangyala és nevelőapja: Michael Cobb, Darioth Fogadott bátyja: Patric J. Morgan és Esteron Baltazaar, Laschan Baltazaar kisangyala
    Etienne Marceau

Témanyitás by Etienne Marceau on Szomb. Aug. 17, 2013 10:12 pm

*Elizabethtel ellentétben ő felfigyel a másikra, már csak azért is, mert a lány énekelve toppan be és kezd el úszkálni. Nem, nem zavarja Etiet, elmosolyog rajta. Azért jó látni, hogy vannak még ilyen önfeledt emberek is. Valaha ő is ilyen volt... Hmm, hát igen, a régi szép idők, amik sajna már meg sem közelítik a mai napokat. Nem, nem mintha panaszkodna, most egész jó hangulatban van a srác, csak azért lehetne jobb is. Alaposan végig méri a lányt, egyaránt férfi szemmel, egyaránt szimpla kíváncsiságból, hátha ismerheti, bár végül odajut, hogy még nem sikerülhetett eddig összefutniuk.* - Szép estét kisasszony. *Köszön oda egy lágy mosollyal az úszkáló lánynak, remélve, hogy az meghallja őt. Amúgy a srácon sincs sokkal több, mint egy úszógatya szerűség, fekete alapon, fehér hawaii virágmintákkal.*

Egy franciahonból érkezett angyal, akinek határozott nehézségei akadnak a szerelemmel. Egészen eddig élete nagy részét a munka tette ki, szinte mindenről megfeledkezett, beleértve a családját, ami most már teljesen széthúzott és mindezért saját magát okolja. Egyetlen mentsvára egy régi jó barát - vagy talán több? -, aki meglepte visszatérésével.
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb

Témanyitás by Elizabeth Cobb on Szomb. Aug. 17, 2013 11:25 pm

*Úszik és énekel és, hogy felfigyelnek rá nos.. Vegyük, úgy örülhet annak, hogy nem látja milyen szemmel, hiszen tudja jól pontosan azt, hogy Patric hogyan vélekedett arra az évfolyam társára, amikor benyitott a szobájába. Nos, mi lenne abból, hogyha kiderülne egyszer bepasizott még sem mondhatja azt a srácnak, hogy: „Bepasiztam..” Egyből elkezdene Patric is faggatózni, na meg amíg az apja fel nem kerül, nyílván valóan ilyen szóba se jöhet. Tehát mindenképpen ilyenekről le kell mondania és az, hogy bepasizna a Fyronba egyenlő a nullával hiszen, nem lenne senki olyan akit érdekelne ráadásul eléggé fiatal az itteniekhez képes tehát szépen marad a fenekén. Amikor köszönnek neki felfigyel rá és elmosolyodik.* - Jó estét. Látom nem vagyok egyedül az éjszakai úszásban.*Neveti el magát majd oda úszik a fiúhoz.* - Elizabethnek hívnak.*Mutatkozik be és hirtelen eltűnik a víz alatt majd úgy robban ki Etienne előtt, hogy a srácot lefröccsköli, de hülyeségből.*

Egy sors. Egy élet ami nem tudni hova vezet. Egy nehéz időszak és úgy érzi, hogy egyedül van pedig tudja, hogy ez nem így van. A visszatért srácnak nagyon örül és mindenképpen ragaszkodik hozzá, de nem olyan  Elizabeth mint volt. Belsőleg teljesen megváltozott. Kiben bízzon meg ezek után és mihez kezdjen?  A lány aki képes lesz felcsapni démonokat irtani, de a szeretteit nem fogja bántani. A nyaklánc amit kapott Patrictől még mindig a nyakában hordja. Michael eltűnése megváltoztatja a dolgokat.. Hiányzik neki az apja. A lány nem beszél akárkivel és nem igazán bízik meg senkiben. Védtelen.  Képes bármilyen őrültséget végig csinálni és nagyon makacs teremtés. Milyen időszaka lesz ezután? Nehéz, mert nem tudja mit csináljon...

Castin Noyers kishúga, Őrangyala és nevelőapja: Michael Cobb, Darioth Fogadott bátyja: Patric J. Morgan és Esteron Baltazaar, Laschan Baltazaar kisangyala
    Etienne Marceau

Témanyitás by Etienne Marceau on Szomb. Aug. 17, 2013 11:39 pm

*Ne tessék félreérteni, semmi komoly. Nyálcsorgatásról szó sem esik, már csak azért sem, mivel a srác jelenleg nem nagyon érzékel Brendán kívül más nőnemű egyedeket a környezetében. Hogy miért? Maga sem tudja. És, hogy miért épp Brenda a kivétel? Na, azt még úgyse érdemes kérdezni tőle...* - Hát nem. *Kuncog a srác és ő a maga részéről elüldögél a medence szélén. Valahogy tökéletesen elhelyezkedett, nem érez túl nagy késztetést rá, hogy innen elmozduljon. Bár lehet lassan meg kéne néznie, hogy mi van Jossal és Simmel. Nem, nem a betöréstől fél, annál viszont inkább, hogy a srác le akarná teperni a lányt...* - Örvendek Elizabeth. Etienne vagyok. *Mutatkozik be a srác is egy fej billentéssel és ha a lány nem a vízben lenne, valószínűleg jó szokása szerint kezet is csókolna, de úgy tűnik ez most elmarad. Mikor pedig a másik lefröcsköli, csak nevet.* - Kekeckedünk, kekeckedünk? *Villan fel a srác szeme és készen van rá, hogy egy picit megfürdesse a lányt, ha úgy van.*

Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb

Témanyitás by Elizabeth Cobb on Vas. Aug. 18, 2013 12:33 am

*Jó dolog ám az éjszakai fürdőzés. Ha arról van szó egész éjjel itt lenne.. ráadásul Elizabeth most köszöni szépen nagyon jól van a körülményekhez képest meg van bolondulva ahogyan az user is. Khm.. aztán ugye lefröcsköli Etiennet és angyalian pislog rá. Újra fröcsköli az angyalt majd eltűnik a vízben.* - Szeretek csipkelődni és tudom idősebb vagy szóval elnézést kérek. De sajnos nincsen az iskolában a korosztályomban lévő diák.*Mondja a lány, és igen szóval muszáj valahogy beilleszkedjen és különben is ki tudja meddig lesz itt legalább lesznek olyanok akiket ismerhet és reméli azt, hogy elfogadják. Különben is annak fog még jobban örülni ha Kamen meg Patric is megérkezne, de legalább pihennek egyet és ez így szép és jó.* - Látom nem csak nekem van jó kedvem jól gondolom?*Teszem fel a kérdésem és tényleg jó a kedve valamennyire. Azt, hogy megfürdetik nem is bánja.. most kivételesen szabad.*

Etienne Marceau

Témanyitás by Etienne Marceau on Vas. Aug. 18, 2013 12:53 am

*A második lefröcskölésre már csak ördögien elvigyorodik.* - Hát, te vívtad ki magadnak. *Nevet a srác és beleugrik a vízbe, hogy egy kicsit megleckéztesse a másikat. Konkrétan először még csak fröcskölgeti a lányt.* - Jól gondolod. *Mosolyog a lányra és egy újabb fröcskölés adag után utána úszik, elkapja és csak óvatosan, de megfürdeti a lányt. Nem, nem akarná, hogy a másiknak fájjon vagy zavarja Etie közelsége, egyszerűen csak egy picit megfürdeti és elengedi a lányt, majd megcélozza magának a medence szélét. Persze számít egy ellentámadásra, vagyis inkább visszatámadásra, bár azt még nem tudja, hogy milyen formában...* - Ha szabad megkérdeznem, miért vagy itt az iskolában, ha fiatalabb vagy mint mi? *Teszi fel óvatosan és természetesen a legudvariasabban a kérdését.*

Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb

Témanyitás by Elizabeth Cobb on Vas. Aug. 18, 2013 1:20 am

*Ahogyan lefröcskölik, ő jól érzi magát, tényleg hiszen nem lehet tudni azt meddig, marad itt és Etienne szimpatikus neki ráadásul csak, mint barát ugye hiszen Patric mint taglalta az user ki is nyírná a lányt, ha bármi mást csinálna az iskolán belül, úgyhogy mindenképpen tanulni fog meg barátkozni és a rajzzal foglalkozni, ha végre Natasha megérkezik az iskolába, mert nem mondd le szeretett rajz tanárjáról. Szóval igen mindenképpen vele fogja tölteni az idejét amint lesz ideje a nőnek. Nem tud róla se semmit és azért hirtelen eltűnni a tánc suliból sem kellemes. A lány elmosolyodik Etiennen amikor megfürdetik ő jól érzi magát. Aztán sóhajtozik egyet és a kérdésre ránéz a srácra.* - Nem vagyok, diák ne értsd félre, de ha elmondanám, miért vagyok, itt akkor nem csak az én életemmel játszanék. Nem akarod tudni mi, folyik itt. Viszont ne aggódj, nem vagyok ám átlagos lány. Majd megismersz. Sokáig itt fogok maradni, remélem.*Mondja legalább is amíg rá nem találnak addig reméli hiszen nem akarja elhagyni Qarint ráadásul ő úgy van vele, hogy ez az otthona és Londont is szereti, de ez más lenne ilyen téren. Ott szabadabb lenne, de így is tökéletesen érzi magát. Ráadásul elhatározta, hogy fel fogja hizlalni Kament, meg Patricet hiszen nekik is kell enni ráadásul Jesmon is fog kapni abból, amit a lány készít. A Fiúra elmosolyodik.* - Te francia vagy a nevedből ítélve és a viselkedésedből ítélve. Jól gondolom?*Érdeklődik a srác felől ráadásul ismerős neki a srác valahonnan. Ahogyan gondolkozik be is villan neki.* - Van neked egy testvéred?  Azt hiszem Kamennel volt van együtt nem tudom mi van vele mindegy. Csak párszor láttam nem ismerem, de nem is láttam viszont jó az arcmemóriám és a szemeitek nagyon hasonlóak. Onnan jöttem rá.*Néz ártatlanul Etiennere és igen valóban ha jól tippel, de nevére nem emlékszik.. nem akar hülyeségeket mondani.. szóval igen, de ha jól emlékszik van egy Alex nevű testvére is aki hülye idióta. Ennyit tud róla. Vannak dolgok amiket tud, de nem felejt megjegyzi őket. Elizabeth ilyen..*

//Fagy//

Ajánlott tartalom

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Pontos idő: Csüt. Nov. 21, 2019 3:12 pm