Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

2 posters

    Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei

    Zentai Márk
    Zentai Márk
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei - Page 2 Empty Re: Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei

    Témanyitás by Zentai Márk Csüt. Aug. 09, 2012 12:18 pm

    *Csak ülnek egymás mellett és figyeli a lányt.. amennyire látja ugye. Neki nincsen macska szeme így tehát vakon nézi a másikat, de még így sem tudja levenni a szemét. Egyszerűen kíváncsi arra, hogy mit csinál és mit tud és szívesen versenyezne vele egyszer. Ha engedi az idő. Már pedig miért ne engedné? Mind a ketten fiatalok ha a lidérc évet nem számoljuk, de hát ha azt nézzük így is úgy is fiatalok.*~Tehetséges is vagyok~*Szusszantja magában és igen a kis egoista lelke megszólal.* - Értem. Azt hittem kell várni rád hiszen nem tudtam azt, hogy késel e vagy sem, mert a lányokra többnyire ez igaz. A késés.*Feleli angyali pislogással és utána halványan elmosolyodik amikor kijelenti azt,hogy ő sosem késik. Már pedig miért ne tenné meg? A lány is megtehetné sőt mint Márk mert legtöbbször azért késik el mindenhonnan, mert elalszik, vagy nem állítja be az óráját. Lassan ébresztő órát kell vennie a srácnak egy normálisat.* - 1915? Szép dátum és szép korszak…*Nosztalgiázik egy kicsit és hallgatja a sakktábla történelmét és azt is kifaragta. Megnézi ő a táblát ha a másik hagyja érdekli a fából készült dolgok és arra kíváncsi milyen mozdulatokkal csinálták. Már pedig egészen régi az is biztos.* - Nagyon szépen ki van dolgozva apránként. Szép munka, és egyszerűen ügyes volt az aki csinálta neked. Akár csak a bábuk.*Nézi a bábukat is tanulmányozza inkább. Mindig is érdekelték az ilyen dolgok és nem lehetett leszoktatni róla. Ha bár a fiú most is csinál ilyeneket bár most Dominiknak inkább egy bőrből készült karkötőt csinált névnapjára meg valami művészi szobrot amit kifestett… Szóval igen a srác sem pazarolja az időt és ez így van rendjén. Mindig szeret valamit ügyködni és ez most is így van. Ha nem rajzol akkor éppen dalt ír és gitározik, zongorázik.. Ha nem dalt ír akkor farag vagy varr.. ha nem varr akkor stb..stb.. és az edzés is benne van. Meg van az ő napi program menete, de azért Domival is találkozhatna legszívesebben, de mostanában ugye elérhetetlen. Szóval.. de tudja azt, hogy a ruha készül és nem felejti el és számíthat rá. Legalább beilleszkedik a gyerek és társaságban van. Ugyanúgy mint Márk. A bábukra figyel ugye és amikor a királynőre és csak csóválja a fejét.* - Killian nem szimpatikus és te meg kis egoista vagy.*Ad neki barackot majd magához húzza, hogyha hagyja a másik. Nagyon jól el vannak így és a fiú tényleg jól érzi magát Naomi mellett.* - Megmutatod azt, hogy tudsz cigány kerekezni?*Teszi fel a kérdést és felcsillannak a szemei. Fiú létére ő is tud, de sok más olyat is amit Naomi biztosan nem tud. Lehet képzett rontásűző, de ki tudja milyen harcot tud még csinálni. szóval ha Naomi megcsinálja a cigánykereket előkapja a telefonját és azzal világít. Igen neki is okos telefonja van hiszen összegyűjtötte rá a pénzt, hogy normálisat vegyen. Persze ő sem szeret kölcsön kérni így nem is teszi meg. Eddig se tette.*- Még nem mondtam el én sem szerintem is kettőnkre tartozik ami a raktárban volt viszont azt, hogy a barátnőm vagy azt szerintem lehet elmondom annak a nagy okosnak.*Feleli nevetve és a Nagy okos jelző az Dominikra értendő. Elmondja ő az ilyen titkokat neki elmeri és előtte is lemeri csókolni, de idegenek előtt nem. Még Aaron előtt sem. Arit egyenesen lecsapná ha megkérné azt, hogy csókolózzanak. Elküldené a sunyiba és beközölné azt, hogy ez csak rájuk tartozik. Naomira és ő rá. Hagyják békén vagy meg ismerkedik a kaszással. Ilyeneket mondana és lehet viccel, de aki elveti a sulykot azt már komolyan gondolja.* - Mire gondolsz?*Kérdi ártatlanul pislogva a reggeli miatt és pontosan tudja mire gondol a másik. Fekszik a földön és elkezdi puszilgatni a lány arcát.* - Most nincs itt senki..*Márk azt hiszi nincs itt senki, de valójában van. Csak nagyon csendben vannak és az egyik árnyékosulva van, csak nem ad élet jelet magáról. Mindenesetre a fiúban megint feljött az a vágy ami reggel, de próbálja türtőztetni magát és egyszerűen nem sikerül.* - Szeretlek..*jegyzi meg és tereli el a témát majd a kérdésére sóhajt egyet és válaszol.* - Szerintem találkozhatunk nappal is.. mondtam csak a csók nehézkes tömegben és idegenek előtt és egyszerűen tényleg nem vagyok képes. Nem tudom miért.. de ezt tudom és le dermedek, hogyha arra gondolok, hogy kiröhögnek e, hogy szerencsétlen vagyok és szánalmas… és stb… nem tom rossz gondolat amit próbálok elhessegetni.*Feleli őszintén és aztán ártatlanul nézi a lányt és a haját cirógatja a másiknak… jó érzés simogatni és átkarolja Naomit ha hagyja. Kényelmes ám neki.* - Mit akarunk csinálni?*Kérdezz rá és nincsen jelenleg ötlete, de nem akar vissza menni sem.*
    Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei - Page 2 Empty Re: Zentai Márk és Naomi Verhoeven hülyeségei

    Témanyitás by Naomi Verhoeven Szomb. Aug. 11, 2012 12:17 am

    *Hát ő arról nem tehet, hogy ezzel a képességgel áldotta meg az ég. Nem is szokott felvágni vele, sőt, általában el se szokta mondani, bár ezért ezt most elég könnyű észrevenni. Így hát tágra nyílt szemekkel ártatlanul pislog Márkra, és az arcát kezdi tanulmányozni. Szereti megfigyeli mások vonásait, hogy aztán később megörökíthesse őket az utókornak. Egyébként szívesen verseng ő bárkivel, bár azt le kell szögezni, hogy a világon két lidérc van, akiért képes lenne ölni és akiket most már soha többé nem lenne képes bántani: Milan Wouters és Zentai Márk. Ők ketten azok, akik többet jelen többet érnek a lánynak bármilyen kincsnél. * - Úgy nézek ki, aki még az utolsó pillanatban egy tonna hajlakkot fúj a fejére, hogy tökéletesen nézzen ki? Aztán a végén még elkésik a találkozóról. Nem, én az a típus vagyok, aki nem bír várni, és inkább előbb ott van, minthogy késsen és elvesztegessen akár egy pillanatot is*jegyzi meg morogva, és duzzogni kezd, mert hogy nézhetik ki belőle, hogy képes lenne késni, pláne, ha egy számára fontos emberrel van találkája.*- Szerinted az első világháború szép korszak? Magyar vagy, nem? Ti elég szépen megjártátok tudtommal *horkant fel, mert ő kifejezetten gyűlölte az 1900-as éveket, viszont azt hagyja, hogy a másik elvegye a táblát, és tanulmányozza.* - Tudom, egy hónapon keresztül ügyködött rajta. Sajnos már meghalt, pedig őt személy szerint még kedveltem is… *mesél halkan, majd ha Márk megnézte a bábukat, akkor elpakolja őket a táskájába a táblával együtt.* - Kilian-t én se kedvelem nyugi, de tényleg jó a szakmában. Kikérem magamnak, hogy egoista lennék! Egyáltalán nem vagyok az! *háborodik fel, durcásan lebiggyeszti az ajkait, majd a barackra elhúzza a száját, és hagyja, hogy odahúzzák, de még mindig duzzogást színlel. Utána persze abbahagyja a színjátékot, és megmutatja a bábuk különlegességét mielőtt még elpakolna. A kérésre felnevet, megpuszilja a másik arcát, feláll, és tesz előre néhány lépést.* - Szerintem nem ártana, ha világítanál valamivel, mert nem fogsz látni! *kuncog, majd betűri a felsőjét, futásnak ered, és cigánykerekezni kezd. Először két kézzel, aztán kéz nélkül, végül pedig egy kézzel. Aztán mikor olyan öt méteres távolságon belülre ért, akkor kiegyenesedik, Márk felé fordult, és kézenáll, majd a kézenállásból szépen megindul vissza a fiú felé. Ott aztán lemegy hídba, és elfekszik a fűben.* - Imádom a gimnasztikát és a talajtornát *jegyzi meg halkan, majd ugye áttérnek a reggeli esetre.* - Ó, szóval a barátnőd vagyok? *kérdi halkan, angyali mosollyal az arcán, persze örül neki, hogy Márk így nevezte, és most már szinte biztos, hogy együttvannak.* - Annak mondod el, akinek csak szeretnéd *puszilja meg Márk arcát, majd az ártatlan kérdésre csak felhorkant. Majd mikor el kezdik puszilgatni, akkor lehunyja a szemét, és átöleli a másikat.* - Én is szeretlek… *duruzsolja a másiknak, kuncogva kérdez valamit a fiútól.* - Remek, és nyugodj meg, nem kényszerítelek *kuncog továbbra is, majd a magyar Rontásűző álla alá nyúl.* - És felesleges ledermedned, nem nevetnek ki, és egyáltalán nem vagy szánalmas, szerencsétlen sem vagy. Tökéletes vagy, Márk, tökéletes… *susogja negédes mosollyal az arcán, és el kezdi puszilgatni a nyakát. Élvezi ő, ahogy cirógatják a haját, hogy van kihez hozzábújnia, hogy van akit megcsókolhat, noha nem nyilvánosság előtt. Hagyja azt is, hogy átkarolják, ő pedig rózsaszín ajkaival még mindig a másik nyakát csókolgatja. *- Nem tudom, találj ki valamit *nevet fel két csók között, majd elhúzódik a másiktól, hogy szájon puszilhassa.* - Hol voltál eddig te lökött? *kérdi halkan, amolyan költői kérdésnek szánva, hiszen ezzel arra gondol, hogy miért kellett ennyi évet várnia Márk felbukkanására.*

      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 1:02 pm