Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!

Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

Edzőterem

Thomas N. Summer
    Thomas N. Summer
    .::Iskola Pszichológus::.

Edzőterem     - Page 8 Empty Re: Edzőterem

Témanyitás by Thomas N. Summer on Kedd Május 13, 2014 10:32 pm

- Megértem amit mondd, viszont Crow igazgató úr azt mondta, hogy bármilyen feltétellel elfogadja a lényeg az, hogy a fickó eltűnjön láb alól. De természetesen el fogom majd neki mondani, milyen feltételek mellett született meg az egyezség és tájékoztatni fogom mindenről, de a feltételek megszabásában szabad kezet kaptam. Crow igazgató azért döntött úgy ahogy döntött mert csak így látja biztonságosnak a tanári kar és a diákok védelmét. Tökéletesen tudja, milyen eredményei lesznek annak, ha kiderül, hogy ő gyilkoltatta meg a lidércvadászt.A háborút viszont ameddig lehet csak leges legvégső esetnek tartja fent. Teljesen tisztában van az igazgató úr a kockázatokkal. Viszont mivel most épp Amarilla Darwin igazgatónővel beszél akit nemrégiben szabadítottam ki Kaeldir fogságából ezért ő most személyesen nem lehet jelen ezen a megbeszélésen és ezért kaptam teljes mértékben szabad kezet a feltételek megszabását illetően. Remélem eléggé meggyőző voltam, de ha kell, mellé a saját fizetésemből fel tudok ajánlani az előbb említettek mellé egy 1 000 000 000 font összegű végkielégítést. * teszi hozzá és úgy gondolja ezzel lezártnak tekinti az ügyet és most már a srác biztosan bele fog egyezni a feladatba.*
    Patric J. Morgan
    Patric J. Morgan
    .::Külhoni karakter::.
    .::Külhoni karakter::.

Témanyitás by Patric J. Morgan on Kedd Május 13, 2014 10:54 pm

*A férfit hallgatva azért továbbra is vannak kétségei, de egyelőre nem hozza őket szóba. Megvan a véleménye arról, hogy Crow-t nem zavarná a háború, őt viszont határozottan. Mindegy is: a részleteket még kigondolja, a gondolatait pedig majd rendszerezi egy kicsit később. Végül is ráér. De ha már itt tartunk...* - Az utolsó felajánlása nélkül is meggyőzött. Maradjunk az előbb beszélt összegnél, és a tandíj felajánlást is passzolom. Előre százezret kérek, a maradékot akkor kell kifizetnie, ha elvégeztem a munkát. Lehetséges, hogy néhány napon belül még megkeresem önt vagy az igazgató urat, hogy bizonyos részleteket tisztázzunk, és lehetséges, hogy lesz néhány kérdésem, egyelőre átgondolom, amit eddig tudok, valamint elvégzek némi kutatómunkát. *Ez után elhallgat, elgondolkozik egy kicsit, majd feláll a padról.* - Van még bármilyen kérdése vagy olyan információja, aminek jobb ha a birtokában vagyok? *kérdezi még utoljára, aztán miután választ kap - és esetleg válaszol is -, a férfi felé nyújtja a jobbját.* - Nos, minden jót. Hamarosan jelentkezek és néhány héten belül kész lesz a munka *mondja, majd megfordul és kényelmes léptekkel elindul a Sylorina körlet irányába, mélyen elmerülve a gondolataiban, meg valamikor közben megejtve egy telefont Wulven irányába, hogy kapja össze magát és kezdjen el dolgozni...*

Hosszú úton halad, és még mindig nem látja a végét... Csak annyit tud, hogy igyekszik egyszerre szolgálni minden oldalt, próbálja valahogy úgy lavírozni az életét, hogy sehol ne okozzon károkat, ahol nem szeretne. A gond csak az, hogy a sarkában lihegő ördög ezt nagyon megnehezíti...

Rebecca Taylor udvarias bérgyilkosa
    Thomas N. Summer
    Thomas N. Summer

Témanyitás by Thomas N. Summer on Kedd Május 13, 2014 11:06 pm

- Rendben ahogyan gondolja. * mondja a srácnak, majd amikor megkérdezik tőle, hogy van e még egyéb információ amit tudnia kellene ennyit felel.* - Amarilla Darwin igazgató nő nem tudhat semmit erről az egészről. Valamint itt a 100 000 font készpénzben amit kért előlegben. HA bármi kérdése van nyugodtan fordulhat hozzám, vagy akár Crow igazgatóhoz is. * Mondja a srácnak aztán figyeli ahogy az lelép, majd fel pattan és megindul egyenesen Crow irodájához, hogy megbeszélje vele azokat a dolgokat amiket most lerendezett és, hogy kicsit leordítsa a férfi fejét amiatt, hogy nem lépett semmit és neki kellett cselekednie. Valamint igyekszik minden szálat a lehető legjobban úgy tekerni és alakítani ahogyan szükség van rá. Szeretné megtartani továbbra is a kettőském szerepét, de szeretne mindent elintézni és ez alatt Kaeldir kinyírását is érti.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Csüt. Jún. 26, 2014 1:53 pm

*Úgy döntöttem lejövök egy kicsit edzeni. Szóval póló nélkül edzek. Jó felső testem van, nem vitatom. A fekvő támaszozás után a bordás falhoz lépve húzódzkodást csinálok. Közben hangos zene szól: Ac/Dc Thunderstruck című dal. Erre ritmusosan kezdek edzeni. Annyira nyugodt vagyok most, hogy kiélhetem a bosszúmat, de persze tökéletesen tudom alakítani a szerepem. Csodálkozom, hogy ezeknek a szánalmasoknak nem tűnt fel, hogy az imádott barátnőjüknek nyoma veszett és jelenleg már sikerült elérnem, hogy meg gyűlölje még jobban az angyalokat. Hogyan néz, ki szerintem rá se ismernének sokan. Viszont megérdemli, amit teszek vele hiszen nem tudta kivel húz ujjat: Ne húzz ujjat velem, mert pórul jársz. Lehet a tesóm nem ilyen, de most sikerült apával rendesen kibékülnöm és akkor elvesztem emiatt a Fruska miatt hát most adok neki. Tökéletesen felkészült állapotban vagyok. Ami látszik a jobb mellkasomon egy tetoválás még pedig egy kínai jelről. A zene felénél befejezem és visszatérek ismételten a fekvő támaszhoz és kitalálom mit fog kapni ma a lány.*
    Henrik Dahl
    Henrik Dahl
    .::Diák::.

Témanyitás by Henrik Dahl on Csüt. Jún. 26, 2014 2:29 pm

*Henrik továbbra is a tegnap esti állapotában leledzik, bár azért segített rajta valamennyit, hogy úgy egy órája kelt ki az ágyából. Ő, aki általában hétkor már kukorékol. Hát igen, ez sem túl jó jel, és ha Arian egy kicsit megfigyelte, azért észrevehette, hogy a nyugodttól nagyon messze van a srác. Szóval felkelés után úgy döntött, hogy először is eddz egyet, hogy egy kicsit levezesse az idegességét, utána pedig nekiáll nyomozni. Nem igazán tudja, hol kezdje, de valamilyen módon Lovise-hoz lenne célszerű eljutnia, ha igaz, amit Laila mondott. Talán ő tud valamit, vagy valamilyen módon kapcsolatban áll Amanda eltűnésével. A lányokat is megkérdezte, a tőlük kapott információk alapján pedig Ariannel kell beszélnie. Kiindulásnak mind a kettő jó, de egyelőre le kell vezetnie az idegességét. Az edzőterembe belépve azonban egyből megpillantja Steent, szóval úgy van vele, hogy rendben, akkor megejti ezt a beszélgetést most. Végül is amúgy sem mondható, hogy ráérnek.* - Arian *biccent felé, de még nem mond semmi mást, csak kihúzza az egyik szőnyeget, és nekiáll felüléseket csinálni. Nem igazán tudja, hogyan kezdje el a témát, mit mondjon, hiszen vádaskodni se akar... De valahogyan muszáj rákérdeznie. Szóval néhány számon keresztül csak szorgosan csinálja a felüléseket, majd úgy tíz perc múlva egy szusszanással elfekszik a szőnyegen.* - Arian... kérdezhetek valamit? *fordítja oldalra a fejét, a másikra pillantva.*

Egy hosszú utat bejárt fiatal angyal, aki egy hétköznapi kölyökből vált lidércvadásszá, majd bunyóssá, végül rontásűzőként egy lidérc Loeilje lett. Nem volt egyszerű élete, de azért nem is volt maga a katasztrófa, ő legalábbis képes volt túltenni magát rajta. Néha teljesen lökött módon tud viselkedni, néha azonban nagyon is mély beszélgetéseket lehet vele folytatni. Igyekszik a helyes utat járni, és igyekszik segíteni másoknak is, hogy ők is megtalálják a legjobb ösvényt...

Rebecca Taylor északi rontásűzője
    Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Csüt. Jún. 26, 2014 2:39 pm

*Továbbra is edzeni kezd a srác és azon gondolkozik, miként tegyen ma. Lehet rendes lesz, és ma békén hagyja. A fekvőtámaszozás közben a zene elhalkul, majd ugye váltani kezd, rápillant az érkező angyalra és magában gonoszan elvigyorodik.* - Henrik*Biccent neki és visszatér a fekvőtámaszozáshoz.*~Szóval még is idegeskedik… hiszen van miért…~*Gondolja magában és a fekvő támasz után úgy dönt, oda sétál, a padhoz letörli magáról az izzadságot majd neki áll inni valami hideget, amit behozott magának, hogy felfrissüljön. Amikor megszólal, Henrik felfigyel rá, de egyelőre érzelmet nem mutat.* - Kérdezz nyugodtan. Tudod, hogy nyitott könyv vagyok.*Hát elment volna színjátszásra talán oscarra is jelölik.*~Ez lesz, egy profi alakítás csak ne bukjak le..~* - Miről van szó? Látom feszült vagy. Történt valami?*Teszi fel a kérdést és közben a fehér törölköző a nyakán van, és azzal babrál. Igen babrál, és közben iszik a vizéből, de nem folytatja az edzést csak később. Megerősödött ez látszik a srácon még birkózni is hajlandó. Henriket figyeli most és igen a srácon nincsen semmilyen érzelem. Aggodalom tökéletesen elrejti. Nem gondolja, hogy tartania kell tőle.*
    Henrik Dahl
    Henrik Dahl

Témanyitás by Henrik Dahl on Csüt. Jún. 26, 2014 2:52 pm

*Pedig Arian sajnos valószínűleg jobban tenné, ha tartana Henriktől. Mert noha alapvetően nem bánt senkit, mármint ártó szándékkal, de ha a családjának árt valaki... hát, az biztosan meg fogja bánni. Nem is beszélve Ragnarról, aki némileg lazább erkölcsű, mint ő maga.* - Amandával kapcsolatos... Már úgy egy hónapja eltűnt, de azzal nyugtattam magam, hogy biztosan valami fontos volt, és... mindegy. A lényeg, hogy a lányok azt mondták, veled látták utoljára, Laila pedig úgy tudja, hogy Lovise-tól tartott, és ezért úgy érzem, talán tőled tudhatok meg a legtöbbet. Szóval... tudsz róla valamit? *teszi fel most már a tényleges kérdést. Ideges, még szép, hogy az. Ha Amyvel van valami, ott kell lennie, hogy segítsen neki, méghozzá olyan hamar, amilyen hamar csak tud. És hát már így is elég időt vesztegettek, nem szeretne még többet. Az egyetlen reménye tulajdonképpen Arian, bár egyben erősen úgy érzi, hogy gyanús körülmények miatt fontos számára, amit tőle tudhat meg... De Henrik nem az az ember, aki képes ravasz módon kicsalni emberekből az igazságot. Ő egyenesen csinál mindent, ezt is.*

Egy hosszú utat bejárt fiatal angyal, aki egy hétköznapi kölyökből vált lidércvadásszá, majd bunyóssá, végül rontásűzőként egy lidérc Loeilje lett. Nem volt egyszerű élete, de azért nem is volt maga a katasztrófa, ő legalábbis képes volt túltenni magát rajta. Néha teljesen lökött módon tud viselkedni, néha azonban nagyon is mély beszélgetéseket lehet vele folytatni. Igyekszik a helyes utat járni, és igyekszik segíteni másoknak is, hogy ők is megtalálják a legjobb ösvényt...

Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Csüt. Jún. 26, 2014 3:15 pm

*A félvér úgy gondolja, hogy Rik nem olyan, aki bántana bárkit is hiszen ő tényleg szent angyal. Lehet, rosszul gondolja, sőt ha megtudja, mi van Amyvel még inkább. Meghallja, hogy kivel kapcsolatos számított rá. Felvonja a szemöldökét.* - Hát.. igazából tényleg tartott tőle. Nem bírta elviselni aztán annyira találkoztunk, hogy összeveszett velem, mert nem voltam hajlandó mellé állni, amikor Philipnek mondta, hogy nem bír meglenni velük, mert teljesen meg van változva. Nem csak tőle félt, hanem apámtól, de biztos tudsz róla, hogy ő már nincsen közöttünk. Hála neki…*Igen erre nagyon kiakadt rá.* - Elég csúnyán rákiabáltam, talán véletlen meg is pofoztam, hogy képzelte ezt hirtelen felindulásból… utána nem tudom ha jól emlékszem vissza akart jönni az akadémiára, mert elege van mindenből és ennyi. Bocsánatot szerettem volna kérni tőle másnap, de aztán nem találtam meg.*Na igen félig kegyes hazugság, de még így is teljesen nyugodtan mondja picit együtt érzően is.*
    Henrik Dahl
    Henrik Dahl

Témanyitás by Henrik Dahl on Csüt. Jún. 26, 2014 3:31 pm

- Igen, tudom *bólint, de ettől nem csökkent a gyanúja, sőt. Veszekedtek, majd Amy eltűnt, ráadásul Ariannek tökéletes indoka volt rá, hogy miért akarná bántani Amandát... De egyelőre nem von le következtetéseket. Nem szeretne ítélkezni anélkül, hogy rendesen átgondolná a dolgot. A következő szavakra csak még tovább erősödik a rossz érzése, meg hát egyébként sem örül neki, hogy a srác megütötte Amyt. Mert hát nem. Még szép, hogy nem örül neki.* - És ez után eltűnt. Hát, Arian, ez remekül hangzik, már ne is haragudj. Tisztában vagy vele, hogy ez mennyire gyanús, igaz? Amanda megölte az apádat, amiért a legmélyebb, legőszintébb részvétem, tudom, milyen érzés. Ez után összevesztek, megütöd, ez után pedig eltűnik, minden holmiját itt hagyva az Akadémián, a telefonjával együtt és nem szól se Ragnarnak se nekem. Ez nem az az Amy, akit én ismerek. Egészen biztos vagy benne, hogy nem tudsz róla semmi mást? *vonja fel a szemöldökét, immár felülve, felhúzva a térdeit, és a karjaival rájuk támaszkodva.*

Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Csüt. Jún. 26, 2014 3:54 pm

*Na, igen igyekszik kimagyarázni, de rosszul ám lehet jobban tenné ha bevallaná még is hol van Amy így kevésbé lenne fájdalmas számára hiszen Ragnartól amit kapna nem vinné el szárazon. Egyébként is elért valamit, de tényleg és a lány valószínűleg nem alszik, hanem a fájdalomtól reszket. Felvonja a szemöldökét amikor Rik beszélni kezd.* - Hé, öreg.. nem direkt volt. Bocsánatot akartam tőle kérni, mert a dühöm annyira felülmúlt, hogy megütöttem egy nőt. Nem szokásom.*Feleli, és a gyanússágra behunyja a szemét félig elszólta magát. Az apja miatt pedig biccent, de nem is mondd semmit.* - Nézd, tény az, hogy nem vagyunk jóban Amandával, de most azt hiszed, közöm van az eltűnéséhez? Még ha apa miatt ki is lennék, akadva talán a démoni énem felülkerekedne rajtam, mert nem tudom irányítani néha azt az oldalamat. Nehezen tudok megbocsátani olyannak, aki a családom egy tagját, elveszi. Lehet, megfizetne, érte viszont akkor őszinte lennék és fer játékot játszanék.*Ahha itt a fer játékod Arian gratulálok.* - Na, jó tudod mit? Nem fogok színjátékot játszani. Tudom, hol van Amanda és tökéletesen tisztában vagyok vele, hogy mennyire aggódtok érte. Ne aggódj, még életben van. Nem az a módszerem, hogy a saját kezemmel ölöm meg milyen lenne az már. Figyelj, Henrik kaptok néhány napot, hogy kitaláljátok, hol van Amanda. Viszont jobb, ha igyekeztek a fájdalomtól nem bírja már sokáig. Nem könnyítem meg a dolgot, mert nem fogom elárulni, de nem Philipéknél van.*Mondja neki és igen az ártatlan angyal aki eddig játszott most hirtelen kibújt belőle a kisördög. Csak azért részben, mert kevésbé lesz fájdalmas a halála.*
    Henrik Dahl
    Henrik Dahl

Témanyitás by Henrik Dahl on Csüt. Jún. 26, 2014 4:29 pm

*Csak bólogat Arian szavaira, de mivel egyelőre még nem tudja, hogy tényleg jogtalan volt-e a vád, nem kér bocsánatot. Talán majd később. Rossz érzése van, és hát a rossz érzései általában be szoktak jönni. Azonban már épp elmormogna valami békítő szöveget, amikor Arian abbahagyja a színjátékot. A következő szavakat hallgatva csak némán mered a másikra, próbálva feldolgozni, hogy hogyan lehet képes ilyesmire egy velük egykorú fiatalember, amikor azonban a másik végez, felpattan, és szinte követhetetlen sebességgel terem Arian előtt, egyik kezével megmarkolja a nyakát, a másikkal pedig teljes erőből behúz neki egyet. Ez után a karjaiért kap, remélve, hogy sikerült, ha nem is eszméletlenségig, de azért kábára ütnie a másikat, és hát tekintve, hogy ez egy teljes erőből bevitt ütés volt... Elég esélyes, hogy Arian nem nagyon fog tudni védekezni. Szóval összefogja a kezeit a háta mögött, és lökdösni kezdi a bejárat felé. Egyetlen logikus módját látja a helyzet megoldásának: odavinni Ariant a házvezetőjükhöz, és elmondani, hogy mi történt. Ha más nem, Sir Helar biztosan ki tudja szedni belőle, hogy hol van Amanda, és neki most ez a legfontosabb. Hogy utána mi lesz Arian sorsa, az őt már a legkevésbé sem érdekli...*

Lily Hollow
    Lily Hollow

Témanyitás by Lily Hollow on Szomb. Aug. 30, 2014 7:37 pm

*Lily már jó ideje az edzőteremben van, egy speciális övvel és hat darab dobótőrrel felszerelkezve. Eddig két bokszzsákot lyukasztott ki, négy helyen meglyuggatott egy szőnyeget, és alaposan felszabdalt egy bordásfalat, de mostanra megtalálta a bábukat is, szóval három edzőbáb van felállítva a terem három, egymástól távol eső pontján, miközben ő körbefordulva egy-egy tőrt beleállít mindegyikbe. Ez után visszafordul a kiindulási pozícióba, lehunyja a szemét, és megpróbálja rekonstruálni a dolgot. A háromból csak egy talál olyan helyre, ahol halálos sebet okozhat: a második tőr a báb karját, a harmadik pedig a mögötte lévő falat találja el. Lily dühösen szusszant egyet, és elindul, hogy visszaszerezze mind a hat pengét. Nem is kétséges, hogy senki nem ismerne rá: még ha sötétbarna haja, narancssárgás szemei, erős sminkje, valamint fekete ruhái nem lennének elegendőek ahhoz, hogy valakit meggyőzzenek róla, hogy semmi köze egykori önmagához, a viselkedése már semmi kétséget nem hagy: korábban még a légynek se tudott volna ártani. Ő maga persze nem igazán foglalkozik ezekkel a dolgokkal: tudja, hogy nem szabad elmondania, ki volt korábban, és kész. Az emlékei is kissé homályosak, amennyire pedig emlékszik is Lily Hollowayből, azt is megveti.*

Soha semmi borzalom nem tűnik el csak úgy, nem válik semmivé, hiába is tűnik úgy időről időre. A múlt elől, a változások elől nem lehet elmenekülni. Az átok akkor is elér, magába szippant, és megváltoztat mindent...

Rebecca Taylor megátkozott, egykori angyala
    (Egykori nevén Lily Holloway.)
    Ilien Lavene
    Ilien Lavene
    .::Tanár::.

Témanyitás by Ilien Lavene on Szomb. Aug. 30, 2014 7:59 pm

* Most érkeztem meg alig pár órája az iskolába ahol idén szeptembertől Bestiatant fogok tanítani hat év kihagyás után, miután lepakoltam a cuccaimat és beszéltem az igazgatói testülettel, lepakoltam a szobámba és elindultam felfedezni az iskolát. Nagyon nagy és könnyen el tud veszni benne az ember. Erre hamar rájöttem amikor egy kisebb séta helyett most már órák óta sétálgatok. Azt hittem egy óra alatt maximum körbejárom az egészet, de nagyon tévedtem. Most jutottam el a földszintig és mára szerintem max az alagsort nézem még meg, többet már nem majd holnap megnézem a birtokot. Szóval ahogy így nézelődök kéken díszelgő ruhámban és hát ezúttal nem rejtve el nimfa mivoltomat eljutok az edző terembe is ahol épp egy fiatal diáklányt pillantok meg amint hát nem éppen nagy sikerrel dobja célba a tőreit.* - Nem rossz, bár most épp halott lenne ha igazi ellenfelek ellen küzdene. * mondom neki és ezután belépek a terembe.* - Elnézést, hogy megzavarom a gyakorlást. Most érkeztem én fogom a harmad éveseket szeptembertől Bestiatanon tanítani. Amúgy Ilien Lavene a nevem. * Nyújtok neki kezet. Aztán vagy kezet fogok vele vagy nem. * - Próbálja a számára legutálatosabb embereket a bábuk helyére képzelni általában úgy nagyobb szokott lenni a sikeres találatok száma. Vagy ha úgy jobb gondolja azt, hogy ha most nem találja el azt a bábut akkor az fejbe lövi magát. Szóval valahogy így kellene csinálni. Látja oda se muszáj figyelni közben nyugodtan beszélgethetek önnel, de közben arra gondolok, hogy a három bábu, miközben önnel beszélgetek le akar lőni, ha nem ölöm meg őket.* mondom és beszéd közben a három bábuba a kezemből egy-egy tőr csapódik bele melyek tökéletesen a szívet találnák el, ha igaziak lennének. *
    Lily Hollow
    Lily Hollow

Témanyitás by Lily Hollow on Szomb. Aug. 30, 2014 8:17 pm

*Amikor meghallja a férfi hangját, megfordul, és felvont szemöldökkel figyeli az ismeretlent.* - Lehet. Nem rég kezdtem el dobálni őket *lengeti meg az egyik tőrt, majd kezet nyújt.* - Lily Hollow, örvendek. Bestiatan? Új tantárgyat kapunk? *kérdezi, bár persze értette, amit a férfi mondott. Egész egyszerűen csak láttatni akarja, hogy érdekli a téma. Nem konkrétan a bestiatan, csak szimplán az új tantárgy. Ez után érdeklődve hallgatja a nimfa magyarázatát a bábukról, majd a találatokat látva felnevet.* - Igen, ez tényleg nagyon menőn néz ki *vigyorog.* - Bár a haláltól nem félek, gyűlölni pedig így konkrétan szerintem nem gyűlölök senkit, inkább úgy az emberiséget mint egy egységet, úgyhogy nem fog beválni a módszer *von vállat, majd elkezdi visszatenni a tőreit az övére. Azt is gyakorolni akarta, hogy hogyan tudja a leggyorsabban kirántani és eldobni a fegyvereket. Egyébként nem látszik rajta kimondottan, hogy problémája lenne az emberiséggel, vagy ha mégis, azt nagyon jól titkolja, ugyanis kimondottan barátságosan beszélget a tanárral.* - Maga ezek szerint új itt. Jobb, ha hamar hozzászokik, hogy a diákok nagy része nem normális, a másik része meg teljesen használhatatlan, alig pár értelmes ember van mutatóban. Persze komoly gond viszonylag ritkán van velük, bár hallottam már olyan pletykákat, hogy például a mi őrzőnk - Sylorina - ölt már meg tanárt, de hát az ilyesmi a legjobb helyeken is előfordul *von vállat, majd hirtelen kirántja a tőrt az övéből, és teljes erőből belevágja a hozzájuk legközelebb álló bábúba, egy kicsivel elvétve a szívét.* - Hm. Sokat kell még gyakorolnom... *sóhajt, majd ismét a tanárhoz fordul.* - Közelharcban már jól használom őket, de a célzásom még nem tökéletes *jegyzi meg, kellő mértékű önkritikával.*

Soha semmi borzalom nem tűnik el csak úgy, nem válik semmivé, hiába is tűnik úgy időről időre. A múlt elől, a változások elől nem lehet elmenekülni. Az átok akkor is elér, magába szippant, és megváltoztat mindent...

Ilien Lavene
    Ilien Lavene

Témanyitás by Ilien Lavene on Szomb. Aug. 30, 2014 8:35 pm

* Mikor a lány érdeklődést színlelve az új tárgy után érdeklődik elmosolyodom. * - Igen, de csak a harmadikosoknak, mert eléggé veszélyes egy óra. * mondom neki nem sokkal több információt megadva.* - Értem, hát akkor képzeljen oda valamit amitől fél. Nem muszáj pont a halált lehet bármi más is ott. Amit a legnagyobb félelmének gondol. Vagy volt már olyan diákom is aki csak akkor tudott valamit jól megcsinálni, ha úgy vette, hogy tök mindegy, ha ez lesz akkor ez lesz, ha nem nem. * egy kis félmosoly is jelenik meg az arcomon amikor beszélek a diákról érdekes figura volt az biztos. Utolsó évemben tanítottam, a tökéletes nemtörődömség volt rá jellemző és neki így ment a legjobban. Aztán fogom magam és kihúzom a tőröket a bábukból és visszateszem a helyükre, a ruhám ujjába helyezett tartóba. Ám amikor a lány megszólal, hogy közelharcban jobb egy ötletem támad.* - Próbáljuk ki mennyivel jobb. Ha le tud fegyverezni a tőreit használva. Akkor elhiszem, hogy jobb. Ha nem akkor még azt sem árt ha gyakorolja. A tanár halállal kapcsolatba annyit. Nálam előbb hal meg a diák mint hogy eljutna addig, hogy megöljön. Tudja, sokfelé jártam és sok bestiával én magam is küzdöttem azok közül amiket mutatni fogok önöknek ha azok nem tudtak legyűrni, nem hiszem, hogy egy diák fog majd engem megölni. Szóval ettől félek a legkevésbé. De attól még nem árt az óvatosság. Mellesleg hozzáteszem jómagam én se a legjobbak közé tartoztam. Anno iskolás éveim alatt a Mardekárosok csapatát erősítettem. Annak ellenére, hogy soha nem öltem senkit. Talán a bestiákat leszámítva akik engem öltek volna meg ha életben hagyom őket. * mesélem a csajnak és igen, tényleg nem aggódom azon az apróságon, hogy halt meg tanár. * - Szóval mint mondtad, ez bárhol előfordulhat és hogy érdekesebbé tegyük a dolgot, ha sikerül lefegyvereznie akkor a házát, még iskola kezdés előtt 5 ponttal megjutalmazom, személyesen pedig általam fizetve vásárolhat valamit a Hét Arany Cseresznyében. Ha benne van akkor támadjon és csak közelharci támadásokat használhat. * jelentem ki azzal a ruhám ujjában kioldom a kapcsokat de a késeket még nem veszem elő és úgy várom a támadást. *
    Lily Hollow
    Lily Hollow

Témanyitás by Lily Hollow on Szomb. Aug. 30, 2014 9:07 pm

*A félelemre megint csak felnevet, ezzel valószínűleg szavak nélkül is egyértelművé téve, hogy ez pont annyira az ő területe, mint a gyűlölt személyek kiválogatása. Az átváltoztatásával együtt tulajdonképpen minden érzelmet kiirtottak belőle, hiszen így válhatott a legtökéletesebb eszközzé Aeilda kezében. Az érzelmek legkisebb szikrája is ellenállásra indíthatná, ezért azoktól tökéletesen meg kellett szabadítani. Éppen ezért nem képes se valódi gyűlöletre, se félelemre, se örömre, se szeretetre.* - Ő szimpatikus *vigyorodik el.* - Én is hasonlóan szoktam tenni a dolgomat. *Ez után ugyebár kipróbálja, hogy milyen gyorsan tudja kidobni a tőrt az övéből, majd a közelharc emlegetésére a férfi ismét megpróbál, ő pedig felvont szemöldökkel, érdeklődve hallgatja az ajánlatot. Persze egy kicsit elterelődik a figyelme, amikor a tanár a halálozási arányokra tereli a szót.* - Ó, én a legkevésbé sem izgulok maga miatt, nekem aztán annyira mindegy *von vállat.* - A diákok halálozási aránya amúgy is nagyobb, de tekintettel arra, hogy milyen tanáraink vannak, ez se túl meglepő *teszi még hozzá. Ez után rövid úton visszatérnek a kis egyezkedésükre.* - Benne vagyok. Ha más nem, gyakorlatnak jó lesz. Szerencsére nincs felesleges egóm, ami sérülhetne, ha veszítek, szóval én mindenképpen nyertes vagyok *vigyorodik el, majd kihúz két tőrt az övéből, megpörgeti őket, és mivel tudja, hogy a férfi támadásra vár, nem szórakozik, bár egyébként nem biztos, hogy elsőként támadna. Ezért hát egy gyors mozdulattal a nimfa jobb oldalán terem, jobb kezében lévő tőrével igyekezve mély vágást ejteni a férfi jobb kezén, de egyben úgy megtámasztva azt, hogy a tanárnál lévő tőr ne ejthessen súlyosabb sebet rajta, maximum a kezét érhesse, a bal kezében lévő pengét pedig úgy lendíti, hogy egy esetleges támadástól megvédhesse védtelen oldalát.*

Ilien Lavene
    Ilien Lavene

Témanyitás by Ilien Lavene on Szomb. Aug. 30, 2014 9:19 pm

* Elmosolyodom amikor a diákomra azt mondja, hogy szimpatikus, igen a lányok mind annak tartották de érdekes módon egyikőjükkel se járt. Amin kicsit meg is lepődtem. De ez egy régi sztori, most inkább a harccal foglalkozzunk. Szóval amikor a lány kitér jobb oldalra és megindul a keze a tőr egyből kicsusszan a helyéről és ezáltal védem a jobb kezemet a balt még bent tartom és egy gyors mozdulattal a lány csuklója felé nyúlok, - tőrömet végig bármikor előhúzható állapotban tartva - hogy annak kezére rászorítva bal kezéből kicsavarjam a tőrt, közben a jobb kezemben tartott tőrnek a pengéjét végigcsúsztatom a másikén és megindítok a támadó kéz alatt szabadon maradt jobb oldal felé egy támadást. Attól nem félek, hogy eltalál csukló felett, mert ott további két-két tőr fekszik melyek képesek felfogni a támadást ugyanakkor bármikor használatba vehetőek.* - Nem rossz taktika, de ennél többet kell tennie ha nyerni akar. *jelentem ki, miközben végig csinálom a mozdulatsort.*
    Lily Hollow
    Lily Hollow

Témanyitás by Lily Hollow on Szomb. Aug. 30, 2014 9:30 pm

*Nem kell sokáig kényszeríteni, hogy elengedje a tőrt a bal kezével, teljes nyugalommal elengedi, bár remélhetőleg a férfi azért ügyel a saját lábára, ugyanis Lily természetesen odafigyelt annyira, hogy pengével lefele engedje útjára a kést. A jobb kezénél érzi, hogy nem fog tudni áldozat nélkül kijönni a dologból, szóval nagyon gyorsan el kell döntenie, hogy melyik testrésze sérüljön, és úgy gondolja, hogy egy vágás a kezén kevésbé súlyos. Ezért azt a tőrt is eldobja, ismét pengével lefelé, hátha véletlenül sikerül eltalálnia a nimfa lábát, és a könyökét a tőr útjába lökve megállítja a támadást, ezzel persze beszerezve egy súlyos vágást. A kellő mennyiségű adrenalin azonban megengedi neki, hogy ne foglalkozzon a sérüléssel, ezért azonnal rá is markol a férfi jobb csuklójára, és a térdét felrántva hasba rúgja, ezzel egy időben minden súlyát a nimfa irányába lendítve, és a lendület valószínűleg a földre küldi mind a kettejüket. Ott aztán Lily egyből le is gördül a férfiról, előkap két újabb tőrt, majd felpattan, és kicsit lihegve várja a folytatást, továbbra sem foglalkozva az egyre erősebben vérző sebbel a karján. Persze sokáig valószínűleg nem fogja tudni figyelmen kívül hagyni, mert hát a vérveszteség... de egyelőre nem olyan súlyos a helyzet.*

Ilien Lavene
    Ilien Lavene

Témanyitás by Ilien Lavene on Szomb. Aug. 30, 2014 9:42 pm

* Bár a terv félig beválik és eléri, hogy a két tőr kikerüljön a lány kezéből és a tőrök se találják el a földre kerül egy váratlan húzásnak köszönhetően, valamint annak, hogy tétovázott miután látta a vágás mélységét, ám, hirtelen tétovaságából visszarázódva a földre kerülés után egy gyors mozdulattal felugrik, fejével int a seb felé, jelezve ha gondolja abba hagyhatják, bár a lány szemébe nézve nem fogják, szóval úgy dönt most rajta a sor, hogy lefegyverezze még egyszer a másikat. Nem támad egyből, előbb felméri a helyzetet a lány jobb keze viszonylag sérültnek mondható a bal viszont még ép. Ésszerű lenne jobbról támadni és persze egyszerűbb is, de ő sose volt az egyszerű elvek híve. Mindig is szerette a kihívásokat. Ennek érdekében egy régi trükköt vet be, egy gyors mozdulattal a jobb kéz felé támad látszólag ám utolsó pillanatban egy apró fordulattal a bak keze, mely a jobb kezet támadná irányt változtatva a bal ujjpercek felé indul, melyek ha találatot érnek akkor utána bal kézzel nem tud fogni, ennek a cselnek viszont az az egyetlen egy hátul ütője, hogy a bal oldala így jobb kéz felől védtelen marad és könnyebben támadható. *
    Lily Hollow
    Lily Hollow

Témanyitás by Lily Hollow on Szomb. Aug. 30, 2014 9:49 pm

*A néma kérdésre csak nemet int a fejével: ha meg kell állni a seb miatt, az úgyis egyértelmű lesz, mert amíg el nem kezd szédülni a vérveszteség miatt, nem fogja feladni. A trükknek viszont bedől, de szerencsére ahogyan várja a jobb kézre érkező támadást, kicsit kifordul, és mivel a bal keze már így is mozgásban van hátrafelé, amikor felfogja, hogy mi történik, felgyorsítja az addig alig történő mozdulatot, így képes úgy elfordulni, hogy megússza a sérülés nagy részét, bár egy kis sebet sikerül ejteni rajta, de nem eleget ahhoz, hogy lefegyverezzék. És ha már egyszer úgyis ennyire mozgásban van, a jobb kezével a férfi bal vállába állítja a tőrt, legalábbis megpróbálja.*

Ilien Lavene
    Ilien Lavene

Témanyitás by Ilien Lavene on Szomb. Aug. 30, 2014 10:04 pm

* Bár úgy látszik bedőlni látszik a trükknek még idejében kapcsol a lány így egy kisebb karcolással megússza nekem viszont hirtelen a bal vállamba éles fájdalom nyilall, majd egy tőrt rántok ki onnan, és egy gyors pörgetéssel a föld felé fordítom majd belevágom. Ezután a lányra pillantok és egy nem rossz kifejezést olvashat le az arcomról. Majd egy új ötlet jut eszembe persze eddig is fájlaltam a vállam, de tettetek és leejtem a bal kezemből a tőrt mikor megpróbálom azt megemelni és felszisszentek hozzá, hogy úgy lássa a bal kezem nem használható, mert képtelen vagyok megemelni, oldalasan fordulok, hogy a jobb oldalamat érhesse először a támadás, így is azt mutatva a bal oldalamat minél inkább védeni akarom. Támadok, de támadásaim azt mutatják, hogy gyengülök és nem is olyan cselesek mint az eddigiek, inkább csak amolyan végső próbálkozások a távol tartásra, hogy elhúzzam az elkerülhetetlen véget. Legalábbis teljesen ez látszik rólam. Belül azonban várom azt a pillanatot amikor nekiáll támadni, valószínűleg balról és amint balról támad a lány számára vége a mérkőzésnek.*
    Lily Hollow
    Lily Hollow

Témanyitás by Lily Hollow on Szomb. Aug. 30, 2014 10:09 pm

*Sajnos a nimfa taktikájának van egy nagy hibája: rosszul méri fel az ellenfelét. Lily ugyan bedől annak, hogy Ilian már nem tudja használni a bal kezét, de ez csak arra ösztönzi, hogy azzal ne foglalkozzon tovább. A cél, hogy lefegyverezze a másikat, szóval csak a kezeire koncentrál. És ha a bal keze már használhatatlan, a logikus döntés ez alapján, hogy a jobb kezét támadja. Mindezt végiggondolva megperdül, a férfi jobb oldalára kerülve, és a jobb kezében lévő tőrrel igyekszik távol tartani magát a nimfa kezében lévő pengét, a bal kezében lévőt pedig megpróbálja beleállítani a férfi másik vállába, hiszen a túloldalon ez sikeres taktikának tűnt. Persze a jobb keze erősen remeg a megerőltetés alatt: láthatóan nem sok ideje maradt, kezd sok lenni a vérveszteség, kezd gyengülni, szóval ez elég egyértelműen az utolsó próbálkozása.*

Ilien Lavene
    Ilien Lavene

Témanyitás by Ilien Lavene on Szomb. Aug. 30, 2014 10:24 pm

* A taktika nem úgy jön be mint ahogy terveztem, helyette inkább nem foglalkozik vele és jobbról támad ahelyett, hogy balról támadna. Ám azt hamar le veszem, hogy a bal kezemről azt hiszi nem tudom használni, látom, hogy a jobb keze remeg és, hogy a ballal támadja a jobb vállam miközben a jobbot inkább az én jobb kezem távol tartására használja. Szóval ereje vége felé közeledik, viszont én is elkezdtem érezni a fájdalmat ezért hamar le kell zárnom, és egy számomra mindenképp fájdalmas végső cselhez folyamodok. Hagyom, hogy a jobb vállamba döfje a kést, de amint beledöfte a bal kezem az ő bal kezére szorul és fordít rajta ezáltal a szorításomba kerül az egész teste, majd jobb kezemből kihullik a tőr és rámarkolva az ő jobb kezére a kezében tartott tőrt a nyakának szorítom.* - Sakk Matt. * jelentem ki, majd ha elfogadja, hogy veszített akkor elengedem. * Kezet nyújtok neki, de mielőtt kezet nyújtanék kirántom jobb vállamból is a tőrt és markolattal a lány felé fordítva odanyújtom neki a kézfogás után. * - Ha szeretné, szívesen állok elébe egy visszavágónak, de előbb gyógyuljon meg, ha gondolja szívesen felkísérem az ispotályba. Aztán én is elvonulok és ha minden jól megy reggelre nyoma se lesz annak, hogy mind két vállamat tőr járta át. * mondom egy fél mosollyal az arcomon. *
    Lily Hollow
    Lily Hollow

Témanyitás by Lily Hollow on Szomb. Aug. 30, 2014 10:33 pm

*Amikor a férfi elkapja, tisztában van vele, hogy ennyi volt, mert hát nem mintha még sok mindent tudna tenni. Már kezdi érezni a vérveszteség miatti szédülést, és valószínűnek tartja, hogy nem sokáig lesz még magánál.* - Azt hiszem, nem vagyok olyan helyzetben, hogy vitatkozzak *mosolyodik el gyengén, majd ha a férfi elengedi, még elfogadja a tőrét, majd összeszedi a maradék hármat is, bár a végére elég egyértelműen látszik, hogy már nem tudna végigsétálni egy egyenes vonalon. Nem kimondottan tetszik neki, hogy a világ kezd furcsán viselkedni körülötte, de feltételezi, hogy az ispotályig még eljut valahogy.* - Lehetséges, hogy élni fogok az ajánlatával *bólint* -, de egyelőre tényleg csak a gyógyítóig kéne átvánszorogni. Tetszettek a taktikái. Remélem benne van, hogy később megbeszéljük, érdekelne, hogy mit miért csinált *magyarázza, időnként megakadva meg belekeveredve pár szóba, de hát... ja. vérveszteség. Szóval ez után még megkéri a nimfát, hogy kísérje el az ispotályig, meg elmotyog valamit, amit úgy lehet értelmezni, hogy köszöni az edzést, majd engedi, hogy Darius átvegye az irányítást felette.*

Ajánlott tartalom

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Pontos idő: Vas. Okt. 20, 2019 10:52 am