Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+23
Hunter Quinn
Ezio Nazzaro
Alexander S. Price
Nathaniel J. Price
Amanda Helgesen
Henrik Dahl
Maddox Rivery
Simone Bellerose
Elizabeth Cobb
Bianca D. McCarthy
Adrian R. Walker
Esteron Baltazaar
Giselle Céline Marceau
Nicole Brise
Christopher Acerlot
Matthew Chancellor
Felion
Horváth Réka
Lora Verhoeven
Fredrik Laine
Emily Crawford
Maureen Caiside
Arleena Queen
27 posters

    Edzőterem

    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Edzőterem     - Page 6 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Hétf. Nov. 11, 2013 8:46 pm

    * Miközben Lizzi mondja a dolgait egy pillanatra akaratlanul is elmosolyodik aztán vissza is komorul amikor azt mondja a lány, hogy feladná magát a többiekért.* - Ilyen hülyeség még csak eszedbe se jusson akkor mégis miért dolgoztunk a semmiért? Miért áldozta akkor a barátnőd az életét fel? Az is felesleges lett volna? Ahogy az is, hogy a elgnyagyobb nehézségek árán de megvédünk téged és mindenki vigyáz rád? Nem azért rabolták el a barátnőmet és próbáltak megzsarolni, hogy aztán te csak úgy odamenj és feladd magad. Ez nem erről szól. Nőlj már fel végre. Nem az oviba vagy ahol ez egy kis játék amit az óvónéni ha nagyon elfajul akkor leállít. Ezt az őrületet csak mi tudjuk leállítani és akkor ha te nem csinálsz hülyeségeket. Miért olyan nehéz ezt felfogni? Tudom, hogy nem vagy még felnőtt, de most úgy kell viselkedned, szóval szokj hozzá és próbálj meg végre nem úgy viselkedni mint egy hisztis óvodás akinek elvették a kedvenc játékát és most az óvónéninek pityereg, hogy ez törént. Itt nincsenek ilyenek és ha te nem figyelsz oda és hülyeségeket csinálsz akkor hiába akarunk megvédeni. Ahhoz, hogy biztonságban legyél te is meg az apád is ahhoz az kéne, hogy NE... CSINÁLJ... SEMMI... HÜLYESÉGET.  Felfogtad végre vagy még elmondjam párszor, hogy megértsed? * kérdi meg és a végére már eléggé dühös. Nem ezért csinált mindent, hogy most Lizzie csak úgy fogja magát és feladja magát. Nem azért tett meg mindent, hogy kiszabadítsa Biancát mellesleg több sikerrel mint azt várta. Szóval úgy néz ki minden jól alakul és akkor egy ilyen hülyeséggel elrontana mindent ezt több szempontból sem engedheti meg akkor mindenkinek egy csomó munkája menne kárba és azt szerinte senki nem akarja szóval a torkán ki vannak dagadva az erek és hogy levezesse az idegét odalép a bokszzsákhoz és elkezdi ezerrel püfölni és közben egy könnycsepp jelenik meg szemében mely aztán végiggördül az arcán és végül leesik a földre, majd a következő egymás után és továbbra is püföli a bokszzsákot abba nem hagyva miközben összeszorítja ajkait, hogy egy hang se hagyja el a száját. Igen ő nagyon félti Lizziet talán még jobban is mint mások. Szóval neki senki ne mondja, hogy hagyja Lizziet veszni hagyni, ha belepusztul akkor se fogja hagyni. Mert nem nem és nem engedheti meg. Nem lenne képes rá, hogy engedje, hogy meghaljon akkor már inkább ő haljon meg mint Lizzie inkább magát áldozza fel, mint hogy az egyetlen húgát bántsák. Szóval csak püföli a bokszzsákot és potyognak a könnyei mert nem volt képes arra, hogy elinduljon a diákebédlőbe.

    //Fagy//
    Maddox Rivery
    Maddox Rivery
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem     - Page 6 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Maddox Rivery Kedd Dec. 03, 2013 11:51 am

    Maddox & Elizabeth


    * A tegnapi utazás kicsit kivett belőlem, úgyhogy nem is csoda, hogy a reggelt elgémberedett tagokkal kezdtem. Az itt töltött időm alatt nem sikerült még hozzászoknom ehhez a testhez, lévén, hogy a Purgatórium, test nélküli életet biztosított számomra, mely egyrészt kényelmesebb is volt, másrészt pedig nem ütköztem sohasem akadályokba. Például soha nem kellett odafigyelnem, hogy most esetleg nekimegyek – e valaminek, és soha nem éreztem azt, hogy van körülöttem egy … test vagy valami, ami akadályoz a mozgásban. Test nélküli lélekként könnyedebben vettem minden akadályt, és a lelkekre is könnyűszerrel le tudtam csapni. Ehhez képest most! Most ott tartok, hogy kénytelen vagyok edzeni azért, hogy könnyebben elviseljem, és kezeljem a helyzetet, melyet az életnek nevezett valami teremtett.
    Nagy sóhajjal, enyhén álomittasan húzom magamra az edzéshez használt fekete rövidnadrágomat, a legkényelmesebb futócipőmet, majd egy világoskék pólót. Az idő már nem igazán kedvező, ezért kénytelen vagyok valami benti edzésforma után nézni. Igazából csak reménykedem, hogy van futópad, mert mivel úgyis futásból áll elsősorban az edzésem, nos egy benti gép igazán megtenné. Nyakamba kapok egy kisebb fehér törülközőt, majd az edzőterem felé indulok, ahol először is meglátom az ég felé meredező szőke tincseimet, mellyel persze semmit nem csináltam, majd a futópadot is. Önkéntelen mozdulattal nyúlok a hajamhoz, és próbálom azt kicsit vagy lelapítani, vagy jobban összetúrni, hogy valahogy ki is nézzen. Azonban mivel figyelmemet hamarabb elszakítja a gép működésének mikéntje, inkább azt kezdem el nyomkodni. Hamar sikerül beállítanom egy olyan tempóra, ami épp megfelelő, én pedig rá is pattanok, hogy a napi 5 km-emet azon fussam le.


    •• ©


    A hozzászólást Maddox Rivery összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 03, 2013 12:52 pm-kor.
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Edzőterem     - Page 6 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Kedd Dec. 03, 2013 12:44 pm

    *Mivel még a többieknek órája van így úgy döntött a lány, hogy elmegy edzeni egy kicsit. Kezdi össze szedni magát és bár Patriccel szeretne nagyon beszélni, nem akarja elveszíteni a démon-vámpírt emiatt. Tisztában van a dolgokkal és bár sokkolta néhány dolog tény, hogy eléggé ragaszkodó típus. Felvette a fekete nadrágját és a rózsaszín fehér virágos felsőjét majd elindul az edző terembe. Lassan kimerészkedik a szobából. Ma még a kutyáját is kivitte és Faithel is foglalkozott mostanság. Az előző hetekben persze muszáj volt kicsit egyedül lennie, hogy gondolkozzon, mert valahol igaza van, a srácnak senkiben sem bízhat meg és ezért borzasztóan szégyellte magát. Az edzőterembe egyedül érkezik. Sem Alex sem Esteron nincs most körülötte meg a lányok is órán vannak, aminek lassan vége, és amíg nem kezdődnek a lány külön órái addig muszáj lefoglalnia magát. A teremhez érve észreveszi, hogy nincsen, egyedül kicsit megvakarja a buksiját.* - Ne haragudj, azt hittem egyedül leszek. Zavar, ha becsatlakozok?*Felteszi a kérdést és nem félénk csak kicsit bizalmatlan.*
    Maddox Rivery
    Maddox Rivery
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem     - Page 6 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Maddox Rivery Kedd Dec. 03, 2013 1:16 pm

    Maddox & Elizabeth


    * Az első kilométerekkel abszolút nincsen problémám. A gond akkor kezdődik, mikor is a szőkeség egyszerűen csak bemasírozik a terembe és vizslató tekintetével pásztázni kezd. Utálom, ha néznek, ha társaságom van, ha meg kell próbálnom magamból valamit kisajtolni, és azt is, hogy mikor látják, hogy ömlik rólam a víz, kivagyok, mint egy kutya, zihálok, és megkérdezik, hogy csatlakozhatnak – e. Hát nem b*zd meg! Ha már ilyen hülyeséget kérdezel, ne gyere ide! Arra még van erőm, hogy hangosan felnyögjek, és hogy a szememet forgassam, majd a fejemmel a másik gép felé bökök, hogy nosza, ha már ilyen nagy késztetést érez arra, hogy megkeserítse az itt eltöltött 1 órámat, hát felőlem! Közben lassan a program végére érek, majd mikor a gép fokozatosan leáll, én is lassítok. Még sétálok pár métert igazán visszafogott tempóban, hogy addig is próbáljam összekaparni a tüdőmet, és a szívemet, ami mint minden futás után kissé érdekesen viselkedik. Nem is értem, az itteniek hogy bírnak meglenni ennyi felesleges dologgal. Ha csak lélek lehetnék, a valós énem, valahogy könnyedebben kezelném a dolgokat, nem kellene foglalkozni a pulzusommal, meg az ilyen abszolút felesleges baromságokkal. Nem tudom ki találta ki számukra ezt a felépítést, de szerintem nem volt teljesen komplett. *
    - Szóval legközelebb, ha nem gond, inkább próbálj már nem kérdezgetni, mikor látod, hogy mennyire kidöglöttem! * dorgálom meg kissé a lányt, majd próbálok érdeklődést színlelni. Hiszen ő még mindig határozottan jobb, mint a tegnapi luvnya, aki még a köszönésre sem volt hajlandó. *
    - És mi járatban? Csak napi testmozgás, vagy esetleg készülsz valami versenyre?


    •• ©
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Edzőterem     - Page 6 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Kedd Dec. 03, 2013 1:30 pm

    *Felvonja a szemöldökét amikor megszólalnak és hát oké tény, hogy ilyet kérdezett, de valakit zavarna ha megjelenne egy kislány aki nem diák. Szóval igen furcsa lenne ez az egész. Rápillantva Maddoxra végig néz rajta és felvonja a szemöldökét.* - Nem a kidőléseddel foglalkoztam. De oké!*Feleli majd kicsit nyújt egyet mielőtt a boksz zsákhoz lépne. Szokott ő azon gyakorolni amikor egyedül van. Nem meglepő, mostanában meg pláne, de ha felhozzák neki azt, hogy menjen Londonba akkor arra úgyis az lesz a válasz, hogy nem! esze ágába sincsen itt akar maradni és igen kicsit mazoista személyiség. * - Csak szokásos edzésem. minden nap edzek valamit bár ebben az időben én nem megyek ki ha nem muszáj.*Amúgysem menne sehová hiszen a birtokon kint sétálhat csak a városba nem.* - A nevem Elizabeth. Téged hogy hívnak?*Érdeklődik a lány majd összefogja a haját közben és ugye elkezdi ütni a zsákot. A lány a dühét szokta általában ezen és ráadásul bele gondol abba, hogy nem soká karácsony azért már szeretné ha vége lenne ennek az egésznek. Nem igazán szeretne beszélni ezekről szóval ha egy percre bele gondol csak kicsit ideges lesz. A lány már csak ilyen. Ráadásul neki az angyalság is új és ezt is meg szeretné beszélni majd a bérgyilkossal. Maddoxra nézve eléggé furcsának találja.* - És te? Edzés vagy verseny? vagy mint a többi diák lusta bemenni órára..*vonja fel a szemöldökét és persze a lógásra céloz. Neki délutánonként vannak az órái szóval délelőtt lefoglalja magát és így este tanul, meg csinálja a dolgokat amiket kell.*
    Maddox Rivery
    Maddox Rivery
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem     - Page 6 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Maddox Rivery Kedd Dec. 03, 2013 1:46 pm

    Maddox & Elizabeth


    -  Hát az feltűnt, hogy azzal nem foglalkoztál… * mondom epésen, majd kissé elhúzom a számat, mielőtt egy laza lépéssel végre lemászom a futópadról. Törülközőmért nyúlok, majd fáradtságom nyomát leitatom a durva anyaggal, mely ezután aztán megint semmire nem lesz jó, csak arra, hogy a mosógépbe vándoroljon. *
    - Értem. Mondjuk érthető, ez az időjárás már nem kedvez túlzottan senkinek. * húzom el a számat feltűnően, és én magam is meglepődöm azon, hogy van amivel egyetértek a lánnyal. Az más kérdés, hogy a stílusa nem épp ideális, hiszen eléggé úgy beszél velem, mintha csak lekezelne. Nos, egyelőre ezt még nem áll szándékomban sem megtorolni, sem szóvá tenni, úgyhogy mint aki jól szórakozik hallgatom csacsogását és nézem hogyan püföli a zsákot. Tekintetemmel felmérem helyzetét, hümmögök, mikor látom a zsák kibillenését, majd a szőkeség arányos alakját is megtekintem. Hosszú tincsei már-már a háta közepét verdesik, ahol is két szárny található. Bőre porcelánszerű, és komolyan hiszem, hogy ha ilyen lányokat tudnék beszervezni a csapatomba, a férfiaknak esélye sem lenne. A csupa báj és kellem győzedelmeskedne a férfi szíveken, én pedig pont ezt akarom kihasználni. Még akkor is, ha ő angyal és mint olyan, valószínűleg sok gonoszságra nem kapható. Túl kevés közöttük a bukott, sajnos… a mérhetetlen jósággal nem tudok mit kezdeni. *
    - Nincs most órám, bár nem hiszem hogy be kellene számolnom a napi programomról. Egyébként pedig napi szinten futok, edzek. De leginkább futok. Segít helyretenni a gondolataimat…
    - Na és te? Miért pont a zsákot püfölöd? Mintha tele lennél indulattal…


    •• ©


    A hozzászólást Maddox Rivery összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 03, 2013 2:21 pm-kor.
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Edzőterem     - Page 6 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Kedd Dec. 03, 2013 2:19 pm

    *A lány eltöprengve azon, hogy ki ez az alak. Felvonja a szemöldökét és persze nem tudja hova tenni stílusilag az alakot.* - Kitalálom.. Sylorinás vagy.*Már csak a viselkedése miatt jön rá teljesen magától hiszen nem beszéltek ilyesmiről és még a nevét se árulta el. Nem beszédes csak más jellem Elizabeth mint Maddox. Aztán ugye az időjárásról beszélnek.* - Amilyen hideg van kint szerintem senki nem szeretne kint lenni.*Felvonja a szemöldökét, hogy nincs órája ezt most inkább félre teszi majd ezen később elgondolkozik.* - A boksz zsákhoz van kedvem, bocs.. de nem ütlek meg.*Mondja a srácnak és sóhajtva vissza fordul a zsákhoz. Pont őt fogja azt sem tudja ki az.* - Meg amint látom te sem vagy egy kedves virágszál. Meg nem volt gyerekszobád.*Mondja a srácnak hiszen amilyen a stílusa neki ez nem szimpi. Bár Kamennél meg Patnél hozzá szokhatott volna, de van hova még eddzen ilyen téren.* - Egyébként meg nem fogok beszélni arról, hogy mi bajom ahogy látom úgy sem érdekelne téged ráadásul nem ismerlek.*Feleli a lány kb ugyan abban a hang nemben ahogy a másik válaszolt, de igyekszik megtartani a normális viselkedést amit tanult szóval nem akar szenvtelen lenni sem. Az elmúlt időben így is bunkó volt mindenkivel így igyekszik visszarázkódni a normális életbe.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Edzőterem     - Page 6 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Vendég Kedd Dec. 03, 2013 2:36 pm

    * Miután végzett óráival, lejön, hogy savas füst képességét tovább fejlessze és a szokásosnál is mesteribb fegyvereket találhasson ki a füst alakból. Azonban legnagyobb meglepetésére, már ketten is itt vannak az edzőterembe. Egy srác aki úgy néz ki háztársa és egy csaj akit még életében nem látott. Mindegy lepakolja a cuccait és ujjai közül kiengedve a füstöt elkezdi megformázni a kétkezes számszeríjat.* - Üdv! D'aleiko.* köszön és mutatkozik be közben a többieknek és miután elkészül kétkézbe veszi a fegyvert és a célpont felé fordul és lő és nem történik semmi. Újra próbálkozik és ezúttal el halovány savas füst nyílvessző indul útjára a fegyverből. amely a célponthoz érve elkezdi szétmarni azt. Ezután megtalálva a hibát még három nyílvesszőt ereszt a célpontba, mielőtt a füst sava teljesen szétmarná azt.* - Végre tökéletes.* morogja maga elé igazából nem nagyon akar részt venni a társalgásban, de ha megszólítják akkor válaszol.*
    Maddox Rivery
    Maddox Rivery
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem     - Page 6 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Maddox Rivery Kedd Dec. 03, 2013 3:05 pm

    Maddox & Elizabet & D’aleiko


    - Nocsak, úgy látom itt mindenki könnyedén megállapítja a másikról hogy kicsoda, micsoda. Talán ide csak fürkészek járnak, akik egy pillantással mindent kiolvasnak a másikból, akárha az nyitott könyv lenne?! * mélázok hangosan, mert máshogy egyszerűen képtelen vagyok. Nem tehetek róla, nem bírom megállni, hogy ne hozzam fel hangosan mit is gondolok. Mert hát igen, gondolkodom, és akármennyire is úgy gondolja, hogy kettőnk közül én vagyok a bunkó, hát ezt a téveszméjét át kellene gondolnia. Lehet, hogy a házam az ami, és lehet, hogy nem oda járnak a legkedvesebb emberek, de azért engem megtanítottak az illemre, ahogyan arra is, hogy hülyeségekkel nem bombázunk olyan embert aki, fut, szexel, vagy éppen a dolgát végzi. Őt vajon megtanította bárki is bármire? Kétlem! Na jó, legalább köszönni tudott, és ezt leszámítva eddig még csak sértegetett, holott szerintem jogosan jegyeztem meg, hogy nem volt túl okos gondolat épp a futásom közepette elindítania egy társalgást, mikor levegőt is alig kapok, szóval könyörgöm, hogy beszéljek még mellette?! Az meg hogy másokhoz hasonlít, szintén csak őt minősíti! Gyakorlatilag párhuzamot von köztem, és a „többség” között, és lehet hogy a hangszínem nem volt a legkedvesebb, de azért mégis… Megérdemelné a kis taknyos, hogy lekeverjek neki egy hatalmas pofont, egy akkorát, hogy vöröslő vérével összekenje a zsákot, melyet püföl. *
    - Hát lehet nem volt gyerekszobám a kis agyad elképzelése szerint, viszont neked meg tutira nem volt anyád és apád, aki megtanítsa, hogyan is kell viselkedni, és aki lekeverjen egy büdös nagy pofont, mikor tiszteletlen vagy! * sziszegem, majd mikor arról beszél, hogy engem úgysem érdekelne, hangosan felkacagok. *
    - Ó drága, botor lélek! Ezt hívják udvariasságnak! Mikor próbálsz kommunikálni még akkor is, ha másikat legszívesebben úgy taposnád el, mint egy csótányt a porban! * mondom, majd lépek felé közelebb, hogy csak egy kicsit megijesszem, azonban az ajtó kitárul és egy ismeretlen fiú jelenik meg. Jelvényét látva hangosan felsóhajtok, hiszen már épp itt volt az ideje, hogy valami hasonló kaliberrel találkozzam. Köszön, bemutatkozik, majd füstnyilakat lövöldöz. Nem keveri ez össze a harci termet az edző teremmel? Nagy szemeket meresztek a fegyverre, majd mikor végre sikerül teljes egészében szétmaratnia valamit elámulok. Csodálatom hatalmas, hiszen mindig is bírtam ezeket a dolgokat, még akkor is, ha én inkább a saját tőrömre és mentális képességeimre hagyatkozom. Jó látni, hogy valaki van olyan profi, hogy ilyen dolgokat képes legyen létrehozni. És hát amúgy szívesen kipróbálnám mondjuk a szőkeségen, hogy mit is képes ez csinálni a testtel. *
    - Maddox Rivery. A szőkeségről pedig nem nyilatkozhatok, nem az én reszortom, hálistennek! * mondom vigyorogva, és meghagyom a lehetőséget neki, hogy kiboruljon. Hátha lenyilazzák! *


    •• ©
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Edzőterem     - Page 6 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Kedd Dec. 03, 2013 3:29 pm

    *Hát érdekesen alakulnak a dolgok. A lány nem éppen a megfelelő emberekkel kommunikatív, de hát így is kell beszélgetni valakivel, de inkább nem veszi fel a jellemüket.* - Csak a viselkedésedből sejtettem hova is való vagy. Egyébként meg nem egy pillantással volt ne aggódj.*Mondja neki és tényleg nem hiszen a viselkedéséről egyből Jesmon háza jutna eszébe? Elizabethnek vannak ennél fontosabb gondjai is és nem foglalkozik más házbéli diákokkal mivel ő valójában nem is diák és nem szeret másokkal csak úgy szóba elegyedni. Amikor megszólal újra a srác felvonja a szemöldökét és összekulcsolja a kezét.* - Tiszteletlen? Ez is egy jellem ahova való vagy, de nem gond. Hát mivel nem tudsz semmit rólam így szerintem maradhatunk simán az edzésnél. Viszont úgysem érhetsz hozzám úgyhogy nem aggódok én semmitől. Pláne nem egy pofontól.*Sóhajt a lány és nem nem veszi magára a tiszteletlenséget azt tudja magáról min megy keresztül. Az apa szó hallatán megfeszülnek az arcizmai, de igyekszik elrejteni az érzéseit. Minden egyes nap imádkozik az apjáért és nincs olyan éjszaka, hogy ne jutna eszébe. Nem egyszerűen képtelen arra gondolni, hogy a karácsonyt nélküle töltse el.* -Szerintem te taposnád el. Nem gond nincs harag öreg. Végül is már megszoktam az ilyen embereket akik a dzsungel semmi közepéből jöttek elő.*Mi baja van Elizabethnek ki tudja. Ezek az indulatok csak úgy kijöttek a lányból, de meglátva a másik srácot pislog.*~ez szuper..~*Fintorog egyet.* - Elizabeth vagyok hello. Én mondanám rád, hogy sötétség, de minek.. hiszen már szinte az vagy.*Mondja a lány és fogja magát majd leül a padra és figyeli ahogy a másik nyilazik és teljesen nyugodt a lány. Nem szórakozott csak ilyen kedve van.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Edzőterem     - Page 6 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Vendég Kedd Dec. 03, 2013 3:40 pm

    * Miután mind a ketten olyan szépen bemutatkoznak és olyan szépen elmondják a másikról a véleményüket egy új fegyver alakja kezd kibontakozni kezei között. De Maddox megjegyzésére mindenképp válaszol.* - Mivel az igazgató keze alá tartozik ezért nem is nagyon érdekel a szöszi, még csak nem is idejár csak valami védelmi célból van itt. * mondja a másiknak. Igen azért elég jól terjednek a hírek az iskolán belül.* - Milyen volt az első estéd nálunk a sylorinába? * kérdi meg azért valami beszédet csak ki tud csikarni magából és a szőke csajjal aki Elizabethenk nevezte magát nem is nagyon foglalkozik. Mintha ott se lenne.* - Mondjuk a tegnapi nem volt olyan vad ennél ezerszer nagyobb hülyeségeket szoktak lenni. Többek közt amikor kitörnek a csoportos verekedések és másnap mindenki különböző hegekkel megy be órákra. Mondjuk a többség tudja, hogy velem nem érdemes kikezdeni, mert bármelyik pillanatba tudok fegyvert előhúzni ami nem épp kellemes. Láttál már élő embert szétégni a savtól? Nos a sikolyuk a legviccesebb meg ahogy próbálják semlegesíteni a savat. Csak az a baj, hogy lehetetlen. * röhög fel a mondat végén és kivételesen most örül, hogy egy háztársával sikerült itt összefutnia, de miközben mesélt aközben megformálódott a láncos buzogány a kezében amit aztán az oldalán pörgetve egyre gyorsabban és gyorsabban kezd el pörgetni aztán a következő pillanatban a lánc megnyúlik és eltalálja a másik bábumaradék mellett található bábut aminek szép lassan elkezd a feje leolvadni.*
    Maddox Rivery
    Maddox Rivery
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem     - Page 6 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Maddox Rivery Kedd Dec. 03, 2013 4:05 pm

    Maddox & Elizabet & D’aleiko


    - Ó! Tehát te még csak nem is ide jársz, és úgy osztod az észt? * tátom el a számat, majd szemem megcsillan pont azzal a lázzal, mint amikor az embernek valami olyan ötlete támad, mely tudja, hogy immáron kivitelezhető. Hazudnék, ha nem fordulna meg rögvest a gondolat a fejemben, hogy akkor a kislányt most kellene kicsit megregulázni. Mert hát mondatai és viselkedése irányomba nem éppen olyan, melyet olyan jól és sokáig fogok tűrni.
    Mikor arról beszél, milyen jellem vagyok, hangosan felmorranok, majd nem tudom tovább türtőztetni magam, hangosan felnevetek. Testem rázkódik a heves érzelmektől, hát ez jó! Talán pont emiatt változom meg egy pillanat alatt és jelenek meg a szőke lány alakjában úgy, hogy még a hangját is leutánzom. Furcsán groteszk lehet a látvány, nem tagadom és őszintén szólva egy kicsit már őrült is. De hát könyörgöm! Ő itt szórakozik, én pedig túl sűrűn nem öltöm magamra másik ember bőrét, az övét is csak azért, mert annyira megnevettet!
    Mikor elcsitul bennem a jókedv, azonnal visszaváltozom. Őszintén szólva, a női testet nem igazán kedvelem, túl törékeny, még akkor is, ha sok mindenre képes az ember általa… Mindenesetre most jobban leköt D’aleiko csoda fegyvere és szavai, melyek végre az én füleimnek valók. *
    - Hát nem volt rossz, bár maradjunk annyiban, hogy szerintem egy démon próbált meg már rögtön az elején keménykedni, holott én csak megkérdeztem övé-e a gyerek. Mert hogy felcsinált valami csajt.. * vonom meg a vállam * - Meg volt ott valami p*csa is, aki talán Isabell vagy ki… áááh mindegy is * mondom, majd tekintetemet a harci fegyverre szegezem. *
    - Ez amúgy baromi jó! Te fejlesztetted ki? Elismerésem! * dicsérem meg, és ezt tényleg komolyan gondolom. Mindig is nagyra tartottam azokat, akik képesek valami újat alkotni! Kellenek az újítások, és belegondolva abba, hogy a fegyverét mennyi mindenre lehetne használni…! A Föld könnyedén leigázhatóvá válna! *
    - Hát ez király! * ámulok mikor a buzogánnyal szétver egy babát, majd a sikításokat részletezve az én agyamban is megfordul pár kép. Az első a mellettünk ücsörgő szőke lány képe, ahogyan egy olyan méreg nyíl eltalálja törékeny testét. A lány kínkeserves sikítása szinte már az agyamig hatol, és már-már látom magam előtt szenvedését! Imádom ha valaki szenved! *
    - És csak te tudsz ilyet előállítani?


    •• ©
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Edzőterem     - Page 6 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Kedd Dec. 03, 2013 4:20 pm

    – Látom elég hamar terjednek a pletykák.*Sóhajt a lány.* - Valaki túl sokat tud..*Céloz D’aleikora és persze igyekszik nem bunkó leni. Két Sylest képest imádni azok pedig nem ők.* - Beszélj neki a hétvégi órákról.*Mondja a lány hiszen neki gyakran mesélnek neki akivel éppen van szóval mivel az érdekelte, de most hetek óta nem jött ki a szobájából. Az alakváltásra csak sóhajt..* - Gyerekes vagy.*Mondja a srácnak, hát nem a kedvence szóval inkább nem szólal meg. Aztán hallgatja a beszélgetést, és nézi D’aleikot ahogyan a savról beszél.* - Hmm.. ez nem rossz, de te miért élvezed azt ha sikoltanak? Ennek meg mi értelme?*Kérdezi meg D’aleikotól és felvonja a szemöldökét.* - Újítások nálad szerintem inkább viselkedés terén kéne, mert ahogy beszélsz az emberekről.*Sóhajt hiszen az előbb valami Isabelláról, meg valami másik társáról beszél.. eléggé pletykásnak tűnnek. Nem nagyon tudja meghatni a másikat. Igazából legalább azt látja, hogy két diák el van egymással, de addig jó amíg nem Aysennel találkozik újra. Nem akarja átélni azt a szenvedést megint. Sóhajt egyet majd a hajgumit kiveszi a hajából és kicsit megigazítja a haját.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Edzőterem     - Page 6 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Vendég Kedd Dec. 03, 2013 4:31 pm

    * Felröhögök ahogy meséli mi volt a démonnal meg a másik kis akárkivel. Igen ennél sokkal jobb bunyók is szoktak lenni.* - Tudod a sikolyaikat hallva azt érzem, hogy van még egy ellenfél akivel leszámoltam. Amolyan győzelmi induló szerű.* mondja a csajnak aztán visszafordul a másikhoz.* - Kösz. Igen én magam fejlesztettem ki és tanulható, bár koncentráció kell hozzá. De ha gondolod szívesen megtanítom az alapokat utána meg minden az ember fantáziáján múlik. * mondja és ezúttal pár gránát kerül a kezébe amik aztán a levegőbe felrobbanva tőrzáport zúdítanak az utolsó megmaradt bábura. Mely ha élő ember lenne eléggé komoly kínok és vergődések között halna meg.* - Tudod az egésznek az a lényege, hogy a gyűlöletet és a haragot kell a kezeidbe irányítanod anélkül, hogy mozgatnád őket az elmédet kell használni mint támadó fegyver. Majd miután összegyűjtötted ezeket az elméd segítségével kell az ujjaid között kiáramoltatnod a testedből, hogy az aztán felvehesse alap alakját, mely számunkra is képes lenne sebet okozni ha nem figyelnénk oda. Ezért kell nagyon odafigyelni miután kiáramoltattad másképp te magad is könnyen szenvedhetsz sérüléseket. Szóval nagy koncentráció kell eleinte, de minél többet gyakorlod és minél nagyobb szintet érsz el benne, annál kevésbé kell rá figyelni mert már amolyan ösztönszerű lesz. * mondja a dolgokat a képességről és élvezi, hogy még egy tanítványa lett.*
    Maddox Rivery
    Maddox Rivery
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem     - Page 6 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Maddox Rivery Kedd Dec. 03, 2013 4:39 pm

    Maddox & Elizabet & D’aleiko


    - Pont mint egyesek! * vigyorgom, és már épp csak a nyelvemet nem nyújtom ki a lány felé. Komolyan mondom, szellemi leépülés ez a hely, és én még azt hittem, hogy a pici kis seregemet innen fogom toborozni. Lehet kár volt elvállalni ezt a parancsot, lehet hogy nem kellett volna ennyire magabiztosan állítanom, hogy képes vagyok mások leigázására. Mondjuk tény, hatalmas örömmel folyatnám ki a kislány vérét, pont annyira, mint az Isabelle-ét, aki tegnap olyan tapló volt. Sőt ha már itt tartunk egy démonnal is szívesen csatáznék, és megmutatnám neki, hogy mire vagyok képes. *
    - Ó hát nincs is szebb énekszó a szenvedők sikolyánál! * mondom teljes átéléssel, és csillogó szemekkel. Hiszen ilyenkor eszembe jut, hogy mennyire is imádtam a védtelenül sétáló embereket, akiknek lelkével vagy épp vérével táplálkoztam. Gyönyörű dolog volt eltüntetni az életet a testükből, mely ezután már csak porhüvelye maradt a sok szennynek, melyet már évszázadok és ezredek óta magukban hordoznak. *
    - Egészen jó a koncentrációs képességem, szóval esetleg mi lenne ha megpróbálnánk? * kérdezem a fiút é tényleg érdekel a dolog. Már csak azért is, mert ha sikerül, az első akinek megnézem a szenvedését az a szőkeség lesz! *


    •• ©
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Edzőterem     - Page 6 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Kedd Dec. 03, 2013 4:55 pm

    *Nem is mondd semmit ők nagyon jól el van a két Sylorinás a lány meg sem lepődik ezen.* ~Két jó madár legalább egymásra talált..~*Sóhajt ismételten majd a sikoltásra inkább csak csendben van. Elmélyül a gondolataiba és ele gondol, hogy Michael hogy szenvedhet és egyre jobban és nincs olyan perc, hogy ne gondolna rá. Szóval szokásos szenvedése. Amikor kérdezi, hogy kipróbálnák e a képességet a lány felvonja a szemöldökét.* - Lehet asszem mennem kéne.*Mivel egyben akar maradni, mert ahogy a kapcsolatuk indult kölcsönösen bántanák egymást. Ha bár Kamen valószínüleg örülne annak ha meglátná a lányt az ispotályban.. ~Szia Kamen megjöttem egy kis kezelésre nem bánod.. valakli elbánt velem..~*Garantáltan örülne ennek a megjegyzésnek és persze az illető ellen lehet kiállna, de nem jelenleg nem bírkózna. Azért még van hova fejlődnie a másiknak és ezért kell sokat edzenie főleg mostanság. viszont megmakacsolja magát ha a saját életéről van szó, mert nem szeretne elmenekülni a gondjai elől. Ha sokat menekül akkor előbb vagy utóbb nem tanul semmit ezért fogja megmondani Patnek is, hogy miért nem akar sehova menni.* - Remélem bábukon akarsz tetsztelni.*Vonja fel a szemöldökét a lány.*
    //Fagy//

    Henrik Dahl
    Henrik Dahl
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem     - Page 6 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Henrik Dahl Szomb. Jan. 04, 2014 7:14 pm

    *Már szinte folyik rólam az izzadtság, tekintve, hogy több mint két órája az edzőteremben nyomom, meglehetősen keményen. Régi emlékek... Szinte már hiányzik, hogy valamelyik edzőm berontson, és rápakoljon egy zsámolyt a hátamra, miközben próbálok eredményesen fekvőtámaszozni. Na jó, nem, az illető valószínűleg lendületből ripityára törné a tőlem fél méterre elhelyezkedő telefonomat, amiből most éppen a Highway to Hell üvölt. Hiába, nem bírom ki zenei aláfestés nélkül... És hát AC/DC mindig jöhet. Igazából azért vagyok itt,mert marhán unatkoztam, és el akartam foglalni magam valamivel. Ragnar most nem hajlandó verekedni velem, túlságosan elmerült az Alise-on való filozofálásban, szóval kénytelen vagyok valahol máshol levezetni a felesleges energiáimat. Aztán lehetséges, hogy majd megkeresem Amandát, vagy ha ő se akar verekedni, akkor végső esetben Agnest... Nem, az nem jó ötlet, valószínűleg túlságosan belelendülnénk mind a ketten, aztán jöhetnének szétszedni minket itt, majd össze, hogy felvigyenek az ispotályba. Na mindegy, egyelőre fekvőtámaszozok, persze félmeztelenül - ha bejön valami jó csaj, legyen mire csorgatnia a nyálát -, nem igazán koncentrálva semmire, csak az izmaim jóleső sajgására és a mellettem üvöltő zenére.*
    Amanda Helgesen
    Amanda Helgesen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem     - Page 6 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Amanda Helgesen Szomb. Jan. 04, 2014 7:48 pm

    *Nem is tudom, hogy mit vártam ettől az egésztől. A fülembe szól éppen a Smooth Criminal és éppen énekelem is. A szokásos ruha öltözékem van magamon: Fekete nadrág és lila felső és a sportcipőm. Egyértelműen edzeni készülök. Addig se látom a hülye angyalnak a képét, aki megint felhúzott. Ott tartunk, hogy napi kétszer sikerül felhúznia, de már nem bírom idegekkel. Egyszer ki fogom nyírni. Igyekszem nem foglalkozni velük, meg igazából bátyám is az eszembe van, de mostanában elég sokat veszekedünk. Nem igazán tetszik még mindig, hogy Loviseal együtt van, és kicsit megrémiszt a lány. Igazából nem csak ő, de nem beszélek róla. Inkább foglalkozom a tanulással meg a többiekkel, na meg Rikkel is. Ragnarral valami van, látszik rajta, de úgy vagyok vele, hogy majd úgyis megbeszéljük, ha oda jön, de most az ünnepek előtt kicsit hanyagoltam a többieket is. Talán Victoriával beszéltem még, de ő tuti nem adja tovább a dolgokat, mert bizalmasan elmondtam neki, de már nem bírom az egész családi mizériát. Viszont ezt nem mondtam még senkinek sem rajta kívül. Ahogy az edzőterem felé haladok megtorpanok a bejárat előtt és elkezdem bámulni. Közben kikapcsolom a zenét. Felfigyelek a srácra és elmosolyodom. Nem is tudom, mi tetszik benne.. Leírhatatlan ez az egész.  Egy darabig bámulom Riket aztán úgy döntök, hogy kicsit megtréfálom. Árnyékosulva a zenéhez lopakodom és leállítom aztán oda megyek a sráchoz és a derekára ráülve megtámaszkodom rajta és megjelenek közben.* - Vigyázz mert még féltékeny leszek. Te csak ne mutogasd senkinek a felsőtestedet.*Mondom neki angyalian és elég kényelmesnek találom a srácot, ha csak nem birkózik le. Persze tudja Rik, hogy csak hülyéskedek nem kell komolyan venni.*
    Henrik Dahl
    Henrik Dahl
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem     - Page 6 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Henrik Dahl Szomb. Jan. 04, 2014 8:03 pm

    *Amikor megáll a zene, megtorpanok egy fekvőtámasz közepén, és a homlokomat ráncolva oldalra pillantok.* - Basszus már *nyögök fel, és éppen megmozdulnék, amikor érzem, hogy valami ránehezedik a derekamra.* - Amy... *vigyorodok el. Jó, így már nem volt olyan nehéz megállapítani. Végül is ki más lehetne? Hát, legalábbis feltételezem, hogy nem Ragnar döntött úgy, hogy kényelembe helyezi magát a hátamon...* - Eh. Tudod ám, kire féltékenykedj *nevetek fel, miközben folytatom a fekvőtámaszozást, nem különösebben zavartatva magam a hátamon ülő lánytól - egyelőre.* - Meg amúgy sincs itt senki más, rajtam meg a hőségen kívül. Na jó, meg most már te is itt vagy. És nehéz vagy *nyögök egyet, majd egy gyors mozdulattal leengedem magam a földre, és egy fordulással ledobom Amandát a hátamról, majd megpróbálom lefogni a kezeit, amennyiben nem reagál elég gyorsan hozzá, hogy sikerüljön meggátolnia benne. Nos... nem is kérdezem meg, hogy akar-e verekedni, egyrészt mert ez simán provokálás, másrészt meg mert én akarok, és ha már egyszer itt van... Amúgy is tulajdonképpen rá vártam, mert ő volt az egyetlen ésszerű lehetőségem arra, hogy verekedjek egy kicsit. Jó, azért messze nem olyan, mint Ragnarral verekedni, Amy mégiscsak egy lány, nem vagyok vele olyan brutális, mint Raggal, de azért elég jó. Ragnar meg úgyis kipiheni majd a hülyeségeit, túlteszi magát rajtuk úgy értem, aztán utána jó alaposan agyonverjük egymást, hogy jobban érezze magát.*
    Amanda Helgesen
    Amanda Helgesen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem     - Page 6 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Amanda Helgesen Szomb. Jan. 04, 2014 8:27 pm

    *A zene megállásánál nem szólalok meg. Aztán ugye ránehezedek a srácra és igen. Nem bírtam ki, hogy ne csináljam meg. Szeretek Riken ülni, amikor provokálom. Hát, na.* - Hmm.. Kire is.. tudom már. Bár valószínűleg egy páran megbámulnának.*Mondom neki nevetve és nem zavar különösebben, ha zavarom. Kényelmes, na.* - Sosem izgatott, hogyha nehéz vagyok. Különben is. Ez csak plusz súly.. Olyan mintha súlyzóznál. Egyébként is.. kényelmes vagy. Legalább a felesleges kilók eltűnnek, amit ünnepkor összeszedtél.*Mondom neki gonoszan jelezvén azzal, hogy kövér.. persze piszkálódva. Jó én is felszedtem néhányat, de az nem tud izgatni. Szóval várom, hogy befejezze a fekvőtámaszozást.. a várvar várt dolog be is következik ugyan is az következik, hogy: Leesek a hátáról és érzem, hogy a kezeimet próbálja lefogni. Szóval mielőtt ezt megpróbálná árnyékosulok és először csendesen lopakodok, majd egy gyors reakció után ismét a srácon ülök. Bár feltételezem úgyis gyors és benne vagyok a verekedésben.* - Annyira szeretem, amikor próbálkozol a lefogásban. Tudod, hogy gyorsabb vagyok.*Mondom neki és még jobban piszkálom. Persze most hagyom, hogy a földre terítsen. Egyelőre.* - Mi van ha nem jövök ide? tovább fekvőtámaszozol?*Teszem fel a kérdésem majd utána meggondolom magam és elkapom a kezeit. Fordult a kocka.. most én próbálom őt leteríteni. Közben igyekszem nem gondolni az előbbi dolgokra.*
    Henrik Dahl
    Henrik Dahl
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem     - Page 6 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Henrik Dahl Szomb. Jan. 04, 2014 9:05 pm

    - Ó, szóval konkrét tárgya is van a féltékenységednek? *nevetek fel.* - Mert közölném, hogy mindenki csorgatná a nyálát, aki szereti a férfiakat *vigyorgok jókedvűen. Lehetséges, hogy egy kicsit túl nagy az arcom... de hát na, aki látott már félmeztelenül, az nagyon jól tudja, hogy van mire. Lényegében egész életemet edzéssel töltöttem, szóval talán nem meglepő, hogy elég rendesen ki vagyok gyúrva.* - Eh. Az agyad szedett össze plusz kilókat *morgok egyet, majd ledobom a lányt a hátamról, de mielőtt elkaphatnám, árnyékosul, mire káromkodok egyet svédül.* - Jössz vissza de rögtön? Ez nem ér! *kiáltok fel. Nem kell azonban sokat várnom, hamarosan ismét elhelyezkedik rajtam, és megjelenve megpróbál lefogni. Hagyom neki, hadd higgye jónak magát, elültetem benne a hamis biztonságérzetet.* - Gyorsabb talán, de sajnos erőben még mindig messze elmaradsz mögöttem, szívem *vigyorgok rá. Aztán kirántom az egyik kezem a szorításából, megragadom a vállát, és azzal, valamint a lábamat a lábába kulcsolva átfordítom a helyzetünket, bár én nem nehézkedek rá, csak térdelek felette.* - És igen, valószínűleg tovább fekvőtámaszoztam volna, de ez jobb móka. Na, gyerünk, próbálj meg leküzdeni, nehogy ilyen könnyű dolgom legyen *nevetek fel jókedvűen. Láthatóan nagyon élvezem, hogy végre van kivel verekednem, egy ideje már gyűlik bennem. És igazából szeretek Amyvel verekedni, mert jókat lehet vele beszélgetni közben, Ragnarral általában vagy teljes csendben csináljuk, vagy ha éppen az idegességünket akarjuk levezetni, akkor a régi szokáshoz híven jót üvöltünk egymással.*
    Amanda Helgesen
    Amanda Helgesen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem     - Page 6 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Amanda Helgesen Szomb. Jan. 04, 2014 9:42 pm

    -Tárgya? Hééé…*Csapnék rá és akadok ki.* - Ezt most úgy mondod, mintha én nem szeretném a férfiakat. Közölném veled, hogy igen is szeretem őket. Plusz szeretem a jó testek után csorgatni a nyálam. Különben is.. *Nem nem vagyok zavarban, hiszen ismerem már ennyire a srácot és szeretem a kigyúrt hasát. Hát, na. Aludni is jó a hasán, ha netán elálmosodnék, de hát az is másik kérdés. Meg ugye lényegében sokat szoktunk verekedni pedig nyugodtan nem kímélhet, bírom az erős ütéseket, de hát, na. Ugye bár árnyékosulok és először nem szólalok meg. Ugye a kilósra biztos, hogy visszakapom, amit mondtam neki, de hát nem tehetek róla.* - Drágám ezért szeretek lidérc lenni. Előnyünk, hogy el tudunk bújni.*Nyújtom ki a nyelvemet és ugye sikerül is lefognom. Aztán meglepetésemre pislogok, és hirtelen elgyengülök.* - Héé.. csaló.*Duzzogok és prüszkölök rá. Aztán elkezdek gondolkozni, majd elvigyorodom és eszembe jut valami. Egy lendülettel Rik felé indulok háttal és igyekszem átlendíteni magam. Persze a pozíció ugyan az, de ha elsőre nem sikerült, akkor remélhetőleg harmadszorra összejön a lendülés. Ha összejön, amit elképzeltem akkor: Rik van az én helyemben és látszólag élvezem az egészet. Beszélgetni meg tényleg jó így, de hát legalább tudunk több dolgot is csinálni.* - Te Rik.. ha így haladsz, elkönyvelheted, hogy sikeresen megvertelek.*Lassan kiszabadulok abból a pozícióból amiben vagyok aztán felpattanok majd meg állok felette ha össze jön. Van kedvem nekem is verekedni addig úgy se gondolok arra, hogy éppen kit akarok meg gyilkolni. Szóval Rikhez hasonlóan én is elememben vagyok. Ránézve a srácra várakozok, hátha történik valami. Ha már elkezdtük.*- Tudod, valami sosem változik. Hogy még mindig lassúbb leszel… de sikerült kikeverednem a összekulcsolásból. szóval valami bonyolultabbat.*Nézek rá és igen. Sokat edzek én is és érzem magamban az energiákat, hogy ki kéne adni és itt az ideje. Közben neki állok énekelni is ha csak közben a srác nem csinál valamit.*
    Henrik Dahl
    Henrik Dahl
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem     - Page 6 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Henrik Dahl Szomb. Jan. 04, 2014 10:12 pm

    - Jó, tisztában vagyok vele, hogy szerinted jól nézek ki *nevetek fel. Nem érzem kényelmetlennek, hogy a kapcsolatunkról beszéljek Amyvel, mert úgy érzem, ő is túltette rajta magát... bár lehetséges, hogy erről rendesen is beszélnünk kéne. Régen volt már október, és azóta igazából nem került szóba közöttünk így konkrétan a téma... és noha én nyilvánvalóan kényelmesen érzem magam a témával, és látszólag Amanda is, azért lehetséges, hogy meg kéne beszélnünk, hogy tényleg lezárt ügy legyen. Na, de előbb a bunyó.* - Elég gyáva előny *horkantok fel, és egy pillanatra felszínre bukik a neveltetésem, ami... hát, megtörténik időnként, nem tehetek róla. Amilyen keményen nyomták nekünk a propagandát... Na mindegy, szóval Amy sikeresen leküzd, mert nem igazán számítok rá, és a fogása annyira tetszik, hogy vidáman felnevetek.* - Ez szép volt, Amy, komolyan! *kiáltok lelkesen, majd egy pillanatra elernyedek, hogy azt hihesse, feladom, majd hirtelen a vállammal állba vágom, ezzel elterelve a figyelmét, lelököm magamról, majd hasra fektetve a padlóra szorítom, összefogom a két kezét a hátán, és a fél térdemet nekinyomom a derekának.* - De azért engem nem fogsz tudni legyőzni, törődj bele *vigyorgok szélesen. Ebből a pozícióból nem nagyon van menekvés, tekintve, hogy én szilárdan tudom tartani magam, neki pedig nagyon korlátozottak a mozgási lehetőségei...* - Mondd szépen, hogy feladod *nevetek fel jókedvűen. Ha elhangzik az a bizonyos szó, de csakis akkor elengedem Amyt, és a kezemet nyújtom felé. Remélhetőleg van benne annyi becsület, hogy nem fog orvul rám támadni, miután már feladta...*
    Amanda Helgesen
    Amanda Helgesen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem     - Page 6 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Amanda Helgesen Szomb. Jan. 04, 2014 10:35 pm

    *Nem mondok rá semmit. Egyébként meg valahogy hasonló képen vagyok, mint Henrik a kapcsolatunk miatt azóta igazából csak Arian aki aggasztani tud pláne igyekszik minél jobban megalázni. Ő most jobban érdekel. Azt, hogy Henrikkel mi volt igazából túl tettem rajta magam végül is most is ugyan olyan jóban vagyunk, és nem szándékozom megutálni. Egyébként is… azért fontosabb a barátság, mint egy kapcsolat és ezt tartom szemet előtt. Szóval igen..* - Szerintem zseniális előny.*Felelem a srácnak, de persze ártatlanul aztán ki keveredem ugye a kulcsolásából és felsóhajtok.* - Tudod, azért legalább tudok gondolkozni is. Na, jó, ha harc közben van, akkor cselekedni kell, de itt nem. Aztán azt hiszem sikerült legyőzni végül is túljárt az eszemen. Ismételten megtorpanok és a szokásos kézmozdulat. Duzzogok és hallhatja is.* - Nyertél, Henrik.*Mondom ki és nem nem fogok támadni. Egyenlőre. * - Komolyan ezt sosem fogjuk tudni megunni?*Nevetek fel és ha elenged lerántom magam mellé a földre. Nekem sohasem volt kényelmetlen az ha olyan dologról kéne beszélgetni ami már volt. Bár Henrik ismerhet annyira, hogy úgyis idő kell nekem, de végül is rendben leszünk és vagyunk is.*
    Henrik Dahl
    Henrik Dahl
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem     - Page 6 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Henrik Dahl Szomb. Jan. 04, 2014 10:59 pm

    - Jól van *nevetek fel, amikor kijelenti, hogy én nyertem, majd elengedem, és felsegíteném, de ő ehelyett leránt a földre, mire ismét felnevetek, majd elfekszem mellette, és elégedetten pislogok fel rá.* - Nem hiszem. Én legalábbis soha nem fogom megunni a verekedést, szóval ha te se, akkor valószínűleg az örökkévalóságig fogjuk így folytatni *vigyorgok jókedvűen. Ez után elhallgatok, és a gondolataim ismét visszatalálnak a korábbi témára, ami eszembe jutott. Meg kéne már beszélnünk... Igazából okkal nem hoztam eddig szóba egyszer sem, elvégre időt akartam hagyni Amandának, de szerintem ennyi alatt helyre tudta tenni magában.* - Hé, Amy... Nem gondolod, hogy meg kéne beszélnünk, ami köztünk történt? Mármint... Nem tudom, hogy te hogy állsz vele, vagy hogy rendben vagy-e ezzel az egésszel, meg azzal, hogy úgy viselkedünk, ahogy... Mert nem akarom nehezebbé tenni ezt neked, szóval... Hogy vagy? *kérdezem végül. Persze mint mindig, amikor komoly témákról kell beszélgetnem, eléggé érdekesen rakom össze a mondatokat, de ehhez meg már valószínűleg mindenki hozzá van szokva, aki jobban ismer, szóval annyira nem zavar. Végül is Ragnar is megértette tegnapelőtt, hogy mégis mit akarok a tudomására adni.*

    Ajánlott tartalom


    Edzőterem     - Page 6 Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Ajánlott tartalom

      Similar topics

      -

      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 10:28 am