Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+23
Hunter Quinn
Ezio Nazzaro
Alexander S. Price
Nathaniel J. Price
Amanda Helgesen
Henrik Dahl
Maddox Rivery
Simone Bellerose
Elizabeth Cobb
Bianca D. McCarthy
Adrian R. Walker
Esteron Baltazaar
Giselle Céline Marceau
Nicole Brise
Christopher Acerlot
Matthew Chancellor
Felion
Horváth Réka
Lora Verhoeven
Fredrik Laine
Emily Crawford
Maureen Caiside
Arleena Queen
27 posters

    Edzőterem

    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Edzőterem     Empty Edzőterem

    Témanyitás by Vendég Hétf. Jan. 02, 2012 12:48 am

    Edző terem. Igazából kinek mi jut eszébe erről a névről? Sok mindenkinek az, hogy ez akár fitness terem is lehet. Természetesen, hogyne. Bár igazából a varázslók itt tudnak felkészülni, a különböző sport eseményre, vagy versenyre, hiszen valljuk be, az ember felkészületlenül gyenge. A tanárok és mentorok segítségével,fel lehet készülni eme helyszínen. Egyébként ha belépnek a diákok természetesen először azt tapasztalják egy csarnokban vannak. Pedig nem! Az ablakok felrácsozva, csak hogy ne essenek ki az ablakon ha éppen olyasmit gyakorolnak, egy hatalmas tükör is rejlik a jobb oldali részen. Természetesen, hogy lássák mit csinálnak jól.

    Írta: Amarilla Darwin
    Arleena Queen
    Arleena Queen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem     Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Arleena Queen Szomb. Feb. 11, 2012 6:44 pm

    *A Denkey fiúcskánk most éppen megfogta a tőreit meg egy kardot és a pengéit elindult lefelé az edző terembe. Büntetést kapott az őrző fiú azért, mert gyakorlatilag tönkre tette az Erethon fiú hálót szóval matracok vannak az Úrnő szobájában szóval azzal most elégedett, hiszen nem kell a földön aludniuk. Viszont lelki ismeret furdalása van a felől, hogy haza vágta a lakhelyüket. Igen kikészítették és elpattant az a húr ilyenkor így viselkedik. Inkább az energiáit az edzőterembe vezeti le. A fegyvereit lerakja egy sarokba öltözete ugyanaz, mint reggel. A tőreit dobálja neki futásból majd a boksz zsák felé dobja a pengéit majd ütögetni kezdi. Pengéit kiveszi majd a következő dolga a tőrét eldobja a bejárat felé és egyenesen a falba fúródik. Levezeti a feszültségét.*
    Maureen Caiside
    Maureen Caiside
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem     Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Maureen Caiside Szomb. Feb. 11, 2012 6:58 pm

    *A Sylorinás vámpír lány - nem az Őrző, a másik - éppen az edzőterem felé igyekszik, mert... Unatkozik, és kész. A Sylorinás társai túlzottan az agyára mennek, az előbb jött el Raphaeltől, Tylánál meg ott van Sammael. Szóval errefelé vezet a lány útja. Mikor belép egyből egy felé repülő tőr fogadja. Nemigazán lepődik meg, sőt az utolsó pillanatban elkapja a tőrt. * - Azt hiszem valamit elvesztettél. *Szólal meg vigyorogva miközben a tőrt dobálja. Aztán kiszúrja Ethant a bokszzsáknál, és elhajítja a fiú tőrét. A penge belefúródik a zsákba, a zsák pedig neki csapódik a falnak. Khm. A leányzó vámpír ereje előbukkant.* - Egy nap kétszer. Ezt aztán a megtiszteltetés Ethan. *Kezd csevegni megint a lány, és a fiú ne lepődjön meg, ha pár pillanattal később mellette áll, és őt bámulja.* - Valami gond van? Kicsit ingerültnek tűnsz. * Kíváncsiskodik, majd a zsebéből fáslit vesz elő, és beköti a kezét. Kiszedi a szétcincált zsákból egy tőröket, odaadja a fiúnak, és a zsákot kezdi püfölni. Nos, érdekes, hogy megtanították bokszolni, de ez is valami. Legalább meg tudja védeni magát. Szép nyugodtan ütögeti a bokszzsákot, és várja, hogy Ethan mesélni kezdjen valamiről.*
    Arleena Queen
    Arleena Queen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem     Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Arleena Queen Szomb. Feb. 11, 2012 7:13 pm

    *Ahogyan dobálja, a tört nem figyeli, azt kilép be hozzá, mert a következő adag munícióért lép. A zsákból már kivette a pengéket kivette a zsákból aztán a hangra nem eszmél, csak akkor veszi észre, hogy a tőr visszakerült csak a zsákba fúródott.* - Mi? Ja.. Kétszer igen csak nem gondoltam, hogy találkozok bárkivel is. Kösz.*Mondja, a másiknak aztán megrázza a fejét. A kérdésre elgondolkozik, az után figyeli, hogy mit csinál a lány. Felvonja a szemöldökét és közben a kérdésre nagy levegő vétellel belekezd.* - Amikor elváltunk akkor az Úrnőhöz kellet bemennem és akkor csak mondta az a szerencsém, hogy szóltam időben a tanárnőnek vagy te szóltál neki és nem ugye mástól tudta meg a városban. Szét pörköltem a szobát is amikor vissza mentem gyakorlatilag az Erethon fiú hálóban matracon alszunk mindegy… ennek fényében beszereztem a párnákat, de most büntetést kaptam a szoba miatt.. *Mondja szemet forgatva és erről nem tehet Kyrie szóval nem szabad magát okolnia. A fiú csak is azért felelős, mert ő tette.* - Te mit keresel itt?*Kérdezi, meg a bokszoló lányt aztán fogja a tőrt és újra a fal felé dobja.*
    Maureen Caiside
    Maureen Caiside
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem     Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Maureen Caiside Szomb. Feb. 11, 2012 7:56 pm

    - Hát én is azt hittem, hogy egyedül leszek itt.*Mosolyog vidáman, majd a köszönömre csak biccent. Végül is nem akarta kinyírni a másika, csak visszaszolgáltatta a tőrt. Aztán Ethan mesélni kezd az "elváltunk" szócskánál kuncogni kezd. Mert ez tisztára úgy hangzott, mintha együtt lennének, pedig még csak nem is haverok.* - Az szép. Ethan, ezt nem kellett volna. És mindez a saját hülyeségem miatt... Nem akartalak belerángatni. Egyébként meg csodálom, hogy nem hagytál ott, ahogy mindenki más tette volna. *Hajtja le a fejét bűnbánóan. Ő tényleg nem akarta szegény Őrzőt belerángatni ebbe.* - És tudod már mi a büntetésed? *Érdeklődik kíváncsian, mert ha tud akkor majd titokban besegít a másiknak.* - Én? Nem tudom. Unatkoztam. És nem tudtam sehová menni. Vacsoráztam is, az ismerőseim mind csinálnak valamit, így jobb dolgom nem volt. Ezért ide jöttem, háta tudok itt kezdeni valamit. És nagyon súlyos a büntetésed? Tényleg nem akartam, és ez annyira... Annyira szar érzés, mikor más segít rajtad, és mégis ő kap büntetést. beszéljek Amarilla úrnővel? Biztosan rá tudom venni valahogy, hogy ne büntessen meg. *Motyogja a halkan, a fejét megint lehajtja, mert abbahagyta a zsák püfölését. Leül a földre, és figyeli a másikat, ahogy dobálja a tőröket. Aztán maga elé mered, és elgondolkozik, hogy hogyan tudna segíteni Ethanon.*
    Arleena Queen
    Arleena Queen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem     Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Arleena Queen Szomb. Feb. 11, 2012 8:21 pm

    - Na, akkor ketten hittük. Mit gondolsz, és hogyha együtt edzenénk?*Teszi, fel a kérdést azután csak figyeli a másikat, amikor bokszol. Aztán mesél a délutáni programjáról és felvonja a szemöldökét.* - Ne okold magad nem azért kaptam és nem miattad. Csupán van, egy pont ahol elpattan nálam a húr. Chris most rendesen eltalálta ezt a dolgot. Amúgy sem hagytalak volna ott és nem szerettem volna, ha baja essen valakinek.*Feleli vállat rándítva és összeszűkíti a szemeit.* - Amúgy igen. 120 óra alvás nélkül és a Fegyvertárban kell segédkeznem. Az energiaitalt már beszereztem eredetileg 168 órát akart adni, de aztán meggyőztem, hogy az már kicsit túlzásba viszi aztán levitte. Még egyszer mondom, ne okold magad nem a te hibád ez csak is az én hülyeségem. Amarilla Úrnőt nem lehet, mert a háló romokban szóval..*Von vállat majd sóhajt és nézi a lányt, ahogy bokszol. Ördögien vigyorog és nekik futásból a földre terítené a lányt. Csak formalitás képen.*
    Maureen Caiside
    Maureen Caiside
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem     Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Maureen Caiside Szomb. Feb. 11, 2012 8:35 pm

    - Ha pedig ketten hittük... Nekem megfelel, bár lehetséges, hogy az edzési módszereink eltérnek. * Pajkos mosollyá szelídül a vigyorgása. Aztán némán hallgatja Ethan további szavait.* - Figyelj, ha rendesen eszek akkor ez az egész nem történt volna meg. Tehát az én hibám volt az egész.*Fintorodik el Kyrie. Ezt nem tudják kimagyarázni, ha Kyrie úgy döntött, hogy márpedig ez az ő hibájából történt akkor ez így van.* - Hát még egyszer köszönöm, hogy segítettél. *Suttogja halkan. A tegnapi hülyesége miatt nagyon szégyelli magát.* - Az elég komoly büntetés. ha tudok besegítek. Ennyit csak megtehetek. Raphael meg jófej, és tuti megengedi, hogy besegítsek. *Igen, a vámpír lánynak beindult az agya, és terveket kezdett szőni.* - És ha azt mondanám, hogy lehet el tudom intézni a háló helyre hozását? Az én házvezetőm ma nagyon engedékeny hangulatba van. *Felel titokzatos mosollyal, majd Ethan lesből rátámad, és fellöki. Viszont ő nem akarja bántani a másikat, így egy puszit nyom a fiú arcára, és úgy fordul, hogy ő kerekedik felülre.* -Most komolyan verekedni akarsz? Nincs kedvem szétverni téged. * Nevet fel a vámpír, és kíváncsi, hogy mennyire tudja zavarba hozni az Erethonos Őrzőt.*
    Arleena Queen
    Arleena Queen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem     Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Arleena Queen Szomb. Feb. 11, 2012 9:03 pm

    - Nem baj. Tanulunk egymástól és hidd, el jobb ez mintha egyedül dobálnám a tőröket. *Nevet fel és utána figyel a másikra.* - Akkor egyél is rendesen rendben? Ha nem akkor én foglak elvinni, enni. Belőlem nem mindig ehetsz, ezt remélem, tudod..*Mondja komoly arccal a másiknak és a köszönömre csak haloványan elmosolyodik. Igen a fiú valóban segítőkész. Hallgatja érdeklődve a másikat és megrázza nemlegesen a fejét.* - Komolya, de jó rendben. Végül is azt nem mondta, hogy nem lehet segítségem. Egyébként remélem is, hogy jó fej.*nevet fel.* - Hagyd, csak Amarilla Úrnő már intézi. A tiéd lehet, de az enyémnek paprikás hangulata van. Ugye birkózás képen a lányt a földre terítené, aztán ő kerül padlóra. Csak meghökken, hogy rajta ülnek, szóval leplezni próbálja azt, hogy kirázza a hideg. A kezeit a tarkója alá teszi és figyeli a nőt. A puszira „csak mosolyog”* - Ezt miért kaptam? Egyébként nagyon kényelmes így.*Csak pislog, és nyafogós hangon kérdezi. Igen olyan szerencsétlen néha, de bírja amúgy a lányt.*
    Maureen Caiside
    Maureen Caiside
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem     Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Maureen Caiside Szomb. Feb. 11, 2012 9:15 pm

    - Az mondjuk igaz. De nem hiszem, hogy tudnál mit tanulni tőlem... *Motyogja halkan, de az ő részéről rendben van a közös edzés.* - Nyugi, eszek rendesen. De mondjuk abban benne lennék, ha néha napján lejönnél velem a kávézóba. Amolyan baráti beszélgetésekre. *Mosolyog halványan, és a többi evéses dologra felnevet.* - Nyugi, nem is akartam. A végén még rászoknék a véredre, és olyan lenne nekem, mint a drog. De ezt én nem akarom. Ezért táplálkozom mindig másból. És ne aggódj értem. Egy karcolás sem fog rajtad esni az elkövetkező időkben. Legalábbis én nem fogom rajtad "köszörülni a szemfogaimat". *Viccelődik tovább, de a mondandójának az elejét (jó) véresen komolyan gondolta.* - És mikor is kezdesz? *Érdeklődik, és a paprikás hangulatra majdnem kicsúszott a száján, hogy "Akkor együk meg.", de inkább ezt megtartotta magának. Aztán áttérnek a birkózásra részre, ahol Kyrie "nyer", és most békésen ücsörög a fiún, és figyeli, hogy zavarba került.* - Őszintén? Mert feltűnt, hogy könnyen zavarba jössz, és így tudtalak padlóra küldeni. A másik pedig az, hogy hálámat próbáltam ezzel kifejezni. És örülök neki, hogy kényelmes, mert egy ideig nem szándékozok felállni. *Nevet fel vidáman. Amúgy elég durva lenne, ha most rájuk nyitna valaki, mert lehet félreértenék a helyzetet.* - Még mindig birkózni akarsz? *Érdeklődik tovább, a fiún ücsörögve, miközben a kezéről szedi le a fáslit.*
    Arleena Queen
    Arleena Queen
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem     Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Arleena Queen Szomb. Feb. 11, 2012 9:51 pm

    - Ki tudja..*Mondja, ördögien aztán figyeli a másikat. Igen Ethaneal csak les és nem.* - Persze lemegyek, de nem csak a kávézóba..*De azt nem teszi hozzá, hogy szimplán barátilag, de hát hagyjuk. A véres dologra csak a fejét rázza az user felvonja a szemöldökét és csak néz. Mindenesetre hagyjuk.* - Haha.. Másból? Ördögi. Egyébként meg igazság szerint a Szőke hercegből nyugodtan ihatsz. Úgy tudom az ő vére tökéletes és finom. Ne tud meg kitől hallottam.*Amarilla Úrnőtől, de ezt nem mondja ki. A humorát értékeli, de szereti a morbid dolgokat.* - Megnyugodtam, hogy nem fog esni semmi karcolás hidd el.*Szemeit megforgatja, aztán tovább fürkészi és ugye egy pillantás alatt a földön terül el és megkapja a válaszát, amit kérdezett és rápillant és motyog.* - Őőő.. szóval észrevetted. Reméltem, hogy nem.. na mindegy. Ennek van egy története, de ha érdekel elmondom.*Mondja kényelmesen elfeküdve és figyeli a lányt aki közölte, hogy nem szándékozik felkelni.* ~Remélem is..~*Gondolja majd folytatja..* - Az anyám kitalálta azt az őrültséget, hogy szent embert csináljon belőlem így fogadalmat tettem a templomban 11 évesen. Ezért is viselem a gyűrűt és vagyok óvatos. Bár apám fogadott velem abban, hogy mennyi ideig bírom ki. Szóval démon létére apám tök lazán veszi a dolgot és nem akarta ezt csak anyám.. na mindegy.*Mondja Kyriiének és ezzel sokat elárult magáról. Na mindegy. A puszira megkapta a válaszát aztán vigyorogva pajkosan válaszol.* - Ha van kedved.*Mondja játékosan és szemei is pajkosak. Lenyugodott valamennyire és jó a lány társasága, de azért a zavarban levés még ott van.*
    Maureen Caiside
    Maureen Caiside
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem     Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Maureen Caiside Szomb. Feb. 11, 2012 10:08 pm

    - Vámpírszokásokon kívül? Semmi extrát. *Nevet fel zavartan, mert szerinte tényleg nincs olyan dolog, amit a démon eltanulhatna tőle.* - Az remek. Akkor végre lesz értelmes társaságom. *Csillog a lány szeme, mert eddig tényleg nem volt olyan, akivel eljárogathatott volna bárhová is.* - Igen. Van amikor állatból, van mikor emberből. Meg hát az állatokat és az emberi lényeket is megválogatom. Ritkán szoktam többször valakiből inni. De most komolyan érdekel téged az én táplálkozási szokásaim? *Kacag továbbra is zavartan, mert enyhén szólva nem szokása ilyenekről beszélni.* - A szőkéből nem akarok inni. Látom rajta, hogy nem ízlene... *Motyogja zavartan a barna hajú vámpír.* - Figyelj, tőlem nem kell félni. Tudom kontrollálni magam. De ha szeretnél egy-két karcolást nyugodtan szólj. *Mosolyog halványan, és a fiú nyakát cirógatja, pont ott, ahol a ragtapasz van. Aztán néhány pillanat múlva megrázza a fejét, és kitisztulnak a gondolatai.* -Bocs, néha hajlamos vagyok túlzott morbidságra.* Túr idegesen a hajába. Nagyon ritkán tör elő a pszichopata énje... Aztán Ethan mesél arról, hogy miért olyan amilyen. A lány a homlokát kezdi ráncolni.* - Bocs, ha tudtam volna... De attól még nem kell ennyire zavarba jönnöd. Tudod, én is nagyon sok dologról tudnék mesélni, és... Ha eléggé ismerlek majd ahhoz, hogy megbízzak benned el fogom mondani. De azt hiszem én képtelen lennék így beszélni az egészről. *Az egyik hajtincsét kezdi csavargatni, de valahogy még mindig nem akar leszállni a fiúról.* ~ A francba. Pedig olyan aranyos. Ó I... Ó, Mester miért versz?! *Igen, nem bír még Istenre se gondolni... Ezért helyettesíti azt a szót inkább a teremtőjével.* - Kedvem nincs, viszont szívesen leücsörgök rajtad. Kényelmes vagy. * Nevet fel jókedvűen, bár azért hozzáteszi azt is, hogyha nagyon irritálja akkor szóljon, és leszáll a fiúról.*
    Emily Crawford
    Emily Crawford
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem     Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Emily Crawford Hétf. Márc. 05, 2012 2:18 pm

    *A terem közepén fel van állítva egy szekrény, előtte a dobbantó, a túloldalán pedig egy vaskos szőnyeg. Vele szemben Jessica áll, egy pillanatig egy helyben figyelve a szekrényt, majd nekifut, és felugrik a szekrényre, annak tetején egy cigánykereket hajt végre, azonban nem úgy sikerül a dolog, ahogyan azt ő szerette volna, így nem talpra érkezik, hanem oldalra zuttyan a szőnyegre.* - A fenébe! *sziszegi, majd felpattan, elvigyorodva visszafut az előbbi kiindulóhelyzetbe, és ismét ugyan azt a mozdulatsort igyekszik végrehajtani. Ez úttal majdnem sikerül megállnia a lábán, de elveszíti az egyensúlyát, és ismét az oldalán landol. A hátára gördül, tehetetlenül elneveti magát, majd felpattan, és ismét visszafut a kezdőpontra. Igen. Rettentően elvan. Már vagy úgy tíz óra óta... Egyébként mezítláb van, lábán egy térdig érő, fekete testhez simuló nadrág, felül pedig egy fehér póló, szintén testhez álló, könyékig érő ujjú. A haja rendezetlenül lóg az arca körül, nem foglalkozott vele, hogy összekösse. Szóval gyakorol, levezeti a felesleges energiáit. Egyébként meg arra vár, hogy Kamen visszajöjjön Angliából, és alaposan kioszthassa.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Edzőterem     Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Vendég Hétf. Márc. 05, 2012 2:31 pm

    - Jó.. de még egyszer elveted a sulykot.*Leteszi a telefont azután halad egyenesen az edzőterembe. Az ajtó fél fának neki támaszkodva nézi a számára ismerős leányzót. Egyszer látta, de tisztán kivehető, hogy Jessica az. Összekulcsolja a fiú a kezét és elmosolyodik és figyeli, ahogy elrontja, csak a fejét csóválja. Egy gyors neki futással kikerüli az egész cuccost és konkrétan cigánykerékkel, de talppal és elvigyorodva bámulja angyalian a Cameosost.* - A verekedős kislány a Fyronben. A bérgyilkos meg a lány előtt.*Elvigyorodik és piszkálódik.* - Ezt még gyakorolnod kell. Az egyensúlyod nincs meg.*Mondja és kinyújtja a nyelvét. Igen ő aztán tudja… ő is volt valaha kezdő, de megtartotta az egyensúlyát. Öltözete egyébként a következő: Fekete farmer nadrág és fekete póló és fekete kapucnis pulóver aminek a hátulján egy halálfej található. Gyászol Josh azért van feketében, de részben így van kedve öltözni. A másik eléggé ki van akadva Kamenre szóval a közös társalgóban fogja várni a másikat amint megérkezik. Egyenlőre kíváncsi Jess viselkedésére a fiú csak ártatlanul pislog rá.*
    Emily Crawford
    Emily Crawford
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem     Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Emily Crawford Hétf. Márc. 05, 2012 3:07 pm

    *Ugyebár ismét sikerül eltaknyolnia, és a következő pillanatban meglát maga felett valakit, mire felsikkant, legördül a szőnyegről, aztán, amikor rájön, hogy ki ugrott majdnem rá, felnevet.* - Hello, bérgyilkos *vigyorog rá szélesen, a gyakorlásra pedig kiölti a nyelvét, majd feltápászkodik.* - Majd megtalálom *kacsint, aztán a fiúhoz lép, letuszkolja a szőnyegről, aztán visszafut a kiindulópozícióba. Nekifut, fel a szekrényre, cigánykerék, és megvan megvan megvan... Nincs meg. Amikor már épp örül neki, hogy sikerült megtartania az egyensúlyát, mégis megbotlik, és elhuppan.* - A nyavalya. Nem baj, előbb-utóbb akkor is megcsinálom *nevet fel, aztán feltápászkodik, és megrázza a haját.* - Amúgy mi újság, Josh? *kérdezi jókedvűen, miközben megint elsétál a kiindulási pontig. Megvárja a fiú válaszát, aztán ismét nekifut, ugrik, és... Láss csodát! Sikerül megállnia!* - Háhá! Profi vagyok! *vigyorog diadalmasan a fiúra.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Edzőterem     Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Vendég Hétf. Márc. 05, 2012 3:22 pm

    * A sikoltásra csak elvigyorodik és mosolyog. Szereti, az ilyen fajta ember lányokat-jókat tud rajta mosolyogni és elég jól ki jön velük.* - Kíváncsi vagyok mikor. Az öcsém is még néha próbálkozik, de ő neki remek tanára van. Egyelőre..*Mondja szemet forgatva és figyeli a gyakorló lányt.* - Na, úgy látom sikerül..*Mondja, a nyelvöltésre csak vigyorodik amúgy. Mikor látja nem sikerül neki, csak felkuncog, és a fejét vakarja.* - Kis kezdő.. még van hova tanulnod.*Sóhajtozik a kérdésre meg válaszol, miközben újra megpróbálja Jess.* - Meg vagyok kösz. Éjszaka jöttem vissza. Alexet másodszorra varrták össze.. első ugye tudod második meg nem nyugodtak és kimentek a terepre. Angyal lidércgyakorlásból tudjuk, mi van.*Mondja vigyorogva és igen. Ő látta a jelenetet és Lace beszólását nem hiába veszekedtek most, hogy pihennie kell a fiúnak.* - A profitól még messze vagy, de azért egy ötös skálán 3-ast kapsz.*Mondja nyelvet öltve és piszkálódva.* - Te hogy vagy? Nem tudod, mikor jön vissza az az őrült gyilkoló gép?*Kérdezz rá. Amíg nem beszélt Kamennel nem tud másképp gondolni rá.*
    Emily Crawford
    Emily Crawford
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem     Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Emily Crawford Hétf. Márc. 05, 2012 3:56 pm

    - Hát majd egyszer csak *nevet.* - Nekem nem kell tanár, magamtól is meg tudom oldani *kacsint a fiúra. Igen, Jess eléggé önfejű, de nem is ő lenne, ha nem lenne az. Szeret mindent magától csinálni, és ezt is úgy fogja. Persze, az alapokat megtanulta, de most már egyedül próbálkozik. És neki ez így pont tökéletes.* - Az lehet *vigyorog, és közben a vállát vonogatja. Az ő kedvét nem lehet elvenni, se feldühíteni ilyesmivel. Piszkálják csak! Majd erősebb lesz benne a küzdőszellem. Aztán ugye kérdez, és miután meghallgatta a választ, ugrik, és sikeres lesz. Elsőként tehát a skálázásra reagál.* - Majd lesz az ötös is *vigyorog.* - Gyakorlat teszi a mestert. Egyébként meg mi a nyavalyának megy terepre, gyakorlatozni ilyenkor? *kérdezi, miközben a fejét rázza.* - Ahogy én azt a sebet elnéztem, pihennie kellett volna *teszi még hozzá, majd a visszakérdezésre is válaszol.* - Megvagyok. Végre senki nem nyaggat azzal, hogy nem kéne vele lennem, mert veszélyes és megsérülhetek és bajba kerülhetek és így tovább *mondja, majd megforgatja a szemét, és ismét a kiindulóponthoz sétál.* - Nem tudom, de remélem minél hamarabb. Szeretnék elbeszélgetni azzal a hülye fejével *vágja rá Jess az utolsó kérdésre, egyértelműen haragosnak tűnve, majd ismét nekifut, hatalmas lendülettel ugorva fel, és hajtva végre a cigánykereket, de akkorát puffan, hogy beleremeg a kastély.* - Esküszöm, nem tudom mi ütött belé, ennyire őrültnek még sosem láttam *szövegel tovább, miután nyöszörgött egy kicsit, közben pedig a hátát fogva feltápászkodik. Kicsit nyújtózik, meg pihenteti a megkínzott testrészeket, majd visszafut, és ismét nekifut, felugrik, cigánykerekezik, hasonló erővel, mint az előbb, és hát elég nagyot nyekken ismét. A lendülettel van a gond... Túl sok van belőle. Ezúttal viszont egy kis nyöszörgés után a hátára fordul, és fekvő pozícióból pislog fel Joshra.* - Igazán sajnálom az ügyet. Kamen néha elveszíti az eszét *teszi még hozzá. Egyébként rettentő jó, hogy Jess sajnálkozik, amikor ő egyáltalán nem hibás... De persze Kamentől ilyesmit hiába is várunk.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Edzőterem     Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Vendég Hétf. Márc. 05, 2012 5:44 pm

    - Egyszer…*Mondja vigyorogva és csak figyeli… Szereti piszkálni szóval… figyeli, ahogy gyakorol ügyes ő ügyes és élvezi a dolgokat. Az után látja, hogy sikerül neki és csak elismerősen bólint, majd beszól egyet. Az ötösre komolyan bólint.* - Ne hozz rám szégyent emberlány.*Nyelvet ölt és összekulcsolja a karját. Igen Josh ilyen. Aztán megkérdezik hol létéről, amire felel és Alexet is szóba hozza. Szemeit forgatja a megjegyzésére és egyetért vele.* - Való igaz. Figyelj most vesztem össze a srácokkal hagyják már pihenni. Ha kell, legközelebb apám viteti be a kórházba és békén hagyják. Alexről tudni kell, ő nem szereti a kórházakat..*Mondja szemet forgatva és inkább témát váltana. Bár most Kamenről kérdezett nem tudja, mikor jön meg. Addig mindenképpen a közös társalgóban akarja megvárni. Ha meg ma este, meg a holnapi nap büntetésben lesz akkor holnap után fog vele beszélni. Hallgatja Jessicát hiszen visszakérdezz és a bajba kerülésre felvonja a szemöldökét.* - Szívós alkat vagy te viszont nem hiába mondják a halandóknak. Tényleg meg lehet sérülni.. de a mi fajtánk is tud ám. Akkor várjuk be együtt.. én mindenképpen beszélni szeretnék vele. Amit hallottam nem akarom elhinni, hogy így ki kelt magából. Egyszerűen olyan ártatlannak ismertem, meg akivel el lehet hülyülni és beszélgetni viszont ez azért.. túllőtt a célon szerintem.*Fejezi, ki az utolsó szót megnyomja. Nem fejezi be a mondatot, de eszébe jutott, hogy 16.-án van a családja évfordulója szóval hát, na. A fiú neki fut újra a dobbantónak és cigánykerekezik és talpra jön le. A boksz zsák használatáról inkább ne beszéljünk.* - Túlságosan ragaszkodó típus vagy is.. Az én elvem a következőre épül: Szerintem ez a szerelem műve volt. Érezte, hogy mennyire szereti a lányt és nem akarta elveszíteni. Mivel Alex a közelben volt így őt is meg akarta sebezni, hogy mennyire fáj ő neki és az, hogy Gis mit szenvedett. Viszont ha megölte volna akkor szerintem sokan úgy néznének rá : A gyilkos aki megölt egy angyalt.*Magyarázza Jessnek és elég komolyan. Ő csak elvekkel él és csak találgat. Amíg nem hallja a másik magyarázatát addig nem ítélkezik. Amúgy is semleges marad. A sajnálom ügyre fejét rázza és meg is vakarja. Ő még jobban sajnálja, de hát na..* - Figyelj rosszkor voltatok rossz helyen.. bele se képzeljünk mi lett volna ha..*Nyel egyet. Kattog Josh agya és a Boksz zsákhoz lép. Felveszi a bokszkesztyűt és ütni kezdi.*
    Emily Crawford
    Emily Crawford
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem     Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Emily Crawford Hétf. Márc. 05, 2012 6:26 pm

    *Az emberlányra ismét csak a nyelvét nyújtogatja. Ez még így nem különösebben zavarja. Az alexes szavakra csak bólogat, jelezve, hogy figyel és felfogott mindent, aztán ugye szóba kerül, hogy ő halandó. Erre persze felkapja a vizet...* - Az engem marhán nem izgat. Attól függetlenül minden jogom megvan bajba keverni magam. Szóval szerintem ezt MOST hagyd abba *hangsúlyozza ki a szót, és mind e mellé meglehetősen csúnyán néz Joshra. Nem szereti, hogyha szóba hozzák az emberségét, most aztán pláne ugrik rá, elvégre azért kellett elhagynia az otthonát. Aztán áttérnek Kamenre, mire bólogat.* - Olyan, mint az ártatlan bárányka... Bár én tudtam, hogy azért képes dolgokra, de nem néztem volna ki belőle, hogy kis híján megölje éppen Alexet... Úgy értem, hé! Ez... Kiakadt valahogy, annyira, hogy még én sem láttam ennyire kiborultnak. Meg szerintem senki a bandából, pedig merem állítani, hogy mi ismerjük legjobban ezen a világon. Szerintem még Gisnél is jobban tudjuk, milyen ő... Hiszen évek óta ismerjük, és soha nem volt ennyire kiborulva, szóval nem bírom megérteni ezt az egészet, meg amúgy is... Na! *szusszant. Igen, nem képes kifejezni magát, megint kezd túlpörögni.* - Rettenetesen túllőtt a célon, én meg őt szeretném most túllőni rajta, de ha lehet még a galaxison kívülre is. Aztán majd ha végre megnormálódik, akkor visszajöhet, de addig kilőjük az űrbe *tervezgeti Jess nagy lelkesen. Igen, a csaj némileg nem normális. De sebaj, nem köz-, csak önveszélyes. De az meglehetősen. Miközben Josh a saját elméletét magyarázza Kamen indokairól, Jessica ismét nekifut, ugrik, cigánykerekezik és puffan. Még mindig túl nagy a lendülete...* - Igazából mondasz valamit. Biztos vagyok benne, hogy Kam nem sok embert szeret, és most talán azt láthattuk, hogy mit tesz értük. Egyébként meg szerintem ha ez nagyobb nyilvánosságban kitudódik, amúgy is épp eleget fog majd kapni bizonyos személyektől. Micha például szerintem körül-belül le fogja szedni a fejét, Pattel együtt... Viszont Alexet nem csak azért sebesítette meg, mert a közelben volt. Egészen határozottan azt gondolja, hogy ő a hibás emiatt az egész miatt, és hogy megérdemelte, amit kapott. Szerintem jó darabig így is fog még gondolkozni, mert olyan makacs, hogy amit egyszer kitalál, amellett ki is áll, amíg valaki jó alaposan fejbe nem vágja, és fel nem ébreszti a kis álmaiból, rádöbbentve, hogy idióta volt. Megint. Na, mindegy, lényeg a lényeg: Kamen hülye, és semmit nem lehet kezdeni ezzel a ténnyel. Pedig jó lenne... Na, jó, mindegy *hesseget a kezével, majd ugye jön az utolsó nagy puffanás, ami után már inkább csak elterül a szőnyegen.* - Lehet... Bár, az is igaz, hogy Kam simán kinyírta volna Alexet, ha nem vagyok ott, szóval talán még jobb is volt, hogy ott voltam... Akkora egy idióta az a srác! *szusszant idegesen, majd a tekintetével követi Josht.* - Igazából a legnagyobb baj nem is az, hogy hülye, hanem az, hogy nem bír parancsolni az indulatainak... Sokkal inkább démon egyébként az a lökött, mint angyal, de talán a neveltetése meg a londoni alvilág miatt vált ilyenné, ahogy Mike se tudom, hogy nem bukott még le, amikor pedig neki is volt egy-két ügye... Igaz, hogy ő azért igyekezett tisztán tartani a kezét. Mindegy, de Kamenre akkor is rettentő hatással volt ez az egész, és annyira leütném, de nem lehet, mert bosszúból volt, meg azért is nem avatkoztam bele, mert nekünk nem szabad egymás bosszújába beleavatkozni, de meg tudtam volna őrülni, hogy nem tudtam csinálni semmit, és *Időközben felpattan a szőnyegről, és ismét megindul az indulópont felé.* annyira szívesen megállítottam volna az egészet, vagy befogtam volna annak a két hülyének a száját, de nem lehetett, mert a szabály kötelez, és azt aztán már végképp nem szeghetem meg, még akkor sem, ha egyébként most kvázi kidobtak a bandából, mert attól még oda tartozom, és azt Kamen nem tudná megbocsátani nekem, de azért sikerült megakadályoznom, hogy megölje, de a sérülést is meg tudtam volna, és azt hiszem, hogy túl gyáva voltam *hadarja. Itt tart némi szünetet, nekifut, ugrik, cigánykerekezik, és még egy szaltó-féle is becsúszik a nagy lendület miatt, végül pedig puffan.* - Au. Szóval túl gyáva voltam, és most annyira szégyellem magam az egész miatt... És túl sokat beszélek, igaz? *pislog fel Joshra zavartan. Igen, most esett le neki, hogy percek óta be sem áll a szája, és nem is hagyta szóhoz jutni a srácot. Khm. Tipikus Jessica.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Edzőterem     Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Vendég Hétf. Márc. 05, 2012 7:31 pm

    - Jól van na.. ne haragudj csak szeretek piszkálódtam.*Mondja Jessnek és barackot ad a lánynak. Gyakran emlegeti Hopenak ő már Joshnál hozzá szokott viszont más mondaná, akkor ugrana. Kamenre a fejét csóválja és elgondolkozik a dolgokról. Kamen: Aki felkapja a vizet és nem gondolkozik el a tetteiről.* - Ártatlan bárány, na, igen. Kis híján? Khm.. ott voltam még azon az estén. Nem tudtam elaludni és egy akkora sikoltásra riadtunk fel, hogy azt hittük ég a ház. Közben csak annyit kiáltott „Ne ölj meg! Ne ölj meg..” és rángatózott. Pedig ő soha nem.. Soha nem álmodik rosszat és ő az aki szeret játszani mindennel.. de nem tudom.. Kamen ezt most egy darabig kiűzte Alexből ő meg megerősödött. Elhiheted én sem láttam.. de ha meg is próbálkozna az öléssel és legyek ott én vagy mondjuk, tőletek valaki biztos megállítaná, ha tőletek nem is, de én biztos. Gisellet alig ismerem. Csak annyit tudok róla amennyit beszélt róla Alex és ugye itt a suli.*Válaszol a Lord lánynak, aki sokat beszélt, de ő a fiú nem zavarja. Általában ő az, aki sokat beszél és pofázik össze vissza, de néha fordulhat a kocka. A galaxisra felvont szemöldökkel, de elröhögi magát.* - A Plutóra kilőhetjük. Az elég messze van. Az ufóknak lesz örömük egy hisztérikás démonnal szemben. Amúgy igen. A démon énje túlságosan is erősebb, hiszen ő ilyen…*Befejezi és hallja a Jesstől is az esetet. Így mondta el a fiú és nem hiába álmodik rosszat. Fejét a földre szegezi és nagy sóhajt.* - Alex csak a vámpír gyilkosság miatt hibás.. ami miatt fellázadtak, de ez már jóval előtte kialakult. Amíg Kamen nem hallja az én számból is a történetet addig biztosan. Ismerem én is csak hát..*Mondja és mondja és mondja és az alvilágira csak a fejét rázza. Közben ugye bokszolni kezd és hallgatja tovább és felvonja a szemöldökét. Akkor már érti miért nem tett semmit a lány.* - Ne hibáztasd magad. Szerintem jobb is, hogy nem avatkoztál bele. Ez nem gyávaság. Nem mertél szembe szállni vele féltél a következményektől. Féltél attól, hogy mit fog csinálni, ha megállítod. Ráadásul gondolom, nem akarod a többieket sem elveszíteni.. ne aggódj értem én. Előttem ne szégyelld, magad rád nem tudnék haragudni. Még így sem, hogy alig ismerlek.*Mondja Jessnek és itt már ugye abba hagyja a bokszolást. A zsák elrepült és úgy jön vissza, hogy a fiút eltalálja, és az elesik.* - Na.. Ezt nevezik pofára esésnek egyensúly nélkül.*Mondja vigyorogva és felpattan. A túl sokat beszédkérdésnél elvigyorodik és a fejét nemlegesen megrázza.* - Nem. Általában én szoktam sokat beszélni, de hidd, el szeretem a jó hallgatóságot.*Fejezi be és mondja nyugodt hangon. Kedveli Jesst. Mondhatni Cameosos lányok közül a másik jó fej csajszi, akit meg is védene.*
    Emily Crawford
    Emily Crawford
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Edzőterem     Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Emily Crawford Hétf. Márc. 05, 2012 8:28 pm

    *A barackra csak fintorog, de aztán rávigyorog a srácra. Ennyi ideig tart megbocsátani... Elvégre az elmúlt perc már történelem. Aztán áttérnek Kamenre.* - Uramatyám... Esküszöm, megverem Kament *motyogja a lány idegesen. Tényleg ki van akadva a srácra, mert nem bírja elhinni, hogy a másik képes volt tényleg ennyire idiótán viselkedni.* - Az a baj, hogy ha mi ott vagyunk, és Kamen kijelenti, hogy amit tesz, azt bosszúból teszi, akkor nem csinálhatunk semmit, mert ez az egyik íratlan törvényünk *húzza el a száját, majd megáll egyenesen, és sorolni kezdi ezeket.* - Első szabály: mindenki maga után takarít. Második: ha valaki bosszút akar állni, senki nem léphet közbe. Harmadik: ha rajtakapnak minket, az viszi a balhét, aki a leginkább hibás benne. Negyedik: bármilyen helyzetben kiállunk egymás mellett, még akkor sem tagadjuk meg az összetartozásunkat, ha nagyon ellenezzük, amit a másik tett. Ötödik: a banda tagjának a titka mindenki titka, tilos ezeket továbbadni. Hatodik: minden eszközzel védjük egymást, ha a másik bajba kerül, azonban az életünket nem kötelező feláldozni egymásért. Hetedik: ha gáz van, senki nem lóg meg, hanem mindenki menti a menthetőt, tehát egy mindenkiért, mindenki egyért. Nyolcadik: ha egy valaki összetűzésbe kerül egy másik bandával, akkor az a banda attól fogva ellenség. Kilencedik: a közös kocsi közös, szóval senki sem tulajdoníthatja el. Tizedik: a banda banda marad akkor is, ha a tagjai szétszóródnak szerte a világon, mert összetartozunk, egyek vagyunk. Azt hiszem, ez a kedvenc pontom *fejezi be, halványan elmosolyodva. Igen, most képes volt felsorolni a banda teljes alapszabályzatát. Hiába, na, ezt bármelyikük ugyanígy el tudná mondani, szóval ha valaki Kamentől kérdezné, szó szerint ugyan ezt nyögné be. Kivéve talán a legutolsó mondatot, bár ki tudja. Hiszen leginkább ő az, aki valahogy mindig elkeveredik otthonról...* - Pedig Gist érdemes megismerni. Nagyon jó fej csaj, én legalábbis imádom, azt hiszem, az egyik legjobb barátnőm. *A Plútóra felnevet és bólogat.* - Az talán elég messze lesz *vigyorog.* - Bár az ufókat azért sajnálom *nevet fel.* - Még mi is alig bírjuk elviselni *rázza meg a fejét.* - Na jó, azért szeretem ám, csak ilyenkor... Ki vagyok rá akadva, na *szusszant. Igen, a két kedvenc kötőszava a hé és a na. Jól használhatóak, na. Az alexes-történetes dologra csak bólogat, nem fűz hozzá különösebben semmit. Aztán ugye szóba kerül, hogy rosszul érzi magát, és Josh elkezdi nyugtatni.* - De akkor is kötelességem lett volna megfékezni, mert tudtam, hogy mit fog csinálni, láttam a szemén, hogy teljesen elveszítette az ép eszét. Tényleg sosem láttam még ilyennek, szinte megijedtem tőle. Soha nem sejtettem, hogy ilyen, amikor véd valakit, amikor vérbosszúra szomjazik... Megijesztett, Josh *pislog szomorúan a magas fiúra. Éppen csak nem futnak össze a könnyek a szemében. Annyira rosszul érzi magát az egész ügy miatt, hogy arra nincs is szó. Aztán a következő szavakra elpirul, és ha a fiú éppen nem a bokszzsákkal hadakozna, most egész biztosan megölelné. Aztán amikor a zsák eltalálja a farkast, vidáman felnevet.* - Na, bumm neked, Nagyfarkas *vigyorog a srácra. Hogy honnét tudja, hogy Josh vérfarkas: semmi sem egyszerűbb, Patric farkasként utalt rá, meg Dan is felismerte a fajtársát. A beszédre felnevet, majd ismét elsétál a kiindulópontra.* - Na, még egyszer... Ha most sem jön össze, lelépek *rázza meg a fejét. Nekifut, ugrik, cigánykerekezik, és megvaaaaaaa... Nincs meg. Puff. De jókora.* - Fene! Na jó, elegem van! *nyafog Jess, majd felpattan, és eltáncol Joshig.* - Mint ígértem, most magadra hagylak a bokszzsákkal. Jó szórakozást, Josh *mosolyog rá, majd vállon veregeti - legalábbis megpróbálja, bár vélhetően csak a könyökét éri el normálisan -, aztán egy jó éjt felkiáltással elhagyja az edzőtermet. Irány a mosdó... Alaposan leizzadt. De legalább levezette a fölösleges energiáit.*
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Edzőterem     Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Fredrik Laine Szomb. Jún. 02, 2012 2:45 pm

    *Kint ragyogóan süt a nap, de két cameosos lidérc inkább a kastély hűvös termeit részesítik előnyben. Lasse Fält és Fredrik Laine éppen a edzőteremben tanyáznak, és várnak valakire, aki szokása szerint késik. A fekete hajú lidérc vékony, ezüst páncéljában, karddal az oldalán támaszkodik a falnak, míg Fredrik a maga Vadász ruhájában feszítve idegesen járkál fel s alá. Fred nagyon dühös most Lace-re, legszívesebben leüvöltené a fejét a gyereknek, de mivel nincs itt és telefonon sem lehet elérni, ezért magában üvöltözik. * - Lasse, elegem van belőle! Szerinted nekünk hagyták, hogy a napirendtől eltérően azt csináljunk, amit akarunk?! És mi az, hogy nem veszi fel a telefont?! Megcsináltuk az akadálypályát, és még arra sem képes, hogy felvegye azt a tetves telefont! Csak kerüljön a kezem közé én megfojtom! Nem, először földbe döngölöm, megkínzom és csak utána adom meg a kegyelemdöfést. Nem fogok feleslegesen időt szánni rá, mikor nekem is rengeteg dolgom van! Azt pedig nagyon jól tudod, hogy rühellem, ha megmondom, hogy mit kell csinálni, és még arra sem képes valaki, hogy időben megjelenjen egy helyen! Tudod, mit?! Leszarom. Csináljon, amit akar. Én nem fogom semmire megtanítani, felelőm akár ki is nyírhatják. Az biztos, hogy egyedül nem lesz képes megtanulni a szokásainkat, de teszek rá! Ő akarta, hát tessék! Járja a maga útját, engem meg felejtsen el, mert rohadtul elegem van rá! Viszlát Wallace Brown! Mostantól lesz*rom mit csinálsz! *Üvölt a torka szakadtából miközben a másik finn szórakozottan nézi a haverját. Laina óta nem volt olyan lény, aki ennyire ki tudta borítani Fredet, de úgy tűnik, hogy Lace még a finn kis csajon is túltesz. Aztán persze Lasse egyből összerezzen, mikor Fred a nevét kiáltja.* - Lasse! Mi a véleményed a gyerekről? Nem felháborító, hogy a lidérc fia itt töri magát, hogy tisztes árny legyen a másikból, erre az sz*rik rá?! *Fredrik túlságosan is ingerült, ezért nem is nagyon képes nyugodt hangnemben beszélgetni. Lasse pedig csak helyeslően bólogat, mert tudja, hogy a Laine fiúnak ilyenkor ki kell adnia magából a dühét. Fredrik még mindig a a teremben járkál, de Lasse hamar megunja a bámulását, így ellöki magát a faltól, odasétál az egyik hátizsákhoz, amit lehoztak, és kivesz belőle egy szelet csokoládét. Visszamegy, ismét neki dől a falnak, kibontja a csokit, és azt kezdi eszegetni. Így sokkalta élvezhetőbb az Őrző által nyújtott előadás. Viszont egy idő után már muszáj megszólalnia, mikor Fred épp azt sorolja, hogy milyen módon fogja megkínozni az exvérfarkast.* - Jaj, Fred. Ennyire ne legyél szadista. Egy nyílvessző a szívbe épp megteszi. Így is túl szigorú vagy vele. *Szólt halkan a fiú, mire az árny odakapta a fejét.* - A túlélés érdekében vagyok vele szigorú! Ha minket nem úgy neveltek volna, ahogy már rég elpatkoltunk volna! *Hurrogja le a barátját, aki csak megvonja a vállát, és tovább majszol.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Edzőterem     Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Vendég Szomb. Jún. 02, 2012 3:00 pm

    -Legalább te megfogadtad a szabályt. De soha több ilyen ne legyen és most sipirc beszélni vele, mert már rohadtul unom az egész hisztiteket.*Üvölti le Josh fejét a szőke gyerek aki gyors léptekkel halad az edzőterem felé és tisztában van azzal, hogy bajban van. Az igazság az, hogy most éjszaka Alex lakásán tanyázott szinte egy szemhunyásnyit nem tudott aludni valamikor hat körül tudott. Nem igazán akart ő elkésni, de kicsit ki volt készülve fizikailag is és lelkileg is. Alex meg aki a Cameosba készült ma még nem látta a srácot. Nem is igazán akarja inkább koncentrál arra, hogy miért is van itt. Nagy levegőt véve kitárja az edzőterem ajtaját és előbb Lassera majd Fredre néz. Közelebb lépve a két fiúhoz tudja, hogy mi következik nem is fog közbe szólni.* - Hello. Tudom, elszúrtam.. nem lesz több ilyen és van megfelelő indokom is arra, hogy mi történt. Tisztában vagyok azzal, hogy mi van és komolyan is veszem az edzést, de most extra vészhelyzet volt amit el kellett intézzek. Vagy is.. nem jött össze, de nem is ez a lényeg. Nem kezdek el magyarázkodni. A lényeg ilyen többet nem fordul elő asszem az lesz a legjobb ha ott alszom veletek akkor talán nem lesz ilyen késés sem..*Mondja Frednek, de ha rákérdez a másik akkor persze válaszol neki és igaza van a másiknak a felöl, amit a fejéhez fognak vágni. A telefont azért nem vette fel, mert alvás közben nem nézett rá. Ha látta volna ki keresi egyből fel pattan. A fiú fel van öltözve rendesen az edzésre, és tudja kemény délutánja lesz.*
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Edzőterem     Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Fredrik Laine Szomb. Jún. 02, 2012 3:19 pm

    *Fredrik folytatja az üvöltözést, míg Lasse nyugisan ácsorog, de amint kinyílik az ajtó egyből odafordítják a fejüket. Fredrik azonnal árnyékosul, és Lace érezheti, hogy a felsőjénél fogja szorongatja, miközben Lasse csóválja a fejét.* - Fred, engedd el… *Szól halkan a páncélos, miközben az árnyékká vált lidérc vadul rázza a fejét.* - Hogy a francba képzelted ezt?! Szerinted nekem öröm volt megépíteni egy akadálypályát? Öröm volt itt várakozni?! Nem érdekelnek az indokaid! Hányszor mondtam már, hogy vedd fel azt a tetves telefont! Elegem van Lace, elegem. Nem veszel komolyan, pedig nem ártana. Nem fogok feleslegesen időt tölteni a tanításoddal, ha teszel arra mit mondok! Keress másik tanárt, és ne kérj tőlem semmilyen szívességet! *Sziszegi dühösen a fiú, mire Lasse is árnnyá válik, és lefejti a társa kezét Lace felsőjéről.* - Fred, tudom, hogy dühös, vagy de megérdemel egy esélyt. Ne, ne gyere azzal, hogy a túlélésért mindent komolyan kell venni! Próbálj meg lehiggadni, tudom, hogy rosszul esett az, hogy siettél azzal, hogy időben elkészüljön mindent, Lace pedig késett, de nem ártana, ha meghallgatnád. – Lasse, nem érdekelnek a kifogásai! Érted? Nem érdekel. Az emberi gyarlóság tulajdonságait nem tudom kiölni belőle. Arról pedig nem tehetek, hogy az emberek mindent mentegetőzéssel akarnak megoldani! *Veszekedik a két fiú árnyékként, majd Lasse megjelenik, és odaszól Lace-nek.* - Nem lesz semmi gond. Menj bemelegíteni, én addig lenyugtatom! *Beszél még mindig halkan, majd áttér a finnre, és úgy folytatják a társalgást. Aztán egy idő után Fred felbukkan a paravánnál, és gyilkosan mered Lassére.* - Tudod, haver, pusztítani mindig könnyebb volt, mint teremteni. Én rád bízom, de a pályát lerombolom. *Szól komoran, Lasse pedig Fred után meg, és lefogja a srác kezét. Halkan el kezd neki magyarázni valamit, és szép lassan lenyomja a srác kezét. Fredrik arcán látni lehet, hogy mennyire kavarognak benne az indulatok, viszont a haverjának a beszéde lenyugtatja. A vadul csillogó kék szemekben is hamarosan a nyugalom tükröződik vissza. Leül a fal mellé, és nem szól a tanítványához. Helyette Lasse közvetít.* - Szeretné tudni, hogy mégis mi volt az az extrafontos dolog, amitől még a telefont sem voltál képes felvenni, de még arra sem méltóztattál minket, hogy közlöd velünk, hogy nem a cameosban alszol. Annak pedig marhára örülne, ha megtanulnád rendesen beosztani az idődet, mert neki is elég sok dolga van, és egy találkozót így is le kellett mondania, plusz még meg kell szerveznünk valamit. *Mondja komolyan Lasse, aki nagyjából úgy helyezkedik, hogy Lace és Fred között legyen, viszont a felek lássák egymást.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Edzőterem     Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Vendég Szomb. Jún. 02, 2012 3:41 pm

    *Amikor belép, az ajtón érzi, hogy elkapják a felsőjénél és csak nyel egyet. Nem vitázik azzal, hogy ki van rá akadva.. sajnálja is, de tényleg. Igyekszik kiengesztelni a Cameosos őrzőt.* - Fred… tényleg.. sajnálom…*Mondja a másiknak amikor Lasse szól rá, valahogy megnyugtatja a másik jelenléte. A fejét lehajtja és lelki ismeret furdalása van. Nagyot sóhajt és nem gondolt abba bele, hogy ilyen kemény lesz a lidércképzés. Hallja, de nem látja a másik szikrázó szemeit, de lehet jobb is.. viszont az, hogy éjszaka le kellett ezt a dolgot rendeznie az más eset. Lace bólint Lassera, majd elindul egyet futni és próbálja kiüríteni a fejét..* ~Nem hiszem el.. Éjszaka majdnem farkassá válik Alexander.. plusz még ez is.. annyira remek tényleg.. nem ezt akartam…~*Ki van borulva a fiú is, de nem igazán mutatja, ki csak mondja fontos dolog volt este, amit el kellett intézni. A közlésre felvonja a szemöldökét és kérdően néz Fredrikre.* - Öhm.. Írtam sms-t Frednek, hogy el kellett intéznem egy két dolgot Qarinban és nem alszok a Cameosban. Viszont arra nem számoltam, hogy majdnem Farkassá változtatják Alexandert. Elegem lett abból, hogy ezek marják egymást mind a kettő mondja a problémáit és megőrjítenek. Így gondoltam, hogy összehozom őket egy találkozóra, de ezzel az volt a legnagyobb gond, hogy kiment a fejemből Josh vérfarkas. Korán változott át a kelleténél biztos a dűh és az ingerültség, miatt.. majdnem megmarta Alexet. A hátsó lábával megrúgott és bevertem a fejem. Valamikor éjfél körül térhettem észhez aztán Alex lakására vonszoltam magam ott meg gondolkoztam sokáig és valamikor hajnalban aludt am el. Komolyan nem akartam ezt és tudom idióta vagyok..*Mondja a magyarázkodását és szusszant egyet és lehajtja a fejét a föld felé. Komolyan nem gondolta, hogy ilyen helyzet fog kialakulni és természetesen nem kifogást keresett ezúttal. Hanem ez a valódi ok. Várja a másik válaszát, de tudja, hogy kárpótolni fogja a másikat.* - Ígérem ezúttal a közeletekben alszok még, hogy véletlenül sem késsek el és ha ilyen jellegű dolog lenne akkor azt nem éjszaka fogom lerendezni.*Feleli a srác határozottan és bocsánatkérően a két srácnak.*
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Edzőterem     Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Fredrik Laine Szomb. Jún. 02, 2012 4:05 pm

    - Sajnálhatod is. *Mondja merő undorral a hangjában. Még fénykorában sem volt ilyen agresszív. Persze Lasse próbálja menteni a menthetőt, és többé-kevésbé sikerül is neki. Lace érezheti a lazulást a felsőjén, ugyanis Fred eltávolodott tőlük. Lasse megjelenik a fiú mellett, és megveregeti a vállát. * - Rá se ránts. Csak dühös, mert belepiszkítottál az ő kis illúzióvilágába. Jobban szeretne egy bizonyos személy társaságában lenni, mint itt. Már rég lelépett volna, ha nem tartottam itt. *Súgja neki oda mielőtt elküldené edzeni, aztán ugye a fekete hajú lovag Fred lecsillapításával foglalatoskodik, de félszemmel Lace-t figyeli, hogy rendesen bemelegít-e. Amikor Lace említi, hogy küldött sms-t, akkor Fred felvonja a szemöldökét.* - Az én mobilomra ugyan nem. *Morogja halkan, mert ő tényleg nem kapott üzenetet, ebben száz százalékig biztos. Aztán mikor hallja, hogy megint Marceau keveredett bajba csak forgatja a szemét, és nagyot sóhajt.* - Szerinted miért mondom napok óta, hogy ne aludj vele? Egyébként meg nem kellett volna ekkora baromságot csinálnod. Legalább arra gondolhattál volna, hogy közeledik a telihold. Az meg hogy fejbe rúgott… Megérdemelted. Jegyezd meg jól Lace: Soha, de soha ne avatkozz bele mások dolgába! Az egy dolog, hogy megvédesz valakit, de az, hogy megpróbálod kibékíteni… Majd ők maguk elintézik. *Szól még mindig komoran, de annyira azért már nem neheztel a másikra. Nagyot sóhajtva feltápászkodik, de a szemét nem veszi le Lace-ről.* - Még egyszer, és utoljára, de aztán levettem rólad a kezem! És legközelebb gondolkozz el, mielőtt cselekszel. Legalább biztosíthattad volna, hogy nem verik szét egymást. *Csóválja a fejét, majd a kezét kinyújtja, félrelöki az edzőterem másik felét elválasztó paravánt. Egy hatalmas, keszekusza fából és kötélből készült akadálypálya vár Lace-re, hogy végigmenjen rajta. A tákolmány legalacsonyabb pontja pedig tíz méter magas lebeg a föld felett. Biztosítókötelek és szőnyegek nincsenek. Ha Lace leesik, akkor a földön landol.* - A mai feladat: Menj végig rajta, éld túl! *Mondja el röviden a feladatot, majd Lasse sunyi mosollyal az arcán odalép Lace mellé.* - És ne feledd, néhány helyen fegyverek is vannak! Szóval, néha nem árt árnyékosulni. *Ad egy jó tanácsot, majd Fred mondja, hogy ha bármi gond lenne, akkor érte mennek. * - Az, hogy meghalsz… Nos, előfordulhat, de a mi kiképzésünkbe először az egyensúlyozós feladatok voltak. Ez pedig egy ilyen. Egyébként meg örülj neki, hogy ilyen alacsony a terem, mert mi száz méter magasan rohangásztunk, és a végén volt olyan, hogy egymással kellett harcolni. Szóval nyomás! *Mondja a fiúnak, majd elővesz a zsebéből egy stoppert, Lasse pedig a hátára készít egy hátizsákot, és várják, hogy Lace belevesse magát a kötélerődbe.* - Lasse, menj majd utána, de még várj egy kicsit. *Szól a haverjának finnül Fred, aki csak nagyot bólint.*

    Ajánlott tartalom


    Edzőterem     Empty Re: Edzőterem

    Témanyitás by Ajánlott tartalom

      Similar topics

      -

      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 9:57 pm