Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+20
Sommer T. Rewer
Esteron Baltazaar
Patric J. Morgan
Ezio Nazzaro
Dante Torres
Sadie Elena Montgomery
Henrik Dahl
Lord Sayon Merlioth
Lily Hollow
Erik Norgen
Matthew Chancellor
Gaweł Pawlak
Liliya Antonov
Médium
Yan Antonov
Kamen Grozdan Branimir
Dobókocka
Giselle Céline Marceau
Mesélő
Lucien du Bois
24 posters

    Főudvar

    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Főudvar      - Page 7 Empty Re: Főudvar

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Szomb. Márc. 08, 2014 1:21 pm

    - Ha kellene az életemet feláldoznám értük. * mutatom és igyekszem vissza fojtani az érzelmeket amik előtörnek bennem. De akaratlanul is egy könnycsepp siklik le az arcomon.* - Nagyon nehéz a dolgom. De mindent megteszek, hogy kihozzam őket onnan ahol most vannak. Sajnos eljutni se olyan egyszerű oda. Tudod a purgatóriumba csak egy portálon lehet átjutni és még mindig nem találtam meg a megfelelő varázsigét amivel ki lehet nyitni a portált. A másik helyen pedig nemrég voltam meg is van a nyoma rajtam és megmutatom a szárnyamat neki ami bár nem tetszik, hogy ilyen de piszkos fehér.* - Egy angyalnak csak akkor lesz ilyen piszkos fehér vagy fekete a szárnya ha megöl valakit. Megpróbáltam segíteni ott, de elkaptak és megkínoztak, hogy eláruljam az iskola védelmének gyenge pontját és ha nem ölöm meg az őrömet én magam ott halok meg anélkül, hogy bármelyiküknek segíthettem volna. Amaryllát így se tudtam megmenteni, pedig ott volt tőlem nem messze. Nem tudom tudod e milyen érzés az amikor ott vagy egy lépésnyire attól, hogy segíts valakinek, de nem tudsz mert abba mind a ketten belehaltok. Nos én ezt éreztem. * mutatom neki és egy újabb könnycsepp gördül le arcomon ami éget és fájdalmat okoz. Amiről fogalmam sincs, hogy miért történik ez.*
    Sommer T. Rewer
    Sommer T. Rewer
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Főudvar      - Page 7 Empty Re: Főudvar

    Témanyitás by Sommer T. Rewer Szomb. Márc. 08, 2014 1:40 pm

    * Azt hiszem csak most értettem meg, hogy a fiú mint ment keresztül. Hogy mit érez most. És a legrosszabb az, hogy most nem tudnék olyat mondani ami fölvidítaná . Amit mesélt az szörnyű - egyszerűen csak ez van bennem- de az rosszabb amit utolsónak mondott; hogy nem tudott segíteni a lánynak. Szinte rosszul érzem magam, az én kis saját problémáim mellett, miközben mások az életüket föl áldoznák, hogy megmentsék a barátaikat. - Amit előbb mondtál, arról hogy bármit megtennél értük, ez volt a legszebb dolog amit valaha hallottam. ha minden emberbe ennyi önfeláldozás lenne, és szeretet ami benned van, akkor tudom, hogy minden egészen más lenne. - Tudom, most nem tudok semmit érte tenni, de valahogy teljesen átvettem tőle ezt a elviselhetetlen érzést ami arra sarkall hogy valamit tennem kell.
    A könnycseppjei olyanok mint ezer apró gyöngy, amelyeket csak a tenger mélyén lehet megtalálni. Tiszták, és az őszinteségről árulkodnak. Amikor megmutatja a szárnyát egyszerűen csak egy szót tudnék mondani; gyönyörű. Hogy miért? Mert nem látja azt ami olyan nyilvánvaló. Hogy nem a piszok, nem a gyilkosság a bűn. Az a bűn, hogy valakit ennyire megtudnak kínozni, és bántani, nem is beszélve a lelki terroról. az a bűn, hogy hagyják, hogy így szenvedjen. Hogy saját magát okolja. Na ez bűn.
    Szeretném megfogni a kezét, és azt mondani, hogy szerintem nem baj, hogy piszkos a szárnya. De egyszerűen nem tudom! A szemem most az övébe akad, majd nézi a végeláthatatlan ürességet, szomorúságot, amit kaptam.*
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Főudvar      - Page 7 Empty Re: Főudvar

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Szomb. Márc. 08, 2014 1:53 pm

    - Lehet igazad van, de attól még a világ sajnos nem ilyen. * mutatom fél mosollyal az arcomon. * közben akármennyire is szeretném visszafolytani könnycseppek hullanak le az arcomról és mindegyik úgy éget és olyan fájdalmat okoz, hogy elviselhetetlenné kezd válni számomra. Muszáj lesz most az ispotályba mennem. Meg kell tudnom, miért éget minden egyes könnycsepp.* - Ne haragudj, nem akartam elrontani a jókedved. * mutatom neki, majd amikor már tényleg nem bírom tovább felkelek a padról.* - Remélem még találkozunk, de most mennem kell, még nagyon sok dolgom van. * mutatom neki aztán kinyitom teljesen a szárnyaimat.* - Szia, legyél jó és vigyázz magadra. * mutatom neki aztán felszállok és repülve elindulok az ispotály felé. Egyszerűen nem értem azt ami az előbb történt. Miért égettek a könnycseppek. Miért fájt az, hogy sírtam? * ezeken gondolkozom miközben repülök.*
    Sara Dalgaard
    Sara Dalgaard
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Főudvar      - Page 7 Empty Re: Főudvar

    Témanyitás by Sara Dalgaard Pént. Jún. 20, 2014 5:21 pm

    *Sara úgy fél órája döntött úgy, hogy nem ül tovább a bejárati csarnokban, inkább kijön, és itt várja Alexandert. Ebédnél utána kérdezett, és mivel azt tudta meg, hogy a srác még nem érkezett meg, letelepedett a bejárati csarnokban. Mostanra viszont már nagyon hívta az idő kifelé - ráadásul a hőbűbájokkal kezelt csarnokban kezdett fázni egy kicsit miniszoknyában és tapadós, ujjatlan felsőben -, úgyhogy kisétált, és az egyik padon helyet foglalva merült el ismét a telefonjában. A gondolatai persze egészen máshol járnak: nem igazán tudja, mire számítson. Őszintén szólva az elmúlt hónapokból kiindulva Alexet igazából nem nagyon érdekli a kapcsolatuk, hiszen egyetlen visszautasítás után feladta az egészet, és ha hinni lehet a pletykáknak - és valószínűleg lehet -, más nők hajkurászásába fojtotta a bánatát. És ez nagyon sérti a büszkeségét, és hát, bár ezt soha nem ismerné el, az érzéseit is. De ha Alexandernek nem kell, akkor ne kelljen neki, azt is képes lesz feldolgozni, a világ így működik, csak legalább tudjon valamit biztosra. Igazából, ha teljesen őszinte magával, be kell ismernie, hogy nagyon kicsi valószínűsége van, hogy meg fog bocsátani a srácnak: nem is elsősorban az eredeti probléma miatt, inkább amiatt, ahogyan a veszekedésük után viselkedett vele. Úgy érzi, megalázná magát, ha visszatérne egy ilyen pasi mellé, és hát lássuk be, igaza van... De aztán meg továbbra is ott vannak az érzelmei, és nem tudja, hogy képes lesz-e figyelmen kívül hagyni őket a büszkesége érdekében.*
    Alexander S. Price
    Alexander S. Price
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Főudvar      - Page 7 Empty Re: Főudvar

    Témanyitás by Alexander S. Price Pént. Jún. 20, 2014 5:37 pm

    *Az elmúlt hetekben muszáj volt eltűnnöm az akadémiáról. Muszáj, volt tudnom mit szeretnék és hát igen egyértelmű számomra, hogy nem akarom Sarat elveszíteni és tiszteletben tartottam a kérését, hogy ne menjek a közelébe. Nem félek tőle, de inkább vártam és türelmetlenül. Bevallom két alkalom volt összesen, hogy mással próbálkoztam, de bevallom az igazat nem esett jól. Szó szerint, mert inkább Saraval szeretnék komoly kapcsolatot? Bele bolondulnék ha Nathaniellel járna, és nem bírnám ki. Tudom Nate is rosszabbul jön ki belőle, de bár ne történt volna meg ez az egész. Sokszor kitaláltam mit csinálhatnék, de az a legjobb megoldás, ha spontán megy minden, ahogyan tervezzük. Gondoljunk a jelenre és pozitív dolgokra. Hova tartok éppen? Vissza az iskolába nem rég érkeztem meg, csak meglátogattam valakit Qarinban és elbeszéltük az időt. Szóval egy kis bőrönddel haladok, farmer nadrág van rajtam és egy fekete póló. Egy ezüst nyaklánc is van a nyakamon, amit kaptam a legjobb lány barátomtól és hát hordom. Ahogyan haladok, a fő udvar felé nem vagyok egyedül. Sarat vélem észrevenni. Furcsa érzés úgy érzem, mintha rám várna, de nem is tudom. Az ösztöneimre hallgatva elindulok és elmegyek előtte.* - Csak nem rám vársz?*Még is megszólítom a hülye fejemmel egy idióta vagyok. Így meg is állok vele szemben és a csomagot leteszem magam mellé.*
    Sara Dalgaard
    Sara Dalgaard
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Főudvar      - Page 7 Empty Re: Főudvar

    Témanyitás by Sara Dalgaard Pént. Jún. 20, 2014 5:46 pm

    *Mivel elmerült a telefonjában és a gondolataiban, csak akkor veszi észre a fiút, amikor az megáll előtte, akkor azonban lezárja a mobilt és hidegen felpillant.* - Igen, képzeld, rád várok. Beszélni akarok veled *mondja, elég egyértelműen távol bármitől, amit jókedvnek lehetne nevezni. Egy pillanatig még nem szólal meg, próbálva összeszedni a gondolatait, majd hátradől, keresztbe teszi a lábait és beszélni kezd.* - Nézd, én nem tudom, hogy te mit akarsz tőlem, vagy úgy általában, de az a helyzet, hogy elég sokat hallottam róla, miket csináltál az elmúlt pár hónapban, és őszintén szólva most már szinte száz százalékig biztos vagyok benne, hogy nem szeretnék veled járni. Ráadásul, és biztos vagyok benne, hogy ezt tudod, de Nate nagyon értékelné, ha vele lennék, és van egy olyan megérzésem, hogy némileg jobban is bánna velem, mint te. Nem vágyok rá, hogy egy komoly kapcsolatban valakinek a harmincadik legyek, de úgy hiszem, veled csak így működik *fejezi be egy nagy sóhajjal. Miközben beszélt, levegőt sem vett, csak gyorsan elhadarta, látszik rajta, hogy mennyire ideges. Más kérdés, hogy igazából azért ilyen ideges, mert tartott tőle, hogy amennyiben megáll közben, nem fogja tudni befejezni.* - Van esetleg valami hozzáfűzni valód? *vonja fel a szemöldökét, telefonnal babráló kezeire fordítva a tekintetét, hogy ne kelljen Alexanderre néznie: tart tőle, hogy a srác nekiáll könyörögni, és nem teljesen biztos benne, hogy képes lesz védekezni, ha közben őt nézi.*
    Alexander S. Price
    Alexander S. Price
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Főudvar      - Page 7 Empty Re: Főudvar

    Témanyitás by Alexander S. Price Pént. Jún. 20, 2014 6:00 pm

    *Amikor megszólal, Sara a srác egyértelműen felvonja a szemöldökét. Elkezd fel alá járkálni és gondolkozni mit mondjon. Talán tud még mit kezdeni a helyzettel? Ki tudja viszont, hogy „miket” csinált az érdekli hiszen Elizabethes eset után ment ki Amerikába.* - Szóval te azt állítod váltig, hogy csajoztam miközben nem is voltam itt. Szép munka Sherlock.*Mondja tapsolva Saranak, de amikor meghallja, a dolgot felsóhajt, majd elgondolkozik.* - Igen van. Figyelj tényleg, nem voltam valami jó, de azért jöttem vissza, hogy én is beszéljek veled. Tudod az után az eset után mentem ki a barátaimhoz és nem csajoztam. Ha csak kétszer, de te jártál a fejemben. Hülye lennék, ha elengednélek, és-és hát nem akarlak elveszíteni. Viszont ha őt választod, akkor elfogadom és elmegyek az akadémiáról. Nem bírnám elviselni, ha titeket, látlak és azt is, hogy elveszítettem egy újabb lányt a saját hülyeségem miatt.*Fejezi be és igen ezt határozottan komolyan gondolta és Nathanielnek is megmondta, hogy az akadémiáról végleg eltűnik ha nem tud változtatni a dolgokon. Elég szenvedés volt neki Ramona és a kis gyermek elvesztése és nem szeretne kalandokat.* - Téged szeretnélek ez biztos és megváltoztam. Kellett egy kis idő távol legyek mindentől ami jól is eset, de részben sötétség volt bent. Olyan féle, hogy nem töltötte meg és te vagy az aki miatt örül a szívem és a lelkem. De mondom, ha őt választod válaszd, de akkor feleslegesen jöttem vissza rendezni a kapcsolatunkat.*Magyarázza neki és utána fogja a bőröndjét elindul az épület felé. Amit a srác gondol Sara hallhatja a hangjában komolyan gondolja és tényleg megváltozott. Bármennyire is hülye öntelt egoista f****.*
    Sara Dalgaard
    Sara Dalgaard
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Főudvar      - Page 7 Empty Re: Főudvar

    Témanyitás by Sara Dalgaard Pént. Jún. 20, 2014 6:25 pm

    - Ennél a pontnál megemlíteném Barbarát, még mielőtt elmentél, amikor teljes hivatalossággal együtt voltunk, valamint azt a tizenöt éves kiscsajt *vág közbe maró gúnnyal, amikor Alex kijelenti, hogy nem volt valami jó.* - Szerintem a nem voltál valami jó elég durva túlzás a saját javadra. Egy k****g voltál. *Ez után ismét elhallgat, bár jól hallhatóan felhorkant, amikor arról van szó, hogy "csak két csajjal kavartam, de közben rád gondoltam, komolyan!". Nem, nincs különösebben lenyűgözve. Az némileg meglepi, hogy Alexander odáig menne, hogy itt hagyja az Akadémiát, de őszintén szólva nem biztos benne, hogy annyira mélyen meghatja. Igen, hiányozna neki, hogy nem láthatja, ahogyan eddig is hiányzott, de mérges és sértett, és őszintén szólva az elmúlt pár hónap igenis hatott az érzéseire. Tegnap még úgy érezte, hogy amennyiben Alexander bocsánatot kér, tisztességesen, meg fog tudni bocsátani neki, ma azonban már... nem olyan biztos benne. Plusz egyelőre a tisztességes bocsánatkérés fogalmát sem sikerült kimeríteni. Amikor a srác azonnal el is indulna, felpattan, bal kezében szorongatva a telefonját, jobb kezével elkapva Alex karját, és dühösen megszorítva azt, így a körmei a fiú bőrébe mélyednek.* - Na, idefigyelj. Megcsaltál, egy kib***ott tizenöt évesnek udvaroltál, meg egy háztársadnak, miután megállapodtunk, hogy monogám kapcsolatot kezdünk egymással, majd egyszer, ismétlem egyszer kinyökögtél egy hevenyészett bocsánatkérést, aztán leléptél Amerikába, hónapokra, egy k***a szót nem hallottam felőled, nemhogy egy újabb bocsánatkérést, most meg visszajössz, fel vagy háborodva meg fenyegetőzöl, amiért a testvéred, aki sokkal normálisabban bánik velem mint te valaha, felmerült bennem mint lehetőség, behisztizel, hogy a közhelyek puffogtatásától nem omlok a karjaid közé, és azt várod, hogy ismételten bocsánatkérés nélkül egész egyszerűen elfelejtsek neked mindent, meg még sajnáltatod is magad a saját hülyeséged miatt. Hát híreim vannak. Én, ellentétben azzal az introvertált csajjal a Cameosban meg egy tizenöt évessel, felnőtt, önálló nő vagyok, nem a játékszered! És ha ez minden, amire képes vagy, nem fog sokáig tartani, hogy valaki olyant találjak, aki értékeli ezt! *fejezi be, egyre emelkedő hangon, végül már kiabálva. Az utolsó szóval együtt elengedi Alexander kezét, megperdül, és gyors léptekkel ezúttal ő indul az Akadémia felé.*
    Alexander S. Price
    Alexander S. Price
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Főudvar      - Page 7 Empty Re: Főudvar

    Témanyitás by Alexander S. Price Pént. Jún. 20, 2014 6:51 pm

    *Elmondja a lány a dolgokat és nehéz beismerni neki, de részben igaza van és ők voltak, ketten akikkel próbálkozott az óta senkivel sem. Felsóhajt, behunyja a szemét és végig gondolja a dolgokat.* - Bevallom, és mint mondottam csak nem figyeltél rám 2-vel kavartam és ők voltak azok. Senki más nem. Tudd meg Amerikában senki. Ismétlem senkivel nem voltam együtt! Lizzievel is csak azért kezdtem, mert gondoltam hátha egy jó party, de lelkiismeret furdalásom volt.*Fejezi be és ránéz és tényleg megbánta. Érzi, hogy Sara meg fogja a karját és elkezd beszélni a lány. Összerezzen a gyomra. Nem nem fog kiabálni sem semmi értelme nincs, de egy bizonyos pontnál elcsattan egy húr. Kirántja a lánykezéből a karját.* - Sajnálom, hogy nem vártad, hogy tökéletes legyek. Úgy tudtam te sem voltál egy épp lányka kavarsz, ezzel kavarsz azzal aztán dobod őket. Nézd én is ilyen vagyok, vagy voltam nem tudom. De sajnálom, hogy ezt kellett végig szenvedned. Nem vagyok egy tökéletes, de ezen változtatok. Ha tudnád azt, hogy milyen érzés elveszíteni egy lányt és hozzá egy gyermeket, akit a szíve alatt hordott. Utána lettem szemét hülye f***** gennyláda. Nem várom, hogy higgy nekem, de azt viszont nem fogom elviselni, hogy Nathaniellel vagy. A testvérem is szenved mi megbeszéltük közöttünk a dolgokat nem fogunk össze veszni egy lány miatt viszont én már nem bírnám ezt. Sara a fenébe is szeretlek és szerelmes vagyok beléd és szeretném, ha megbocsájtanál. Szeretném, ha újra kezdenénk, ha csak egyelőre barátok is lehetnénk, de kérlek, adj egy esélyt, hogy megpróbáljak bizonyítani.*Ezután elővesz, egy fiolát majd oda repül a lány mellé.* - Ezt vedd el. Arra kérlek, most nézd meg. Ha nekem és az érzéseimnek nem hiszel ennek biztos hinni fogsz. Ebbe benne van mind az ami az elmúlt hónapokban történt. Nézd sajnálom, hogy nem szóltam, hogy elmegyek, de tényleg nem bírnám azt, hogy Natel vagy. Túlságosan is fontos vagy nekem és megpróbálok nem egy gennyláda lenni. Kérlek.. *Ahogyan a kezébe adja közben megfogja és a szemébe néz.* - Menjünk be a társalgóba kérlek vagy a titkos padlástérre. Arra kérlek nézd meg nem kérek többet. Ha ezek után is azt mondod nem próbálkozhatom elfogadom és utána jöjjön aminek jönnie kell. Végül is beletörődtem, hogy nem lehet normális kapcsolatom sem. Tudom, hogy megváltoztam és te vagy a kulcs aki miatt jó felé változnék.*Fejezi be majd elengedi a lányt és várja mi a válasza. Elindulnak e valamerre, vagy mi lesz.*
    Sara Dalgaard
    Sara Dalgaard
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Főudvar      - Page 7 Empty Re: Főudvar

    Témanyitás by Sara Dalgaard Pént. Jún. 20, 2014 7:25 pm

    - Hát b**d már meg magad, légy szíves *sziszegi a lizzie-s dologra Sara. Láthatóan egy kis kanál vízben képes lenne megfojtani Alexandert, ami tulajdonképpen könnyen megérthető. Ez után ugyebár elég rendesen kiosztja a srácot, aki azonban visszaszól.* - Mióta kimondtuk, hogy együtt vagyunk, rá sem néztem, rá sem gondoltam senkire rajtad kívül! *üvölti Alex válaszára.* - Meg sem fordult a fejemben, hogy akárkivel keverjek, miközben itt vagy nekem te! Ráadásul elhittem neked, hogy ugyanannyira szeretsz, mint én szerettelek téged! *folytatja, némileg halkabban, de még mindig nagyon idegesen és elkeseredetten. Azt meg jobb, ha Alex nem próbálja meg bemagyarázni neki, hogy szerette ÉS megcsalta, mert azt Sara nem fogja elhinni. Ha igazán szeretsz valakit, nem kezdesz el mások után kajtatni.* - Persze *szusszant, összefonva a karjait, amikor Alexander azt mondja, hogy szereti.* - Ha tényleg szeretnél, nem itt tartanánk *mondja neki, ezúttal egészen halkan, egyértelművé téve, hogy mekkora fájdalmat okozott neki a másik. Nem nyúl a fioláért, csak hallgatja a másik szavait, majd megrázza a fejét.* - Ha annyira bizonyítani akarsz, bizonyíts a jövőbéli cselekedeteiddel, ne pár emlékkel. Illúziómágusnak tanulok, el sem tudod képzelni, mennyire egyszerű emlékeket manipulálni. És még ha nem is tartalak rá képesnek, még ha el is hiszem, hogy azok igazi emlékek, akkor sem fogok azok miatt megbocsátani. Bizonyítsd be, hogy megváltoztál, kapsz rá időt és lehetőséget. De azt felejtsd el, hogy a közeljövőben összejöjjek veled. Nate és te is a barátaim vagytok, ugyanolyan esélyekkel, bár te egy jó fejhosszal hátrébbról indulsz *közli, majd eltolja a fiú üveget tartó kezét.* - Én most visszamegyek a hálókörletembe, lezuhanyzok, te meg csinálsz, amit akarsz. Az előbbit pedig mondd meg Nate-nek is *mondja még, majd megfordul, és gyors léptekkel ott hagyja a fiút. Még ő maga sem tudja, mit fog csinálni, de lehetőséget ad mind a kettejüknek, Alexandernek és Nathanielnek is, hogy elnyerjék őt. Nem fogja ilyen egyszerűen megadni magát Alexnek, de jobb, ha a fiú teljes sikerként könyveli el, hogy egyáltalán megengedi neki, hogy próbálkozzon...*
    Mesélő
    Mesélő


    Főudvar      - Page 7 Empty Re: Főudvar

    Témanyitás by Mesélő Vas. Feb. 21, 2016 2:23 pm

    [párhuzamos dimenzió]

    * A párhuzamos dimenzióba került diákok, ma reggel mikor felébredtek, egy furcsa fénylő gömb alakú lebegő tárgyat láthatnak a főudvar közepén. Körülötte, pedig a három idekerült tanár testét jéghidegen. Minta testüket elhagyta volna a lelkük. Az ügyesebbek azt is észre vehetik, hogy a testek utólag lettek idehozva a szobájukból. és egy háromszöget alkotnak a gömb körül. Aki elég bátor, hogy esetleg hozzáérjen a gömbhöz, az miután hozzáért észreveheti, hogy látja a másik dimenzióban maradt társait tanárait. Azok is látják őt, de kommunikálni nem tudnak egymással. Helar igazgató feje alatt pedig egy apró cetlit láthatnak. Amin egy szó áll: "vissza". Olyan mintha valaki nagyon sietett volna eltűnni onnan és nem vette volna észre, hogy a papír egy darabja ott maradt volna. Vagy ha észre is vette volna, a lebukás veszélye miatt, nem foglalkozott vele, hanem inkább elbújt.*
    Patric J. Morgan
    Patric J. Morgan
    .::Külhoni karakter::.
    .::Külhoni karakter::.


    Főudvar      - Page 7 Empty Re: Főudvar

    Témanyitás by Patric J. Morgan Vas. Feb. 21, 2016 7:04 pm

    *Patric nem éppen reggel vette észre a főudvarban felbukkant különös jelenést: a nap nagy részében olvasott, nem igazán foglalkozva a körülötte lévő világgal. Szóval úgy négy-öt magasságában tette ki a lábát először a Sylorinából, és akkor derült ki számára, hogy valami igen fura történt. Persze ezek után egyenesen oda vette az útját, hogy utána járjon, mi a fene folyik itt. A főudvarra érkezve az első dolga az volt, hogy Jesmont (majd a többi tanárt is, csak hogy élnek-e még egyáltalán) megvizsgálja. Ha tehát senki nem előzte meg, legkésőbb ő megtalálja a cetlit. Ezek után csak elfoglalja magát az udvaron létezéssel, újra meg újra megvizsgálva a tanárokat, illetve figyelemmel kísérve a jelenést, hogy vajon történik-e vele bármi szokatlan.*
    Abigail C. Rainheart
    Abigail C. Rainheart
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Főudvar      - Page 7 Empty Re: Főudvar

    Témanyitás by Abigail C. Rainheart Vas. Feb. 21, 2016 7:14 pm

    *Abby épp akkor lép ki a főudvarra, mikor Patric kiveszi a cetlit Helar feje alól. Felvont szemöldökkel meggyújtja az ajkai közé biggyesztett cigarettát, majd kábé olyan képpel, mintha ez lenne a legtermészetesebb dolog a világon amit láthat, kényelmesen közelebb ballag.* - Hát itt meg mi van? *Áll meg a tanárok előtt, miközben a füstöt kifújva végig vizslatja őket meg a gömböt.* - Igazából már semmin sem lepődök meg. *Teszi hozzá morogva. Hát igen, érthető a hozzáállása, hiszen nemrég derült ki, hogy egy párhuzamos dimenzióba kerültek át. Itt az ő felfogása szerint semmi sem normális és szinte akármi történhet. Egyébként ő sem járt még az udvaron ma, az épületen belül bóklászott, és ha ki is nézett egy ablakon, nem szúrt neki szemet a dolog. Ma valahogy ilyen napja van. Csak "leszarom-napnak" szokta hívni. Meg hát... ő Abby. Ne várjatok mást.*
    Lana Rose
    Lana Rose
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Főudvar      - Page 7 Empty Re: Főudvar

    Témanyitás by Lana Rose Vas. Feb. 21, 2016 8:01 pm

    *Fülhallgató föl, zene be, séta-légzés indul. Lana ezzel a jelszóval indult neki az udvarnak, nagyjából két órával ezelőtt. A levegő mostanra lehűlt, ám ez egy csöppet sem készteti őt a visszatérésre. Elvegre egy kis megfázás nem állhat az útjába...
    Egy fénylő gömb három hullával felszerelve azonban annál inkább. ~Hogy az a...!~
    Lépteit kissé meggyorsítja, egyik füléből pedig kirántja a fülest, hogy a külvilág zajait is hallhassa.*
    - Csoki. *Köszön társainak automatikusan amint hozzájuk ér, de teintetével a testeket pásztázza. Egyértelmű, hogy beállított pózról van szó, ezért szinte azonnal a környéket kezdi lesni, hátha a rendező még a közelben bújkál. Amennyiben nem talál nyomot, vagy nem észlel mozgást, a gömbhöz lép, majd minden mindegy alapon hozzáér.*
    - Szerencsés fajtátokat. *Reagál a gömben látottakra Lana.*
    Mesélő
    Mesélő


    Főudvar      - Page 7 Empty Re: Főudvar

    Témanyitás by Mesélő Vas. Feb. 21, 2016 8:15 pm

    * Amikor Lana hozzá ér a gömbhöz a fény elkezd erősödni és akár hozzá ért korábban Patric és Abby, akár nem, onnantól kezdve ők is látják azt amit Lana láthatott és innentől kezdve ezt folyamatosan látják. Azonban a fény tovább erősödik és lassan elkezd szívó hatást kifejteni a diákokra, akik pár perccel később egy erőd előtt találhatják magukat. Bár látszik, hogy a régebben ott élt goblinokat valakik megölték, hogy ugyan ezen emberek tették e a fejeiket az erőd falaira azt már nem lehet tudni. Azonban úgy néz ki, vámpírok vették át a goblinok helyét. Méghozzá eléggé sokan. A gömb, mely elnyelte őket, megjelenik előttük akár csak a tanárok teste is. Egész pontosan nem előttük, hanem az erőd fölött és a gömb se olyan mint volt hanem egy hatalmas óra. A szemfülesek észrevehetik, hogy visszafelé jár és a tanárok teste az ami energiával táplálja. Pontosabban nem is a testük, hanem a lelkük amely ott lebeg a testük felett szintúgy eszméletlenül. *

    Ajánlott tartalom


    Főudvar      - Page 7 Empty Re: Főudvar

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Kedd Márc. 19, 2024 3:08 am