Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+20
Sommer T. Rewer
Esteron Baltazaar
Patric J. Morgan
Ezio Nazzaro
Dante Torres
Sadie Elena Montgomery
Henrik Dahl
Lord Sayon Merlioth
Lily Hollow
Erik Norgen
Matthew Chancellor
Gaweł Pawlak
Liliya Antonov
Médium
Yan Antonov
Kamen Grozdan Branimir
Dobókocka
Giselle Céline Marceau
Mesélő
Lucien du Bois
24 posters

    Főudvar

    Yan Antonov
    Yan Antonov
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Főudvar      - Page 5 Empty Re: Főudvar

    Témanyitás by Yan Antonov Vas. Júl. 07, 2013 11:51 pm

    *Lil nevetését hallva ő is elmosolyodik, végül is minek ennyire komolyan venni az életet? Meg... Valahogy tényleg nagyon lehetetlennek tűnik, hogy van valami emögött az érzés mögött, és mégis... Á, túl bonyolult ez már ilyenkor.* - Nem is tudom. Nem tűnik valószínűnek, de... Ki tudja. Elég sok mindent tudtam meg magamról az utóbbi időben, úgyhogy lehetséges *sóhajt, kissé gondterhelten. Aztán belegondol, hogy milyen furcsa lehet ez a kifejezés egy négyéves gyereken, mire felkuncog, de ha Lil nem kérdez rá, akkor nem fogja elmagyarázni. Persze ő mindig is komoly kölyök volt, de azért azok a dolgok, amiken keresztül ment, nem éppen egy négy éves koponyájába valók.* - Minden virág szép *válaszolja, csak félig odafigyelve, továbbra is azon tűnődve, hogy vajon hogy lehet, hogy ennyire ismerős neki a lány. Végül úgy dönt, kár ezen törnie a fejét, ráadásul ha emlékeznie kell, akkor úgyis eszébe fog jutni a dolog, addig meg minek gondolkozzon?* - Igen, képzelem *horkant, közben nagyon gyorsan igyekezve elhessegetni bizonyos dolgokat, mert úgy gondolja, hogy négy éves fejjel ilyesmikre tényleg nem kellene gondolnia. Na, nem mintha tehetne róla, hogy belül egy húsz éves fiatal férfi, hát most ez van. De azért ez akkor is nagyon... nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon fura. Szóval gyorsan kizárja a fejéből ezeket az ötleteket.* - Hasonló. Én éppen a könyvtárban ücsörögtem... Hát, a könyvtáros sem örült, azonnal kizavart mindenkit, gondolhatod *szusszant. Amúgy természetesen futólag már említette Lilnek, hogy miért költözött be a könyvtárba az elmúlt időszakban, de akkor is nagyon kerülte a témát, és valószínűnek tartja, hogy amúgy sem most fogják megbeszélni. Mármint komolyan. Négy évesek. Vagyis... olyasmik. Amikor a lány felpattan mellőle, meglepetten felnéz rá. Aztán ahogyan Liliya elkezdi magyarázni a helyzetet, hirtelen előtte is felrémlik a régi játszótér, és a kis szőke lányka, aki odamegy hozzá, figyelmen kívül hagyva a homokozóból őt hívó kisfiúkat.* - Uram ég... Emlékszem! *kiált fel izgatottan.* - Én pedig ugyan ezt válaszoltam rá! *teszi még hozzá, és a lány vigyorát látva ő sem bírja visszafojtani a széles mosolyt az arcán.* - Fogalmam sincs *rázza meg a fejét eltűnődve, majd felhorkant.* - Pedig minden részletére emlékszem annak a parknak, folyton oda jártunk, amikor Kamenék eljöttek minket meglátogatni Bulgáriában, már persze amíg Szófiában laktunk *emlékszik vissza egy halvány mosollyal. Milyen régen volt az...* - Tudhattam volna, hogy nem először látjuk egymást! Túl könnyen megnyíltam neked *kuncog halkan. Aztán eltűnődik, és megcsillan a szeme.* - Nincs neked véletlenül valami ismerősöd vagy rokonod Bezden környékén? Mert van itt egy emlék... Már nagyon sokat gondolkoztam rajta, de aztán mindig elvetettem, merthogy úgyse találkozhattunk soha, de most erre emlékezve végül is lehetséges... Nagyon megragadt. Egyszer, amikor Dragannal kimentünk sétálgatni egyet, egy lány, egy gyönyörű, szőke, zöldszemű lány nekem jött a piacon. Sokszor gondoltam rá, hogy mennyire hasonlítasz rá, de sosem akartam rákérdezni, mert hátha hülyeség *magyarázza, és nagyon kíváncsi a válaszra. Még mindig nem biztos benne, hogy a lányról van szó, de végül is... Ha négy évesen találkozhattak, akkor akár később is összefuthattak az életük során.*

    // FAGY //
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Főudvar      - Page 5 Empty Re: Főudvar

    Témanyitás by Vendég Szomb. Feb. 15, 2014 7:49 pm

    *A lány a főudvaron sétál. Elég jó idő van és így úgy gondolta inkább kijön ezen a csodás estén. Amúgy is minek ülne bent a Cameosba?Barátnője miatt is aggódik meg Yan miatt is hiszen beszélt Lotteval valamelyik nap. Nem tud aludni emiatt sem szóval így inkább úgy dönt, hogy egyedül sétál. Etiennet meg el akarja felejteni, nagyon elfoglalt a srác és neki nem igazán kell egy olyan aki folyton utazik ráadásul van elég gondja. Az öltözéke a szokásos.. fekete nadrág fekete felső és bőrkabát szeme kihúzva és persze a haja göndör. Most nem fázik egyáltalán. Szokásos tőre meg fegyverei mindig nála vannak.. de hát na. A főudvaron meg áll és felpillant az égre és elkezdi bámulni a tiszta eget és keresi a csillagokat.*
    Dante Torres
    Dante Torres
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Főudvar      - Page 5 Empty Re: Főudvar

    Témanyitás by Dante Torres Szomb. Feb. 15, 2014 7:59 pm

    * Óra után Z-vel kicsit elmennek erre-arra és Z megmutatja neki, a legújabb szerzeményeit. A fegyverek közül párat ki is próbálnak azonban a páncéltörőt nem próbálhatják ki az épületben így kimennek a főudvarra, hogy ott próbálják ki. Amikor azonban leérnek egy csajt találnak ott. Mindegy a fegyvert attól még k lehet próbálni. Szóval előbb Ezzio, majd Dante is lő egyet egyet a fegyverrel úgy hogy véletlenül se találhassanak el senkit. *
    Ezio Nazzaro
    Ezio Nazzaro
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Főudvar      - Page 5 Empty Re: Főudvar

    Témanyitás by Ezio Nazzaro Szomb. Feb. 15, 2014 8:17 pm

    Amint vége lett az órának, egyből hívtam is Dantét, hogy megtudja nézni az új játékaimat. Nagy részét saját kezűleg raktam össze, ki is próbáltunk párat. Példának okáért, a stingert. Persze rakétát nem olyan könnyű beszerezni, és az alkotóelemeit sem ide a szigetre, de hármat sikerült még valahogy összehoznom. Ebből kettőt el is durrantottunk Dantéval kint, hiszen jobb, ha nem az iskolában teszünk közvetlenül károkat. Még így is leharaphatják a fejünket érte. Nem, mintha ez olyan sokat számítana. Lényegében csak azt lehet látni, ahogy egy rakétavetővel állunk kint, rajtam pedig az alap iskolai cuccaim vannak. hátizsák, meg, a kis övtáskáim.
    Mesélő
    Mesélő


    Főudvar      - Page 5 Empty Re: Főudvar

    Témanyitás by Mesélő Szomb. Feb. 15, 2014 8:22 pm

    *Ahogyan a diákok szépen lassan elindulnak a tanépületből a kastélyba, azt vehetik észre, hogy perceken belül hirtelen sötét fellegek tolakodnak az égre, erős szél támad fel, és hamarosan esni kezd az eső. Nos, ez már önmagában is eléggé gyanút keltő, azonban hamarosan többet kapnak a jelenlevők, mint gyanút: hatalmas farkasok, hét darab jelenik meg az udvaron, mellettük egy magas nővel, aki láthatóan irányítja őket. A lények, amint meglátják a diákokat, heves morgással támadásba lendülnek. Érdekes módon az eső nem árt nekik különösebben... Minden bizonnyal valamilyen mágia szerepel ebben a tényben is.*


    Főudvar      - Page 5 Harvei_mese_www.kepfeltoltes.hu_ Főudvar      - Page 5 T_zfarkas_k_www.kepfeltoltes.hu_


    *Mindeközben Kamen, akinek szintén feltűnt, hogy gáz van, azonnal kapcsol, és máris a telefonjáért nyúl.* – Lil, itt van. Gyere.
    Ezio Nazzaro
    Ezio Nazzaro
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Főudvar      - Page 5 Empty Re: Főudvar

    Témanyitás by Ezio Nazzaro Szomb. Feb. 15, 2014 8:32 pm

    Alig, hogy ellőttünk pár rakétát, hirtelen beborul az ég, és elkezd szakadni az eső. Majd, megjelenik egy csaj, meg hét farkas is, amik azonnal morogni kezdenek a diákok láttán, és el is kezdik támadni őket.
    - Dante.
    Fordulok a srác felé, miközben magabiztosan becélzom az egyik farkast, ami egy diákra veti magát.
    - Kezdődhet a játék.
    Kezdek el szélesen vigyorogni, és meghúzom a ravaszt amint a rakéta elhagyta a csövet, el is dobom a stingert, és kezet nyújtok Danténak, aki ha elfogadja, már magam elé is húzom a hátizsákomat, és kihalászva belőle pár tárat, előhúzok egy ACR-t is, majd becipzározva, vissza lököm a hátamra a zsákot, betárazok, majd szép lassú léptekkel, a hozzám legközelebbi farkast kezdem el sorozni. Rövid sorozatokat adok le a szokás szerint ezüstözött golyókkal a lényre, miközben tovább haladok felé. Még mindig vicces, hogy pont egy farkasember használ ezüst golyókat. De, hát. Ezt nevezik iróniának azt hiszem. Néhány sorozat után, oldalamhoz kapok, és egy sima repeszgránátot lekapva, fogammal kihúzom a biztosítószeget, és azt is odavágom, hogy folytathassam a tüzelést. Közben, halkból, egyre hangosabbá váltó nem éppen teljesen ép elméjűségemről jelt adó nevetést kezdek el hallatni.
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Főudvar      - Page 5 Empty Re: Főudvar

    Témanyitás by Vendég Szomb. Feb. 15, 2014 8:34 pm

    *Az óra nem ment olyan jól neki, de igyekszik elterelni a figyelmét. Aztán azonban az ég beborul és körbe néz. Valami gáz van. Rá pillant a két fiúra majd aztán észreveszi a farkasokat és a fiúkra is néz. Nem ő nem hajlandó használni a démoni erejét, mert nem szeret ideges lenni. Egyébként is tudja jól, hogyha használná akkor nem állna le.. a Nőt meglátja és nem tudja mit tegyen.* -Caecitas!*Mondja ki a varázsigét és a nőre célozva koncentrál.. a farkasokat igyekszik kikerülni. Valami gáz van ezt ő is érzi, de valamit sejt a dologból, hogy úgyis kiderül hamarosan mi ez az egész.

    //Vakítás
    Varázsige: Caecitas
    Leírás: A következő átok is arra való, hogy ha szorult helyzetbe kerülnénk, akkor az ellenfelet harcképtelenné tegyük, bár bizonyára akadnak olyanok is, akik élvezettel veszik el mások látását. A varázsige elmondása után a másik szeme összegyűjti az összes fényt, többszörösére felerősíti, és ez a ragyogás ideiglenesen vakká teszi a másikat. Így tehát hasznos, ha sarokba szorítottak, hiszen az erős fény és az utána következő sötétség összezavarja a másikat, és egy kis idő kell neki, mire megpróbál hozzászokni a jelenlegi, kiszolgáltatott helyzetéhez, addig pedig szépen azt tehetünk vele, amit csak akarunk.
    Hatóidő: Húsz percen keresztül él ez az átok, viszont az utóhatás miatt egy kicsit várni kell, hiszen a hirtelen helyreállt látás szintén megzavarhat minket. A nagyon erős mágusok arra is képesek lehetnek, hogy örökre elveszi mások látását.//

    Dobókocka
    Dobókocka


    Főudvar      - Page 5 Empty Re: Főudvar

    Témanyitás by Dobókocka Szomb. Feb. 15, 2014 8:34 pm

    The member 'Brenda Martinez' has done the following action : Dices roll

    'Hatoldalú kocka' :
    Főudvar      - Page 5 Dice_www.kepfeltoltes.hu_
    Result :
    Főudvar      - Page 5 Hatoldal__1_www.kepfeltoltes.hu_
    Liliya Antonov
    Liliya Antonov
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Főudvar      - Page 5 Empty Re: Főudvar

    Témanyitás by Liliya Antonov Szomb. Feb. 15, 2014 8:39 pm

    *Épp törökülésben ül az ágyon Yan mellett, s egy könyvet olvas, mikor telefonja csörögni kezd. Olyan sebességgel nyúl érte, mintha az élete múlna rajta, s ahogy meghallja Kamen hangját, rögtön úgy érzi, ez valahol igaz is. Szíve olyan erővel kezdi el ostromolni bordáit, mintha eltökélte volna, most aztán valóban kiszabadul börtönéből. Azonban mindebből kívülről semmi sem látszik. Az ég világon semmi.* - Oké, értem. *Jelenti ki teljesen nyugodt, már-már derűs hangon, majd Yan felé fordul.* - Kamen volt az, azt mondta, segítségre lenne szüksége, mert... Na mindegy, mindjárt jövök. *Mosolyodik el, majd hirtelen Yanhoz hajol s megcsókolja.* - Szeretlek. *Suttogja a másik ajkaiba, s ekkor Yan teste elkábítva az ágyra borul. Lil óvatosan végigsimít az arcán, majd könnyeit visszafojtva feláll s vissza sem nézve felveszi a kabátját valamint a falnak támasztott katanáját, s kisétál az ajtón, amit az előre megbeszélt varázsigével lezár. Még egy másodpercig a csukott ajtóra mered, ezt követően azonban emberfeletti sebességgel rohanni kezd, egyenesen az udvar felé. Kabátját is menet közben cipzározza be. Ahogy az udvarra ér, s meglátja a nőt, azonnal előhúzza tokjából a rúnákkal felerősített s mágia által ellenállóvá tett katanát s rögtön megindul a nő felé - habár csak sejteni tudja, ki lehet az. Érdekes módon ahelyett, hogy elméjét elborítaná a gyűlölet s a bosszúvágy köde, a szokásosnál is élesebben s tisztábban tud gondolkozni. Út közben igyekszik kikerülni, vagy ha nem tudja, katanájával lefejezni a farkasokat. S mi lesz, ha végül odaér? Az majd akkor kiderül.*
    Dante Torres
    Dante Torres
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Főudvar      - Page 5 Empty Re: Főudvar

    Témanyitás by Dante Torres Szomb. Feb. 15, 2014 8:45 pm

    * Mikor Z a kezét nyújtja én elfogadom a felém nyújtott kezet. Aztán amikor az első farkast lelőttük. Akkor előveszem én is az Angyalvadászt és nekiállok megpörkölni a farkasokat, majd a nő felé fordulok. Nincs más dolgom mint lőni, lőni és lőni és szép lassan kinyírni azt akik ránk támadtak. Most minek szórakozzunk vele. Aztán miután z eldob egy repesz gránátot én előveszek egy vakító gránátot és eldobom rögtön azután, hogy z eldobta a másik gránátot.*
    Mesélő
    Mesélő


    Főudvar      - Page 5 Empty Re: Főudvar

    Témanyitás by Mesélő Szomb. Feb. 15, 2014 8:59 pm

    *Ezzio és Dante remekül harcolnak a farkasokkal: Z rakétája, majd a tüzelés és végül a gránát remekül elintéz négyet a farkasok közül. Dante elbánik még kettővel, egy harmadik pedig Lilt próbálja megtámadni, aki sikeresen leküzdi azt. Brenda varázslata nem sikerült tökéletesen, noha megzavarta a nőt, így az nem veszi észre, hogy Liliya egyenesen felé tart.*

    *Z és Dante pont elkényelmesedhetnének, azonban hirtelen két újabb lény tökéletes szinkronban támadja hátba és löki a földre őket. Ráadásul nem csak az egyszerű támadás erejét érzik: Ezziót egyfajta zavarodottság keríti hatalmába, aminek következtében nem képes egyértelműen belőni a célpont helyét, és kissé szédülni kezd, Dante pedig úgy érezheti, mintha valaki a belső szerveiben turkálna a gyomra helyén, össze-vissza nyomorgatva és tépkedve odabent mindent - ez bár persze nagyon erős fájdalommal jár, nem okoz tényleges sérüléseket számára. Viszont a két újabb farkason felül még kettő vár a sorára, tőlük pár méterre...
    Brenda sem marad észrevétlen: egy ugyanilyen lény érkezik tőle jobbra, lendületből nekiugorva, beleharapva a jobb karjába. Ezzel egy időben teljesen elgyengülnek a lábai, annyira, hogy nem képes felállni, de egyébként tud mozogni, csak a lábai nem bírnak el semmilyen súlyt. A lény azonban még mindig támadja...*


    Főudvar      - Page 5 R_nafarkas_k_www.kepfeltoltes.hu_


    *Liliya szerencséje, hogy a nő túlságosan el volt foglalva azzal, hogy eltakarítsa az útból a diákokat, hogy nem figyelt rá kellően, így odajut hozzá. Amikor azonban észreveszi, lenézően felvonja a szemöldökét.* - Akarsz valamit, kislány? *kérdezi hidegen, kezében egy formálódó tűzgömbbel.*
    Ezio Nazzaro
    Ezio Nazzaro
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Főudvar      - Page 5 Empty Re: Főudvar

    Témanyitás by Ezio Nazzaro Szomb. Feb. 15, 2014 9:12 pm

    Abban a pillanatban ahogy meglátom, hogy Dante is dob valamit, ösztönösen a mellényzsebembe nyúlok, és felkerül egy napszemüveg, minek hatására a fénygránát szinte semmit sem ér ellenem. Persze, nem is én voltam a célpont, de ezt én is nagyon jól tudom. Alig, hogy lelövök négy farkast, Dante pedig kettőt, egy lány jelenik meg, aki az utolsót vágja le.
    - Ünneprontó.
    Morgok magam elé, mire hirtelen fellök egy újabb szörny. Alig, hogy földre kerülök, mintha valami mágia is hatással lenne rám, mivel nem tudom pontosan beazonosítani a célpontom helyét.
    - Ez így nem lesz jó.
    Hamar feltápászkodok, de ez a zavarodottság kissé hátráltatja a helyzetemet. Nem is maradok egy helyben, kapásból elkezdek rohanni, közben a táskám ismét előttem van már, és, ha úgy látom, mintha valami elém kerülne, tiszta erőből csapok oda egyet, miközben nagy nehezen hátamra ügyeskedem a rohampuskát, és egy új fegyver kerül elő. Egy egyszerű M3 as sörétes puska. Vissza is lököm utána hátamra a hátizsákot, és pár lépést csúszva még a talajon megtorpanok, és vissza fordulok.
    - Asztala viszta bébi.
    Kiáltom el magam, és elkezdek lőni minden irányba magam elé, amerre a szörny lehet. Amint kifogy a fegyver, nadrágom oldalsó zsebébe nyúlok, és egy kis tű nélküli injekciót, amit a combomhoz szorítok, és be is adom magamnak a tartalmát. Remélhetőleg ez a kis adrenalin löket segíteni fog rajtam. Ismét a rohampuskámért nyúlok, aztán megint csak eldobok egy repesz gránátot, majd, egy fénygránátot is.
    - És lőn megvilágosodás.
    Mondatomat pedig egy újabb nagy ívben leadott sorozattal nyomatékosítom.
    Liliya Antonov
    Liliya Antonov
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Főudvar      - Page 5 Empty Re: Főudvar

    Témanyitás by Liliya Antonov Szomb. Feb. 15, 2014 9:16 pm

    *Szerencsére sikeresen eléri a nőt, aki egészen addig, ameddig a közelébe jut, nem is veszi őt észre. Amikor azonban megáll tőle pár méterre, meg is szólítja.* - Ó, de még mennyire. *Válaszolja hidegen, vérfagyasztó mosolyra húzva ajkait. Természetesen fel van készülve a támadásra, fél kézzel a katanát tartja maga előtt támadásra készen, másik kezét pedig tenyérrel előre fordítja a nő felé.* - Egyedül jöttél? Nayden annyira gyáva, hogy nem mer kiállni egy csapat diák ellen? *Kérdi, s ha olyasvalaki hallja a szavait, aki ismeri Liliyát, bizony azt hihetné, hogy egy démon szállta meg - nos, nem hülyeség. Ő maga a démon, s bár ezt az énjét általában nagyon nagy igyekezettel próbálja meg elnyomni, ezúttal teljes mértékig szabadjára engedte. Már vagy egy teljes éve nem tett ilyet, és neki sem tetszik, hogy vissza kellett ehhez a stílushoz térnie, de valahol legbelül mégis felszabadultságot érez miatta. Habár szeme, mivel csak negyedrésznyi démonvér van benne, nem teljesen fekete, az mégiscsak feltűnő lehet, hogy szivárványhártyája zöld helyett koromfeketébe váltott át. Azt természetesen nem fogja megvárni, amíg a nő kezében formálódó tűzgolyó telibe találja, így hát cselekvésre szánja el magát.* - Szólhatnál neki, hogy tolja ide a mocskos képét, mert van vele némi elintéznivalóm. *Mondja, majd még be sem fejezi a mondatot, mikor hihetetlenül erős energiahullámot indít meg (képességét s démoni erejét felhasználva) a nő felé, azzal a céllal, hogy leteríti lábáról, s akkor ő a katanájával harcképtelenné teheti majd.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Főudvar      - Page 5 Empty Re: Főudvar

    Témanyitás by Vendég Szomb. Feb. 15, 2014 9:22 pm

    *A nőre céloz és igyekszik koncentrálni ám nem jön össze neki. Amikor rá támadnak azaz beleharapnak a karjába felszisszent és egy tűzlabdát dob a farkas felé. Aztán összecsuklik és a földre kerül.* - Szállj le rólam..*Mondja neki.. és igyekszik koncentrálni. Nem bírja a fájdalmat és aggódik Lillért is meg a többiekért is.*- Suspendisse!*A fenébe. Mondja ki és csak azért se használja a démoni erejét. Nem egyszerűen képtelen lenne rá. A harcmágia óra után ez neki most nagyon sok. A lány erre nem számított, de mit lehet tenni? Nem fog megfutamodni. Szóval a kábulattal igyekszik kiütni a farkast.*
    //Kábulat
    Varázsige: Suspendisse
    Leírás: Ezzel a varázslat segítségével teljesen ki lehet ütni az ellenfelet, persze, ha riválisunk valamilyen védőbűbájt használ, vagy amulettet, akkor könnyedén a visszájára sülhet a varázslat. A varázslat hatására az áldozat egyébként kábán, bamba vigyorral az arcán tántorog össze-vissza, amíg össze nem esik, utána azt lehet csinálni vele, amit csak akarnak. Azért előnyös ez az ige, mert a célszemélynek, miután magához tért kell egy kis idő, hogy minden izma engedelmeskedjen az agya által kiadott parancsoknak, tehát hasznos lehet, ha menekülésre kényszerülünk, vagy hamar le akarjuk rendezni a csatát.
    Hatóidő: Maga a varázslat néhány perc alatt végbe megy, de a célszemély nagyjából fél óráig képtelen bármiféle cselekvésre.//

    Dobókocka
    Dobókocka


    Főudvar      - Page 5 Empty Re: Főudvar

    Témanyitás by Dobókocka Szomb. Feb. 15, 2014 9:22 pm

    The member 'Brenda Martinez' has done the following action : Dices roll

    'Hatoldalú kocka' :
    Főudvar      - Page 5 Dice_www.kepfeltoltes.hu_
    Result :
    Főudvar      - Page 5 Hatoldal__5_www.kepfeltoltes.hu_
    Dante Torres
    Dante Torres
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Főudvar      - Page 5 Empty Re: Főudvar

    Témanyitás by Dante Torres Szomb. Feb. 15, 2014 9:22 pm

    * mikor valami fellök hátulról, valamilyen varázslat hatására úgy érzem mintha a hasam felfalná önmagát. Mikor hátra fordulok újabb farkasokat pillantok meg.* - Menjetek a pokolba és az oldaltáskámból előszedek két pisztolyt. Majd az előttem lévő szörnyekre célozva nekiállok lelőni őket, persze figyelve, hogy z-t ne találjam el. Majd mikor ő eldobja a két gránátot én is felveszek egy napszemüveget és mint a jó kis gyerek Z mellé lépek és a táskájába nyúlok. Mert tudom milyen fegyvereket hozott magával és előveszek két uzit. MAjd mint egy őrült pszichopata elkezdem lőni a megvakult szörnyeket. * - Mi lenne, ha csinálnánk egy gödröt ? * kérdem meg z-t és ha beleegyezik lepakolom a c4-eseket. Majdnem az összeset egy óriási körben magunk körül, és majd akkor robbantom csak fel őket, ha túl sokan lennének körül minket. Vagy ha egy szinttel lejjebb akarnánk menni. *
    Mesélő
    Mesélő


    Főudvar      - Page 5 Empty Re: Főudvar

    Témanyitás by Mesélő Szomb. Feb. 15, 2014 9:37 pm

    *A fiúk továbbra is elég ügyesen harcolnak, de úgy tűnik, ez ellenfelük figyelmét sem kerüli el, ami határozottan nem teszi könnyebbé a helyzetüket. Ezzio határozott bölcsességgel dönt úgy, hogy jobb egy kicsit menekülőre fogni az iramot, és a szörnyeteg is csak meglepően lassan követi, mintha nem is igazán akarná kergetni... Azonban ahogyan elkezd lövöldözni, véletlenül eltalálja a lényt, ami haldokolni kezd. Amikor Z éppen belenyomná magába az orvosságot, az érzés hirtelen elmúlik, és ha felnéz, láthatja, hogy a farkas pont ekkor döglött meg.Dante az őt megtámadó lényt sikeresen kilövi - ezzel együtt a gyötrő fájdalom megszűnik -, a másik viszont megtartotta tőle a távolságot, kikerülve a felé érkező lövedékeket, majd másik szabad társával együtt futásnak ered, kikerülve a srácok figyelméből. Ahogyan a démon-vámpír felépíti a robbantásra kész rendszert, hirtelen rengeteg - talán tíz, tizenöt - tűzfarkas bukkan fel, azonnal támadva őket. A két szörnyetegnek úgy tűnik egyelőre nyoma veszett.*
    *Brenda ezúttal sikeresen használ mágiát, és le is tudja állítani a lényt, viszont a bénulás nem múlik el, a háta mögül pedig már hallhatja is két új tűzfarkas morgását...*
    *Liliya mindeközben eljutott a nőhöz, és eléggé egyértelművé teszi számára a helyzetet.* - Honnan ismered Naydent? *vonja össze a szemöldökét gyanakvóan. Azonban mielőtt úgy dönthetne, eleget hagyta cseverészni a lányt, egy energialöket hátrataszítja, és a földre zuhan. Azonban mielőtt Lil bármi mást is tehetne, hirtelen, minden jel nélkül eltűnik. Ez azonban lehetőséget ad a fiatal nőnek, hogy jobban körülnézzen, és észrevegyen egy sötét alakot, tőlük pár méterre az egyik fa mellett, akit az időről időre felvillanó villámok fényében egyértelműen láthat.*
    Liliya Antonov
    Liliya Antonov
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Főudvar      - Page 5 Empty Re: Főudvar

    Témanyitás by Liliya Antonov Szomb. Feb. 15, 2014 9:48 pm

    *A nő kérdésére már nem is felel, ehelyett ugyebár megindítja felé az energialöketet, amivel sikerrel is jár - csakhogy mire megtámadhatná a földön heverő nőt, az már sehol sincs. Liliya lobogó hajjal körbefordul, folyamatosan környezetét pásztázva. Látja a csatát, látja barátait, akik harcolnak, látja Brendát és látja Lottét is, de most nincs ideje törődni velük. Megállapítja, hogy senkinek sem esett komolyabb baja, majd tovább hordozza tekintetét a villámok által megvilágított tájon, s szinte azonnal ki is szúrja a tőle nem messze ácsorgó sötét alakot. Azonnal elindul felé. Nem rohan, de azért sietős léptekkel halad, szeme már szinte villámokat szór, katanája pedig szikrázik a belévezetett energiáktól.* - Ki van ott? *Kiált fel, ahogy közelebb ér, hiszen teljesen felesleges lopakodnia, az illető valószínűleg már percekkel ezelőtt kiszúrta - még úgy is, hogy Lil fekete nadrágjában, edzőcipőjében és kabátjában valószínűleg elég jól beleolvad a háttérbe.*
    Ezio Nazzaro
    Ezio Nazzaro
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Főudvar      - Page 5 Empty Re: Főudvar

    Témanyitás by Ezio Nazzaro Szomb. Feb. 15, 2014 9:51 pm

    Mielőtt eljutnék addig, hogy beadjam az adrenalint magamnak, kitisztul minden, és vigyorogva nyugtázom, hogy megdöglött a lény, ami megtámadott. De, azért csak megrántom a vállamat, és akkor is beadom magamnak, hogy egy kicsit jobban felpörögjek. A másik két szörny eltűnik, viszont ahogy Dante lepakolja a C4 es kört, hirtelen egy nagy halom tűzfarkas jelenik meg amik nekünk támadnak.
    - Csak, ha már túl közel vannak.
    Vetem oda neki vigyorogva, és eleresztek egy sorozatot.
    - Táska jobb oldala. van benne pár csőbomba. Dobj el egy csontot nekik.
    Szólok ismételten oda Danténak, és tovább sorozom a lényeket, majd, elengedem bal kezemmel a fegyvert, és zsebemből egy újabb tárat veszek elő, közben fél kézzel megtartva a rohampuskát, és úgy lövöm ki az utolsó golyókat. Amint kattan a puska, már nyomom is le a biztosítót, és az új tár segítségével kipattintom az üreset, és már helyezem is bele az újat, hogy ismét csőre töltsek, és lőhessek tovább.  Ha sikerül lekapnom párat, picit előre nyúlok a fegyveren, és megfogok egy másik markolatot, hogy aztán picit feljebb emelve a csövet, az ott elhelyezkedő ravaszt is meghúzzam, mire, a rászerelt gránátvető egy halk pukkanással kiengedje a tartalmát, robbantva egyet a lények sorai között. Ha nagyon nem akarnak fogyni a lények, még elengedek pár sorozatot, mielőtt megint megszólalnék.
    - Le!
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Főudvar      - Page 5 Empty Re: Főudvar

    Témanyitás by Vendég Szomb. Feb. 15, 2014 9:51 pm

    - A fenébe.*Morog a lány és nem tud fel állni nagyon gyengének érzi magát.* - Naturalis Sanitatem!*Mondja a regenerációt hátha sikerül a gyógyulás muszáj feltápászkodnia. Aztán keresni kezdi barátnőjét, mert mintha látta volna, de a morgást ítélve nem most fog szabadulni.* - Ti aztán sohasem pusztultok ki!*Morog a lány és nem hiszi el, hogy nem jön össze neki a dolog. Ha a varázslat sikerült akkor próbál koncentrálni.* -Fragor!*Ejti ki a robbantás varázsigéjét és természetesen tovább harcol. A nőt venné célba, de hát úgy látszik nem szabadult..* - Úgy volt, hogy heten vagytok..*Beszélne magában, de hát lefoglalják ezek a lények.. nem ez most neki nagyon hosszú este és nem csak neki. A lényekre célozva mondja ki a varázsigét.*
    //
    Természetmágia 2. Regeneráció
    Varázsige: Naturalis Sanitatem
    Leírás: Ezzel a varázsigével leginkább önmagát képes gyógyítani a druida, azonban koncentrálással a másik sebeit is képes behegeszteni, azonban egy nyílt törésen, vagy egy súlyos seben nem tud segíteni. Önmagán azonban a legdurvább sérüléseket is képes meggyógyítani, amelyeket harcban szerzett. Betegségek ellen nem használható. A mágus, a seb méretétől függően akár hetekre is ágynak eshet, fizikai elgyengüléssel.
    Hatóidő: Azonnal hatásos, addig működik, amíg a használóját meg nem zavarják, illetve amíg a seb be nem gyógyul.
    Robbantás
    Varázsige: Fragor
    Leírás: Ezzel az igével szó szerint bármit fel lehet robbantani. Legyen az épület, tárgy, növény, állat, akár emberi lény. Az ige elmondása után a célpontban, vagy a célpont körül hatalmas a feszültség keletkezik, ami egyre növekszik, és mikor nem bírja tovább elnyomni ezt a sok ingert, egyszerűen utat enged nekik bármit felszakítva. A régi korokban a tömeggyilkosok szeretették ezt a varázslatot, hiszen senki nem vette észre, ha varázsolt, nem lehetett kivédeni és nem lehetett lenyomozni, hogy ki robbantgatott.
    Hatóidő: Néhány percig tartó feszültség után azonnal robban. Kezdők számára 6x6 méteren belül hat, de ismernek olyan mágusokat is, akik nagyobb városokat is könnyűszerrel eltöröltek a föld színéről ezzel az igével. //

    Dobókocka
    Dobókocka


    Főudvar      - Page 5 Empty Re: Főudvar

    Témanyitás by Dobókocka Szomb. Feb. 15, 2014 9:51 pm

    The member 'Brenda Martinez' has done the following action : Dices roll

    #1 'Hatoldalú kocka' :
    Főudvar      - Page 5 Dice_www.kepfeltoltes.hu_
    #1 Result :
    Főudvar      - Page 5 Hatoldal__3_www.kepfeltoltes.hu_

    --------------------------------

    #2 'Hatoldalú kocka' :
    Főudvar      - Page 5 Dice_www.kepfeltoltes.hu_
    #2 Result :
    Főudvar      - Page 5 Hatoldal__5_www.kepfeltoltes.hu_
    Dante Torres
    Dante Torres
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Főudvar      - Page 5 Empty Re: Főudvar

    Témanyitás by Dante Torres Szomb. Feb. 15, 2014 10:03 pm

    * Pont mikor végeztem akkor jön egy csomó tűzfarkas. Mire Z szól, hogy van pár csőgránát a táskájában. Mire előveszek párat és a felém közeledő farkasok felé fordulok.* - Kutyuli, ide kutyuli, nézd, mit kapsz, kapsz finom csontot. Szereted a finom csontot? * Majd miután kibiztosítottam robbanásra készen eldobom.* - Kapd el kutyuli. * Mondom nekik aztán még párat így eldobok, majd z hez fordulok. * - Hallod hoznunk kellett volna szalonnát és akkor ehetnénk farkas lángon sütött szalonnát. * mondom neki aztán hirtelen Z elordítja magát, hogy le mire lebukok és a következő pillanatban a csaj robbanó varázslata rázza meg a környéket. Mire felpillantok rájövök, hogy a farkasaink közelebb kerültek. mint szeretnénk, tehát aktiválom a c4-eseket és felpattanok ez most egy időre visszatartja a farkasokat. és röhögve állok a tűzfarkas esőben. Kezeimet széttárva, de persze közben feszült figyelemmel figyelek minden egyes támadásra és persze megnézem a krátert is ami a c4-eseknek hála keletkezett körölöttünk.*
    Mesélő
    Mesélő


    Főudvar      - Page 5 Empty Re: Főudvar

    Témanyitás by Mesélő Szomb. Feb. 15, 2014 10:15 pm

    *Brenda ugyan sikerrel jár, és immár képes felállni, de azért még mindig csak állni meg lassan sétálni képes, ha megpróbál gyorsítani, a lábai egész egyszerűen cserben hagyják. A két tűzfarkast sikeresen elintézi a robbantással, de nincs sok ideje pihenni, ekkor ugyanis feltűnik előtte a nő, aki hidegen elmosolyodva végigméri.* - Aranyos. Lássuk, ellenem hogyan boldogulsz *mondja, majd egy intéssel három méretes energiagömböt indít a lány felé.*

    *A srácok munkája továbbra is tökéletes - ha most órán lennének, a tanár már az általában adható húsz pontot is túlhaladta volna a jutalmazásukban -, és sikerül is elintézniük a tűzfarkasokat. Azonban a krátert átugorva ismét ott terem az előbb eltűnt két lény, Dantéé a jobb bokát, Ezzióé pedig a bal kart célozva a harapásaikkal. A mellékeffekt most sem marad el, ha akárcsak minimálisan is érintkeznek a lényekkel: ezúttal Z-n a sor a borzalmas fájdalom terén: olyan érzése van, mintha elkezdenék letépkedni a körmeit egyesével, Dante pedig hallucinálni kezd: két alak kerülgeti, gúnyosan nevetve rajta, el-elengedve egy-egy szidalmat vele kapcsolatban, folyamatosan blokkolva a látását, beállva az útba. Egyik sem túl szerencsés azonban, mivelhogy egy másfél méter magas lény jelenik meg közvetlenül előttük, dühödten fújtatva rájuk, támadásra készülve.*


    Főudvar      - Page 5 15380597_30a0afc28a137d6cb3de170ce77b1cce_m


    *Liliya kérdésére csak egy hideg nevetés a válasz, majd a férfi egy könnyed mozdulattal megszabadul a csuklyájától.* - Szóval te vagy a szőke lány... Briannah mesélte, hogy van annak az Anotonov kölyöknek egy imádottja... Látnod kellett volna az arcát, amikor a rólad megszerzett emlékeit elemeztem! *nevet.* - Ahogyan szakítottatok... ahogyan összevesztetek újra meg újra... ahogyan ott hagytad... Te nagyobb fájdalmat okoztál neki, mint én bármilyen kínzással tudtam volna! *rázza meg a fejét, de közben előhúzza a kardját.* - Most akkor azt is megnézhetjük, hogy vajon fizikailag is képes vagy-e fölém kerekedni. *Ezzel egy hirtelen, meglepően nagy lendülettel nekiugrik a lánynak, lángoktól felszikrázó karddal.*


    Főudvar      - Page 5 15050075_39c2780cbfc3044928815d50c1b656bb_s
    Ezio Nazzaro
    Ezio Nazzaro
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Főudvar      - Page 5 Empty Re: Főudvar

    Témanyitás by Ezio Nazzaro Szomb. Feb. 15, 2014 10:28 pm

    Dante megjegyzését hallgatva, a robbantás után könnyedén szólalok meg.
    - Táska jobb oldala zseb.
    Alig, hogy ezt végig tudom mondani, a két eltűnt szörny megint csak ránk veti magát, és az egyik meg is tépi egy picit a kezemet, de nem túl súlyosan, viszonzás képen pedig öklömmel csapok egyet a fejére, mire hirtelen iszonyatos fájdalom lesz úrrá rajtam. persze nem gátol túlzottan, viszont eléggé zavaró.
    - Miért emlékeztet minden a gyerekkoromra?
    Fújom ki összeszorított fogaim között és a tartó hevederre bízva a fegyvert, elengedem azt, és megragadom a szörny fejét, nem törődve a fájdalommal, sőt. Mentális pajzsom segítségével el is nyomva azt, egyszerűen összeszorítom a lény fejét, és térddel az alsó állkapcsát célozva olyan erővel térdelek bele, amekkorával csak tudok. aztán még néhány ütést mérek a fejére, végül ismét megragadva a fegyvert még egy golyót is röpítek bele, hogy aztán Danténak kirúgva a lábát, az őt támadót is megszórhassam. Van nagyobb gondunk is mint ezek, hiszen, megjelenik egy másfél méter magas, vagyis nálunk valamennyivel alacsonyabb lény jelenik meg, hogy megtámadhasson minket. Ránézek Dantéra, aztán megindulok a szörny felé, ismét hátamra vetve a rohampuskát, és megpróbálok felugrani a fejére, szarvaiba kapaszkodva, hiszen az ugrás mérete nem lehet kihívás farkasi mivoltomnak hála. Végül, egy hő gránátot kibiztosítva megpróbálok belenyomni a szájába ha harapni próbálna, és lepattanok róla.
    - Éhes a kicsike. Mehet neki az ólom!
    Ami jelen esetben ezüst, de még mindig nem fontos ez. Felsőm belső oldalához nyúlva előkapok mind a két oldalról egy-egy sivatagi sast, és azokból kezdek el leadni a lényre pár hangos, és igencsak erőteljes lövést.
    Liliya Antonov
    Liliya Antonov
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Főudvar      - Page 5 Empty Re: Főudvar

    Témanyitás by Liliya Antonov Szomb. Feb. 15, 2014 10:33 pm

    *Ahogy a férfi megszabadul csuklyájától s megszólal, Liliya, bár ezelőtt sosem látta, azonnal felismeri. Azonnal tudja, hogy ő az. S azt is tudja, most még erősebb bizonyossággal, mint ahogy valaha is tudta, hogy végezni fog vele - akármibe is kerül. A férfi szavai, akár a penge, úgy hasítanak lelkébe, de ezúttal nem hagyja, hogy a fájdalom, a bűntudat, az önvád felülkerekedjen rajta. Most jóvá fogja tenni. Most jóvátesz mindent, mindent, amit tett, a sok kiontott élet, a sok fájdalom, amit okozott... S most ez az érzés, a vágy, hogy mindent tisztára mosson, a bosszúvágynál is erősebben veszi át felette az uralmat, égető bizsergésként egészen az ujjai hegyéig hatol, s Hinoiri, a katana éleset villan, ahogy ez a rengeteg energia átjárja fémpengéjét. Ahogy a férfi felé ugrik, egy pillanatig sem késlekedik a reakcióval: egy elegáns fordulattal kitér a támadás elől, majd ugyanezen mozdulat folytatásaként katanájával a férfi felé vág. Ez a mozdulat még igencsak könnyen kivédhető, de épp ez vele a célja, figyelemelterelésnek szánta. Ha kardja Nayden kardját éri, azonnal lehúzza róla s megpördülve a férfi mögé kerül, ahol egy jól irányzott rúgással a térdhajlatába céloz, majd ha ez sikerült, hátba is térdeli. Ekkorra valószínűleg a férfinek már sikerül megfordulnia, így Liliya egy kicsit hátrál, s kihasználva a szünetet, egy kis levegőhöz jut, hogy aztán újra támadhasson.* - Búcsúzz el az élettől. *Sziszegi, ahogy ismét a férfi felé lendül, ezúttal kétszeres sebességgel. Képességének köszönhetően rengeteg energiát vezetett a katanába, ami ennek köszönhetően sokszorozott lendülettel s sebességgel csap le minden egyes alkalommal. Lil pedig egy másodpercet sem pihen: Naydennek már lassan úgy tűnhet, a lány egyszerre támad minden oldalról, olyan gyors. Nem pazarolja energiáját dekoratív mozdulatsorokra, pontosan annyit mozdul, amennyit kell. Igyekszik minél jobban lefárasztani ellenfelét, s minél hamarabb halálos sebet ejteni rajta. Nem hallja s nem is látja a tőlük alig néhány méterre zajló véres csatát, nem érzékeli az őket körülvelő fagyos levegőt s az esetleges sérülések okozta fájdalmat. Egy dolgot lát: Naydent, s egy dolgot akar: ölni.*

    Ajánlott tartalom


    Főudvar      - Page 5 Empty Re: Főudvar

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Kedd Márc. 19, 2024 10:32 am