Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+6
Uriel
Esteron Baltazaar
Alise Rubenis
Elizabeth Cobb
Patric J. Morgan
Michael
10 posters

    Le manoir de l'Ange

    Michael
    Michael
    .::Felvilági::.
    .::Felvilági::.


    Le manoir de l'Ange Empty Le manoir de l'Ange

    Témanyitás by Michael Pént. Ápr. 20, 2012 11:09 pm

    Michael arkangyal (hivatalosan Michael Cobb) kúriája, lakosai a tulajdonos, Elizabeth Cobb, Faith Underwood és Darioth. Belépni csak az ő engedélyükkel lehet, minden egyéb betörésnek számít.

    A belépés alapvetően a következő személyeknek engedélyezett:
    - Kira Roberts
    - Daniel Dylan
    - Jessica Lord
    - Kamen Grozdan Branimir
    - Giselle Céline Marceau
    - Emma Bergmann
    - Sergej Branimir
    - Esteron Baltazaar
    - Az arkangyalok (Gabriel, Raphael, Uriel, Sariel, Ramiel, Raguel)
    - Jesmon Helar
    - Patric J. Morgan
    - Laschan Baltazaar

    [You must be registered and logged in to see this image.]

    Amikor az ember belép, az első, amit megpillant, egy csarnok, amelyből négy lépcső visz felfelé az emeletre. A bejárattal szemköztes ajtó a konyhába és a cselédek lakrészéhez visz, amely a ház földszintjét foglalja el.

    [You must be registered and logged in to see this image.]

    Az első emeleten két igazán fontos helyiség van: az egyik az ebédlő, a maga tapétázott falaival, mahagóni bútoraival, hatalmas, kényelmesen tíz személyes asztalával, bőrszékeivel, kristálycsillárjával és márványpadlójával, a másik pedig a nappali. Itt szintén található egy nyolcszemélyes asztal, de itt igazából csak azért, hogy valamivel kitöltsék az üres helyet, voltaképpen csak dizájnelem, ahogyan a polcok is, amelyeken csak pár kép meg könyv van, hogy "jól nézzen ki a fal". A nappali főfala egy hatalmas ablak, előtte két háromszemélyes kanapéval, remek kilátást nyújtva a birtokra. Persze az egész eltakarható az általában jobb oldalra elhúzott krémszínű függönnyel. A szoba közepén egy L alakú kanapé található, előtte egy kávézóasztallal, vele szemben pedig egy LCD tévével. Az emelet többi részén vendégszobák vannak.

    [You must be registered and logged in to see this image.]

    A második emeleten található a lakórész, így Michael, Elizabeth, Faith és Darioth szobája, természetesen a hozzájuk tartozó fürdővel.
    Mike legtöbbször vagy a szobájában van, méretes krémszínű ágya és a tévé vagy egy jó könyv társaságában, vagy a dolgozószobájában található, a legújabb újság, a tanulmányai és egy jó bor kíséretében.

    [You must be registered and logged in to see this image.]

    Lizzie szobájáról is érdemes megemlékezni: a sötét és világosbarna remek kombinációjából áll össze a szoba, amelynek legfőbb bútora a hatalmas, pihe-puha ágy, de található itt is tévé, íróasztal, valamint az egyik sarok speciálisan a lány kutyájának van kialakítva.

    [You must be registered and logged in to see this image.]

    A másik két szoba vendégszobából lett átalakítva, így lassan telik fel személyes holmikkal: Faith lilás színek által uralt szobája Lizzie, Darioth tágas lakrésze pedig Micha szobája mellett helyezkedik el.

    [You must be registered and logged in to see this image.]

    A szinten csak egy más, megemlítendő helyiség van: a könyvtár. Ez négy helyiségből áll: a legfőbb része egy hosszú folyosó, amelynek két oldalán végig polcok állnak, ez világosabb színű bútorokkal van berendezve, valamint jobb oldalról négy kupolás bejárat van négy, sötétebb helyiségbe. Itt komolyabb témájú, régebbi, sérülékenyebb könyveket tartanak, valamint mindegyik "szoba" közepén van egy asztal, ahová le lehet ülni. Az emelet többi részén csak említésre nem méltó, üres, vendégszobának berendezett helyiségek vannak, meg egy-két nem használt nappali.

    [You must be registered and logged in to see this image.]

    Ezen felül még a torony tartozik a házhoz, amelyek közül kettőt érdemes kiemelni: az egyik, a legmagasabb a kilátó, ahol Mike szintén sok időt tölt el, valamint a bagolyház, a kúria másik végében lévő toronyban. A többi üres toronyszoba meg raktár.


    A hozzászólást Michael összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 16, 2014 10:32 pm-kor.
    Patric J. Morgan
    Patric J. Morgan
    .::Külhoni karakter::.
    .::Külhoni karakter::.


    Le manoir de l'Ange Empty Re: Le manoir de l'Ange

    Témanyitás by Patric J. Morgan Kedd Júl. 03, 2012 12:06 pm

    *Oké, oké, nem lenne muszáj megajándékoznia a kiscsajt, de azért küldött neki valamit, hogy lássa, hogy gondol rá. Mivel van még dolga a napra, az egyik cseléd kezébe nyomja a fekete csomagolóba burkolt [You must be registered and logged in to see this link.], majd le is lép.*
    Michael
    Michael
    .::Felvilági::.
    .::Felvilági::.


    Le manoir de l'Ange Empty Re: Le manoir de l'Ange

    Témanyitás by Michael Kedd Júl. 03, 2012 12:10 pm

    *Noha Michael most éppen házon kívül tartózkodik, nem feledkezett el védence születésnapjáról. Az ajándék dél körül tűnik fel a kislány ágyán, egy cetli kíséretében.*

    Kedves Lizzie!
    Habár személyesen most sajnos nem tudlak felköszönteni, azonban kitaláltam valami t, ami remélhetőleg elnyeri a tetszésedet. Tudom, hogy leginkább hobbi szinten foglalkozol a rajzzal és a festéssel, mégis, részben a képességeid miatt úgy gondolom, hogy a tanár, akit találtam neked, sokat fog tudni tenni érted. Nagyon barátságos nő, biztos vagyok benne, hogy jól ki fogtok jönni. Holnap kettőre vár téged először, és utána te beszélheted meg vele, hogy mikor mész legközelebb. A csomagban egy ízelítőt találsz a művészetéből, valamint egy könyvet, ami reményeim szerint tetszeni fog neked.
    Boldog születésnapot!
    Michael


    *Az [You must be registered and logged in to see this link.] egy madarat ábrázol, a könyv pedig egy spanyol író műve, eredeti nyelven, ami Mike kedvencei között szerepel.*
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Le manoir de l'Ange Empty Re: Le manoir de l'Ange

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Szer. Aug. 22, 2012 6:51 pm

    *A szobájában ücsörögve egyszerűen nem tudott leállni a zenehallgatással. Tegnap este kikapcsolta viszont ma egész nap szól a zene a szobájában. Jelenleg a Breaking Benjamin – Diary of Jane. Az ablaka nyitva van és tisztán kivehető a zene hiszen nem rakott bűbájt szobájára. Még azt is el felejtett volt olyan szerencsétlen. Emma tanácsára is megpróbált aludni, de egyáltalán nem jött össze. Maga előtt látja a következő jelenetet: Megrántják hátulról a kezét és utána megjelenik egy vámpír és megölik minden ok nélkül. Aztán arra eszmél, hogy Destiny a földre hull, mint egy darab rongy.*~Én hibám.. én nekem nem szabadott volna… ~*Gondolkozik magában és hiába mondják azt, hogy nem tehet, róla magára tudja venni ezeket a dolgokat. Nem volt képes elmondani Michanak az esetet szinte még senkinek. Mindent elszokott mondani neki. Azután megjelent délután Kamen amire beleegyezett, hogy ő neki hajlandó megmutatni a dolgokat még ha nem tud róla beszélni. Megbízik a fiúban na. Biztosan sokkos látvány érte.*~Pokol.. Lucifer… Most meg ez és ismét a pokol.. mikor lesz már vége? Amyék is hülyének néznek.. de mindenképpen rendbe kell szedjem magam hiszen nem mutatkozhatok gyengének. Örülök annak, hogy sikerült beilleszkednem és nem szeretném elrontani.~*Gondolja magában majd számváltás következik és a következő zene szól: Skillet –Monster… a szövege tisztán kivehető aki erre jár és nem zavarja azt, hogy így hallgatja. Fekszik az ágyon és bámulja a plafont. Arthur a lábánál fekszik és a két keze pedig a hasán pihen. Öltözete egyébként egy fekete pántos nyári ruha hozzávaló fekete papuccsal és kiegészítőkkel.*~Ez a pár hónap tiszta jó volt minden baj nélkül..~*Gondolkozik el aztán eltereli a gondolatait a táncra és a rajzra. Felpattan az ágyról és fogja magát majd oda megy az íróasztalához. Kihúzza a fiókot és kivesz belőle egy rajzlapot és elővesz egy ceruzát. A laptopra ráhelyezi a rajzlapot és elindul kifelé az udvarra.*-Arthur gyere.*Szól a kutyának és ahogy kiindul tényleg úgy dönt muszáj friss levegőt szívnia.. mert ez a tudat, az őrületbe fogja kergetni. Michaval még úgy is beszélnek este nem nyaggatja most a férfit. Ki ül a pázsitos fűre a kutya a távolban futkározik és a lány leteszi a földre a laptopot. Megszólal a TDG- Pain című száma és közben elkezdi rajzolni a tájat. Lefoglalja magát és viszonylag úgy van vele, hogy kizárja a gondolatait. Vagyis legalább is próbálja.*
    Alise Rubenis
    Alise Rubenis
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Le manoir de l'Ange Empty Re: Le manoir de l'Ange

    Témanyitás by Alise Rubenis Szer. Aug. 22, 2012 7:18 pm

    *zsebre tett kézzel, árnyékká válnak lépeget Lizzie-ék háza felé. Rengetegszer megjárta már ezt az utat a kishúga miatt, most mégsem Amy kedvéért jött el. Volt szerencséje látni a tegnapi esetet, így úgy döntött, hogy valamilyen ürüggyel megkeresi a lányt. Végül is aggódik érte olyan szinten, hogy kinézi a másikból, hogy öngyilkos lesz. Így magányos sétál, a gondolataiba mélyedve, és fejében egy hosszú kémiai képletet rendez. Már megint kisérletezni akar valamit, vagyis kísérletezne, de úgy érezte, hogy muszáj ellenőrizni a Quenell-lányt, így előbb megnézni, hogy minden rendben van-e, aztán utána fogja megcsillogtatni az alkimista tudását. Amikor elér a házhoz összeráncolja a homlokát, és egy halk sóhaj hagyja el a száját.* ~ Zenei ízlésre tiszta Aaron *húzza el a száját, és egy ideig szürke szemeivel, árnyként vizslatja az épületet, aztán, mikor kinyílik az ajtó megpillantja a lányt. Nekidől a kapunak, próbálja visszafojtani a tüsszögését, és egy darabig hallgat. Aztán mikor megszólal a TDG, akkor sóhajt egyet, a kapunak támaszkodva.*- Látom, azt a dögöd megint magaddal cipeled, Elizabeth*szólal meg halkan, majd egy hatalmasat tüsszent. Beletúr a nadrágjába, elővesz egy papírzsebkendőt, és belefújja az orrát.* - Amy küldött. Elhagyta a mobilját, viszont szeretné tudni, hogy jól vagy-e. Nem volt ideje eljönni, anyának segít, ezért addig nyaggatott, amíg nem voltam hajlandó eljönni ide. Szóval, azt megállapítottam, hogy nem sikerült öngyilkosnak lenned… Hogy vagy? *fog bele a mondandójába, és szemrebbenés nélkül hazudik. Amy a barátnőivel lóg, való igaz, a mobilját elhagyta, viszont nem a húga küldte a fiút, hanem ő jött magától, most pedig áll a kapuban, és néz Lizzie-re.*
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Le manoir de l'Ange Empty Re: Le manoir de l'Ange

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Szer. Aug. 22, 2012 7:40 pm

    *Csak rajzolgat és hallgatja a zenét. Nem képes csendben lenni hiszen akkor megőrülne. Arthur tőle jó messze van legalább ki ugrálja magát és nem kell kivinnie a városba. Nem érzi a másik jelenlétét, miért is érezné? Gondolataiba teljesen el van merülve és néha bele gondol abba, hogy orvosra lenne szüksége. Orvosra? Pszichiáterre aki helyre billenti a lány eszét, de ő nagyon is jól tudja azt, hogy teljesen jól van csak már nem tudja azt, hogy meddig tud küszködni a dolgokkal. A kutya ugat egy nagyot amikor megszólalnak és a nevére fel figyel. Abba hagyja a dombok rajzolását és összeráncolja a homlokát és csúnyán ránéz a srácra.* - Igen mivel nincs kedvem kimenni a városba így itt ugrál kint és elvégzi a dolgát. Utána reggelig nem nyaggat.*Mondja Iannak majd félre teszi a rajzot és oda sétál hozzá és be invitálja a kertbe és utána ha bejön akkor hellyel kínálja. Ugyan a pázsiton, de most nem szeretne bemenni.*- Öhm Amy?*Vonja fel a szemöldökét és valamiért gyanús neki, de nem fogja felhozni.* - Nem vagyok öngyilkos hajlamú és az ami történt tegnap este az rá tett egy lapáttal egy dologra. Viszont a vámpírra meg a vérre sokkoltam le.. láttam már, hogy ölnek embereket és csak az a tudat volt bennem..*nyel egyet majd folytatja Iannek.* - Hogy előző este beszélgettünk Michaval, hogy valamit tenni kéne. Nem erre gondoltam és magamat okolom ezért.*Feleli határozottan Iannek és ezen agyal már tegnap óta. Nem igen beszélt senkivel, de este úgy is felhívja Amyt. Már ha sikerülni fog.* - A kérdésedre a választ az előbb mondtam. Én.. nem tudom mit mondhatnék…*Akad el a szava aztán a kutya még mindig a távolban futkározik szóval egy biztos nem megy Ian közelébe.*
    Alise Rubenis
    Alise Rubenis
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Le manoir de l'Ange Empty Re: Le manoir de l'Ange

    Témanyitás by Alise Rubenis Szer. Aug. 22, 2012 8:11 pm

    *Igen, a lány zenét hallgat. Hozzáteszem, olyan zenét, amit Ian utál. Egyszerűen utálja a Three Days Grace-t, ezért se örül neki, ha Aaron azt bömböltet. Erre Lizzie is… Milyen ízlésficamos emberek veszik körül… Egyébként a kutya nem izgatja azon kívül, hogy folyik tőle az orra és állandóan tüsszögnie kell, szóval az vakarcs helyett ő a lányt figyeli, és igyekszik kizárni a fejéből azt a bosszantó kis tényezőt.* - Hm. Ahogy elnézem, nem sok mindenhez van kedved a depressziózáson kívül. Egyébként meg nem értelek. Miért hagyod, a bolhafészek összerondítsa a kertet? Lehet, hogy én vagyok ennyire brit, de szerintem egy normális ember nem hagyja, hogy a kutyája ürülékével legyen tele az egész kert, még akkor is, ha lebomlik *vonja fel kérdőn a szemöldökét, a nyaggatásra pedig összeráncolja a homlokát.* - Nem értesz az állattartáshoz, igaz? *kérdi halkan, majd mikor beinvitálják a kertbe, akkor biccent, és leül a fűbe.*- Igen, ő. Biztos nem Aaron nyaggat, hogy nézzem meg minden rendben. Valljuk be, lenne jobb dolgom is, de mivel nem hagytak békén, és anya is az ő pártjára állt, ezért kénytelen voltam elcaplatni idáig **sóhajt egyet miközben magyaráz.* - Persze, akkor csak vonzod a veszélyt *jegyzi meg halkan, a sokkolásra pedig vállat von.* - Nem tudom. Lehet, hogy neked megrázó volt, de én már hozzászoktam. Különös dolgok szoktak történni a városban. Egyébként meg alig maradt vér abban a nőben, a vámpír alaposan elintézte*beszél halkan, majd, amikor Lizzie a háttérinformációkba is beavatja, akkor megértően bólint.* - Értem, hát, akkor sajnálom. Viszont az, hogy beszéltél arról, hogy hogyan kellene elvinni a közeledből és a vámpír felbukkanása teljesen véletlen egybeesés. Nem tehetsz róla, hogy így alakultak a dolgok *beszél nyugodtan, és megint felvette a megszokott tárgyilagos stílusát.*
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Le manoir de l'Ange Empty Re: Le manoir de l'Ange

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Szer. Aug. 22, 2012 8:44 pm

    *Nem tehet róla ő is szereti az ilyenk eznéket, de a klasszikusokat is. De most ilyenre van ráhangolva. Azt, hogy Ian nem szereti őket nem tehet róla. A zene leáll a laptopot félre teszi és a rajzot is. Csak figyel ugye a srácra és bámulja az arcát aki eljött hozzá. A nem sok mindenre csak elhúzza a száját és amúgy igen. Legszívesebben bár ne kelt volna fel, de ez nem depresszió csak a kikészülés. Sok mindenről kell majd beszélnie Michaval, de nem akar gondolkodni ezekről. Ki szoktam utána takarítani gondosan. Általában megcsinálom és ugyan olyan tiszta marad.*Feleli a fiúnak majd felvonja a szemöldökét.* - Mi van ha téged tartanálak el?*Teszi fel a kérdést ha már állatokról van szó és angyalian pislog a másikra. Azután szóba kerül Amy és gyanúsan méregeti a srácot. leülnek a fűbe és beszélgetnek ugye és még mindig kérdően néz rá. Aztán lenyugszik lassan.*-Ha a nagypólyás óvodás hiányolna már agyon vágtam volna.*Gonfolkodik el hangosan és igen valamiért még nem sikerült kijönnie a nagyobbik Crownwellel.* - Én nem vonzoooooooooooooom!*Csattan fel a hangja és a veszély találja meg őt. Nem is tudja miért. Nem ártott soha senkinek és soha nem tudta azt, hogy miért kellett szenvednie. Amikor most már végre barátai lehetnek.* - Hogy tudsz hozzászokni az ilyenekhez?*Teszi fel a kérdést, de aztán eszébe jutnak azok a dolgok amikor ő vámpírok között volt. Azóta nem bírja így a vért.. lehet, hogy nem hagyott annyit, de akkor is megrázóan érintette.* - Ne haragudj.. csak nem értem. Lehet, hogy te ilyen helyen nőttél fel.. viszont nem ismersz még.*Jegyzi meg a srácnak, de nem fog semmi olyat mesélni neki.* - Azt mondtad a csillagászathoz értesz..*Dob fel egy ötlet és tereli el a témát mindig is szerette a csillagokat és egyedül tanulmányozta őket régen.* - Tudsz mesélni róluk? Én nagyon keveset tudok azokról és nem mindig tudom melyik a kisgöncöl vagy a nagy göncöl. Hol helyezkedik a sark csillag.*Kéri a srácot és felcsillannak a szemei. Ha nem kap segítséget vagy mesélést akkor Michat fogja nyaggatni vele, hogy mondjon róluk sok mindent.*
    //FAGY//
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Le manoir de l'Ange Empty Re: Le manoir de l'Ange

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Pént. Jan. 04, 2013 6:35 pm

    ~ Úgydönöttem, ezután a sok szürke hétköznap után, meglátogatom Lizziet, már nagyon rég láttam és ha már egyszer elmondta hol lakik, akkor miért ne, amúgy is megígértük egymásnak, hogy megtanítjuk a másiknak azt a táncot amit tudunk. ~ *Így gondolkoztam, miközben Qarin utcáit jártam. Egy hófehér köpenyben és egy kék hát talán palástnak nevezhető ruhában, oldalamon egy kis tőrrel.* ~ Megvan ez az a ház!~ * Majd odalépek a kapuhoz és becsöngetek. Remélve Lizzie most éppen itthon van.*
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Le manoir de l'Ange Empty Re: Le manoir de l'Ange

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Pént. Jan. 04, 2013 7:05 pm

    *A háznak az egyik szoba ablaka világos. A szobában az ágyon egy kislány ücsörög, és éppen bújja a kémia könyvét, mert eléggé le van maradva és szeretné behozni a tanulást. Nem igazán tud összpontosítani Patric eltünése miatt és úgy érzi megállt az idő is és soha nem szeretne elindulni. Arthur a párnáján fekszik, és igen ő felengedi. Szoba kutya és tudja, nem piszkítana be szóval. Az iskola után, amikor hazajött tanult. Ha bár táncórán lenne, muszáj volt lemondania és Emma így magánórákat ad neki hétvégente, hogy ne legyen lemaradva abból, sem ha visszatér majd.* ~ Ez butaság, amit Emma mondott… ajj nem szeretnék tudatlan lenni jó lenne, már ha olyan lenne, mint akkor volt amikor..~*Gondolkodik el és igen elmélkedget. Aztán egy laza mozdulattal becsapja a könyvet..* - Ian te kis zseni tudós…*Igen kénytelen volt segítséget kérni egyik ismerősétől és, hogy lekösse, magát minél többet tanul annál jobban nem gondol a rossz dolgokra, amiért akkor is felelősnek érzi magát. A csengetésre felfigyel, persze a zenét lejjebb veszi. Arthur lepattan az ágyról és már kaparja is az ajtót, hogy lefusson. Felnevet a kutyájára és elindul kifelé a kapuhoz. Nem szól Michanak, de ha őt keresik akkor mindenképpen szólni fog bár Kament is rég látta szóval már ő sem tudja mi az ábra. Amikor kilép az ajtónál elindul. A fekete kabátját felvette meg ne fázzon és így indult ki a hidegbe. Megpillantva egy ismerős arcot.* - Szia! Rég láttalak.*Engedi be a férfit és halványan mosolyog rá.*-Gyere beljebb, nehogy megfázz. Hogy vagy és mi járatban erre felé?*Érdeklődik felőle és lehet jól jön most a kémiáról való elterelés miatt is részben.*
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Le manoir de l'Ange Empty Re: Le manoir de l'Ange

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Pént. Jan. 04, 2013 7:20 pm

    * Amíg arra várok, hogy ajtót nyissanak nekem, jó alaposan szemügyre veszem a házat. Szép ház annyi szent, ahogy így nézelődök egy ismerős hangot hallok meg, oda nézek. Igen jól hallottam Lizzie az.* - Szia! Hát igen rég láttuk egymást, azért is gondoltam, hogy elugrok hozzád, hátha esetleg ráérsz egy picit. * Mondom mosolyogva.* - Köszönöm. Hát mint már mondtam, látni szerettelek, volna és hát a táncsuliba nem láttalak már egy ideje. Nem tudtam mi van veled és hogy hogyan megy a felkészülés a vizsgára. Vagy azt már letetted és azért nem jársz be? Meg aztán én szeretem betartani az ígéreteimet és azt is megakartam kérdezni, hogy arra hogyan érsz rá, hogy a társastáncot tanítsam neked? * Más kérdésem is van még csak azt majd később teszem fel addig de ezek szép lassan előre vezetnek oda ahová ki akarok majd jukadni. Már ha minden úgy alakul ahogy remélem, hogy alakulni fog.*
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Le manoir de l'Ange Empty Re: Le manoir de l'Ange

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Pént. Jan. 04, 2013 7:37 pm

    *Hát ugye kilépve az ajtónál kicsit közelebb lépve pillantja meg Estet és halványan elmosolyodik. Beengedi és érdeklődik felőle is, hogy mi járatban erre. Bár mostanában azért igyekszik úgy intézni a találkozásokat, hogy Michanak ne legyen gondja sem.. Nem szeretné kihasználni a dolgokat, sem amiért elfoglalja magát nagyon.* - Nem kell megijedni, hogy nem látsz a városba azért lehet látni hétvégente.*Mondja mosolyogva aztán elérik a házat kinyitja a fiúnak és beengedi.* - Michael a gyámom nem tudom mivel van most elfoglalva én meg éppen a tanulást fejeztem be. Eléggé rosszul áll a szénám a suliban és Magántanárom van a suliból, hogy ne maradjak le ha visszamegyek.*Feleli a fiúnak és persze szeretne itthon maradni is, hogy Michat ne hagyja egyedül. A többi dolgot meg nem említi a srácnak, azért, mert nem érzi magához elég közel bizalom terén. Sok idő kell, hogy valakinek megnyíljon ezt másnak is el kell fogadni.* - Értem az ígéretekkel én is így vagyok és elnézésedet kérem. Röviden itthon is vannak gondok és úgy gondoltam ezért is iratkoztam ki karácsony után egy időre. Na meg nem szeretnék csalódást okozni Michaelnek, hogy egyre rosszabbul megy a tanulás és nem tudok koncentrálni a dolgokra.. szóval muszáj belemennem. Na de hagyjuk is.*Mondja a férfinak a magyarázkodást. A kutya odadörgölőzik Esthez a lány felnevet.* - ne haragudj.. mindenkihez szinte így megy oda. Mi jót csináltál mostanában?*Érdeklődik továbbra is felőle majd mielőtt kitalálnák mit csináljanak csak megkérdezi.* - Szeretnél valamit kérni? Innivalót ennivalót..?*Érdeklődik és ha igen akkor először elmennek az étkezőbe. Persze mostanában nem főzött a házi manóknak kellett megtenni, hétvégén egyszer, de úgy most a lány gondolatai teljesen máshol vannak. Ez meg is látszik rajta.*
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Le manoir de l'Ange Empty Re: Le manoir de l'Ange

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Pént. Jan. 04, 2013 7:53 pm

    * Figyelgesen hallgatom Lizziet miközben követem őt a házhoz, tényleg érdekel mit mond, bár ez talán abból is jöhet, hogy kémként mindent meg kellett jegyezni. de nagyon remélem, hogy ez alapból hozzám tartozik.* - Semmi gond, megértem, hogy most egy kissé zűrzavaros időszakba vagy, nekem is volt ilyen. A tanulás pedig fontos. * Amikor a kutya odadörgölőzik hozzám, lenézek, majd leguggolok és megsimogatom meg megvakarom a füle tövét. Úgy tudom azt szeretik. Majd amikor Lizzie kérdezi, hogy velem mi a helyzet felálllok.* - Hát nem sok minden unalmasan telnek a napok, Bejárok, táncsuliba ismételni, egész gyorsan eszeme jutnak a lépések hálistennek. Ezen kívül mást nem nagyon csinálok. * arra a kérdésre meg, hogy kérek a valamit egy rövid* - Nem köszönöm. *-mel felelek.*
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Le manoir de l'Ange Empty Re: Le manoir de l'Ange

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Pént. Jan. 04, 2013 8:22 pm

    *Beljebb engedi persze azért, mert ismeri és mondta neki, hogy hol lakik emlékszik ám rá. Szóval nem felejtette el azt, mit beszéltek.Aztán kérdezi kér e valamit, mert akkor szívesen átmegy vele az étkezőbe meg ilyenek. Azután ugye érdeklődik felőle miket csinált stb.* - Bizony fontos ám. *Mondja a tanulásra és sóhajt és szusszant, majd szólt az egyik manónak vigye fel a szobájába a kutyát. Ilyenkor nem szeretné maga körül, hiszen ha táncolnak vagy bármi mást csinálnak jobb a nyugalom. Aztán ha végeztek lejöhet úgyis hozzá.* - Mihez van kedved? Körbeis vezethetlek, de ha tánc miatt jöttél akkor ahhoz a szobámba is feltudunk menni. A laptopon vannak zenék, meg hát na. Michaelt, meg nem igazán zavarja a zene, csak ha nem szól rám.*Mondja a srácnak és ha benne van akkor elindulnak fel felé a szobába.* - Fel tudtad a tánc mellett fedezni a környéket?*Érdeklődik felőle, hogy Qarint mennyire ismeri.. ő sem volt sok helyen, de azért a legtöbb érdekes helyre mindenképpen szeretne elmenni.*
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Le manoir de l'Ange Empty Re: Le manoir de l'Ange

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Pént. Jan. 04, 2013 8:39 pm

    * Belülről is szép ház. jegyzem meg magamnak.* - Hát amiatt is jöttem, de leginkább csak kíváncsi voltam arra, hogy vagy, hogy miért nem láttalak táncsuliba, meg hát szeretnélek egy kicsit jobban megismerni. De szerintem, ez mind olyan dolog amit megtdunk beszélni a szobádban. a Gyámodat biztos nem fogja zavarni, hogyha fönt szólni fog a zene? * kérdezem még meg mert nem akarok senkinek se kellemetlen perceket okozni. * Gondolom, te most akkor leginkább a tanulással foglalkoztál az utóbbi időben ugye? De azért remélem a főbb ünnepeket pihenésre használtad. Ugye? * kérdezek vissza, bár talán akkor lepődnék meg a leginkább ha azt válaszolná, hogy nem. Kívácsian várom a kérdéseimre a választ, közben Lizziet nézem, látszik rajta, hogy összecsaptak a feje felett a hullámok. de mivel azt mondta, hagyjuk ezért ebbe a témába nem kérdezek bele, pedig szeretnék segíteni rajta, de ha most fölhozom a témát még azt se mondhatom el amit eredetileg el akartam neki mondani.*
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Le manoir de l'Ange Empty Re: Le manoir de l'Ange

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Pént. Jan. 04, 2013 9:27 pm

    *Valóban szép ház, de ez nem a lány érdeme, hanem Michaelé szóval neki köszönhet sok mindent így is és hálás neki nagyon. Ezért is igyekszik bizonyítani és nem bajba keveredni bár volt egy hirtelen gondolata, hogy szabaduljon meg a rémálmaitól, bár mostanában nincs olyan sok. Ha van is igyekszik megjegyezni és elraktározni, hogy majd megtudja mutatni Kamennek. Bár mostanában inkább szól Michaelnek ha olyan van, nem szeretné azt, hogy megtörténjen még egyszer az a rosz ami eddig volt. Nyomasztó érzés várni és közben aggódni másokért.. a tehetetlenség, hogy nem tud semmit tenni az ember. A kérdésre bólint Elizabeth.* - Biztos. Amúgy általában edzőteremben szoktam gyakorolni megkértem, hogy csináljanak nekem, mert nem csak táncolok hanem igyekszem fejleszteni magam a harcban.*Feleli Estnek aztán úgy van a dolgokkal, hogy majd jönnek azok maguktól.* - Persze, pihenéssel is szóval meg Qarinba egyre sok a látogató ahogy néztem.*Feleli a srácnak igen látja ám az idetévedőket külföldieket stb iskola közben. Ahogy haladnak a szobájába fel a lépcsőn kinyitja az ajtót.* - Nyugodtan lepakolhatsz az ágyra a kutyával ne foglalkozz szeret a párnámon aludni amikor nem vagyok ott.* - Egyébként te mivel foglalkozol, Nem emlékszem, hogy érdeklődtem volna e felől..*Kérdezi meg és igen eljut az agyáig mennyire ismeri a fiút. Szeretne jóban lenni a másikkal.*
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Le manoir de l'Ange Empty Re: Le manoir de l'Ange

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Pént. Jan. 04, 2013 9:42 pm

    *Teljesen meglepődö amikor Lizzie azt mondja, hogy berendeztetett magának egy edző termet, erre valahogy nem számítottam. nah mindegy.* - hát tényleg sok külföldi jár mostanság itt. Ezt én is észrevettem, miközben könyvtárba járogattam, meg táncsuliba. * Majd lecsüccsenek az ágyra a kutya mellé és megint elkezdem vakarni a füle tövét. Közben figyelek Lizziere majd válaszolok neki.* - Ide járok az Akadémiára, itt tanulok. Az Erethon házba vagyok beosztva. Nem tudom mennyit tudsz az Akadémiáról. Hűű, még mielőtt elfelejtem, hoztam neked valamit.. * azzal elkezdek kutatni a táskámban* - áh, meg is van. Ez a tied. *nyújtok át egy becsomagolt ajándékot amiben egy karkötő van rajta Lizzie nevével.* Remélem tetszeni fog. Gondoltam, ezt még odaadom a múltkori tánc mellé. * mosolyodok el a végére.* ~Ennél hülyébb kifogást nem is mondhattam volna~
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Le manoir de l'Ange Empty Re: Le manoir de l'Ange

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Pént. Jan. 04, 2013 10:02 pm

    *Talán nem is tudja azt, hogy miket csinált viszont edzeni és edzett. Viszont inkább tanult csak..* - Na, igen, de nem zavar legalább nem lesz unalmas a város és persze ezt azért is tudom, hogy történnek ám érdekességek, csak véletlen kell a megfelelő időben megjelenni.*Magyarázza neki és aztán érdeklődik, mert nem tudja azt, hogy kérdezte e mivel foglalkozik, és aztán elmosolyodik halványan és valami rémlik neki.* - Jajajaja, tudok az Akadémiáról egyszer voltam bent. Csak egyetlen egyszer, még tavasszal.*Mondja mosolyogva. A kutya egyébként eldobja magát és élvezi a simogatást. Kíváncsi a lány mit kutat annyira Est fel is vonja, a szemöldökét miközben a laptopján keresi a megfelelő számot. Az It’s my lifeot. Reméli, hogy Est tud táncolni rockra.. így is Emma tanította meg rá.* - Remélem nem baj ez a zene.*Mondja és a karkötőre pedig zavartan pislog.* - Ezt nem kellett volna. Köszönöm..*Mondja a srácnak és nem tudja mit mondjon.* - Szívesen segítek másoknak és nem csak a táncra mondom. Volt kitől tanuljak ilyen téren..*Mondja a srácnak és ez igaz viszont tényleg benne is van jóság, de hát nem tudja ezt mire vélni.* - Az ünnepek alatt voltál valamerre?*Kérdezi meg tőle és igen kíváncsi arra, hogy a családjánál volt e vagy ilyenek. Kíváncsi azért a drágaság, de ezzel nem kell foglalkozni.*
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.
    .::Őrző: Erethon::.


    Le manoir de l'Ange Empty Re: Le manoir de l'Ange

    Témanyitás by Esteron Baltazaar Pént. Jan. 04, 2013 10:17 pm

    - Akkor nem kell mesélnem róla. *mondom mosolyogva* Nem, ez a szá amúgy is a kedvenceim közé tartozik. *nevetek fel. majd mosolyogva nézem ahogy a lány szavatkozik.* - Nem, bizonyos okokból, nem mehetek haza mert akkor bajba kerülhet a családom. Így akarom megvédeni őket. Ha már másképp nem tudom. Úgyhogy igyekszem, elkerülni mindenféle kapcsolatot a családommal. Mert féltem őket. Ezért itt töltöttem a karácsonyt az akadémián. * közben látszik rajtam, hogy kezdek nagyon elszomorodni, de egy hirtelen hangulat váltással. Ezt a kérdést teszem fel:* - És te jártál valamerre? Rokonoknál vagy barátoknál, vagy bárkinél?

    //Fagy//

    Michael
    Michael
    .::Felvilági::.
    .::Felvilági::.


    Le manoir de l'Ange Empty Re: Le manoir de l'Ange

    Témanyitás by Michael Szer. Jan. 09, 2013 3:58 pm

    *Mélyen a gondolataimba merülve ülök a nappali egyik méretes kanapéján, és a hatalmas ablakon meredek kifelé. Nagyon szép a táj: mindent hó borít, a kúria körüli dombok kis fehér kupacokként gubbasztanak, a fák meggörnyedtek a vastag hórétegtől. A hó ezeken a részeken viszonylag érintetlen, nem sokan mászkálnak a dombokon, inkább az utat követik, bárhova is mennek. Halkan sóhajtok. Már vagy két órája, ebéd óta itt ülök, és csak gondolkozom, ami nem tesz éppenséggel jót. Nem tudom, mi lenne a helyesebb, nem tudom, hogyan változtathatnám meg, tehetném meg nem történtté mindazt, ami megtörtént, nem tudom. Ráadásul tegnap Sergej is meglátogatott, és hát nem segített sokat. Elmondta, hogy Kamen aggódik értem, mire megmondtam neki, hogy mindannyian épp ugyanannyira voltunk kibukva Miatta, szóval feleslegesen idegeskedik. Erre aztán elkezdett beszéltetni Róla, azzal, hogy ő nem is tudja igazából pontosan, hogy mi történt, meg hogy magyarázzam már el rendesen... Neki talán sikerült hazudnom, de magamnak nem tudok. Még gondolatban sem vagyok képes kimondani a nevét. Hogy tegnap hogy sikerült anélkül beszélnem róla, hogy elkönnyezzem magam, vagy elakadjon a szavam, azt nem tudom... De talán csak arról van szó, hogy javulnak a színészeti képességeim, vagy ilyesmi. Vagy a kényszer tehet róla. Újabb sóhaj. Ha így folytatom, hamarosan fájdalmasan feltűnő lesz, hogy nincsenek rendben a dolgaim, már ha nem az már most is. Nem akarom Lizzie-t ezzel aggasztani, jobb, ha a tanulmányaival és a saját életével foglalkozik, elvégre ő egy gyerek: meg akarom óvni ezektől a dolgoktól, jó, nyugodt gyerekkort akarok biztosítani neki. Abba pedig nem fér bele, hogy az én gondjaimmal kelljen törődnie. Kicsit megrázom a fejem, és a mellettem heverő kötetért nyúlok. Lövésem sincs, mi ez, csak levettem valamit a polcról. Zavartan nézem a fekete kötést, majd belelapozok. Valami régi könyv lehet, komolyan nem tudom, mi, de nem is baj. Végül felcsapom az első oldalon, és oda sem figyelve olvasni kezdek.*
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Le manoir de l'Ange Empty Re: Le manoir de l'Ange

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Szer. Jan. 09, 2013 4:20 pm

    *Lassan itt az ideje hazaindulni, hiszen még mindig szokás szerint tanulnia kellene, mert nem tudja mi lesz még a jövőhétig és szerenté letudni ezeket a dolgokat. Nem tudja, azt sem mit kezdjen, mostanában bár tudna örülni annak, hogy normálisan aludjon. Sikerült az iskolában is elaludnia az egyik órán. Igen egyszerűen képtelen összpontosítani a dolgokra és nem beszél róluk és persze ezért is bújik a tanulásba. Meg ugye a jegyek miatt. Most éppen merre járt? Hát kint járkált a városban pár osztálytársával és kicsit elbeszélgették az időt. Ez megesik a legjobbakkal. Egyik srác osztálytársa felajánlotta, hogy haza kíséri és a lány még nem tudja, mire megy haza. Most már tényleg beszélgetnie kéne Michaellel, mert ez nem állapot, ami van és ő is egyre jobban aggódik, a srácért nem tudja éppen milyen állapotban találja. Hiányzik, neki az a srác ugye tudjuk mi történt óta. Jeremytől elköszönve nyílik a ház ajtaja és éppen dúdolgat egy számot, mert valahol jó a kedve is és nem is.. mikor csinált bármi normálisat? Nagyon régen Emma ugye magántánc órát ad neki hétvégente, de a lány érzi az álmatlanságot és a szorongást. Lassan ki kéne adnia magából a dolgokat. Fütyörészik egy [You must be registered and logged in to see this link.] és a táskát letéve a falhoz a kabátját leveszi a lány, meg a sapkáját és a sálját. Mivel eset a hó meg hideg van kint nem igazán szeretne megfázni sem.. Bár a szervezete így is erős, de akkor is. A kutyája valahol a szobájában szunyókál, mert még mindig nem jött le. Ahogy levette a meleg öltözéket elindulva a szobája felé azért körbe néz minden rendben van e.* - Megjöttem!*Szól hangosan hátha van itt valaki, de ha nem kap választ ugye körbe néz mindenfelé.* - Michael!?*A nappali felé pillantva látja meg a férfit aki ugye valamilyen könyvet olvas.* - Mondd van egy kis időd?*Ha már látja miért ne használná ki ezt az alkalmat? Belépve a nappaliba nem hagyja azt, hogy elzavarják.*
    Michael
    Michael
    .::Felvilági::.
    .::Felvilági::.


    Le manoir de l'Ange Empty Re: Le manoir de l'Ange

    Témanyitás by Michael Szer. Jan. 09, 2013 4:36 pm

    *A "Megjöttem" igazság szerint fel sem tűnik, annyira elmerültem a gondolataimban. Persze valahol felfogom, hogy Lizzie hazaért, de valahogy most képtelen vagyok eléje menni, üdvözölni, megkérdezni, milyen napja volt... Már hónapok óta képtelen vagyok. Amikor azonban nevelt lányom betoppan a nappaliba, kénytelen vagyok felpillantani a könyvből, és magamra erőltetni egy mosolyt.* - Szervusz, Lizzie *köszönök, a kérdésére pedig halkan sóhajtok, de visszafogom a választ. Azt akartam mondani neki, hogy csak akkor érek rá, ha valami igazán fontosat akar, egyébként meg hagyjon békén, de azonnal láttam magam előtt a régi jeleneteket apámmal meg anyámmal, akik épp ilyen közönyös, hideg módon viselkedtek velem... Nem akarok neki is olyan élményeket, mint amilyeneket én szereztem gyerekkoromban. Így hát végül ismét megpróbálok rámosolyogni, és intek, hogy jöjjön közelebb.* - Rád mindig van időm. Gyere, ülj le *mondom neki, próbálva a tőlem telhető legbarátságosabb arckifejezést ölteni. Rosszul érzem magam. Tudom jól, hogy nem a maximumot adom neki, pedig próbálkozom, tényleg nagyon igyekszem. Persze az apja valószínűleg már nem lehetek, legalábbis szinte biztos vagyok benne, hogy nem így konkrétan apaként tekint rám, de azért mégiscsak a nevelője vagyok. Jó életet, szerető otthont akarok adni neki, mindig is ez volt a cél. És egy ideig szerintem jól is csináltam, de mostanában... Belegondolni is rossz, mennyire megváltoztak a dolgok. Halkan sóhajtok, kicsit megrázom a fejem, és a lányra pillantok.* - Tehát? Mit szeretnél?
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Le manoir de l'Ange Empty Re: Le manoir de l'Ange

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Szer. Jan. 09, 2013 5:07 pm

    *Persze ezt azért mindig szól mikor megjön szóval hát, na. Tudja, jól mi van Michaelel és rá akarja szánni magát, hogy beszéljen vele, hiszen az ő részéről már nem bírja sokáig. Szegény Kament is már traktálta a dolgokkal és azért hálás a fiúnak és örül annak, hogy még nem küldte el a búsba. Egyelőre nem megy közelebb, amíg nem mondja azt, hogy igen. Ha ár elszánt szóval bármikor kitörhet belőle, ha olyan reakciót vált ki a helyzet. Szóval jobb is, hogy nem mondta azt, hogy hagyja békén. Máskor lehet, elfogadja a férfi kérését.. Részben hiányzik már a vele töltött beszélgetés, mert azért a „néma” csend se jó. Muszáj volt Elizabethnek is elfoglalnia magát, hogy ne gondoljon a dolgokra.* - Tényleg? Remek..*Vonja fel a szemöldökét és igen elutasító válaszra számított, meg arra, hogy egyedül szeretne lenni meg ilyenek. Nem szeretné agyon nyaggatni Michaelt és próbál kíméletesen óvatosan beszélni vele. A dolgoktól eltekintően nagyon is elnéz, rá átérzi a helyzetet, amit a férfi, de nem olyan erősen.* - Szerintem beszélnünk kéne és szerintem sejted miről.*Próbálja óvatosan rávezetnie a férfit.* - Nem jó ez így… Michael, ha nem akarod elmondani mi bánt oké.. de teljesen meg vagy változva. Tudom minek a hatására, persze hiszen itt voltam és tudom mi volt.. de még is..*Nyel egyet és igen ki jön, belőle a dolog ennyi nem bírja tovább magában tartani.* - Ha nagyon a terhedre vagyok mondd meg nyugodtan, de azt ne, hogy egyedül szeretnél lenni..*Jön ki a kislányból a mondat, mert elég sok minden van benne és részben azt is érzi, hogy távolság tartó a fickó. Persze, hogy kérdezzen rá arra a dologra ami nagyon érdekli..? A szemeivel ránéz a férfire aki kiszúrhatja a táskás szemeket. Talán a lánynak sem ártana egy kiadós pihenés, de most már tényleg szeretne mindenről beszélni Michaellel, és hiányzik neki egyszerűen. Egyébként egyáltalán nem beszélt felemelt hangon teljes nyugodt hangnemben mondta ezeket a dolgokat.*
    Michael
    Michael
    .::Felvilági::.
    .::Felvilági::.


    Le manoir de l'Ange Empty Re: Le manoir de l'Ange

    Témanyitás by Michael Szer. Jan. 09, 2013 5:20 pm

    *A lány meglepett visszakérdezéséből könnyedén leszűröm, hogy nem éppen erre a válaszra számított, de hát... Éppen elégszer hajtottam már el ahhoz, hogy ne akarjam ezt megint megcsinálni vele, és a tapasztalataim is eléggé fájdalmasak e téren. Szóval intek neki, hogy üljön mellém, és megkérdezem, hogy mit szeretne. Már az első mondatból érzem, hogy nem fogom kimondottan élvezni ezt a beszélgetést, de én is tudom, hogy muszáj lesz. Az első pár mondatot csak némán hallgatom, azon gondolkozva, hogy mégis mit mondhatnék neki, amikor azonban felhozza azt, hogy ő a terhemre van, felsóhajtok és megrázom a fejem.* - Mi jut eszedbe te bolond leány? Gyere ide *tárom ki a karomat, remélve hogy elfogadja az ölelésemet.* - Nem tudtam, hogy neked ez jött le a dologból, nagyon sajnálom *válaszolom halkan.* - Nagyon szeretlek, Lizzie, százszor újra is felajánlanám az otthonomat neked. Szebbé tette az életemet, hogy itt vagy mellettem és nevelgethetlek, és soha, soha nem vagy a terhemre. Nagyon jól jegyezd meg ezeket, Lizzie *magyarázom neki továbbra is halkan, de érezhető a hangomban, hogy halálosan komolyan gondolok minden szót. Rendben, ez az élénk, kíváncsi lány szokott gondokat okozni, de ez egyszerűen hozzátartozik ehhez az egészhez, a gyerekneveléshez, és ezzel együtt örülök neki, hogy itt van mellettem.* - Ami pedig a másik dolgot illeti... Igyekszem. Nagyon sajnálom, hogy emiatt kevésbé vagyok figyelmes veled szemben. Próbálom összeszedni magam. És ide figyelj! Attól függetlenül, hogy hogy vagyok, bármilyen problémáddal fordulj hozzám bátran, azért vagyok itt, hogy meghallgassalak és segítsek. *Nos, lehetséges, hogy túlságosan terelem a témát, és igyekszem elkerülni, hogy rólam kelljen beszélni, és nagyon remélem, hogy a lányka nem is fog visszatérni arra a dologra. Nem vagyok olyan erős, hogy előtte is képes legyek egy rendes beszélgetés során eltitkolni, mennyire össze vagyok törve. Nem véletlenül kerültem minden emberi kapcsolatot...*
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Le manoir de l'Ange Empty Re: Le manoir de l'Ange

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Szer. Jan. 09, 2013 5:48 pm

    *Valóban.. Elizabeth másra számított és most már akkor sem hajlandó elmenni, ha nagyon akarna.. Ő sem élvezné a beszélgetést, de már nagyon benne vannak a dolgok. Sóhajtva egyet, amikor befejezi a mondatot persze közelebb lép a férfihez és megöleli. Hiányzott már neki, na, erről nem tehet. Amikor közlik azt, hogy sajnálja, felvonja a szemöldökét. Lehajtva a fejét halványan elmosolyodva hallgatja Michael szavait. Melegség tölti be a szívét és megint elkapta sírógörcs, de igyekszik visszatartani. Tényleg nem erre számított.. de hónapok óta úgy érzi, hogy csak magára számolhat, ami részben így is van, mert meg kell, tanuljon önállóan tudni a dolgokat.. szerzett az iskolában barátokat, de az nem olyan. Lekötik ott a gondolatait, meg amikor a gépen játszik, de ez most más.* - Pedig úgy éreztem, mert saját magamat hibáztatom a dolgok miatt és úgy éreztem haragszol, azért amiért nem szóltam. De mindegy hagyjuk is..*Jön ki belőle és újra megöleli a srácot. Próbál visszamenni oda ahonnan elkezdte a dolgokat. Szeretné tudni még is mi van Michaellel.. szeretne segíteni neki persze. – Azért van ez, mert köze van ahhoz a bizonyos levélhez? Figyelj, sajnálom, ami történt… de nem vagy egyedül Ha bármi olyan van, azt elmondhatod nyugodtan. Meg tudjuk oldani az akadályt és akármennyire is makacsul elzárod, magadtól a külvilágot tisztán látom, hogy van valami.. csak vársz még valamire. Nem tudom mire.. és ezeket ne felejtsd el csak sejtem..*Akármennyire is jól esik neki amiket mondd igyekszik oda figyelni, hogy ne tereljék el a gondolatait. Utána jöhet az is, hogy a lány szépen beadagolja a férfinak mik történtek mostanában kivéve egyet. Sóhajt a lány, de még mindig nem néz Michael szemébe. Azért ő is lefoglalta magát mostanában és van egy két olyan dolog amit megtanult, de igyekszik visszavenni a szórakozásból. Most más fontos dolog van. A reakciókra kíváncsi, és amúgy a padló felé figyel.*

    Ajánlott tartalom


    Le manoir de l'Ange Empty Re: Le manoir de l'Ange

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 4:13 pm