Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+18
Ragnar Solberg
Giselle Céline Marceau
Amanda Helgesen
Alise Rubenis
Lord Sayon Merlioth
Milan Wouters
Morianna S. Clasqua
Nathaniel Jenkins
Delia
Kamen Grozdan Branimir
Rebecca Taylor
Zentai Márk
Naomi Verhoeven
Patric J. Morgan
Elizabeth Cobb
Lisa Deadwood
Lily Hollow
Fredrik Laine
22 posters

    Ispotály

    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Ispotály        - Page 2 Empty Re: Ispotály

    Témanyitás by Vendég Hétf. Márc. 19, 2012 7:48 pm

    -Igen.. Olyan jó érzés volt, hogy majd kihullott tőle a fogam.*Mondja és lesüti a tekintetét.* - Persze.. sőőt.. még a gyerekeim nevét is rólad nevezem el.*Mondja még viccelve utána benyőgi, hogy meleg. De csak viccel. Tudja jól, hogy a lányt ezzel hergeli, szóval nem játszadozik az idegeivel.* - Két banditával összeverekedett és az egyik lidérc volt. Tőlük kaptam a vágást is ami a szívem fölött van. De hagyjuk nem szabadott volna. Nem-nem Chase ennek semmi köze hozzá Figyelj úgy is szólók, ha van valami. Jó most van, de hát na.* Hallod egyébként meg itt van, de az már a múlt. Lerendeztük de igazság szerint az egy olyan összetűzés volt amiben részben nekem nem volt ahhoz jogom, hogy bele szóljak az ő életébe és mindegy szóval jam. Egyébként nincs komoly baj. Az a lényeg neked ne legyen.*Mondja a lánynak és igen ő is rég látta a másikat és végig simít a karján és csak bámulja.*
    Lisa Deadwood
    Lisa Deadwood
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Ispotály        - Page 2 Empty Re: Ispotály

    Témanyitás by Lisa Deadwood Hétf. Márc. 19, 2012 8:01 pm

    - Örülök neki, hogy ennyire jól érezted magad. *Nevet fel a lány és bár dühös, de valahogy ez most megnevettette. A következőre meg csak elhúzza a száját.* - Ha kérhetem inkább ne. Amúgy, egy költői kérdés... Ha meleg vagy, hogy a francba lesznek gyerekeid...? *Néz kicsit furcsán a fiúra, majd csak kuncog. Valahogy most feloldódott kicsit, már nem olyan ideges. Kellett ez a kis viccelődés, nem jó ha idegeskedik, főleg nem annak, akire ideges... khm.* - Aha, de akkor is jobban vigyázhatnál magadra. Vagy ha nem tudsz, akkor kénytelen leszek rád állítani valakit, vagy én magam vigyázok rád. *Nevet fel, és bár kicsit irreálisnak találja a dolgot, de nem baj. Még megtörténhet a dolog...* - Nekem? Már miért lenne? Ha jól tudom nincs hozzá közöm, mivel semmibe sem avatsz be, max ha már vége van és a kórházban, vagy az Ispotályban fekszel... *Néz kicsit morcosan és hát na, aggódik a fiúért...*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Ispotály        - Page 2 Empty Re: Ispotály

    Témanyitás by Vendég Hétf. Márc. 19, 2012 8:29 pm

    - Örülök, hogy örülsz..*Vágja rá majd csak megvonja a vállát, és ahogy lecsendesült ez az egész beszélgetni kezdenek és komolyan beszél. Kamuzik, mint a vízfolyás, de bárki megkérdezné, tényleg az igazat mondaná.* - Vigyázok, nyugodj meg. Gis figyel rám, és ha jól tudom már meg van az őrangyalom csak ő meg Phoenixben sütteti a hasát.*Mondja szemet forgatva Blair ilyen. Aztán mondja a másik, hogy ő mit csinál, majd ugye elmosolyodik.* - Ne aggódj nyugi viszont tényleg minden okés lesz. Beavatlak, de most tényleg nem történt komoly. Oh.. csak nem. – Dehogynem. Figyelj elkértem a tolószéket és 3 napja nem fürödtél és úgy nézel mint egy varacskos disznó. – Ajj már.. muszáj ezt. Na pakolj át.*A beszélgetést a lány észreveheti és Lace természetesen rögtön átsegíti a fiút.* - Egyébként ne haragudj ő a hetero élettársam a zsenik zsenije.. Bár Fred a legjobb…*Itt kap egy tarkón vágást és csúnyán néz a másikra.* - Egyébként meg Wallace Brown. A komolyabbik vérfarkas és néha összekevernek vele.. – Hé, nem is. – Múltkor ki is áh tudom már az a barna hajú csaj azt hitte, hogy a kaszkadőröd vagyok. – Ja viszont akkor mindenképen levernélek. Lisa ha szeretnél velünk tartani akkor gyere nyugodtan.*Itt kaccsint a lányra és ha velük jön egy darabon akkor nem engedi el a lány kezét nem tehet róla. Lace meg szélesen vigyorodik és úgy is kell neki valami pletyka.*
    Lisa Deadwood
    Lisa Deadwood
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Ispotály        - Page 2 Empty Re: Ispotály

    Témanyitás by Lisa Deadwood Hétf. Márc. 19, 2012 9:05 pm

    - Na ez az, hogy nincs itt és nem vigyáz rád! Pedig rád férne, de legalább Gis vigyáz rád. *Sóhajt és azért örül neki, hogy egy valaki figyel a fiúra, ha meg lehet, amúgy sem fogja szem elől téveszteni.* - Én nem aggódok. *Na igen, ha az előbb nem akadott volna ki annyira, még hihető is lenne, de így... Aztán megjelenik egy fiú, akit nem ismer, de úgy tűnik Alexxel jóban vannak, így nagyjából normálisan fogja kezelni.* - Egy ideig elkísérlek, de a többit rátok hagyom.* - Amúgy, eddig nem Joshhal voltál annyira jóban. *Vigyorog a fiúra és reméli, hogy leesik a fiúnak, hogy az előbbi viccre gondol. Alex kezét kicsit megszorítja, mikor elválnak útjaik és elköszön a két fiútól, majd szépen elindul egy késő esti sétára.*
    Elizabeth Cobb
    Elizabeth Cobb
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Ispotály        - Page 2 Empty Re: Ispotály

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Pént. Jún. 01, 2012 8:51 pm

    *Nem igazán szeretné, ha veszekedés történne vagy valami olyasmi. Tisztában van a dolgokkal, de tökre lelki ismeret furdalása lesz, hogy összekapnak. A kést elkapja, és nem szeretné, hogy a másiknak baja essen, hiszen nem lenne jó. A verekedésre csak felszisszent és nagyokat pislog, miközben ott ül a földön.* ~Nem ezt akartam…~*Gondolja magában és szörnyen érzi magát, a dolgok miatt.* -Patric….*Csak üvölti a srác nevét és tényleg aggódik érte. Egy könnycsepp legördül az arcán és most abba a tudatba gondol bele talán jobb, ha nem is létezne. Ha bár létezik, tisztában van a dolgokkal és nem tudja, mit tegyen. Amikor elvonul a másik és tiszta a levegő csak ránéz a barna szemeivel a másikra, aki azt mondja, sajnálja. Ő csak megöleli Patricet végül is neki szánták a kést.* - Ha nem veszem észre a kést és.. én sajnálom, hogy összekaptatok. *Mondja a lány, amikor elengedi az ölelésből és a másik ugye hagyja* - Igyekszem nem keresni a bajt és ne izgulj értem. Csak nem szeretnék a terhetekre sem lenni… *Feleli határozottan bólintva a fiúnak, akit teljes mértékben elfogadott. Az utolsó szót kicsit megnnyomva a fejét a földre szegezi, és ezt tényleg így gondolja.* - Patric. 1-1*Céloz arra, amikor a Kamenes eset volt, de nem nagyon kellett megmenteni az életét, de akkor is jól esik így kimondani. * - A lábad, hogy van?*Néz, rá aztán feláll, és ha a fiú hagyja, akkor megpróbál segíteni neki, hogy el ne essen, és akkor ugye elindulnak az Ispotály felé. Egész végig csak az van az, hogy ezt nem akarta, de valahogy helyre kell ezt hozni és nem jó az, ha folyton ilyenek vannak. Kezdi belátni azt, hogy milyen körülmények közé keveredett és ebből kikecmeregni egyelőre nem fog. Jól is érzi magát.* - Ugye megtanítasz arra, hogy védjem meg magam az ilyenektől?*Kérdezi meg a másikat hosszas gondolkodás után, az ajtót elérve lassan kinyitja az ajtót. A kezével nem foglalkozik, a másikért már jobban aggódik. Na meg ugye Jessért is.* -Hello mindenki.*Köszön az ispotályban tartózkodóknak és nem igazán szól semmit utána.*
    Patric J. Morgan
    Patric J. Morgan
    .::Külhoni karakter::.
    .::Külhoni karakter::.


    Ispotály        - Page 2 Empty Re: Ispotály

    Témanyitás by Patric J. Morgan Pént. Jún. 01, 2012 9:12 pm

    *Nem foglalkozik vele, ahogyan a nevét kiáltják, majd megsérül, és nagy nehezen sikerül lezárniuk a vitát. Egyelőre. De tökéletesen tudja, hogy ennek még nincs vége. Sőt... Belegondolni is rémisztő, hogy mi fog keveredni ebből kettejük között. Patric már kezdi is tervezgetni, milyen védőbűbájokat fog feltenni az ágya köré, ha visszatér a sylorinás hálókörletbe. Szóval elindulnak visszafelé, és a srác legnagyobb meglepetésére Lizzie megöleli. Hát, ha mást nem, annyit sikerült elérni a dologgal, hogy már nem tart tőle a kiscsaj.* - Semmi gáz. Köszönöm, hogy megmentettél *villant egy kissé erőltetett mosolyt a félvérre. Való igaz, sokkal nagyobb bajban lenne most, ha Lizzie nem lett volna ott. Igaz, hogy akkor az egész nem robbant volna ki... De ez most mindegy.* - Nem vagy a terhünkre, ne aggódj *paskolja meg a kislány vállát, aztán az egy-egyre elvigyorodva biccent.* - Kvittek vagyunk. *Érti ám, mire céloz Elizabeth. Aztán megkérdezik a lába felől, mire vállat von.* - Voltam már rosszabbul is... *Ami mondjuk igaz, elvégre eleve azért lett belőle vámpír, mert máshogy nem tudták megmenteni az életét... Szóval ja. A segítséget egyébként elutasítja, ahhoz messze túl büszke. Meg egyébként is, magas a fájdalomküszöbe, szóval bírja. Miközben mennek, illik vagy sem a lány gondolatait hallgatja, ezzel elfoglalva magát. Aztán a gyerek megszólal, mire elhúzza a száját.* - Nézd, én szívesen tanítgatnálak, de talán mégis jobb lenne, ha ezt Mike-ra bíznánk. Majd beszélj vele erről, ha éppen kevesebb lesz a gondja. *Aztán végre elérik az ispotályt, ahol elsőként a lány lép be, Patric meg sántítva követi, és biccent a többieknek.* - Hel... PATRIC! Mi az istent csináltál, te idióta?! *csattan fel Michael, amikor meglátja a másik lábát.* - Elviszed magaddal Lizzie-t, és ő véres kézzel, te meg félig leszakadt lábbal jössz vissza?! Mi a franc történt, mialatt én idebent abban a tudatban vizsgáltam a haldokló barátnőnket, hogy veletek minden rendben?! *kel ki magából a fiú, mire Kamen felpattan.* - Ne üvölts, Mike, ez egy ispotály. Jessnek igazán semmi szüksége erre. Ha feltétlenül le akarod ordítani Pat fejét a helyéről, csináld odakint *sziszegi idegesen, majd egy pillanatig egymásra merednek, aztán Micha felsóhajt.* - Bocsáss meg, igazad van. Bocsánat, Darius *kér elnézést, majd szúrós tekintettel Patricre néz, és rövid úton az egyik ágyra parancsolja, majd nekiáll ellátni a sebét.* - Remélem legalább veszett volt, amelyik megharapott... *morogja idegesen, mire Pat halkan elkezdi beavatni a dologba, Darius pedig megkér mindenkit, hogy a lehető leghalkabban viselkedjenek a továbbiakban, valamit Lizzie-t megkéri, hogy a kiskutyát vigye távolabb Pattől, nehogy fertőzés kerüljön a sebbe. Nem sokkal később pedig Mike úgy dönt, inkább hazaviszi Elizabeth-et, biztonságos, kilenc lakattal zárt ajtók mögé...*
    Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Ispotály        - Page 2 Empty Re: Ispotály

    Témanyitás by Naomi Verhoeven Kedd Júl. 24, 2012 8:55 pm

    *Naomi Verhoeven immáron egy teljes napszakja fekszik az ispotályba, mert… Volt némi nézeteltérése az apjával, és igaz, hogy győztesként a csatából, de elég komoly sérüléseket szenvedett. A karjai be vannak fáslizva, a combján is egy méretes kötés található, és a hátán húzódó vágásokat is bekötözték. Délután óta vitázott Dariusszal, hogy kiengedje az ispotályból, de mivel az angyal nem volt hajlandó, ezért a lány ott ül az egyik ágyon, a hátát finoman a párnáknak döntve, és rajzol. Lerajzolja azt, amikor Cornelis arcát megvágta. Azaz a rajzon egy kopaszodó alak áll felszántott arccal, és egy fiatal, arctalan lány karmokká alakított kézzel megsebzi a férfit. Naó most épp azon ügyködik, hogy megcsinálja az arcát, és közben összeszorult gyomorral kattog az agya mindenen.* ~ Nem értem. Megmentett aztán itt hagyott? Komolyan ennyire dühös rám? Pedig én tényleg nem akartam. És… Jobb nem gondolkozni. *Zárja le magában a témát, dacosan összepréseli az ajkait, és tovább foglalkozik önmaga rajzolásával. Nagyot sóhajtva hátradől, egy picit felszisszen, amikor a háta neki nyomódik a párnáknak.* ~ Azt hiszem, itt az ideje, hogy új klánt alapítsak. Egy új, jobb klánt. Ha kell, akkor Nélküle. Egy olyan klánt, amelyben a Rontásűzők és Vajákosok egymást támogatva tevékenykednek, de nem ismerek egy Vajákost se. Mindegy, majd elválik mi legyen. Roxanék összeszedtek még öt embert, szóval egyelőre nyolcan vagyunk. Nyolc Rontásűző, nulla Vajákos. Szép arány. *Húzza a száját a lány, megfordítja a ceruzát, és finoman kiradíroz egy elrontotta vonást.*
    Zentai Márk
    Zentai Márk
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Ispotály        - Page 2 Empty Re: Ispotály

    Témanyitás by Zentai Márk Kedd Júl. 24, 2012 9:12 pm

    *Nyílik az ispotály ajtaja. Egy fiatal férfi lép be rajta sántítva. Mi történt vele? Hát kis összetűzésbe keveredett az egyik háztársával. Igaz ő kezdte az egészet a srác szimplán visszaszólt higgadtan. Dominikot nem látta délután biztosan el volt az új társaival, aminek tényleg örül. Ahogy szépen besétál, közben gondolkozik azon, hogy honnan ismerheti a srácot. Valahol biztosan látta… nem beszél okkal így tehát mindenképpen utána fog nézni. Maximum az emlékeiben… de nem értette a srác viselkedését. Mindenesetre bebűbájozza magát. Amúgy meg teljesen jól kijön a többiekkel. Noha szokatlan még neki a hely, azért már eltalált ide. Hála a körbe járásnak. Egy lányra lesz figyelmes a srác.* - Ne haragudj. Meg tudod mondani azt hol, találom Dariust?*Érdeklődik Naomitól és közelebb sántikál a lányhoz.* - Veled meg mi történt?*Érdeklődik felőle és végig nézi amikor rajzol arra halványan elmosolyodik.* - Mit rajzolsz?*Egy újabb kérdést tesz fel majd utána és ha Naomi hagyja akkor megnézi..kíváncsi mások művére.*
    Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Ispotály        - Page 2 Empty Re: Ispotály

    Témanyitás by Naomi Verhoeven Kedd Júl. 24, 2012 9:26 pm

    *Csendesen ül, és rajzolgat miközben próbálja elterelni a gondolatait Milanról. Az ajtó nyílását a felerősített érzékeinek köszönhetően meghallja, így felpillant a művéből, hiszen titkon abban reménykedik, hogy a legjobb haverja nézett be hozzá. De nem, helyette egy feketeébe öltözött fiú sántikál be, mire a lány felvonja a szemöldökét.* - Szia neked is. Ha Dariust keresed szerintem hagyd aludni. Ha gondolod, akár én is segíthetek, valamilyen szinten értek a gyógyításhoz. De ha mindenáron ragaszkodsz hozzá, akkor arra találod. *Szóval furcsamód elég bőbeszédűen a másikhoz, és a főgyógyító lakosztálya felé mutat. Amikor megkérdezik, hogy vele mit történt halkan felhorkant, és megvonja a vállát.* - Ó, csupán volt egy kis nézeteltérésem az anyám gyilkosával, aki sokkal de sokkal rosszabbul járt, hiszen felszögeztem egy fához. És te? Mit műveltél? *Sztorizza halál nyugodtan, majd picit előre dől, és kíváncsian mered Márkra. A rajzot viszont teszi le az öléből, így ha Márk ránéz, akkor láthatja az ominózus esetet. * - Mit rajzolok? Az a csaj én vagyok, a férfi pedig az apám, aki, nos, meghalt. *Felel lazán a másiknak, nem érdekli mit gondolnak róla, de ha Márk okos akkor az előbbi sztori meg a rajz alapján összeáll a fejében a kép. * - Miért érdekel ennyire? Talán te is művész vagy? *Kérdez vissza, majd picit odébb húzódik, és megpaskolja maga mellett az ágyat, jelezve, hogy a másik nyugodtan üljön le oda.* - Nehogy ácsorogj nekem sérülten! Egyébként, hogy is hívnak? *Érdeklődik tovább a lány, majd egy új lapot tesz a helyére.*
    Zentai Márk
    Zentai Márk
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Ispotály        - Page 2 Empty Re: Ispotály

    Témanyitás by Zentai Márk Kedd Júl. 24, 2012 9:47 pm

    *Csak figyeli a lányt, ahogy rajzol. Dominikkal mindenképpen beszélni fog a mai nap során valahogy. Azért tudnia kell mi történt vele, vagy legalább is mindneképpen beszélni akar vele. A segítségre halványan elmosolyodik majd közelebb lép a fajtárshoz és csak nézi őt. Egyébként nem érzi a fájdalmat szóval ő mazoista a maga módján.* - Köszönöm.*Mosolyogva mondja, a gyógyításra majd leül melléje. Szimpatikus neki a lány pedig ő aztán nem szokott csak úgy ismerkedni.* - Oh, értem. Szóval rosszkor voltál rossz helyen vagy te maga intézted el a dolgot?*Kérdezz rá. Jó ember ismerő és igen.* - Nem jó ha így megsebesülsz.Meg is ölhettek volna. Azért vigyázz magadra.*Mondja a lánynak és halványan elmosolyodik. Aztán a rajzot kérdezi. Ő még nem fejezte be a rajzát amit hétvégén kezdett el rajzolni. Igen aprólékos munkát szokott csinálni tehát oda figyel mindenre* - Szépe szép. De van még mit fejlődnöd.*Mondja a gyengéd kritikát. Igen ő azért őszinte ilyen téren, de szeret piszkálódni is.* - Valami olyasmi. Már rég óta festek, rajzolok mindenfélét. De nem csak azt.*Magyarázza a lányka és aki tudja, hogy Domival szokott rajzolni meg kezdték el majdnem együtt hát igen. Ő már csak ilyen. Rengeteg könyvet elolvasott szóval azért tudja ezeknek a művészeti stílusát és dolgát. A kérdésre leül amúgy utána válaszol a lánynak.*- Semmiség. Csupán nagy legény akart lenni valaki a Sylorinában. Amúgy Zentai Márk vagyok.*Mutatkozik be és nyújtja is a kezét.* - Egyébként szépen rajzolsz. Te amúgy ki vagy?*Kérdezz vissza hiszen így a fer.* - Amúgy meg a vérfarkas nem tudott volna legyőzni. Hagytam magam, hogy megvágjon.*Vág fel ilyenkor és igen. A srác el van azért.*
    Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Ispotály        - Page 2 Empty Re: Ispotály

    Témanyitás by Naomi Verhoeven Kedd Júl. 24, 2012 10:13 pm

    *Érdekes módon most nem zavarja a társaság, sőt tényleg nagyon örül neki. Egyébként Márk elég jó hatással van rá. Szóval hagyja, hogy közelebb jöjjenek hozzá, pedig ő aztán szereti tartani a három méter távolságot, bár most, így különben se lenne esélye lelépni. Egyébként, ha a srác hajlandó felpakolni a lábát, akkor Naomi gyengéden végighúzza az ujját a seben, miközben halkan egy gyógyító ráolvasást mormol, aztán, ha végzett, akkor hátradől, és ha megköszönik neki, akkor csak biccent. Egyébként ő sem tudja miért, de neki is szimpatikus a másik, ez talán abból is érezhető, hogy nem nagy a valószínűsége annak, hogy meggyógyít egy idegent. Aztán ugye felel a fiú kérdésére, a következő mondatokra elhúzza a száját.* - Én szerveztem meg. Megérdemelte az a mocsok. Egyébként ne aggódj értem, több ezerszer megsérültem már, mégis itt vagyok. *Legyint arra, hogy jó lenne, ha vigyázna magára, mert ő tud, csak most így jött ki.* - Tudok én, csak egy valamivel nem számoltam, na. *Szusszant morcosan, majd a megjegyzésre rondán néz.* - Tíz perce csinálom. Még nem volt időm kidolgozni. *Morogja, aztán ugye visszakérdez, és mikor megtudja, hogy is művész, akkor megcsillannak a szemei és elmosolyodik.* - Ez igazán örvendes hír. Tekintve, hogy a legjobb haveromon kívül más normális emberrel, párdon, lidérccel még nem találkoztam itt.*Jegyzi meg, majd megvakarja a jobb oldalt a nyakát, s mikor félretűri a haját, akkor egy furcsa, kissé kesze-kusza rontásűző rúna látszik rajta. Aztán ugye választ kap arra is, hogy mégis mi történt a sráccal, és megvetően felhorkant.* - Ki volt az a nagylegény? Fogadjunk, hogy helyre tudnám tenni. *Érdeklődik, mert tényleg tudni akarja, hogy kit kell majd lecsesznie. Aztán a bemutatkozásra elmosolyodik, hiszen felismeri a srác anyanyelvét, így átvált magyarra.* - Ó, akkor két lehetőség van. Vagy magyarországi vagy, vagy pedig román. *Vigyorog továbbra is, aztán megköszöni a dicséretet, és továbbra is magyarul társalogva felel Márknak.* - Naomi Verhoeven. Hogy magyarosabb legyek: Noémi. *Mutatkozik be a feketébe öltözött sylesnek, majd a vérfarkas szó hallatán felvonja a szemöldökét. Egy vérfarkast ismer a Sylorinából…* - Csak nem az a lökött, szájhős Őrző az? *Kérdez rá, majd ártatlanul rápislog a másikra.* - Ha megkérlek rá, akkor eljuttatnál a Cameos hálókörletig? Vagy akár el is lóghatnánk valahová, mert nem bírok itt maradni. *Húzza el a száját, és igen, a csaj profi benne, hogy csínyeket találjon ki.*
    Zentai Márk
    Zentai Márk
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Ispotály        - Page 2 Empty Re: Ispotály

    Témanyitás by Zentai Márk Kedd Júl. 24, 2012 11:09 pm

    *Furcsa módon ő is úgy van vele, hogy szimpatikus ő neki. Természetesen nem mindig szokott így ismerkedni vele, egy idősekkel. Ezt ugye a másik nem tudhatja. Felrakja a lábát és figyel a másikra. Kérdően néz rá, de hát természetesen ez olyan, hogy mivel nem ismeri és Darius jobban gyógyít, ahogy hallotta szóval. Igen.. ő azért az emberekkel és a fajokkal el van.* - Akkor is vigyázz magadra. Nem lenne jó, ha elmennél. Végül is ha jól látom egy jó lidérc mindig a közelben van.*Mosolyog és mondja halkan a megjegyzést. Igen. Nem ismeri, de aggódik érte… akár a húgát látná maga előtt, nem is tudja miért. Utána a rajzra megjegyzést tesz, amire csak felnevet. Igen kritikázik, szereti ezt csinálni. Igen báár tekintve attól, hogy Dominik profibb nála nem becsüli alá mások munkáját. Dicsérni szokta, szóval.* - Hát akkor dolgozd ki rendesen, mert természetesen olyan mintha mosogatógépből halásztad volna elő.*Mondja a kritikát és hát, na. Nem tehet róla piszkálódós kedvében van a gyerek. Aztán mesélni kezd a másik arról mi történt mire a szájhősre fejet csóválja.*-Nem fontos.*Feleli, a lánynak aztán jön a bemutatkozás, amire felvonja a szemöldökét.* - Okos kislány. Magyarországi vagyok. Én és a legjobb haverom a napokban érkeztünk.*Mondja Naominak és halványan elmosolyodik a bemutatkozásra.* - Nao… vagy inkább Noni? Noncsi az cukibb… *Mondja a becézgetéseket és nyelvet ölt. Igen piszkálódik, a drága nem tehet róla. Normális emberekre amúgy halványan elmosolyodik. Igen kevés a normális ember a földön.* - Azaz.. hagyjuk, azt hiszi ő az aki nem tud semmit.*Feleli hiszen Christopherről van szó. Meg van a véleménye a srácról, de hát nem tehet róla.* - Nem lehet kivinni beteget a háló körletből. Kérni kérhetsz bármit. Viszont innen nem teheted ki a lábad. Darius eltángálna, hogyha megszöktetnélek, és nem szeretnék szembeszegülni egy nálam idősebb angyallal. Tekintve attól, hogy tudom, nem bántana, de nem szeretném gyógyítóként vagy ápolóként leélni az életemet. Szóval, ha nem szeretnél, bajba kerülni nyugton maradsz a fenekeden. Hozok neked ételt, könyvet még laptopot is.. de kérlek, maradj nyugton oké?*Magyarázza azt, hogy nem szeretne büntetést kapni és természetesen szívesen segít a másiknak. Tényleg. Tudja milyen bajba kerülni és elveszíteni valakit valahogy Naomi felé is ezt érzi. Pedig csak most találkoztak.* - Még itt is maradhatok veled és ironikusan elbeszélgetünk arról milyen kint az élet. Főleg azért, mert a Sylorinában lévő vérfarkas nagyon durva.*Szóval feleli a választ és várja a reakciót. Majd ott marad ülve a másik mellett. Majd ha megcsinálta a gyógyítást azt ugye megköszöni.* - Na nézzük azt az ocsmányságot. Vagy is. Azt a szép rajzot ami még el sem készült.*Kéri a rajzot és angyalian pislog a másikra.*
    Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Ispotály        - Page 2 Empty Re: Ispotály

    Témanyitás by Naomi Verhoeven Kedd Júl. 24, 2012 11:46 pm

    *Hát úgy tűnik két antiszociális egymásra talált. Aztán, mikor Márk azt ecseteli, hogy vigyázzon magára csak fintorog, és lelöki magáról a takarót, mivel rövidnadrágban ül, ezért látszik a kötés a jobb combján, plusz rengeteg fehér heg díszeleg rajta, már ha a háta és a karja nem is látszik. Egyébként a lány bokáin egy-egy rúna található, amik a gyorsaság és az akrobatikus mutatványok elérése érdekében hasznos. * - Ha ezeket túléltem, akkor pár karcolás nem állít meg, még ha Darius azt is hiszi, hogy felügyeletre van szükségem. *Sandít rondán a gyógyító lakosztálya felé.* - Egyébként tudok magamra vigyázni, megtanultam megvédeni magam.*Fonja össze duzzogva a karját, és Márkra pislog. Egyébként valóban kell érte aggódni a csaj van olyan szerencsés, hogy ne tudják megölni. Meg elővigyázatos is, amikor éppen nem dühös az apjára. Szóval az a lényeg, hogy Naó tud vigyázni, így Márk feleslegesen félti. Aztán ugye a rajzára megjegyzést kap, mire csak megrándítja a vállát, és halkan felnevet.* - Még mindig jobb, mintha a kutya szájából rángatták volna ki. Az olyan… Nyálas. *Viccelődik a lány, egyébként inkább a csípős megjegyzéseit visszafojtja, hiszen megfogadta, hogy nem akar ilyen lenni, szóval nagyon nagy akaraterő kell ahhoz, hogy megemberelje magát. Arra hogy nem fontos csak fintorog, de aztán bólint, aztán áttérnek Márk nevére, és az okos kislányos dologra felnevet.* - Nem okos, csak 40 évet lehúzott Romániában, és elég sokat volt magyar földön, hogy felismerje. *Kuncog, majd a legjobb haveros dologra felpillant, és Márkra pislog. * - Az a fehér srác? Ő a haverod? Mert rajta kívül egy másik srác jött, de ő német, szóval… *Faggatózik tovább, majd elkomorodik a tekintete, mikor a srác a nevével kezd szórakozni.* - Én a helyedben nem szórakoznék a nevemmel, mert a végén a begyógyított lábadat le találom vágni, Márki. Vagy Márkocska? *Szól vissza duzzogva a sylorinásnak. Igen, ő is vissza tud szólni, ha kell, de inkább most próbálja visszafogni a beszélőkéjét. Beszéd közben szóba kerül Chris is, és a csajnak leesik, hogy az Őrző pattog már megint. Márk vállába boxszol játékosan, aztán felnevet.* - Nyugi, meg nevelem a taknyost. Múltkor fél órán keresztül hisztizett, mert belegyalogolt a csapdámba. *Piszkálódik, aztán megpróbálja rávenni a magyar srácot, hogy szöktesse meg… Mondani sem kell: kevés sikerrel.* - Nem kell semmi. Járni szeretnék. Darius meg nem érdekel. *Duzzog továbbra is, mert jó ideje nem érzett szilárd talajt a lába alatt. Különben is eléggé hiperaktív alkat, ezért nagyon sokat kell mozognia, de Darius ebben meggátolja.*- Egyébként meg milyen pasi vagy te? A lidérc lánya megpróbál rávenni, hogy csinálj valami rosszat, erre beközlöd, hogy félsz a gyógyítóvá válástól. *Teszi csípőre a kezét, és tovább háborog, mert nem hiszi el, hogy egy olyan sylorinást fogott ki, aki nem akar szabályt szegni vele. Aztán Márk szavaira felhorkant, és megpróbál törökülésbe helyezkedni.* - Irónikusan elbeszélgethetünk arról, hogy gyáva vagy. Abban benne vagyok. Christopher meg egy hülye, ne foglalkozz vele. *Csipkelődik tovább, és felszisszen, mikor a jobb lábát megpróbálja behajlítani. A rajzos dologra egy pillanatig haboz, majd a srác felé nyújtja a papírt.* - Egy rossz megjegyzés, és tényleg Darius mellett végzed. *Nevet fel miközben játékosan fenyegeti a másikat.*
    Zentai Márk
    Zentai Márk
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Ispotály        - Page 2 Empty Re: Ispotály

    Témanyitás by Zentai Márk Szer. Júl. 25, 2012 1:13 am

    *Igen egymásra találtak. Természetesen komolyan nem volt még így ember vagy esetleg lidérc szimpatikus a másiknak. Szóval megtiszteltetésnek érezheti ezt Naomi. Aggódva tekint a lányra, mert azért komolyan aggódik azért, hogy ne legyen baja. Mi lenne az élet egy lidérc nélkül. Szóval ő így gondol a fajtárs sorsáról.* - Igen arra van. Amúúúgy meg, ha nem maradsz nyugton én foglak oda kötözni és benyugtatózni. A nyugtatózás jól megy ám!*Neveti el magát és igen. Tényleg jól megy neki hiszen Dominikot is többször nyugtatózta be. Amikor éppen nem keveredett bajba. Természetesen akkor tudta csinálni a dolgait és festegetett dolgozott.* - Értem. Jól megvédted magad.*Mondja irónikusan és csak piszkálódik. Aztán át térnek a rajzra, amire építő jellegű kritikát és angyalian pislog a másikra. persze csak tréfált. Nem gondolja, hogy a másik rossz rajzos lenne csak hátna. Szereti előre megmondani a véleményét amiért nemhiszi, hogy Luciferhez fog kerülni. Az okosra felvonja a szemöldökét, és amikor a fehér hajú srácról beszél, elvigyorodik. A németre húzza a száját.** - Németország vagyok. Hetalia. Amúgy meg igen ő a neve Dominik. Kicsit szeleburdi, de nem ezért imádom. Rengeteg közös van bennünk és igazából már egymáshoz nőttünk. Mint két testvér.*Neveti, el magát tényleg az öccsének nézi a másikat, hiszen természetesen, ha őt nem ismeri, meg nem tudja, mi lenne nélküle. Szóval, mindig jó emlékekkel nosztalgiázik nem hiába jó a barátságuk.* - Jól van Noncsika.*Mondja a Márkocska miatt, amire fintorodik. Ő sem szereti, ha becézik, de ezt nem hagyhatta ki. Már hülye, de imádni való. Aztán szóba kerül Chris, amire elneveti magát. Komolyan képes volt belemenni egy csapdába? De szánalmas. Ilyet még egy normális vérfarkas is kiszúrna. Elkezdi imitálni a jelenetet. Elképzelte, ahogy Chris beszorult és nem bírja nevetés nélkül.* - Jó befejezem. Csak szánalmasnak tartom, hogy ilyen bolond.*Mondja, komolyan aztán visszahuppan a lány mellé majd a járásra elkomorodik. Tényleg nem hagyja, hogy járjon még pedig azért nem, mert muszáj felépülnie.* - Idefigyelj. Ha egyszer azt mondják, hogy nem járhatsz, nem járhatsz.*Mondja még egyszer nyomatékosan. Egyébként meg a gyávázásra felvonja a szemöldökét.* ~nos hogy csináljuk azt, hogy ne tudja meg Darius.. és Domi se mondhatja azt, hogy bajba kerültem. Meg van! De az nem jó. Nem tudok segíteni neki árnyékosulva. Vagy igen? Viszont az előnye annak, hogy Darius nem mondhatja azt, hogy egy Sylorinás segített egy lánynak, tehát bárki tehette azt. Hm… tudom már mi lesz..~*Ördögien elvigyorodik és természetesen meg áll a lánnyal szemben é felkapja az ölébe.*- Ha nem is a Cameosig. De a folyosón sétálhatunk egyet. Miattad fognak megbüntetni ugye tudod?*Kérdezz rá, és ha hagyja, akkor felkapja az ölébe Naomit. A rajzra meg megvonja a vállát.* - Nos, most nem érdekel a rajz. Megyünk vagy maradunk?*Kérdezz rá és angyalian pislog a másikra. Igen kicsit bepörgött a srác, tekintve attól, hogy bármikor megjelenhet a gyógyító. Egyébként meg vállalja a büntetést nem is menekül el előle, és természetesen Dominiknak is szólni fog, hogy a napokban biztosan nem számolhat rá.* - Ha árnyékosulnál lehet, meg tudnánk így könnyen lépni. Miért nem próbáltad meg úgy?*Teszi fel a kérdést, bár sejti, hogy az angyal rájönne a turpisságra. Szóval ahhoz képest inkább így marad elől. Amúgy Naomi számára olyasmi lenne mintha a húga, nem fogja hagyni, hogy lábra lépjen arról ne is álmodozzon.*
    Naomi Verhoeven
    Naomi Verhoeven
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Ispotály        - Page 2 Empty Re: Ispotály

    Témanyitás by Naomi Verhoeven Szer. Júl. 25, 2012 1:45 am

    *Ha tudná, akkor bizonyára megtiszteltetésnek venné, hogy sikerült az első alkalommal levenni egy fiút a lábáról. A végén még kiderül, hogy a zord külső mögött egy elragadó teremtés rejtőzik, aki szeret egy burkot vonni maga köré, hogy a lenyűgöző énje ne sérülhessen.* De nincsen! És nem kell benyugtatózni! Csupán nem bírom a bezártságot, meg azt, hogy órák óta az ágyban fekszem. *Teszi karba morcosan a , de nem bírja sokáig, ő is felnevet. Aztán utána megmutatja a sérüléseit, és a srác irónikus szavaira megvonja a vállát.* - A legtöbbet vadászat miatt szereztem. Ez csak azért volt, mert kigáncsolt, és annak a mocsoknak vére elvakított. *Fintorog, majd mikor szóba kerül a Hetalia, akkor felhorkant.* - De Németország egy pszichopata volt. Te is az vagy, és csak ártatlannak tetted magad?*Néz rá gyanakodva, majd ismét felkuncog. Aztán mosolyogva hallgatja, ahogy Márk Domiról beszél.* - Hát, mivel Cameosos, ezért szerintem úgyis sokszor találkozom majd vele. Egyébként én is így vagyok a legjobb haverommal. Az ő az én Loeilem… *Mondja halkan, majd összeszorul a torka, hiszen eszébe jut a vitájuk. Lehajtja a fejét, az ajkába harap, majd felnéz Márkra, és mosolyt erőltet az arcára. * - Bocs, ha nem ismernéd, akkor a Loiel szó egy Rontásűző párost jelent, akik jóban-rosszban összetartva harcolnak a sötétség ellen. A köztük lévő kötelék bármilyen barátságnál és szinte már a testvéri viszonynál is szorosabb. *Magyaráz a srácnak, hiszen fogalma sincs arról, hogy Márk is olyan lenne, mint ő. Utána persze megint kap egy becenevet mire elhúzza a száját, és megint megüti a másikat.* - Kezd elegem lenni a beceneveidből. Naomi, Noémi, vagy Nao. *Morogja durcásan, mert ő aztán tényleg utálja, ha így hívják. Most tessék elképzelni egy hatalmas Rontásűzőt, akit Noncsikának hívnak…* - Nem úgy volt! Hanem azt visította, hogy „Egy Acerlottal senki nem tehet ilyet!”*nevet fel a lány, majd inkább visszahúzza Márkot, hogy ne pattogjon annyit. Egyébként a Syles szavaira csak huncutul elmosolyodik, és visszaszól.*- Ha neked azt mondanák, hogy nem járhatsz, akkor téged érdekelne? *Kérdez vissza, majd mikor az ölébe veszik, akkor felnyög egy picit.* - Vigyázz a hátamra. *Jegyzi meg halkan, majd a srác szavaira elmosolyodik.* - Tudom, de nem úgy néz ki, mintha érdekelne. *Vigyorog szélesen, majd rávágja, hogy menjenek végre.* - Mondtam már, hogy a pasikra könnyű hatni? *Pislog angyalian Márkra, hiszen nagyon jól tudja, hogy ha valamit ki akar provokálni, akkor elég szimplán gyávának titulálni. Aztán erre megint eszébe jut, hogy ezt Milannak is odamondta, és ismét rosszérzése támad.* - Mert nem tudtam felülni? *Szól vissza a srácnak, mert amúgy tényleg rég lelépett volna, ha képes lenne felállni. Egyébként Nao nem tudja még, hogy mit gondol Márkról, de az biztos, hogy szimpatizál vele. Azzal pedig hogy talpra álljon nem nyaggatja a másikat, mert neki ez így tökéletesen megfelel. El is érnek az ajtóig, de akkor… Úgy tűnik lebuktak.*
    Rebecca Taylor
    Rebecca Taylor
    .::Igazgató: Erethon::.
    .::Igazgató: Erethon::.


    Ispotály        - Page 2 Empty Re: Ispotály

    Témanyitás by Rebecca Taylor Szer. Júl. 25, 2012 2:09 am

    *Darius egész eddig az egyik hátsó helyiségben volt, és noha meghallotta, hogy érkezett valaki, de amikor kipillantott, már azt látta, hogy Naomi elvégezte helyette a munka lényegét, így visszahúzódik, és folytatja az egyik tudományos cikk olvasgatását. Ezzel meglehetősen jól el is foglalja magát. Mivel az ajtóra riasztóbűbájt tett, ha esetleg a Verhoeven lánynak nagyon mehetnékje támadna, nem aggódik amiatt sem, hogy esetleg a tudta nélkül történne valami odakint. Szóval ő nyugodtan ücsörög egy fotelben az este legnagyobb részében, néha meghall egy-két beszédfoszlányt, de mivel nem figyel oda, ezért nem jut el hozzá úgy igazán semmi. Amikor végez, kényelmesen kinyújtóztatja magát - a szárnyait is kitárja, és igazából úgy dönt, hogy nem is húzza be őket, mert ilyenkor este már kényelmesebb neki így -, aztán kilép az ajtón. És mit lát? Na, mit? Hát azt, hogy az a bizonyos fekete ruhás srác, akit már korábban egy pillantásra látott, amikor kinézett, éppenséggel ölben vinné ki a súlyosan sérült betegét. Darius idegesen szusszant, és felcsattan.* - Mégis hova készül a hölggyel, fiatal úr? A lányszöktetés egy ideje már nem divat. Azonnal tegye vissza Miss Verhoevent az ágyára. Az ifjú hölgynek pihenésre és fekvésre van szüksége, hogy begyógyuljanak a sebei, lehetne annyi esze, hogy megértse, okokkal tartom bent *pillant itt már Naomira, majd vissza Márkra, aki vélhetően azóta már visszavitte Naót az ágyba.* - Önnek kénytelen vagyok büntetőmunkát adni. Talán ha eltölt mellettem egy hetet gyakornokként, és végighallgat mindent a gyógyítás művészetéről, meg arról a felelősségről, ami azzal jár, hogy sérültek vannak a kezem alatt, megérti, miért kellett Miss Verhoevennek az ágyában maradnia. És nem érdekelnek a kifogásai! *teszi hozzá még gyorsan, mielőtt Márk megszólalhatna. Az alapvetően barátságos és kedves Darius erre kimondottan ugrik. Nagyon zavarja, ha megpróbálják kijátszani, amikor ő igazán, igazán segíteni próbál. Voltak már ilyen betegei korábban is... Sebaj. A lényeg, hogy most ügyel arra, hogy a lány visszakerüljön az ágyába, közli Márkkal, hogy holnap reggel nyolcra várja, majd elküldi a körletébe. Úgy tűnik, a fiúnak mozgalmas napjai lesznek az elkövetkezendő héten... Ez után még rendezkedik egy kicsit Nao körül, és ahogyan vizsgálja, megállapítja, hogy a hátán lévő sebeknek nagyon nem tetszett a mozgatás, és elkezdtek felszakadni.* - Tessék, kellett ez önnek, ifjú hölgy? Újra begyógyítom őket, azonban így holnap nem mehet el reggel, csak délután öt óra körül. Legközelebb remélem jobban átgondolja, hogy megpróbál-e megszökni az ispotályból... *bosszankodik egy sort, de végül szavainak megfelelően cselekszik, ellenkezést nem tűrve bead Naónak egy fájdalomcsillapítót és egy altatót - ami holnap kábé tízig kiüti -, majd leoltja a fényeket, felhelyez pár új bűbájt a lány ágya körül, végül ő is elvonul a saját hálójába, remélve, hogy az éjszaka nem tartogat más meglepetéseket...*
    Kamen Grozdan Branimir
    Kamen Grozdan Branimir
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Ispotály        - Page 2 Empty Re: Ispotály

    Témanyitás by Kamen Grozdan Branimir Pént. Szept. 14, 2012 7:16 pm

    *Kamen a mai éjszakát úgy tűnik, az ispotályban fogja tölteni. Nem félreértendő: nem beteg vagy sebesült, egész egyszerűen csak Darius megkérte, hogy vállaljon egy éjszakai műszakot, mert volna valami nagyon fontos dolga. Természetesen igent mondott, anélkül, hogy megkérdezte volna, miért kell elmennie, szóval úgy fél órája, egy utolsó kis okítás után elbúcsúzott a gyógyítótól, azóta pedig az ágyak körül rendezget. Persze nem Darius szobájában fog aludni: az ajtóval szemben lévő ágynál már le vannak pakolva a holmijai, az éjjeliszekrényen néhány vastag, kissé gyűrött könyv, meg egy mappa, tele jegyzetekkel. Ez az ő mai szállása. Egyébként a bukott egy fekete, finom anyagú pizsamát visel, és mezítláb van, mert már lefekvéshez készülődik. Éppen a védőbűbájokat ellenőrzi, meg azt, hogy minden készlet rendesen fel van-e töltve, a helyükön vannak-e a bájitalok, le van-e zárva a főgyógyító lakosztálya, és minden egyéb. Hiába, no, ez az első alkalom, hogy előfordult, hogy Darius teljesen rábízta az egész helyet. Hiába, a férfi is tudja, mennyit tanul, és mennyire komolyan gondolja: neki már bevallotta, hogy gyógyítóként akar majd dolgozni a jövőben, most már biztosan. Persze ezt senki másnak nem mondta még el, még Giselle sem tudja. A lány csak annyit láthatott, hogy sokszor elmerül valamiféle könyvekben meg papírokban, meg hát a szobatársai láthatják néha, amikor éppen rendezgeti a jegyzeteit, meg a gyakran könyvtárba járók tudhatják, hogy ott szokta kijegyzetelni azokat a bizonyos vaskos köteteket. Szóval eléggé titokban tartja az egész dolgot, nem teljesen szándékosan, igazából leginkább azért, mert nem akar magyarázkodni. Nem valami szociális mostanában, újdonsült barátjával, Andrew-val is leginkább csak közösen hallgatnak, noha ez a hallgatás felettébb megnyugtató. Hát, ez van. Kicsit megviselte, hogy megbukott. Halkan sóhajt egyet, ahogyan becsukja az utolsó, kötszereket tartalmazó szekrénykét is, kinyújtóztatja magát, majd kényelmes léptekkel az ágy felé indul, hogy nekiláthasson az esti programjának.*
    Delia
    Delia


    Ispotály        - Page 2 Empty Re: Ispotály

    Témanyitás by Delia Pént. Szept. 14, 2012 7:30 pm

    *Talán nem a legjobb ötlet volt belemerülni a nyomozásba és elindulni egy olyan úton amiben teljesen biztos volt, hogy egyedül nem tudja véghez vinni.*~Szép kis alku mondhatom..~*Gondolja magában. Ha visszamegy már biztos nem lesznek ott. Miért sebes a lába Reed Denkeynek? Erre egyszerű a magyarázat. Kergették őt London utcáin keresztül. Ugyan alakváltók voltak ezek, de nem tudtak rá ijeszteni.. Amarillát kereste ugyan és meg is találta. Legalább is a fogva tartóját.. Amikor megölte a másiknak a társát akkor estek neki.. A két szárnyú ajtó kinyílik az ispotálynak. A pólója szétmarcangolva, és a hasa alatt egy kisebb vágás nyom látható. Nilván ő maga nem tudta begyógyítani.. A lábán egy nagy harapás nyom és azért az arcán is látszik egy-két vér.. de az nem a saját vére. El van fuserálva a professzor és mivel nem szeretne elfertőződni holnapra mindenképpen helyre kell jönnie szóval ma már csak a pihenés marad.. meg a holnapi napra is.* - Elnézést.. valaki eltudna látni? Volt egy csodálatos találkozásom pár elvetemülttel. Szép jó estét kívánok.*Sántikál be a tanár és hát olyan.. ha megtámadják akkor sem a negatívumot nézi. Néha jót nevet azon, hogy nem tudják eltenni láb alól. Bár mostanában nem nagyon volt rá esély, készülgetett az órára és próbálja megismerni a diákjait. Szeret mindenkivel beszélgetni a múltkori Cameosossal is elbeszélgetett. A tinik rosszabbak, bár itt azért dráma folyik ezerrel. Szóval ugye besétál az ispotályba és igen.. ő nem érez fájdalmat, de azért tudja, hogy nem szabadna elvéreznie.*
    Kamen Grozdan Branimir
    Kamen Grozdan Branimir
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Ispotály        - Page 2 Empty Re: Ispotály

    Témanyitás by Kamen Grozdan Branimir Pént. Szept. 14, 2012 7:44 pm

    *Éppen lehuppanna az ágyra, amikor nyílik az ajtó. Szusszant egyet, és az ajtó felé fordul, majd meglepetten felvonja a szemöldökét, ahogyan meglátja Denkeyt.* - Jó estét, professzor. Foglaljon helyet *mutat a másik férfihez legközelebb lévő ágyra, majd ő maga is odasétál.* - Darius nincs itt, én vagyok a helyettese. Uram ég... Mi a jó fenét csinált magával? *kérdezi fejcsóválva, miközben alaposabban szemügyre veszi a férfi sebeit.* - Mindjárt kerítek önnek valami ruhát, addig is vegye le ezt a pólómaradványt, mert útban lesz. A nadrágot pedig tűrje fel a térde felé. Mi harapta meg? *kérdezi, de közben már pattan fel, és indul a főgyógyító lakosztálya felé. Be is megy, majd néhány perccel később visszatér a kezében egy fehér, könnyű anyagú nadrággal, meg egy hasonló színű, egyszerű rövid ujjúval. Ezeket le is rakja a szomszédos ágyra, és már megy is tovább, hogy összeszedje a megfelelő holmikat.* ~ Kell kötszer, az biztos. De le is kell fertőtlenítenem... És biztosan sok vért veszített, szóval kelleni fog vérpótló bájital is. Meg egy sebforrasztó, hogy gyorsabban gyógyuljon, meg lehetséges, hogy mérgezett volt annak az izének a foga vagy a nyála, szóval az ellen valami másmilyen típusú fertőtlenítő is kell ~ *futtatja végig a fejében a szükséges holmikat. Egyébként elég nagy csendben van, de ahogyan végigmérte Reedet, elég egyértelmű, hogy nagyon kíváncsi rá, mégis mi történhetett. Még egyszer sem fordult elő, hogy egy igazgató vagy igazgatóhelyettes jött volna az ispotályba, sérüléssel, szóval eléggé meglepődött, és érzi, hogy elég egyedi esetről van szó. Végül a bájitalos szekrényből még egy fájdalomcsillapítót is hozzácsap a készlethez, majd visszafordul, és nem bírja ki, hogy immár komolyabban rákérdezzen, hogy mégis mi a helyzet.* - Most igazán. Mégis mi történt? *érdeklődik, miközben lepakolja a holmijait a szekrényre, majd még elsiet egy kis lavórért, amit meg is tölt vízzel, meg egy rongyért, és ha Reed már levette a felsőjét, óvatos mozdulatokkal nekiáll letörölni a vért, miközben várja a választ a kérdésére.*
    Delia
    Delia


    Ispotály        - Page 2 Empty Re: Ispotály

    Témanyitás by Delia Pént. Szept. 14, 2012 7:58 pm

    *Talán nem éppen a legmegfelelőbb módja annak, hogy vidáman társalogjon, de amikor meglátja Kamen Grozdan Branimirt felvonja a szemöldökét.* - Fejlődő képes. Amilyen baj keverő volt, kezd jó útra térni.Legalább benő a feje lágya..*Jegyzi meg a fiatal férfinak és ugye udvariasan köszön neki. Emlékszik ám amikor találkozott vele, és az iskolában tanította. Meg büntetésen is volt nem egyszer. A kérdésre csak sóhajt.. Mélyen Amarillára gondol, hiszen őt kereste. Félig megtalálta, de mára már nem lesz ott.* - Vérfarkas, vámpír támadás plusz alakváltók.. nem számít. Apró összetűzés volt, de ezt igazán nem fogom az orrára kötni. Jobb az, hogy nem tudnak dolgokat addig legalább nyugodt dolguk lehet.*Jelenti ki és ugyan célozgat, de még is tárgyilagosa próbál beszélgetni a másikkal.*- Azt hiszem alakváltó harapott meg csak futottam aztán valahol London főtérén teleportáltam ide.*Mondja Kamennek. Nem mondja el azt az apró dolgot majd Sammaellel meg Tyaeloriával fogja ezt megbeszélni. Leveszi a felsőjét és végig néz a férfin majd ravaszul elvigyorodik.* - Démon létemre jobban nézek ki mint ön.*Azért ugye lazának laza tanár látható a humorán is. Ha kell viselkedik így is és viselkedik szigorúan is. Tud vérengző is lenni, de jelenpillanatban volt olyan önfejű és egyedül ment el.* - Egyébként majd átöltözök, ha a szobámba megyek be. Van még egy két elintézni valóm és biztosan állíthatom, hogy nem fogok itt aludni.*Jelenti ki határozottan és amit kijelent az úgy is van. Egyébként meg végig néz a fiatal férfin aki egykor nagy csibész volt. Amennyire emlékszik.* - Komoly.. igazán komoly. Mi hozta meg a változást?*Érdeklődik a srác felől és igen mindenkivel kommunikatív. Amikor büntetésbe vitte a fiúkat akkor is elbeszélgetett velük.. néha szívatta őket ugye, de nem bánta meg. Mindennek meg van a maga ára.*~Oh.. ott hagytam a telefonomat..~*Mérgelődik magában, de úgyse fogják felhasználni szóval.* - Szóval.. gyógyító lett magából?*Tér rá a fontos kérdésre és azért figyeli a srácot, hogy ügyködik.*
    Kamen Grozdan Branimir
    Kamen Grozdan Branimir
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Ispotály        - Page 2 Empty Re: Ispotály

    Témanyitás by Kamen Grozdan Branimir Pént. Szept. 14, 2012 8:09 pm

    *Az első megjegyzésre csak vállat von. Valóban, amikor a férfi tanította, még nem volt éppen felnőttesnek mondható, tulajdonképpen tényleg csak egy lökött kölyök volt. Aztán ugye elkezdi megvizsgálni a férfit, és a válaszra meglepetten ráncolja a szemöldökét. Szép.* - Értem. Nos, akkor vélhetően nem nagyon lehetett mérgezett vagy fertőzött a nyála, de azért hozok egy általános ellenmérget is, biztos ami biztos *morogja, szinte csak magának, aztán arra, hogy ő jobban néz ki, mint Kamen, csak felhorkant.* - Felettébb felnőttes, Egoizmus professzor *jegyzi meg, majd vállat von a ruhás dologra. Az biztos, hogy ő nem fogja leütni a pasast, hogy itt maradjon, szóval rendbe szedi, aztán mehet amerre lát, őt nem érdekli. Maximum ha esetleg nem bír valamelyik sebével, majd visszajön, ő meg átkötözi, és megjegyzi neki, hogy ezért kellett volna nyugton maradni. Szóval a ruhaszerzést kihagyja, egyből a szükséges eszközöket és bájitalokat áll neki összeszedni, igyekezve minél inkább a feladatára koncentrálni. Ez voltaképpen az első igazi megmérettetés, elvégre még nem fordult elő, hogy bárkit is Darius felügyelete nélkül kezelt volna, mindig volt segítsége, volt kire támaszkodnia, de most nincs, és ez azért némileg megrémiszti. Persze ebből semmi sem látszik, talán csak egy egész kicsi bizonytalanságot lehet észrevenni a tartásában, de azt is csak akkor, ha Denkey eléggé figyel. Aztán visszasétál az ágyhoz, a kérdésre pedig komoran megrázza a fejét.* - Sok minden történt, mióta eljöttem Roxfortból, maradjunk ennyiben *válaszolja, és érezhető, hogy ezzel igazából lezártnak tekinti a témát. Aztán elkezdi tisztogatni a sebet, a kérdésre pedig megrázza a fejét.* - Csak kisegítek *feleli kurtán. Persze ezzel megkérdőjelezhetné tulajdon hozzáértését, a helyzet azonban az, hogy a mozdulatain, amivel tisztogatja az ilyen-olyan sebeket látszik, hogy ha nem is profi, de tudja, mit csinál.*
    Delia
    Delia


    Ispotály        - Page 2 Empty Re: Ispotály

    Témanyitás by Delia Pént. Szept. 14, 2012 8:27 pm

    ~Csak nincsen semmi bajod…~*Gondolkodik, és igen már nem bírja magát türtőztetni. A gondolatai itt is és ott is vannak. Ha sokan tudnák amit Ethaneal tud, biztosan megmondják neki, hogy micsoda férfi.. ahogy meghal a felesége egyből a testvérébe beleszeret.. nem szép dolog valóban.Talán éppen ezért is nem beszél a dologról. Amúgy sem tudna kivel beszélni róla, de nem is teregeti ki a magán életét. Inkább óvja az embereket a bajoktól. Egyébként meg mindig is olyan ember volt, hogy nem beszél olyan dolgokról amiket nem igazán tart fontosnak. Legalább is a fiatalok előtt. Egyébként büszke a férfira és természetesen nem mondja ki.. Mindenképpen kíváncsi lesz arra mennyire fejlődő képes. Azt, hogy tanította és ment e neki igen..tisztában van a képességeivel. Az egoizmusra egyébként ártatlanul pislog, meg felnevet. Nem tehet róla néha-néha ki kívánkozik ez a dolog belőle olyankor nem tudja vissza tartani magát. A pólót ugye leveszi és kérdezi, hogy nem kell e bent maradnia. Van még dolga elég viszont tud magára vigyázni. Nos látszik.. egyből meg is sérül. Holnapra el fogja ezt tüntetni. Látja ám a bizonytalanságot arra csak haloványan elmosolyodik.* - Magából még nagy ember lehet Mr. Branimir.. ezt most megmondom önnek.*Feleli nyugodtsággal és aztán elkezd körbe nézni. Ne érezze a férfi magát oly bizonytalanul.* - Rendben. Ha nem szeretne beszélni erről akkor tiszteletben tartom. Tudja érdekel a régi diákjaim élete.. Nos ön meg. Majdnem minden héten nálam volt esténként.. bár akkor csak kis pörgős hiperaktív férfinak számított. Ifjoncnak helyesbítek.*Feleli komolyan és hagyja ugye, hogy a sebeit lekezeljék.* - Ügyes ön. Csak így tovább. Nem kell meghazudtolnia magát. Nyilván való, hogy a gyógyítás felé hajlik ami viszont jó jel. Akkor viszont nem értem miért pont a Mardekár.. A Griffendél a bátrabbaké és még is van némi jó szíve…*Feleli elgondolkodva és csöppet sem megbántani szeretné Kamen Grozdan Branimirt csak elmélkedik és vissza emlékezik.. Majd sunyin elmosolyodik és eszébe jut a holnapi nap.* - Nem felejtette el a holnapot remélem.*Kicsit sokat beszél, de próbál kommunikatív lenni a másikkal. Igen látszik, hogy törődik másokkal, de közben az aggódás is ott van valahol.*
    Kamen Grozdan Branimir
    Kamen Grozdan Branimir
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Ispotály        - Page 2 Empty Re: Ispotály

    Témanyitás by Kamen Grozdan Branimir Pént. Szept. 14, 2012 8:41 pm

    - Köszönöm, uram *biccent arra, hogy még nagy ember lehet belőle. Egyébként amikor látja, hogy Reed nem rá figyel, mély levegőt vesz, majd lassan kifújja, így amikor visszasétál, már a legkevésbé sem remeg a keze, és más egyéb bizonytalan jegyek sem látszanak rajta, szóval összeszedte magát. Darius mindig azt mondta neki, hogy ha a betegek azt látják, hogy bizonytalan a dolgában, ők sem fognak bízni benne, pedig arra szüksége van. A professzor visszaemlékezésére azért elenged egy halvány mosolyt.* - El kell ismernem, hogy tényleg elég gáz kölyök voltam *válaszol, miközben tisztogatja a férfi sebeit. A Griffendélre felhorkant, és félreteszi a rongyot, majd felkap egy kenőcsöt, és elkezdi lefertőtleníteni a problémás részeket.* - Lehet, hogy ez kicsit csípni fog *jegyzi meg, mielőtt nekilát, majd a munka közben érdemben is reagál a férfi szavaira.* - Akkoriban elég egyértelmű volt. Azóta sokat változtam, biztosan tudja, hogy cameosos vagyok, tehát már nem a legsötétebb ház tagja vagyok. Viszont a Griffendélbe a mai napig nem illenék be, hála istennek. Az a ház mindig is tele volt bohócokkal *szusszant. Hiába, no, Griffendél-Mardekár ellentét, benne is rendesen megvan.* - A lényeg akkor is az, hogy megváltoztak a körülményeim, és megváltoztam én is, és ha most osztanának be, nem tudom, hova kerülnék, itt viszont jó helyem van. Most ne mozogjon *szakítja félbe magát hirtelen, amikor végez a kengetéssel, és nekilát bekötözni a sebeket. Arra, hogy ugye nem felejtette el a holnapot, csak elmosolyodik.* - A mentálmágia órát? Én? Persze, hogy nem. Ne aggódjon, remekelni fogok *jegyzi meg, miközben rögzíti a kötést Reed dereka körül. Igen, most megcsillant valamennyi a régi Kamenből. A helyzet azonban az, hogy most valahogy nem annyira képes tanárként tekinteni a férfira, inkább amolyan munkatársként, akivel közösen dolgoznak valamilyen ügyért. Ez talán azért lehet, mert még nem volt órájuk... Lehetséges, hogy utána helyre kerülnek a dolgok. Ezen tűnődve nekilát, hogy bekötözze a férfi lábát is, és nem hoz fel következő témát. Mint említettem, nem különösebben beszédes.*
    Delia
    Delia


    Ispotály        - Page 2 Empty Re: Ispotály

    Témanyitás by Delia Pént. Szept. 14, 2012 9:07 pm

    *Nem tesz semmit a felől, hogy megdicséri. Hiszen tényleg jó
    példát mutat a fiatal Branimir és azért büszke rá. Végül is fejlődő képes valamilyen szinten és azért érdekli ám mi történik körülötte. Ha nem is mondja el a dolgok nagy részét… aztán amikor megszólal, a kölyök szóra csak felnevet.* - Maradjunk annyiban szenvtelen.. Aki nem volt képes tiszteletben tartani a szabályokat néha. Viszont tanult a hibáiból.*Mondja elismerően és érezheti, hogy a férfi tényleg laza stílusban beszél vele. Mintha egy kollégájával beszélgetne. Aztán a házat szóba hozza majd utána a csípésre nem felel semmit.* - Nem fogom érezni..*Mondja biztatóan és az, hogy ő bízik benne az egy dolog.. hiszen ismeri ám és tudja nem árthat neki. Miért tenné?* - A gyerekek egyébként soha nem tudják azt, hogy mit akarnak. Mindig változtatnak a dolgaikon főleg amikor ezt kérek amazt kérek.. plusz parancsolgatások. Szóval igen. Később mindenki belátja a mércét.*Feleli nyugodt halk hanggal majd figyeli ahogyan csinálja és fertőtleníti a sebét meg köti le. Hagyja magát.. szóval.*~Mennyire fog kiakadni a kedves kolléga ha beállítok hozzá így információkkal?~*Gondolkodik el magában és igen képes lesz megcsinálni, hogy bemegy így a kollégáihoz. A változásra egy mosolyt ad és igen látja a Cameost meg a gyógyítást.. és hát na.* - A hollóhátba tudnám elképzelni.*Fejezi be aztán csendben marad amikor elkezdi megcsinálni a sebét. Nem mozog és képes mozdulatlanul maradni. Igen.. hiszen az nem jó ha mocorog jobbra balra nem egy diákról van szó. Aztán szóba hozza az órát is és elégedetten mosolyodik el.* - Helyes! Hadd legyek önre büszke Mr. Branimir! Legalább megmutathatja a sok ide jött figurának, hogy mennyit fejlődött és mire képes. Ha bár sejtem önben több lakozik.*Feleli elég komolyan és aztán ugye a lába következik.* - Ezt azért nem kell levennem remélem. Nem szeretnék alsó nadrágban kint járkálni. Mit képzelnének a diákok?*Kérdezi Kamentől és elneveti magát, de elképzelte most ezt a jelenetet. Pedofil tanár járkál a folyosón.. micsoda élvezet. Pedofilizmus határai biztosan ki is rúgnák érte.*
    Kamen Grozdan Branimir
    Kamen Grozdan Branimir
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Ispotály        - Page 2 Empty Re: Ispotály

    Témanyitás by Kamen Grozdan Branimir Pént. Szept. 14, 2012 9:24 pm

    - Megtettem, amit tudtam. Egyébként meg tizenkét-három éves fejjel határozottan úgy láttam, hogy a szabályok arra valók, hogy megszegjék őket, de azt hiszem, ez a teljes mardekáros társaságról elmondható volt *jegyzi meg válaszként a férfi szavaira. Arra, hogy a másik nem fogja érezni a fertőtlenítőt, csak vállat von, aztán teszi a dolgát.* - Hát, igen. Mindenki sokat változik az idő folyamán *ért egyet, miközben fertőtlenít meg kötöz. A hollóhátra már nem bírja ki, halkan felnevet.* - Azért annyira még mindig nem vagyok szorgalmas, nem azért voltak olyan jó eredményeim, mert annyit tanultam volna *jegyzi meg vigyorogva. Aztán ugyebár rögzíti a kötést a férfi derekán, és közben a holnapi órára terelődik a szó.* - Megteszem, amit tudok, tanár úr *válaszol a biztatásra, és egyébként kissé meg van lepve. Régebben ugyanis annyira nem ápoltak jó viszonyt, hiszen Reed rendszeresen büntetőt adott neki, ő meg állandóan keresztbe tett nem csak neki, hanem voltaképpen majdnem a teljes tanári karnak. Eleven gyerek volt, na.* - Dehogy. Csak tűrje fel a térdéig, hogy el tudjam látni a sebet *válaszol a kérdésre. Egyébként benne nem indult meg különösebb képzet, szóval nem foglalkozik különösebben a másik nevetésével. Ezek után továbbra is csendben kitisztítja a harapást is, bekeni fertőtlenítővel, beköti, majd rögzíti a kötést, és feláll.* - Oké, ez ennyi. Most jönnek a bájitalok. Ezt a hármat kell bevennie *mutat az éjjelin maradt három üvegcsére, aztán ezzel ő végzett is, szóval hagyja a férfinek, hogy bevegye a varázsitalokat, miközben ő összeszedi a többi holmit, amiket eddig használt, és elpakolja őket. Ez után visszatér, és ellenőrzi, hogy Denkey bevette-e mind a három gyógyitalt. Ha igen, elégedetten biccent, felkapja az üvegeket, és miközben elindul az egyik szekrény felé, még egy utasítást hátravet a válla felett.* - Lehetőleg ne ugráljon sokat, amint lehet, kerüljön ágyba, és pihenjen. Véleményem szerint bármi is történt, a további intézkedések ráérnek addig, amíg kicsit összeszedi magát a szervezete. Meg hát én is aludnék, de ha nem marad nyugton, el fognak kezdeni vérezni a sebei, tönkremennek a kötések, és jöhet vissza, amit mondjuk úgy kihagynék, de szerintem ön is. Szóval a lényeg: ágynyugalom, amint lehet *mondja, és az utolsó mondatot már a férfi felé fordulva fejezi be. Elköszönni még nem köszön el, nem akarja kidobni a tanárt az ispotályból, főleg, mert igazából az lenne a dolga, hogy minden eszközzel itt tartsa... Ha egy diák lenne, meg is tenné, de nem fog leállni veszekedni egy felnőtt férfivel, hogy maradjon bent az ispotályban, szóval...*

    Ajánlott tartalom


    Ispotály        - Page 2 Empty Re: Ispotály

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 10:31 am