Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!

Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

Ispotály

Anonymous
    Vendég
    Vendég

Ispotály        Empty Ispotály

Témanyitás by Vendég on Hétf. Jan. 02, 2012 12:45 am

Az ispotályban alapvetően öt darab ágyat találhat a látogató - illetve rosszabb esetben beteg. A helyiséget két méretes ablak világítja be, sötétben pedig a falra szerelt lámpák szolgáltatják a fényt. A falon több helyen vidám színű képek találhatóak, valamint van egy óra is. Díszítésként még néhány cserepes virág áll egy-két emelvényen. Az ágyak egyébként meglehetősen kényelmesek, és mindegyik mellett található egy szék is. Ha több a beteg, mint a rendelkezésre álló ágy, a szoba elkezd újabb helyekkel bővülni.

Írta: Sammael Crow

Ispotály        14470397_d70def489ec337453db5218ae1f2f474_m
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.

Ispotály        Empty Re: Ispotály

Témanyitás by Fredrik Laine on Kedd Márc. 13, 2012 3:59 pm

*Halk nyikorgással nyílik az ispotály ajtaja, és egy eléggé gyakran látott illető érkezik ide. Egy magas lidérc fiú zsebre vágott kézzel közelít az egyik ágy felé, ahol egy szőke hajú lány fekszik. A fiú egy pillanatra megtorpan előtte, majd halványan elmosolyodik, lehajol, és megigazítja Lily takaróját.* ~ Úgy látszik alszik. Akkor nem keltem fel, aludjon nyugodtan. *Gondolja magában az idősebbik Laine fiú, majd elkéri Dariustól az ispotály gépét, és oda megy az Alex melletti ágyhoz. A srácnak biccent, de hát nem igazán hall, mert a fülhallgató a fülében, másrészt nem akarja felkelteni az alvó lányt. Így felül az ágyra, leveszi a cipőjét, és megnyit egy koromfekete oldalt. Kattintgat párat, gépel egy-két sort, majd bezárja a lidércek számára olvasható blogot, és csatlakozik chatre. Nemigazán szól most Alexhez, mert Alex tuti felkeltené a lábadozó lányt, annak pedig Fredrik nagyon nem örülne.*

Egy gyilkos, kit arra neveltek, hogy álljon bosszút szülei elvesztéséért. Egy fiú, aki csak átlagos életet akart élni. Egy lidérc, ki rengeteg dolgon ment keresztül az öccsével és a barátaival. Egy harcos, akinek talán még sincs kőből a szíve.  Egy számítógép zseni, aki programozásból él. És egy árny, aki egy angyalba szerelmes. Ki tudja, meddig titkolhatja az érzéseit mások elől? Ki tudja, mit szólnának a nevelői? Ki tudja, mennyire szereti a lányt? Vajon képes arra, hogy tegyen magasról az angyalok és a lidércek közti viszályra, arra hogy a Lidércvadász miatt haltak meg a szülei és a fajtársai? Vajon képes lenne-e megállítani a mennybéliek és az árnyak közt dúló háborút? Nos, ez még a jövő zenéje…

Tyla Perathon (és Lily Holloway) különc kockája és Elias Laine ikertestvére
    Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Kedd Márc. 13, 2012 4:05 pm

*Egy szőke fiú fekszik az ispotály egyik ágyánál. A szőke hajú lány valóban alszik a másik meg a telefonját nyűzteti, hiszen a drágalátos barátja himnuszokat rakott fel és azokat kell hallgatnia. Fintorog, egy sort majd természetesen fogja és a fél lábát kilógatja. Az érkező Fredrikre felvonja a szemöldökét azért számára érthetetlen, hogy ő miért jár ilyen sokat, de majd úgy is rá kérdezz. Ő is biccent látja, hogy gépezik, és a szemeit forgatja.* - A hálóban is tudod nyűztetni.*Mondja vigyorogva és a fejében igen megint az jár, hogy hiperaktívkodna.* - Egyébként mi a pálya?*Teszi fel a kérdést a gépező srácnak és természetesen nem hangosan hagyja aludni a kislányt vagy jobban mondva nem olyan kislányt.*
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine

Témanyitás by Fredrik Laine on Kedd Márc. 13, 2012 4:12 pm

*Egyébként Frednek az is feltűnt, hogy Alex a mobiljával szórakozik így hát ezért sem foglalkozott vele különösebben. A gépezéses dologra felvonja a szemöldökét.* - Életjelet adtam magamról, ha az öcsém keresne akkor tudja hol talál.* Mondja halkan, majd azért a csipkelődésre piszkálódással felel.* - Különben is, ha én kocka vagyok akkor te mobilmániákus. Soha nem láttalak még úgy hogy ne a telefonodat piszkáld. Rá kéne vennem Gist, hogy a telefon árt az egészségednek. Akkor talán elkobozná tőled. *Vigyorog pimaszul, de nem bántásnak mondja. Csak, ha már lekockázzák... Akkor Alex tudja meg, hogy ő meg egy telefonfüggő. A mi a pálya kérdésre csak megrándítja a vállát.* - Semmi extra. Túl nagy a nyugalom szóval most azzal szórakozok, hogy Lace-t folyton kizárom a hálózatból. Meg Lassét és a srácokat ráuszítottam Chase-re, hogy tájékozottak legyünk.* Mondja halkan, és néha-néha oldalra pillant, hogy a lány még alszik-e. Nem tudja miért, de fontos neki, hogy Lily jól érezze magát, vagy hogy mindent megkapjon, amit csak szeretne.*

Egy gyilkos, kit arra neveltek, hogy álljon bosszút szülei elvesztéséért. Egy fiú, aki csak átlagos életet akart élni. Egy lidérc, ki rengeteg dolgon ment keresztül az öccsével és a barátaival. Egy harcos, akinek talán még sincs kőből a szíve.  Egy számítógép zseni, aki programozásból él. És egy árny, aki egy angyalba szerelmes. Ki tudja, meddig titkolhatja az érzéseit mások elől? Ki tudja, mit szólnának a nevelői? Ki tudja, mennyire szereti a lányt? Vajon képes arra, hogy tegyen magasról az angyalok és a lidércek közti viszályra, arra hogy a Lidércvadász miatt haltak meg a szülei és a fajtársai? Vajon képes lenne-e megállítani a mennybéliek és az árnyak közt dúló háborút? Nos, ez még a jövő zenéje…

Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Kedd Márc. 13, 2012 4:25 pm

*Csak hallgat és túlságosan is nagy a nyugalom és a csend. Alex rendes lenne Fredrikkel? Ő egy lidérccel? Nos, néha fordulnak elő váratlan pillanatok és események.* - Ahham jól van..*Mondja, vigyorogva a telefon mániákusra csak felvonja a szemöldökét.* - Héééé! Nem vagyok mobilfej csak az a hülye gyerek.. Kitalálta, hogy legyen művészi hajlamom és himnuszokat rakott fel a telefonomra, de azt is megoldotta, hogy nem tudom őket letörölni.*Mondja duzzogva és Gisnél is gyilkosan néz.* - Úgysem tudja elvenni.*Mondja fújtatva és összefont karral, mint egy kislány. Igen természetesen jogosan. Lacenál felröhög, amikor mondja, kizárja őt a rendszerből.* ~Akkor azért volt olyan feszült.. ~*Gondolja magában.* - Gonosz.. nem baj jól teszed, megérdemli.*Mondja felnevetve.* - Chaset én szeretném megölni.*Mondja szemet forgatva.* - Egyébként, ha nem vagyok intim, akkor miért jársz ide gyakran?*Kérdez rá persze nem bántás képen, de tényleg kíváncsi rá.*
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine

Témanyitás by Fredrik Laine on Kedd Márc. 13, 2012 4:37 pm

*A képernyőre mered, és csak félig figyel Alexre. Majd csak akkor szólal, ha valamire tud is reagálni.* - Kicsit sem vagy az. Á nem. Viszont légy szíves vegyél vissza a hangerőből, mert felkelted. *Mondja halkan, a himnuszos dologra felhorkant.* - Van finn himnusz is? *Érdeklődve fordul a srác felé, majd a Gises szavakra kuncog.* - Hidd el elkobozza. *Vigyorog szélesen Fredik, majd kijelentkezik chatről, és googlebe írogat valamit.* - Ha nem bír nyugton maradni akkor megérdemli, hogy szívassam. *Vonja meg a vállát, majd rondán néz Alexre, hogy figyeljen a hangerőre, mert ha Lily felébred rájuk akkor nagyon morcos lesz.* - Chase-t én fogom ölni haver. Gondolj már bele! Ha te megölsz valakit akkor bármelyik pillanatban megbukhatsz. Én lidérc vagyok, az életem része a gyilkolás. Nehogy azt hidd, hogy csak angyalvadászatra képeztek ki. Legyen démon, vérfarkas, vagy vámpír... Bárkit levadászok, aki árt az ismerőseimnek. *Mondja halkan, de komolyan néz a fiúra, és beközli Alexszel, hogy ő fog végezni a vérszívóval. Mikor feltesznek neki egy kérdést akkor felvonja a szemöldökét.* - Aggódom a személyes biztonságodért. Amúgy nem. Lilyhez jövök. Szeretném, hogy jól legyen. Destinyvel találtunk rá, és örülnék neki, ha mielőbb felépülne. Miért kérded Marceau? Már azt hitted, hogy miattad járok erre? *Magyaráz, majd halkan felnevet, de nem olyan hangosan, hogy a szőke lány meghallja.*

Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Kedd Márc. 13, 2012 5:06 pm

*Csak bámul előre, amikor abba hagyta a telefonbirizgálást.* - Persze nem vagyok. Bocsesz.*Mondja a fiú és igen ő azért próbál halkan beszélni.* - Van..*Mondja szemöldökét felhúzva és természetesen tényleg nem érti mire jó ez.* - A Francia himnuszt már tudom kívülről Húgi örömére..*Mondja felkuncogva.* - Nem fogja.*Nyelvet ölt az elkobzásra és tényleg nem lehet elvenni tőle.* - Na, igen. Egyébként.. Az a hülye bukott angyal szárnyak nélküli angyal él. Aki majd nem megölte Kament..*Mondja szemet forgatva, hiszen tegnap látta a Kamerában, amit mutatott Lace neki. Chaseről kezdenek el beszélni majd ugye Fred is leállt vitázni. Vagy is baráti traccs parti.* - Értem én, viszont vámpírvadászatra képeztek ki és nem hiába van olyan felszerelésem. Tudod szerintem így is meg buktam azzal, hogy „apámmal” végeztem. Na, jó ennyire őszinte nem leszek, csak ha már indíték kell. Ja és azért, mert a fogadott öcsém meghalt.*Mondja Alex és tényleg az-az igazság, hogy ezek után, ha harc hát legyen. Még elvitázhatnak itt évezredekig akkor sem fognak dűlőre jutni.* - Destinyvel? Nocsak. Azt hittem ő a gyilkolásról híres.*Mondja gúnnyal és a másik lábát is lelógatja.* - Azt hittem szerelmes vagy a lányba egyébként.*Mondja vigyorogva és felvonja a szemöldökét.* - Összeillenél vele.*Mondja mosolyogva és Alex próbál fel állni.* - Na akkor én nem bírok tovább feküdni.. Járni akarok MOST!*Jelenti ki és megint rá jött a 10 perc.*
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine

Témanyitás by Fredrik Laine on Kedd Márc. 13, 2012 5:44 pm

- Semmi gond, de tényleg szeretném, ha kipihenné magát. *Mondja halkan a fiúnak. De amúgy Fredrik túlzottan gondoskodó most, különösen Lilyvel szemben.* - Az király. Majd egyszer átküldhetnéd. *Vigyorog szélesen, mert neki még nem volt ideje a finn himnuszt a telefonjára felrakni. pedig imádja, nagyon imádja Finnország himnuszát.*Vigyorog szélesen a lidérc, és nem különösebben reagál a másik hisztizésére.* -Ő lehet nem, de én el tudom szedni. Meg vannak rá a módszereim.*Vigyorog pimaszul, és erőteljesen az árny-képességre célozgat. Az angyal említésére viszont egyre komorabb lesz az arca.* -Jó hogy szólsz... *Morogja a fiú, és fogja a laptopot, és chaten ír Lassének, aki majd továbbadja az otthoniaknak.* - Miért nem szóltál előbb? *Kérdez komoran a fiú miközben gyilkosan pillant a másikra.* - Elhiheted, hogy nem érdekelnek az indokaid. Még arra sem vagy most képes, hogy megvédd magad Őrangyalkám. Én viszont tudom mi kell egy vámpír ellen. Gyors és láthatatlan is vagyok, és elég hamar lekaszabolok egy tucat vérszívót, ha kell. Tehát te ülj nyugodtan a seggeden, és hagyd a tapasztaltabbat háborúzni! *Súgja halkan, de azért Fredrik tekintetén látni lehet az elszántságot. A destinyis dologra csak felhorkant.* - Többet gyilkoltam már, mint ő... *Suttogja maga előtt, majd a lilys ügyre felkapja a fejét és ezáltal felvonja a szemöldökét.* - Szerelmes? Mikre gondolsz Marceau... Méghogy én szerelmes... Elképesztő vagy. *Mondja a másiknak miközben csúnyán néz a másikra. Az összeillésre csak megvakarja a fejét és a szemét forgatja. Amikor Alex megpróbál felülni akkor Fredrik felpattan, és visszanyomja az ágyba.* - Ne mozogj Marceau, mert a seggedbe olyan nyugtató adok, hogy hónapokig nem állsz fel! *Sziszegi a fiú, és nem hagyja a másikat felállni.*

Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Kedd Márc. 13, 2012 6:17 pm

- Nyugodj meg én is szeretném. Egyébként aranyos csajszi szóóval.*Mondja a srác és megvakarja a fejét.* - Átküldhetném most is csak annyira elintézte a telefonomat, hogy végtelenesítette a zenéket.*Mondja szemet forgatva és már szeretne más zenéket is hallgatni.* - A francia himnuszt akkor is tudom a Finn himnusz érdekes hangzás. De szívesen megtanulnám.*Mondja vigyorogva és elismerően bólint. Azután elkezdenek beszélgetni minden féléről. A módszerekre csak gyilkosan néz és durcásan. Az után beszélgetnek arról, hogy Chase és Angeline is szóba kerül.* - Én is tegnap tudtam meg nyugi. Még Lace mutatta meg Zsenikém.*Mondja szemet forgatva és ugye lelóg mind a két lába. Na ő most járni akar nem bír megmaradni egy helyben. Aztán hallja, hogy képes nem megvédeni magát, amiben lehet, igaza van, viszont edz amint megjavul. Az őrangyalkámra csak pislog.* ~khm. Oké.. ezt rosszul hallottam?~*Teszi fel magában a kérdést..* - Mit is mondtál nekem?*Teszi fel a kérdést és csak ül a srácra.* - Az lehet. Kamennel versenyezhetsz..*Mondja lidércül és felvonja a szemöldökét. A szerelmesre csak vállát vonja meg. Tényleg el tudná őket képzelni együtt. Csak kicsit furcsa lenne. A mozgásra ugye csak gyilkosan pislog.* - Szerezz nekem egy tolószéket, de én járni szeretnék vagy menni bárhová. Vagy esküszöm megint szárnyra kapok.*Mondja szemet forgatva.* - Figyelj. Ugye tudod, hogy egy barom vagyok?*Teszi fel a kérdést és komolyan néz a másikra.*
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine

Témanyitás by Fredrik Laine on Kedd Márc. 13, 2012 6:30 pm

- Amúgy tényleg az, de nagyon törékeny. Halálközeli állapotban találtunk rá, ha nem rohanok fel vele Dariushoz akkor talán nem lenne köztünk.* Csóválja a fejét, és megint Lily felé pillant. A telefonos dologra csak vigyorog és kinyújtja a kezét.* - Ha gondolod akkor feltörhetem. Csak akkor add ide. *Majd ha megkapja a mobilt, vagy nem akkor visszahúzza a kezét, és Alexre szegezi a tekintetét.* - A francia egész jó, de a finnt jobban szeretem. Valószínűleg azért, mert nem francia vagyok... *Vakarja a fejét a lidérc, majd a megtanulásos dologra felpillant.* -Elias biztosan segít. Én kihagynám... Nem szeretek énekórát tartani.*Fintorog egy sort. Amúgy megtanítaná ő is, csak na. Azért még nincsenek ilyen jóban Alexszel.* - Aha. Hát akkor is szólnod kellett volna. *Mondja, majd a Zsenire elvigyorodik.* -Tudom, hogy az vagyok. Nem szükséges tovább növelni az egómat. *Szélesen vigyorog, majd mikor visszakérdeznek akkor megismétli magát.* - Őrangyalkám. Hiszen az vagy, nem? Akkor meg nyugodtan hívhatlak annak. *Fintorog egy sort, de hát ezt a tényt is el kell fogadnia. A Kamennel való versengésre csupán felhorkant.* - Túl kispályás hozzám képest. *Rándítja meg a vállát, majd a tolószékes dologra elvigyorodik.* - Akkor várj egy kicsit. *Mondja, majd szépen elsétál Dariushoz, hogy kér egy tolószéket. Abba besegíteni Alexet, majd az ispotályban kezdi tologatni.* - Öregem, úgy érzem magam, mintha egy vén nyanyát tologatnék. Amúgy irtó büdös vagy. Mikor fürödtél utoljára?* Húzza fel az orrát. Kellett neki szívességet tenni Alexnek.* - Egyébként a te szárnyaidat is levágnám, ha nem maradsz nyugton, de el tudom intézni, hogy vissza lehessen ragasztani. *Vigyorog még szélesebben a srác. A kérdésre felhorkant és egyből rávágja a választ.* - Tudom. Mindig is az voltál. de most miért is? *Elengedi a széket, és hagyja, hogy Alex maga tologassa magát, mert ő már megunta.*

Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Kedd Márc. 13, 2012 7:01 pm

- Az gyönyörű…Akkor jó, hogy arra jártatok egyébként.. Eléggé ügye vagy, de van egy érzésem, hogy nem te támadtál.*Jegyzi meg és pislog, nagyokat majd utána a telefonját oda adja és megvakarja a fejét.* ~ Túlságosan is sok a lidérc ismerősöm és természetesen az agyamra ment a jó fejség.~*Gondolja magában és úgy érzi, hogy ez csak álom és fel fog ébredni és ugyan úgy marni fogják egymást. Pedig ez az idilli állapot tökéletesen tetszik neki és nincsen marakodás és harc.* - Jól van, egyébként nem tudom. Majd megdumáljuk, amikor van kedved énekelni Fredrik 2.0? Egyébként viccelek igazából Elias tökre aranyos, ha nem együtt jártok, simán összetévesztelek titeket.*Mondja vigyorogva és tényleg Amennyire hasonlítanak egymásra..* - Az ének órára meg van a tanárom egyébként kíváncsi lennék a hangodra.*Mondja szemet csillogtatva aztán tovább beszélnek.* - Jó boccs. Máskor szólók előre apuci, ha látlak.*Mondja durcásan és összefonja a karját és szipog.* - Mellesleg amúgy is szóltam volna csak Branimirnek nem.*Mondja komolyan és Kamennek a nevét csak gúnyosan mondja ki. Azután fogja magát és természetesen föl akar kelni. Azután hozzák a tolószéket és ugye bele ül. A tolószékes poénra felröhög, és a fejét vakarja.* - Még lehetnek ilyen idilli emlékképeid.*Mondja csipkelődve és tényleg csak viccel. Aztán mondja, hogy mekkora barom és rákérdeznek, aztán válaszol rá.* - Mert ha nem ölöm meg a vámpírt akkor nem lenne ez és nem keveredtem volna az egészbe bele.*Mondja és csak csendben figyel maga elé. Tényleg beverhette a fejét, hogy neki mondja el a problémáit pedig múltkor még marakodtak.*
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine

Témanyitás by Fredrik Laine on Kedd Márc. 13, 2012 7:22 pm

- Hát nem jártunk, mert oda hívtak minket. Egy elmegyógyba kerültünk. Pont neked való hely. Talán tudok szerezni neked beutalót, ha szeretnél.* Lidércesen vigyorog, mert angyalian nem tud, de ha angyal lenne akkor úgy vigyorogna. A támadásos dologra megvonja a vállát.* -Figyelj, kinyitottam a rejtek ajtót, Destiny berobbant a terembe, és lekaszabolta a dokit. Én meg úgy voltam vele, hogy rohanjon fejjel a falnak, én szép lazán besétálok, amíg eltereli az ellenség figyelmét. Aztán mivel ő kezelésbe vette az eldeformált angyalt addig én megmentettem Lilyt. Egyébként meg én is végeztem volna a dokival, de hát a csajszi nem állított fel semmilyen taktikát csak berohant, és az első lényt akit meglátott azt levágta. Amúgy meg hiperaktív volt. Így is én szedtem ki az infókat a szellemekből, mert ez a hülye elfutott egy tök ártalmatlan szellem elől. *Újabb vállrándítás következtében meséli el a dolgokat. Lehet, hogy nem ő vágta le azt az őrültet, de attól még ő segített többet a lánynak, és ő vigyázott rá. nem pedig Destiny. A telefont elveszi, és zsebre vágja.* - Este visszahozom feltörve.*Mondja a fiúnak, de amúgy esze ágában sincs visszaszolgáltatni a mobilt holnap reggelig.* - Fredrik 2.0-ának van neve is. *Morogja halkan, és a többire csak vigyorog.* - Ez van. Amúgy, ha ismernél minket akkor meg lehetne különböztetni minket. *Az éneklésre megvakarja a fejét.* - Álmodj róla. A hangomat nagyon kivételes esetben fogod hallani. *Morogja a srác, az ének tanár az nem is érdekli. Az apucis dologra gyengén tarkón vágja Alexet.* - Ezt ne. Ha lehet akkor az "anya" és az "apa" szót mellőzd a közelünkben, főleg Elias előtt ne emlegesd.*Mondja komoran, mert nem szereti ezeket a szavakat mástól hallani.* - Mi bajod van Kamennel? Komolyan. Eddig vele voltál jóban. Mi a francot csináltatok, hogy ennyire megutáltátok egymást? Rosszabbak vagytok, mint az óvodások. Lépjetek már túl a sérelmeiteken! Gondolj a húgodra. Szerinted ő örül neki, hogy a bátyja és a párja veszekszik? Nagyon nem. Ne akarjátok, hogy választania kelljen kettőtök közül, mert ahogy eddig ismerem akkor inkább lemond mindkettőtökről, minthogy elárulja a másikat. *Kérdez rá az ügyre, mert már kezdi kicsit idegesíteni. Az idilli emlékekre meg csak forgatja a szemét.* -Szeretnék még ilyeneket? tudod mi lenne idilli? Ha a Cameosos fiúk jóban lennének, na az csoda lenne! *Szól vissza a másiknak, majd Alex hülyeségéről kezdenek beszélni.* Valóban barom vagy. Viszont ez már megtörtént. Ez már a múlt. Tudom, én beszélek, de túl kell tennetek magatokat rajta! Ha nekem menni fog akkor nektek is. Kezdjetek könyörgöm tiszta lappal, mert elintézem, hogy egy szobába zárjanak titeket az idők végezetéig, és semmi nem lenne ott. *Morogja tovább a fiú, majd mikor meghallja Lily hangját akkor ott hagyja Alexet, és odasiet a lányhoz. Beszélgetni kezd a szőke hajú lánnyal, aztán Alex ha akar akkor becsatlakozik.*

Lily Hollow
    Lily Hollow
    .::Diák::.

Témanyitás by Lily Hollow on Pént. Márc. 16, 2012 1:26 pm

*Egy szőke hajú lány kényelmesen ücsörög az ágyán, az ablak felé fordulva, kifelé bámulva. Mélyen elmerült a gondolataiban, most éppen azon tűnődik, hogy milyen lesz majd az élete itt a Fyronban. Persze erről egyből Fredre terelődnek a gondolatai, amire mosoly ül ki az ajkára. Noha érzi a fiún, hogy amaz képes eléggé bunkón is viselkedni, de vele mégis nagyon kedves. Igazság szerint iszonyatosan hálás a lidérc fiúnak, mert a segítsége nélkül valószínűleg lelkileg sokkal de sokkal lassabban jött volna rendbe. Egyébként az ágy mellett ott pihen egy sporttáska, benne pár ruhával, meg néhány fényképpel, hiszen a mai napon már felköltözik a toronyba. Persze nem véletlenül ücsörög még mindig itt, amikor már reggel is elhagyhatta volna a helyiséget: Fredrik mindig ilyenkor szokta meglátogatni, ő pedig szeretné személyesen elmondani neki, hogy végre kiengedik, és megkezdheti az új életét. Egyébként a holmikat a húga küldte el neki: Lily írt egy levelet a lánynak, hogy elveszítette mindenét, így Cornelia összeszedett, amit tudott, és mindezt egy telefonnal együtt elküldte Fyronba, persze az Intézmény vezetőinek tudta nélkül. Így hát a lány körül-belül tíz perccel ezelőtt tette le a telefont, és most már nem igazán tud mit kezdeni magával: szabadulna is már az ispotályból, de maradna is, mert meg kell vallani, kissé fél kilépni ezek közül a falak közül, amelyek a biztonságot jelentik neki a hegyi szanatórium után... Kissé megborzong, és úgy dönt, hogy inkább visszatér a gondolataiban Fredre: a fiú legalább olyan biztonságérzetet ad neki, mint az ispotály erős falai...*

Soha semmi borzalom nem tűnik el csak úgy, nem válik semmivé, hiába is tűnik úgy időről időre. A múlt elől, a változások elől nem lehet elmenekülni. Az átok akkor is elér, magába szippant, és megváltoztat mindent...

Rebecca Taylor megátkozott, egykori angyala
    (Egykori nevén Lily Holloway.)
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine

Témanyitás by Fredrik Laine on Pént. Márc. 16, 2012 1:41 pm

*Ragyogóan süt a nap, az ég pedig meglehetősen derült a múltkori viharhoz képest. Ebben a jó időben a Cameosos lidércek az edzés székhelyét az udvarra helyezték át,így hangos nyögések és puffanások szűrődhetnek be az ispotályba. A nyitott ablak előtt hangos puffanás hallatszik, és egy lidérc válik láthatóvá. Két kezével támaszkodik miközben guggol. Felegyenesedik odaszökken az ablakhoz, és kikiált.* - Megállj csak Fält! Ezt még visszakapod! *Nevet Fredrik, mert ő az a bizonyos lidérc.* ~ Esküszöm beváglak a tóba, ha találkozok veled. *Morfondírozik magában, majd megfordul, és felméri, hogy hová is csöppent. Amint megfordul észreveszi, hogy az a hülye az ispotályba lökte be és az is feltűnik neki, hogy Lily még mindig itt ül bent. * - Szia. Hát te hogyhogy még itt vagy? halványan elmosolyodik, és odamegy a lány ágához.* - Ilyen szép időben igazán sétálhatnál egyet. A birtok nagyon szép csak ne akadj össze Lassével, mert akkor az agyadra megy. *Mondja a fiú, és megáll az ágy mellett. A táskát észreveszi, és felcsillannak a szemei.* -Nocsak. Csak nem költözködsz? *Érdeklődik jókedvűen a fiú. Igen, Lily túlzottan jó hatással van a Laine fiú kedvére. *

Lily Hollow
    Lily Hollow

Témanyitás by Lily Hollow on Pént. Márc. 16, 2012 1:56 pm

*Ahogyan nagyban gondolkozik, nyögések és puffanások zavarják meg a nyugalmát. No, nem mintha annyira magára venné, de egyből elkezdi érdekelni, hogy mégis kik lehetnek azon. Már éppen úgy döntene, hogy feláll, és megnézi, mi folyik odakint, amikor egy sötét folt bezúg az ablakon, majd egy pillanattal később már Fredrik pattan fel, és kiabál ki az ablakon. Ezekre a szavakra Lily nem bírja ki, és csengő hangon felnevet. Aztán persze Dariust is lehet hallani, amint rászól Fredre, hogy halkabban kiabáljon az ispotályban, aztán visszatér a dolgához.* - Szia, Fred *mosolyog rá vidáman a fiúra.* - Hát... Gondoltam megvárlak, hogy ne lepődj meg, ha nem találsz itt. Bár nem számítottam rá, hogy így fogsz beesni *nevet fel. Közben maga mellé mutat az ágyra.* - Nyugodtan ülj csak le. Egyébként nekem eléggé nehéz az agyamra menni. Azt hiszem, kötélből vannak az idegeim *mosolyog. A költözésre ez még jobban kiszélesedik, és a lány vidáman bólint.* - De igen. Darius azt mondja, hogy most már elég jól vagyok ahhoz, hogy az ő szavaival élve belevessem *itt a kezével idézőjelet mutat* magam az iskolai életbe. *Ez után az ölébe teszi a kezét, és egy pillanatig csendben van, majd hosszú szempillái alól kissé aggodalmasan felpillant Fredre.* - Csak az a baj, hogy kicsit félek kimenni innét. Úgy értem jó ideje ez az egyetlen hely, ahol biztonságban éreztem magam... ~ És te vagy az egyetlen személy, akivel ~*teszi még hozzá gondolatban. Talán azért bízik meg ennyire a fiúban, mert főként őt tartja számon megmentőjeként, noha tudja, hogy Destiny is ott volt, mégis... Fredrik rendszeresen látogatta - nem, mintha ezt elvárta volna -, itt volt vele, segített neki és ez... Ez az, amivel ennyire elnyerte a bizalmát.* - Viszont már tudni, hogy erethonos leszek. Milyen emberek vannak ott, Fred? *kérdezi a fiút. Persze tudja, hogy az a Cameos táborát erősíti, mégis reméli, hogy talán ismeri az erethonosokat is, és tud mondani valamit arról, hogy mégis hova fog kerülni.*

Soha semmi borzalom nem tűnik el csak úgy, nem válik semmivé, hiába is tűnik úgy időről időre. A múlt elől, a változások elől nem lehet elmenekülni. Az átok akkor is elér, magába szippant, és megváltoztat mindent...

Fredrik Laine
    Fredrik Laine

Témanyitás by Fredrik Laine on Pént. Márc. 16, 2012 2:15 pm

*Hát azt a nagy foltot, amit Fredrik képez nem nehéz észrevenni. Aztán mikor ő totál el van foglalva azzal, hogy Lassével üvöltözzön igazából alig jut el az agyáig Lily nevetése, de Darius kérését meghallja.* - Bocsánat. Nem volt szándékos. *Mondja halkan az agyal gyógyítónak, de nem különösebben szokta érdekeli hol ordibál.* - Ó, értem. Kedves vagy, de azt hiszem úgyis megtaláltalak volna. *Halványan mosolyog, a beesésre meg zavartan vakarja a fejét.* - Arról igazából nem én tehetek. A haverom elnyújtotta a szokásos birkózást, aztán egy pillanatra nem figyeltem, erre a hülyéje bedobott az ablakon keresztül ide. Szóval... *Magyarázkodik a fiatal lidérc, de hát ez így volt. Nincs mit szépíteni.* - Nem köszönöm. Most nem ülnék le. Ahhoz túlságosan is bennem van az adrenalin, hogy leüljek. *Motyogja halkan, de amúgy tényleg. Ilyenkor kell egy kis idő mire kizökken a gyakorlatból, és végre lenyugszik.* - Örülj neki, de azt hiszem Lasse mindenkit kikészít. *Vigyorog a fiú, és karba tett kézzel áll még mindig a lány ágya mellett.* - Az remek hír. Akkor ne lustálkodj kislány, hanem állj fel, és sétálj egyet! *Vigyorog még szélesebben a srác, majd egy pillanatra elkomorodik.* - Figyelj nem kell félned. Biztonságos a hely. Jó, oké. Kivéve a Sylorinát, mert ott elmebetegek vannak, de azok meg nem sok vizet zavarnak... és úgyis megvédünk szóval ne aggódj. *Bátorítóan rámosolyog a lányra, és kinyújtja a kezét, hogy felsegítse. Amikor megmondják, hogy erethonos lett a másik akkor jókedvűen felnevet.* - Hát vannak ott kapcsolataim szóval jó sokat tudok mesélni. Először is ott van az ikertesóm, Elias. Úgy tudsz minket megkülönböztetni, hogy általában El szemüveget visel. Aztán van ott egy fiú, aki vak. őt Arthurnak hívják, de nem szereti, ha sajnálják. Van egy elmebeteg exŐrző démon, Ethan. Vele nemigazán kell törődni. Egy hisztérika. Aztán a lányok közül... Hm. Van Cerelia. Ő jófej. Egy vérfarkas lány, és sokat beszél. Aztán ott van Kyrie ő Ethan barátnője. Ő vámpír, de nagyon segítőkész. Meeeeg van egy új lány, akit nem ismerek. Ja, és ott van Oliver, egy cseh fiú. Állítólag ő is beszédes. Ja, meg Caliin. Ő egy csendes angyal. Szeretnél még valamit tudni, vagy elkísérhetlek valahová? *Tart kisebb beszámolót a Fények Házának a tagjairól, majd megpróbálja rávenni Lilyt, hogy ne kuksoljon itt örökké.*

Lily Hollow
    Lily Hollow

Témanyitás by Lily Hollow on Pént. Márc. 16, 2012 2:42 pm

*A fiú első, neki szóló mondatára csak vállat von és mosolyog.* - Nem baj. *Aztán a beesésre terelődik a szó, a magyarázatra pedig ismét felnevet. A leülésre bólint, majd kíváncsian felvonja a szemöldökét.* - Minden nap edzetek? *kérdezi. Mert sejti, hogy az a lökött nem véletlenül verekszik a haverjával, és az edzést tartja legvalószínűbb indoknak. A lassés dologra ismét csak nevet.* - Jól sejtem, hogy ő az az ominózus haver, akivel verekedtetek? *kérdezi jókedvűen. Noha látta már Lassét, az edzési szokásaikat még nem ismeri. A lustálkodásra felkuncog, aztán ugye bevallja, hogy igazából tart még egy kicsit ettől az egész helytől.* - Hát... Ha te mondod, Fred *mosolyog rá, aztán megfogja a segítségére nyújtott kezet, és feláll. Egy pillanatig még nem is engedi el a fiú kezét, csak amikor felteszi a következő kérdést, akkor. És miközben a fiú mesél, ő felpakolja a táskáját az ágyra.* - Értem, tehát a szobatársaim Cerelia, aki szeret beszélni, Kyrie, Ethan barátnője, vámpír, de segítőkész, valaki, akit nem ismersz és Caliin, aki angyal, és eléggé visszafogott. A fiúk pedig a tesód - tényleg, ő milyen? -, Ethan, aki kissé őrült, és démon, Arthur, egy vak... Milyen fajú? Aki nem szereti, ha sajnálják, tehát a legjobbat azzal teszem, ha úgy kezelem, mintha látna, valamint Oliver, aki szintén szeret beszélni, és Csehországból származik. Nem hangzik rosszul *kuncog fel.* - Ezek alapján úgy tűnik, hogy az Erethonban mindenki szeret beszélni. *A kérdésre pedig bólint.* - Felkísérhetnél a hálókörletembe. Le kellene tennem a holmijaimat... Viszont ha már ennyire sétapárti vagy, megmutathatnál pár helyet *mosolyog vidáman a fiúra, és úgy tűnik, végre készen áll elindulni. Fizikailag és lelkileg is.*

Fredrik Laine
    Fredrik Laine

Témanyitás by Fredrik Laine on Pént. Márc. 16, 2012 2:58 pm

*Csak vigyorog, mint egy idióta, és enyhén szólva is zavarban van. Lily teljesen más, mint azok a lányok, akikkel felnőtt. Hát igen, Laina és Säde nem mindennapi lidérc lányok. Sőt inkább katonák, mint lányok, bár ez inkább Lainára igaz. Szóval kicsit furcsa neki ez a helyzet, de alapjába véve kedveli a lányt, és már ez is nagy kérdőjel számára. Hogy képes ennyire ragaszkodni valakihez, akit alig ismer? Jó kérdés. még ő maga sem tudja rá a választ.* - Igen, napi kétszer. Délelőtt meg este. Egy terepgyakorlat, ahol fegyverekkel gyakorlunk meg egy sima birkózás. *Magyaráz tovább Lilynek, de a vadászosdit nem akarja elárulni neki. Valahol mélyen fél attól, hogy a másik hogyan reagálna rá.* - Aha. Az a fekete hajú idióta, aki állandóan sápítozik valami miatt, mint egy vénasszony. *Forgatja a szemét a fiú, és morog. Mert. Mert Lasse az agyára megy, na. Egyébként Lily nem szeretné tudni, hogy Fredéknek milyen az edzés tervük.* - Hidd el, tényleg nem kell félni. *Mondja halkan, majd mikor a lány megfogja a kezét egy pillanatra ledermed, mert nemigazán szokta meg, hogy hozzáérnek. Még akkor se, ha ő kezdeményezi a dolgot. Eliasnál is elég furcsán reagál szóval... Ez nála megszokott. Az összegzésre csak bólint, majd mikor a tesójáról kérdezik elvigyorodik.* - Viccesebb és kevésbé rasszista, mint én. *Felel rá. ő ő nem tudja leírni a tesóját, mert Eliast meg kell ismerni, nem pedig leírni. ha tudni akarják milyen valójában akkor ismerjék meg őt.* - Arthur? Arthur lidérc. De ő se a rasszista fajtából. *Felel nyugodtan Lilynek, és várja a további kérdéseket.* - Amúgy igen. Az Erethonosok irtó sokat dumálnak. *Vigyorog még szélesebben Fredrik.* - Rendben, de akkor add csak oda a táskát, majd én viszem. A hálókörletedig meg sokat kell menni szóval szívesen cipelem. *Mondja a lánynak, és ha hagyják akkor felveszi a táskát, és szép lassacskán elindulnak a torony felé. utána meg Fred szívesen vezeti körbe a leányzót.*

Lily Hollow
    Lily Hollow

Témanyitás by Lily Hollow on Pént. Márc. 16, 2012 3:25 pm

*Hát, igen. Noha Lilyt is voltaképpen katonaként nevelték, ez nem igazán fogott a lányon, legalábbis ritkán használja mindazt, amit megtanítottak neki, és fegyvereket sem tart magánál. Összességében tehát képtelenek voltak "elrontani" a lányt. Hiszen Lily tisztábbnak tűnik még a frissen hullott hónál is.* - Értem *bólint halvány mosollyal. Láthatóan nem riasztja el, hogy a másik rendszeresen edz, hiszen voltaképpen ő is ehhez szokott. Azt viszont valószínűleg egyelőre jobb, ha nem tudja, hogy a fiút angyalvadásznak képezték, és hogy amaz ezt a tevékenységet meglehetősen aktívan is művelte... Elég lelki sokkon ment már keresztül az utóbbi időben, erre igazán nincs szüksége. Egyelőre. Persze úgyis eljön majd a nap, hogy többet akar tudni a fiúról, de egyelőre meg van elégedve ennyivel is. Lasséra halványan elmosolyodik, majd megcsóválja a fejét.* - De mégis megvan rá az okod, hogy kedveled. Nem lehet véletlenül a barátod *mondja. A ténylegre ismét csak halványan mosolyog, majd ugye megfogja a fiú kezét, és feláll. Némileg meglepi a fiú ledermedése, hiszen ő maga ajánlotta fel, hogy felsegíti, de ettől függetlenül sem engedi el korábban a srác kezét. Aztán ugye az erethonosokra terelődik a szó, és Fred válaszol a kérdéseire is.* - Mennyi lidérc! *jegyzi meg fejcsóválva, de azért rámosolyog Fredre, jelezve, hogy nem úgy érti. Véletlenül sem akar abba a hibába esni, hogy szidja a másik fajtáját. Noha meglenne rá az oka, de mégsem. A sok dumára felkuncog, aztán a fiú felajánlja, hogy viszi a táskáját, mire hálásan rámosolyog, és átengedi neki.* - Egyébként mióta is tanulsz itt? *érdeklődik.* - Mennyire nehéz megjegyezni, hogy mi hol van? Úgy értem mennyire bonyolult az iskola felépítése? *kíváncsiskodik, miközben elindulnak. Aztán, ha elértek a toronyig, lepakol a szobájában, köszön azoknak, akik bent vannak, előkap egy fehér, kék szalagos és virágos kalapot, amit felvesz a hosszú fehér pólóhoz, a farmerhez és a fehér balerinacipőhöz, és már viharzik is kifelé Fredhez, egyből azt tudakolva, hogy most akkor merre tovább.*

Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Vas. Márc. 18, 2012 7:53 pm

*Egy ifjú Marceau fekszik egyedül a béke és nyugalom szigetén. Ha ez számára nyugalom, hiszen már mozoghatnékja van. Egy szőke a balján egy barna hajú a jobbján ücsörög és némán figyelnek egymásra.* - Menjetek már elpihenni.. Mind a ketten úgy néztek ki, mint a 3 hetes mosatlan zombi. Josh légy szíves..*Szól a két fiúra a Marceau kölyök és közben nyomja a gépen a chatet.* - De. Ha neked menni kell.. – Nem. Minden meg volt max szólok Dariusnak szépen és biztos lehettek benne, hogy segít. – De mi van ha.. – Nincs, mi van ha. Sipirc mind a kettő. Josh. Te meg nyughass, lekérlek..*Mondja, a srácnak miközben megfogja a kezeit és a vitatkozás után elindulnak. Csipkelődéssel. Mosolyogva a fejét csóválja, és közben e-mailt írogat Blairnek és Hopenak és közben kapott egy könyvet aminek az a címe, hogy: Hogyan bánjunk a gyerekeinkkel 20 év múlva.. Ajándék Lacetól. Mindenesetre a gépezés után beleolvas hiszen Lace úgy gondolja nem árt ha Alex többet tud a gyerekekről… Egy szóval amint befejezte az e-mailt a telefonján elindítja a Nightwish-tól az I want My Tears Backet és közben neki kezd a könyv olvasásának.*
    Lisa Deadwood
    Lisa Deadwood
    .::Városi Lakos::.

Témanyitás by Lisa Deadwood on Vas. Márc. 18, 2012 8:51 pm

*Pár perccel, hogy távozott a másik kettő, nem kis lendülettel ront be az ispotályba és egyenesen Alex ágyához siet, vesz egy mély levegőt és kissé emelt hangon belekezd a dolgokba. Nem kicsit ideges na...* - Te meg mi a francot csináltál?? És még te mondod nekem, hogy vigyázzak magamra és egyebek?? *Kissé előrehajol, miközben a fiút szidja. Nem kicsit húzta fel magát ezen, amikor meghallotta, hogy mi történt a fiúval, azt hitte ott robban fel, majd egyenesen idejött, hogy leordíthassa a fiú fejét.* - Hjajj, és te mondod, hogy vigyázzak magamra...? *Lemondóan rázza meg a fejét és nyújtózkodik egyet.* - Amúgy hogy vagy? Jobban? Rosszabbul? Mond csak, mi történt? *Kérdezgeti a fiút, és leül az ágy szélére és hallgatja a fiút.* ~ Istenem, miért kell nekem érte aggódnom? ~ *Sóhajt egyet és ha lehet, vagy ha kéri a fiú, akkor segít neki, ápolgatja. Durva, Lisa ápolgat valakit... Persze azért közben, közben néha még leszidja.*

A családját megtagadta, megszökött otthonról és Jasonnel is közölte, hogy el kell felejtenie őt, mivel többet nem jön vissza. Nem is tehetné meg, hisz többé már nem Bukott és nem is akar már az lenni. Újra kezdett mindent, muszáj volt, mivel a szíve alatt egy új életet hordoz Jasonnek köszönhetően, bár egyelőre még nem tudja mit tegyen, mivel fél attól, hogy Adam és Becky utána jönnek. Szóval jelenleg Qarinban húzza meg magát és igyekszik kitalálni, hogy mit és hogyan tovább...
    Rosetta M. McCarthy bujdosó, exbérgyilkos angyala
    Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Vas. Márc. 18, 2012 9:13 pm

*A fiú zenét hallgatja, így nem igazán figyel, és ugye elkezdi olvasni a könyvet. Az ajtónyitásra csak fél szemmel figyel és kiveszi a fél füléből a fülhallgatót. Elvigyorodik, és a fejét vakarja.* - Összefeküdtem egy lidérc lánnyal..*Rándítja meg a vállát és lesüti a tekintetét és csak hallgatja a másik ordibálását.* - Még élek. Sokak örömére, na.*Mondja a lánynak és csitítja. Lehet a lány rá jött arra, hogy mi történt viszont a teljes igazságot még mindig nem tudja és lehet nem is fogja megtudni. Egyelőre.* - Igen, mert mi lenne, ha te nem lennél? Egyébként örülhetsz. Nyugodj meg tényleg nincsen semmi baj. Csak 5 vágás egy gipsz.. ja és lehet, sánta leszek! Egyébként említettem, hogy Jóban lettem a Laine fiúval?*Elvicceli a dolgokat, és amikor magyarázza, felkuncog zavartan. A kérdésre csak a fejét csóválja.* ~Most, hogy itt vagy rosszabbul vagyok. Gis még jobban fogadta, hogy ide kerültem.. Kérem vissza a húgomat..~*Mondja magában és sóhajtozik.* - Egyébként jobban vagyok múltkor kocsikáztunk egyet Freddel képzeld. Nem is olyan szörnyű, mint amilyennek gondoltam.*Mondja nyugodtan és higgadtan Lisának majd leteszi a könyvet és közben kikapcsolja a zenét.* - Ülj le nyugodtan egyébként te hogy vagy?*Kérdezz rá és hellyel kínálja.*
    Lisa Deadwood
    Lisa Deadwood

Témanyitás by Lisa Deadwood on Vas. Márc. 18, 2012 9:34 pm

- Kereshettél volna kevésbé veszélyesebbet is ha már kalandra vágytál. *Rázza a fejét még mindig lemondóan. Nem is érti, hogy gondolta ezt a fiú. Bár szerencsére a tudatáig még nem jutott el a dolog, mivel túlságosan is ki van akadva. Bár egy kisebb idegrobbanásra számíthat a fiú, ha eljut a tudatáig, hogy mit is mondott az előbb...* - Még szerencse. Nem tudom, hogy gondoltad ezt. *Néz a fiúra aggódó szemekkel. Nem szívesen látja így, na. Még szerencse, hogy nem tudja, hogy ki a tettes, mert lehet, hogy többet azzal nem lenne gond az életben...* ~ Könnyen kideríthetném szerintem... ~ *Elfordítja a tekintetét a fiúról és a szemével a gyógyítót keresi, bár perpill nem látja sehol, lehet, hogy nincs itt...?* - Csak? Talán szeretnél még párat? *Néz felhúzott szemekkel Alexre és most kissé ki van bukva rá, már csak a lidércás lány megjegyzés miatt is, khm...* - Sánta leszel? Legalább tanulsz a dologból! Legalább is remélem... *Néz kicsit kétkedve a fiúra. Amennyire ismeri, lazán belemegy minden veszélyes dologba.* - Nagyszerű, legalább egy pozitívum is történt a napokban. Na és, hogy sikerült elérni ezt? *Kérdezi a fiútól, és még szerencse, hogy nem hallja a fiú gondolatait, mert lehet, hogy Lisa elintézné, hogy kicsit tovább maradjon itt bent, khm... Mikor hellyel kínálják akkor leül egy székre, keresztbe teszi a lábát a másikon, a könyökével rátámaszkodik, a fejét a kezébe ejti és így figyeli a fiút.* - Én? Tökéletesen. Hamarosan utazom haza, aztán ki Amerikába, majd el újra Londonba és akkor majd talán már visszajövök, bár még nem biztos a dolog. Ez kicsit feldobta a kedvemet a napokban. *Mosolyog haloványan a fiúra.* - Amúgy, nem mesélnéd el nekem, hogy mit is tettél, hogy így helyben hagytak? *Teszi fel a következő kérdését a fiúnak és csak várja a választ.*
    //Fagy//

A családját megtagadta, megszökött otthonról és Jasonnel is közölte, hogy el kell felejtenie őt, mivel többet nem jön vissza. Nem is tehetné meg, hisz többé már nem Bukott és nem is akar már az lenni. Újra kezdett mindent, muszáj volt, mivel a szíve alatt egy új életet hordoz Jasonnek köszönhetően, bár egyelőre még nem tudja mit tegyen, mivel fél attól, hogy Adam és Becky utána jönnek. Szóval jelenleg Qarinban húzza meg magát és igyekszik kitalálni, hogy mit és hogyan tovább...
    Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Hétf. Márc. 19, 2012 7:09 pm

// Olvad //

- Bocsesz. A lidérc tökéletesen rám feküdt. Nem akart leszállni rólam olyan jó hatást értem el nála.*Mondja vigyorogva és vállat ránt. Igazából csak csipkelődik a másikkal és próbálja nyugtatni. Az, hogy a másik ideges nem törődik vele. Az, hogy Dariust keresi, csak a fejét csóválja.* - Párat? Figyelj, be szeretnék vallani valamit. Meleg vagyok és Josh a párom. Sőt.. a jegyesem..*Mondja a lánynak komolyan és szemet forgat. Na, jó elneveti magát és elvigyorodik.* - Csak vicceltem. A viccelődés világ napja van, ne izgulj. Egyébként meg nem szeretnék, és mit idegeskedsz? Nem lett semmi bajom.*Mondja a lánynak most már tényleg komolyan. Ha eléri, megfogja a kezét és átülteti az ágyra és csak mosolyog rá és jobban megnézi.* ~De édes aggódik..~*Gondolja magában, de nem tud mozogni se előre se hátra. Hallgatja, hogy van a lány és Amerikára felcsillan a szeme.* - Én múltkor voltam otthon meg ugye Londonban mindegy.*Rándítja meg a vállát és a kérdésre csak szemet forgat.* - Londonban volt egy két „sötét lénnyel” összetűzésem akkor Phoneixben összeverekedtem egy lidérccel egyébként az a lány, akiről hülyéskedtem.. Mellesleg ha nem jönnek, be a srácok mostanra nem lennék itt. Egyébként említettem, hogy szívem választottja itt van az iskolában?*Kérdezz rá vigyorogva egyébként Veronicára gondol hülyéskedés képen.*
    Lisa Deadwood
    Lisa Deadwood

Témanyitás by Lisa Deadwood on Hétf. Márc. 19, 2012 7:23 pm

- Gratula, gondolom a szenvedélytől szaggatott szét. *Néz kicsit gonoszan a másikra. Igen, még mindig dühös. És az is lesz egy jó ideig, főleg ha a fiú így folytatja.* - Hát, gratulálok, remélem az esküvőre meghívsz. Ja, és részvétem Joshnak! *Grimaszol a fiúra, bár sejti, hogy ez nem komoly. Viszont akkor is kicsit idegesíti, hogy ilyeneket mond a fiú, na...* - Nem lett semmi bajod? *Néz végig a fiún és a pulzusa kicsit emelkedik a dühtől... Bár inkább nem szól semmit. Ami jobb is. Aztán átültetik az ágyra és csak nézi a másik kék szemeit. De régen csodálta már meg ezeket... Egy apró mosoly meg is jelenik az arcán, hát igen, ez a szerelem...* - Értem. Ott sérültél le, nem de bár? Lehet, hogy inkább itt kellett volna maradnod. *Néz a fiúra és magában eldönti, hogy többet egyedül nem is engedi el. Vagy ráállít valakit, vagy szimplán követi ő maga.* - Chase és a haverjai? Nem azt mondtad, hogy szólsz, ha van valami? *Áll fel és karbafont kézzel kissé dühösen néz a másikra.* - Nagyszerű, csak nem ide jött a marcangoló lidérced? *Néz Alexre és még mindig dühös. Meg ahogy ismeri a fiút, az is lesz egy jó ideig...*

Ajánlott tartalom

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Pontos idő: Pént. Feb. 21, 2020 4:38 pm