Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

    Fred és Alex chatszobája

    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Fred és Alex chatszobája Empty Fred és Alex chatszobája

    Témanyitás by Fredrik Laine Vas. Márc. 11, 2012 12:12 am

    Egy hülye idióta barom bejelentkezett.
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Fred és Alex chatszobája Empty Re: Fred és Alex chatszobája

    Témanyitás by Vendég Vas. Márc. 11, 2012 12:15 am

    Mr. Macho bejelentkezett


    Mr. Macho üzenete:

    Hi. Mondd csak jobban vagy?
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Fred és Alex chatszobája Empty Re: Fred és Alex chatszobája

    Témanyitás by Fredrik Laine Vas. Márc. 11, 2012 12:19 am

    Egy hülye idióta barom üzenete:

    Hello. Bocs, bocs hogy egy idióta voltam. Azt hiszem bal lábbal keltem fel, és akkor még Nate is... Ha nem járok a sötét erdőbe, az a barom majdnem megölt egy kislányt. Nem komplett. Aztán az is, hogy te... Tudod jól, hogy eleve ellenszenvesen viselkedek veled... Szóval bocs. De tényleg nagyon ki voltam bukva.
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Fred és Alex chatszobája Empty Re: Fred és Alex chatszobája

    Témanyitás by Vendég Vas. Márc. 11, 2012 12:28 am

    Mr. Macho üzenete:

    Mit csinált Nate!? Egy idióta barom esküszöm ha rendbe jövök szétkapom ő aztán nem bántana embereket kivéve a húgát. Tudom. Tisztában vagyok vele. Figyelj. Mindenki ki lehet és lehetnek ilyen időszakai.. csak próbálni kell leküzdeni. Figyelj Amit ott nem mondtam el. Egy ígéretet tettem és azt be is akarom tartani. Viszont figyelj. Ilyen állapotban tényleg higgadj le. Sok mindenkinek vannak problémái. Mindenki utálhatja a másikat valaki kevésbé valaki nagyon. Viszont egy tény van a dolognak. Túl kell lépni a dolgokon. Nem ismerlek, de mindig is éreztem azt a más fajta ellenszenvet amit a Lord nem mutat vagy a tesód ahogy láthattam. Nem akarom, hogy szenvedj, mert neked rossz. Natel ne törődj ő egy barom és ami a többit illeti ha hülyeségeket fecsegek leüthetsz.Viszont amit írtam azt szeretném, hogy csak enyhüljön ez a dolog nem jó a háborúskodás.
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Fred és Alex chatszobája Empty Re: Fred és Alex chatszobája

    Témanyitás by Fredrik Laine Vas. Márc. 11, 2012 12:37 am

    Egy hülye idióta barom üzenete:

    A sötét erdőben kínzott egy lányt, és eléggé elmebeteg állapotban volt, mikor rátaláltam. lehet, hogy a hülyesége ragadós volt, mert én is eléggé hülye voltam. Próbálom leküzdeni ember, nekem ez 173 éve tart. Komolyan, akár a giniszrekordok könyvébe is bekerülhetnék csak az a gáz, hogy Halandók szerkesztik...

    Egy hülye idióta barom üzenete:

    Nem vagyok bunkó, ha megkérdem milyen ígéretről van szó? Amúgy nyugodt vagyok... Most már. Azt hiszem, ha nem lennék nyugodt akkor nem jöttem volna fel. Reméltem, hogy Elias fent lesz, de úgy tűnik nagyon kikészíthettem.:/ Nem érdemlek meg egy olyan testvért, mint amilyen ő...

    Egy hülye idióta barom üzenete:

    Az valószínűleg azért van, mert az angyal utálatot jobban belém nevelték... Meg még sok más oka van, amit nem szeretnék kifejteni, mert az már a magánéletem... Figyelj, próbálok kevésbé bunkó lenni, ezért is kértem bocsánatot. Viszont a sajnálatot inkább hagyd. Utálom, ha sajnálnak, és a szenvedés... Nos arról se beszéljünk ugyanis az is többé éve tart szóval mindegy.

    Egy hülye idióta barom üzenete:

    Nate nem érdekel, viszont a szavadon foglak Marceau. XP Figyelj, próbálok kevésbé bunkó lenni, de nem garantálom, hogy a kezdetben már nem fogok olyan szemét lenni, mint régen. Igyekszem, és ha megbántanálak előre bocsánat. Háborúskodni pedig már csak Elias és Gis miatt nem fogok. A testvéreink azt hiszem többet szenvednek a mi gyűlölködésünktől, mint saját magunk.
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Fred és Alex chatszobája Empty Re: Fred és Alex chatszobája

    Témanyitás by Vendég Vas. Márc. 11, 2012 12:51 am

    Mr. Macho (Nate remélem feltolod a hátsódat, mert ha nem levadászlak!:@) üzenete:

    Istenem.. hülye elvetemült beteg állat. Figyelj próbálj meg ne olyan lenni mint ő. Egy esetről tudok viszont nem hiszem, hogy jó lenne pletykálnom és nem akarlak hergelni sem. Azt tudom Kiarát tavaly csúnyán szétkapta. A szétkapás annyit jelent, nézd majd meg a lány combját. Nem hiába nem járKia szoknyába és rövid nacikban és egyébként nem hiába lett ő is olyan ami. De ahogy hallom a pletykát megváltozott.

    Mr. Macho (Nate remélem feltolod a hátsódat, mert ha nem levadászlak!:@) üzenete:

    Őőő... Nem vagy bunkó. Amikor Gisre rá ugrottam és éreztem azt a rossz érzést, hogy elveszítettem. Megígértem átértékelem a gondokat. Tudom én is hibás vagyok és szörnyű alak, viszont nekem sem szabadott volna belekeverednem ebbe a dologba. De hát ki tudhatja, hogy ez fog történni. Amúgy is volt elég időm gondolkozni a tetteken.

    Mr. Macho (Nate remélem feltolod a hátsódat, mert ha nem levadászlak!:@) üzenete:

    Nyugi, nem is mondtam volna, hogy sajnállak és fogjál is. XD amúgy is. Látom, hogy te rendes vagy a húgommal nem jön a nyálas szöveg és nem vagyok nyalógép ez az igazság szóval igen.

    Mr. Macho (Nate remélem feltolod a hátsódat, mert ha nem levadászlak!:@) üzenete:

    Ilye ne mondj.. Megérdemled a testvért. Van kire támaszkodj és megoszthatod vele a gondjaidat. Minden este megbeszélitek mi volt és szétkapjátok egymást testvérháborúban. Ezt nem rossz indulatból mondom. Becsüld meg hiszen az embernek két dolog a fontos. A családja és a gyerekek körülötte. Egyébként Lace haverom közli, hogy a Ginis rekordok könyvéről gondoskodik és nyit egyet. Szóval bekerülhet a 173 év. Ne izgulj csak hülyülök. Razz

    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Fred és Alex chatszobája Empty Re: Fred és Alex chatszobája

    Témanyitás by Fredrik Laine Vas. Márc. 11, 2012 1:00 am

    Egy hülye idióta barom üzenete:

    Gratulálok Natenek. Még én sem vagyok olyan elmebeteg, hogy az öcsémet megverjem... Amúgy Kiara sem érdekel különösebben. Szerencsére mostanában elfoglalja magát valamivel szóval békén hagy.

    Egy hülye idióta barom üzenete:

    Á, értem. Akkor volt mikor elrabolták igaz? Tudod már, hogy ki áll a dolog hátterében? Egyébként hagyjuk. Mindketten hibásak vagyunk szóval nem viszed egyedül a balhét.

    Egy hülye idióta barom üzenete:

    A húgoddal csupán azért viselkedem normálisa, mert ő is normális velem. meg kedvelem. Jó humora van, amikor nem épp depressziós. Egyébként meg felismerem, ha nyalnak nekem szóval, ne aggódj.

    Egy hülye idióta barom üzenete:

    Nem érted. Nagyon megbántottam, és mindent, amit mondott jogos volt. Remélem elolvassa az üzenetemet, mert nem akarom, hogy napokig haragban legyünk. Egyébként veled ellentétben nem verekedünk.Razz Max. Lassével birkózok, de semmi extra. Család és gyerekek? Nekem csak az öcsém van...

    Egy hülye idióta barom üzenete:

    Kösz, Lace.XD De azt hiszem akkor már démon-lidérc-vámpír-angyal-vérfarkas könyv kellene.XP

    Egy hülye idióta barom üzenete:

    Lassan mennem kéne. Mikháel nem fog örülni, ha nem érek vissza időben a társalgóban, mondjuk sétálás közben is tudok gépezni, de na... Amúgy Marceau, nem tudod ki akarta feltörni a Fyron hálózatát? Csak, mert ha tudod akkor üzenem neki, hogy ne próbálkozzon vele.
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Fred és Alex chatszobája Empty Re: Fred és Alex chatszobája

    Témanyitás by Vendég Vas. Márc. 11, 2012 1:12 am

    Mr. Macho (Nate remélem feltolod a hátsódat, mert ha nem levadászlak!:@) üzenete:
    Addig örülj míg békén hagyj. Razz Mellesleg most úgy is felszívódik ilyenkor és ki dühöngi magát.

    Mr. Macho (Nate remélem feltolod a hátsódat, mert ha nem levadászlak!:@) üzenete:

    Igen akkor és annyira féltettem, hogy úristen.. Persze. Ott volt az akit évekig húgomnak hittem, de alapjáraton véve is gondoltam, hogy Lockwood áll a háttérben. Most úgy is jobban felkészülök a dolgokra. Persze ha rendbe jöttem és a bénító hatása is elmúlik. A hülye képes volt és belém szúrta a tűt így most 24 órán keresztül feküdhetek. Gonosz.. Sad

    Mr. Macho (Nate remélem feltolod a hátsódat, mert ha nem levadászlak!:@) üzenete:

    Tudtam, hogy nem vagy hülye gyerek Razz Viszont igen ő jó fej. Én meg nem voltam vele az a kezdetekben.. őő.. ez hosszú sztori hagyjuk. A depiből ahogy láttam elég jól kijött...

    Mr. Macho (Nate remélem feltolod a hátsódat, mert ha nem levadászlak!:@) üzenete:

    Legalább lesz időd gondolkodni ha jogos volt amit mondott. Mivel nem hallottam mit mondott nem ítélkezem. Egyébként héé nem is verekszem.. Razz Csak akkor ha rossz napom van és elég volt, hogy egy lidérc miatt sérültem le. Szóval nem hiába mondtam részben én vagyok a hibás. Te ne hibáztasd magad.


    Mr. Macho (Nate remélem feltolod a hátsódat, mert ha nem levadászlak!:@) üzenete:

    Oké majd csinál XD vagy összedugjátok a fejeteket. XD Úgy is itt lesz egy darabig. XDD A két kocka zseni... xD viszont nem tudom. Figyelj én is megyek, mert álmos vagyok ettől az izétől. >_< Mindent bele nagy fiú! Pápá

    Mr. Macho kijelentkezett.
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Fred és Alex chatszobája Empty Re: Fred és Alex chatszobája

    Témanyitás by Fredrik Laine Vas. Márc. 11, 2012 1:24 am

    Egy hülye idióta barom üzenete:

    Az igaz, meg ha akarom könnyűszerrel lerázom. Tudod, nekem van egy nagyon jó képesség, ami az ilyenek ellen nagyon hasznos.Wink

    Egy hülye idióta barom üzenete:

    Hát meg tudom érteni. Eliast én is eléggé tudom félteni. Szegényem nem valami jó terepgyakszában.>< Lockwood az Chase akar lenni?>< Egyébként meg elkapom azt a pasit. Már csak az idióta e-mailje és Gis miatt is.

    Egy hülye idióta barom üzenete:

    Addig is nyugton vagy, és nem repkedsz.Wink Egyébként meg Gis nyafogott. Hogy mi az, hogy két napig nem hagytátok felállni. Úgy ahogy azt üzeni, hogy most legalább tudod, hogy ő mit érzett.XDD

    Egy hülye idióta barom üzenete:

    Sosem voltam az. Bár Lasse okosabb, ha rejtvényfejtésről van szó. Neki elég 10 perc, amíg nekem fél óra.XDDD Alex, kivel nem bunkóztál eleinte?XDDD Amúgy tényleg sokkal jobban van.

    Egy hülye idióta barom üzenete:

    Eleget gondolkoztam rajta.>< Lidérc miatt? Ki volt az a drága?Very Happy Küldök neki virágot. Razz Legalább csaj volt?:'D tudod, a lidérc csajok brutálisak. Very Happy Faji adottság. Lainával amúgy ne akarj találkozni, mert ő aztán tényleg helyben hagy. Egyszer voltam idegbeteg akkor sikerült helyre raknia, de úgy, hogy 4 napon keresztül fájt minden tagom. Finn nevelés, na.><

    Egy hülye idióta barom üzenete:

    Egyébként, meg hibás vagyok. Meg jó nagy idióta.>< De hagyjuk...

    Egy hülye idióta barom üzenete:

    Ó király. és az agyadra is mehetünk?XD Mert kénytelen elviselni az ispotályba. Ugyanis, amíg Lily nem épül fel addig lenéznek hozzá. Jól van menj csak. Szia.XD

    Egy hülye idióta barom üzenete:

    Rá ne mássz Lace-re Alex.Wink

    Egy hülye idióta barom kijelentkezett.

    Ajánlott tartalom


    Fred és Alex chatszobája Empty Re: Fred és Alex chatszobája

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 2:24 pm