Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+10
Eliana De Lucia
Lord Sayon Merlioth
Atanas A. WIlliams
Catherina C. Williams
Jesmon Helar
Selina Crow
Etienne Marceau
Lisa Deadwood
Giselle Céline Marceau
Lucien du Bois
14 posters

    Lyres tó

    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


    Lyres tó     - Page 4 Empty Re: Lyres tó

    Témanyitás by Amarilla Darwin Vas. Aug. 17, 2014 9:09 pm

    *Jó kicsit hazudtam nem tudom mit csináltam este, de nem is szeretném tudni. Szóval igen nem emlékszem rá. Thomasra nézve elgondolkozok..* - Ha nagyon akarod beszélek Sammel. Úgyis itt az ideje, meg nem haragudhatok rá örökké.*Csak még egy kicsit, mert még én sem tudom mire készülök, de beszélni akarok vele majd.* - Egy ideje gondolkodom rajta, hogy mit is mondhatnék neki, mert lehet, hogy amit csinált régen rossz, de azóta változott és nem lehet olyan amilyen. Szerintem.*Gondolkodok el, de nem tudom kit akarok áltatni vele?* - Vagy Beccával tudjuk tartani a kapcsolatot vagy esetleg Christopher és Johnathan. Úgyis jó a kapcsolatom vele vagyis hát, mi más lehetne? Mindig egy lépéssel előrébb jár meg akármikor tud szólni. Egyébként meg Kael nem fog támadni tudom jól. Ne aggódj.*Ülök az ölébe és karolom át. A szemébe nézek jó mélyen angyalian.* -Szóval mit mondasz?*Kérdezem továbbra is.* - Sam meg lesz nem kell félteni nem fogja kidugni az orrát a lakosztályából egyébként meg az iskola most erős védelem alatt áll.*Mosolygok rá nyugtatva minden oké lesz.* - Ne kéresd magad.*Mondom neki és igen továbbra is győzöm.*
    Thomas N. Summer
    Thomas N. Summer
    .::Iskola Pszichológus::.
    .::Iskola Pszichológus::.


    Lyres tó     - Page 4 Empty Re: Lyres tó

    Témanyitás by Thomas N. Summer Vas. Aug. 17, 2014 9:52 pm

    - Hát Sammel nem ezért kéne beszélned, hogy értesítsen minket, hanem ki kéne végre békülnötök, amíg a falakon belül háború folyik addig nem lehet a falakon kívülről jövő veszéllyel megbirkózni. * mondom a nőnek és ez tényleg így van amíg belül viszály van addig sokkal nehezebb a külső támadások ellen védekezni. * A fiaid meg nem úgy volt hogy ellened fordultak? * kérdezem meg tőle amikor a fiai nevét hallom. * - Mást meg nem akarok bele keverni ebbe az egészbe. * mondom ki majd kisebb meglepődés jön amikor a nyakamba ugrik. Bár nem sokáig marad ott mert hamar leteszem. Még mindig próbálok távolságot tartani.* - NEm kéretem magam tényleg aggódom ezeken a dolgokon és ha el lesznek oszlatva ezek az aggodalmak akkor egyezem bele ebbe. * mondom határozottan a nőnek.*
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


    Lyres tó     - Page 4 Empty Re: Lyres tó

    Témanyitás by Amarilla Darwin Vas. Aug. 17, 2014 10:05 pm

    – Jó meg lesz a kibékülés is, de tudod miért haragszom rá.*Sóhajtok, és igen haragszom rá azért amilyen és így viselkedett. Kaelben is bízok meg benne is ez nem jó. Szóval ezzel tennem kéne valamit kinek az oldalára állok. Felhozom a gyerekeket és megrántom a vállamat.* - A múltkori beszélgetés után meglepődtem amikor Jonathan hozta fel az egészet és igen meglepett ezzel, de közben figyel is vagy nem is tudom én, de igen képes rá és ha baj enne akkor tudok neki szólni. Nem kell belekeverni ha gáz van úgyis szól nekem megbeszélem vele. Bízz bennem. Nem kell azzal foglalkozni Kael mit tervez jó? Legyen az-az én dol…*Elharapom a mondat utolsó dolgát.* - A lényeg.. figyelve lesz Kaeldir nem kell aggódnnod. Jó? Kérlek bízz bennem az iskola 3-4 nap után is itt fog állni és neked is kell egy lazítás.*Magyarázom neki aztán ha meg van és megggyőztem lehet örülni, de igen nem akarom, hogy úgy tűnjön „jóban vagyok és infókat osztok” meg Kaeldirrel nem tudom mi van végül is nem akarok rossz utat választani vagy én nem tudom. A lényeg tudom nem vagyok őszinte vele és ez bánt. Legalább is nem számolok be a Kaeldirrel való találkozásról.*
    Thomas N. Summer
    Thomas N. Summer
    .::Iskola Pszichológus::.
    .::Iskola Pszichológus::.


    Lyres tó     - Page 4 Empty Re: Lyres tó

    Témanyitás by Thomas N. Summer Vas. Aug. 17, 2014 10:14 pm

    * Hallgatom amit mond ám amikor ki mondja félig, hogy legyen az ő dolga az, hogy mit tervez Kaeldir. Elkezdek fel alá járkálni megint. * - Szóval legyen a te dolgod. Mit mondtam neked hogy bízzak meg benned ha te se bízol meg bennem, és nem mondod el, hogy te titokban csevejeket folytatsz Kaeldirrel. Illa ez így nem mehet tovább döntened kell, hogy melyik oldalt választod. Velünk vagy ellenünk. De ez nem maradhat így tovább. Szóval addig nem megyünk sehova amíg nem döntöttél, ha döntöttél és mellettünk döntöttél akkor elmehetünk esetleg két napra nyaralni, ha ellenünk akkor kérd meg inkább KAeldirt, hogy vigyen el nyaralni, rólam pedig felejtkezz el. Onnantól kezdve én akkor nem akarlak látni téged. * jelentem ki és igen nagyon haragszom rá és ezt érezheti is. Ezek után leülök egy kidőlt fa törzsére, majd a térdeimre könyökölök és a fejem fogom közbe valamint egy hatalmasat sóhajtok. Most eldől, hogy a semmiért cselekedtem e eddig vagy volt értelme annak amit csináltam.*
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


    Lyres tó     - Page 4 Empty Re: Lyres tó

    Témanyitás by Amarilla Darwin Vas. Aug. 17, 2014 10:46 pm

    *Nagyon szeretnék Thomassal lenni, de ugyan akkor a bűntudat is kerget. Felsóhajtok és meglepődök a szavain. Nem tudom, mit mondjak és igaza van tudom nagyon jól,mert nem tudom miért és hogyan csináljam a dolgokat. Rápillantok és elkezdek járkálni.* - Jó Kaeldir továbbra sem hagy békén azt akarja, hogy információkat adjak neki, és nem tudom mit tegyek. Markaiban vagyok, és nem akarom, hogy bajod legyen és az a baj, hogy Gwen hatására tudom, hogy igazat mondd, de valahol félek is. Félek, hogy mi lesz, és nem tudom mi a jó. Gyűlölöm magam ezért és Jonathan ezért is figyel, hogy ne legyen semmi gáz, de lassan ott tartok elérem, hogy valaki öljön meg, mert nem tudom mitévőlegyek. Ezért tudom, hogy nem fog most támadni és nem akarok kettős ügynök sem lenni.. szeretnék pár napra eltűnni és nem egyedül, hanem azzal aki mellettem van és ki hozott tőle. Még samet sem tudom figyelmeztetni, mert nem tudom, mi van. Mellettetek vagyok, de közben szeretném elérni, hogy Kaeldir bevegye a dolgokat is. Sam ki lenne akadva ha tudná elárulom ami igazából nem igaz, mert fél információkat kap, de azok sem mindig igazak. Thomas kezdek lassan becsavarodni az a mentális dolog nem igazán sikerült visszaállítani.. tudod jól, hogy megbízom benned, de mi mást tehetnék? Ha mozdulni mernék valamerre a fiúk is ugranak.. amúgy meg nem tényleg aggódik Jonathan is nem tudok kilépni a körből az a baj, hogy bele kerültem én is. gyűlölö m magam ezért és nem egyszerűen képtelen vagyok lassan tisztán gondolkodni néha.. azt érzem mintha meg akarnék gyilkolni valakit. Tudod milyen érzés?*Teszem fel a kérdést és igen eléggé komolynak hallhatja a hangomat, mert be vagyok tojva.*

    // Fagy //
    Thomas N. Summer
    Thomas N. Summer
    .::Iskola Pszichológus::.
    .::Iskola Pszichológus::.


    Lyres tó     - Page 4 Empty Re: Lyres tó

    Témanyitás by Thomas N. Summer Kedd Szept. 02, 2014 7:22 pm

    - és miért nem lehetett róla szólni az elején, még lehetett volna tenni valamit, amúgy ezek szerint te továbbra is találkozgatsz az iskola legnagyobb ellenségével? Aki már egyszer megtámadta az iskolát és fél információkat szivárogtatsz ki? Hát ennyit arról, hogy ki mehetsz az iskolából. Szólok pár embernek, hogy ne engedjen ki az épületből. Ez így nem mehet Illa. Inkább higgyék azt, hogy fogva tartunk, de többet ne kommunikálj vele, vagy kénytelen leszek radikálisabb megoldást alkalmazni. * jelentem ki és igen muszáj lesz. Mert le kell állítani Illát. Meg amúgy is ezek után, hogy bízzak meg benne. Az érzéseimmel játszva kihasznált engemet. Persze ezeket a gondolatokat amik most a fejemben járnak vele is hallatom akár akarja hallani akár nem. * - Remélem értetted mi a bajom. * mondom hozzá szóban, majd hátat fordítva a nőnek elindulok a tópart mentén. Persze nem hagyom ott, de muszáj egy kicsit járnom és egy bizonyos távolság elérése után hátra nézek és ha nem jött utánam intek neki, hogy kövessen. *
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


    Lyres tó     - Page 4 Empty Re: Lyres tó

    Témanyitás by Amarilla Darwin Kedd Szept. 02, 2014 7:45 pm

    -Most azt akarod mondani, hogy az apát akarod játszani? Ahogy kiléptem az akadémiáról az első ember akibe sikerült bele botlanom. Ide figyelj egyszerűen nem tudom.*Magyarázom neki aztán sóhajtok amikor közli információkat adok ki. Arra meglepődöm és kikerekednek a szemeim.* - Milyen információkat? Nem adok ki semmit.. nem vagyok kém hülye vagy? Azt, hogy Samre haragszom az másik kérdés, de ne akarj az apám lenni vagy Brendon.*Nézek rá.* - Nézd a bátyámhoz csak lemehetek, de egyenlőre még ép az elmém. Tisztában vagyok azzal mit csinálok.*Mondom neki és elkezdek fel alá járkálni.* - Most akkor mi lesz? Fogsz és szupererős hatalmaddal elviszel az akadémiára mert ide jöttem hozzád egyedül? Mi van ha a fiammal akarok találkozni? Az akadémián kívül.*Teszem fel a kérdést…*
    Thomas N. Summer
    Thomas N. Summer
    .::Iskola Pszichológus::.
    .::Iskola Pszichológus::.


    Lyres tó     - Page 4 Empty Re: Lyres tó

    Témanyitás by Thomas N. Summer Kedd Szept. 02, 2014 7:54 pm

    - NEm az apádat akarom játszani, de olyan dolgokat csinálsz amik veszélyesek ilyen időkben és téged akarlak megóvni. Amúgy meg te magad mondtad az előbb ha nem emlékszel rá: " Sam ki lenne akadva ha tudná elárulom ami igazából nem igaz, mert fél információkat kap, de azok sem mindig igazak. " Szóval ezek után ne mondd, hogy nem adsz ki infókat még ha csak fél infókat is. * jelentem ki és igen most idéztem Illát és nem tagadhatja le, hogy ezt mondta. Mert tényleg ezt mondta. * - A fiaddal meg az Akadémián is tudsz találkozni, szóval jobb kifogást keress. Tudod, hogy KAeldir kihasznál akkor miért állsz még mindig az ő oldalán. Gwen-t pedig hagyd ki a dologból. Nem kell mindenkire hallgatnod és látom ,hogy tisztába vagy azzal mit csinálsz azért segíted KAeldirt mert tisztában vagy azzal mit csinálsz. Hát mondhatom nagyszerű vagy. Elárulod a barátaidat. Hihetetlen. Nem ezért szabadítottalak ki. Hogy aztán mindenkit elárulj. Reed most a föld alá bújna szégyenében, hogy ilyen lett a szerelme. *
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


    Lyres tó     - Page 4 Empty Re: Lyres tó

    Témanyitás by Amarilla Darwin Kedd Szept. 02, 2014 8:10 pm

    -Nem árultam el senkit ez baromság!!*Mondom neki és rápillantok.* - Hamis információkat adok Jonathan ígyis – úgyis figyel, mert belelát a fejembe. Nem kell ember.. szerinted adtam volna így ki bármit is? Kérdezd meg Jonathant, ezt nem hiszem el.*Ütök bele a fába..* - Nem vagyok áruló, de ha szeretnéd, akkor nem megyek ki az akadémiáról.*Mondom, neki majd megtámasztom magam a fának és leülök a földre.* - Nem megyek ki az akadémiáról esküszöm. Rendben?*Teszem, fel neki a kérdésem majd aztán rápillantok.* - Nem tudom… bele se gondolok, mit tenne, hiszen emiatt halt meg. Nem akarom a bizalmadat sem elveszteni.*Válaszolom neki és nézek rá.* - Sajnálom, de Gwen is mondta, de Kael is szava hihető.. össze zavarodtam totálisan.*Mondom neki.*
    Thomas N. Summer
    Thomas N. Summer
    .::Iskola Pszichológus::.
    .::Iskola Pszichológus::.


    Lyres tó     - Page 4 Empty Re: Lyres tó

    Témanyitás by Thomas N. Summer Kedd Szept. 02, 2014 8:52 pm

    * Hallgatom amit mondd és hiszek is neki, mert figyelem a dolgait. Csak muszáj volt biztosra tudnom a dolgokat. * - Annyit emlegeted Gwen, hogy most már érdekel, hogy mit mondott neked. Tudnom kell ezeket. Amúgy meg, te is tudatnád, hogy KAeldir nem szavahihető, ez baromság. A többit elhiszem neked, de az ígéreted, hogy nem hagyod el a sulit be kell tartanod. Ezt meg kell ígérned. * jelentem ki és igen most már csak azt kell megtudnom mit sugdos Gwen Illa fülébe ha pedig olyat akkor itt az ideje, hogy beszéljek Sammel Gwen ügyében. Szóval lényeg a lényeg. Most ugrik majd a majom a vízbe.*
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


    Lyres tó     - Page 4 Empty Re: Lyres tó

    Témanyitás by Amarilla Darwin Kedd Szept. 02, 2014 9:17 pm

    -Csak, hogy Kaeldir össze akar ugrasztani ne higgyek Samnek se senkinek ezt még mondogatta meg mondogatja.*Válaszolom Thomasnak.* - Nézd megteszem amit tudok és megígérem.*Mondom neki.* - Nem akarom elveszteni a bizalmadat annál te fontosabb vagy nekem. Kérlek, bocsáss meg.*Mondom neki teljes szívemből, ha létezne és nézek, rá csak a földön ücsörgök.* - Őszintén tudom jól, hogy hibáztam nem akarok úgy járni, hogy Reed.*Felelem neki és sóhajtok.* - Ugye rendben leszünk? Nem akarlak elveszíteni….*Magyarázom neki és aggódalmasan szólalok fel. Nem tudom mit reméltem, de nem szeretnék rossz útra sem térni.*
    Thomas N. Summer
    Thomas N. Summer
    .::Iskola Pszichológus::.
    .::Iskola Pszichológus::.


    Lyres tó     - Page 4 Empty Re: Lyres tó

    Témanyitás by Thomas N. Summer Kedd Szept. 02, 2014 9:23 pm

    - Azt hiszem lesz egy kis beszélgetésem Gwennel. * Jelentem ki. Aztán meghallgatom amit Illa mond majd sóhajtok egyet. * - Ennél azért többet kell tenned, hogy ellened forduljak, de ezek után ne számíts arra, hogy most bárhova is elmegyünk. Akadémia fogságra ítéllek addig amíg másképp nem döntök. * mondom ilyen nagyon apáskodó hangon, de persze a hangomban ott van a viccelődés. Elmosolyodok egyet, majd nyomok egy puszit a nő homlokára. * - NA gyere, menjünk vissza az akadémiára. Már kezd hideg lenni idekint, aztán felsegítem a nőt és elindulok visszafelé vele együtt. *

    Ajánlott tartalom


    Lyres tó     - Page 4 Empty Re: Lyres tó

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 4:06 pm