Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+10
Eliana De Lucia
Lord Sayon Merlioth
Atanas A. WIlliams
Catherina C. Williams
Jesmon Helar
Selina Crow
Etienne Marceau
Lisa Deadwood
Giselle Céline Marceau
Lucien du Bois
14 posters

    Lyres tó

    Lucien du Bois
    Lucien du Bois
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Lyres tó     Empty Lyres tó

    Témanyitás by Lucien du Bois Szer. Márc. 07, 2012 1:36 pm

    Ebbe a tóba torkollik a Lyres folyó, valamint két kisebb patak is. A tó a napfényben teljesen ártalmatlannak tűnik, de ha lemegy a nap, vigyázz, halandó. Főként az alkonyi óráktól nem csak a tó veszélyes szellemeivel és titkaival, de a Révésszel is összetalálkozhatsz... A Révész pedig nem kedveli az élőket, legyenek azok bármilyen fajból származóak.

    Lyres tó     14774919_f8cfde35e4fdd66406f7202032a22e9f_m
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Lyres tó     Empty Re: Lyres tó

    Témanyitás by Vendég Pént. Jún. 15, 2012 6:52 pm

    *A szigeten lépked egy fiú. Kezében egy laptop és onnan üvölt a zene. Pontosabban Shakirától szól a Waka Waka. Foci mániás a drága, de hát erre már rájöhettek egy páran. Alexander a tóhoz érve leül az egyik fához és elkezdi begépelni a következő dolgokat, amit Meredith kért meg. Különféle jogok után nézelődött. Persze ezt a lány is megtehetné, de ő neki meg van kötve a keze. Amilyen ügye van most köszöni szépen nem kér belőle. Habár simán beközölte, hogy Josht kérje meg hiszen ő „élete szívszerelme” amit persze tagad viszont a srác még mindig mérges Joshra. Természetesen nem tud lehiggadni és kibékülni sem vele. Amíg a történet le nem higgad ő most úgy lesz vele, hogy hagyja békén a dolgokat lecsendesedni.* - Nem.. nem.. francba.. utálom a jogokat. Ezért is nem mentem el jogásznak.*Prüszköl és mérgelődik, de amit megígér azt be is tartja. Már amennyire. Öltözete egyébként egy farmer nadrág és egy fehér izompóló. Mivel ma futott, úszott és természetesen sportolt a versenypályán így nem is öltözött át. Enni is csak egy szendvicset evet. Természetesen a zene ahogy befejeződik jön a következő szám: Linkin Park : Int he end című száma. Nyugodt és kiegyensúlyozott az angyal. Aki látja lehet,hogy nem akarja elhinni. Egyébként a szám elég messze is el hallatszik nem fejhallgatóról hallgatja.*
    Giselle Céline Marceau
    Giselle Céline Marceau
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Lyres tó     Empty Re: Lyres tó

    Témanyitás by Giselle Céline Marceau Pént. Jún. 15, 2012 7:10 pm

    *Egy fiatal francia angyal sétál a tó felé. Épp a városban volt, mert volt egy kis teendője, így egy szatyrot cipel magával, amiben az istentudjami rejtőzik. Igazság szerint semmi különös dolog csak csokoládé, váltás ruha meg egy fekete testhez álló edzőruha rejtőzik. Az elsőt Kamennek vette, a másodikat az úszás miatt és a harmadikat pedig azért, mert Fredrik közölte vele, hogy kell neki egy rendes edzőruha. Lényeg a lényeg: Giselle Céline Marceau közelít a tó felé, mert meg akarja nézni, hogy lehet-e úszni a Lyres-ben, mert akkor holnap ide jön. A fiatal nő mellett ott lohol a két kutyája is, akik vad csaholásba kezdenek a Waka waka hallatán. Ahogy egyre közelednek úgy erősödik a kutyaugatás, mert úgy tűnik, hogy az állatkák nem szimpatizálnak Sharika hangjával. Giselle, mivel a fülében Theory of a Deadman szól az ugatásra kirántja a fülhallgatót, és meghallja Alex számát. A szemét forgatja miközben halad tovább, és magában morog valamit.* ~ Fogadjunk, hogy a drága jó bátyám az. Ha nem, akkor megeszem a nem létező kalapomat. *Dünnyögi magában, majd mivel hátulról közelítette meg Alexet, ezért nem igazán lehet észrevenni. A kutyák is elcsendesedtek, a lány pedig áll a fa túloldalán, és hallgatózik. A bátyja megjegyzésére elmosolyodik, és kilép a fa takarásából. Az ebek egyből megrohamozzák Alexet, és addig nem nyugszanak, amíg nem sikerül összenyálazni a billentyűzetet, mert utána elszaladnak a tóhoz inni.* - Tudod, én jogásznak készülök. Szóval miben segíthetek drága bátyám? * .Szólal meg köszönésképp a fekete hajú lány. Ma is, ahogy az elmúlt napokban elég lenge ruhákat vett fel: egy fehér top, rövid farmernadrág, szandál. De ő köszöni szépen így tökéletesen érzi magát. Az IPhone-ját időközben kikapcsolja, és csípőre tett kézzel, a földön ücsörgő testvérét. Való igaz az elmúlt napokban nem sokat beszéltek, mert Gis-nek is kialakult a szokásos napirendje, és sikerült elkerülniük egymást. Mondjuk, amilyen állapotban van a francia talán jobb is, hogy nem találkoztak. Hiába ül boldog mosoly a lány arcán, akkor is aggasztja valami, ami az elmúlt napokban történt vele.* - Srácok, gyertek vissza! Nem szeretném, hogy beleessetek a vízbe! *Szól hátra a kutyáknak, akik engedelmesen odarohannak a lány mellé, majd a fűben kezdenek marakodni, Gis mosolyogva csóválja a fejét a kis kedvencein. Hiába a természet fel tudja őt dobni. Az angyal lehunyja a szemét, és lágy szellő kezdi elsimogatni a jelenlévők arcát, aztán mikor a cameosos ismét kinyitja a szemeit, akkor eláll a szellő, és ismét szélcsend keletkezik.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Lyres tó     Empty Re: Lyres tó

    Témanyitás by Vendég Pént. Jún. 15, 2012 7:46 pm

    *Mi után is nyomoz? Természetesen valami olyan ügyet kapott Meredith, hogy megöltek valakit, és akit képvisel pont a gyilkos. Amire időközben sikerült rájönnie a lánynak. A baj viszont az, hogy ebbe most ő nyakig benne van és abban kért segítséget, hogy tud kimászni ebből. Ugyanis az apja nem segít neki. Beközölte vele, hogy oldja meg maga tehát így is tett. Alexander meg van olyan jótét lélek, hogy keresgél pár dolgot a lánynak, viszont ő úgy van vele inkább keverné a lapokat. Magyarul lefordítva Alex csúnyán elintézné azt a családot. A kutyákra felfigyel és a gépet gyorsan el is teszi. Persze megfogja őket és felnevet közben rajtuk.* - Nyugalom.. nyugalom.. Mindig előre szaladtok és lehagyjátok Gist.*Nevet tovább, és ha félre tette a kutyákat, akkor természetesen folytatja tovább a pötyögést. Amikor meghallja, testvére hangját felfigyel a gép mögül és halványan elmosolyodik.* - Sejtettem, hogy nemsokára te is felbukkansz. Rég láttalak tesó. *Örül neki és természetesen a kutyáknál csak kuncog ahogy elindulnak a tó felé.* - Áh, semmit csak megkértek, hogy nézzek utána pár dolognak. Meredith csúnya ügybe keveredett és nem tud kimászni abból. Ne kérdezd, hogy mi az, mert nekem sem volt sok mindent elmondani. Nevet például. Hagyjuk. Az mi?*Biccent a szatyorra és természetesen úgy érti, hogy mi van benne. Jelentősen elkerülik egymást Alexnek is meg van a kis edzés terve és próbálja fejleszteni magát.*
    Giselle Céline Marceau
    Giselle Céline Marceau
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Lyres tó     Empty Re: Lyres tó

    Témanyitás by Giselle Céline Marceau Pént. Jún. 15, 2012 8:04 pm

    *Gis ugye halad a tó felé, a kutyák eljátszanak, majd mikor a lány feltűnik a testvére előtt a kutyák egyből letámadják a srácot. A kutyák mikor Alex fogdossa őket, mire fel-felvakkantanak, majd Pici Yan Alex keze felé kap, mert ő nem tűri olyan jól a taperolást, mint Pici Kamen. Giselle felnevet a jelenetet, majd neki dől a szemben lévő fának, és figyel.* - Nem hagynak le mindig, csak amikor megszólalok, akkor tudják, hogy mehetnek tovább. Nem olyanok, mint Victor volt, bár Thierry megnevelte a kutyát, szóval most olyan, mint egy kezes bárány. *Mosolyog halványan, miközben ragyogó, kék szemeivel a testvére arcát fürkészi. Magában persze azon tűnődik, hogy mégis hogyan tudná kezelni az újdonsült képességeit. Alex szavaira megint visszatér az emberek közé, és halkan felnevet.* - Ha ismernél, tudnád, hogy mindig egy lépéssel mások előtt járok.*Vigyorog szélesen, mert az esetek többségében ez így van. * - Én is rég láttalak, bár azért nehogy azt hidd, hogy levettem rólad a szemem. *Mondja sunyin mosolyogva, és ezzel finoman arra céloz, hogy figyelteti Alexet, nehogy megint valamilyen őrültégbe keveredjen. Aztán ugye szóba kerül a jogászok élete, Giselle pedig érdeklődve hallgatja a bátyját.* - Téged? Megbocsáss, de egy fikarcnyit se értesz a joghoz. *Horkant fel a lány, majd kitör belőle a nevetés, mire a Lyres vadul hullámzani kezd. Szerencsére a kutyák már visszafelé jönnek, mert baj lenne belőle.* - Ó, szóval Meredithnek még nem megy annyira a szakma. Egy évet töltene anyámmal olyan hosszan, ékesszólóan és meggyőzően beszélne utána, hogy még a bírót is rávenne, hogy alsónadrágban táncoljon az esküdtek asztalán. *Vigyorog szélesen, mert az anyjuk egyszer ezt megcsinálta, igaz utána módosította az ott lévők emlékezetét, de az jó móka volt a kis Giselle számára. Aztán ugye Alex visszakérdez, mire a lány lepillant a szatyorra.* - Ez? Edzőruha, váltásruha és csoki. Miért kérded? *Kérdez vissza, majd lehajol, és megcirógatja pici Kamen és pici Yan fejét. Aztán ismét visszafordul Alexhez, és karba tett kézzel mered rá.* - Sajnálom, hogy nem kerestelek, de az elmúlt napokban eléggé elfoglalt voltam. Fredék néha az egész délelőttömet edzéssel töltötték ki, mert itt az ideje, hogy tovább fejlesszem a vívó tudományom, aztán délután meg eléggé furcsa dolgok történtek, este meg Kamennel voltam, szóval nem nagyon volt időm. Ja, te még nem is hallottad. Új képességem van. *Mesél röviden, lényegre törően és tömören a testvérének, majd kíváncsian pislog, és várja, hogy Alex mivel töltötte az elmúlt napokat.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Lyres tó     Empty Re: Lyres tó

    Témanyitás by Vendég Pént. Jún. 15, 2012 8:36 pm

    *A gépen szám váltás következik: Bon Jovi : Have a nice day. Tudni kell róla, hogy a fiú imádja ezt a számot és nem egyszer énekelte már ezt el akár karaoken akár a színpadon. A színpad. Így sóhajt, hogy lemondta az összes turnét és így csak egyetlen egyet hagyott meg azt is Franciaországban. Miért is ott? Természetesen, mert az otthona így könnyen fog búcsút venni a szakmájától. Persze ezt még nem mondta el senkinek. Nem hiába zárkózott be a zeneterembe naphosszakat. A szélre persze figyelmes lesz. Nem zavarja különösen.. sőt jól esik, hogyha fúj így nincs annyira meleg. Hallgatja a testvérét és halványan elmosolyodik. Ami a kutyákat illeti le is teszi őket szóval Yan elmehet futkározni.* - Ismerlek híd el.*Kacsint rá aztán felkuncog az egy lépéssel. Alexnél biztosan nem. A srác mostanában azt sem tudja hol áll a feje. Ő neki is elég sok dolga van így próbálja az idejét beosztani.* - Na látod. Addig könyörgött délután míg belementem, legszívesebben küldtem volna Joshoz. Ő biztosan jobban felvilágosítja…*Morog egy sort majd utána ismét eszébe jutott a srác. Megrázza a fejét utána A tó felé pislog.* - Remélem nem lesz bajuk a kutyáknak..*Csóválja meg a fejét és utána a szatyorra pislog és érdeklődik mit tartalmaz.* - Egyébként.. nem kell figyeltetni. Mostanában nem én keveredem bajba.*Ezt hangsúlyozza is és természetesen a Brian nevezetű fiú jut eszébe. Az már külön történet. Ugye bár ő tényleg nem ért a jogász történethez szóval Gis nevethet, nem zavarja.* - Csak kíváncsiskodtam , mert érdekelnek tudod.*Mondja mosolyogva és utána visszapillant a zenére ami meg állt. Újra indítja a Bon Jovit és pár percig magába süllyedve gondolkozik amikor Gis megszólal.* - Nem baj. Nekem is most meg van a napirendi programom. Hét elején A Spanyol-Olasz mérkőzésre utaztam el ami igen izgalmasra alakult utána a zeneterembe zárkóztam be ahol egy őrült lidérc kivágott. Nem Fredrikre és Lassera célzok. Elkezdtem futni ahogy javulni kezd az idő lassan az uszodát is meg kéne látogatnom, de előtte el kell döntenem, hogy mi legyen a lányokkal.. Lisa és Zoe.. az utóbbit nem ismered. Mostanában érkezett a városba és nem szóltak róla a srácok. Annyit kell tudni róla, hogy Démon és szintén Phoneixi. Haggyjuk még kis koromban ismertem meg őt is, de talán azért szakadt meg a kapcsolatunk, mert nem felelt meg az elvárásoknak. Mondjuk amúgy is úgy vagyok vele kalandnak jó volt, de hát 15 évesen.. nem most volt az. Anyának persze erről nem kell tudnia, vannak olyan dolgok amikről még te sem nagyon tudsz. Ha kíváncsi vagy egy két esetre szívesen mesélek, biztos élveznéd őket. Vagy nem. Majd meglátjuk.*Szusszant egyet.* . Lisával meg nem tudom mi lesz.. hiányzik, de olyan mintha ő nem akarna semmit..*Kiböki mi nyomja a lelkét Gisnek és természetesen tényleg ez aggasztja.*Ahogy mesél és abba hagyja hallgatja Gisnek, hogy új képességei vannak. Halványan elmosolyodik és természetesen megrázza a fejét.* - Lehetőleg ne rajtam gyakorolj.. akár mi is a képességed. Nem vagyok arra kíváncsi, hogy fel gyújtod a ruháimat.*Mondja testvérének persze nem bántásként, de hát na.* - Lovagolni mikor voltál kint?*Kérdezz rá és természetesen érdekli is ez. Valamikor lemegy a pályára és szeretne egyet lovagolni. Akár együtt is lemehetnének.*
    Giselle Céline Marceau
    Giselle Céline Marceau
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Lyres tó     Empty Re: Lyres tó

    Témanyitás by Giselle Céline Marceau Pént. Jún. 15, 2012 9:08 pm

    *A Bon Jovira szélesen elmosolyodik, és a lábával dobolni kezdi a ritmust. * - Have a nice day, jó szám. *Jegyzi meg halkan a lány, majd ismét átkerül abba a „másik világba”, ahol az elemi mágiákkal való kétség gyötri. A kacsintásra csak nevetve rázza a fejét, mert addigra sikerült ismét visszatérnie, bár az előtte lévő szavak nem jutottak el a tudatáig. Igazság szerint talán kicsit látszik rajta, hogy néha teljesen máshol jár, de nem tehet róla.. Az, hogy azon agyal, mégis minként tudna fejlődni a képességei terén teljesen lekötik őt.* - Bocs, de szerintem neked is meg Josh-nak is annyi esze van a joghoz, mint egy marék lepkének. Majd én megcsinálom, csak mondd meg mit kell. Anya szokott tanítani, ráadásul levelezős tanfolyamon is részt veszek szóval értek hozzá.*Magyaráz a lány még mindig a fának támaszkodva, de fél szemmel a kutyusokra figyel. Alex megjegyzésére akaratlanul is felnevet.* - Nem hinném. Bízok az ítélőképességeimben meg hát meg tudnám állítani a hullámokat, ha akarnám. *Rándítja meg a vállát Giselle, és igen, pont ő beszél, aki annak idején olyan szerencsétlen volt elemiből. Arra, hogy nem kell figyeltetni megint csak felhorkant, és komoly szemekkel Alexre néz.* - Szerintem pedig nem árt. Hajlamos vagy bajba keveredni, és mióta figyeltetlek azóta nincs semmi gond. Különben is, csak így tudtam elérni, hogy anya kiszálljon a fejedből, mert Thierry eléggé arra buzdítja, hogy a fejedben legyen. Min kaptatok össze? *Beszél halkan, néha talán cseppet vontatottan, és üveges tekintettel bámulja a fodrozódó víztükröt, ahogy a lemenő nap fényében fürödve szikrázik.* - értem. Nyugodj meg. Semmi extra. Nem tervezek öngyilkossági kísérletet vagy ilyesmi. *Beszél még mindig halkan, és annyira gyönyörűnek találja a tavat, hogy képtelen elfordítani a fejét.* - Értem, hát az jó meccs volt, bár azért el nem utaznék azért. *Reagál az EB-re, mert ő is szokta nézni, bár csak a spanyol, francia és brit válogatott meccseit. A zenetermes-lidérces dologra felvonja a szemöldökét, és a bátyjára pillant.* - Kivágott ki téged az ablakon? Diák egyáltalán? *Emelkedik meg kissé a hangja, a szél ismét feltámad, és a hullámok vadul mossák a homokos partot. Amíg választ nem kap, addig valószínűleg háborog a természet, a tündérek hiába próbálják visszafogni a Giselle-ben lakozó energia elnyomja az ő mágiájukat.*- Remek, tehát megnyugodhatok, hogy elhízni nem fogsz.*Mosolyodik el halványan, majd a Lisás kérdésre csak a szemét forgatja.* - Figyelj, tesó. Ha Lisa tényleg ennyire nem foglalkozik veled, akkor hagyd. Ha ennyi nem számít neki az, hogy próbálsz újra összejönni vele, akkor én a helyedben hagynám. Tudod jól, hogy egy kapcsolatot mindkét félnek akarnia kell. Jut eszembe Thierry valami olyasmit motyogott, hogy valamilyen lány miatt dühös rád. Alex, nem jó dolog az, hogy ennyi lánnyal szórakozol. Anya ki fog nyírni, ha meg tudja, és ha az öcsénken múlik, akkor megtudja, és leszedi a fejedet. *Magyaráz tovább az angyallány a fejét csóválva.* ~ Ezt nem hiszem el. Már megint nő ügyei vannak. *Motyogja magában, mert tényleg nem nagyon szereti az ikerbátyjaiban, hogy ilyen nőcsábászok.* - Egyébként meg kíváncsi vagyok a történetekre, ha nem valami undorító dologról szól. *Vonja meg a vállát, majd ugye a két kutyát kezdi szeretgetni. Aztán a lány említi az új képességeit, és a válaszon halkan nevet.* - Fején találtad pedig a szöget. Az elemi mágiákban van tehetségem, egyébként meg, ha nem idegesítesz, akkor nem gyulladsz fel. Még nem tudom kezelni. Jó, néha megy tudatosan, de nem mindig. *Magyaráz a testvérének, majd a bal kezével a tó felé int, mire felcsapnak a hullámok.* - Ez egy olyan eset, mikor tudatosan cselekedtem, de nem mindig megy. Úgyhogy ezért általában otthon alszom, és ott gyakorlok.*Mondja tovább, egyébként tudja, hogy nem bántásként mondta, így nem is veszi fel ezt az egészet. A lovaglásra megint hangosan felnevet, és rázza a fejét.* - Egy szakkörön kívül nem nagyon lovagoltam. Különben is nem akarok úgy állatok közelében lenni, hogy nehogy megpörköljem, leöntsem, felrobbantsam, vagy valami. Majd egyszer benézek a lovardába, ha lesz időm és tudom kontrollálni ezt a valamit. *Beszél tovább, és már megint csak áradt belőle a szó, mindenesetre szívesen elmegy Alexszel lovagolni, bár az elején biztos döcögősen fog menni a dolog.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Lyres tó     Empty Re: Lyres tó

    Témanyitás by Vendég Pént. Jún. 15, 2012 9:48 pm

    *Visszamosolyog.* - Egyik kedvencem. Nagyon sokat énekeltem és természetesen mindig emlékeztet arra, hogy a kölykök teljesen máshogy viselkednek mint a felnőttek. Csak valahogy sohasem tudatosult bennem mostanáig. A kérdés már csak az, hogy meddig tudom ezt fent tartóztatni.*Gondolkozik el. A fiú érzi, hogy egyszerűen nem az aki volt. Nem az a kamasz gyerek és vége a lázadás kornak. Történetesen kezd kiteljesedni körülötte minden és végre érzi, hogy tud normális dolgokat is csinálni. Amióta angyal és tudja folyamatosan képzi magát. Talán nem is közönség előtt, de ő edz folyamatosan. A Joshos megjegyzésre felnevet.* - Joshnak malacnyi esze van. Azt próbálnám megnézni vagy is.. inkább rá kérdezek. Mi van akkor ha Meredith rájött arra, hogy az a család akit véd egy gyilkosság ügyben. Ők intézték el a másik fél rokonát? Igazából csak azért nem találok semmit, mert hülyeséget keresek.. de hiába. Ennyit tudok a történetről, de nem mondott se többet se kevesebbet. Mintha félne, de szerintem inkább óvatos, hogy nehogy bajba keveredjen.. nem tudom. Barátomnak mondom és féltem, nem azzal van a baja, hogy nem tud megoldani egy ügyet sem. Hanem na.. érted. *Horkant fel és figyelmen kívül hagyja. Szóba kerül Meredith és természetesen beszél arról amennyit a lány elmondott neki és senki másnak nem. Csak félti szóva. A kutyákat félti amikor ugye meglátta hol tanyáznak játék terén.* - Ahham értem. Nos akkor próbáld meg, hogy ne hullámozzon.*Nyelvét ölti ki és nem bántja csak hülyéskedik.* - Jó nem szólok bele, csak akkor ne tudjak róla. Amúgy sem kerülnék bajba hidd el.*Mosolyog el, azért nyugtatja Gist. Tényleg nem keresi a bajt. Az majd meg fogja találni. Thierryre felvonja a szemöldökét.* - Nem tudok róla, hogy összevesztünk. Megölöm a törpét. Vagyis na. Elbeszélgetek vele arról, hogy miért is vesztünk össze. Nagyon régen láttam a vakarcsot. Szóval itt az ideje, hogy leüljünk beszélgetni.*Gondolkodik el és beletúr a tüsi hajába. Ha tudná, hogy Ramona miatt ilyen akkor valószínű akkor azt mondja szó nélkül segít és elfogadja a tényt, hogy „apuka lesz” utána hallgatja az öngyilkossági kísérletet mire felnevet. Tudja, hogy ő nem lenne képes ilyesmire. Utána meg természetesen a víztükörre pillant ő is amikor beszélni kezdenek. Nem nagyon tud mire reagálni, csak elmereng a gondolataiban.* - Majd még fogok elmenni. Eb-re. Ja.*Szusszant egyet és komolyan ránéz a húgára.* - Felhagytam a zenéléssel. Lemondtam a turnékat, és a műhelyben fogok dolgozni amíg a tanítás el nem kezdődik. Az autószalonban. Muszáj azt is beindítani, mert nem igazán tervezzük bezárni. Azt hiszem elindultam egy fejlődés úton és szeretném megtartani azt.*Beszél halkan és közben csak dudorászni kezd egy Cascada számot és jó lenne ha már azzal az idiótával kibékülnének. Az ablakos dologra elmosolyodik és nemlegesen bólint.*- Nem, de Fredrikék ismerőse. Zeneterembe bezárkóztam napok óta szóval..*Rándítja meg a vállát és csak motyog valamit az orra alatt. A természetre nem nagyon figyel. Az, hogy Gis csinálja sejti szóval. Lisáról beszélgetnek és sóhajtozik.* - Igazad van.. de nem tudom.. általában úgy voltam a dolgokkal, hogy jönnek illetve mennek. A lányoknál is. Lisa meg más.. nem szeretném elveszíteni.*A kék szemeivel pillant a másikra és tényleg lehet érezni. Nem olyan a fiú mint régebbe.* - Tudom. A két félre nem tudok mit mondani. Milyen lányra, Jó, hogy most hallok erről először. Kinyír? Tudom azért mondom. Jó, majd úgy is próbálom vissza fogni magam és lesz valami. Vagy nem.*Sóhajtozik és tényleg így gondolja.* - Nem azok. Ne félj. Képek is vannak valahol nálam. Úgy hiszem, nem láttad a kis lökött bátyádat gyerekként.* ~Az már más, hogy eddig volt kamasz..~*Egyébként felkuncog és megához húzza testvérét.* - Ügyes vagy. Csak szépen lassan kell csinálni és egyre jobb leszel. Hidd el, te vagy a legjobb harcos.*Kacsint húgának és tényleg így gondolja. Sok mindent gondol csak nem mondja ki és ez nem tesz jót neki. A lovaglásra csak felkuncog.* - Tényleg nem lenne jó ha robanó Marceau bukkanna fel. Robbantgatna jobbra balra.*Nyelvet ölt.* - Egyszer majd lovagolhatnánk egyet.*Mosolyog el ésnem csak lovaglásra gondol. Hegyet is meg akarja mászni majd.* A szélre és a víztükörre pillant. Lassan sötétedik.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Lyres tó     Empty Re: Lyres tó

    Témanyitás by Vendég Hétf. Jún. 18, 2012 7:43 pm

    -Fekete… - Neeeem! – De személyről beszélünk. – Ahham!*Hangosan kacarászik egy fekete hajú lány babarózsaszínben lévő bikinijében. Barna testét égeti a nap és egyre jobban barnul be. Alexander meg természetesen egy fürdőnadrágban virít mellette és éppen barkobáznak. Egész délután kint ücsörögve a víz mellett teljesen el vannak. A nő és pasi ügyeket kivesézték és igazság szerint akkor is minden hülyeséget kitalálnak. Sokat gondolkozott a napokban és az edzés, meg a rengeteg készülődés alatt tud agyalni.* - Már megint. Miért lyukadunk ki rajta?*Jön arra rá, hogy kire gondol a lány. Na, igen, azután amikor halványan elmosolyodik, látja, hogy készül fel állni a másik. Megragadja a kezét, és angyalian ránéz.* - Most már muszáj lesz engedned. Gisnek akkor is igaza volt. Te magad mondtad mit mondott. Ha nem lépsz, akkor vége. Alex kérlek most az egyszer hallgass ránk.*Föl áll a lány és átöleli Alexet, majd útjára bocsájtja, ha elmegy. A fiú mindenesetre szusszant és morog pár sort. Tudja, hogy jót akarnak neki és azt is mi az igazság. Amit elcseszett helyre kell hoznia.* - Mi van akkor, ha nem szeretne semmit? Oh Zoe, lehet elrontottam több dolgot is. Azt hiszem, tudom a dolgokat..*Sóhajt és a földre néz, amikor elhúzódik a lánytól. Nem sír csak olyan melankólikus állapotba került és szeretné kimondani, ami a szívén az a száján.* - Ha itt nyafogsz, soha nem tudod meg.. Alexander Seth Marceau hol az a nőcsábász, pasi, akit megismertem és nem félt bevallani az érzéseket. Hol van az, aki mindig tudta mindenre a megoldást, ha baj van? Mi lett veled, elpuhányodtál?*Kérdezz rá komoly arccal mire a srác elfordítja a fejét.* - Meghalt. Nem él. Elpusztult. Tudod, néha változni kell, és azt hiszem ez most ált be nálam. Figyelj, beszélek Lisával mindenképpen, de addig is légy szíves őrizd meg nekem ezt.*Mondja halványan mosolyogva a lánynak és egy kis ékszeres dobozkát ad oda neki. A barna szemeivel ránéz és kérdezi, kinyithatja, e mire a srác bólint. Egy gyönyörű arany eljegyzési gyűrű található benne, amit már hetek óta meg vett.* - Nem mondod?*A barna hajú srác halványan elmosolyodik mire Zoe bólint. Úgy vigyázz rá, mint a szeme fényére. Alex közben puszit nyom a lány arcára és elindul a vízbe megmártózni. Ő meg visszaül olvasni. Alex komolyan kezd megkomolyodni érzi is a változást.*

    A fürdőruha (Zoeé)

    Zoe
    Lisa Deadwood
    Lisa Deadwood
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Lyres tó     Empty Re: Lyres tó

    Témanyitás by Lisa Deadwood Hétf. Jún. 18, 2012 8:08 pm

    *És igen, kellett nekik falra festeniük az ördögöt. Lisa is felbukkan, épp az egyik fa mellé száll le, jó pár méterre a tótól takarásban. Hogy mit keres itt? Keresni akart egy nyugis helyet. De hamar kiszúrta, hogy itt mások is vannak. Bár azt még nem tudja, hogy kik, de van egy olyan érzése, hogy nincs kedve velük találkozni. Öltözete egy csíkos felsőből, egy sötét szürke nadrágból, egy fekete-fehér csíkos cípőből, a ruha alatt pedig egy bikiniből áll, haja fel an kötve, és csak pár rövidebb tincs lóg előre. Pár pillanatig csak nézi őket, végül pedig úgy dönt, hogy max levegőnek nézi őket, de akkor is oda megy. Nem fogja csak miattuk elrontani a napját. Hiszez az ő kedvenc helye, akkor van itt amikor csak akar. Mikor meglátja, hogy kik is vannak ott, elgondolkozik rajta, hogy visszaforduljon, hátra is pislant, de végül is úgy dönt, hogy egyszerűbb szembenézni a dolgokkal.* - Sziasztok. *Néz először az ismeretlen lányra, majd a fürdőző Alexre. Pár pillanatig gondolkozik, hogy ki lehet a másik lány, de inkább úgy dönt, hogy jobb nem tudnia...*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Lyres tó     Empty Re: Lyres tó

    Témanyitás by Vendég Hétf. Jún. 18, 2012 8:39 pm

    *A tóba érve megmártózik és úszik egy sort. A gondolatai a következők: Lisával átbeszélni a dolgokat és természetesen, hogy mi lesz. Nem akarja elveszíteni az tény, de már meg őrül a vágytól. A hangra felfigyelvén elveszti az egyen súlyát és a vízbe teljesen bele bukik.* ~Miért pont most miért?~*Sóhajtozik és egyszerűen nem úgy néz ki, mint aki menni szeretne oda. A kint olvasó leányzó pedig egy fekete hajtincse visszasimít a füle mögé és rápillant Lisára. Utána természetesen Alexre néz és halványan elmosolyodik.* - Itt az ideje és most légy nagyfiú és mutasd meg milyen fából faragtak téged. Minden nyafogás nélkül. Mondd el azt, amit érzel, és ne lógjon a biliben a kezed.*Szólal meg a fejében a lány, amire gyilkos pillantással kiszáll a vízből.* - Szia. Nem számít az, hogy én ki vagyok. Elmegyek egyet fürödni, itt hagylak ezzel az idiótával. – Nem is vagyok idióta! – Dehogynem, egy orángutánhoz hasonlítasz, de ő okosabb nálad.*Torkolja le a másikat és angyalian pislog. Lisa nem hallhatja, de Alexnek oda súgja, hogy sok sikert vagy valami ilyesmi. Na, igen.. Nem rosszat akar ám. A fiú Lisa előtt áll, és nem néz rá. Pontosabban nem érdemli meg, hogy ránézzen ezt is tudja.* - Azt hiszem beszélnünk, kéne.*Mondja ki egészen komolyan, és ha Lisa is benne van, akkor leül a plédre és természetesen várja, hogy a lány is leüljön. Utána kezd el szövegelni.*
    Lisa Deadwood
    Lisa Deadwood
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Lyres tó     Empty Re: Lyres tó

    Témanyitás by Lisa Deadwood Hétf. Jún. 18, 2012 8:55 pm

    *Csak néz a lány után, őszintén szólva nem érti, hogy most mi van. Kissé érdekes helyzet, legalább is számára. Mikor Alex odajön hozzájuk és csak elnéz mellette az kicsit fáj neki, mert van egy olyan érzése, hogy ez nem jelent jót, majd mikor a másik megszólal, egy lendületes pofont kad Alexnek, amiből nem sajnálja ki az erőt.* - Igen, nem ártana. *Áll továbbra is karbafont kézzel, majd sóhajt egyet.* - Ezt csak a megcsalásért kaptad, és csak most volt alkalmam átadni. Amúgy tényleg meg szeretném ezt beszélni veled. El kéne döntened, hogy érzel-e egyáltalán valamit, vagy csak egy vagyok a sok közül. Mert ha csak dísz vagyok, akkor felejtsük el a dolgot. *Néz ridegen és a hangja is kb olyan rideg. Nos igen, sajna nincs túl jó kedvében. Mindenesetre ő leül a földre és várja, hogy a másik is helyet foglaljon, és belekezdjen a saját kis monológjába.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Lyres tó     Empty Re: Lyres tó

    Témanyitás by Vendég Hétf. Jún. 18, 2012 9:21 pm

    *Zoe csak segíteni szeretne. Az egy dolog, hogy kavartak pár éve, de az már a múlt. Így teljes mértékben el tudnak lenni, mint barátok. Megrezdült egyébként, amikor meglátta Lisát és.. menekült volna. Így viszont nem. Csak áll és áll és áll előtte. Aztán Zoe bement a tóba ő most úszkál, és nem kíváncsiskodik. A pofonra nem szisszent fel, de érti a célzást. Tudja miket tett és vállalja a felelősséget.* - Gondoltam.*Egy erőltetett mosolyt küld a lány felé. Utána természetesen leül a plédre. Amikor megszólal a lány, nem igazán tud mit mondani a dolgokra. A tó felé pislog és kék szemeivel a lányra vissza. A kezét megfogja, és az ölébe teszi Lisáét.* - Tudom sok rosszat tettem. Nem csak veled, hanem a családom körében és a barátaiméban. Nem mérlegeltem azt, hogy mi a fontos az életben. Most már tudom. Lisa, szeretlek, és engem nem számít, hogyha bukott angyal vagy. Nem számít a fekete szárnyad, a családod. Ahogy öltözködsz, és ahogy beszélsz. Így vagy tökéletes. Ki mondta, hogy dísz lennél? Nem vagy az. Már az előző iskolában felfigyeltem rád, de azt hiszem, túl naiv voltam ott egy bizonyos szőke lánnyal kapcsolatban azt hiszem, tudjuk, kiről beszélek. Ha Marceauk között nevelkedtem volna, teljes mértékben állíthatom, nem ilyen lennék amilyen. Biztos vagyok benne, hogy olyasmi lennék, mint Gis. Viselkedésben. Figyelj, te vagy a napom, a holdam és a csillagom. Ha jó a napom beragyogja a nevetés, de és a megjelenésed. Mindennél jobban féltelek és szeretlek. Ha elveszítenélek, azt nem élném túl. Azt hittem, nem lesz olyan lány, aki iránt így érezhetek. Ha elveszítenélek, üresség lenne a szívemben. Tudnám, hogy elszúrtam a dolgot és nem tudnék mit csinálni. Te vagy az egyetlen az életemben. Nincs senki, és semmi, aki közénk állhatna. Ha egy lány jön, elhajtom. Ha bajba keverednél, reppenek, ha történne valami, akkor is ott leszek veled. Te vagy az életem része és nem akarlak elveszíteni.*A hosszú beszéd után szusszant egyet és átkarolja a lányt és megcsókolja.* - Mit gondolsz. Adhatnánk magunknak egy esélyt, hogy elérjük ezeket.*Halványan elmosolyodik és utána ahogy elhelyezkedik a pléden a lányt magához húzza, és ő bizony nem engedi el ha hagyja magát.*
    Lisa Deadwood
    Lisa Deadwood
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Lyres tó     Empty Re: Lyres tó

    Témanyitás by Lisa Deadwood Hétf. Jún. 18, 2012 9:40 pm

    *Mikor Alex megfogja a kezét, nem ellenkezik. Figyelmesen hallgatja a fiút és magában megállapítja, hogy ez nagyon nyálasra sikerült, de nagyra értékeli, hogy a fiú ezt elmondta.* - Kissé nyálasra sikeredett, elég lett volna, ha ennyit mondasz, hogy szeretsz és nem kell más. *Nevet kissé erőltetetten a lány és a szeme könnyezni kezd, amit igyekszik letörölni. Mikor a fiú megcsókolja, átöleli a másikat és visszacsókol.* - Viszont akkor is egy hülye vagy. *Nevet a lány sírva, valahogy ez már kikívánkozott belőle. A sírás is, és a kijelentés is. Bár a kijelentést már hallhatta tőle...* - Megpróbálhatjuk. *Mosolyog halványan és mikor a fiú magához húzza, akkor kényelmesen hozzábújik és szorosan megöleli. Szereti őt, de akkor is nagyon fájt ez neki. Nem fogja elfelejteni, csak szemet huny felette.* - Szeretlek. *Súgja a fiú fülébe és kissé megnyugszik. Rendeződtek a dolgok. Bár neki volt egy elhatározása, de úgy tűnik az befuccsolt... Mondjuk jobb is, bár Adamék nem fognak örülni...*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Lyres tó     Empty Re: Lyres tó

    Témanyitás by Vendég Hétf. Jún. 18, 2012 10:12 pm

    *Mély érzésű Nem tehet róla. Belőle így jönnek ki a dolgok. Felnevet a nyálas megjegyzésre és halványan elmosolyodik, majd ugye megcsókolja.* - Az érzések…*Mondja a srác és amikor átleli a fél szemével Zoe felé pislog.* - Nem is volt olyan nehéz. Most már az esküvő kell…*A srác felhorkant mire a lány halkan felkuncog. A hülye szóra nem igazán mondd semmit, mert tudja és tisztában van vele. Amúgy is hülye a lélek szóval. Magához húzza biza a lányt és természetesen nem igazán mondd semmit. Jó vele lenni és természetesen, hiányzott neki az érzés. A szeretlekre Lisa két szemébe néz és az arcán végig simít.* - Tudom.*Csak ennyit mondd, mire a másik lány is megérkezik.* - Öhm, azt hiszem lassan indulni kéne. Mit gondolsz. Lace oda adja a könyvét amiből tanulta a Spanyolt?*Kérdezz rá Alexnél és ő megrándítja a vállát. A lány mindent hallott és bizony hamar tudni fogják mi is történt itt.* - Azt hiszem igen. Este elkérem tőle. Amúgy. Gyors bemutatkozás : Lisa, ő Zoe. Egy gyerekkori barátom. Ha bár. Nem is olyan barát inkább mintha testvére lenne a démon lány. Nem kell Lisának tudnia a dolgokról.* - Örülök neked, Lisa és azt hiszem ráfért a majomra a javulás. A napokban ne tudd meg hányszor emlegetett téged. –Nem is. – Miért? A másik szobából lehetett hallani a beszédedet.*Csak hülyéskedik, de tény ami tény ő csak vendég a srácnál.* - Zoe még egy hétig nálam fog lakni. Hotelbe nem akart menni, kijelentette ha nincs ház akkor ő nem jön. Volna kedved csatlakozni hozzánk ? Éjszakára is maradhatnál van bőven.*Mondja a lánynak és zoe közben magára kapja rózsaszín színű ruháját Alex meg a pólóját és össze szedi a plédet. Ha a lány is velük tart akkor a házban elkészíti az ágyneműt és a vacsorát.*
    Lisa Deadwood
    Lisa Deadwood
    .::Városi Lakos::.
    .::Városi Lakos::.


    Lyres tó     Empty Re: Lyres tó

    Témanyitás by Lisa Deadwood Hétf. Jún. 18, 2012 10:33 pm

    *Nyugodtan öleli a fiút, majd mikor valami esküvőről beszélnek kicsit furcsán néz a másik kettőre. Reméli, hogy valamit nagyon félrehallott. Mikor a másik lány befut, csak hallgatja a társalgásukat, majd a bemutatkozásnál csak bólint.* - Én is örvendek. *Nos, igazából nem épp örvend, még mindig azon gondolkozik, hogy ki is volt és ki is neki pontosan a lány. Nem, nem arra gyanakszik, csak szimplán érdekelné pár dolog. A meghívásra bólint és megvárja, míg a másik kettő elkészülődik, majd velük együtt indul vissza Alexékhez.*
    avatar
    Etienne Marceau
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Lyres tó     Empty Re: Lyres tó

    Témanyitás by Etienne Marceau Szer. Jún. 20, 2012 9:31 pm

    *A fenyvesen át repülve közeledik a Lyres tó felé, mivel hallott valami afelől, hogy a drágalátos - de annál inkább marha - öcsikéja is valamerre erre mászkál. Hogy ő miért is jön ide? Mert Lisa megkérte. Hogy honnét ismeri Lisát? Na, az hosszú történet... Határozottan gyorsan suhan át a fenyvesen, majd elegánsan földet érve indul meg a tó felé Alexet keresve. Öltözete amúgy egy sötétkék selyeming, amin két gomb felül ki van gombolva, fekete farmer, fekete nyakkendő, fekete cipő, haja pedig felzselézve. Nos igen, elég elegáns de hát ez ő. Valahogy ráragadt a cégvezetés közben, no meg mikor Amerikába utazgat a bár céljából, akkor is illik valahogy kinéznie.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Lyres tó     Empty Re: Lyres tó

    Témanyitás by Vendég Szer. Jún. 20, 2012 10:01 pm

    -Banzááj! *Csobban a vízbe egy barna hajú fiú, aki természetesen egésznap itt van és még az estét is így tervezi.* - Le kéne, már vennétek a bikinit! A nélkül jobban festetek. Nudista strand…*Mondja és felnevet. Persze csak viccel.* - Ha meg akarsz javulni. Ne legyél óvodás. Inkább gyere, van, még egy csirke azt edd meg. Amúgy lehet, Michellel meglátogatjuk a kaszinót. Szerencse próbálás.*Nevetgélnek, és persze tényleg elmennek szórakozni egyet. Utána fogja magát és kimegy. Aztán lehuppan közéjük és ráfjuk fröcsköli a vizet. Közben Zoe és Michelle Spanyol dolgokról és kultúrákról beszélnek.* - Aleeeex… - Mit szeretnéél? –Háát.. valami halat.[ –Mennyél horgászni. – Gonosz.. – Jó este megkérem Lasset, hogy főzzön.*Arra hálásan nézne és halványan elmosolyodik és utána teljes csendbe burkolózik minden.* - Játszunk Barkobát. – Az unalmas.. múltkor is játszottunk. – Tudod mit.. Felelsz vagy merszezzünk?..* A srác forgatja a szemeit és bólint. Ezek el vannak egésznap és nem zavartatják magukat.* - Felelsz vagy mersz szivi? - Merek..*Zoe ördögien elvigyorodik és természetesen kitalálta a megfelelő feladatot.* - Fussál el az erdő közepéig alsógatya nélkül.. Törölközőben!*a két lány ujjongani kezd és Alex elvigyorodik. Már megint perverz gondolatok.* - Utána szépen csináljátok, amit mondok, mert nem öltözök fel. Csak vicceltem. Mindjárt jövök. Hölgyeim..*Azzal a lendülettel elindul a tó erdejének a feléig ameddig beszélték. Aztán vissza szárnyal. Majd felveszi a nadrágot és folytatják a játékot. Alex közben egy fának támaszkodik és röhögcsél a lányokon. Meleg van na ilyenkor ezt kell csinálni. Lassan vissza kellene mennie és Lisával is kell egy kis időt eltöltenie.* - Mesélhetne nekünk az újboni összejövetelről. Amúgy tényleg. A gyűrű.. Zoeee.. mutasd meg…*Alex gyilkosan néz a Démon lányra aki előkapja. Alexnél van egy kisebb dobozka amiben arany gyűrű található. Nem kell kombinálni ha bár Marceauknál ki tudja.*
    avatar
    Etienne Marceau
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Lyres tó     Empty Re: Lyres tó

    Témanyitás by Etienne Marceau Szer. Jún. 20, 2012 10:14 pm

    *Csak nézi Alexet és elgondolkozik azon, hogy tényleg újból összejöttek Lisával, vagy a lány azt csak álmodta és azt hitte, hogy valóság.* - Szép estét hölgyeim. *Int a lányoknak egy sármosabb mosollyal, majd az öccséhez fordul.* - Öcsém, neked nem Lisával kéne lenned ahelyett, hogy e csinos hölgyek társaságát élvezed? *Kérdi és közben még áttekint a lányokra.* - Amúgy Lisa üzeni, hogy nagyon fontos dologról kéne beszélnetek, valami gond van. *Gondolkodik el, majd újra beszélni kezd.* - Szerintem majd semmiképp ne vedd félvállról, mert tényleg, életemben először, ijedtnek láttam. *Rántja meg a vállát. A lány neki nem nagyon akarta elmesélni a dolgokat, reméli, hogy majd Alextől többet megtud.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Lyres tó     Empty Re: Lyres tó

    Témanyitás by Vendég Szer. Jún. 20, 2012 10:56 pm

    *Csak beszélgetnek és játszanak. Azután Lisáról kezdenek el beszélni és a srác halványan elmosolyodik Michellenek.*- Nem tudom. Nem most fogom habár tudod ezt még meg kéne várni. Úgy voltam vele, hogy előbb megveszem és sikerül megváltoztatni. Viszont azt nem akarom.*Közli a lányokkal és visszacsukja, a dobozkát mire kicsit elkalandozik, de meghallja bátyja hangját amire hátrapillant.* - Mindjárt indulok befelé, bátyókám, d muszáj volt egy nagyon fontos dolgot megbeszélnünnk. Vagyis taglaltunk. A szőkés-barna hajú lány Cameosos ő Michelle..*Mutatja be mire a lány csak biccent és halványan elmosolyodik. Azután Lisára felvonja a szemöldökét.* - Várjunk csak. Mióta vagy jóban Lisával?*Kérdezi meg és felvonja a szemöldökét. Azután csak elgondolkozik mi lehet az a fontos dolog, mert tegnap beszéltek.. de ezt nem tudja.* - Kíváncsi lennék mit akar. Ezen kívül mi járatban erre? Ha meg azon agyalsz, hogy összejöttünk e.. Tanúm is van rá.*Zoera pislog aki angyalian bámul.*
    //Fagy//

    Selina Crow
    Selina Crow
    .::Tanár::.
    .::Tanár::.


    Lyres tó     Empty Re: Lyres tó

    Témanyitás by Selina Crow Hétf. Okt. 29, 2012 6:33 pm

    *Selina éppenséggel nekromanta képességeit éli ki a Lyres partján: a tóból igyekszik csontvázakat megidézni. Persze a szellemeknek ez annyira nem tetszik, de mivel egy erős védőbűbájt idézett maga köré, nem aggódik különösebben. Persze egy kissé azért félő, hogy megjelenik a Révész, akkor minden bizonnyal nem mindennapi módon helyre lenne téve, szóval már nem is fog sokáig szórakozni ezzel. Csak hallotta, hogy nem rég valaki belefulladt a tóba, és meg akarta nézni magának. Persze nem sikerült megtalálnia a testét, de túlságosan sok csontot fedezett fel, és úgy döntött, hogy megáll szórakozni egy kicsit. Szóval az egyik kisebb sziklán áll, a szokásos öltözetében: egy sötét, szürkéskék ruha van rajta, amely hosszú ujjú, a vállát viszont elegánsan szabadon hagyja, az alja pedig a földet sepri. Gyönyörű, göndör, szőkés haja lágyan omlik alá egészen a háta közepéig. A cipője nem látszik ki, de egyébként egy fekete, magassarkú csizma. Távolról látszik, hogy egy veszedelmes szépségről van szó: már több mint tíz méterrel korábban is érezhető a sötét mágia energiája és különleges, egyedi lüktetése. A nő egy negédes mosollyal int az egyik csontváznak, aki oda is sétál hozzá, engedelmeskedve a parancsnak, majd alkotóelemeire esik. Selina halkan, hidegen felnevet, majd szépen lassan az összes megidézett holtat visszaengedi a békéjébe. A szellemeket távol tartandó persze körbevonja a tavat egy védőpajzzsal, hogy miközben ő lepihen, ne támadhasson rá semmi, majd keres magának egy szimpatikus követ, és elegánsan elhelyezkedik rajta, felpillantva a teliholdra. Végre, egy kis nyugalom! Persze hazudna, ha azt mondaná, hogy nem volt jó napja: beköltözött az iskolába, most már hivatalosan, bepakolta a tanári holmijait a helyükre, és persze kárörvendett egy jóízűt Sammaelen. Jó, azért nem akart neki rosszat, de mégis jól szórakozott, amíg azok ketten drámáztak Tyaeloriával. Halkan felnevet az emlék hatására, keresztbe teszi a lábait, majd tovább filozofál mindenféléről.*
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


    Lyres tó     Empty Re: Lyres tó

    Témanyitás by Jesmon Helar Hétf. Okt. 29, 2012 6:57 pm

    *Jesmon pedig már szokásosnak számító esti sétáját végzi a Szigeten. Mostmár nem tart attól, hogy kimerészkedjen a Birtok területéről. Hiszen már tudja, hogy ki üldözte - vagyis, hivatalosan, még üldözi is. Tőle pedig nem tart. A hideg idő ellenére jelenleg is egy zakó van rajta, azonban ezúttal fekete inggel és nyakkendő nélkül. Nocsak, milyen furcsa... Kezdi elhagyni önmagát? Na, nem ilyen radikális a helyzet, csupán kezd hozzászokni a helyhez, és néha már megengedi magának, hogy kicsit lazábban öltözzön fel. Lazábban... na persze, saját magához képest lazábban. Az öltöny nyakkendő nélkül azért még mindig nem egy olyan ruha, amiben az emberek rockkoncertre járnak. Szóvan, így, szokásához híven zsebretett kézzel, nyugodtan sétál, jelenleg a tó felé. Rég járt ott és szeret éjszaka ott lenni. Akkor a legnyugodtabb. Ahogy lassú, nyugodt léptekkel sétál, az elmúlt pár héten mereng. Azon, amikor napokig szinte ki sem lépett a barlangból, folyton latin varázsigétek mormolva járkált ott fel-alá és még abban sem volt biztos, hogy sikerült. A beszélgetésre Reeddel. A fáradtságra, az idegességre, ami úgy gyötörte, ahogy több ezer éve semmi sem. Nehéz kizökkenteni őt az egyensúlyából, ami abból áll, hogy próbálja egyensúlyozni a démontársadalom által okozott károkat és eközben minél kevesebbet gondol a saját érzéseire. Hát, most sikerült... Valahol itt tart a gondolatmenetben, amikor a rétre ér, és meglátja a tó partján ülő nőt. Még nem találkozott vele, de érzi a közeléből áradó fekete mágiát - sejti, hogy mit csinált alig pár perce, bár már jócskán elhalványultak a jelek. Hiába, van gyakorlata. Meg a tó partján heverő csontok is árulkodnak. Így hát, nyugodt léptekkel közelebb sétál, s azt is észreveszi, hogy egy lidérccel van dolga.* - Ilyen késői órán ritkán látni ilyen érdekes elfoglaltságot végző fiatal nőket... pláne a tóparton. *Áll meg pár méterre a nőtől, arca nem árul el semmiféle érzelmet. Egyenes háttal, magabiztos tartással áll, még mindig zsebretett kézzel.* - Jesmon Helar. *Lép egy lépéssel közelebb, miközben kiveszi egy kézfogás erejére a kezét a zsebből.* - Nemrég költözött ide? *Kérdi végül, felvéve ismét a kezdő pozíciót, ezúttal már némileg közelebb a lidérchez.*
    Selina Crow
    Selina Crow
    .::Tanár::.
    .::Tanár::.


    Lyres tó     Empty Re: Lyres tó

    Témanyitás by Selina Crow Hétf. Okt. 29, 2012 7:22 pm

    *Amikor meghallja a férfi lépteit, lustán hátrapillant - nem különösebben tartva bármilyen veszélytől -, majd Jesmon szavaira felnevet.* - Ne tévessze meg a látszat, már túl vagyok a háromezren, nehezen lehetne fiatalnak nevezni *mondja, majd feláll, könnyedén leporolja a szoknyáját, majd megrázza a férfi kezét. Persze látszik az arcán, hogy nincs elragadtatva attól, hogy kezet kell ráznia, mintha ő maga is férfi lenne, szemében csak az illendő, ha kezet csókolnak neki. De persze nem célszerű egyből rossz pontokat szerezni egy kioktatással, pláne, mert már hallott annyit Samtől, hogy be tudja azonosítani a férfit.* - Selina Crow. Örvendek, uram *mondja illedelmesen, tökéletes etikettel, ahogyan tanították. Hiába, no. Ő erősen ragaszkodik a protokollhoz. És nem, abban semmi nincs arról, hogy illendő-e holtakat feltámasztani, avagy sem, de persze ha szerepelne is ilyesmi, afelett az egy pont felett joválisan szemet hunyna.* - Nos, mondhatjuk *válaszol a következő kérdésre.* - Itt vagyok már úgy két hónapja, bár most túl vagyok egy költözködésen *teszi még hozzá, majd kényelmesen visszasétál a sziklához, és ismét elhelyezkedik rajta. Aztán felnéz a férfire, és méregetni kezdi.* - És ön? *kérdezi, miközben tekintetét végigfuttatja rajta, igyekezve a jellemére utaló dolgokra következtetni az öltözékéből és a tartásából. Természetesen Sammy-től tudja, hogy egy ősdémonnal áll szemben, ami még érdekesebbé teszi számára a férfit. Azt már nem mondták neki, de elég egyértelmű abból, hogy az Erethon házvezető-helyettese, hogy nem éppen Lucifer oldalán áll, ami azt jelenti, hogy felettébb izgalmas és érdekes személyiség. Egyébként ettől a tudástól függetlenül úgy tesz, mintha még sosem hallotta volna a Jesmon Helar nevet, és lehetetlen is kiszúrni rajta, hogy már tud ezt s azt a férfiről.*
    Jesmon Helar
    Jesmon Helar
    .::Igazgató: Cameos::.
    .::Igazgató: Cameos::.


    Lyres tó     Empty Re: Lyres tó

    Témanyitás by Jesmon Helar Hétf. Okt. 29, 2012 7:47 pm

    *Feltűnik neki, hogy a nő nem igazán tart attól, hogy valami rosszszándékú félőrült ráveti magát. Talán van rá indoka. Ami nem is túl meglepő, érezve a töménytelen - és igen egyedi - feketemágiát, amit maga mögött hagyott a tó partján. Jesmon sosem igazán foglalkozott az illemmel, mint olyannal, ő nem túlzottan különbözteti meg a nemeket, az ő szemében semmivel sem kevésbé veszélyes ellenfél egy nő, így hát... miért ne foghatna vele kezet? Nameg, a meghunyászkodás sem volt az erőssége sosem. Na persze mindig udvarias mindenkivel, de ez a protokoll dolog sosem ment neki. Így hát, kezet fog a nővel és figyeli, ahogy az visszaül a sziklára.* - Hát, ha ez megnyugtatja, nem néz ki kétezernek sem. *Válaszol valami humor-félével. Aztán arra terelődik a szó, hogy mióta van itt.* - Értem. *Bólint, szokásos megfontoltságával elég szünetet hagyva válasz és újabb kérdés között.* - A városban lakik, vagy az iskolában? *Hiába, elég kevés időt tölt a falak között, és azt is a szobájában, mostanában legfőképpen a tervein dolgozva vagy óraterveket készítve, hiszen sok tantárgyat vállalt el a délelőtti órák közül. Nem tudja, hogy éppen egy tanártársával beszélget, valahogy lecsúszott a bejelentésről, hogy új tanár érkezik.* - Én jelenleg az Akadémián lakom, már több hónapja, az Erethon ház házvezető-helyetteseként és immár tanárként is. *Válaszol a kérdésre. Nos, valóban érdekes személyiség, de abból nem sejt semmit, hogy Selina is így gondolja, hiszen azt hiszi, a másik nem tud róla az ég világon semmit. Ahogyan ez fordítva is igaz. Ő jelenleg annyit tud, hogy egy viszonylag idős lidérccel van dolga, aki kedveli a fekete-mágiát. Ez viszont elég kevés információ. Dehát, erre való a kommunkikáció, nemde? Minden esetre kissé zavarja, hogy ő áll, beszélgetőtársa pedig ül, így ő is kiválaszt magának egy sziklát a nőével szemben és helyet foglal. Kezeit kiveszi a zsebéből és könyökével térdére támaszkodva függeszti szinte már természetellenesen fekete tekintetét a lidérc nőre. Amúgy ő egyelőre nem tud a másik személyiségével kapcsolatban feltevésekbe bocsátkozni, és nem is szereti előre megítélni az embereket, de sejti, hogy nem egy unalmas lidérccel van dolga - bár a túlzott formalitások nem túl szimpatikusak neki, de ezen még könnyen képes túltenni magát.*
    Selina Crow
    Selina Crow
    .::Tanár::.
    .::Tanár::.


    Lyres tó     Empty Re: Lyres tó

    Témanyitás by Selina Crow Hétf. Okt. 29, 2012 8:16 pm

    *Nos, Selina sokat dolgozott azért, hogy ne kelljen különösebben tartania bármitől vagy bárkitől. Ezt a kényelmet akarta magának, és így, ahogyan körbeöleli a sötét mágia, nem sokan mernek kikezdeni vele. Aki pedig mégis megteszi, az legtöbbször nem szokott kimondottan jól járni.* - Megnyugtat *nevet fel hidegen. Kissé hátborzongató a nevetése, de máshogy már nem is nagyon képes kacagni. Ez a fagyos kimértség, ez a számító tekintet immár hozzá tartozik. Szerencsére Sam nem orrolt meg rá különösebben ezek miatt, hanem egyszerűen elfogadta, hogy mögötte is nehéz évek állnak, és ez lett belőle minden után, amit átélt.* - Az iskolában *válaszol Jesmon következő kérdésére is.* - Egész pontosan ma költöztem át. Sajnálatos módon fel kellett adnom az állásomat a könyvesboltban... De nem bánom, a tanítás jobb móka lesz *mosolyodik el. Igen, határozottan várja, hogy meggyötörhesse a kölyköket ógörögből. Ez van, kifogták őt, kénytelenek lesznek elviselni. Ahogyan nézegette a listákat mielőtt eljött, kimondottan sok tanítványa lesz. Ő pedig élvezni fogja, ó, de mennyire!* - Ó, tehát ön a házvezető-helyettes! *kiált meg, gyönyörűen színlelve a meglepetést.* - A bátyám említette önt, de nem mondta a nevét. Így aztán igazán örülök, hogy megismerem *mosolyodik el, miközben figyeli a sziklán elhelyezkedő férfit. Egyébként neki is kényelmesebb ez így, nem szeret felnézni az emberekre. Persze a maga százhatvan centijével elég ritkán van, hogy nem kell felfelé néznie, és még a kilenc-tíz centis magassarkú sem segít eleget. Na, mindegy is, igazából annyira nem zavarja, hogy alacsony, neki pont jó így. Ráadásul ha távolról látja az ember, akkor a ruházata miatt kimondottan magasnak tűnik.* - És mondja, miket fog tanítani? *érdeklődik. Jesmon egyébként jól sejti: valóban egy nagyon érdekes valakivel áll - vagyis jelenleg ül - szemben. Egy valódi nekromanta, nő, ráadásul lidérc is. És ha mindez még nem lenne elég, Sammael húga...*

    Ajánlott tartalom


    Lyres tó     Empty Re: Lyres tó

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Márc. 29, 2024 12:19 am