Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!

Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

Étkező

Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar
    .::Őrző: Erethon::.

Étkező        - Page 3 Empty Re: Étkező

Témanyitás by Esteron Baltazaar on Vas. Ápr. 07, 2013 7:28 pm

// olvad //

* Amikor egy igenlő választ hallok arra, hogy találkozhatunk máskor is egy mosolyt engedek el. Igen azért én még így is jó szemmel tudom nézni a dolgokat, a másik meg érdekel, hogy a másik csajként, hogy néz ki.* - Igen eltaláltad. Hát nem rég óta én sem, talán 3 vagy 4 hónapja nem tudom pontosan. Nem arra figyeltem igazából, hanem a barátomra vigyáztam. Te is gitározol, egyszer játszhatnánk egyet közösen ugyanis nagyon el tudok lenni egy gitár mellett. Mondjuk a városban én is nagyon sokszor jártam legtöbbször táncórára egy városi lányhoz illetve tanítani neki másfajta táncot. Szóval nekem viszont túlságosan is gyorsan telnek a napok. * felelem a lánynak, pontosabban fiúnak. Aki igazából lány. Nah, mindegy csak belekavarodok ezzel a dologba.* - és hogy tetszik az élet itt? és jut eszembe én be se mutatkoztam. Esteron Baltazaar. Szolgálatodra. * mondom kicsit sem elpirulva arra, hogy milyen illetlen voltam az előbbi percekben.*

Nagyon sok mindenen keresztül ment már és most mégis teljesen magányosnak érzi magát, úgy érzi, hogy elhagyta őt Ő és már nem tartja a gyermekének, teljes űr tátong a szívében és fogalma sincs képtelen lesz e kimászni ebből a gödörből...

Elizabeth Quenell fogadott bátyja Marilion és Laschan legidősebb testvére
    Abigail C. Rainheart
    Abigail C. Rainheart
    .::Diák::.

Témanyitás by Abigail C. Rainheart on Vas. Ápr. 07, 2013 8:01 pm

*Hát, igazából Abbyt annyira nem érdekli a másik, mármint Abigailt senki sem érdekli különösebben, már persze saját magát leszámítva. Viszont már nagyon unatkozik itt, és ezért bármiféle szórakozási lehetőségnek kezd örülni.* - A barátodra? Miért, nem tud magára vigyázni? *Kérdez vissza felvont szemöldökkel. Hát igen, kissé furcsán hangzik, hogy Esteron a barátjára kell, hogy vigyázzon.* - Persze, játszhatunk majd. *Von vállat arra, hogy gitározhatnának együtt.* - De én főleg rock számokat ismerek, ilyen nyálas izékre ne számíts. *Horkant föl, ami így, fiú alakban annyira nem zavaró, mintha lányként csinálná. Pedig úgy is szokta.* - Hát, jó neked. Legalább valaki élvezi ezt a porfészket. *Sóhajt fel ismét, a fejét csóválva.* - Hát, hello, Esteron. *Biccent felé, majd az asztalra könyököl.* - Hogy tetszik? Nos, mondjuk, hogy volt már ennél jobb életem is. A kaja minősége erősen ingadozó, a szórakozási lehetőségek korlátoltak, az emberek legtöbbször depresszív idióták, akik folyton azon vannak, hogy hogyan mentsék meg mások nyomorult kis életét. *Von vállat, unott tekintettel bámulva a terítőt.* - De nem tudok mást tenni, vagy hozzászokom, vagy kimegyek innét és hagyom szétlövetni a seggem. *Szusszant egyet, ismét elég idegesen, azonban most hamarabb túlteszi magát a dolgon.* - De ahogy látom, neked jobban bejön a dolog.

Abby, bár első látásra egészen egyértelműen besorolható a hisztis, nagyképű, hiú plázacicák közé, ha veszed a fáradságot, és csak egy egészen kicsit megismered, rájöhetsz, hogy ez nem egészen így van. Kissé elkényeztetett, és ennél fogva nagyképű, az tény, de sosem volt egy naiv, szűk látókörű kislány. Bonyolult életet tudhat maga mögött: szerelmi bájital hatása alatt fogant, született és nőtt föl, majd miután a dolgok nem úgy mentek, ahogy kellett volna, az anyja második pasija kidobta a házból. Azonban nem maradt távol sokáig, hiszen a pasas halála után az anyja révén belekeveredett a londoni bandaháborúkba, aminek végül az anyja halála lett a vége - s az, hogy Abigailnek a világ végére kellett menekülnie gyilkos szándékú üldözői elől.

Jesmon Helar ravasz démonlánykája.  
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar

Témanyitás by Esteron Baltazaar on Vas. Ápr. 07, 2013 8:21 pm

- Igen, nem nem azért. Hanem azért mert veszély fenyegeti és ő nem tud róla azért. Eléggé nagy problémái vannak elrabolták a húgát és meg akarja menteni. Már valami felkészítést is szervezett. A megmentéshez, hogy nyáron ne essen senkinek se baja a környezet miatt. Eléggé szeszélyes egy hely az ezt megtanultam amíg ott kémkedtem. * mesélem a dolgot a lánynak hátha érdekli őt a dolog.* - Nem gond én is jobban szeretem azokat a számokat az érzelgős dalok helyett. Szóval ezzel nem lesz gond. * Mondom félig nevetve, félig komolyan.* - Nem értem mi bajod van ezzel az általad porfészeknek nevezett hellyel. * Aztán hallgatom ahogy a lány tovább panaszkodik. és csak mosolygok.* - Nekem semmi bajom nincs ezzel a hellyel, mondjuk a király testőreként eléggé sok volt a finom kaja, de azért ezek is nagyon finomak. Viszont amíg kémkedtem szinte semmit nem tudtam enni, szóval megbecsülöm a kaját amit elém raknak. *mondom nevetve. Igen amíg a király testőreként éltem addig soha nem volt gond a kajával, viszont kémként nagyon nehéz élelmet szerezni, pláne egy olyan ellenséges helyen ahol én jártam, mert ot még annyi étel sincs mit bármely más erdőben.*

Nagyon sok mindenen keresztül ment már és most mégis teljesen magányosnak érzi magát, úgy érzi, hogy elhagyta őt Ő és már nem tartja a gyermekének, teljes űr tátong a szívében és fogalma sincs képtelen lesz e kimászni ebből a gödörből...

Abigail C. Rainheart
    Abigail C. Rainheart

Témanyitás by Abigail C. Rainheart on Vas. Ápr. 07, 2013 8:57 pm

- Hmm... és nem kéne neki szólni róla? Mármint, én azért marhára örülnék, ha tudnám, hogy valaki ki akar nyírni. Mondjuk, tudom is, és nem örülök neki annyira, de még mindig jobb, mint ha kémeket állítanának rám, hogy pesztráljanak! *Csóválja a fejét felvont szemöldökkel. Igen, Abby és a véleménynyilvánítás. Köszönjük szépen.* - Megmentés? Aha, szóval idegenektől várja el, hogy feláldozzák az életüket az ő kis húgocskájáért? Na, ez is jellemző, mondhatom. *Szusszant egyet, ezúttal hátradőlve a székén. Na igen, ettől aztán kirázza a hideg, itt mindenki ezt az önfeláldozós, a szeretet a legerősebb és a többi dumát nyomja, amitől Abigail drágám már lassan herótot kap. Miért nem törődhet mindenki csak saját magával, ahogy az egészséges lenne? A gitáros dologra bólint, remek, ő tuti, hogy nem nyávogna ilyen érzelegős izéket, akkor mást kéne keresnie akivel gitározgathat.* - Aha, értem. *Feleli a kajás dologra.* - Na igen, nekem is volt egy időszak, amikor babkonzervet ettem egész álló nap, ahhoz képest ez tényleg nem rossz. *Von vállat.* - De ettem ennél sokkal jobbat is. Néhanapján úgy érzem, mintha azt sem tudnák, mi a különbség a só meg a bors között. *Nevet fel elég hangosan, mire néhány fej rosszallóan feléjük fordul.* - Na jó, asszem én most lelépek, keresek valami ehetőt is. Te jössz? *Pattan fel, csaknem felborítva a székét. Még mindig elég ideges, na. Ha Esteron követi, akkor megvárja, ha meg nem, akkor elköszön és kiviharzik egyedül az étkezőből, hogy valami édesség után nézzen a diákkonyhában.*

Abby, bár első látásra egészen egyértelműen besorolható a hisztis, nagyképű, hiú plázacicák közé, ha veszed a fáradságot, és csak egy egészen kicsit megismered, rájöhetsz, hogy ez nem egészen így van. Kissé elkényeztetett, és ennél fogva nagyképű, az tény, de sosem volt egy naiv, szűk látókörű kislány. Bonyolult életet tudhat maga mögött: szerelmi bájital hatása alatt fogant, született és nőtt föl, majd miután a dolgok nem úgy mentek, ahogy kellett volna, az anyja második pasija kidobta a házból. Azonban nem maradt távol sokáig, hiszen a pasas halála után az anyja révén belekeveredett a londoni bandaháborúkba, aminek végül az anyja halála lett a vége - s az, hogy Abigailnek a világ végére kellett menekülnie gyilkos szándékú üldözői elől.

Jesmon Helar ravasz démonlánykája.  
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar

Témanyitás by Esteron Baltazaar on Vas. Ápr. 07, 2013 9:09 pm

- Ha tudnám, hogy ki az akkor szólnék neki, másrészt meg megparancsolták, hogy ne áruljam el neki, hogy azért vagyok itt. Ennyi. * felelem a másiknak.* - Nem idegenektől, hanem az itt szerzett barátaitól. és nem elvárja tőlük, szabadon eldönthetik, hogy segíteni akarnak e vagy sem. * Aztán nevetve hallgatja a kajás dolgot bár még mindig furcsa neki a saját hangja. * - Persze, megyek.* Azzal felpattanok és követem Abigailt mert a finom kaja íze mindig jól érint. *

Sara Dalgaard
    Sara Dalgaard

Témanyitás by Sara Dalgaard on Szomb. Ápr. 19, 2014 8:26 pm

*Sara nyugodtan ücsörög az egyik asztalnál, egy cézársalátát eszegetve, a telefonján babrálva valamit. Eléggé unatkozik, nem nagyon van mit csinálni az utóbbi időben, és hát mivel most úgy különösebben társasága sincs, mármint olyanok, akikkel kimondottan nagyon jóban lenne - persze, van bár jó haverja Sylorinában, de... szóval annyira azért nem -, ezért leginkább így tölti a napjait, meg a zeneteremben énekelgetve és gitározgatva. Vacsoránál nem sikerült megúsznia a Jack-Emily-Lily triót, és hát leginkább ezért van itt még mindig: abban a társaságban nem volt különösebben kedve enni. Már eleve Emily egy olyan látvány, amitől elmegy az ember étvágya, szóval... az új csajt se bírja sokkal jobban, Jacklyn meg mindig beszólogat neki - persze ő meg visszaszól -, úgyhogy így összességében most, hogy leléptek, sikerült ténylegesen hozzálátnia a vacsorához. Annyira egyébként nem éhes, de tudja, hogy mire bezár az étkező, megéhezne, szóval inkább eszik most. Öltözéke a megszokott: kivágott, világosbarna blúz, csőfarmerrel és egy fekete magas sarkúval.*

Egy csodagyerek, aki amint felfogta, mit jelent ebben a titulusban élni, minden erejével menekülni kezdett. Egy fiatal lány, aki végre elszabadult a rivaldafény fojtogatásából, és csak arra vágyik, hogy beilleszkedhessen. Persze vele született különlegességét sosem vetkőzheti le, de a kezdetben csak álcaként használt botrányos stílus mostanra tényleg a személyisége részévé vált.

Rebecca Taylor angyali színésznője
    Nathaniel J. Price
    Nathaniel J. Price

Témanyitás by Nathaniel J. Price on Szomb. Ápr. 19, 2014 8:42 pm

* Megéhezett, szóval elindul egyenesen az étkezőbe. Most megy inkább mert most eléggé antiszoc kedvében van, nem mindig minden úgy alakul ahogy akarja és még az öccse is szokása szerint nőcsábász ő meg figyelhet rá, hogy egybe maradjon ahelyett, hogy inkább foglalkozhatna a saját életével és magának is beszerezhetne végre egy csajt. Ám amikor benyit az étkezőbe és megpillantja Sarat nem bírja megszólalás nélkül.* - Nézd már ki van itt öcsém egyik nője a sok másik közül. Mi az csak nem dobott a kedves öcsikém, hogy egyedül üldögélsz itt és egyedül eszel? * kérdezi meg a csajtól, majd aztán a tányérokért és a többiért nyúl és unalmában azzal szórakozik, hogy a tálcára úgy mint egy zsonglőr pakolja rá a tányérokat, majd miután mert magának kaját leül a csaj mellé.* - Szóval minek köszönhető ez a nagy egyedül lét? vagy inkább, csak üljünk kussban egymás mellett és foglalkozzunk az evéssel és majd evés után válaszolsz a kérdésemre. * mondja, majd mint akinek hirtelen eszébe jutott valami.* - Vagy ha mégsem szakítottatok akkor talán meg tudod mondani merre van az idegesítő öcsikém, hogy elkerülhessem legalább estig amíg nem vagyok kénytelen látni a takarodó miatt, bár lehet kiveszek a faluba valahol egy szobát és inkább ott alszom mert a hétvégére már most elegem van belőle. Szerinted melyik lenne a jobb? * kérdezi meg és nem érdekli, hogy kap e választ vagy se, még az se, hogy zavarja e a másikat vagy se a lényeg az most, hogy az öccsének legalább egy picit keresztbe tehessen és csökkenthesse a nőinek a számát, mert már kezd az öcsikének horribilis méretű összeg kicsúszni a kezei közül. Ami már túllépi a megengedhető határt és most ezért ökényesen Nate úgy döntöt, hogy az öcsike háta mögött szépen elvagdossa a csajok hozzá fűződő szálait, ezáltal csökkentve a méretét az öcsike kiadásainak és ezáltal megkönnyítve a saját dolgát az öcsike felvigyázásában.*
    Sara Dalgaard
    Sara Dalgaard

Témanyitás by Sara Dalgaard on Szomb. Ápr. 19, 2014 9:04 pm

- Nézd, itt van az expasim bátyja, aki... ó várj, aki szintén az expasim *vigyorog fel Sara, amikor meglátja Nate-et.* - Amúgy nem, nem a kedves öcséd dobott, én vágtam ki, miután kiderült, hogy egy tizenöt évessel kavart. Perverz, pedofil f*sz *szusszant, miközben kissé túlzott határozottsággal vágja bele a villáját egy darab húsba a tányérján. Nos, elég határozottan megvan az oka, hogy nem beszélt Alexanderrel már több mint egy hónapja... Nem enyhén kiakadt rá, na. De ez végül is megérthető. Nem fogja egy olyan pasira pazarolni magát, aki ennyire sem becsüli, még akkor sem, ha annyira odáig volt érte, mint Lexért. Nem.* - Leginkább annak, hogy senki érdekes nincs az egész suliban, akivel együtt kajálhatnék, meg annak, hogy Emilyvel, Jackkel és Lilyvel jöttem fel vacsorázni, és hát a társaságuk eléggé elvette az étvágyamat. Attól a drogos bulától alapból kiráz a hideg, még ha nem eszek a közelében, akkor is hányingerem van tőle *dohog. Hát, az biztos, hogy Sara nagyon rosszul viseli, hogy egy drogos csajjal kell együtt élnie, mert hiába vannak napok, amikor Emily egész tiszta, az idő nagy részében inkább be van állva, és hát... szóval Sara gyomra nem bírja az ilyesmit. Még a gondolattól is elmegy az étvágya.* - Szakítottunk, és én legutóbb akkor beszéltem vele, amikor megmondtam neki, hogy ha még egyszer hozzám szól, levágom a tökét *válaszolja higgadtan Nate másik kérdésére. Hát, annyi biztos, hogy amennyiben Alexander valaha akar még valamit Sarától, nagyon keményen meg kell dolgoznia érte, meg az is, hogy a csajt nem kell nagyon győzködni, hogy hagyja a fenébe a srácot. Pedig tényleg kezdett valami komolyabbat érezni iránta... de nem, ő nem lesz senkinek a sokadik. Ha valaki vele van, az csak vele legyen, vagy ne legyen vele.*

Egy csodagyerek, aki amint felfogta, mit jelent ebben a titulusban élni, minden erejével menekülni kezdett. Egy fiatal lány, aki végre elszabadult a rivaldafény fojtogatásából, és csak arra vágyik, hogy beilleszkedhessen. Persze vele született különlegességét sosem vetkőzheti le, de a kezdetben csak álcaként használt botrányos stílus mostanra tényleg a személyisége részévé vált.

Nathaniel J. Price
    Nathaniel J. Price

Témanyitás by Nathaniel J. Price on Szomb. Ápr. 19, 2014 9:27 pm

- Mi van? Mi nem is jártunk együtt azon kívül, hogy az öcsémnek hála, tudom, hogy a neved Sara semmit nem tudok róla. * mondja a srác teljesen értetlenül, mert nem emlékszik sehogyan se Sarara és arra meg pláne nem, hogy járt is volna a lánnyal az egyetlen emléke egy másik lányról van akivel nagyon boldog volt, de a nevére nem emlékszik csak arra, hogy egy szőkés barna hajú lány volt és többre nem. Még arra sem, hogy hol és hogyan és meddig voltak együtt. Sara lenne az a lány akiről ez az egy emléke van. Nem tudhatja biztosra.* - Megértem, nem is csodálkozom rajta, bár nem tudom Alex mért nem mondta, hogy szakítottatok. Na mindegy nem is annyira lényeges, a lényeg az, hogy Alex minél kevesebb lánnyal járjon és ha a végén sikerül leszűkítenem a préda körét akkor nyertem, most ez a legfontosabb célom, de mi tényleg jártunk? Te lennél Az a lány? Nem lehet, az nem lehet, de hiszen ő sok ezer kilóméterrel távolabb élt és nem lehet. Nem arra emlékeznék ha te lennél. Miért nem emlékszem rád? MEg miért nem emlékszem arra a lányra a világos majdnem szőkésbarna hajával akinek elragadó volt a mosolya és mindig csillogtak a szemei. Miért nem emlékszem az egyetlen egy lányra akit tényleg szerettem és akihez foghatót azóta se találtam? * gondolkozik hangosan el is felejtkezve arról, hogy Sara ott van mellette és tökéletesen hallja minden gondolatát és, hogy bárki meghallhatja. Most teljesen káosz van a fejében. Lehet újra megtalálta élete szerelmét? Vagy mégsem? Nem tudja. Még csak reménykedni se mer benne. De mint a fénysebesség járnak agyában a gondolatok mert semmit nem tud most normálisan végig gondolni.*
    Sara Dalgaard
    Sara Dalgaard

Témanyitás by Sara Dalgaard on Szomb. Ápr. 19, 2014 9:39 pm

*Sara egy pillanatig megrökönyödve mered Nate-re, majd megrázza a fejét.* - Nathanielnek hívnak, nem? *vonja fel a szemöldökét. Most egy pillanatra komolyan elbizonytalanodott, hogy talán rosszul emlékszik... de nem, hiszen már amikor Alexandert megismerte, akkor is eszébe jutott Nate - na nem azért jött össze vele, a legkevésbé sem, Alexszel Alex miatt jött össze, ami... hát, most már megkérdőjelezhető döntés -, meg amikor meglátta, akkor is azonnal biztos volt benne, hogy ő az. Talán jobban emlékszik a pasijaira, mint Nate a nőire, vagy valami ilyesmi... jobb a memóriája. Talán. Bár persze ahány pasija neki volt... na mindegy. Ki tudja. Azért most tényleg nem teljesen biztos, hogy jól emlékszik-e, szóval kicsit zavartan turkálja a salátáját.* - Biztos beképzelte magának, hogy pár nap múlva megbocsátok neki *szusszant aztán, örömmel térve vissza a Lex-témára, de aztán Nate ismét visszatereli a témát arra, hogy most akkor ők tényleg jártak-e, és Sara elég nagy pislogásokkal hallgatja a szavait. Egy pár percig nem is reagál rá, csak eszegeti a salátát, aztán halkan megszólal.* - Hát, Dániában volt, szóval tényleg nem errefelé. Sara Dalgaard. A név is eléggé árulkodó, dán vagyok *mosolyog zavartan, aztán visszamerül a vacsorájába. Azért eléggé meglepő ez a jellemzés, így visszahallani önmagát... igen, így visszagondolva tényleg nagyon jól elvoltak Nate-tel, és már nem is nagyon tudja, hogy voltaképpen miért szakítottak - talán valami olyasmi, hogy ő nem akarta sokáig lekötni magát, pláne, hogy úgy tűnik, Nathaniel tényleg nagyon odáig volt érte -, de azt azért nem gondolta, hogy a másiknak ennyire sokat jelentett a kapcsolat. Ő igazából nem nagyon volt még olyan ténylegesen szerelmes, nem engedte magát annyira elmélyedni egy kapcsolattal sem, hiszen még anno, Dániában botrányt akart kelteni, hogy havonta cserélgeti a pasijait meg kihasználja őket meg játszadozik velük meg minden, itt meg ugye Alexander volt első sorban... aminek, hát, tudjuk, milyen vége lett. Szóval ő nem igazán tudja, hogy milyen az igazi szerelem.* - Ha gondolod, mutathatok magamról egy régi fényképet, ha az segít, vagy valami *ajánlja fel némi csend után.*

Nathaniel J. Price
    Nathaniel J. Price

Témanyitás by Nathaniel J. Price on Szomb. Ápr. 19, 2014 10:02 pm

- igen. * Látja a lányon, hogy teljesen elbizonytalanította az előbbi hosszadalmas hangos gondolkozásával, de most a feje nem ott jár, hogy mennyire hozta zavarba a másikat a lényeg az, hogy ő most tisztába legyen ezzel. A mondatokra is csak fél füllel figyel oda.* - Igen biztos úgy gondolta. * teszi hozzá, Sara azon mondatára, hogy biztos alex azt gondolta, hogy... ám a következő mondatokra már oda figyel amit a lány a múltjáról mondd. * - Dánia, igen jártam ott legalábbis a képek alapján jártam ott... és megköszönném, ha tudnál mutatni egy régebbi képet. Ha látom akkor esetleg rá tudok jönni, hogy... * nem fejezi be a mondatot. Annyira hihetetlen lenne, ha most tényleg megtalálná azt akibe annyi évvel ezelőtt szerelmes volt és akire bár alig emlékszik rá, de akkor is olyan... olyan hihetetlen lenne. Nem tudja mit kellene tennie. csak annyit tud, hogy most teljesen káosz van a fejében. Próbál emlékezni de nem tud egyszerűen nem képes semmire se emlékezni. Pedig nagyon erőlködik, nagyon próbálkozik visszaemlékezni arra.. arra a lányra akibe teljesen szerelmes volt. Csak arra amit már hangosan is kimondott. Talán... talán ha látna egy képet akkor eszébe jutna. De miért nem emlékszik arra se, hogy ki vette el az emlékeit. Csak azt tudja, hogy van egy pont amitől és van egy pont ameddig nem emlékszik semmire csak foltok vannak az emlékeibe. De ki vehette el az emlékeit? Vajon ugyan azok akik elrabolták anno az öccsét.*
    Sara Dalgaard
    Sara Dalgaard

Témanyitás by Sara Dalgaard on Szomb. Ápr. 19, 2014 10:21 pm

*Látja, hogy Nate nem igazán figyel már az Alexanderrel kapcsolatos dolgokkal, szóval abba is hagyja ezt a vonalat, mert érzi, hogy itt most egészen másról lesz szó, valamiről, ami jelenleg határozottan fontosabb mind a kettejüknek, mint Alex. Kit érdekel Alex egyébként is? A képre bólogat, és a villáját letéve felkapja a telefonját, és pár gyors mozdulattal előkotorja a selfie-s mappáját, amiben egy rakat kép van róla, gyerekkoráig visszamenőleg. Aztán úgy dönt, hogy hagyja, hogy Nathaniel magától nézelődhessen, szóval a mappát megnyitva tolja elé a telefonját. Nem zavarja különösebben, hogy vannak benne némileg... intimebb képek is, nem különösebben szemérmes, szóval... Amíg Nate a képeket nézegeti, ő befejezi a salátáját, aztán hátradől, és bámulja a srácot, amíg az nem végez.* - Na? És egyáltalán, hogy lehet, hogy nem emlékszel? Úgy értrem nem volt az annyira régen *rázza meg a fejét értetlenül, de aztán nem szövegel tovább, meghagyja a terepet a másiknak. De tényleg nem érti. Ha ő emlékszik, akinek tényleg nagyon sok pasija volt azóta, akkor hogy a nyavalyába lehet, hogy Nate-nek nem maradt meg se a neve, se a pontos kinézete, se semmi? Ez eléggé... bizarr.*

Nathaniel J. Price
    Nathaniel J. Price

Témanyitás by Nathaniel J. Price on Szomb. Ápr. 19, 2014 10:37 pm

* Amikor megkapja a telefont elkezdi visszanézni a képeket. Aztán egy képnél megakad. Teljesen lefagy levegőt se vesz. Csak néz maga elé és egyszerűen, a másik azt is hihetné, hogy a szívverése is megállt a srácnak. Nem és nem és nem, de mégis az a lány aki pontosan mellette ül az ugyan az. kezéből lerakja a telefont az asztalra és hátradől és ekkor jut eszébe, hogy most már levegőt is kellene vennie. Szóval vesz egy óriási nagy lélegzetet majd kifújja.* -Tényleg te vagy... * Ez szinte hihetetlen számára. Csak nézi a telefonon az előtte levő képet és nem tudja elhinni. Ekkor jut el a füléhez Sara szava, hogy hogy lehet, hogy nem emlékszik.* - Sajnos nem tudom, csak azt, tudom, hogy valaminek köszönhetőn van egy időszak ami teljesen homály és csak egy-két kép van meg belőle, többek között amit most neked is elmondtam. Valaminek köszönhetően, a 12- 17 éves koromig terjedő időszak teljesen homályos és csak a fényképekből és halvány emlékfoszlányokból tudom, hogy volt valami. Ennél többet nem tudok elmondani neked, mert nem emlékszem rá. * mondja a lánynak és még mindig teljesen hihetetlen számára, hogy megtalálta azt a lányt aki az emlékeiben alig volt meg és akihez foghatót eddig még nem talált, csak vajon mi lesz ennek a vége. Most fogalma sincs. Nagy nehezen kikászálódik a székből és elmegy az italautomatához és két adag kólát és az elsőt ott rögtön lehajtja a másikat meg kibontva visszaviszi és visszaül Sara mellé. Még mindig alig tudja elhinni, hogy hogy mot itt ül mellete és, hogy eddig is itt volt a közelébe. Csak annyit tud, hogy egyszerűen felfoghatatlan ez az egész és, hogy ma este nem fog aludni semmit.*
    Sara Dalgaard
    Sara Dalgaard

Témanyitás by Sara Dalgaard on Szomb. Ápr. 19, 2014 11:03 pm

*Amikor Nate lefagy, Sara oldalra döntött fejjel figyeli, és már épp kezd azon gondolkozni, hogy meg kéne böködnie, vagy valami, hogy magához térjen, amikor a srác végre megmozdul.* - Már azt hittem, kővé dermedtél *jegyzi meg egy kuncogással kísérve, miközben a másik az oxigénhiányát igyekszik kezelni.* - Ez elég... fura. Nem kéne kivizsgáltatnod? Talán valami mentálmágiával foglalkozó gyógyító tudna segíteni, vagy beszélj azzal az emberrel az ispotályban, ööö, Darius, vagy mi a neve, tudod, a főgyógyító, hátha tud mondani valamit *veti fel. Mert hát ez egy probléma, amit célszerű kezelni, és talán van, aki helyre tudná állítani a srác memóriáját. És hát valószínűleg nem lenne utolsó, mert ki tudja, talán fontosabb dolgok is történtek vele, mint az, hogy együtt volt Sarával egy hónapig. Talán olyan dolgok is vannak ott, amikről fontos lenne tudnia, ki tudja? Szóval ja, szerinte mindenképpen ki kéne vizsgáltatnia magát, hátha tudnak neki segíteni. Amikor a srác felpattan, meglepetten pislog utána, majd szusszant egyet, visszaveszi a telefonját, és motozik rajta valamit, amíg Nate vissza nem ér. A salátát amúgy közben már befejezte, és ahogyan az órát nézi, jó lesz, ha lassan le is lépnek innen.* - Meg se kérdeztél, hogy kérek-e *szusszant vigyorogva, bár nem szomjas, de nyaggatási alapnak jó.* - Na, kapd össze magad egy kicsit, ez nem a világ vége *böki meg a lábával játékosan az asztal alatt.* - Ki kell deríteni, mi lett az emlékeiddel, én meg Sara vagyok, és nagyon örülök neki, hogy megint találkoztunk *vigyorog.* - De most gyere, mert ránk fogják zárni az étkezőt, aztán nézhetünk *teszi még hozzá, majd zsebrevágja a telefonját, és felpattan, aztán megvárja Nathanielt, de az biztos, hogy most még nem fognak elválni, tekintve, hogy Sara ki fogja használni, hogy végre van valami érdekes társasága...*

Nathaniel J. Price
    Nathaniel J. Price

Témanyitás by Nathaniel J. Price on Szomb. Ápr. 19, 2014 11:19 pm

- Nem nem dermedtem kővé. Csak kissé hihetetlen. * mondja Saranak. Aztán a kérdésekre válaszol.* - Már nagyon sok orvos és mentál mágus nézegette meg ezt, de egyikőjük se tudott mit kezdeni vele, sőt csak rosszabbodott a helyzet, szóval nem nagyon akarok egy ideje foglalkozni vele. Majd magától előjönnek, az ilyenhez hasonló pillanatok alkalmával.* Aztán ugye elmegyek kóláért, mire megkapom hogy nm kérdeztem meg, hogy kér e. * - Nem is hoztam volna... * mondja majd kinyújtja a nyelvét a lányra. * - Rendben menjünk. Bár ha itt ragadunk akkor sincs gond, mert kaja van pia van és van konyha is ahol tudunk főzni is. Szóval annyira nem lenne gáz. * teszi hozzá mellé, de azért elindul a lánnyal együtt kifelé. * Amúgy Nate és én is örülök, hogy mint a imént kiderült újra találkoztunk. * válaszol még hozzá. * - Most mi a terv hova és merre? * kérdezi meg a lányt és mivel ********* nincs kedve semerre se menni és végre talált egy olyan női társaságot aki nem az öccséről áradozik nagyon sok kedve van még a lánnyal maradni és beszélgetni.* - Vagy inkább szeretnél aludni menni? Nekem teljesen mindegy én mindenképp a faluban alszom mert 100%, hogy nem megyek vissza a hálókörletbe Alexet hallgatni a hülyeségeivel. Szóval merre? * kérdezi meg újra és arra megy amerre a lány mondja. Mert mindenképpen elkíséri addig ameddig tudja.*

Ajánlott tartalom

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Pontos idő: Szer. Feb. 19, 2020 3:49 pm