Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!

Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

Étkező

Erik Norgen
    Erik Norgen
    .::Diák::.

Étkező        - Page 2 Empty Re: Étkező

Témanyitás by Erik Norgen on Csüt. Aug. 02, 2012 2:48 pm

*A fiú szavaira kissé meglepődik - na ilyenről sem hallott még! Egy vérfarkas terhes nőt támad meg, és a gyerek (is?) átváltozik. Nem mindennapi dolog, de persze az átváltozott vérfarkas nem válogat. Bármennyire is undorító egy dolog... mindegy neki, hogy terhes nő, vagy újszülött gyerek. Olyankor nem önmaga az illető. Aztán ő is beszámol az életéről, a válaszra pedig elfordítja a fejét.* - Igen. *Teszi hozzá halkan. Nem fogja bevallani, hogy nem vállalta a kockázatot és hogy gyáván cserben hagyta a húgát, az egyetlen embert akiért az életét tudná áldozni. Nem fogja bevallani, hogy megfutamodott saját maga elől, és hogy hónapokig úgy kóborolt, akár egy kivert kutya... Nem büszke arra az időre, pláne nem arra, ahogy végződött. Megölhette volna Barthayant, és elmulasztotta, sőt, majdnem bele is halt. Ismét Mia mentette meg. Egy lány! Bár halt volna meg inkább, csak vihette volna magával azt a rohadékot, aki végzett a szüleivel! Ahogy ez átsuhan a gondolatain, sóhajt egyet, majd ismét vidáman (vagy csak annak tűnve?) fordul vissza sorstársához.* - Oké, jó ötlet. Én még nem ismerek senkit, rajtad kívül. Akkor pakoljunk fel kajából, a végén még éhenveszünk... *Nevet magában egy sort, majd felkel, és elindul a konyha felé, hogy csomagoltassanak maguknak kaját. Ha lehet ilyet itt. Ha nem, akkor majd felmennek a diákkonyhába szendvicset gyártani. Erik minden esetre elkönyveli magában, hogy szimpatikus neki a srác, bár egy kis nevelésre szorulna a lazaságot illetően. Valahogy meg kéne neki tanítania, hogy hogyan élvezheti az életet, anélkül, hogy arra figyelne, hogy eléggé udvarias legyen mindenkivel... De mindegy is, egyelőre örül a fejének, hogy sikerült találnia valakit, akivel eltöltheti az első teliholdas éjjelét az akadémia falain belül... vagyis kívül.*

Erik egy lidérc, aki a harcra tette fel az életét. Egy bátty, aki bármit megtenne a húgáért. Egy fiú, akit nem érdekel más, csak az, hogy megbosszulja szülei halálát. Egy vérfarkas, aki utálja magát amiatt, amivé lett.
    Erik az alkohol, a nők és a szerencsejátékok kitartó híve. Imád beszélni, imád a figyelem középpontjába kerülni, azonban ha épp nem egy hölgy kegyeit akarja elnyerni, előfordulhat, hogy leplezetlenül bunkó az emberekkel. Képtelen kibírni folytonos társaság nélkül, és szinte bárhová képes beilleszkedni. Előbb lő, aztán gondolkozik, és elég könnyen fel lehet húzni, úgyhogy nem ajánlatos belekötni.

Jesmon Helar nyughatatlan lidérc rontásűzője.
    Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth

Témanyitás by Lord Sayon Merlioth on Csüt. Dec. 27, 2012 6:15 pm

* Korgó gyomorral jövök le az étkezőbe, most ébredtem fel, úgyhogy kissé álmos is vagyok, de hát az éhség nagy úr bárki bármit is mond.* ~Csak találok valamit amivel csillapíthatom az éhséget. Mert lassan az egész akadémia az én gyomor korgásomat hallja. Vagy ha az egész nem is de a fele biztosan.~ * Nagyon látszik rajtam, hogy valami nincsen rendben, karikás szemek, álmos tekintet, meggörnyedt váll és a szokásos felszerelés helyett csak egy köntös van rajtam.* ~ Lehet el kéne mennem az ispotályba vagy valahová valami altatószerért.~

Egy Démonvadász, aki apja halála és húga elrablása után döntött úgy, hogy az lesz. Ám így sem indulhat húga után mert anyja az akadémiára küldi. nagybátyja pedig azzal bízta meg, hogy szerezzen barátokat akik segíthetnek húga vissza szerzésében. Ráadásul az első évben történtek hatására, nagymértékben változott ígyhát nem ugyan az a démon lett aki év elején idekerült.
    Loras Middleton férje.
    Amanda Helgesen
    Amanda Helgesen

Témanyitás by Amanda Helgesen on Csüt. Dec. 27, 2012 6:38 pm

*Szép bizony szép nap.. Bár lehet meg kellett volna várnia Ragot és Henriket, mert a szerencsétlen lány eltévedt az iskolában. Mindegy.. kikényszerítették, hogy kérjen bocsánatot megtette, de most a fiúk nélkül járkál. Azok ketten úgyis elvannak, aztán később felhívja, Henriket jöjjön érte akárhol is van. Ahogy megérkezik, a helyszínre körbe néz..* - Remek.. ez sem az edzőteem.*Körbe néz, majd meglát egy fiútaki éppen evéshez készülődik. Lazán oda megy hozzá és megkocogtatja a vállát.* - Izé ne haragudj.. Új vagyok itt és eltévedtem.. Az edzőtermet kerestem viszont azt hiszem, nagyon rossz helyen járok. Viszont megiszok egy forró teát.. téged hogy hívnak? Engem Amandának.*Mutatkozik be és szusszantva egyet egy teát készít kér magának.*~Henrik Dahl csak kerüljél elő.. megfoglak téged nyúzni elevenen…~*Tuti, hogy ezek ketten valahol eldumálnak. Egyébként Amandán egy fekete nike sport cipő van, egy farmernadrág és egy fekete nyakbaakasztós felső.. plussz egy-egy tőr kikandikál az övtartójából.*

Az érzelmet elrejtő lidérc. Az angyalvadász aki nem tud túl lépni az angyalutálaton. Nem tud uralkodni magán és csak a legjobb barátaira hallgat. Ha beszólsz visszaszól. Kiszámíthatatlan és jelenleg egyetlen egy cél hajtja a bosszú. Megtalálni a testvérét, hogy maga mellett tudja. Vajon megfog valaha változni? Meddig megy el a lány és milyen meglepetést és titkokat tartogat?

Castin Noyers kiszámíthatatlan lidérce... Philip Helgesen kishúga
    Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth

Témanyitás by Lord Sayon Merlioth on Csüt. Dec. 27, 2012 6:47 pm

* Már épp bekapnám az első falatot amikor valaki megkocogtatja a vállam.* ~na ennyit arról, hogy most nyugodtan eszem.~ * Sóhajtok egyet majd hátrafordulok* - Semmi gond, az is itt van a földszinten, a párbaj teremből nyílik. Ha gondolod miután megettem elkísérlek oda. Amúgy az én nevem Sayon. * Majd vissza fordulok az ennivalóhoz, hogy végre csillapítsam gyomrom korgását. Majd az első falat után kortyolok egyet a forralt borból, amit úgyszintén magamhoz készítettem.* ~ Remélem van igazság abban, hogy a forralt bor meggyógyítja a testet és a lelket is.* - Mióta vagy itt az akadémián? * kérdezem a lánytól a korty forralt bor után.*

Egy Démonvadász, aki apja halála és húga elrablása után döntött úgy, hogy az lesz. Ám így sem indulhat húga után mert anyja az akadémiára küldi. nagybátyja pedig azzal bízta meg, hogy szerezzen barátokat akik segíthetnek húga vissza szerzésében. Ráadásul az első évben történtek hatására, nagymértékben változott ígyhát nem ugyan az a démon lett aki év elején idekerült.
    Loras Middleton férje.
    Amanda Helgesen
    Amanda Helgesen

Témanyitás by Amanda Helgesen on Csüt. Dec. 27, 2012 6:56 pm

*A tekintetével fürkészi, a srácot érzi rajta, hogy nem angyal szóval.. De nem is lidérc, azért mindegy. Meg van a 3 lépés távolság. Halványan elmosolyodik és bólint.* - Oh.. akkor nem tévedtem nagyon elköszönöm, szépen. Úgyis iszok most egy teát. Szóval mire te végzel én is végzek.*Mondja, mosolyogva majd az egyik hajtincsét a füle mögé rakja.* - Örülök Sayon. Jóétvágyat.*Mondja, a lány aztán nem bírja kivárni így inkább a kapott kérdés után amint megválaszolta hát úgyis rákérdezz, a fiúnál mi baja van.* - Tegnap érkeztem az egyik legjobb barátommal aztán nem tudom, hol van a haverunkkal én meg hiába járkáltam össze vissza fél délután nem találtam, meg amit akartam. Felhívni gondolkoztam rajta, hogy felhívom lassan őket, de akkor leordítom a hajukat is.*Mondja morogva ha új helyre megy általában mindig eltéved legalább egy hét kell neki mire megtanulja azt mi hol van. Henrik meg Ragnar biztos kinevetnék, de akkor nekik valószínüleg annyi lenne.* - Nem szeretnék tolakodó lenni.. de valami baj van?*Érdeklődik a srác felől és nem bírja kihagyni, hogy ne kérdezzen rá amíg ízesíti a teáját.*

Az érzelmet elrejtő lidérc. Az angyalvadász aki nem tud túl lépni az angyalutálaton. Nem tud uralkodni magán és csak a legjobb barátaira hallgat. Ha beszólsz visszaszól. Kiszámíthatatlan és jelenleg egyetlen egy cél hajtja a bosszú. Megtalálni a testvérét, hogy maga mellett tudja. Vajon megfog valaha változni? Meddig megy el a lány és milyen meglepetést és titkokat tartogat?

Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth

Témanyitás by Lord Sayon Merlioth on Csüt. Dec. 27, 2012 7:07 pm

* Egy mosollyal nyugtázom, a " nagyon nem tévedtem el" mondatot.* - Köszönöm, neked pedig egészségedre a teát. Utána kérsz egy kis forralt bort? * Aztán figyelmesen figyelem, ahogy elmondja, mikor érkezett és hogy már most sikerült eltévednie és amikor megjegyzi, hogy a két srácnak a haját is leordítaná, nem állom meg, hogy ne vigyorodjak el. a kérdésre pedig, hogy mi a bajom, egy váll rándítás kíséretében ennyit mondok:* - Csak nagyon álmos vagyok ennyi, mostanság az álom messzire elkerül engem. Reményeim szerint nem kaptam el a démonitiszt. ( a démoni álomkór). De ha elkaptam is rád akkor sincs hatással, mert abban biztos vagyok, hogy te nem démon vagy. legalábbis a szagod alapján, talán lidérc de nem vagyok benne biztos.

Loras Middleton férje.
    Amanda Helgesen
    Amanda Helgesen

Témanyitás by Amanda Helgesen on Csüt. Dec. 27, 2012 7:27 pm

*Ő neki teljesen rendben van az alvóképessége és tud aludni. Az éjszaka ő szépeket álmodott ráadásul egész jól ébredt reggel. Pedig ez volt az első éjszakája itt. Fél éjszakája, hiszen elég sokáig fent volt a srácokkal.* - köszönöm. Forraltbort? Köszönöm szépen nem maradok a teánál.*Mondja mosolyogva, ami tény, hogy ivott valamennyit Henrik alkoholjából. Ha adott neki, de most a teát jobban kívánja, mint valaha. Enni most egyáltalán nem szeretne nincsen étvágya szóval ő csak figyel.* - Altató bájital sokat segítene neked. Azzal jobban tudnál aludni. Hidd el nekem. Viszont mintha valami nyomná a lelkedet is, de tudod mit? Nem nyaggatlak vele.*Mondja a srácnak és tényleg nem faggatja. Van ám érzelmes oldala amit nagyon ritkán mutat meg, de akkor tényleg megtudja mutatni.* - Lidérc vagyok eltaláltad te meg nem vagy angyal aminek én különösen örülök. Nem kell neked ugrojak.*Mondja kuncogva és ezt komolyan is gondolta.* - Mi jót eszel?*Kérdezi meg és képes kajáról beszélgetni, de mindenre vevő témában.*

Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth

Témanyitás by Lord Sayon Merlioth on Csüt. Dec. 27, 2012 7:37 pm

- rendben, pedig azt mondják az szívet és lelket is melenget. Köszönöm az ötletet, megfogadom a tanácsodat és köszönöm, hogy ezt most nem nyaggatod. * Azon viszont meglepődök amikor azt mondja, hogy nem kell nekem ugornia.* mért kéne nekem ugornod, ha angyal lennék? Már ha nem valami olyan kellemetlen emlékhez köthető amiről inkább nem beszélnél. Amúgy egy kis káposzta levest, meg kaszinótojás a második fogás. Ezt a két fogást ilyenkor, karácsony táján nagyon szeretem.

Loras Middleton férje.
    Amanda Helgesen
    Amanda Helgesen

Témanyitás by Amanda Helgesen on Csüt. Dec. 27, 2012 7:56 pm

*Csak figyel és fürkészi a srácot.. Egyébként angyalvadász tehát ez természetes nála és igazság szerint Henrik miatt nem fogja bántani az ittenieket. Na meg persze Rag miatt. Ő rájuk hallgat szóval ez egyértelmű.* - Mondjuk úgy, hogy nem bírom a fattyúkat.. szerencsétlenek, de azt hiszem erről nem kéne beszélnem neked. *Mondja, és igen elkezd gondolkozni majd a telefonját veszi elő. Aztán közben rédeklődik az ételről és nem igazán tud mit mondani neki.* - Az jó. Bár A káposztalevest nem szeretem, de neked biztos jó lesz.*Mondja mosolyogva, de igazság szerint elmélkedik. Aztán rádöbben arra, hogy nincs ideje megvárni azt, hogy befejezze az ételt neki most van szüksége az edzésre.* - Nem haragszol, hogyha távozom? Megkeresem én a termet szóval itt a földszinten? Köszönöm.*Mondja mosolyogva és őszintén, de nem igazán van most jó kedvében ideje levezetni a feszültségét.* -Ha nem találnám meg majd maximum felhívom Henriket aztán elnavigál. Jóéjt és mondom altató bájital segít.*Mondja tanácsként és aztán elköszön tőle és távozik az étkezőből tovább kutatva az edzőtermet. És közben szíd szíd szíd..*

Lord Sayon Merlioth
    Lord Sayon Merlioth

Témanyitás by Lord Sayon Merlioth on Csüt. Dec. 27, 2012 8:04 pm

* Felhúzom a szemöldököm a fattyas megjegyzésre. Hát igen egy ideig nekem is ilyen érzéseim voltak az angyalokkal szemben* - Semmi gond igen, itt van a földszinten. a párbaj teremből nyílik. Jóéjt neked is és köszönöm a tanácsot! * Majd mosolyogva nézem ahogy a lány távozik, aztán miután megettem elindulok az ispotályba Dariushoz egy jó nagy adag altató bájitalért. végre talán ma este sikerül elaludnom.*

Loras Middleton férje.
    Loras M. Merlioth
    Loras M. Merlioth
    .::Igazgató: Cameos::.

Témanyitás by Loras M. Merlioth on Vas. Feb. 17, 2013 8:24 pm

* Hát, egy fárasztó napon van túl, ma. Muszáj valamit ennie mert egész nap az erdőben volt és edzett mert muszáj készülnie az elmenetelére, hogy teljesen megtudja védenie magát amikor elmegy az iskolából a rokonait keresni. Úgyhogy most farkas éhes. Készít magának egy óriási félig sült félig véres steaket. Aztán amint elkészült leül aztán neki áll falatozni és egy kis bort inni hozzá.* - Már csak Jesmontól kell engedélyt kérnem aztán megyek megkeresni a rokonaimat. * Mondja félhangosan aztán folytatja tovább az étkezést.*

.::Igazgató: Erethon::.

Témanyitás by Rebecca Taylor on Vas. Feb. 17, 2013 8:39 pm

*Becca jókedvűen érkezik az ebédlőbe: ma valahogy nagyon jó napja volt, minden klappolt, ráadásul az eltűnt diákok is visszakerültek az iskolába, egy szóval helyreállt a világ rendje. Ráadásul nem rég a bátyjával is sikerült beszélnie pár szót, ami szintén nagyon jól esett neki, hiszen már vagy három hete semmit nem hallottak egymás felől, és azért neki nagyon fontos Dean. Éppen úgy sikerül odaérnie az asztalhoz, hogy meghallja Loras szavait, mire meglepetten felvonja a szemöldökét, majd leül a nő mellé.* - Szervusz! *köszön, majd körbenéz, és szed magának egy kevés krumplipürét meg egy szelet rántott húst, meg tölt magának egy pohár vizet. Pár pillanatig csendben ücsörög, és a vizet kortyolgatja, majd Lorasra pillant.* - Öhm... Nem akarok tolakodó lenni, de hallottam, mit mondtál az előbb, és nem teljesen értettem... Szóval bocsánat, hogy kérdezem, és persze mondd meg nyugodtan, ha semmi közöm hozzá, de... Mi történt a családoddal? Hogyhogy keresned kell őket? *kérdezi végül, de nem teljesen biztos benne, hogy választ fog kapni a dologra. Jesmonra pedig inkább nem kérdez rá, mert túlságosan tart tőle, hogy vagy idiótán vigyorogni kezdene, vagy elvörösödne, és perpill egyik tünetre sincs szüksége...*

Rebecca nem nevezhető éppenséggel szokványos vagy hétköznapi démonnak: élete célja, hogy segítsen másokon, hogy jobbá tegye a kiszolgáltatott, szegény vagy tehetetlen embereket. Persze emiatt sok bántást kapott már életében, de úgy tűnik, hogy ennek őt a legkevésbé sem sikerült meghatnia, és mind a mai napig ugyan ezen az úton halad. Határozott, jószívű, szilárd erkölcsű fiatal nő, aki mindig megtalálja azokat, akiknek szüksége van rá. Ha bármiben segítséget igényelsz, ő biztosan nem fog elhajtani, mert egyszerűen neki is jól esik, ha tehet valamit másokért. Imádja a tanítást, élvezi, hogy fiatalok között lehet... Becca tökéletesen elemében van a Fyron Akadémia berkeiben.
    Loras M. Merlioth
    Loras M. Merlioth

Témanyitás by Loras M. Merlioth on Vas. Feb. 17, 2013 8:52 pm

- Szia. * Köszön vissza a tanártársának, hiszen tudja, hogy aki mellé ül ugyanúgy tanár akárcsak ő, hiszen látta a tanáriban.* - Semmi gond. Az apám még kis koromban meghalt anyám utána egy amolyan kórházba dugott és nagyon sokáig ott voltam és sokat kínoztak. Aztán sok minden történt és Jesmonnak köszönhetem, hogy most itt vagyok. De szeretném megtalálni apám vérfarkas rokonait és megkértem, hogy segítsen pár kezdőinformációval. Aztán most még mielőtt elmegyek, szeretnék szólni neki, hogy elmegyek és nem tudom mikor érek vissza de szeretnék valamilyen módon kapcsolatba maradni vele, hogy tudjam értesíteni, ha gond van vagy bármi más. * Mondja el a dolgokat, majd sóhajt egyet és egy kérdést szegez a másiknak.* - Megkerültek már az eltűnt diákok? Egész nap nem voltam itt és kíváncsi vagyok az új hírekre.

Témanyitás by Rebecca Taylor on Vas. Feb. 17, 2013 9:04 pm

- Ó *mondja halkan Loras első mondata után. Láthatóan egyértelműen sajnálja a nőt, és ezt egy barátságos érintéssel is kifejezi, ahogyan egy pillanatra megérinti tanártársa vállát. Aztán tovább hallgatja, és Jesmon említésére kicsit hevesebben kezd verni a szíve, és határozottan büszkeség tölti el, hogy igen, egy ilyen ember, aki segít másokon, és hogy milyen lenyűgöző, és hogy egyébként is ilyen meg olyan meg amolyan, de aztán gyorsan visszatereli a figyelmét Lorasra, mert nem biztos, hogy neki most Jesmonról kéne álmodoznia.* ~ Egyébként is, egy több ezer éves ősdémon, szerinted akarna tőled valamit? ~ *szidja le magát ismét, aztán tényleg a vérfarkasra koncentrál.* - Értem. Nos, sok szerencsét kívánok hozzá, remélem sikerrel jársz majd *mosolyog kedvesen a nőre. Ez után két-három falatot eltűntet a tányérjáról, mielőtt válaszol Loras kérdésére, elvégre tényleg eléggé éhes.* - Igen, éppen most *válaszol egy korty víz után.* - Találkoztam is egyikükkel-másikukkal miközben jöttem le, úgy tűnik, jól vannak. Bár a teljes történetet még én sem tudom, pedig kíváncsi lennék rá, hogy mégis mi történt velük... *sóhajt, majd egy kicsit csendben eszik, aztán újra kérdez.* - És merre jártál egész nap?

Rebecca nem nevezhető éppenséggel szokványos vagy hétköznapi démonnak: élete célja, hogy segítsen másokon, hogy jobbá tegye a kiszolgáltatott, szegény vagy tehetetlen embereket. Persze emiatt sok bántást kapott már életében, de úgy tűnik, hogy ennek őt a legkevésbé sem sikerült meghatnia, és mind a mai napig ugyan ezen az úton halad. Határozott, jószívű, szilárd erkölcsű fiatal nő, aki mindig megtalálja azokat, akiknek szüksége van rá. Ha bármiben segítséget igényelsz, ő biztosan nem fog elhajtani, mert egyszerűen neki is jól esik, ha tehet valamit másokért. Imádja a tanítást, élvezi, hogy fiatalok között lehet... Becca tökéletesen elemében van a Fyron Akadémia berkeiben.
    Loras M. Merlioth
    Loras M. Merlioth

Témanyitás by Loras M. Merlioth on Vas. Feb. 17, 2013 9:19 pm

- Köszönöm, nagyon remélem, hogy meglesz a szerencsém. De tényleg nagyon jó lenne. * Aztán ő is megeszik pár falatot mert nagyon éhes, majd amikor meghallja, hogy megkerültek az eltűnt diákok nagyon megörül neki, hiszen nagyon aggódott értük. Különösen egyért. Akibe úgy néz ki szerelmes lett.* ~ Remélem nem lett semmi baja. Tudom, hogy hülyeség de azt hiszem belezúgtam.~ - Egész nap kint voltam az erdőben ahol kialakítottam egy akadálypályát és edzettem egész nap muszály felkészülnöm minden lehetőségre és a legjobbnak kell lennem azokat a képességeimet használva amik megvannak és azokat a legjobbra kifejlesztve. Nem hagyhatom, hogy bárki meglepetés szerűen megtudjon támadni és ezért. Te mivel foglalkoztál ma? * Azzal megint neki áll enni de előtte iszik egy kortyot.*

Témanyitás by Rebecca Taylor on Vas. Feb. 17, 2013 9:36 pm

- Értem. És sikeres napnak könyveled el? *kérdezi halványan mosolyogva, majd belekortyol a vizébe. Egyébként gondolkozik rajta, hogy iszik egy kis bort, de nem teljesen biztos benne. Most valahogy nincs hozzá annyira kedve, bár a rántott húshoz nem lenne rossz... Na, mindegy.* - Nekem viszonylag átlagos napom volt: átnéztem, hogy mit csinálunk holnap órán, edzettem egy kicsit, jártam a városban, vettem pár új könyvet... Semmi különös, általában vasárnap igyekszem relaxálni. Jót tett, régen volt már ilyen jó napom *mosolyodik el. Aztán gondolatan hozzáteszi, hogy ennek betetézéseként még Jesmont is meglátogatja ma, elvégre valamelyik nap a férfi is az éjszaka közepén toppant be hozzá, szóval igazán viszonozhatja a szívességet. Erre elmosolyodik, majd vág még egy falatot a húsból. Szeret Jesmonon gondolkozni... És basszus, már megint Jesmonon gondolkozik. Halkan sóhajt egyet. Ideje lenne már elfogadnia a tényeket, de attól tart, hogy ha akár gondolatban is kimondja legalább egyszer, amit igazából már nagyon jól tud, akkor végképp nem lesz képes ellenállni az érzésnek, és valahogy úgy érzi, hogy nem helyénvaló, amit érez. Kicsit megrázza a fejét, ismét sóhajt - igen, mostanra valószínűleg már feltűnő a zavart viselkedése -, és visszatér a vacsorájához.*

Loras M. Merlioth
    Loras M. Merlioth

Témanyitás by Loras M. Merlioth on Vas. Feb. 17, 2013 9:45 pm

- Igen, bár a gyorsaságomon még van egy kis csiszolni való, de ezt leszámítva teljesen sikeres volt. * Aztán meghallgatja, hogy tanártársa mit csinált majd újra megszólal.* - Én a tanórákra tegnap készültem fel. Kiviszem a gyerekeket felkészítem őket, hogy hogyan használják a környezetet a saját javukra. * Aztán eszik pár falatot amikor észreveszi, hogy a másik már sokadjára mosolyodik el.* - Mi az amin ennyit mosolyogsz? Vagy ez titok? * kérdezi meg mert hát egy kíváncsi természet és mi mást tudna csinálni mint hogy megkérdezi. Aztán ő is elmosolyodik mert eszébe jut az akibe életében először szerelmes lett.* - Te, hogy közölnéd valakivel, hogy szerelmes vagy belé ha az a valaki a diákod? *kérdezi aztán meg.*

Témanyitás by Rebecca Taylor on Vas. Feb. 17, 2013 10:07 pm

*Mosolyogva bólint Loras szavaira, majd érdeklődve hallgatja a nő tantervét.* - Biztosan jót fog tenni nekik. Mondjuk én ugyan ezt nem nagyon tudom megtenni, mert a karaktéban ritkán fordul elő, hogy a harcos tudja használni a körülötte lévő dolgokat *nevet fel halkan. Aztán ugye kissé elmerül a gondolataiban, és Loras kérdésére elvörösödve megrázza a fejét.* - Á, semmi különös... Csak gondolkozom valakin *válaszolja pirulva, de továbbra is halvány mosollyal. Végül is, ennyi még nem árthat. Azt mondjuk nem tervezi megosztani, hogy kire gondol, mert hát... Mert hát na, ezt inkább megtartja magának, részben azért, mert még ő maga sem döntött afelől, hogy átengedi magát az érzésnek, vagy megpróbálja leküzdeni, szóval inkább nem beszélne róla. Aztán lenyeli az utolsó falatot a vacsorájából, és éppen belekortyol a vizébe, amikor megkapja Loras kérdését, mire hirtelen erős köhögés lesz úrrá rajta. Mi van?! Oké, ez most kicsit sokkolta. Közben azonban megszólal egy kis csengő az étkező ajtajánál, jelezve, hogy az étkező zár, ezért miután kiköhögte magát, felpattan, és az ajtó felé int.* - Hagyjuk takarítani a manókat, gyere *mondja, és kisiet a folyosóra. Ott aztán bevárja Lorast, és karon ragadva odahúzza az egyik padhoz, lehuppan, és visszatér az eredeti témára.* - Mesélj el minden részletet! Ki az? Egyébként fogalmam sincs... Azt sem tudom, hogy közölném-e vele egyáltalán. Meg tudod ez azért eléggé... Hogy is mondjam, kényes dolog, a tanár-diák kapcsolat *mondja, de kíváncsian várja a nő válaszait.*

Loras M. Merlioth
    Loras M. Merlioth

Témanyitás by Loras M. Merlioth on Vas. Feb. 17, 2013 10:22 pm

* Mosolyogva hallgatja a másikat, de közben látja hogy amikor tanártársa kimondja a valaki szót elpirul és rájön, hogy valószínűleg hasonló a helyzet mint közte meg a diákja között, majd ugye fölteszi a kérdést mire a másikat erős köhögés fogja el mire megszólal a csengő ezért kimennek. Aztán ugye a másik odahúzza őt egy padhoz ahol leül és teljes érdeklődéssel hallgatja, hogy ő mit fog mondani.* - Háát.. kezdi el nagyon régóta beszélgetek egy diákommal rendszeresen és beleszerettem. Nem tudom, lehet, hogy ismered ott volt most az eltűnt diákok között Sayonnak hívják. Tudod, annyira jószívű meg annyira kedves, meg aranyos, meg szeretni való és a sok beszélgetés hatására úgy érzem beleszerettem, de nem tudom, hogy mit tegyek még sosem voltam szerelmes. Ráadásul egyszer már majdnem megcsókoltam, csak sikerült úrrá lennem efölött az érzés fölött akkor. És igen tudom, hogy kényes a tanár diák kapcsolat, de az előző munkahelyemen láttam, hogy működik. de nem tudom hogy lenne jó. Teljesen össze vagyok zavarodva. * Mondja teljesen elpirulva.*

.::Őrző: Erethon::.

Témanyitás by Esteron Baltazaar on Hétf. Ápr. 01, 2013 8:53 pm

* Valaki nagyon finom kaját főzött és most azt eszegeti a tündéreknek hála női alakban és ezzel foglalatoskodik, most már egy jó ideje. Csak kajál amíg van még belőle. Aztán amikor végzett megtörli a száját és mint aki jól végezte dolgát hátradől a széken.* - Ez nagyon finom volt. Nem tudom ki csinálta de fincsi volt. Ki kell derítenem ki csinálta, hogy elkérjem a receptet. Remélem megtalálom. *aztán hátradőlve élvezi tovább a finom kaja ízét. és semmi kedve nincs elmozdulni a helyéről.*

Nagyon sok mindenen keresztül ment már és most mégis teljesen magányosnak érzi magát, úgy érzi, hogy elhagyta őt Ő és már nem tartja a gyermekének, teljes űr tátong a szívében és fogalma sincs képtelen lesz e kimászni ebből a gödörből...

Elizabeth Quenell fogadott bátyja Marilion és Laschan legidősebb testvére
    Abigail C. Rainheart
    Abigail C. Rainheart

Témanyitás by Abigail C. Rainheart on Hétf. Ápr. 01, 2013 9:09 pm

*Az étkező ajtaja kivágódik, és egy hosszú, barna hajú, vékony, középmagas, elég jóképű pasi ront be rajta. Farmert visel acélbetétes bakanccsal és egy fekete pólóval. Igen, ez itt Abigail, pasi alakban, és elég morcos hangulatban. A farmert és a pólót amúgy az egyik sylorinás pasitól csórta, pontosabban ruhát cseréltek, mivel ő meg csajjá vált... A bakancs az övé. De hogy ki az isten tehet erről, azt már nem tudja. Ha tudná, akkor biztosan megfosztaná az illetőt néhány kiálló testrészétől. Ez a tekintetéből is elég tisztán kivehető, pontosan úgy néz ki, mint valami iszonyat kemény maffiózó, aki egy rossz szóra szétlövi a formás kis segged apró darabkákra. Valószínűleg most meg is tenné. Még meg sem próbálta elrejteni a pisztolyát, ott lóg az övén. Nem néz se jobbra, se balra, csak szerez magának kaját aztán levágódik, történetesen pont Esteron mellé, és igen nagy zajt csapva enni kezd. Nem érdekli most őt semmiféle illem, csak tömi magába a kaját, kihasználva, hogy pasi alakban ez nem annyira illetlen dolog, mint csajként. Na jó, még így is eléggé illetlen. Közben persze a kommentárt sem hagyja ki, kihasználva, hogy van hallgatósága, az erethonos fiú, illetve lány személyében.* - Persze, őket biztosan nem zavarja, hogy egy rohadt pasas testében kell mászkálnom egész nap! *Dohog, félig-meddig magában.* - Ha olyan iszonyat nagy hatalmúak, miért nem fordítják vissza ezt a sz*rságot? Komolyan ennyire k**** nehéz lenne?! *Vágja le a kést a tányérra, majd hátradőlve megiszik egy fél pohár üdítőt, és úgy teszi vissza az asztalra az üvegpoharat, hogy az két darabra hasad szét, ezt pedig Abby egy újabb káromkodás csokorral kíséri, hátha van itt olyan, akinek még nem tűnt volna fel, hogy ideges.*

Abby, bár első látásra egészen egyértelműen besorolható a hisztis, nagyképű, hiú plázacicák közé, ha veszed a fáradságot, és csak egy egészen kicsit megismered, rájöhetsz, hogy ez nem egészen így van. Kissé elkényeztetett, és ennél fogva nagyképű, az tény, de sosem volt egy naiv, szűk látókörű kislány. Bonyolult életet tudhat maga mögött: szerelmi bájital hatása alatt fogant, született és nőtt föl, majd miután a dolgok nem úgy mentek, ahogy kellett volna, az anyja második pasija kidobta a házból. Azonban nem maradt távol sokáig, hiszen a pasas halála után az anyja révén belekeveredett a londoni bandaháborúkba, aminek végül az anyja halála lett a vége - s az, hogy Abigailnek a világ végére kellett menekülnie gyilkos szándékú üldözői elől.

Jesmon Helar ravasz démonlánykája.  
    Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar

Témanyitás by Esteron Baltazaar on Hétf. Ápr. 01, 2013 9:20 pm

*Amikor beront a csaj, pontosabban pasi. Akkor majdnem hanyatt esik annyira megijed. De szerencsére sikerül megtartania az egyensúlyát. Aztán amikor a másik lehuppan mellé és elkezd káromkodva beszélni.* - Héhéhé, nyugi! * mondja a srácnak. Aztán kicsit hátba veregeti.* Erre a kis időre azért kibírod nem? * úgyse hiszem, hogy sokáig marad így. Amúgyis április elseje van. Vedd egy jó viccnek és máris könnyebb elviselni.* Amúgy Esteron még így lányként is eléggé szépen néz ki. Szívdöglesztően. Egy kék blúz van rajta, meg egy szürke farmer amúgy és kissé meg van ijedve a lány viselkedésétől. De igyekszik úrrá lenni első félelmein.*

Nagyon sok mindenen keresztül ment már és most mégis teljesen magányosnak érzi magát, úgy érzi, hogy elhagyta őt Ő és már nem tartja a gyermekének, teljes űr tátong a szívében és fogalma sincs képtelen lesz e kimászni ebből a gödörből...

Abigail C. Rainheart
    Abigail C. Rainheart

Témanyitás by Abigail C. Rainheart on Hétf. Ápr. 01, 2013 10:16 pm

*Feltűnik neki, hogy a lány, vagyis fiú, de most éppen lány eléggé megijed tőle, meg mások is, de nem érdekli különösebben. Túlzottan el van foglalva a saját problémáival. Egyáltalán nem érdekli, hogy másoknak is ugyan ilyen gondjaik vannak, nem, nem, az őt nem hatja meg a legkevésbé sem.* - Nyugi... Nyugiii?! Mit képzelsz, mi vagyok én, jógatanár? Egy pasi testében kell senyvednem, még jó, hogy ideges vagyok! *Háborog tovább elég gyilkos arckifejezéssel. A hátbaveregetésre csak idegesen felszusszant, de azért valamennyire megnyugszik, hát legalábbis a figyelmet azt megkapta, amire vágyott. Szóval ez is valami.* - Nem, nem bírom ki! *Morogja, mostmár azonban némileg halkabban az előbbihez képest.* - Nagyon ajánlom, hogy igazad legyen, különben szétrúgom valakinek a seggét! *Emeli fel ismét a hangerőt, de a következő mondatban ismét visszavesz.* - Komolyan, aki ezt kitalálta... egy marék lepkének több agya van, mint annak az idiótának! *Rázza a fejét.* - Jó viccnek? Ugye, most csak hülyülsz? Ez minden, csak nem jó vicc. *Söpri le a pohártöredékeket az asztalról nagy hévvel, mire egy takarító csoszog oda elég lenéző arckifejezéssel.* - Amúgy Abigail vagyok, és hidd el, jobban nézek ki ennél. *Mutat végig magán morogva. Úgy tűnik, kidühöngte magát mára, vagy legalábbis visszaköltözött belé némi szociális érzék. Végre.* - Gondolom, alapjáraton neked is kisebb a mellbőséged. *Bámulja meg cseppet sem feltűnően a mellette ülő lány, azaz fiú, de most lány melleit.*

Abby, bár első látásra egészen egyértelműen besorolható a hisztis, nagyképű, hiú plázacicák közé, ha veszed a fáradságot, és csak egy egészen kicsit megismered, rájöhetsz, hogy ez nem egészen így van. Kissé elkényeztetett, és ennél fogva nagyképű, az tény, de sosem volt egy naiv, szűk látókörű kislány. Bonyolult életet tudhat maga mögött: szerelmi bájital hatása alatt fogant, született és nőtt föl, majd miután a dolgok nem úgy mentek, ahogy kellett volna, az anyja második pasija kidobta a házból. Azonban nem maradt távol sokáig, hiszen a pasas halála után az anyja révén belekeveredett a londoni bandaháborúkba, aminek végül az anyja halála lett a vége - s az, hogy Abigailnek a világ végére kellett menekülnie gyilkos szándékú üldözői elől.

Esteron Baltazaar
    Esteron Baltazaar

Témanyitás by Esteron Baltazaar on Hétf. Ápr. 01, 2013 10:27 pm

Igen, nyugi, higgadj le. Ez nem megoldás. * próbálja megnyugtatni a mellette ülő lányt. pontosabban pasit aki igazából lány. Aztán amikor az megjegyzést tesz, hogy csajként szebben néz ki akkor csak a szokásos szemöldök felhúzósdival válaszol.* - Szívesen találkoznák veled akkor is. Már ha belegyezel. Amúgy igen eredetileg kisebb a mellbőségem. * Amúgy észreveszi, hogy a másik csaj pontosabban pasi a melleit bámulja. Ami számára eléggé furcsa érzés. ígyhát krákog egyet kibillentve a másikat a mellei nézéséből.* Amúgy ha jól látom te sylorinás vagy. Mióta vagy itt? * próbálja terelni a másik figyelmét a szerepcseréről hátha így gyorsabban telik el az idő és akkor kevesebbet morog majd.* - Amúgy mivel foglalkozol a napjaid többségében? * kérdezősködik tovább.*

Abigail C. Rainheart
    Abigail C. Rainheart

Témanyitás by Abigail C. Rainheart on Hétf. Ápr. 01, 2013 11:30 pm

*Az utolsó nyugtatásra már nem reagál semmit, ezzel is láthatóvá téve, hogy valóban kezd némileg lenyugodni. Hiába, túl kell lépnie rajta, és beláthatja, hogy holnapra úgyis vége lesz. Aztán még az is lehet, hogy ő is jókat fog rajta nevetni. Egyszer. Majd. Oké, nagyon harapós ha a külsejéről van szó, és azért ez mégis más, mint ha a ruháját öntötte volna le valaki. Abból van elég, bár nagyon harapós mindegyik darabra.* - Felőlem. Te még egész normálisnak tűnsz. Az mondjuk ennyi barom között nem nehéz. *Kuncog fel a szokásos köcsög hangsúlyában. A mellbámulás meg csak azért van, mert mindig is kíváncsi volt rá, hogy hogy néz ki a másik oldalról, amikor a pasik ezt csinálják. Hát így. Legalább ez az Esteron gyerek is megtanulja, hogy máskor moderálja magát, mert ilyen érzés, ha szemmel levetkőztetik... Már ha szokott ilyet csinálni, de ha pasiból van, akkor biztosan. Maximum kevésbé feltűnően. Szóval nem igen kell krákogás ahhoz, hogy kibillenjen. Már némi érdeklődéssel tekint fel a fiúra, ami kifejezetten haladásnak minősíthető.* - Igen. Te meg Erethonos. Hát, pár hónapja. Asszem. Olyan lassan vánszorognak itt a napok... *Von vállat közömbös és unott arckifejezéssel.* - És te mióta fogyasztod itt a levegőt? *Kérdez vissza. Ha már visszakérdez, akkor valóban kezdi visszanyerni azt a kevés szocialitását, amivel rendelkezik.* - Hát, próbálom megélni a holnapot. *Nevet fel, immár hosszabban.* - Amúgy meg nemtom'. Zenét hallgatok, gitározok... Rajzolok. Ilyenek. *Könyököl az asztalra, miközben a villájával kezd játszani a terítőn.* - Meg a városban járkálok, mert az némileg érdekesebb, mint ez a poros iskola. *Sóhajt fel némileg talán színpadiasan, de ez van, ez Abigail.*

//FAGY//

Ajánlott tartalom

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Pontos idő: Csüt. Feb. 20, 2020 7:25 pm