Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

    Alexander és Giselle chatszobája

    Giselle Céline Marceau
    Giselle Céline Marceau
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Alexander és Giselle chatszobája Empty Alexander és Giselle chatszobája

    Témanyitás by Giselle Céline Marceau Vas. Márc. 04, 2012 3:16 pm

    Chérubin (Édesem, neked csak Angyalka. Razz) bejelentkezett.
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Alexander és Giselle chatszobája Empty Re: Alexander és Giselle chatszobája

    Témanyitás by Vendég Vas. Márc. 04, 2012 3:17 pm

    Mr. Macho (Kényszerítettek, hogy fel jöjjek!) bejelentkezett.
    Giselle Céline Marceau
    Giselle Céline Marceau
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Alexander és Giselle chatszobája Empty Re: Alexander és Giselle chatszobája

    Témanyitás by Giselle Céline Marceau Vas. Márc. 04, 2012 3:19 pm

    Chérubin (Édesem, neked csak Angyalka. Razz) üzenete:

    Szia Bátyus. Smile Ezer hála annak, aki felrugdosott.Smile Egyébként hogy vagy? És légyszíves ne hisztizz nekem! A Mr. Macho-t meg hanyagold, mert a lányok közül csak Lisa bukik rád. Razz
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Alexander és Giselle chatszobája Empty Re: Alexander és Giselle chatszobája

    Témanyitás by Vendég Vas. Márc. 04, 2012 3:26 pm

    Mr. Macho (kényszerítettek, hogy fel jöjjek) üzenete:

    Szia Húgi. Smile Ezere hála lesz annak akit megfogok verni. ^^ Mi!? Én nem hisztizek! Nem vagyok én lány aki le vág egy földhöz ragadt hisztérikát. Csak Lisának, Figyelj itt van még egy lidérc is aki bukik rám csak még nem hozta fel érzelmi vonásait. Razz Remekül vagyok, drága barátommal éppen edzettünk. Nem hagynak aludni. Razz És ti hogy vagytok? Gondolom, megy a buli...
    Giselle Céline Marceau
    Giselle Céline Marceau
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Alexander és Giselle chatszobája Empty Re: Alexander és Giselle chatszobája

    Témanyitás by Giselle Céline Marceau Vas. Márc. 04, 2012 3:36 pm

    Chérubin (Édesem, neked csak Angyalka. Razz) üzenete:

    Nehogy kezet emelj rá, mert utána tálió-elv alapján én foglak téged helyre rakni. *morcosnézés* De igen, hisztizel. Nagyon is hisztizel, szóval állj le. Lidérc?XD Miért érzem úgyhogy a lidérc előbb legyilkolna téged, minthogy beléd szeressen?Razz Örülök neki, hogy hasznossá teszed magad, és nem lustálkodsz. Elég az itteni lustaságokkal foglalkozni... Kösz meg vagyunk. Hát Fredrik és Lasse örömködik, mert egyedül vannak a fiú hálóban, és ennek örömére a társalgóban kezdtek edzeni. Jess-szel tök jól elbeszélgetek, de a lányok perpill nem érdekelnek. Kiara szokás szerint kikészít. Antoine most elég jókedvű, de Sébet nem lehet leállítani. Le akart rángatni inni, a visszatérésem örömére. Ja, meg voltam a Lordnál, jelentettem neki, hogy meg vagyok, és élek még. Ja, és egyszer haza ugrottam, elég rendesen összevesztem anyánkkal, de perpillanat most nem tud érdekelni az, hogy megint irányítani akarja az életemet. ><"
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Alexander és Giselle chatszobája Empty Re: Alexander és Giselle chatszobája

    Témanyitás by Vendég Vas. Márc. 04, 2012 3:45 pm

    Mr. Macho (Kényszerítettek, hogy fel jöjjek!)üzenete:

    Kezet emelek én! Hidd el úgy sem sértődik meg rá hiszen naponta össze verekszünk. Ha már megölt volna akkor én nem lennék itt. De egy erős parfüm illattal el akar csábítani.. xDDD Amúgy viccen kívül a lidércek aranyosak szépek és kedvesek. Nem gyilkolnak angyalokat és nem állnak le pszichopatán viselkedni elvvel foglalkoznak. Razz Jó, hogy nem hagynak!? Héé nem neked kell fel kelni fél 5 kor arra, hogy egy jeges vízzel tuszkolnak ki az ágyból és dobnak ki az ablakból. Amúgy is. Kiarával ne foglalkozz. Sébastiennel majd beszélni fogok ne itasson le. Különben is pihenned kell. Az a Jess? Na legalább el vagytok . Üdvözlöm. Mellesleg itt üdvözöl a szőke kék szemű herceg ...
    Min vesztetek össze? Csak nem a történteken? Egyébként.. én meg Kamennel verekedtem és elég csúnyán összekaptunk. Még a reptér felé menet.


    Giselle Céline Marceau
    Giselle Céline Marceau
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Alexander és Giselle chatszobája Empty Re: Alexander és Giselle chatszobája

    Témanyitás by Giselle Céline Marceau Vas. Márc. 04, 2012 4:00 pm

    Chérubin (Édesem, neked csak Angyalka. Razz) üzenete:

    Bátyus, ne pattogj, mint egy nikkelbolha, mert Fredrik három nap alatt elég alaposan helyretett szóval nyugodj el. A lidérc ismerősödet meg hagyd békén, szerintem nem tett ellened semmit. Egyébként ez a két lökött Cameosos lidérc bizonyára egyet értene veled most, de szerintem ne idegesítsd őket. Légy jófiú, és nyugodj el.

    Chérubin (Édesem, neked csak Angyalka. Razz) üzenete:

    Megnéztem volna.XD Amúgy azért sem vernek fel, mert én ötkor képes vagyok MAGAMTÓL felkelni. XP Kiara véleménye sose érdekelt, Sébbel nem kell beszélni. Ő csak örült annak, hogy visszatértem, és ezzel akarta kimutatni az érzéseit.:)Igen, ő az. Majd átadom neki.Smile Én meg üdvözlöm a haverjaidat, akik valószínűleg úgyis olvassák a beszélgetést.Razz Nem azon. Hanem Kamenen, mert anyám kitalálta, hogy mivel félig démon nem örül annak, hogy boldog vagyok. Na mindegy. Nem érdekes...

    Chérubin (Édesem, neked csak Angyalka. Razz) üzenete:

    Mit csináltatok?! Mégis mi a fészkes fenét csináltatok?! Mégis hogy voltál képes kezet emelni Rá? És hogy ütött meg Téged? na megállj Alexander Seth Marceau és Kamen Grozdan Branimir!


    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Alexander és Giselle chatszobája Empty Re: Alexander és Giselle chatszobája

    Témanyitás by Vendég Vas. Márc. 04, 2012 4:11 pm

    Mr. Macho alias Bouncing Flea(by Húgi:P, kényszerítettek, hogy fel jöjjek!) üzenete:

    Nem pattogok. Csak túl vagyok pörögve na. XD Helyes, hogy helyre tett.. nem fogom idegesíteni őket figyelj Ronyval egész jól kijövünk. Különösen ha nem öljük egymást. Ha ketten lennénk a szoba már romhalmaz lenne.

    Mr. Macho alias Bouncing Flea(by Húgi:P, kényszerítettek, hogy fel jöjjek!) üzenete:

    Megnézted.. én éreztem is fájdalmas volt. Az te vagy. Razz Sébeastient tudjuk milyen úgyhogy... ^^vigyázzon is csak rád. Very Happy Ők is téged. Lace az konkrétan rám telepedik Mark Gabel csinálják a kaját. Joshról tudsz valamit?


    Mr. Macho alias Bouncing Flea(by Húgi:P, kényszerítettek, hogy fel jöjjek!) üzenete:

    Hát.. verekedtünk. Miattad részben. És ő emelt rám kezett! A cuki pofikámat megütötte. Szip szip.. xD

    Giselle Céline Marceau
    Giselle Céline Marceau
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Alexander és Giselle chatszobája Empty Re: Alexander és Giselle chatszobája

    Témanyitás by Giselle Céline Marceau Vas. Márc. 04, 2012 4:23 pm

    Chérubin (Édesem, neked csak Angyalka. Razz) üzenete:

    Túlzottan is.>< Rony, akkor megkérhetnélek arra, hogy alaposan vágd fejbe a bátyámat?^^" Romhalmazra meg csak annyit, hogy gyakorolhatnád a takarítást. Wink

    Chérubin (Édesem, neked csak Angyalka. Razz) üzenete:

    Kár, hogy lemaradtam róla.:S Valaki esetleg nem vette fel?Very Happy Nyugi, vigyáznak rám. A három házból egy-egy ember biztosan.><" Mindig a sarkamban vannak. Ó, tehát Lace az, aki képes normális viselkedésre bírni.Very Happy Joshról? Semmit. Őszintén szólva egyedül jöttem ide. Vagyis a városban összefutottam Tonival, aki épp Sébet rángatta fel szóval velük mentem.

    Chérubin (Édesem, neked csak Angyalka. Razz) üzenete:

    Komolyan... Rosszabbak vagytok, mint az óvodások. Nagyon nem tetszik, hogy miattam verekedtetek. Szóval lehetőleg próbálj meg vele normálisan viselkedni. Én majd beszélek vele. A csinos kis pofid... Nos egyáltalán nem az, és ha van egy szép monoklid akkor egy jókora húst cafatot tudok ajánlani. És ne röhögjél nekem, mert te is és ő is kapni fog, amint visszajöttetek!
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Alexander és Giselle chatszobája Empty Re: Alexander és Giselle chatszobája

    Témanyitás by Vendég Vas. Márc. 04, 2012 5:14 pm

    Mr. Macho Mr. Macho alias Bouncing Flea(by Húgi:P, kényszerítettek, hogy fel jöjjek!) üzenete:

    Rony nem fog fejbe vágni, mert ő főz.. Razz Héé.. én takarítok. nem úgy mint Séb.. Razz Nem-nem vették fel és addig jó, mert Lace képes és mozgó gif file-t képes gyártani belőle. Lace.. ő igen. Részben emiatt kellett ide jönnöm. Amúgy meg Josh után ő a másik srác aki érted is aggódott úgyhogy nem ismer. Szóval Josht is neki lehet köszönni..

    Mr. Macho Mr. Macho alias Bouncing Flea(by Húgi:P, kényszerítettek, hogy fel jöjjek!) üzenete:

    Akkor majd beszélek vele. Vagy is már nem, mert éppen most írt rám.

    Mr. Macho Mr. Macho alias Bouncing Flea(by Húgi:P, kényszerítettek, hogy fel jöjjek!) üzenete:

    Az óvodások olyanok mint te. Mi meg vagyunk az istenek akik teljes haraggal estünk egymásnak. Egyébként mi nem tetszik rajta? Tudtam, hogy nem fogja előtted csinálni úgyhogy még jobb. Jess is látta mi történt. Én kapni? Addigra úgy is el felejted a dolgokat..
    Giselle Céline Marceau
    Giselle Céline Marceau
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Alexander és Giselle chatszobája Empty Re: Alexander és Giselle chatszobája

    Témanyitás by Giselle Céline Marceau Vas. Márc. 04, 2012 5:21 pm

    Chérubin (Édesem, neked csak Angyalka.Razz ) üzenete:

    Ha kihúzod a gyufát nagyon megütöd a bokád, hidd el nekem. Egyébként Séb szokott takarítani, vagyis rendben tartja a dolgait szóval ne szólj be neki úgy, hogy nem is tudom milyen valójában. A mozgó gif-t szívesen megnézném, és... Lace köszönöm, hogy aggódtál értem, de tényleg nem kell.Smile

    Chérubin (Édesem, neked csak Angyalka. Razz ) üzenete:

    Nem fogom elfelejteni. és Lace... Légyszíves vágd tarkón helyettem. Ja, és Alex. Amíg bunkózol addig ne keress.

    Chérubin (Édesem, neked csak Angyalka. Razz) kijelentkezett.


    Ajánlott tartalom


    Alexander és Giselle chatszobája Empty Re: Alexander és Giselle chatszobája

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 19, 2024 1:33 pm