Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!

Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

Étkező

Anonymous
    Vendég
    Vendég

Étkező        Empty Étkező

Témanyitás by Vendég on Hétf. Jan. 02, 2012 12:43 am

Az iskola étkezője egy hatalmas, kör alakú csarnok. Körül-belül tíz centinként elhelyezkedő, földig érő ablakok látják el fénnyel a helyiséget, sötétedés után pedig egy sor kis méretű csillár nyújt világosságot. Az asztalok szintén kör alakúak, egynél tizenkét ember fér el. A terem elejében található a tanári asztal: ennek három helye egy emelvényen helyezkedik el, a többi része pedig egy kicsit lejjebb. A fő helyek az igazgatók tulajdonában állnak.

Az étkező hétköznap 7-9-ig, 12:30-14:30-ig és 18-20-ig; hétvégén és szünetekben pedig 8-10-ig, 12-15-ig és 19-22-ig látogatható.
    Farkasok számára a telihold napjain este egy, illetve két órával korábban nyit az étkező, tehát 17-kor.

írta: Sammael Crow

Étkező        14314629_6ff38a08c796b4798b3d9e0b2e0f6620_m
    Gabriel Dvorak
    Gabriel Dvorak
    .::Diák::.

Étkező        Empty Re: Étkező

Témanyitás by Gabriel Dvorak on Kedd Feb. 07, 2012 5:09 pm

*Tudjátok mi a jó a farkaskórban? Hogy előbb jutsz be a kajáldába így kiválogathatod a legfinomabb falatokat. Nos Antoine is így van ezzel. Úgy nagyjából tíz perce robbant be az étkezőbe, és egy hatalmas kerek asztalt tele pakolt mindenféle kajával - főként hússal. Toni levágódik az egyik székre, felkap egy csirkecombot, és azt kezdi rágcsálni. Most kérdezhetitek, hogy tanult-e jódmodort, és ismeri-e az illemet. Nos, ismeri. De már most mutatkoznak a farkasodás jelei tehát nézzük most ezt el neki. Egészen eddig ki se tette a lábát a toronyból, mert mert. Nem akar senkit se megbántani, és hiperérzékeny teliholdkor. Ezért jó, ha békén hagyják. Most fog másodjára átalakulni, és semmi humora hozzá, hogy próbálja fegyelmezni magát. Most perpillanat teli eszi magát, majd szépen lelki erőt gyűjt az átalakulásig. Tehát Antoine Olivier Crine magányos ül az asztalnál, és tömi a fejét. Egészen eddig senki nem látta őt ilyen állatiasnak, talán ezért is bujkált Gis és Kamen elől.*

Egy fél-lidérc, fél-démon fiú, akinek többnyire az a legnagyobb problémája, ha nem hagyják írni. Igazi jóstehetség, és egy léleknek se tudna ártani, mert nem pszichopata  állatnak nevelték. Valódi művészlélek, tehát tőle ne kívánjanak semmilyen fegyveres fellépést, mert ahhoz túl gyenge, és nem szereti a vért.

Tyla Perathon íródeákja
    Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Kedd Feb. 07, 2012 5:35 pm

*Pár pillanattal később kicsapódik az ajtó, és Cerelia táncol be rajta. Teljes energiával vágtat be, és szélesen rávigyorog Antoine-ra.* - Hello, Antoine *köszön neki nagy jókedvűen, majd végignéz a srác által kipakolt kaján.* - Haragszol, ha ebből én is lopok? *kérdezi vigyorogva. Aztán, ha a válasz nem, akkor lehuppan, és falatozni kezd, ha meg igen, akkor beszerez ő is magának egy jó alaposan megpúpozott tányérnyi kaját - mert ő ebédnél azért már alaposan belakott -, és ugyanúgy leül, és enni kezd. Nem túl nőiesen, de végül is ki várja egy farkastól, hogy elegáns és nőies legyen? Nos, remélhetőleg senki.* - Hogy vagy? *kérdezi vidáman. Róla spec süt, hogy mennyire fel van pörögve. Neki ez már sokadik átváltozása lesz, úgyhogy nincs különösebb lelki problémája...*
    Gabriel Dvorak
    Gabriel Dvorak

Témanyitás by Gabriel Dvorak on Kedd Feb. 07, 2012 5:44 pm

*Mikor Cerelia beront felkapja a fejét, és konkrétan kiesik a kezéből a csont. Meg hát majdnem sikerült félrenyelnie szóval most köhögve fulladozik az asztalnál miközben int Cernek, hogy üljön csak le mellé. * - Szia neked is Cer. *Köszönti egy fanyarral fintorral. De ki ne fintorogna, ha az előbb majdnem megfulladt?* -nem, dehogy. Éppenséggel vettem mindenből, mert gondoltam finom lesz, de kezdek arra az elhatározásra jutni, hogy ez túl sok nekem. Szóval jó hogy jöttél, mint valami felmentősereg.*Vigyorodik el a srác, mert kicsit tényleg nagyon túlzásba esett.* - Kösz a kérdést. Még élek. De nem vagyok benne biztos, hogy a mostani átalakulást is túlélem. Áruld el Cerelia. Később is ilyen szar érzés lesz? Egyébként te hogy vagy? Gondolom téged nem visel már meg annyira ez az egész, mint engem. *Pillant a lányra miközben újabb csirkecombért nyúl. Hát. Eléggé rossz passzban, és van egy olyan sejtése, hogy a teliholdak előtt mindig ilyen szar lesz a kedve.*

Egy fél-lidérc, fél-démon fiú, akinek többnyire az a legnagyobb problémája, ha nem hagyják írni. Igazi jóstehetség, és egy léleknek se tudna ártani, mert nem pszichopata  állatnak nevelték. Valódi művészlélek, tehát tőle ne kívánjanak semmilyen fegyveres fellépést, mert ahhoz túl gyenge, és nem szereti a vért.

Tyla Perathon íródeákja
    Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Kedd Feb. 07, 2012 6:15 pm

- Meg ne fulladj! *nevet fel, és kicsit megütögeti a fiú hátát, aztán kérdez, majd lehuppan.* - Remek. Segítek pusztítani, bár elég alaposan megebédeltem, de szerintem fér belém *kuncog. Aztán ismét kérdez, és hallgatja a választ. A túlélésre megcsóválja a fejét, és elnézően mosolyog.* - Dehogy... Idővel jobb. Jól gondolod: én ilyenkor mindig túl vagyok pörögve... Kiélvezem az energiát *nevet.* - Ahogyan az ember megszokja, jelentősen javul a helyzet. *A mondat végeztével nagy jókedvűen beleharap egy csirkecombba. Aztán rápillant a faliórára, és megcsillan a szeme.* - Nem tudom, hogy láttad e ma azt az üzenőfalat, vagy mit, de kiírtam, hogy mi farkasok tartsunk össze alapon találkozzunk odakint, olyan hat körül, és na. Idő van. Szóval, gyere szépen velem *vigyorog rá. Feltételezi, hogy a srác hajlandó csatlakozni, ha meg nem... Nos, akkor az Antoine baja. Minden esetre ő befalja a combot, majd felpattan, és megindul torony felé. Még fel kellene öltöznie rendesen... Aztán vagy Tonival, vagy egyedül elindul a birtok irányába.*
    Gabriel Dvorak
    Gabriel Dvorak

Témanyitás by Gabriel Dvorak on Kedd Feb. 07, 2012 6:23 pm

- Nincs olyan szerencséd, hogy megszabadulj tőlem. *Nevet fel zavartan miután sikerült lenyelnie a falatot. A hátba veregetésre hálásan pislant a másikra. Kicsit kapkod a fiú, de sebaj. Most már lesz ki elrángassa az ispotályba, ha baja esne. Aztán ugye Cert a vérfarkasosodiról faggatja.* - Hát remélem igazad van... *Motyogja, majd belemélyeszti a fogait a húsba. Nagyot sóhajt, és azt veszi észre, hogy Lia segítségével tényleg kezdenek ürülni a tányérok.* -Látom, és szívesen elmegyek veled, de előbb visszamászok a toronyba a dzsekimért, mert hiába vagyok farkas attól még fázós vagyok, na. *Szipog egyet-kettőt (ezt a szokást Kamentől vette át) a drámai hatás kedvéért.* - tudod egy francia, aki többnyire a Riviérán sütteti a hasát nehezen szokik át ilyen időre. csak tudnám Gis hogy csinálja. Csóválja a fejét, majd feláll az asztaltól, és visszamegy a toronyba, aztán lekíséri Cert, és megvárják a többi farkast.*

Tyla Perathon íródeákja
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.

Témanyitás by Fredrik Laine on Csüt. Márc. 15, 2012 1:30 pm

*Nyílik az étkező ajtaja, és Fredrik bukkan fel Marceau-val együtt gördül be. Pontosabban Alexet tolja a székben, és morcosan mered maga elé.* - Te, Marceau. Ugye tudod, hogy kezd elegem lenni a tologatásodból?! Kérd meg a húgodat, vagy Josht, hogy lökdössön ide-oda, de én már rohadtul unom.* Morog a lidérc fiú, aki igazából megint Lilyhez ment le az ispotályba, de Alex elrángatta idáig csakhogy egyen valamit az ispotályi kaján kívül. Odatolja az egyik asztalhoz, letesz két tányért, majd rásandít Alexre.* - Ez az enyém. Ha akarsz valamit akkor gurulj el odáig, mert most ebédszünetem van. *Mondja oda a sérültnek, majd lehuppan, és enni kezd. Eközben a terem másik sarkában egy magas, fekete hajú lidérc kezéből kiesik a kanál, és félrenyel. Köhécselni kezd a másik lidérc, majd felpattan, és kimenekül a teremből. Egy hangos "Gis! A bátyád és Fred megőrült!" kiáltást lehet még hallani a lépcsők felől, de Lasse ezen kifakadása nem érdekli most Fredet. Ő most csak eszi a krumplit és a húst miközben kék tekintetével a terepet vizslatja.* - Áruld el nekem, hogy mire volt jó az, hogy idejöttünk? *Vonja fel a szemöldökét, és a másikra pillant.* ~ Esküszöm, hogy a suli túl jó hatással van rám... Nem hiszem el, hogy egy angyalt tologatok már fél napja! *Morfondírozik magában, és egy esetleges újabb Alex-hiszti tudná csak kizökkenteni most.*

Egy gyilkos, kit arra neveltek, hogy álljon bosszút szülei elvesztéséért. Egy fiú, aki csak átlagos életet akart élni. Egy lidérc, ki rengeteg dolgon ment keresztül az öccsével és a barátaival. Egy harcos, akinek talán még sincs kőből a szíve.  Egy számítógép zseni, aki programozásból él. És egy árny, aki egy angyalba szerelmes. Ki tudja, meddig titkolhatja az érzéseit mások elől? Ki tudja, mit szólnának a nevelői? Ki tudja, mennyire szereti a lányt? Vajon képes arra, hogy tegyen magasról az angyalok és a lidércek közti viszályra, arra hogy a Lidércvadász miatt haltak meg a szülei és a fajtársai? Vajon képes lenne-e megállítani a mennybéliek és az árnyak közt dúló háborút? Nos, ez még a jövő zenéje…

Tyla Perathon (és Lily Holloway) különc kockája és Elias Laine ikertestvére
    Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Csüt. Márc. 15, 2012 1:58 pm

- Tudom, hogy eleged van éppen azért kértelek meg rá. Amúgy meg a Húgom úgysem jött volna most le úgy is el van, a tudjuk kivel.*Vágja rá és vigyorodik el, amikor az étkezőbe befáradnak. Igen túlságosan is sok időt töltenek együtt. Jó a fiú alapjáraton véve, Lilyhez megy, de hát, na. Múltkor nagy nehezen visszakapta a telefonját és tudott rá rakni számokat. Múltkor előadta az ispotályban a himnuszt igen képes volt rá! Sőt.. még a németet is megtanulta. Lassera csak felvonja a szemöldökét és elvigyorodik.* - Ennek most az a baja, hogy mi ketten? Sajnálom szegényt….Nem tud kit piszkálni.*Nyelvet ölt… A kajára csak fejet ráz, és azt mondja, hogy oké és megy a hűtőhőz. Kicsit bénázva, de ki tud venni egy két dolgot.* - Mellesleg jó étvágyat.*Mondja a lidércnek és csörög az angyal telefonja Farkaska bátyó néven és csak végig hallgatja, mire készül, amire csak pislog nagyokat és a telefon kiesik a kezéből.* - Ez most végleg megőrült….*Mondja maga előtt halkan angyalul és csinál szendvicset és oda suhan Fredhez.* - Mikor fogja belátni, hogy kezdünk megjavulni? Lassera gondolok, mert ahogy kiment most előttem úgy nézett ki mint egy őrült..*Kérdezz rá és fejet vakarva beleharap a sonkás szendvicsébe.*
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine

Témanyitás by Fredrik Laine on Csüt. Márc. 15, 2012 2:17 pm

- A hét hátralévő részében hagyjál békén, mert nem csicskáztatsz többet. Gis meg ha annyira tudni akarod akkor Raphaelnél van. Mielőtt lejöttem volna az ispotályba akkor vittük le Raphoz, mert nem teljesen dolgozta fel a múltkorit. *Rándítja meg a vállát, de annyira nem érdeklik a dolgok. A következő kérdésre csak Alex felé fordítja a fejét, és elfintorodik.* - Lasse? Lassének csupán nehéz elfogadnia azt a tényt, hogy próbálok megváltozni, és kicsit gyors volt neki, hogy hipp-hopp jóban lettünk. Egyébként nem kell aggódni érte, mert remekül feltalálja magát. *Vonja meg a vállát, és folytatja az evést. Néha felpillant, és figyeli hogy Alex mit bénázik. Segít neki? Nem. Mert nem csicskás, és farkaséhes. Tehát tessék szépen elfogadni a tényt, hogy Fredrik nem ugrál.* - Kösz. *Biccent, és mondja miután lenyelte az utolsó falatot. Eltolja az üres tányért, majd megint Marceaura pillant.* - Neked is.*Mondja az evésre a srác. A mobilra csak felvonja a szemöldökét, de nem szól semmit.* - Valami gond van? *Érdeklődik Fredrik, de igazából ez sem érdekli túlzottan.* - Lasse? Egy hét, és megnyugszik. Csak furcsa neki, hogy túl jó a kedvem. *Gondolkozik el a fiú, majd rápillant Alexre.* - Amúgy, ha még menni akarsz valahová most szóljál, mert egy óra múlva már nem foglak tologatni.*Morogja lidércül, ha már Alex valamelyest ért a nyelvén.*

Egy gyilkos, kit arra neveltek, hogy álljon bosszút szülei elvesztéséért. Egy fiú, aki csak átlagos életet akart élni. Egy lidérc, ki rengeteg dolgon ment keresztül az öccsével és a barátaival. Egy harcos, akinek talán még sincs kőből a szíve.  Egy számítógép zseni, aki programozásból él. És egy árny, aki egy angyalba szerelmes. Ki tudja, meddig titkolhatja az érzéseit mások elől? Ki tudja, mit szólnának a nevelői? Ki tudja, mennyire szereti a lányt? Vajon képes arra, hogy tegyen magasról az angyalok és a lidércek közti viszályra, arra hogy a Lidércvadász miatt haltak meg a szülei és a fajtársai? Vajon képes lenne-e megállítani a mennybéliek és az árnyak közt dúló háborút? Nos, ez még a jövő zenéje…

Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Csüt. Márc. 15, 2012 2:51 pm

- Jól van, na, bocsi csak kérdeztem egyébként meg csak vicceltem.. Gis még mindig nem? Nem csodálom.. amúgy is durva volt a helyzet. Figyelj, halálhoz közel volt nem csodálom, hogy ki lehetett. Izéé…*Szusszan, egyet majd utána folytatja.* - Mondanom kell valamit. Tudod, miért nem tudsz szóra bírni, hogy kibéküljünk? Ha nem akkor elmondom, viszont ne mondd ezt el neki. Nem azért vagyunk rosszban, mert össze verekedtünk. Hanem mert…*Mondja és megmutatja a bal oldalát.* - Nem lidérc vágás ez hanem szerintem leesett neked. Múltkor korainak tartottam elmondani és hát ezért.*Rándítja meg a vállát és visszaveszi a pólót és eszik tovább. Lassera meg csak felvonja a szemöldökét és nem különösebben reagál.* - Lasse vagy megszok vagy megszökik.*Kuncog fel és ugye eszik mind a két lény.* - Nincs gond nyugi csak mindegy. Ha egy csupa vérrel teli Sylorinás fiú fog megjelenni az iskolába ne lepődjél meg. Mindegy ugorjunk.* - Egyébként Eliassal kibékültetek?*Érdeklődik felőle ha nem intim a kérdés és kék szemeivel közben pislog nagyokat.*
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine

Témanyitás by Fredrik Laine on Csüt. Márc. 15, 2012 2:59 pm

//FAGY egy ideig...//

Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Pént. Jún. 15, 2012 1:44 pm

*Egy ifjú hölgy érkezik az étkezőbe, aki természetesen egy órája ébredt fel. Szóval ő neki ez reggelinek számít az ebéd. Egy laza fehér nyári virágos mintázatú ruha van a szőkésbarna hajú leányzón és egy fehér szandál. Haja kiengedve omlik a vállára. Jobb kezében egy kis táska, amiben a telefonja és az úszó felszerelése található. Az evés és a körülnézést után öcsikéjét levadássza, hogy legyen rendes fiú és töltsön el egy kellemes napot a kedvenc nővérével. Egyébként nem eszik sokat a szokottnál. Egy narancslevet és két szalámis szendvicset falatozik paradicsommal. Nem bírna most nehéz kaját enni és különösen vigyáz az alakjára. Közben egy dalt dúdol magában: „Tsamina mina ¡eh! ¡eh! Waka waka ¡eh! ¡eh! Tsamina mina Zangaléwa, Anawa a a.” Ő természetesen Spanyolul énekli a dalt. Azért beszél rengeteg nyelven. Talán versenyezhet Lacel, de az ő szavaival érve a nyomába se érhet.*
    Felion
    Felion
    .::Felvilági::.

Témanyitás by Felion on Pént. Jún. 15, 2012 1:55 pm

*Jacklyn meglehetősen későn érkezik meg az ebédlőbe, de Michelle-el ellentétben nem a hosszas alvás miatt. Ó, nem, ő már nyolckor talpon volt: eddig bejárta a tornyok, a második és első emelet majdnem minden zugát, és végül most üldözte le a hasa idáig. Persze amint végzett, már indul is tovább... Belépve az első dolga, hogy szerezzen magának valamit enni: egy könnyű gyümölcsleves bolognai kombináció mellett dönt, majd körülnézve megpillantja az asztalnál ücsörgő lányt. Egy pillanatig figyeli, aztán vállat von, és könnyed, kényelmes léptekkel feléje veszi az irányt.* - Hello *köszön, miközben lepakolja az ebédét, és lehuppan a másikkal szemben. Amúgy a csaj a szokásos öltözetét viseli: fekete ing, rocker nadrág szegecses övvel, nyakpánt, a haja zselével beállítva és persze a piercingje is ezüstösen villog a szája sarkában, szóval minden úgy van, ahogyan lennie kell. Legalábbis nála.* - Jack vagyok *mutatkozik be röviden, majd kanalazni kezdi a kellemesen hideg levest. Ó, igen, pontosan erre volt most szüksége. Amúgy csak tegnap érkezett, estefelé, szóval igazából még csak a szobatársait ismeri, úgyhogy nem is baj, hogy kéznél van a csaj.*

Névtelen, mert tulajdonképpen soha senkit nem érdekelt, ki ő. Évezredek óta magányosan él a hegyekben, már Lucifer lázadásakor is ez volt az élete. Szinte senki semmit nem tud róla, és hát nem is éppen a legkellemesebb társaság - nem meglepő, hogy többség inkább szóban sem áll vele, ha nem muszáj. Nagyon okos és művelt, ám tudását leginkább arra használja, hogy másokat felidegesítsen.

Rebecca Taylor felvilági remetéje
    Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Pént. Jún. 15, 2012 3:33 pm

*Közben ahogy eszeget átgondolja a napi tervét: Futás, öcsikéjét megkeresni és készülni a versenyre és tanulni. Elég sok programja van, de beosztja az ő idejét. Ezért jut alvásra is sok idő. Mindig időben fekszik le, de amikor partizni megy néha akkor kijár a sokáig alvás. Most például azért aludt sokat, mert hosszú volt neki az út. A lány érkezésére felvonja a szemöldökét.* ~Rocker..~*Csak gondolja, de természetesen azt is érzi, hogy elég érdekes faja van a leányzónak.* - Szia. Örülök, én Michelle vagyok. Egyébként jó étvágyat.*Mondja egy mosollyal és természetesen ő meg harapja a szendvicsét.* - Te mikor érkeztél?*Érdeklődik a lány iránt és próbál ismerkedni. Ő azért általában hamar összebarátkozik az emberekkel, de majd meglátjuk, most mi lesz. Viszont úgy dönt, most nem kérdez rá arra a bizonyos dologra ami furdalja őt.*
    Felion
    Felion

Témanyitás by Felion on Pént. Jún. 15, 2012 4:00 pm

*Jacknek is kitelne az idejéből, hogy sokat aludjon, szimplán csak semmi szüksége rá. Hat óránál nagyon ritkán alszik többet, és így sokkal több ideje marad más dolgokra. Szóval ugye megérkezik az ebédlőbe, és csatlakozik a lányhoz.* - Neked is *viszonozza. Amúgy örül az ismerkedésnek, elvégre nem maradhat magában egész tanévben. Meg hát itt tervezi elvégezni az egész felsőfokú képzést, szóval...* - Tegnap estefelé, olyan nyolc körül. Te mióta vagy itt? *érdeklődik, majd folytatja a leves kanalazását, amivel lassan végez is.* - Egyébként honnan származol? A neved alapján valami mediterrán országból *igyekszik újabb témát feldobni. Tény, hogy nem tűnik túlságosan barátságosnak, de annyira azért nem antiszociális, mint ahogyan kinéz. Szóval lehet, hogy egy kicsit meglepő... Amúgy ő egyértelműen érzi a másikon a farkasvért, részben azért is nem ült hozzá közelebb.*

Névtelen, mert tulajdonképpen soha senkit nem érdekelt, ki ő. Évezredek óta magányosan él a hegyekben, már Lucifer lázadásakor is ez volt az élete. Szinte senki semmit nem tud róla, és hát nem is éppen a legkellemesebb társaság - nem meglepő, hogy többség inkább szóban sem áll vele, ha nem muszáj. Nagyon okos és művelt, ám tudását leginkább arra használja, hogy másokat felidegesítsen.

Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Pént. Jún. 15, 2012 4:15 pm

*A felsőfokút ő is itt képzelte el. No nem csak azt. Sok minden van tervezésben ő neki. Először is az egyik az, ami az előző reagban le van írva. A másik eljutni nemzetközi versenyekre. Így is rengeteget úszik és merül időre. A víz alatt egész sokáig bírja. Időben is egész gyors. Futásban még inkább. Egy autót is lekörözne. Jack válaszára biccent és felvonja a szemöldökét. A nyolc órára csak megrázza, a fejét a kérdésre viszont felel amint lenyelte a falatot.* - Késő este.. úgy 11-12 körül. Elég hosszú volt az út.*Ha azt nézzük még apja ügyét is le kellett rendeznie a „Pubban lévő könyveléseket.” A nélkül nem igazán szeretett volna eljönni. Ő könyveli a kis pubjukat Spanyolországban. Hangulatos helyen van és természetesen szoktak vendégek, lenni. Az-az nap esti bevételeket ő számolja mindig össze.* - Igen. Valami olyasmi. félvérnek számítok. Anyám: Amerikai, Apám: Spanyol. Spanyolországból jöttem egyébként, szeretem is az országot. Te gondolom, angol vagy. Ezt nem nehéz kitalálni.*Mondja mosolyogva és már eszi is a következő adagot.* - Nem túl illetlenség, de.. hogy lettél, te nem csak vámpír? Bocsánatot kérek, de hamar megéreztem, amikor bejöttél. Ritkán látni ilyeneket, jellegzetesek egyébként*Most már csak azért is rá kérdezz és nem bírja ki. Azért illemből elnézést is kér. Kicsit néha túl sokat fecseg, de hát majd lesz olyan aki befogja a száját.*
    Felion
    Felion

Témanyitás by Felion on Pént. Jún. 15, 2012 4:25 pm

*A késő estére biccent, és közben végez is a levesével. Miközben maga elé húzza a tésztát, felteszi a következő kérdést, mire bólogat. Arra, hogy ő angol, felkuncog.* - Igazából én is amolyan félvér-féle vagyok, anya szülei magyarok, bár már kiköltöztek Angliába, szóval anya már itt született, apa pedig brit. Egyébként Spanyolország biztos jó hely lehet, csak egy kicsit sok arrafelé a napsütéses órák száma... *Ami pedig egy vámpír-lidércnek, nos, enyhén szólva is kellemetlen. Eleve bármelyik faj képviselőjeként nehezen bírná a napfényt, de a kettőt kombinálva... Maradjunk annyiban, hogy őt esős időn és éjszakán kívül nem fogják szabad levegőn találni.* - Nem gáz. Amúgy úgy volt a sztori, hogy a nagybátyámat átváltoztatták, én meg mindig imádtam a vámpírokat, szóval addig nyaggattam és idegesítettem, míg végül egy dühödt felindulásból átváltoztatott *vigyorodik el. Khm. Egész konkrétan reggeltől estig a nagybátyját nyaggatta, az indokait sorolta, hisztizett, könyörgött, zsarolt, és minden egyéb olyan cselekvést hajtott végre, ami esetleg eredményes lehetett. Szerencsétlen pasas tényleg nagyon megunta...* - Amúgy tudom, hogy eléggé ritka faj vagyok, de élvezem *villantja ki a vámpírfogait, majd sietősen enni kezd. Vagyis igazából nem siet, szimplán csak eléggé gyorsan eszik...* - Mióta vagy vérfarkas? *Igen, így már egy-egy. Ha már a másik tudja róla ezt a dolgot, akkor már ő is rákérdez.*

Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Pént. Jún. 15, 2012 4:42 pm

*Szintén végezz az evéssel a szalámis szendvicset hamar be is tolja. Gyorsan eszik vérfarkas létére. Nem tehet róla. Viszont a jó dolog, hogy mindig edzésben van és soha nem hízik el. Soha nem ideges, nem aggódik semmiért és természetesen pozitívan veszi az életet. Az utazás viszont rettentő fárasztó volt a lány számára egy szóval nem is csoda, hogy elfáradt. Letárgyalták mind a kettő este érkezett. Csak nem egy időpontban. A magyarra halványan elmosolyodik.* - Az elég nehéz nyelv. Az szép. Fél-vérek tartsanak össze.*Kuncog fel, de csak viccelődik. Utána rákérdezz arra, hogy miért is két faj. A vámpírt hamarabb megérezte mint a lidércet és természetesen elkezdte érdekelni ez az egész helyzet. Nem hiába a kíváncsiság az ő fő erénye, csak nehogy egyszer bajba kerüljön miatta.* - Ahham értem. Akkor viszont a nagybátyád ki lehetett amikor át változtatott. Szegényt sajnálom. Azért az idegesítés nem mindenkinél jöhet össze.*Jegyzi meg és közben elképzelte a jelenetet, hogy reggeltől estig nyaggatta.* - Az édesanyám és az édesapám is vérfarkas. Egyébként én egészen kiskorom óta. Ha jól tudom az öcsikém is az, de még nem futottam vele össze.*Ha tudná, hogy a sötét fajhoz került teljesen kiakadna és üvöltene vele egy sort. Az oké, hogy spanyolul, de biztos lennének viták közöttük ezért.* - Szeretem a vérfarkasságot, főleg az előnyök, hogy erősebbek vagyunk a halandóknál. Na jó azért annyira nem. Mondjuk, de én például nem az erősséget hanem az evést szeretem.*Vigyorodik el ami igaz az igaz. Tényleg szeret sokat enni, és nem hízik el soha. Főleg teli hold előtt.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Csüt. Aug. 02, 2012 12:04 pm

*Lám, eljött hát az első telihold napja. Nagyon izgatott, és nem ok nélkül. Ezt még Vic is megérezte. Szegényke nagyon szimatolgat, és egy pillanatra nem bír nyugton maradni. Uriel is ideges kissé. Sikerült találni ugyan egy fajtársat, de ez azért mégsem olyan, mintha valaki csak átruccan egy éjszakára egy buliba. Nem. Ez sokkal másabb. Még ebédelni lejön, viszont elpakoltat magának pár szendvicset, és jó időben, valószínűleg elsőkként fog ezzel háztárssal átvonulni arra az állítólagosan biztonságos helyre. Viccel most egyszerűen nem bír. Szinte rángatja reggel óta, ezért úgy döntött, ráfér egy kis nyugalom a kis jószágra. Estére is a házkörletben hagyja majd.
    Amint letette Vicket, máris nyugodtabb lett. Lazának tűnő mozdulatokkal sétál le ebédelni az elsők között. Lazának tűnő, de belülről viharként dúló lélekkel. Idegen helyen nem szívesen bízza magát senkire, ha teliholdkor a biztonságáról van szó. Valaki megtette egyszer. Valaki, aki közel állt hozzá. Nem is élte túl.
    Belép a terembe, és helyet foglal a legközelebbi asztalnál. Még egyedül ülhet itt. Máshol már mind ül valaki. Kevés asztal, sok hely, és mindenki egyedül lenne. Talán ők is érzik mi következik? Meglehet. Rá már most hatással van. De ez csak pszichés. Még nem a hold hatása.*
    Erik Norgen
    Erik Norgen

Témanyitás by Erik Norgen on Csüt. Aug. 02, 2012 12:35 pm

*Félig lehunyt szemmel, fél kézzel a halántékát dörzsölgetve, mélyeket lélegezve tart az étkező felé. Iszonyatosan fáj a feje, ahogyan már szinte mindig teliholdkor. Mintha a szervezete megérezné, hogy ma este mi lesz... Vagy talán a lidérc énje tiltakozik az ellen, hogy azzá változzon át, akikre egykor vadászott. Jó, persze, ő nem olyan, mint azok. Csak teliholdkor... De hát amúgy olyan, mint bárki más. Ilyenekre nem vadászott. Mégis kissé ideges, mint ahogy mindig, pedig már volt ideje hozzászokni, több évtizednyi. Egy sötétkék farmert visel és egy fekete pólót. Ahogy az étkezőbe lép, leereszti a kezét, és körbenéz. Egy igen furcsa kinézetű vérfarkason állapodik meg a tekintete, mire a gondolatai rögtön elterelődnek a fejfájásáról. Találkozott már egy csomó lidérccel - például a hálóba belépve egy furcsa srác berángatta az ő saját, lidérceknek kialakított hálórészükbe. Fura egy alak... Na mindegy, Erik nem bánta, ő könnyen megtalálja a közös hangot mindenkivel, főleg az ilyen nem mindennapi alakokkal. Amúgy meg az a hálórész... iszonyatosan menő. Vérfarkassal azonban még nem futott össze, szóval itt a remek alkalom. Vigyorogva lehuppan hát az Erethonos mellé.* - Üdv, sorstárs. *Nyújt neki kezet, majd ha az megrázza, tovább folytatja.* - Erik Norgen vagyok, hivatalos rontásűző. Ahogy látom, téged is megvisel ez a telihold... *Nevet fel, majd nagy étvággyal enni kezd egy sült csirkecombot krumplipürével. A saláta a nyulaknak való. Nem csámcsog vagy ilyesmi, mégsem a legelegánsabb látvány ahogy kézzel körülbelül tíz másodperc alatt magába tömi a tányérja tartalmát, majd újra szed, ezúttal kétszer annyit. Éhes, na. És ettől még a fejfájása is múlni kezd.*

Erik egy lidérc, aki a harcra tette fel az életét. Egy bátty, aki bármit megtenne a húgáért. Egy fiú, akit nem érdekel más, csak az, hogy megbosszulja szülei halálát. Egy vérfarkas, aki utálja magát amiatt, amivé lett.
    Erik az alkohol, a nők és a szerencsejátékok kitartó híve. Imád beszélni, imád a figyelem középpontjába kerülni, azonban ha épp nem egy hölgy kegyeit akarja elnyerni, előfordulhat, hogy leplezetlenül bunkó az emberekkel. Képtelen kibírni folytonos társaság nélkül, és szinte bárhová képes beilleszkedni. Előbb lő, aztán gondolkozik, és elég könnyen fel lehet húzni, úgyhogy nem ajánlatos belekötni.

Jesmon Helar nyughatatlan lidérc rontásűzője.
    Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Csüt. Aug. 02, 2012 12:52 pm

*Hát, bár Uriel ennyire nem habzsol, valahogy méltóságán alulinak tartja, mégis belefér egy rendes ember háromszoros adagja. Óvatosan és igyekezve szépen enni, nehogy leegye a fehér ingét vagy nadrágját, éppen egy újabb falatot tenne a szájába, amikor valaki nem éppen a legillendőbben mellé huppan az asztalhoz. Semmi "Szabad ez a hely?" vagy ilyenek, csak üdv hogy-mint. Hát ki hogyan, mert ugye ízlések és pofonok ugye mindenhol mások. Leteszi a kanalát falatostól, ő még a levesnél tart, mert szereti a levest, és különösen ezt amiben lestyán is van, majd kedvesen a lidérc-vérfarkasra néz kiegyenesedve. Majd elfogadja a kézfogást. Határozott de nem túlzottan erős vagy gyenge erősséggel. Hiszen nem az erőfitogtatás a lényege.* - Szia Erik. Uriel Shadowhawk vagyok. Igen. Eléggé zavar. Te jöttél a húgoddal? *Egy zavart mosoly, majd egy kis leveskanalazás, amikor a másik rátámad a sült csirkére, és magába tömi. ~Hogy nem fullad meg tőle ... ~ Nézi ahogy a háztársa eszik, és hálát ad magában annak, hogy belé szorult némi ... viselkedés. Pedig nem a szüleitől tanulhatta Uriel. ahhoz őt túl hamar bedugták a Vérfarkas elemibe. na azt kellett volna látni, hogy ott hogy étkeztek egyesek! Mint az állatok. Ahhoz képest Erik még egész emberi. És ezek után nem lepődik meg azon, hogy viselkedést tanulni hozzá küldtek mindenkit a tanárok. Csúnya baleset volt.
    Lassan elfogy a leves, szed magának ő is a csirkéből, amit éppen cserélnek előttük. valószínűleg attól tartanak két ilyen jó étvágyú vérfarkasnak egy csirke kevés. Valóban az. Főleg mivel ugyan azt a részét szereti Uriel a csirkén, mint úgy tűnik Erik is. Szed a krumpliból, majd nagyot szusszan. Az ő feje úgy igazán nem fáj. De a feszültségszintje még mindig nagyon magas. Reméli, hogy ebéd után a séta legalább segít.*
    Erik Norgen
    Erik Norgen

Témanyitás by Erik Norgen on Csüt. Aug. 02, 2012 1:13 pm

*Tehát ő is határozottan megrázza a másik kezét. Szereti felmérni ez alapján az embereket, és bár a másik először kissé pipogyának tűnt számára, kezd megváltozni róla a véleménye. Úrifiú, de legalább nem anyámasszony katonája.* - Uriel... érdekes név. *Vigyorodik el ismét, ahogy lenyelte az utolsó falatot a csirkecombból. Aztán válaszolás közben szel magának egy kis mellét meg szárnyat is, nem akarja ő elenni a másik elől a második csirke combjait is. Levest nem evett, az a véleménye, hogy csak elfoglalja az értékes helyet a hús elől. Bár a csirke sem a kedvence, inkább szereti a marhát meg a sertést, de hát, ha ez van, akkor ez van, sajnos.* - Ja, Mia... Igen, együtt jöttünk. *Bólint, majd újabb húsadagot töm a szájába egy kis krumplival, és miután lenyelte, folytatja.* - Áh, nem kell idegeskedni miatta. Tulajdonképpen egész jó hely ez teliholdkor is. Jól megoldották, nem kell parázni. *Hadonászik a villájával, mintegy nyomatékot adva a mondandójának, majd leteszi és egy húzásra megissza az előtte levő pohár vizet. Nem igazán érdekli, hogy Urielnek nem jön be az étkezési stílusa, Mia is mindig szekálja miatta, de nem igazán próbál meg változtatásokat eszközölni. Jó neki így. Az a véleménye, hogy a kaja nem juthat elég gyorsan a gyomrába.* - Netán újonc farkas vagy? *Kérdez rá, hiszen ő is ideges volt, amikor, sok évvel ezelőtt, először változott át. Annyira, hogy utána vissza sem tért a húgához. Rossz ötlet volt. Na mindegy, ez már a múlt zenéje, most egyelőre elég lesz elviselnie, hiszen ismét össze vannak zárva az Akadémián. És ahogy hallotta, a csajnak nemigen megy a beilleszkedés. Mily meglepő! Mindig is antiszociális volt... Bár megérti a diákokat. Ő sem szívesen barátkozna egy ilyen alakkal, mint a húga.* - És, honnan jöttél, Uriel? *Kérdez rá, fel-felpillantva az étkezésből.*

Erik egy lidérc, aki a harcra tette fel az életét. Egy bátty, aki bármit megtenne a húgáért. Egy fiú, akit nem érdekel más, csak az, hogy megbosszulja szülei halálát. Egy vérfarkas, aki utálja magát amiatt, amivé lett.
    Erik az alkohol, a nők és a szerencsejátékok kitartó híve. Imád beszélni, imád a figyelem középpontjába kerülni, azonban ha épp nem egy hölgy kegyeit akarja elnyerni, előfordulhat, hogy leplezetlenül bunkó az emberekkel. Képtelen kibírni folytonos társaság nélkül, és szinte bárhová képes beilleszkedni. Előbb lő, aztán gondolkozik, és elég könnyen fel lehet húzni, úgyhogy nem ajánlatos belekötni.

Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Csüt. Aug. 02, 2012 1:38 pm

*Hát, az úri fiú nem éppen úri, mint ahogy nem is éppen újfarkas, ahogy Erik gondolhatja. Nem azért lámpalázas. Csak aggódik. Fél hogy nem elég biztonságosan zárt és ha kiszabadul, és tombolni kezd? ... Bele sem mer gondolni, mert kirázza a hideg tőle. Gyógyító lévén ez neki olyan, mintha arra kérnék, ölje meg azt -ép ésszel és fényes nappal- aki azért könyörög elvérzés gyanúsan, hogy mentse meg. Eléggé gáz lenne. Amúgy hálásan fogadja, hogy a második csirkéből azért kaphat rendesen, és övék a combok. Maga elé vesz minden mást is a csirkéből amit Erik nem happolt el, és szakít időt arra is, hogy míg lapátolja a köretet, válaszolgasson a háztárs kérdéseire.* - Remélem igazad van. Számomra ez csak az itteni első telihold. Én már akkor folyton átváltoztam, amikor még az eszemet sem tudtam. Az első hónapomtól mióta élek. Innen nézve nem vagyok újonc. Csak ha az Akadémiai létemet nézem. *Bekap egy falatot a köretből, majd gyorsan utána küld egy kis húst is. Hiába ne, attól még a hús a kedvenc étele, és nem a zöldség vagy a rizs. Gyorsan lenyeli, majd folytatja.* - Londoni tartom magam. Bár talán csak kisgyerekként voltam ott utoljára hónapokon keresztül. Aztán befogadott a Berdich Vérfarkaselemi ami 34 kilométerre található Londontól. Ott csak eddig maradhattam. Hát átjöttem ide. És nálatok mi a szitu? *Próbálja lazára venni, miközben rájön, hogy a leves semmit nem ért, a csirke utána csipog még sült állapotában is. Magába tuszkol -amúgy igyekezve ízlésesen enni,- egy fél combot.*
    Erik Norgen
    Erik Norgen

Témanyitás by Erik Norgen on Csüt. Aug. 02, 2012 1:58 pm

*Hát, Erik megbízik az itteni helyzetben, elvégre elég sok vérfarkas van itt, és profinak tűnik az iskola vezetősége. Megtanulta már, hogy hogyan lehet biztonságosan elrejtőzni, és eddig csak pár vaddisznó meg őz látta kárát a teliholdnak. Meg egyszer találkozott egy másik farkassal és verekedtek egy kicsit... De másnak jót röhögtek az eseten, amikor kiütve ébredtek egymás mellett. Hm, vajon mi van a sráccal? Valahol Észak-Angliában volt ez, azt mondta, ott él a feleségével. Meg is hívták ebédre. Jól főz az asszony, ahhoz kétség sem fér. Mia elbújhatna mögötte!* - Áh, értem. *Válaszol, miután egy újabb hatalmas falatot tuszkolt le a torkán.* - Hát én már láttam a helyet, szóval nem kell beparáznod, biztonságos. *Mondja, ezúttal tényleg komoly hangnemben.* - Hú, még nem is találkoztam született vérfarkassal... Engem olyaaan... *Magában számolgatni kezd, a villával hadonászva hozzá.* - Húsz-huszonöt éve változtattak át. A fene sem számolja ezeket a fránya éveket. Tudod, ha lidérc vagy, van belőlük elég, még sok is. *Nevet egyet, majd a beálló csöndben elfogyasztja a maradékot is a tányérján, aztán elégedetten sóhajtva hátradől. A válaszra bólint egyet.* - Vérfarkas elemi? Hm, még nem hallottam róla. *Lidércképzőkről tud, például Svédországban van vagy négy. Aztán a visszakérdésre vállat von.* - Hát, a szüleim meghaltak, amikor még kicsik voltunk, azóta egyedül éltünk, rontásűzésből a húgommal. Elég profik vagyunk, asszem, legalábbis nem volt olyan munka, ami ne sikerült volna. *Mosolyodik el büszkén. Nem nagyképűen, csak... büszkén.* - Aztán egy munka alkalmával egy teljesen elállatiasodott vérfarkast kellett volna kinyírnunk, de ő előbb kapott észbe, és megharapott. *Húzza fel a pólóját, megmutatja a hatalmas fogsor nyomán maradt heget.* - Aztán egy kis zűrbe keveredtem pár hete, Mia pedig úgy döntött, hogy jobb lesz ha biztonságos falak közé rángat. *Fintorog egyet, majd ismét teletölti a poharát jéghideg vízzel és kiüríti.* - Hát ennyi. *Teszi még hozzá, mint aki semmi furcsát nem talál a beszámolója részletességében. Kicsit zárkózottabban adta elő, mint a húga annak a szerencsétlen Dorotynak, az tény... Nem közölt annyi részletet.*

Anonymous
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Csüt. Aug. 02, 2012 2:14 pm

*Nem lehetett semmi. Mindaz amit elmesélt Erik elég érdekesen hangzik. Mondjuk az elemiben voltak bajkeverők, meg akik később jöttek, mondjuk úgy negyedik körül mint például szerencsétlen Pettit Bwornert, aki amikor megharapták és át kellett jönnie a sima elemiből hozzájuk, na az rémálom volt, de túlélték, mint minden évet.* - Kevés átváltoztatott éri meg hogy elérjen a suliig. A kezdeti sokk a családtagok és a saját részről általában ki is irtják a megharapottat. Sokan nem jutnak el oda ahol én voltam, mert a szülők vagy egyéb ok miatt meg sem tudják hogy létezik. Amúgy nem vagyok a szó szorosabb értelmében vett vérfarkas. Édesanyám lidérc volt apám ember. És még anyám pocakjában voltam utolsó hónaposként amikor megtámadta egy vérfarkas aki állítólag beszaladt eléjük az útra. Én amúgy csak fél-lidérc lennék, ha az a baleset nem történik. *Vállat von, és csöndben hallgatja amint Erik a történetét meséli. Csak a végén szólal meg halkan, épp' mire elfogy az étel is a tányérjából.* - Nem lehetett könnyű. Főleg ilyen fiatalon felelősséget vállalni amikor önmagad is valahol egy időzített bombaként bármikor megfertőzhetted volna a testvéredet. *Ingatja a fejét, majd kiissza a poharából a kellemes hideg vizet, majd még kétszer újra töltve azt is.* - Lassan készülődök átmenni. Még összepakoltatok némi kaját hogy már ott vacsorázhassak, aztán indulok is. Nem jönnél át velem? Megmondom őszintén kevés vérfarkast ismerek, és aki átkísérne, valahogy nem szimpatikus. Két szót nem beszélt csak mogorván bólogatott. Valahogy jobb ha van kivel beszélni szerintem. *És úgy komolyan, Erik nem az a fajta "kétszavas" alaknak tűnik, mint az a másik háztársa. Ki tudja mikor nyelettek azzal karót, de nem jellemző ez a szótlanság a fajtájukra. Talán a telihold válthatta ki, nem biztos benne, de valahogy nem bízik a fickóban. Ellentétben Erikkel.*

Ajánlott tartalom

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Pontos idő: Csüt. Feb. 20, 2020 6:04 pm