Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+26
Lord Sayon Merlioth
Isabella Grey
Selina Crow
Ever K. Whitewood
Ezio Nazzaro
Colin McCartney
Melantha Goldwin
Adrian R. Walker
Morten Toov
Eliana De Lucia
Alise Rubenis
Amarilla Darwin
Rebecca Taylor
Amanda Helgesen
Ragnar Solberg
Henrik Dahl
Giselle Céline Marceau
Christopher Acerlot
Park Min Lee
Yan Antonov
Raphael Walsworth
Richard A. Wallmart
Barbara Decker
Caliin Preween
Horváth Réka
Gaweł Pawlak
30 posters

    Bejárati csarnok

    Adrian R. Walker
    Adrian R. Walker
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bejárati csarnok - Page 5 Empty Re: Bejárati csarnok

    Témanyitás by Adrian R. Walker Csüt. Ápr. 18, 2013 8:06 pm

    *Adrian halkan dúdolva battyog végig a földszinti folyosón, megérkezve a bejárati csarnokba. Igazából még nem tudja, hogy mégis mihez kezdjen magával: unja az agyát, mint egész nap. Persze, megvoltak az órák, meg minden - bár valahogy annyira az sem izgatja, pláne, hogy ma minden, aminek volt értelme, az a harcművészet volt, szóval... Abbahagyja a dúdolást, és szusszant egyet, majd úgy dönt, nincs kedve egyedül lemenni a körletbe, szóval egész egyszerűen levágódik az egyik kanapéra, feldobja bakancsba bújtatott lábait a kis asztalra, és így elhelyezkedve nézegeti az áthaladókat, várva, hogy észrevegyen valakit, aki legalább egy kicsit felkelti az érdeklődését. Az persze enyhén szólva is egyértelmű, hogy több mint ráér, és amolyan "Gyertek, zaklassatok!" stílusban heverészik. Közben beletúr a zsebébe is, és elővesz egy kis zacskó, már megbontott gumicukrot, és unott arccal nyammogni kezd egy darabon.*
    Melantha Goldwin
    Melantha Goldwin
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bejárati csarnok - Page 5 Empty Re: Bejárati csarnok

    Témanyitás by Melantha Goldwin Csüt. Ápr. 18, 2013 8:17 pm

    *Lassan a bejárathoz érkezett. Gigantikus bőröndjeit nehézkesen húzta a földön. Nem értette, hogy miért kellett az apjának egy másik suliba beíratni őt, már megint. Azért megértette őt, a múltkori dolog egy picit durva volt, de ő nem tudhatta, hogy rabolni mennek, nem az ő hibája volt, csak rossz társaságba keveredett. Belépett az ajtón, egy hatalmas bejárati csarnokot látott szeme előtt. Elindult az egyik ajtó felé, hátha kilyukad valahol, semmi kedve nem volt segítséget kérni mástól. Tett két lépést, de aztán szerencsétlenségére felesett a saját lábában.* WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! *Hatalmas puffanással ért földet. A vállán lévő madár a levegőben repkedett. Bőröndjei ott hevertek mellette, és ő maga is. Nem akart felállni, várta, hogy valami elefántcsorda eltapossa őt.*
    Adrian R. Walker
    Adrian R. Walker
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bejárati csarnok - Page 5 Empty Re: Bejárati csarnok

    Témanyitás by Adrian R. Walker Csüt. Ápr. 18, 2013 8:27 pm

    *Ahogyan nagy nyugodtan terpeszkedik az egyik kanapén, hirtelen egy hangos sikoly üti meg a fülét, mire meglepetten felpillant, és megpróbálja bemérni a hang forrását. Nem tart sokáig kiszúrni a földön heverő csajt, szóval felvonja a szemöldökét, feláll, és odabattyog a lány fölé.* - Hatásos belépő *vigyorodik el szemtelenül, de azért kinyújtja a kezét, mintegy felajánlva a segítségét. Persze ha nem fogadják el, akkor sem lesz semmi probléma, őt aztán a legkisebb mértékben sem fogja érzékenyen érinteni.* - A bőröndökből ítélve új vagy. Adrian Walker, örvendek *biccent.* - Ház? *kérdez rá, felvont szemöldökkel. Amúgy az ő mellkasán ott virít a sylorinás kitűző, noha elképzelhető, hogy a csajnak egyelőre lövése sincs, mit jelent a jel, de ha tud valamicskét az iskoláról, akkor a zöld-lila színekből rájöhet, hogy hova jár a srác. Közben vet egy pillantást a madárra is, érdeklődve figyelve, hogy ez vajon milyen élőlény lehet, elvégre nem igazán látott még hasonlót, de nem agyal rajta túl sokat. A gondolkodás megterhelő, szóval ha nincs harci helyzet, nem fárasztja magát ilyen felesleges információkkal.*
    Melantha Goldwin
    Melantha Goldwin
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bejárati csarnok - Page 5 Empty Re: Bejárati csarnok

    Témanyitás by Melantha Goldwin Csüt. Ápr. 18, 2013 8:42 pm

    *A földön feküdve egy férfi hangjára lett figyelmes.* -Mmmmmmm... *Csak ennyit tudott . A hátára fordult, a fiú a kezét nyújtotta. Elfogadta a segítséget. Felkecmergett a földről, leporolta ruháját. Adrian bemutatkozott neki, nagy udvariatlanság lett volna ha ő nem úgy tesz, ezért gyorsan túlesett rajta.* -Hali, én Melantha Goldwin vagyok. *Mosolygott egyet, ami nehezére esett, mert legszívesebben elhúzott volna innen. Fogalma nem volt, hogy melyik házba lett beosztva, gyorsan előkapott zsebéből egy papírfecnit és akadozva elkezdte olvasni.* - Na, szóval a Sssssyyy...llloooo...rina, Sylorina, ebbe a házba vagyok beosztva, aminek zöld és.....Jé te is sylorinás vagy! *Örült neki, hogy találkozott valakivel aki talán tud neki segíteni. Észrevette, hogy Adrian Pruet figyeli.* -A neve Prue, tűzmadár. Ő az én jobb kezem. * Rájött, hogy böröndjei, kistáskái még mindig a földön hevernek, így nekiállt felállítgatni őket.*
    Adrian R. Walker
    Adrian R. Walker
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bejárati csarnok - Page 5 Empty Re: Bejárati csarnok

    Témanyitás by Adrian R. Walker Csüt. Ápr. 18, 2013 8:55 pm

    - Bőbeszédű *vigyorog kissé gúnyosan Adrian, hiába, neki már csak ilyen a stílusa. Ettől függetlenül ugyebár felsegíti a csajt a földről, majd figyeli, ahogyan amaz leporolja magát, eközben természetesen más kritériumok szerint is végignézve Melán. Ez után aztán a nevét is megtudja, úgyhogy ebben megnyugodva rákérdez a házra. Aztán ahogyan a csaj elkezd sziszegni, azonnal tudja, hogy háztársak, elvégre még az első napján ő is pont így kezdett, csak azt tudta, hogy valami s betűsről van szó.* - Igen, örülhetsz, lesz ki elvigyen a körletbe *vigyorodik el, ismét. Hát, neki legalábbis mindig jó a kedve, vagy ha esetleg nem is, akkor is vigyorog meg röhög - vagy nekiugrik valakinek, ha éppen annyira rossz a helyzet -, úgyhogy nem kell aggódni.* - Segítsek a bőröndökkel, vagy megoldod? *kérdi aztán unottabban, és láthatóan színtiszta udvariasságból tette fel a kérdést. A madárra is ráterelődik a figyelme, Melantha szavaira csak biccent, aztán eltűnődve összeráncolja a homlokát.* - Lehetséges, hogy nekem sem ártana egy háziállat *jegyzi meg, majd legyint, és az alagsor felé int a fejével.* - Mehetünk? *Persze ha megkérték, hogy segítsen, akkor megragad valami nagyobb bőröndöt, és vonszolni kezdi a pince felé.*
    Melantha Goldwin
    Melantha Goldwin
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bejárati csarnok - Page 5 Empty Re: Bejárati csarnok

    Témanyitás by Melantha Goldwin Csüt. Ápr. 18, 2013 9:03 pm

    -Nincs háziállatod? Sebaj, csak szólj és szerzek neked , vannak ismerőseim. *Mela tényleg sok embert ismert és köztük volt egy ritka állatokkal kereskedő haverja. Tudta, hogy csak udvariasságból kérdezte meg hogy segíthet-e, egy kis gondolkozás után rámutatott az egyik bőröndre.* - Azt a bőröndöt vihetnéd nekem, köszönöm. Persze, mehetünk. *Felvette maradék táskáját és elindult Adrian után.*
    Colin McCartney
    Colin McCartney
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bejárati csarnok - Page 5 Empty Re: Bejárati csarnok

    Témanyitás by Colin McCartney Hétf. Jún. 24, 2013 8:01 pm

    *Talán nem minden napi látvány egy jó felsőtest. Igen. A kedvenc Cameososunk póló nélkül rohangál a bejárati csarnoknál és látszólag nagyon melege van. Szóval mindenesetre ez így egy arány. Felveszi lassan a pólót majd meg áll és neki támaszkodik a falnak. Mint egy modell. Igen csak jó napja volt bár hasznos dolgot nem csinált. A vizsgákat megcsinálta és minden oké. Elianával régen találkozott már. Próbálta megkeresni, de mindig közbe jött neki valami és az óta nem látta a lányt. Pedig a fejében van napi szinten. Mindenesetre, nem tudja az érzelmeit, hogy mi van vele, hiszen beszélgettek az alagsorban a múltkor és amilyen volt igyekszik normális lenni. Szóval, most Colin a bejárati csarnoknál van és figyeli a járókelőket. Tanáraival is szokott néha-néha beszélni és a pletykákra is oda figyel, de azokat inkább hanyagolja. Ő nem egy pletyka fészek, bár tud egy és más dologról.*
    Eliana De Lucia
    Eliana De Lucia
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bejárati csarnok - Page 5 Empty Re: Bejárati csarnok

    Témanyitás by Eliana De Lucia Hétf. Jún. 24, 2013 8:26 pm

    *Most, hogy már a könyvtárat is megjárta, és találkozott egy új Erethonos társával is, egész vidám és úgy érzi, a mai nap nem volt eseménytelen. Azonban még nem érzi, hogy vissza kéne mennie a hálókörletbe, így elindul lefelé, hogy kimenjen a birtokra. Amint leér a bejárati csarnokhoz, kicsit megáll, és körülnéz. Még mindig lenyűgözi a hely. A hatalmas oszlopok, a lépcső, és persze az ahogyan kinéz az egész helyiség. Eliana egyszerűen fantasztikusnak találja. Ahogyan körbeviszi tekintetét a csarnokon, egy fiút pillant meg a falnak dőlve, ne is olyan messze saját magától. Egyből kiszúrja, hogy Colin az, így elmosolyodik és odaint a srácnak. Valahogyan eszébe jut, hogy múltkor milyen körülmények között találkoztak, és egy kicsit elhúzza a száját. Nem büszke magára, hogy ennyire sokat ivott, és egészen bunkón viselkedett a sráccal eleinte, aztán menne sem tudott rendesen, de hát már mindegy. Megvárja, hogy Colin ide-e jön hozzá, vagy csak visszaint, és ezzel lerendezi az egészet, mert igazából nem is akar vele beszélgetni. *
    Colin McCartney
    Colin McCartney
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bejárati csarnok - Page 5 Empty Re: Bejárati csarnok

    Témanyitás by Colin McCartney Hétf. Jún. 24, 2013 8:42 pm

    *Emlékszik ám a múltkorira, szóval tényleg kicsit sokat ittak és ő sem volt a legjobb kedvében. Most ugye annál normálisabb. A srác nézelődik és röhög egy-egy kinézeten arcon ahogyan kinéz. Észreveszi a srác és mosolyodik el a lányon. Oda is megy hozzá egészen jó kedvűn.* - Szia Morcoska! Látom jobb a kedved most.*Feleli a lánynak és köszönti ugye bár és ismételten neki támaszkodik a falnak. Nem tudja még merre tervez menni hiszen csak úgy van.* - Hol jártál bogárka?*Teszi fel a kérdést és igen szándékosan becézgeti a lányt. Jó a kedve igazán és örül, hogy újra láthatja.*

    Eliana De Lucia
    Eliana De Lucia
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bejárati csarnok - Page 5 Empty Re: Bejárati csarnok

    Témanyitás by Eliana De Lucia Hétf. Jún. 24, 2013 8:50 pm

    *Csak áll, kicsit feszengve, hogy mi fog történni, aztán amikor a fiú végül is elindul felé, láthatóan megnyugszik. Azonban amint Colin megszólal elkerekednek a szemei. * - Morcoska? Bogárka?* Néz eléggé furcsán a srácra, majd amint lassan túllép ezeken a beceneveken kisimulnak a vonásai az arcán.* - Jobb. Igen, mondhatjuk, hogy jobb a kedvem. És... Elnézést a múltkoriért.* Illedelmesen meghajol. Ezt a szokását talán a japán kultúra tanulmányozásakor vehette fel.* - Nem teljesen voltam önmagam. Sem előtte, sem közben. És azóta nem láttalak, így nem tudtam bocsánatot kérni, de most, hogy itt vagy, végre elmondhattam ezt neked. *Mondja folyamatosan, miközben szinte levegőt sem vesz, csak mondja és mondja.*
    Colin McCartney
    Colin McCartney
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bejárati csarnok - Page 5 Empty Re: Bejárati csarnok

    Témanyitás by Colin McCartney Hétf. Jún. 24, 2013 9:07 pm

    *Tényleg jó a kedve és jókedvűen köszönti, és igen becézgeti. Munkája ma nem igen volt.. André pedig nem adott ki neki feladatott. Viszonylag még Alexre sem kellett vigyáznia tehát nyugalom az élet hosszú titka. Ő pedig ezek szerint él. Ha bár volt a héten egy esete. Múlt héten el kellett kapnia egy betörőt, szóval nem volt nagy gáz.* - Morcoskát a múltkoriért kaptad.*Koppint a lány orrára és neveti el magát. Igen gyanús a srác nevetése, és ahogy a lányra néz.*~szépek a szemei..~*Aztán hallja, hogy jobb a kedve arra elmosolyodik.* - Örülök neki, nem kell akkor téged összevakarni. Bár szívesen megtenném az összevakarást.*Magyarázza a lánynak és igen tényleg hiányzott neki Lia és a beszélgetés.* -Mondtam már, hogy nem gáz és én sem voltam jobb kedvű. Szóval kvittek vagyunk ráadásul eléggé bunkónk viselkedtem én is pedig nem szoktam. Alapjáraton véve, ilyen vagyok, mint most csak összejöttek a dolgok és néha kell egy kicsit lazulni, meg pihenni, hogy nyugodtabb legyek.*Magyarázza a lánynak. A rendőrségen is elküldött mindenkit melegebb éghajlatra a múltkor és csoda, hogy nem csapták ki. André elintéz mindent.. Fogalmazzunk úgy, hogy elsimítja az ügyet.* - Tudod, mivel hálálhatnád meg? Hogyha főznél nekem valami finomat. Kíváncsi vagyok rá, hogyan főzől..*Néz rá angyalian a lányra és igen elmentek határozottan otthonról.* - Egyébként mi újság van? Gondolom a témát lezártuk és áttérhetünk másikra. Mi a helyzet veled mesélj érdekel mi történt veled mostanság. Rég láttalak én is és jó újra látni..~mi van velem?~*Mondja a lánynak és elmosolyodik és teljesen meg van buggyanva a Cameosos.*
    Eliana De Lucia
    Eliana De Lucia
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bejárati csarnok - Page 5 Empty Re: Bejárati csarnok

    Témanyitás by Eliana De Lucia Hétf. Jún. 24, 2013 9:22 pm

    *Amikor Colin rákoppint az orrára meglepődöttség ül ki az arcára. Valahogy most olyan másnak tűnik a srác, mint eddig. Eliana lelki szemei előtt feltűnik a legelső találkozásuk, ami nem éppen valami szívderítő romantikus lányregénybe illő környezetben játszódott le, és a kimenetelét sem mondhatjuk egy gyümölcsöző kapcsolat kezdetének. Aztán ott van a múltkori, mikor jól lehordta a srácot, és az is elég bunkó volt, de a végére végül is egészen jól kijöttek már. Ez azonban nem magyarázza meg a fiú mostani viselkedését. Tehát eléggé furcsán vizsgálja a fiút, miközben az folytatja a beszédet.* - Szívesen megtennéd? * Egyre furcsábban nézi Colint. Valami nem stimmel a sráccal, az biztos.* - Átlagosan ilyen szoktál lenni? * Kérdezi most meglepődve.* - Az eddigi tapasztalataimból nem ezt mondanám. Vagy csak kifogtam, hogy mindkét nap rossz kedved volt?* Kicsit kezd összekavarodni a Colinról alkotott kép Eliana fejében. Ahogy figyel, egyre inkább azon gondolkodik, hogy melyik a fiú valódi arca, és hogy vajon mennyire komoly a viselkedése. Ki tudja. Lehet csak hülyéskedik, bár ahogy a fiú arckifejezését és szemét nézi ezt a lehetőséget kizárja. Azt már ő is megtanulta, hogyan vegye észre, ha hazudik valaki, de ebben az esetben semmi erre utaló jelet nem talál.* - Főzni? *Kicsit elgondolkodik, majd vállat vonva felel a fiú ötletére.* - Miért ne. Ha gondolod főzhetek neked valamit. * Az angyali nézésre azonban elröhögi magát. Ezt már ő sem bírja fapofával végignézni.* - Bocsi, csak olyan vicces volt, ahogyan néztél. Amúgy nincs velem semmi különös. De képzeld, ma ellátogatta a könyvtárba. És találkoztam egy ház-társammal is. Azt hiszem többször kéne odamennem. De a zenetermi időmet nem fogom emiatt csökkenteni. *Az utolsó résznél határozott hangra vált, és tekintete is megváltozik. Egy ábrándos szeretetteljes érzést tükröz.*
    Colin McCartney
    Colin McCartney
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bejárati csarnok - Page 5 Empty Re: Bejárati csarnok

    Témanyitás by Colin McCartney Hétf. Jún. 24, 2013 9:47 pm

    *Colin határozottan hülye gyerek és meg van változva. Vagy is nem, mert ő neki tényleg ilyen a kedve és Eliana a rosszabb napjait fogta ki és az is rájátszik, hogy nem aludt sokat. Szóval igen.. Több tényező is szól a bunkósága ellen.* - Tényleg megtenném, figyelj, nyugodtan elmondhatod, ha valami baj van.*Mondja a lánynak és igen határozottan így gondolkodik. Ő alapjáraton véve segíti az embereket és egyáltalán nem fogja őket elutasítani, ha valami gondjuk van. Ő ilyen.. Ráadásul a kedve is most már tényleg jobb minden rendeződött végre. Munkájából sem rúgták ki. Szóval, ja. Volt pár húzása a srácnak, de ő teljesen meg normul a végére. * - Csak kifogtad. Ha rossz a kedvem, akkor általában bunkó vagyok.. De ez azért is volt, mert nem aludtam ki magam és annyira sok volt a dolgom, hogy nem tudtam. Plusz még a húgomnak is segítenem kellett a tanulásban, tudod, ő még a városban jár az iskolába és nem megy neki néhány tárgy. meg a legtöbb alkalommal csak én vigyázok rá, mert dolgoznak és igazából eléggé féltem is.*Magyaráz Liának és tényleg a legrosszabb napjaiban fogta ki, de majd ki fogja engesztelni a lányt valamivel.* - köszönöm.. Legközelebb meg én foglak kiengesztelni, mert tényleg eléggé bunkón viselkedtem. Ilyen szimpatikus lánnyal soha nem beszélnék így és természetesen minden elismerésem, hogy a bunkóságomat elviselted.*Mondja egy lehengerlő mosollyal és eléggé nőcsábász is, de azért tudja hol a határ. Az angyali nézés és a röhögés közepette csak csúnyán néz.* - Vicces volnék? Hát ilyet még nem mondtak. Tudom, hogy helyes vagyok és azt is, hogy vicces is, de ezt még nem mondták ki.*A kis egoista.* - Könyvtárba szeretek menni. Jó dolgok vannak ott.*Mondja és igen ő szokott néha beszélgetni Gwennel. Felvonja a szemöldökét a ház-társra.* -Nem beszélgetsz a háztársaiddal? Különös..*Gondolkodik el és nem mondja ki, hogy miket gondol ezekről.* - Ha van kedved esetleg mehetnénk a zeneterembe. Csinálhatnánk ott valamit aztán jöhet utána az étel is. Úgy is rég zongoráztam.. a gyakorlatból nem szeretnék kijönni.*Ha benne van akkor a zeneterem felé veszik az irányt és kérdés mi lesz még utána.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Bejárati csarnok - Page 5 Empty Re: Bejárati csarnok

    Témanyitás by Vendég Szer. Júl. 24, 2013 6:19 pm

    * Bár mindenki más megsülne, ha öltönyben és köpenyben járkálna, D'aleiko mégis valamiért továbbra is öltönyben és köpenyben járkál. Valamiért eléggé idegesnek látszik és ezért fel alá járkál hátratett kézzel és morog valamit. Olyan mintha várna valakire és végül is így is van a húgára vár aki valamilyen okból kifolyólag késik, csak fogalma sincs miért és ez nagyon b***** az agyát szóval nem éppen érdemes most se hozzá szólni, se hozzá érni mert nem jönne ki jól az illető a dologból.
    Ezio Nazzaro
    Ezio Nazzaro
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bejárati csarnok - Page 5 Empty Re: Bejárati csarnok

    Témanyitás by Ezio Nazzaro Szer. Júl. 24, 2013 7:22 pm

    Hangosan ásítva vonulok be a bejárati csarnokba, miközben nyújtózkodok, mivel nem sikerült túl korán lefeküdnöm az éjszaka. Ahhoz képest, hogy kezdetben átváltozásomig nem voltam hajlandó hinni ennek a világnak a létezésében. Vagy legalábbis a világ ezen részének a létezésében, mostanra egészen jól elfogadtam a dolgot, és viszonylag még sikerült is beilleszkednem. Mióta idejárok egyenlőre még kiborulnom sem nagyon, így a régi emlékek sem voltak képesek napközben felszínre törni. Persze az éjszakák megint mások, hiszen álmodni mindig ezekkel sikerül, viszont azt már megszoktam, így már fel sem tűnik. Amikor körbenézek nem fogad valami izgalmas látvány. Alig vannak bent páran, köztük példának okáért egyik Sylorinás társam D'aleiko, aki nem éppen legjobb kedvében látható, hiszen távolról is ki lehet szúrni, hogy idegesen mászkál fel s alá, mintha várna valakire. Még mindig nem tudom felfogni, hogy, hogy nem sül meg abban a kabátban, és az öltönyben, de ezt nem is akartam szóvá tenni eddig sem. Most sem nagyon szándékozom. Én jelen esetben kényelmesen elvagyok egy fekete atlétában, és egy sokzsebes sötétszürke térdnadrágban, végül pedig lábamat csak egy fehér zokni, és szintén szürke, fekete, és fehér színű sportcipőmben. Nyakamban szokás szerint ott lóg a dögcédula, és az atlétának köszönhetően bal vállamon is látszódnak a hegek, amiket, egy régi repeszgránát okozott. Nem beszélve mondjuk az összes többi hasonló sérülésről, mely testemet tarkítja, bár azok nagy részét úgy is fedik a ruhák, még most is. Csendesen elvonulok a sylorinás társam mellett, és az egyik kanapén helyet foglalva, felkapom az egyik mai újságot, majd elkezdem azt lapozgatni, hátha találok valami érdekesebb hírt, vagy cikket. Nem mintha túlzottan érdekelnének a nagyvilágban zajló események, de valamivel néha el kell foglalnia magát az embernek, ha már, nem jut eszébe éppen semmi más érdekes.
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Bejárati csarnok - Page 5 Empty Re: Bejárati csarnok

    Témanyitás by Vendég Szer. Júl. 24, 2013 7:43 pm

    * A bejárati csarnokba csak egy háztársam lép be. Rápillantok bólintok, majd tovább folytatom a sétámat, ám az idegesség csak nem múlik el, melynek következménye, hogy a társam feje mellett egy füst kés repül el majd az egyik festménybe csapódva azon egy savasabb foltot hagy, ami szép lassan elkezd az egész képen végig terjedni.* - A francba. * mondja csak úgy magának. Igen ha ideges néha nem tudja kontrollálni a kis játékszerét. Melynek következménye, hogy a körülötte levő tárgyak nem mindig ússzák meg épségben. A társával meg, hogy majdnem eltalálta nem is foglalkozik. Nem találta el, szóval most minek fordítson rá szót. Épp elég, hogy Brin még most se jelent meg és már vagy egy órája késik és ez eléggé bosszantó tud lenni.* - Mi a fenét tudnak ennyi ideig csinálni a nők. Tuti, hogy megint elkezdett egy könyvet olvasni és elmerült benne. Egyszer még nyakon vágom ezért* motyogja csak úgy magának a dolgokat ügyet sem vetve rá, hogy most ki hallja és ki nem. Az se érdekelné, ha valaki tarkón vágná ezért a szövegért. Na jó az talán érdekelné. Mindenesetre nem ajánlott.*
    Ezio Nazzaro
    Ezio Nazzaro
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bejárati csarnok - Page 5 Empty Re: Bejárati csarnok

    Témanyitás by Ezio Nazzaro Szer. Júl. 24, 2013 8:02 pm

    Kellemesen elücsörgök helyemen, és olvasom az újság számomra olyan hű, de érdekfeszítő híreit, mik között továbbra sem találok semmi érdekeset. Egészen addig kényelmesen elfoglalom magam ezzel, míg egy füst kés nem repül el fejem mellett nemsokkal, és bele nem áll az egyik képbe a falon. Pupilláim hirtelen kitágulnak ahogy elsuhan fejem mellett ez a sötét, és gomolygó fegyver, szívverésem is elkezd gyorsulni, de hamar veszek pár mély lélegzetet, és elkezdem ezzel nyugtatni magamat, rápillantok a falra ahol a festmény helyezkedik el. A kés még látszódik nagyjából a falban, viszont a kép egyre kevésbé, ugyanis szépen fokozatosan marja szét ez az anyag a festményt.
    - Majdnem.
    Jegyzem meg hangosan, és nem csak gondolatban kimondva, ezzel leginkább magamnak jelezve, hogy majdnem engem talált el ez a valami, ami ilyen szép pusztítást tud véghezvinni. Jobb öklöm persze ökölbe szorul közben, de nem akarok kiborulni, ugyanis annak nem biztos, hogy túl jó vége lenne. Természetesen most nem csak a saját, és mások testi épségét, de még valamilyen aprócska szinten, de még a bútorok, és egyéb berendezési tárgyak épségét is féltem. Bár utóbbit, és másokat csak minimálisan. Igazából semmi kedvem ahhoz, hogy eszembe jussanak azok a régi emlékek, vagy, hogy ismét fellángoljanak bennem azok az elnyomott vágyak, melyek újból a gyilkolásra áhítoznak, a fegyverek közelségére, és az adrenalinra. Így belegondolva lehet, hogy mégis sikerült megőrülnöm kiskoromban. Csak egyenlőre jól leplezem, vagy még tudok uralkodni ezen.
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Bejárati csarnok - Page 5 Empty Re: Bejárati csarnok

    Témanyitás by Vendég Szer. Júl. 24, 2013 9:30 pm

    * Ahogy tovább idegeskedik egy következő kés repül el ezúttal az újságot égeti ki amit a srác olvas, ha nem tűnik el onnan a következő őt fogja eltalálni, szóval jobb ha ő is lelép mint ahogy azt az összes többi diák. Nincs más már bent a két sylorinás srácon kívül akik ha D'aleiko továbbra is arra lődöz akkor előbb útóbb egymásnak fognak ugrani. Újabb kés repül ezúttal a fiú kezei alatt a kanapéba fúródik bele a kés, hát a kanapénak se sokáig marad ott nyoma.*
    Ezio Nazzaro
    Ezio Nazzaro
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bejárati csarnok - Page 5 Empty Re: Bejárati csarnok

    Témanyitás by Ezio Nazzaro Szer. Júl. 24, 2013 10:13 pm

    Nem sokáig bírom folytatni a nyugodt olvasást, ugyanis még egy kés repül el mellettem, de ez már az újságomat is súrolja, így az is elkezd szétfoszlani. Pupilláim ismét kitágulnak ahogy elsuhan mellettem a fegyver, és ismételten elkezd gyorsulni a szívverésem. Ösztönösen, szinte észre sem veszem, hogy eldobom a kezemben lévő újságot, közben a többi diák már futásnak is ered, és kimenekül a helységből, mialatt mellém még egy kés érkezik, ez viszont már a kanapéban áll meg, így az is elkezd szertefoszlani. Hamar feltápászkodok helyemről, de már nem nagyon sikerül lenyugtatni magamat, és valamiért nem is különösebben akarom már. Pupilláim is hirtelen összeszűkülnek, szívverésem pedig lelassul pár pillanatra, mintha csak megállna, aztán újból felveszi a dübörgő ritmust, miközben az adrenalint fokozatosan pumpálja végig ereimben. Pár pillanat erejéig, mintha megállna a világ, közben tekintetem D'aleikora összpontosul, és szinte hangtalan léptekkel vonulok oda mögé, szemeim továbbra is rá összpontosítanak, pupilláim még mindig összeszűkülve, arcomon viszont egy nem túl bizalomgerjesztő félmosoly ül ki, miközben hátrébb húzom jobb kezemet, és egy egyenes, és erős ütést mérek a tarkójára, amitől jobb esetben is repülni fog még pár métert, hála állatias oldalamtól kapott erőmnek. Talán ez az egyetlen valóban hasznos oldala, hogy megharaptak. Miután elcsattan az ütés, ami nem kis hanggal jár, a félmosoly tovább húzódik arcomon, és úgy tekintek az éjjeli lepkeként tovaszálló szmokingos röpképtelen pingvinre, miközben pár egyszerű mondatot intézek hozzá.
    - Ez fincsi lesz.
    Azzal már indulok is meg ismételten felé, futólépésben, mielőtt még feltápászkodhatna, hogy még rá is rúghassak egyet, minek hála majd szépen csúszni fog a földön mint egy jégkorong, és a falról visszapattanva mint a focilabda a kapufáról, továbbra is jó pingvinként viselkedhessen, a maga földhözragadt módján.
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Bejárati csarnok - Page 5 Empty Re: Bejárati csarnok

    Témanyitás by Vendég Szer. Júl. 24, 2013 10:27 pm

    * Ahogyan így idegeskedik hirtelen egy kéz vágja tarkón aminek köszönhetően repül egyet és már mielőtt föltápászkodna jönnek felé, de azt nem engedi, hogy megint belerúgjanak, szóval gyorsan még fölkelés közben kigáncsolja és így asrác nem rúghat bele ő pedig fel tud kelni.* - Ezt nem kellett volna.* azzal egy újabb penge repül egyenesen Ezio felé ami karcolja annak rövid nadrágját és azon egy nagy folt jelzi éktelenkedve, hogy igen eltalálta a srácot. * - Öcsi, inkább hagy magamra, nem akarlak bántani, de ha tovább hergelsz megteszem. * mondja és kezd elborulni az agya.*
    Ezio Nazzaro
    Ezio Nazzaro
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bejárati csarnok - Page 5 Empty Re: Bejárati csarnok

    Témanyitás by Ezio Nazzaro Szer. Júl. 24, 2013 10:44 pm

    Miután sikeresen elérte sylorinás társam, hogy elmém kissé elboruljon múltamnak hála, és mögé lépve el "száll"lásoltam pár méterrel arrébb, hogy tudathassam vele, nem nagyon kellett volna ilyen kellemesen engem céloznia azokkal a kis füstfoszlányokkal. Persze miután utána sietek, hogy arrébb rúghassam, kigáncsol sajnálatos módon, és felém kerekedve még egy kést repít felém, mely nadrágomból mar ki egy darabot.
    - Bántani?
    Kérdezek vissza, miközben felemelem lábaimat, és kezeimre dőlök, majd elrugaszkodva velük a padlóról, talpra szökkenek.
    - Ugyan. Ezekkel a füstcafatokkal akarsz bántani, ahelyett, hogy rendesen visszaütnél?
    Teszek fél még egy kérdést, továbbra is kissé őrülten vigyorogva, majd ismételten képen törlöm a srácot, majd egyik lábamat kissé hátrébb helyezve, kezeimet még magam mellett leengedve tartva megmozgatom a fejemet, mire a nyakam hangosabban roppan kettőt. Majd csak ezek után emelem fel magam elé a kezeimet, ballal pedig intek neki, hogy jöjjön.
    - Inkább csinálj úgy mint valami férfi kezdemény, és ne csak a szmogoddal merj támadni.
    Furcsa módon még hangom is kezd egyre boldogabbá válni, de amint befejeztem mondandómat elindulok a srác felé, gondosan ügyelve persze arra, hogy, ha megint felém küldene pár késecskét, akkor elkerüljem őket. Ha viszont megint prédikálni kezd, nem foglalkozok vele, és mielőtt befejezhetné, illedelmes módon, közvetlen közelről meghajolok, hogy koccolhassam homlokát.

    // fagy //
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Bejárati csarnok - Page 5 Empty Re: Bejárati csarnok

    Témanyitás by Vendég Csüt. Júl. 25, 2013 5:46 pm

    - Igen bántani. * mondom a srácnak és csak távol akartam tartani, azért dobtam még egy kést felé. De mikor látja, hogy ez a srác álláspontján egy cseppet sem változtat akkor úgy dönt, hogy most ő inkább lelép, nem akar balhét. Bár ezt eléggé későn kezdte végig gondolni és úgy néz ki ebből a bunyóból nem menekül ráadásul a vadiúj öltönyét is összekoszolta a srác szóval...* - Össze. koszoltad. az. öltönyömet. * majd egy füstfelhőt enged szét és teljesen körbeveszi vele Eziot, majd abban közlekedve elkezdi püfölni a srácot, hogy további bosszút álljon az öltönyéért. Igen most D'aleiko mérges és kiszámíthatatlan.*
    Ezio Nazzaro
    Ezio Nazzaro
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bejárati csarnok - Page 5 Empty Re: Bejárati csarnok

    Témanyitás by Ezio Nazzaro Pént. Júl. 26, 2013 10:26 am

    Költői kérdésemre is válaszol a srác, hogy igen, bántani nem akar. Miközben felé indulok még egy kés repül el mellettem, de könnyedén elkerülve, hogy még véletlenül se érhessen hozzám a füst, tovább haladok felé, a srác hirtelen megjegyzi, hogy koszos lett miattam az öltönye. Micsoda egy zsúrpatkány. Minek képzeli magát a srác? Egy kib***ott titkos ügynöknek, akinek a szmokingja is ugyan olyan szép, és vasalt marad a bunyó végére, mint amilyen a felvételekor volt. Na mindegy. Láthatóan ez nem volt valami szimpatikus neki, hogy picit poros lett, miután felmostam vele a padló egy kis részletének darabkáját, mintát gyártva ezzel, hogy, a végén akár az egész csarnok így nézhetne akár ki. Hirtelen hasonló, mint amiből a kések voltak, vagy éppenséggel pont ugyan olyan füstfelhőt kezd el eregetni a srác, amivel sikerül körbezárnia, míg annyi helyem marad, hogy éppen, csak tudok mozogni. Nem éppen a legkellemesebb helyzet, de valahogy most nem különösebben izgat. Korábbi tapasztalatokból kiindulva nem járnék túl jól, ha belemennék a füstbe, főleg, ha huzamosabb ideig ott is maradnék, hiszen ennyire gyorsan azért nem regenerálódok. Nemsokkal a füst megjelenése után, és miután körbezárt, hirtelen ütéseket kapok más, és más irányokból. Szóval a gyerek viszont tökéletesen eltud lenni abban a füstben. Ahogy sorra szenvedem el az ütéseket, az adrenalin mennyisége csak nő a szervezetemben, és egy nem éppen bizalomgerjesztő nevetést kezdek el hallatni, mintha csak élvezném a dolgot. Persze a fájdalom része továbbra sem kellemes, de valahogy ezen a ponton nem tud érdekelni, és, már-már tényleg élvezem, mintha csak ebben az állapotomban nem csak a gyilkolási vágyam nőtt volna meg, de még kissé mazochistává is váltam volna. Miközben "ellenfelem" ütlegel, csak a hangokra kezdek el koncentrálni, és folytatom a nevetést, ahogy egyre pontosabban, és pontosabban tudom behatárolni már csak hang alapján is, hogy merrefelé van.
    - Tudod. A legnagyobb gond, hogy, ha felébreszted a régi emlékeimet.
    Kezdek el hirtelen beszélni neki abbahagyva a nevetést, továbbra sem foglalkozva az ütésekkel.
    - És eléred, hogy felszabaduljon ez az énem...
    Mielőtt befejezném teljesen a mondatot, hirtelen ütök egyet jobbommal, és egy mosollyal konstatálom, hogy egy halk roppanás kíséretében eltaláltam valami keményebbet, ami a tapintásból érezve, nagyjából a srác orra lehetett. Persze én sem úszom meg ennyivel, hiszen a füst hamar elkezdi marni a kezemet, amit utána egyből vissza is rántok a biztonságosabb területre, mielőtt teljesen szétmarná ez a füst.
    - Akkor az fájni fog.
    Fejezem be végül a mondatot továbbra is mosolyogva. Tekintetemet közben a sérült kezemre emelem, és figyelem, ahogy szépen lassan, de elkezd gyógyulni.
    - Továbbra is ilyen gyáva módszerekhez akarsz folyamodni, vagy végre kiállsz ellenem mint férfi a férfival?
    Kérdezem meg tőle, hátha képes lesz eltüntetni a füstrengeteget, és végre hajlandó lesz úgy küzdeni ellenem, mint egy igazi férfi, és nem csak gyáván megbújva saját maga által generált füstjében.

    //Fagy//
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Bejárati csarnok - Page 5 Empty Re: Bejárati csarnok

    Témanyitás by Vendég Hétf. Júl. 29, 2013 6:07 pm

    * A srác először elkezd röhögni, mint valami, hülye és D'aleiko totál nem érti, hogy most a másik min röhög aztán elkezd valami emlékekről hablatyolni, aminek megint csak semmi értelme, miközben én tovább püfölöm a srácot. Aztán kapok egy ütést a füstön keresztül, amire fel is szisszentek. igen ez az ütés azért fájt. Mikor pedig megkérdezi, a gyávás dolgot, abbahagyja az ütéseket és elkezd távolodni a sráctól a füst pedig vele együtt indul, meg a srác, csak azt láthatja, hogy eltűnik körülötte a füst és egy nagyobb füstfelhő távozik az udvar felé.*
    Ezio Nazzaro
    Ezio Nazzaro
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Bejárati csarnok - Page 5 Empty Re: Bejárati csarnok

    Témanyitás by Ezio Nazzaro Hétf. Júl. 29, 2013 6:37 pm

    Sorra kapom az ütéseket, minek közepette egy fantasztikus nevetést hallatok, majd egy rövid monológot tartva, orrba vágom a másikat, és hamar ott tartunk hogy arról magyarázok neki, hogy gyáva. Erre persze nem az ebben az elmeállapotom számított reakciót kapom, mert azt reméltem, hogy, eltünteti a füstöt, és hajlandó kiállni ellenem. E helyett pedig azt kaptam, hogy hirtelen a füst eltűnik körülem, és azt láthatom, ahogy az udvar felé gomolyog.
    - Gyáva féreg!
    Kiáltok utána, és már indulnék is utána, de valahogy sikerül megállítanom lépteimet, mintha csak saját hangomat hallanám, hogy állj. Ahogy csökken szervezetemben az adrenalin szintem, úgy kezdek egyre nyugodtabbá válni, és úgy tér vissza józan eszem, úgy sikerül újból kontrollálnom saját magamat, mielőtt a végén tényleg megölnék még valakit.

    Ajánlott tartalom


    Bejárati csarnok - Page 5 Empty Re: Bejárati csarnok

    Témanyitás by Ajánlott tartalom

      Similar topics

      -

      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 9:45 am