Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

    Christian és Perathon úrnő találkozása az alagsori folyósókon

    Conor Merlowan
    Conor Merlowan
    .::Külhoni karakter::.
    .::Külhoni karakter::.


    Christian és Perathon úrnő találkozása az alagsori folyósókon Empty Christian és Perathon úrnő találkozása az alagsori folyósókon

    Témanyitás by Conor Merlowan Szer. Feb. 01, 2012 9:23 pm

    *Christian, abban a pillanatban, hogy megszabadul Annabelle-től, egyből elindul, hogy felfedezze egy kicsit az alagsort. Igazából már most szinte biztos benne, hogy máshol nem nagyon fog tartózkodni, a pince neki teljesen megfelelő. Tekintete végigfut a falakon, egy pillanatra pedig a háta mögé néz. Csak hogy biztos legyen benne, hogy senki sem követi. Biztos ami biztos... Tekintete az egyik ajtóra siklik. Hm... Lassan közelebb sétál, és megállva az ajtó előtt nézegetni kezdi azt. Azt mérlegeli, hogy bemenjen, vagy ne menjen...*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Christian és Perathon úrnő találkozása az alagsori folyósókon Empty Re: Christian és Perathon úrnő találkozása az alagsori folyósókon

    Témanyitás by Vendég Szer. Feb. 01, 2012 9:36 pm

    *Menjen, ne menjen. Ez itt a kérdés. Nos, ha belép, ha nem akkor is kivágódik az ajtó, és az ausztrál fiú magával Perathon úrnővel találja szemben magát. Hosszú köpenye a hátát verdesi, fekete haja lágyan omlik a vállára miközben lila szemeivel Christianra pillant. * -Üdvözletem ifjonc. *Szól halkan, féloldalas gonosz mosollyal az arcán. Felettébb bájos lenne, ha nem lenne csupa vér az arca. Igen, megint kitört belőle a pszichopata, és néhány fogjon vezette le az idegességét... Végigméri a fiút, és kiszúrja a Sylorinás jelvényt. Megcsillan a szeme, és ismét megragadja a szót.* - Lám, lám. Egy új Sylorinás diák. Christian? Igazam van. Tyla Perathon vagyok a házvezetőd. És attól eltekintve, hogy miket hordanak rólam össze az emberek annak csak a fele igaz. *Beszél tovább meg ugye túlesik a bemutatkozáson, és még mindig nem túlzottan érdekli az a tény, hogy az angyali szürkés-kék arcát vörös foltok tarkítják. Számára a vér, nos nem olyan, mint a vámpíroknak. Számára a vér az némi extra. Újdonság, ami felpezsdíti, de nincs rá folyamatosan szüksége. Ráadásul még mások élete se nagyon tudja meghatni, ha nagyon agresszív állapotba kerül. De akkor képes lenne több ezer ártatlan vérét venni, mert ő ilyen. maga sem tudja már hogyan viselkedett régen. Túl rég óta játssza a szerepét, és már túlzottan is megszokta. Nehéz lenne megváltoznia így egyre mélyebbre kerül a süllyesztőben.* - Mellesleg, ha te vagy Christian, és az értesüléseim helyesek akkor sikerült már bejutnod a hálókörletedbe is. Nos hogy tetszik az iskola? Szerintem túl világos, ami az emeleteket illeti, de az alagsor egy rendkívül hangulatos hely. *Khm. Nos épp beszélgetős és jókedvében találják. Mivel az előbb dühöngte ki magát, de ez mellékes. Szóval most túl nyugodt a nő.*
    Conor Merlowan
    Conor Merlowan
    .::Külhoni karakter::.
    .::Külhoni karakter::.


    Christian és Perathon úrnő találkozása az alagsori folyósókon Empty Re: Christian és Perathon úrnő találkozása az alagsori folyósókon

    Témanyitás by Conor Merlowan Szer. Feb. 01, 2012 10:02 pm

    *Töprengését a kicsapódó ajtó szakítja félbe. A vele szemben álló nőt egy gyors pillantással végigméri, és egy halvány vigyor fut végig az arcán a vért látva.* - Üdv *biccent a köszönésre, és máris van elképzelése, hogy ki lehet a nő, de azért teljessé csak akkor válik a kép, amikor meghallja a bemutatkozást.* - Sejtettem, hölgyem. Ryley egész jól leírta a kinézetét. És úgysem hallgatok az emberekre. Ostoba csőlátó mind *von vállat. Egyébként a vér, hát az őt sem izgatja különösebben. Viszont következtetést tud levonni belőle...* - A vérből következtetve ez itt *unt a fejével a helyiség felé, ahonnét valamennyire érzi az "illat" terjedését. Komolyan, szerinte illat.* - Nos, tekintve, hogy még csak eddig sikerült eljutni a hálókörlettől, nem igazán tudom véleményezni. De amit eddig láttam, az egész elmegy. Feljebb pedig még nem nagyon jártam, és este van... De szinte biztos vagyok benne, hogy nekem meg fog felelni itt *pillant körbe, majd ismét a nőre néz, azon filózva, hogy vajon éppen vért ivott, vagy egész egyszerűen csak annyira elmerült egy hulla trancsírozásában, hogy még az arca is csupa vér lett. Hm... Ki tudja? Minden esetre érdekelné bármelyik a kettő közül. Persze csakis akkor, ha a nő őt nem szedi darabkákra...*

    Ajánlott tartalom


    Christian és Perathon úrnő találkozása az alagsori folyósókon Empty Re: Christian és Perathon úrnő találkozása az alagsori folyósókon

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 19, 2024 5:05 am