Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

3 posters

    Csapóajtó

    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.
    .::Igazgató: Sylorina::.


    Csapóajtó       Empty Csapóajtó

    Témanyitás by Amarilla Darwin Szer. Feb. 01, 2012 5:19 pm

    A kastély Északi részén található. Sok embernek nem szúr szemet hiszen ez egy egyszerű régi készítésű tömör tölgyfaajtó ami még 1958-ban épült átjáróként és titkos összejövetelekre gyakran használták. Erről az ajtóról személyesen a Sylorina házvezetője tudja ezt a búvóhelyet. Még menekülésre használták azon a veszélyes éjszakán amikor a város elpusztult. A mai napig senki nem használta ezt a helyet amit jelenleg Démonok lakják. A Kalandorok titkos búvóhelyének is hívják őket, ez az a hely amit soha semmilyen körülmények között nem tudódhat ki.
    Christopher Acerlot
    Christopher Acerlot
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Csapóajtó       Empty Re: Csapóajtó

    Témanyitás by Christopher Acerlot Hétf. Feb. 13, 2012 5:19 pm

    *Egy fél-vér fiú járkál a csapóajtó körül. Végül is egész délután itt tevékenykedett és rendezte be, hogy azért otthonosabb legyen mindenkinek. Amint elhagyta ugye testvére a helyiséget, akit itt oktatott ki le akart higgadni. A fiú most fejét vakarva leült valahova a földre és fülében a fülhallgató kezében papír és toll és éppen azon gondolkodik, mit kellene még csinálni. Sébastient meg fogja ölni, hiszen nem lehetett fel kelteni mind a két fiú ki van ütve… A másik meg hallgatja a zenét Lordi – Blood Red Sandman-t és torka szakadtából énekel. A démon fiúnak igen jó a kedve vagy talán ez az elmebetegség jele?*
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Csapóajtó       Empty Re: Csapóajtó

    Témanyitás by Fredrik Laine Hétf. Feb. 13, 2012 5:27 pm

    * A Cames lidérc fiú ma kissé túl van pörögve. Az előbb szabadult ki az edzőteremből, mert már nem bírt elmaradni így a birtokon kezdett terepgyakorlatba, amíg a csapóajtónál nem kötött ki. Árny alakban suhan végig, majd kiszúrja Nate-et, ahogy ücsörög. Fogja a fegyverét, elhajítja, és a Syles mellett vágódik a falba. Visszarántja a fegyvert egy hiéna vihogás kísértében. * - Hé, Nate! Nem ártana ide egy kis fény nem gondolod? Tudod a sötét nem tesz jót a szemnek plusz a végén még nem hajolsz el a támadás elől, és leviszem a fejed. Amúgy milyen volt a tegnap este? Hallom volt egy kis kalandod Chrisszel. Ja, amúgy Kiara nem panaszkodott rám? *Dumál gonoszan vigyorogva, majd a zsebéből elővesz egy öngyújtót, és a falra szerelt fáklyák közül meggyújt egyet. Szépen lehuppan Nate mellé miközben végre láthatóvá válik.* - Amúgy mi jón dolgozol?
    Christopher Acerlot
    Christopher Acerlot
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Csapóajtó       Empty Re: Csapóajtó

    Témanyitás by Christopher Acerlot Hétf. Feb. 13, 2012 5:42 pm

    *A fiú ücsörög, és ugye énekel nem hallja, hogy a Cameosos bejött. Szóval majdnem táncra perdül, amikor a fegyvert kiszúrja. Füléből kiszedte a fülhallgatót és felvont szemöldökkel nézte haverját.* - Meg akarsz ölni? Nem volt vicces…*Durcásan mondja, és hallgatja a kérdéseit és fejét rázza.* - Valóban kéne, de az a gond arra gondoltam, hogy Wifit is be kéne szerezni meg valahonnan gépet szerválni.*Mondja, bólogat rá és az estére csak püffög.* - Chris pletykált? Istenem.. Megölöm. Hallod lementünk, és nem tudom, hogy de valahol a városban tévedtünk el, de nem nagy szám.. a szobrot néztük, de olyan furcsa volt a csuklyás angyal. Na, mindegy. Oda többet, nem megyek vissza.*Jelenti ki és gyilkosan néz a másikra. Azután Kiarát is megkérdezi, na, arra inkább nem mondd semmit.* - Akart.. de igazából, most én kiabáltam vele. Azt hiszem megértette, de túl jó színész szóval valamit kezdeni kéne vele. Csak máskor a megtépést bízd rám még is az én testvérem, de egyet elmondhatok. Jól érzem, hogy fél tőled? Sébastient le akartam hozni, mondom, segítsen már pakolászni erre körbe védte az ágyát a hülyéje….*Forgatja meg szemeit.*
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Csapóajtó       Empty Re: Csapóajtó

    Témanyitás by Fredrik Laine Hétf. Feb. 13, 2012 5:52 pm

    - Ha meg akarnálak ölni akkor már rég holtan hevernél Lyra karjai közt.*Dobja vissza a labdát a duzzogó fiúnak. Őt nem izgatja Nate háborgása. Jól szórakozik rajta, na.* -WiFit? Figyelj, gépem nekem is van, és régóta meg akarom oldani, hogy működjön. WiFit meg. Nem t'om. Házvezed? Már az is csoda, hogy megengedte, hogy itt lógjunk. Ha ügyes vagy ráveszed, hogy rá tudjunk csatlakozni egy géppel a Fyron hálózatára. Ha azt megoldod öcskös, a többi az én dolgom. *Jut eszébe egy fenomenális ötlet, de itt főleg Nate-nek kell intézkednie, mert a Lord tuti nem engedné meg neki, hogy rákösse a gépét a Fyron rendszerére.* - Pletykált biza. Letámadott chaten a drága, és sztorizott. Komolyan, én betegre röhögtem magam a szerencsétlenkedéseteken. Szegény Nate. Tele a gatya egy angyal szobortól? *Horkant fel a fiú, és szándékosan hergeli a fél-vért, mert most ez így jó. És túlpörgött állapotba van szóval...* - Okés. De muszáj volt kicsit megkopasztanom a libát, na. Fél? Nem tudom. Talán. *Vonja meg a vállát a kérdésre, Sébre meg felhorkant.* -Igen, a gyereknek arra van esze, de másra nem. Amúgy meg ott van a kis csicskánk Christopher is... Bár ő nem teheti be ide a lábát... De neked könnyebb, a járat miatt. Ja, amúgy mi volt ma reggel? Ha már Sébnél tartunk... A gyerek megkérdezte tőlem, hogy nem lehet-e ágymelegítőt behozni a búvóhelyre. Azt hiszem valamit szívott a gyerek. *Fogja a fejét, majd Nate-re pillant.*
    Christopher Acerlot
    Christopher Acerlot
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Csapóajtó       Empty Re: Csapóajtó

    Témanyitás by Christopher Acerlot Hétf. Feb. 13, 2012 6:14 pm

    - Lyra…*Fintorog és gyilkosan tekint a másikra. Lyra az egyedüli lény, akit el szeretne kerülni* Wifire feltekintés a búvóhelyre csak vigyorog.* - Igen, amúgy Perathon Úrnő tényleg jó fej lehet, eltudom, intézni csak még ott, van Eris..*Forgatja meg szemeit és fejét vakarja.* - Nyugi adj egy napot szerintem 100%-ra tudom segíteni fog.*Magyarázza és kíváncsi erre az ötletre. Aztán, amikor meséli, a történetet összeszűkíti a szemeit és kinyírja Chris.* - Nem a szoborban volt valami furcsa.. nem féltem nem az én reszortom.*Mondja fejet rázva. Észreveszi a másik, hogy túl van pörögve, de már hozzá szokott ehhez. Hergeléshez meg sok sikert, túlságosan is nyugodt a másik és nincs pszichopata állapotban. Már.* - Azóta visszacsinálta a hajacskáját és nem ettől függetlenül nem liba, mert neve is van. Előttem is legalább ne beszélj így róla rendben?*Förmed rá a másikra attól, hogy még ezt tette, ezért az egyért védi..* - Figyelj, amúgy szerintem nem lesz gond vele.. csak lázad és azt hiszi ő az úr a házban. Viszont van egy remek ötletem. Nem ijesztenél rá? Én akár hányszor fenyegettem meg, hogy kapni fog nem hallgatott rám, pedig tudja, hogy én nekem is van erőm, amit bármikor használhatok. Christopher, mint csicska.. nekem jobb ötletem van.*Mondja sötét tekintettel és ördögien vigyorog és reméli, leesik a másiknak mire gondolt. Sébastienre szemeit forgatja.* - Ágymelegítőt? Arra ott van a két csajszi. Mellesleg, Reggel? Nem tudom, mert alig találkoztam vele így is Qarinba mentem szereztem pár municiót meg édességet a szertárunkba. Megtalálod a sarokban.*Mondja fejet biccentvén a csokikra és sós dolgokra meg energia italokra. Hát igen a fiú megteheti.* - Ja, szerváltam egy matracot is alvás képen,ha valamelyikünk nem akarna a saját házban alukálni. Nem kell megköszönni örömmel tettem.*Mondja hálálkodva és ilyenkor előjön belőle, na, ki a király című rock opera.*
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Csapóajtó       Empty Re: Csapóajtó

    Témanyitás by Fredrik Laine Hétf. Feb. 13, 2012 6:38 pm

    - Lyra a kis tavi tündér. Szerintem még szívesen a gondjaiba venne téged. *Horkant fel, és Nate oldalába bök. Igen, nem teljesen normálisan normális a srác, de imád másokat hergelni.* - Eris? Jaj, Eris. Majd én lefoglalom. Mármint infóim szerint vagy egy Erethonos csaj, aki jóban van a sárkánnyal. Azaz a csaj rádumálja Eriskét, hogy ne szóljon bele a dolgokba, te meg találjál ki jó kifogásokat! *Folytatja a wifi-s agyalást. Nem hiába kattog az agya. Már két hónapja ezt a problémát akarja kiküszöbölni.* - Oké. Egy nap. nem több, nem kevesebb. Addig én megpróbálom beszervezni azt a csajt. Amúgy szerintem Sébastien-t k kéne rakni innen. Az a gáz, hogy túl labilis, és nem tudni, hogy mennyire megbízható.*Vakargatja elmerengve az állát. Megint terveket kovácsol. Csak tudnánk miért...* - Persze, el is hiszem. Tudod mit? Holnap lemegyünk, és megmutatod a szobrot. *Megint oldalba böki a másikat. Amúgy sejti, hogy Nate van olyan nyuszi, hogy nem megy le vele. Aztán megrándítja a vállát, mikor ráförmednek.* - Megpróbálom befogni, de irritál akkor is. *Fintorog egy sort, majd az ijesztegetésre elvigyorodik.* - Úgy, mint Alexanderre? *Villan egy ördögi vigyort.* - Á, hagyjuk őket. *Horkant fel, majd az édességes dologra felvonja a szemöldökét.* - Tudod, hogy nem eszek édességet. Szigorú étkezésre vagyok fogva az edzésterv miatt. Meg amúgyis. Utálom. Na a matrac jó dolog, de szerintem több kéne. És hálálkodni nem fogok tudod, hogy nem vagyok az a fajta. *Horkant fel ismét, és ha sikerült volna ezelőtt felhergelni Nate-et akkor már rég árnyékként ácsorog a falnál.*

    Ajánlott tartalom


    Csapóajtó       Empty Re: Csapóajtó

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 19, 2024 9:05 am