Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

    Alexander Seth Marceau, Giselle Céline Marceau (és Fredrik Laine) konfliktusa a Cameosos társalgóban

    Giselle Céline Marceau
    Giselle Céline Marceau
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Alexander Seth Marceau, Giselle Céline Marceau (és Fredrik Laine) konfliktusa a Cameosos társalgóban Empty Alexander Seth Marceau, Giselle Céline Marceau (és Fredrik Laine) konfliktusa a Cameosos társalgóban

    Témanyitás by Giselle Céline Marceau Szer. Jan. 25, 2012 7:52 pm

    Itt kerül "megrendezésre" a Marceau tesók és a Cames lidérc fiú vitája.


    A hozzászólást Giselle Céline Marceau összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 25, 2012 8:17 pm-kor.
    Giselle Céline Marceau
    Giselle Céline Marceau
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Alexander Seth Marceau, Giselle Céline Marceau (és Fredrik Laine) konfliktusa a Cameosos társalgóban Empty Re: Alexander Seth Marceau, Giselle Céline Marceau (és Fredrik Laine) konfliktusa a Cameosos társalgóban

    Témanyitás by Giselle Céline Marceau Szer. Jan. 25, 2012 8:04 pm

    *A Cameosos társalgóban két diák ül egymással szemben. Az egyikük a jólismert Őrző lány, Giselle és a másik pedig a Cameosos Laine fiú. Giselle ölében egy szakadt, véres ing és farmer van. A leányzó komoran mered a másikra.* - Komolyan ezeket rejtegette a táskában? Köszönöm, hogy kihoztad őket Fredrik. Elmebeteg rokonom van... És képes volt a képembe hazudni! Na, csak jöjjön ki onnan úgy kiosztom, hogy egy hónapig nem kerül a szemem elé.*Morog Gis miközben Fredrik igyekszik visszafojtani egy gonosz vigyort.* - Nincs mit. Gondoltam jobb, ha tudod. Végül is a tesód meg hát... Valamilyen szinten felelősséggel tartozol érte, nem? *Mondja komoran miközben az ajtóra mered.* -Ne rángassam ki neked onnan? *Kérdez rá a lidérc. Szívesen végignézné hogyan vitázik a két angyal. Mellesleg a lánynál ott van a szeráfpengéje meg az ostora is, mert nem rég jött vissza a gyakorlatozásból szóval nem biztos, hogy jó ötlet felbosszantani.* - Nem kell kösz. Majd kijön ha akar. Addig ne is lássam. *Pillant le az idióta bátyjának a rongyos ruháira.* ~ Hülye idióta. Kíváncsi vagyok mibe keveredett. Komolyan... Legalább elmondhatta volna, hogy milyen baromságot csinált. *Szusszant dühösen, a szemben ülő srác meg még egy lapáttal tesz a tűzre.* - Hát nem szemét, hogy még ezt sem volt képes elmondani? Komolyan, én Elnek mindent elmondok. Bízok benne, és akármilyen baromságot is csinálunk elnézzük egymásnak. Tudom, hogy még csak most derült ki ez az egész, mert kábé két perce mondtad, de akkor is... *Hergeli tovább a lányt szóval lehet Alexnek mégse kéne felbukkannia ma este.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Alexander Seth Marceau, Giselle Céline Marceau (és Fredrik Laine) konfliktusa a Cameosos társalgóban Empty Re: Alexander Seth Marceau, Giselle Céline Marceau (és Fredrik Laine) konfliktusa a Cameosos társalgóban

    Témanyitás by Vendég Szer. Jan. 25, 2012 8:18 pm

    *A fiú háló.. a törzs hely ahol egy illető most cserélte vissza az ágyát, és lefeküdt aludni. Konkrétan egésznap alszik vagy edz a mai nap kimaradt. Reggel kkorán hazaért, amikor intett Frednek és a táskáját bevágta a szekrénybe. Mi van benne? Egy szakadt gatya és póló plusz a cipője és az egyik tőre amit még karácsonykor kapott drága imádott barátjától. Az mp4-e és egy könyve. A telefon a farmerja zsebében van amit még Párizsban lecserélt. Írt lefekvés előtt egy mailt, hogy hazaért Gisell találkozott aztán aludt. Igen hazudott. Nem szerette volna bajba keverni a lányt sem és azért sem akarta még elmondani, mert ez az ő keresztje. Ezt fogalmazza. Most az álmodja, hogy valahol tengerparton van és csajok veszik körül.. kihozza belőle az ha rock zenét hallgat. Cipőstül fekszik az ágyon és öltözete egyébként most fekete sötét elegáns nadrág és egy szürke ing.... A kedvenc farmerje ugye szakadt majd meg varattja.. Hülye Josh belevágott a lábába véletlen. Nem normális a gyerek..* ~ Legszívesebben ott hagytam volna. Csak vicc... de mi lett volna ha...!?~*Gondolja magában és nem akarja magát hergelni felejteni fog. Érdekesen kezdődött a mai napja aztán az este jól fejeződjön be. A fiú telefonja csak csörög csörög csörög és nem veszi fel. A másik oldalára fekszik.* - Még 5 percet anya...*Motyogja fél kómásan tőre a kezében ami most eset le a földre, de vele együtt Alex is aki egyből felpattant. Szemei kómásak szőke haja kócos, de még így is remekül fest. Egy kis haj igazítás és ruha.. Ahogy a társalgóba kilép két társát látni véli. Az egyik újdonsült húgicája a másik meg egy idegesítő pökhendi alak. Csak biccent nekik közben vizet iszik.* - Üdv mindenkinek, mi a téma?*Teszi fel a kérdést Fredre ridegen néz majd az ablak felé veszi az irányt és a párkányra ül fel.*
    Giselle Céline Marceau
    Giselle Céline Marceau
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Alexander Seth Marceau, Giselle Céline Marceau (és Fredrik Laine) konfliktusa a Cameosos társalgóban Empty Re: Alexander Seth Marceau, Giselle Céline Marceau (és Fredrik Laine) konfliktusa a Cameosos társalgóban

    Témanyitás by Giselle Céline Marceau Szer. Jan. 25, 2012 8:33 pm

    - Na, gyilkolhatsz. *Mondja Gis-nek miközben biccent a másiknak miután megpillantotta Alexandert. Fredrik igyekszik visszafojtani egy gonosz vigyort, ami már megint előtörni készül. Nem hiába sántikál rosszban a másik. Mikor Giselle meghallja Alex hangját, hátrafordult, és morcosan pillant rá.* - Én nem lennék ilyen vidám a helyedben. És a mai témánk az, hogy miért hazudsz is nekem. *Felmutatja Alex szakadt cuccait miközben feláll a kanapéról.* -Hogy volt képed hazudni nekem? Jó, oké. Megértem, hogy zavarban vagy. Hidd el én is, de azt hittem legalább annyit változtat a dolgokon, hogy őszintébb leszel. De hát mit is remél az ember... Áruld el, hogy mit műveltél. Mert ha nem a te szádból hallom akkor akár ki is tudom deríteni, csak az kicsit macerás. Szóval halljam milyen észérveket hozol fel. Nem elég, hogy lelépsz, és nem közlöd, hogy "Hé, figyelj el kell utaznom pár napra. Ne keress oké? Majd ha visszajöttem úgyis beszélünk." vagy valami. De neeem. Te eltűntél, mint szürke szamár a ködben, és arra sem voltál még hajlandó gondolni sem, hogy beavass a terveidbe. Mintha nem bízhatnál meg bennem. Könyörgöm, most mintha olyan szemét lennék, hogy világgá kürtölnék mindent. Most komolyan... Ennyire, ennyire lehetetlen alak vagyok, hogy még annyit se tudtál hozzávágni a fejemhez, hogy léptem, majd jövök. Tudod milyen szarul esnek nekem ezek a dolgok?! Á, mindegy. Hagyjuk. Ezzel a kis monológgal csupán azt akartam kifejezni, hogy még a haverom is közli velem, ha elutazik pár napra, hogy ne aggódjak érte feleslegesen. Te meg... Lehet, hogy a testvérem vagy, és lehet, hogy nem tudsz elviselni de ennyit megtehettél volna értem. *fakad ki a lány, de ez már egy ideje gyűlik benne szóval nem kell meglepődni, hogy ennyire kiborult. Fredrik odalép Gis mellé, és a vállára teszi a kezét.* -Nyugodj meg. Még azt sem érdemli meg, hogy kiakadj miatta. *Szól csendesen, a lány nagyokat pislog rá, majd egy laza kézmozdulattal Alex elé hajítja a ruhadarabokat.* - Fredrik, köszi, de azt hiszem ez csak rá és rám tartozik. *Pillant rá az őrző a lidércre, aki nagyot bólintva elindul a hálókörlete felé. Éppen Alex irányába. Ahogy elhalad a másik mellett picit meglöki a vállával, és odaszól neki.* -Ezt megszívtad pajtás. De kölcsön kenyér visszajár, nemde? *Ereszt el egy ördögi vigyort, és elindul befelé, de az ajtó előtt megtorpan, és onnan figyeli az érdekes testvér párt.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Alexander Seth Marceau, Giselle Céline Marceau (és Fredrik Laine) konfliktusa a Cameosos társalgóban Empty Re: Alexander Seth Marceau, Giselle Céline Marceau (és Fredrik Laine) konfliktusa a Cameosos társalgóban

    Témanyitás by Vendég Szer. Jan. 25, 2012 9:11 pm

    *Felüll az ablak párkányra és iszik és figyeli onnan a két társát.* - Hogy-hogy nem Kamennel vagy?*Teszi fel a kérdést. Hogy vidám lenne ez csak az álca. Csak próbálja álcázni az indulatát. Fred mondatát meghallja amire felvonja a szemöldökét.* - Kit kell gyilkolni? Még is mi a fene történt?*Teszi fel a kérdést. Nos a fiú 3 -4 perce kelt fel fogalma sincs mi lehetett, de már nem lepődik meg semmin...* - Téma én hazudok, Na állj állj állj...*Mielőtt hallgatná Gis kifakadását fel áll és a sármos mozdulatával a lány közelébe indul amikor meglátja a cuccait.* ~ Még is, hogy kerülhetett ez.. mi a fene..? De...~*Magában beszélgetés már nagyon jól megy és próbálja elvenni a cuccát ha hagyja a másik.* - Nem hazudtam. Emlékszel amikor beszéltük a dolgokat a kávzóban? Mondtam neked hazautazom majd, mert utána akarok nézni egy két dolognak. A másik meg nem akartam azt, hogy bele keverdj azért nem szóltam neked és gondoltam elmondom vagy ma vagy holnap.*Mondja higgadtan a lánynak és próbálja megnyugtatni az ingerültet. Közben Fredrikre pillant és kicsit idegesíti a jelenléte.* - Megtennéd, hogy elhúznál? Idegesít, hogy itt vagy és ez a mi ügyünk. Kopj le lidérc bolha....*Ejti ki ki a szavakat és mérgesen néz a másikra. Még azért nyugodt...* - Jó. Szeretnéd hallani mi történt? Rendben.. Elmentem Franciaországba és beszéltem azzal aki elrabolt engem.Igen, mielőtt kérdezed ki volt az...*Leül a kanapéra és úgy magyaráz tovább..* - Akit apámnak hittem. Megvártam míg megjön és elváltak útjaink. Nem úgy ahogy elképzeltem, de igen. Ő is megütött Josh meg a pengéjét a lábamba dobta. Még célozni sem tud. Nem akartam rosszat neked és azt sem, hogy bajba kerülj Sammaelnél. Ez z én keresztem. Figyelj nem akarok hazudni neked és nem mondtam, hogy nem bízom meg benned. Azért még sem szerettem volna ha bajod essen.*Csak kiosztaná Alexet és igazat ad a lányka. Valóban hazudott reggel, hogy hol volt. Csak várta a megfelelő alkalmat. Igaza van, hogy nem lehet megbízni.. de ha egyszer nem kapott jó nevelést? Hozzá kell szokni és sok tanulnia van. Ha azt nézzük ki az idősebb még is Gisellett emelné ő maga fölé hiszen ő okosabb, de hiába tűnik sznobnak akkor is jobb.* - Nem mondtam, hogy nem tudlak elviselni mi ez az ostobaság? Egy.. Az egy dolog, hogy voltak ellentéteink elég kevés, de ha azt nézzük többször elkerültük egymást. Ha ez megnyugtatna téged akkor legközelebb szólók ha magán akcióba kezdek vagy elmegyek valahova. Egyet mondhatok még azt is elviselem ha a nyakamon lógsz, nem bánom. De ennyire ne akadj már ki. Amúgy is ha elmondom mire készülök mit tettél volna?*Kérdezi meg a fiú aztán ugye Fred magyaráz a lánynak aki ugye leszólja és távozik a másik.* - Na most, lett belőled elegem...*Ökölbe szorítja a kezét, és egy ballost ad Frednek.* - Most ugrálj pici bolhácska.*Nem tudhatja, hogy a másik tényleg lidérc szóval lehet belemászot a lelki világába.. csak ezzel az a gond kicsit sem érdekli. Szemeivel figyeli Gist is azért, de Fredet is. Keze hátul van a nadrágjában hiszen abban van a tőre amit ha kell elő fog venni.*
    Giselle Céline Marceau
    Giselle Céline Marceau
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Alexander Seth Marceau, Giselle Céline Marceau (és Fredrik Laine) konfliktusa a Cameosos társalgóban Empty Re: Alexander Seth Marceau, Giselle Céline Marceau (és Fredrik Laine) konfliktusa a Cameosos társalgóban

    Témanyitás by Giselle Céline Marceau Szer. Jan. 25, 2012 9:47 pm

    - Úgy hogy Antoine meg Séb elrángatták valahová. Meg amúgy is dolgom van. *Pillant gyilkosan a másikra. Fred meg... Nos ő Fred. Hozza a formáját.* -Téged öcsi, de majd Giselle beavat a továbbiakba. *Szól közbe Fred majd következik az, hogy mégis miért is kell kinyírni Alexet.* -Nem. Most szépen csendbe maradsz, és végigmondom amit akarok!*Torkolja le a másikat, és folytatja a monológot, Fred arcán meg egyre szélesebb lesz a vigyor.* -Igen, emlékszem. De jóformán semmit nem mondtál el. Persze. Én és a bajba keveredés. Igaz, jó párszor kerültem bajba, de még élek. És nem kell értem aggódni. Tudok vigyázni magamra. Nem vagyok se kislány, se olyan, akit támogatni kell. *Szól vissza a másiknak. Majd mikor Alex Fredhez beszél a fiúnak ökölbe rándul a keze.* -Nem lennék oly' szíves. Mivel én beszéltem Giselle-lel addig nem megyek el, amíg nem kér meg rá. Mellesleg nem dumálnék arról, amiről fogalmad sincs. Angyal. *Az utolsó szónál egy köpés színlel. Ezzel akarja jelezni, hogy az angyalokból az Alexander-filingűeket megveti.* -És ezt nem akartad elmondani? És arra nem gondoltál, hogy én is mennék? Nekem is közöm van hozzá. Meg Lord Sammaelnél nem tudnék bajba keveredni. Ha pedig leváltanak az Őrzőségről hát így jártam. Mint említettem nem kell engem félteni. Megtanítottak alkalmazkodni, és túlélni dolgokat. *Reagál Alex szavaira. Nem különösebben lepődött meg, de azért még mindig ott van az a tüske, és zavarja, hogy nem avatták be a tervbe.* -Te mégis miről beszélsz? Az előző suliban mást nem hallottam, mint hogy mennyire nem bírod elviselni az aurámat. *Ráncolja a homlokát, mert nem érti mi van a másikkal.* -Teljesen máshogy történt minden. Nem tudom miről beszélsz... És annak örülök, hogy most legalább hajlandó leszel bejelenteni a magánakcióidat. De ezt akkor sem bocsájtom meg neked. *Mondja fenyegetően, majd keserűen felnevet.* - Nem fogok a nyakadon lógni. Van jobb elfoglaltságom is. *Mondja el féloldalas mosollyal. Igen, enyhén szerelmes a lány...* -Ha elmondod? Valószínűleg veled mentem volna.. Vagy odaadtam volna apa egyik szeráfpengéjét, pontosabban azt ami nálam van... Hogy azzal nyírd ki a rohadékot. *Vonja meg a vállát, Fredrik szeme meg mintha megcsillant volna a szeráfpenge hallatára. Aztán ugye a fiú elindul befelé, de megáll, és Alex behúz neki egyet. Kicsit neki esik az ajtónak. A szemében furcsa fény jelenik meg, mikor visszaüt.* -Nem kellett volna taknyos. *Morogja a fiú, aztán ha tud még hasba rúgja a másikat. Nem hiába a sok harcművészeti óra...* - Most nyírlak ki angyalkám. *A lidérc fiú az övéről leakaszt egy tőrt, ami egész eddig ott volt csupán a srác ruhája jól takarta. A tőr egy régi, szép motívumokkal készített fegyver. Fredrik előre lendül, és ha sikerül neki akkor elvágja a fiú pólóját. Közben folyamatosan igyekszik kitérni az ütések elől. Gyors, elég gyors, és jó erőnlétben van. * -Én szóltam, hogy ne hergelj fel, de már csak is, mi? Elárulom neked, hogy ez a tőr kifejezetten ártalmas lehet neked, ha megváglak vele. Nem hiába készült a fajtád ellen szöszikém. *Mondja tovább a lidérc, és minden izma pattanásig feszül. Bármelyik pillanatban képes lenne ráugrani a másikra.* -ELÉG!* Ekkor azonban hangos süvítés hallatszik majdnem egy időben Giselle hangjával, és Fredrik (meg ha Alexnél is van fegyver) akkor kicsapódik a kezükből, és elrepül valahová. Majd a francia lány még kétszer lecsap az ostorral, nem olyan erősen de arra épp elég, hogy a két félt odébb lökje. A két fiú közé ugrik, és gyilkosan mered mindkettőre.* -Alex, állj le! Fredrik szintén! Örülnék neki, ha nem marnátok egymást. Ha ezt Mikháel, vagy Lord Sammael megtudja... Igazán tekintettel lehetnétek már... ha másra nem legalább ne előttem... Alex, hagyd békén Fredet. Jó barátom, és csak segíteni akart. Fred, hagyd a testvéremet akármilyen hülye is, kérlek nyeld le a piszkálódását. Alex nem piszkálod őt, te szintén nem piszkálod a bátyám. Világos?! Alex, muszáj volt egy lidércre támadnod?! Fred, muszáj volt majdnem kinyírnod?! Tegyétek félre az ostoba, gyerekes viselkedéseteket, és nőjetek már fel végre! Ennek nem lesz jó vége fiúk.*Osztja most már a két fiút. Fredrik fogja magát, és bevonul a hálóba, de előtte még hátrafordul.* - Nem én kezdtem. Ha a fajtámat sértegeti halállal lakol. És nem én kezdtem az egészet. Ha ő nem köt belém akkor nem fajul el idáig az egész. Jó éjt Giselle. *Köszön el a másiktól, de előtte még összeszedi a tőrét. Ügyet sem vet Alexre, és bemegy aludni.* - Miért kell folyton balhéznod? Ugye tudod, hogy ebből nem menthetlek ki? A Lord nagyon is ugrik, ha lidérceket bántalmaznak. Mellesleg Fred elmondása szerint csak ő meg a tesója vannak itt a Lord fajtájából.*Sóhajt a lány, majd lehuppan a kanapéra, és a testvérére pislog.*
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Alexander Seth Marceau, Giselle Céline Marceau (és Fredrik Laine) konfliktusa a Cameosos társalgóban Empty Re: Alexander Seth Marceau, Giselle Céline Marceau (és Fredrik Laine) konfliktusa a Cameosos társalgóban

    Témanyitás by Vendég Csüt. Jan. 26, 2012 3:03 pm

    *Fredre nem lehet jelzőt mondani.. Vagyis olyat amiért meg ne sértődne. Csak vállát vonogatja azért meert nem törődik azzal amit mond.* - He?*Elég ennyit hozzátennie azután ugye a dolgok jönnek maguktól. Giselle kiakad azon, hogy a másik Franciaországba tazott és nem szólt arról amire készül. Valóban igaza van sok mindenben Gisnek, de abban nem, hogy hazudott volna. Ugye a lán ykiosztását megérti próbál nem közbe szólni. Jó a rokonságot most tudta meg és, hogy mire készül azt még Brendának sem szokta mondogatni. Egyszerüen öntörvényű. Miután befejezte a lány az üvöltést akkor kezdett bele a beszélgetésbe és kifolyt belőle minden. Szemeit lesütötte azért bántotta a dolog, hogy így kibukott. Csak a kérdés ami aggasztja, hogyki és mi? A szobában ketten laknak az egyik vagy alszik vagy gépezik a harmadik eset ugye ezzel a lánnyal lóg. A másik meg hát Fred.. ő vagy testvérével van vagy edz és gépezik. Szóval.... Ugye amikor befejezte az őrző a beszélgetést ecsetelte azt Alex, hogy természetesen miért nem akarta, hogy jöjjön a másik.* - Igen élsz, de egy vámpírral szemben aki erősebb? Tudom, hgy nem vagy kislány de na!*Jegyzi meg aztán ugye Fred megszólal és lenézően néz a másikra aki beszél beszél beszél. Felvonja a szemöldökét és ökölbe szorítja a kezét..* - Te voltál!? A cuccaimhoz senki. Ismétlem senki nem nyúlhat! Legalábbis ami a táskában van vagy valahol. Ha elkéred akkor azt mondom oké nem kérdezősködök de légyszíves ezt tartsd tiszteletben!*Magyaráz a fiúnak és konkrétan utána befogja a száját és ugye tovább üldögél a kanapén. Az elmúlt pár óra ismét eszébe jutott, de semmi gond ki lehet heverni.* - Gondoltam rá, de nem kezdem el megint ecsetelni. Na arra kíváncsi lennék melyik idiótát raknák be őrzőnek.. van egy normális őrzönk és kész. Szerintem nem kell több...*Jegyzi meg nyugodt hanggal és összeszűkíti a szemeit amikor ugye folytatják a beszélgetést.* - Na látod. Alkalmazkodni szerintem mindenki tud...ügy lezárva.*Ezt a témát így próbálja lezárni. Mármint az alkalmazkodást. A régi suli is közbe jött amire konkrétan másképp emlékszik. Nem emlékszik arra, hogy találkozott valaha egy szőkeséggel sőt arra is úgy emlékszik "kevés" vitűja volt a lánnyal és nem volt baja vele. De nem igaz! Az igazság az, hogy Gislellel veszekedett folyton ha találkoztak és annyira szenvedett Susan miatt ,hogy teljesen összeomlott lelkileg és megkérte az egyetlen barátját, hogy ha tudja akkor módosítsa vagy törölje az emlékeket. Nos a módosítás történt meg amire emlékszik. Csak a régebbi dolgokra és a halálközeli élményekre nem. Visszaemlékezve ahogy oda képzeli magát a Nezabar falai közé ahogy körbe jár a sok ismeretlen ember között és egy kettő emberen elneveti magát azon, hogy ő ide járt. Konkrétan régebbi emberkéket sem ismerte amit nem is bán. Egy nagy sóhaj. lelkében ott dúl minden dolog ami mardossa. Az a lelki ismeret. Semmi kétség a felől, hogy mit fog majd később csinálni. Az erdőbe lemegy egyet járni aztán repülni. * - Mire gondolsz, Én nem így emlékszem.. minden képpen most akarod ezt megbeszélni?*Teszi fel a kérdést és csak szomorúan hümmög és lelki ismeretesen bámul maga elé. A magán akcióiról beszámol, de a lányos dolgokat hogy kivel volt meg hova megy felejtse el Gis! Jó azt, hogy hova megy úgyis tudni fogja meg amúgy lesz majd tervezve egy kis összejövetel amire konkrétan meg fogja hívni a lányt szóval nem kell aggódnia sem. Hogy túl reagálhatja? Azt azért lehet. A fiú megüti a lidérc fiút aki letaknyosozza. Nem hiába Alex már csak ilyen...* - Mit beszélsz te taknyosról? Még is ki vagy te? Nagypapa? Akkor kicsit öreg lennél ahhoz, hogy ide járj. Hogy kinyírja? Lehetséges.. de azért tudni kell Alex is megkapta a harcművészetet nem hátrál meg egy kis balhétól és attól sem, hogyha megölnék. Ha menni kell hát menni kell. Szembe kell nézni a következményekkel ezt megtanulta! A lidérc fiú fogja és a tőrét elkezdi dobni a másik felé. Igen az ingéről egy darab levállik és a földre hull. Gyilkosan tekint rá.* - A kedvenc ingem a sok ruháim közül..*Jelenti ki majd azután ő is előveszi az arany borítású sárkány formájú tőrét és dobni akarja a másik felé, de valahova a falra csapódott és csak egy marást érez az arcán és kiabálást hall. Feszült és ideges a fiú kezei ökölben arcizmai megfeszülnek és neki lendül képes lenne bemosni neki vagy a fejét szedné. Az ostor valóban egy picit fájt neki, de hallgatja a másikat akinek elege lett és ki kellt magából. Nem csodálja az user sem és a fiú is úgy véli ha ilyen helyzetben lenne akkor talán ő is így vélekedne.* - Ha segíteni akart akkor nem lettél volna idegbeteg nőszemély.*Hangzik el a válasz nem bántásként mondja, de ami igaz az igaz. Csak figyel és hallgat. Fred felé egy cinikus mosolyt küld konkrétan azzal, ez nem jött össze ember.* - Ha nagyon muszáj nem fogom piszkálni. Egy ketrecben eltudnám képzelni ahogy kéregeti az ételt. Oké leálltam...*Mondja a fiú gúnyosan és összeráncolja a homlokát.* - Honnan tudhattam volna, hogy micsoda vagy? Boccs ha szítdam a fajtádat.*Forgatja meg a szemeit és nehezére eset kimondani. Azután ugye a fiú elköszön és ment aludni konkrétan a két testvér ott maradt a társalgóban.* - Én tényleg nem tudtam a fajtáját. A Lordot sejtettem és ugye mondanám, hogy tudtam is, de na. 1 Neheztelek Fredre, de megpróbálom higgadtan kezelni a dolgokat. Kérdés..*Dönti oldalra a fejét és két könyökét a térdére helyzi és összekulcsolja a kezét.* - Ha megígérem nincs több hazugság megbocsájtasz?*Próbál Shrekkesen nézni a kék szemeivel aztán egy reflex szerű mozdulattal barackot ad a lánynak.* - Ja találkoztam Sébbel mielőtt el felejtem. Vérig volt sértve, hogy azért nem találkoztál vele mert Kamennel lógtál vagy éppen Kameráztatok. Na jó viccet félre téve érdekes egy fazon, de bírom a fejét.*Hogyha lezárják ezt az egész témát ugye a másik szóba hozza a Rokonát és kicsit felkuncog.*
    Giselle Céline Marceau
    Giselle Céline Marceau
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Alexander Seth Marceau, Giselle Céline Marceau (és Fredrik Laine) konfliktusa a Cameosos társalgóban Empty Re: Alexander Seth Marceau, Giselle Céline Marceau (és Fredrik Laine) konfliktusa a Cameosos társalgóban

    Témanyitás by Giselle Céline Marceau Vas. Jan. 29, 2012 9:58 pm

    *Fredre lehet olyan jelzőt mondani csak éppen Alex ne mondjon neki semmit. Inkább kerülje el, ha lehetséges. Majd ugye Gis kiakad elég rendesen, de szép lassan lenyugszik. * - Élnék egy vámpírral szemben is elhiszed? Nem vagyok az a törékeny porcelánbaba, mint akinek gondolsz. *Vonja meg a vállát Giselle, majd ugye Fred veszi át a szót.* -Aggódtam a húgodért megviseltnek tűnt, te meg elég gyanús voltál, hogy turkáljak a cuccaid közt. Nyugodj meg többet úgyse nyúlok hozzá, mert a végén még lerohad a kezem. *Rándít egyet a vállán a lidérc fiú. Eléggé közönyösen beszél. Szóval cseppet sem érdekli Alex kínja.* -Persze, gondoltál rá. *Horkant fel Gis, de nem boncolgatja tovább a témát.* -Ha tudnál alkalmazkodni akkor nem lettél volna akkorra tapló velem szemben! *Szól bele a beszélgetésbe a fiú, amihez a francia lány is mond valamit. * -És akkor az előző suliban sem lettél volna velem bunkó. *Motyogja halkan, aztán a másik megjegyzésére felpillant.* - Rosszul emlékszel, de hagyjuk. Fáradt vagyok még ehhez a témához is. Majd megbeszéljük valamikor. *Legyint az Őrző, aztán folytatódnak tovább az események.* - Igenis is taknyos vagy. Nem vagyok nagypapa. Csupán idősebb, mint te. Ugyanis 180 éves vagyok, míg te mennyi is? 19? Szóval fogd be a pofádat, ha velem beszélsz, mert többet tapasztaltam már, mint te. Mocskos angyal. *Sziszegi dühösen a lidérc fiú. A kedvenc inges dologra csak felröhög.* -Ígyis-úgyis egy cseléddel fogod megvarratni nem aggódok a kicsi lelkedért. *Fintorog egy sort. Khm. Nos eléggé lenézi az angyal-fiút. Aztán ugye Giselle közbe avatkozik, és az idegbeteg nőszemélyes dologra reagál főként.* -Ha ezt elmondtad volna időben, és nem tőle kell megtudnom nem így reagáltam volna. Ne engem és ne őt hibáztasd a hülyeségedért. Mellesleg, sajnálom, de ezt jelentenem kell a Lordnak. *Mondja durcásan, Alex szavaira pedig igyekszik nem beszólni. * -Könyörgöm menj már el egy olyan helyre, ahol rendes beszólásokat tudsz tanulni, mert nagyon szánalmas vagy. * Morogja Fredrik, majd a fajtás dologra visszafordul az ajtóból. *-Bocsánatkérés nincs elfogadva, szerencsétlen. És ne aggódj a kinyírandók listáján eléggé előre kerültél szóval hamarosan te is sorra kerülsz. *Mondja villámló tekintettel, majd keresztbe teszi a két karját, és a két középső ujját Alex felé mutatja, majd bevágja maga után az ajtót. Giselle csak a fejét csóválja, majd kék szemeivel Alexre pillant.* -Az első pillanatnál éreztem, hogy lidérc. Nem tudom ez neked hogy nem tűnt fel. *Válaszol komoran a Shrekkes nézésre pedig felvonja a szemöldökét.* -Ha megígéred, hogy nem hazudsz, nem titkolózol, nem piszkálod Fredet és nem keresed a bajt talán. *Felel a kérdésre a barack adásra fintorog egy sort, majd visszaadja a másiknak.* -Thierry-n volt időm kifejleszteni ezt a „csapást.” *Nevet fel ma este először, majd Séb-re csak jókedvűen vigyorog.* -Majd lenyugszik. Holnap úgyis egész nap velem lóg szóval ne panaszkodjon. Mellesleg én is bírom, de néha olyan hülye szegényem. *Csóválja megint csak a fejét, és lehuppan az egyik fotelbe, és a tüzet bámulja.* -Kérdés. Miért utálod ennyire Fredriket? Az elmondása szerint már az első napjától kezdve ilyen vagy vele, pedig addig semmit nem is csinált. Nem tudom milyen hülyeséget csináltál, de érdekes módon én kijövök vele… Szóval. Miért nem szimpatikus neked? Jó, oké. Nem kell mindenkit kedvelned, de nem kéne folyton egymásnak ugranotok. Ígyis el kell majd mondanom Mikháelnek és Lord Sammaelnek, hogy mit csináltatok az előbb. Szóval nagy bajban vagytok.

    Ajánlott tartalom


    Alexander Seth Marceau, Giselle Céline Marceau (és Fredrik Laine) konfliktusa a Cameosos társalgóban Empty Re: Alexander Seth Marceau, Giselle Céline Marceau (és Fredrik Laine) konfliktusa a Cameosos társalgóban

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 11:49 pm