Fyron Akadémia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!


Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

+7
Felion
Horváth Réka
Christopher Acerlot
Ever K. Whitewood
Lisa Deadwood
Fredrik Laine
Ian
11 posters

    Sötét erdő

    avatar
    Ever K. Whitewood
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Sötét erdő - Page 2 Empty Re: Sötét erdő

    Témanyitás by Ever K. Whitewood Kedd Feb. 14, 2012 9:16 pm

    - Lehet, de akkor is az iskola területén, az iskola szolgálatában. Meg van nekik is kötve a kezük. Mert ha rosszat tesznek vagy kicsapják, vagy csak szimplán megbüntetik. *Rántja meg a vállát. Ő akkor is védve van ezektől, mivel diák. Max ha nekiesik valaki, akkor sérülhet meg, de hát elég erős ahhoz, hogy megölje a támadót.* - Akkor jó. De látom ezzel nem vagyok egyedül. *Vigyorog kissé gonoszkásan a másikra és keresztbe fonja mellkasán a kezeit és ismét csak hallgatja a testtelen hangot, azaz Fredet.* - Értem. Szóval akkor ez a Sylorina területe lenne? *Dl hátra és már csak azért sem akar innét elmenni. Tetszik neki ez a hely, nem fog erről lemondani pár diák kedvéért. Bár nem is kell. Aztán a fiú megjelenik előtte amit nem tud mire vélni, de legalább már annyit tud, hogy egy lidérc, vagyis kettő van a saját szakján. Így könny lesz megismerkedni, talán még ezt a fiú be is szervezheti.* - Igen, az vagyok. *Bólint és kissé elégedett ezzel. Szereti a démon létet. Valahogy illik hozzá.* - Mi járatban? Kellett egy nyugis hely pár dolog elintézésére, és ez elég nyugodtnak és eléggé sötétnek tűnt, szóval gondoltam próba szerencse. *Feleli a fiúnak és kérdőn néz a másikra.* - Na és te? Edzettél, vagy öltél? *Következtet ismét, csak most a ruhából.*
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Sötét erdő - Page 2 Empty Re: Sötét erdő

    Témanyitás by Fredrik Laine Kedd Feb. 14, 2012 9:30 pm

    - Nem mindenki áll az iskola szolgálatában. Attól, hogy a Fair Isle szigetén található a Fyron attól még nem a suli befolyásolja az egész szigetet. Azt pedig nem tudjuk, hogy milyen védőbűbájok veszik körbe a suli területét. Plusz kinézem Perathon úrnőből, hogy berakott ide egy-két szépséges rémet, mint Amarilla úrnő a tóba azt az undorító pikkelyes szirént.*Fintorog egy sort az álarca mögött. Igen, gyűlöli Lyrát.* - A Cameosban vagyunk a legtöbben. Nem csodálom. Nem szeretném, ha a két pszichopata nőszemély közül egyhez is közöm lenne... *Mondja halkan, de azért Celice-nek leeshet, hogy Fred drágának meg van a véleménye az igazgatókról.* - Mondhatjuk úgy is. Állítólag erre van a főhadiszállásuk vagy mi. De ha lespanolsz velük akkor nem piszkálnak. Amúgyis nyugisak. Mármint elmebetegek meg hiperaktívak, de még nem piszkálnak senkit. El vannak a saját kis világukba. *Vonja meg a vállát.Neki van egy-két Syles haverja szóval tudna mit mesélni.* - Jól gondoltam. Érdekes módon te nem vagy olyan büdös, mint Nate. Ne vedd sértésnek, de az a gyerek is félig démon, és olyan büdös, hogy kifordul tőle a belem is.*Igen, Fredrik enyhén szólva pletykás és imád kavarni. Amúgy Nate szerinte tényleg büdös, de mindegy.* - Értem. Hát nyugodtnak tényleg nyugodt. *Bólint, majd mikor őt kérdezik a lányra pillant.* - Edzettem. Nem irthatom azokat a mocskos angyalokat amíg itt vagyok, mert a Lord szerint túl feltűnő lenne, és kicsit se gyanús, hogy két lidérc nemrég érkezett ide, és sorra hullanak az angyalok. Amúgy az egyik gyereket majdnem kinyírtam, amiért a lidérceket szidta. *Fújtat dühösen, és ha úgy érzi, hogy bízhat Celice-ben talán el is mondja neki, hogy mégis mi ez a ruha, az angyalvadászás és a többi.* - Amúgy hogy hívnak? Minä olen Fredrik Laine. *Mutatkozik be finnül, és el kezd beszélni mindenféléről. Majd ha sikerül akkor beinvitálja a lányt a Cameos társalgóba, ahol még elbeszélgetnek.*
    avatar
    Ever K. Whitewood
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Sötét erdő - Page 2 Empty Re: Sötét erdő

    Témanyitás by Ever K. Whitewood Kedd Feb. 14, 2012 9:44 pm

    - Figyeld, valamilyen szinte kötelező védeniük a sulit, szóval max ha mégis összefutnánk valakivel, megöljük. Tökéletes indok rá, hogy ő megtámadott, te pedig csak védekeztél. Vannak szerencsétlen véletlenek. Nem igaz? *Vigyorog ismét ördögien. Hát igen, nem egy kedves személyiség azt meg kell hagyni. Kicsit legondolkozik az igazgatók megnevezésén és már kattog is az agya. Talán ha kitalál valamit még az előnyére is fordíthatná valamelyiket, bár erre kicsi az esély. Még nem tud róluk semmit. Még.* - Akkor nem az övüké és nem is paterolhatnak ki. *Dől hátra ugye és ezzel is most magáénak tudta ezt a helyet.* - Tényleg? Vannak itt más démonok is? Nagyszerű. *Igazából úgy meg sem hallja amit a fiú mond, persze úgy tesz, de amúgy inkább csak azokat fogja fel, amik neki hasznos infók.* - Ááá, szóval itt angyalokból is van pár. *Húzza el kicsit a száját és hangjából süt az undor. Nos igen, nincs túl jóban az angyalokkal. A Démon banda talán egyik legfontosabb pontja: kiirtani az angyalokat.* - Én Celice Woonder vagyok. *Biccent a bemutatkozásra. Egy keveset tud finnül, meg jó pár nyelven, hogy az ilyen esetekben fel tudja fogni, hogy miről is van szó. Aztán végül is bemennek a Cameosos társalgóba és ott folytatják a beszélgetést.*
    Christopher Acerlot
    Christopher Acerlot
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Sötét erdő - Page 2 Empty Re: Sötét erdő

    Témanyitás by Christopher Acerlot Szomb. Márc. 10, 2012 12:06 pm

    *Két ember sétál a sötét erdő legmélyebb zugában. A fiú fejét vakarva hallgatja a lány problémáit, ami nem különösebben érdekli.* - Ahham és akkor nem tudta volna elmondani neked és ezért titkolózni kellett. Figyelj, ilyen bárkivel elő fordul, de ha rám hallgatsz, én tudok neked segíteni e téren, hogy ne gondoolj a szerelmedre és a családodra. Ha te is akarod...*Mondja a fiú suttogva a lány fülébe. Egy mondat: Nathanielből elő jött az állat. Reggel a húgában tett kárt most ezen a 16 éves lányon éli ki minden ilyen sötét énjét. Ilyennek ritkán látni a srácot. A fiú megcsókolja gyengéden aztán a a zsebéből előveszi kedvenc pengéjét és a lány lábába beleszúrja és végig húzza a combájánál. Azután fogja és a fának az ágára felakassza és édesen néz rá.* - Szerintem tökéletes neked így mit gondolsz? Most azon gondolkozom, lesből támadjak e rád.. Igazából, annyira jó látni ilyen védtelennek. Viszont egy mondás: Ne bízz meg minden idegenben.*Mondja a fiú nyugodt hangon aztán felugrik a fára a lány megkötözött kezéhez és ott ül ücsörögve és két ujjával éppen végig simít a lány kezein aztán a kés hideg része is. Nem. Nem vágja meg csak még játszadozik vele.*
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Sötét erdő - Page 2 Empty Re: Sötét erdő

    Témanyitás by Fredrik Laine Szomb. Márc. 10, 2012 12:21 pm

    *Egész nap le se lehet lőni a srácot ugyanis tegnap este óta Lassével a Nightmare számot éneklik. Most is a fi mp4-éből bömböl ez a szám, és elég elmebetegül énekli, ugyanis kedvenc szórakozását űzi. Levette a vadász ruhájáról a hangtorzító maszkot, és most azon keresztül énekli ezt a számot miközben a sötét erdőben baktat. Menet közben egy pillanatra megtorpan ugyanis ismerős szagot érzett meg. Vér. Még hozzá emberi vér. * ~ Lily? Nem. Ő még az ispotályban van. De ki az az elmebeteg, aki egy embert terrorizál itt? *Vonja fel a szemöldökét, és mivel amúgyis árnyékként ment így fogja magát. Futásnak indul, majd elkap egy lelógó ágot, fellendül és a Nate-tel szemben lévő faágon köt ki. Angyalvadász fegyverét a magasba emeli, és gyilkosan néz a Sylorinás fiúra. Főleg azután miután észrevette a lánykát, akit a másik elég rendesen megvágott. A lidérc átszökken Nate mellé, és olyan erővel üti meg a fiút, hogyha nem kapaszkodik akkor a Syles lezúg a fáról.* - Mégis mi a francot képzelsz magadról?! Normális vagy?! *Üvölt eltorzított hangon, de a Nightmare még mindig bömböl a fülében szóval nem hallja a másik válaszát. Aztán árnyékként odaugrik a fiúhoz, elkapja a felsőjénél, és neki vágja a fának. Natehaniel pedig egy dühtől lángoló kék szempárt vélhet felfedezni, ami történetesen Fredrik gyilkos pillantása.* - Ha nem állítod le magad kénytelen leszek nagyobb kárt tenni benned.*Elengedi a másikat, majd fogja a lányt, és leszedi a fáról. A fülébe súgja, hogy maradjon nyugton, ő megvédi, és ilyen sebbel ne próbáljon elmenekülni. Aztán visszafordul Nate felé, eldobja a fegyverét, és a démon fiú lábát kicsit megvágja vele. Kicsit és nem súlyosan. Épp annyira, hogy ne tudja majd őket utolérni. na persze ez attól is függ, hogy Nate kitér-e a támadás elől.*
    Christopher Acerlot
    Christopher Acerlot
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Sötét erdő - Page 2 Empty Re: Sötét erdő

    Témanyitás by Christopher Acerlot Szomb. Márc. 10, 2012 12:35 pm

    *A fiú nyugodt sötét hangon beszél és még ő maga sem tudja mi lelte. Így kelt fel egyszerűen. Ugye fel ült a lány mellé és úgy nézegeti és végig simít az oldalán. Ugye a másik felsikít a lány sebe nem mély csak épp annyira vágta meg, hogy érezze a fájdalmat. Azután hirtelen egy ütést érez és gyilkosan pillant a másikra. Mielőtt válaszolna, leesik a fáról és csak nézi a srác szemeit.* - He? Azt hiszem.. nem tudom… most mért.. Nem öltem meg.*Mondja fejét vakarva és ugye Fredrik árnyékosul. Azt már megszokta tőle viszont érzi, hogy nagy erővel neki dobja a fához. A fiú kezei ökölben és gyilkos pillantásokat szegezz a másikra.* - Most még is mióta lettél te szent Fredrik? Jó kicsit elvetettem a sulykot.. de nem tehetek róla..*Mondja a Cameososnak a kés elől kitért természetesen, de figyel a másikra.* - Azt hiszem, rendben van minden, de mondd már mióta vagy ilyen hű? Amúgy nem öltem volna meg… csak rá ijesztek.*Mondja szemet forgatva azután egy energiagömböt gyárt a kezével és teljes erejéből a fának dobja. Kiara azért nem ilyet kapott.*
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Sötét erdő - Page 2 Empty Re: Sötét erdő

    Témanyitás by Fredrik Laine Szomb. Márc. 10, 2012 12:48 pm

    *Még gyilkosabban mered a másikra, mikor a lány felsikít.* ~ Elvisellek Nate, de nem tűröm, hogy védteleneket gyilkolj, vagy bántalmazz! *Csattan fel magában, és mivel a fülhallgató kiesik a füléből így hallja, hogy a másik miket mond neki.* - Te hülye idióta! Nem ölted meg. Még. De megtetted volna, ha nem jövök. *Osztja Nate-et, mert most elég alaposan felhúzta magát a dolgokon. Utána neki vágja a fának a fiút, és a következő kérdésre felhorkant.* -Sosem voltam szent, nem vagyok és nem is leszek! csupán nem bántom az embereket, mert túl gyengék ahhoz, hogy megvédjék magukat. Pláne az ilyen kis lányok. Ha bunyózni akarsz akkor velem verekedj ne pedig őt bántsd. Ha nem tanulsz meg uralkodni az indulataidon Brightmore akkor kénytelen leszek jól seggbe rúgni téged! *Osztja a másik, és mikor kitérnek a csapás elől csak megrándítja a vállát.* - Rendben? Elmegyógyban a helyed. Mint már kifejtettem azért védem, mert gyenge. Nem pedig azért mert kedvelem. Persze, nem ölted volna meg. Te nem. Tudod kivel szórakozz? A drágalátos haverjaiddal, ne pedig az emberek életével! Ha egyetlen egy embernek haja szála görbül általad ebben a négy évben megígérem neked, hogy... Akárhányszor kezet emelsz egy Halandó annyiszor foglak helyre rakni! És ez nem fenyegetés, hanem figyelmeztetlek, hogy mihez tartsd magad. *Üvölt tovább a fiúval, majd mielőtt a fába vághatná a gömböt Fredrik felemeli a lányt, és odébb ugrik vele. Lerakja biztonságos távolba, és a fegyverét készítve árnyékként mered Nate-re.*
    Christopher Acerlot
    Christopher Acerlot
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Sötét erdő - Page 2 Empty Re: Sötét erdő

    Témanyitás by Christopher Acerlot Szomb. Márc. 10, 2012 1:08 pm

    *Csak hallgatja, míg a másik osztja az észt és csak ásítgat. Igen nem hatja meg a szavai, csak azzal foglalkozik, hogy most mi legyen a megoldás. Nem csinált még ilyet, de egyszerűen nem tehet arról ilyen pszichopatán ébredt.* - Talán meg. De ezt már soha nem tudjuk meg..*Mondja nyugodt hangon és rákérdezz a következőre: Miért szent Fredrik.* - Seggbe rúgni? Hm.. Hajrá, de most nem különösebben hat meg a fenyegetésed Laine. Különben is, nem emelek kezet rád viszont lenyugodtam.*Mondja és nagy levegővel neki dobja az energiagömböt a fának.* - Annyira nem gyengék, ha tanítják őket.*Mondja és a Húgára is céloz. Aki mai napon nem fogja senki látni.* - Nyugi nem lesz bajuk.. mondom, nem tudom mi ütött belém hírtelen felindulás volt. Egyébként kérhetnék valamit? Légy szíves ne szólj Perathon úrnőnek és ígérem, ha balhét csinálunk, akkor én viszem el. Csak légyszí… *Mondja teljesen nyugodt hangon és az az indulat hírtelen volt nincs-é vált és normális Nate éppen kéri Fredet ne mondja el a dolgot.* - Lemegyünk az edző terembe? A lánynak nem lesz, baja nyugi nem nyúlok, hozzá gyere már elő az árnyékosulásból.. Fred nem bántom nyugi.*Mondja, a fiúnak majd egy újabb gömböt gyárt és az árnyék felé dobja. Csak levezetés képen, hogy lássa a másik nem tesz kárt a lányban. Valamilyen szinten észhez tért, de estig még változhat a dolog.*
    Fredrik Laine
    Fredrik Laine
    .::Őrző: Cameos::.
    .::Őrző: Cameos::.


    Sötét erdő - Page 2 Empty Re: Sötét erdő

    Témanyitás by Fredrik Laine Szomb. Márc. 10, 2012 1:20 pm

    *Az ásításra ökölbe rándul a keze, de még nem ugrik neki a másiknak. A következő szavakra felvonja a szemöldökét.* - Most már talán? Az előbb még az volt, hogy nem nyúlná hozzá. *Morog a fiú, a seggbe rúgás dologra szimplán megkerüli árnyként Nate-et. Neki futásból felugrik, és tényleg seggbe rúgja a másikat. * - Ajánlom is neked Birhtmore, hogy ne nyúlj egy lidérchez se. Viszont abban kételkedek, hogy lenyugodtál volna. *Dühöng tovább a másik az emberes dologra megvonja a vállát.* - Látszik, hogy nem vagy tisztában a fajok adottságaival. *Csóválja a fejét, a kérésre csak fintorog.* - Nem érdekel a kínod Nate. Szólni fogok neki. És nincs több balhé. Kiszállok, Kyrie majd kitörli az emlékeimet a Kalandorokról, aztán akadj le rólam. *Mondja komolyan, és visszamegy a lányhoz. Óvatosan felemeli a sérültet, majd gyilkosan rápillant Nate-re, de nem szól hozzá. Az energiagömb elől kitér, és szépen megindul Dariushoz, utána pedig Perathon úrnőnek tesz jelentést az elmebeteg diákjáról.*
    Horváth Réka
    Horváth Réka
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Sötét erdő - Page 2 Empty Re: Sötét erdő

    Témanyitás by Horváth Réka Vas. Szept. 30, 2012 7:44 pm

    *Kicsit talán már késő van hozzá, meg kicsit sötét, de valaki még most is az erdőt járja. Egy egyszerű öltözet van rajta, nyakában a kulcsos nyaklánca, amire rá is pillant.* ~ Még van egy kis időm. ~ *Gondolja és újra a kezében lévő félholdas nyakláncára mered. Igen, erősen próbálkozik elérni a fiút, de nem megy. Megint minden szó nélkül eltűnt. Nem akar újabb 1 évet várni arra, hogy a másik felbukkanjon, és ne emlékezzen rá megint. Nem akarja, hogy ezek ismétlődjenek. Viszont a fiút sem tudja elfelejteni. Főleg azután, miután újra felbukkant, és a remény újraéledt. Miért kell őt mindig összetörni?* ~ Kicsit nyomasztó ez a hely. ~ *Gondolja, és letelepszik az egyik fa tövébe. Igen, kicsit nagyon elfogja itt a rossz érzés, ami sejti, hogy most nem látnoki képessége miatt van, tudja, hogy ez a hely a jók számára nyomasztó tud lenni. Legalább is valami ilyesmiről hallott. És ez most tökéletes neki. Szeretné gyorsan túltenni magát ezeket a dolgokon, ahhoz meg nem árt ez a hangulat. Annyira.*
    Felion
    Felion
    .::Felvilági::.
    .::Felvilági::.


    Sötét erdő - Page 2 Empty Re: Sötét erdő

    Témanyitás by Felion Vas. Szept. 30, 2012 8:12 pm

    *Jack éppen a Sylorina főhadiszállásának irányából érkezik, halkan énekelve valami rockhoz hasonló számot.* - Don't be fooled, I was raised by the wolves, now the moon hangs in full, so you know I won't play by the rules *dúdolja, jobb fülében fülhallgatóval. Hát, őt nem farkasok nevelték, sőt, határozottan problémás a kapcsolatuk, elvégre ő vámpír - vagy olyasmi -, szóval nincsenek éppen haverságban. Éppen ezért nem kéne kint mászkálnia egy teliholdas éjszakában, de hát őt valahogy nem tudja zavarni a dolog. Igazság szerint bízik a képességeiben, abban, hogy a katanájával az oldalán, lidérc-vámpírként meg tudja védeni magát egy egyszerű vérfarkassal szemben. Szóval kényelmesen sétálgat, és énekel, egészen addig, amíg meg nem pillantja az egyik fa tövében ücsörgő Rékát. Beleszagolva a levegőbe meg is érzi, hogy a lány egy vérfarkas - noha ezt eddig is tudta -, és ahogyan figyel, az is feltűnik neki, hogy a másik eléggé rossz állapotban van. Visszaemlékezve az első beszélgetésükre, emlékszik, hogy a cameosos nem kedveli kimondottan a farkas énjét. Szóval halványan elmosolyodik, és kikapcsolja a zenét, a zsebébe nyomorítja a fülhallgatót, majd az őrző felé veszi az irányt.* - Helló, csajszi. Látom nagyon lógatod az orrod *köszön neki, egyelőre maradva az angolnál. Persze tudja jól, hogy most már igazán ideje lenne felfednie magát, de nem akar egyből belevágni a dologba. Előbb inkább megpróbálja kicsit összekaparni a szó szerint padlón heverő lányt.*
    Horváth Réka
    Horváth Réka
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Sötét erdő - Page 2 Empty Re: Sötét erdő

    Témanyitás by Horváth Réka Vas. Szept. 30, 2012 9:12 pm

    *Telihold... Ne is beszéljünk róla. Bár a mostanit azt megúszta szerencsére. Hogy hogyan? Bátyja meglátogatta, talált egy szert, amivel ezt vissza lehet fojtani. Vagyis, elméletileg vissza lehet fojtani. Réka pedig kipróbálta és eddig még hatott. Kell majd még szereznie ilyet, legalább vissza tudja fojtani, ha eltávolítani nem is magából. Mikor meghallja a másikat felkapja a fejét, majd feláll, mikor a másik odaér hozzá.* - Hello. Igen, kicsit. *Mondja egy halovány mosollyal az arcán. Ezt persze foghatja arra, hogy telihold van, és farkas vére miatt eléggé kikészíti. És persze arra is fogja majd. De egyelőre nem fogja szóba hozni. Max ha rákérdeznek.* - Te mi járatban erre ilyen kései órán? *Kérdez rá, bár sejti, hogy a főhadiszállásról jön, de fene tudja, lehet, hogy ő is csak friss levegőre vágyott.
    Felion
    Felion
    .::Felvilági::.
    .::Felvilági::.


    Sötét erdő - Page 2 Empty Re: Sötét erdő

    Témanyitás by Felion Vas. Szept. 30, 2012 9:23 pm

    - Ez nem volt különösebben kielégítő válasz *nevet fel.* - Talán a farkassal vannak gondjaid? *bök a lány mellkasára. Hát, kicsit talán túl egyenes, meg nem foglalkozik különösebben az illemmel, meg azzal, hogy udvarias legyen, de azt mondják, hogy a zseniknek mindent lehet, éppen azért, mert zsenik, különcök, akiknek sokkal komolyabb dolgok foglalják le az erejét, minthogy betartsák az udvariassági formulákat. Aztán ugye rákérdeznek, hogy ő mégis mit keres itt ilyenkor, mire vállat von, és kicsit keserűen felnevet.* - Hát, ha friss levegőt akarok szívni, akkor este kell kijönnöm, mert nem vagyok kimondottan kompatibilis a nappal. Mondjuk úgy, hogy szerintem alkotóelemeimre égetne *szusszant. Mondjuk úgy, hogy vannak időszakai, amikor érzékenyebben érinti, hogy nem mehet napra, mint átlagosan. És mondjuk úgy, hogy ez egy ilyen időszak. A tegnapi óra sem volt kimondottan kedvére való, pláne, hogy egy kicsit meg is perzselődött, és ugyebár ez egy vámpír esetén nem éppen kellemes tényező. Egyébként ha nem lenne ilyen sötét meg ködös itt, akkor lehetne látni az égésnyomokat a jobb kézfején, de így nem.* - Meg a főhadiszálláson voltam, elvégre nem lehet állandóan a pincében rohadni, még a végén valaki ledenevérez *nevet fel.* - És te? Hogyhogy még nem vagy vérengző fenevad? *vonja fel a szemöldökét kíváncsian, és, hát, fogalmazzunk úgy, hogy a saját, jellegzetes stílusában.*
    Horváth Réka
    Horváth Réka
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Sötét erdő - Page 2 Empty Re: Sötét erdő

    Témanyitás by Horváth Réka Vas. Szept. 30, 2012 9:45 pm

    - Igen, gyengén a telihold. *Nevet fel. Nem is kicsit... Bár lehet, hogy meg tudja úszni. Legalább is eddig úgy áll. Nem érzi még, hogy valami ki akarna belőle szakadni, és teste nem alakul át egy van fenevaddá rémes fájdalmak közepette, szóval nem, még nem érzi úgy, hogy átváltozik.* - Hát igen, ennyiből jobb nekünk. *És ezt tessék a farkasokra érteni. Amúgy nem zavarja a lány nyers modora. Megszokta már pár ismerősétől.* - Hát, így is ledenevérezhetnek. *Rántja meg a vállát.* - Miért nem használsz te is ilyen védő gyűrűt, vagy mit? Nagy divat a vámpírok körében. *Érdeklődik. Van egy kis zsigerekből jövő gyűlölet, de amennyire csak tudja elnyomja. Ami meg nem nehéz, hisz amúgy semmi baja a vámpírokkal. Sőt, érdekesnek tartja őket. Bár a bőrükben nem lenne.* - Bájital. A bátyám szerezte és mondta, hogy próbáljam ki, lehet, hogy használni fog és elfojtja egy átváltozásomat. *Magyarázza.* - És asszem működik. *Mosolyog. Nos igen, örül neki, hogy használ, de ez nem segít az igazi gondjain. Bár az tény, hogy feldobja a gondolat, hogy épp nem akar széttépni senkit egy vérengző fenevad testében...*
    Felion
    Felion
    .::Felvilági::.
    .::Felvilági::.


    Sötét erdő - Page 2 Empty Re: Sötét erdő

    Témanyitás by Felion Vas. Szept. 30, 2012 10:04 pm

    *Hát, örül neki, hogy a másik nem veszi különösebben magára a stílusát, mert van még a tarsolyában bőven elég ahhoz, hogy képes legyen elég alaposan kikészíteni, szóval jó, hogy legalább ezzel a részlettel nincs probléma. Arra, hogy ennyivel jobb a farkasoknak, felnevet, bár igazából nála sem az a legnagyobb gáz, hogy vámpír, sem az, hogy lidérc, hanem az, hogy a kettő keveréke, szóval tényleg kimondottan gondjai vannak a nappal.* - Az igaz. Amúgy meg sokra nem mennék vele, mert lehet, hogy a vámpír jobban érezné magát, de a másik felem, a lidérc még mindig nem lenne megelégedve a dologgal, szóval inkább hagyom a fenébe az egészet, aztán kész *von vállat közönyösen, azonban közben izgatottan várja Réka reakcióját. Nagyon kíváncsi rá, hogy vajon ez a lidérc-vámpír dolog önmagában elég-e, hogy felkeltse a csaj gyanakvását, vagy több kell majd hozzá. De most már tényleg meg akarja osztani vele, hogy egy, ő nem pasi, kettő, nem Hannah Cornell, vagy kinek is hazudta magát - a vezetéknévben már nem biztos -, három, tényleg sajnálja, hogy átverte, de egyszerűen túl jó buli volt. Amúgy ő is érdekesnek tartja a farkasokat, csak főleg ilyenkor, teliholdkor minden bűzlik tőlük, azt meg nem bírja. De hát le tudja küzdeni, vélhetően a lidérc-énje segítségével.* - Nagyon profi *vigyorodik el.* - A bátyád alkimista? *kérdezi kíváncsian, mert hát őt határozottan foglalkoztatják a bájitalok, és határozottan érdekelné az is, amit Réka bevett.* - Tudnál még mesélni erről a cuccról? Érdekelne a dolog, tudod amolyan kutatóféle vagyok, és minden ilyesmi érdekel *vigyorog a lányra.*

    // FAGY //
    Roderica D'rayn
    Roderica D'rayn
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Sötét erdő - Page 2 Empty Re: Sötét erdő

    Témanyitás by Roderica D'rayn Pént. Júl. 26, 2013 7:16 pm

    * Már elég régóta császkál a ligetben, és megnyugvás számára, hogy.... egyedül. Akárhányszor kimerészkedett mostanság, mindig összefutott valakivel, ami ugyan természetes, de Ricát kikészíti. Nincs ő hozzászokva, hogy az emberek, vagy nem emberek csak úgy észrevegyék, vagy szóba elegyedjenek vele, és ha őszinte akar lenni, túlzottan szüksége sincs rá. Mázli, hogy ezt a ligetet csak az ő házában járók találhatják meg. Persze furcsa, hogy ő nő létére pont csak egyedül érzi biztonságban magát, de számára természetes, főleg, ha csak magában képes megbízni. Épp egy rózsabokor mellett halad el, és késztetést érez aziránt, hogy leszedjen egy szálat, de mivel rosszul nyúl, a tüske csak, megböki az ujját, amiből kiserken a vér.* - Ó a rohadt életbe* motyogja szitkozódva*
    Kyle Williams
    Kyle Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Sötét erdő - Page 2 Empty Re: Sötét erdő

    Témanyitás by Kyle Williams Pént. Júl. 26, 2013 7:23 pm

    *Az iskolába megérkezve kereste a húgát, de nem találta meg. Persze ennek sok oka lehet, de úgy döntött nem fog erről aggodalmaskodni. Ha bár nem mutatja ki Cathnek, de azért aggódik a húgáért nehogy baja legyen hiszen ha az lenne nem tudna kit idegesíteni. Végül is számára Cath fontos, de mint testvér ezt sohasem fogja kimondani neki. Ha bár imádja piszkálni és, hogy miért jött Fyronba? Azért jött Fyronba, hogy tanuljon és mint az user is említette az orra alá szeretné dörgölni azokat amikben ő a jó. Aztán a csajozással mi van? Persze az is folytatódik minden nap egy új lány megismerése, de terítékre igazából. Szeret enni a lányokból pláne, hogy megtanulta manipulálni őket, hogy önként bele egyezzenek abba, hogy egyen belőlük. Ravasz ám a srác, de azért benne van az óvatosság. Ha nagyon szükséges tud vérengző elmebeteg is lenni, de az mostanában nem igazán jellemző rá. Nem igazán sikerült őt feldühíteni szóval ennek nagyon is tud örülni. Mit keres a sötét erdőben? Reménykedik hátha megleli Catherinát, de ha nem akkor majd máshol folytatja a keresését. A szokásos öltözéke van rajta: Egy farmer nadrág, fekete póló és rajta a köpeny és csuklya a fején. Elővesz egy cigarettát meggyújtja és a vámpír bele szív a cigibe. Akármilyen meglepő, néha szokott cigarettázni, de nem mindig. Nem jellemző rá, mert sokaknak biztosan nem tetszene a cigaretta. Ahogy halad az erdőben megérzi a vér illatát és arra felé sétál amerre a lány van.* - Micsoda finomság..*Jegyzi meg és nézi a lány ujjat. Megfogja neki, hogyha hagyja és először ízleli a démon finom vérét aztán elővesz egy papír zsebkendőt és rátekeri a lány ujjára.* - Legközelebb vigyázz mibe nyúlsz bele! Kyle vagyok!*Köszön a vámpír majd elszív mélyen a cigibe és végig néz a lányon.*- Mi járatban erre?*Érdeklődik felőle és persze nem azért, mert megzabálná.. de simán megtenné, de nem elmebeteg.*
    Roderica D'rayn
    Roderica D'rayn
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Sötét erdő - Page 2 Empty Re: Sötét erdő

    Témanyitás by Roderica D'rayn Pént. Júl. 26, 2013 8:16 pm

    * Persze nem mintha annyira fájna neki egy aprócska szúrás, élt már át durvább dolgokat is, mikor az árvaház igazgatója rajta keresztül mutatta meg a hatalmát. Néha napokon keresztül nem gyógyult be a heg, amit okozott, és Igor se mindig bánt vele kesztyűs kézzel, tehát a fájdalom neki aztán nem okoz problémát, legalább is a fizikai tuti nem.
    Felvont szemöldökkel mered a srácra, aki felbukkant, mert miért is ne lenne így? A hosszú szitok áradaton már túl van, így csak hidegen méri végig az illetőt. Bizalmatlan, mint mindig, ez nem a fiú hibája, ő ilyen. Csak azért nem húzza el a kezét, mert nincs annyi lélekjelenléte, a mozdulat váratlanul érte, ezért is lép hátra kapásból egyet.* - Kösz* a hangja talán cseppet gúnyos, mert így könnyű. Miért nem tudott előtte szólni, bár...már tökmindegy. Felsóhajt, amolyan beletörődőn, hogy megint nem marad egyedül.* - Roderica* biccent, a házát feleslegesnek érzi elmondani, mert ide csak Syloranosok jöhetnek, pont ezért van ő is itt.* - A koporsód hol hagytad?* kérdezi érdeklődéssel a hangjában. Valamiért leszűrte, hogy vámpír, és valamiért késztetést érez aziránt, hogy beszóljon neki, holott fogalma sincs, mi lesz ennek a vége. De a srác is "hátba támadta", úgy érzi ezzel tartozik.*
    Kyle Williams
    Kyle Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Sötét erdő - Page 2 Empty Re: Sötét erdő

    Témanyitás by Kyle Williams Pént. Júl. 26, 2013 8:48 pm


    * A fiú jelleme meg babonázhatja a másikat, de ez egyáltalán nem hiba sőt talán a lány lehetne kicsit kedvesebb. Segít neki és ő egyenlőre csak egy valakiben bízik meg, de ezt nem fogja hangoztatni. Mindenesetre úgy van vele meg az egész dologgal, hogy lesz valami. Ha meg nem akkor sodródik az árral. Eddig is ezt tette nem volt másképp, de most érzi, hogy minden más lesz. Talán Kyle változott, de közben még sem. Mindig úgy érezte, hogy van értelme változnia, de aztán rádöbben, hogy nem. Ő aztán élvezi ezt az életet és létet és köszöni szépen a fiú teljességgel jól van és örül annak, hogy valamennyire itt lehet. Majd szépen lassan be fog illeszkedni, de egyenlőre minden olyan furcsa számára. Aztán megérzi ugye a vér illatát és segít a démonnak és érzi a bizalmatlanságot, de nem mondd rá semmit.* - A koporsóm? Milyen vicces valaki már azt hiszi, hogy fiatal vámpír vagyok szükségem van koporsóra. Hát közlöm veled ott tartom az ilyen csinos lányokat mint te. Finom ebédnek való.*Mondja a lánynak és mélyen a szemébe néz. Tetszik neki ez a hely és körbe is tekint az erdőben aztán lassan sötétedik szóval.* - Mindenesetre Örülök Rica!*Mondja és a maga módján mosolyog. Ő is élt át pár dolgot, de most a testvérét szeretné idegesíteni, meg valamivel egy picit vele lenni.* - Nem is tudtam, hogy az alvilági teremtmények ilyen sötétek.*Mondja ő is a humort ha a lány így akkor a fiú is vissza szól.*
    Roderica D'rayn
    Roderica D'rayn
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Sötét erdő - Page 2 Empty Re: Sötét erdő

    Témanyitás by Roderica D'rayn Pént. Júl. 26, 2013 10:16 pm

    * Vámpírral még úgyse találkozott, vagyis... nem tud róla, hogy találkozott volna. Őt amúgy se érdekli annyira a fajbéli hovatartozás, a sajátja se, nem is tud sokat a démonokról, úgy általánosságban, és ez a hiányosság cseppet sem zavarja. Rica is képtelen változásra, bár még csak nem is próbálta, tudja, hogy felesleges, és nincs az a dolog, ember, lény, tárgy, ami miatt megváltozna. Vagyis jelenleg látja így. Volt már fülig szerelmes, a vége az lett, hogy kis híján eladták, így köszöni szépen, többet nem kér ilyenből.* - Ha belém kóstolsz haver, fel dobod a talpad az tuti* már ha Kyle eljut addig. Rica nem a fenyegetőzésről híres, sőt, na de ha nyíltan veszik kajaszámba, az igencsak böki a csőrét, főleg, hogy nő, női büszkeséggel. Állja a tekintet persze keményen, nem fél, de még ha így is lenne, se hagyná, hogy ezt a másik lássa rajta, az érzelmei elrejtésében profi. Most is inkább hasonlít egy merev maszkra, mint bármi élőre, bár ő ezt már megszokta.* - Én is* persze csak az illem miatt mondja, legalább is ezt próbálja elhitetni, mert a világért se vallaná be, hogy első ránézésre szimpatikusnak találja, ő kérem szépen egy karóval szimpatizál, ami épp valaki fontosabb szervében van.... legalább is általában. Igen, határozottan emberkerülő.*- Ááá, ez tuti a belsődből kivetülő sötétség* igen, visszavág, aztán ritka jelenségnek lehet szemtanúja háztársa. Elmosolyodik. Rica arcán ez a görbület olyan ritka, mint a hóesés nyáron, de esze ágában sincs tagadni, ínyére van ez a helyzet. Félreértés ne essék, sok kedves sráccal találkozott már - csak srácokkal, ki érti-, de neki nem kedvességre van szüksége, hanem az ilyen helyzetekre. Nem hiába került az Árnyak házába, és nem hiába érzi úgy folyton, hogy hazaért, mikor bemegy a társalgóba.*- Sajnálom, rosszul viselem, ha valaki csak úgy hirtelen felbukkan a semmiből, és mindenféle petting, vagy bevezetés nélkül, tapogatni kezd, és az ujjam nyalogatja* persze mosolyog, már amennyire tud.*

    //Fagy//
    Kyle Williams
    Kyle Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Sötét erdő - Page 2 Empty Re: Sötét erdő

    Témanyitás by Kyle Williams Szomb. Júl. 27, 2013 6:17 pm


    //Olvad//
    *Kyle nem arról híres, hogy egyből bekapja az áldozatait, de mint mondotta az user amúgy se tenné meg, mert hamar kirúgnák innét és nem ezért jött ide. Szóval segít a háztársának és közben meg próbál valami kapcsolatot létesíteni. Szóval igen muszáj ismerkednie és mindenképpen szeretne új kapcsolatokat létre hozni. Úgyhogy itt az ideje.. Aztán megjegyzést tesz Roderica amire felnevet.* - Ha diákot ennék, akkor már régen ki lennék rúgva. Hidd el, tudom, mi a szabály nem vagyok olyan elvetemült az iskolában.*Meséli vagyis magyarázza a lánynak és igen azért a szabályokkal ő is tisztában van. Mint mindig minden esetben ő aztán tényleg el van és persze szeretne úgy viselkedni ahogy kell. Nem szereti ha hazudnak ő tényleg örül az ismerkedésnek még ha elég furán fejezi ki. Azután hallgatja tovább a magyarázkodását és egy sóhaj hallatszik.* - Tudod mi az a petting? Nem vagyok perverz hangulatban szóval ha valami perverzségre vágysz szólj. Tapogatni meg szerintem nem tapogattalak csak segítettem neked. De sajnálom ha tolakodásnak érzed. Sétálunk egyet?*Teszi fel a kérdést most már kicsit lazábban. Érdekesnek indul az ismerkedés és ezt szerintem mind a ketten pontosan jól tudják.* - Mikor kerültél Fyronba?*Érdeklődik felőle és igyekszik nem tolakodás szerint fel tenni a kérdést.*
    //Még is fagy, mert Rica eltűnt.//
    Horváth Réka
    Horváth Réka
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Sötét erdő - Page 2 Empty Re: Sötét erdő

    Témanyitás by Horváth Réka Kedd Nov. 19, 2013 8:35 pm

    *Lassú léptekkel halad, majd lép be a sötét erdőbe, hátra vetve fejéről a fekete csuklyát, köpenyét pedig enyhén maga mögé lökve. Vadászni volt és nem volt kedve sem felfedni magát mások előtt, se összevérezni a ruháját. Igen, mondhatjuk, hogy Kyle elég jó hatással van rá, azért tényleg elég sok mindent tanult a sráctól. Szinte egy új lény alakult ki benne a vadászat terén, amire valahol büszke is. Tovább halad, közben egyre inkább a hatodik érzékére koncentrál és igyekszik belelátni a múltba. Igen, a múltba. Ez a képessége is rengeteget fejlődött, csak egy kis lelki nyugalom és pár szabad perc kellett hozzá, hogy eleget fejlődhessen ezen téren. Bár azt nem mondhatjuk, hogy a múltba látás megy neki, de azért igyekszik. Tisztában van vele, hogy ez is a látáshoz tartozik, és meg akarja tanulni. Egyszerűen mindent tudni akar.*
    Kyle Williams
    Kyle Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Sötét erdő - Page 2 Empty Re: Sötét erdő

    Témanyitás by Kyle Williams Kedd Nov. 19, 2013 8:56 pm

    *Cathékkel való találkozás kicsit meglepte a múltkor, de igen igyekszik a húga szemében normálisan viselkedni, de nem fog megváltozni. A verseny szellem megmarad azért végül is Rékával töltött idő azért jó neki. Találkoznak nem csak órán hanem ugye a társalgóban szóval a lány nem menekül Kyletól. A srác most úgy döntött mivel nem találta meg a leányzót elindul valamerre megkeresni aztán össze futott az egyik társával és elbeszélgették az időt. Igazság szerint cseppet sem tetszik neki az, hogy Noyers 3 óránként ellenőrzi őket és 10 órakor már a körletbe kell lenni. Azért neki is van élete, de így az evést kénytelen máshogy megoldani. Ahogy halad előre megérzi a lány illatát és követi. Szóval meglepetés szerűen jelenik meg mellette és rá vigyorog.* - Téged lehetetlen megtalálni. Mindig a sötét helyeket kedveled.. bár pont ezt kedvelem benned.*Mondja a srác és megfogja a lány kezét automatikusan. Ki tudja mi ütött belé.* - Amit az órán mondtam.. hogy néha órán kívüli edzések. Mit szólsz hozzá? Szívesen tanítalak pláne, hogy az „anyád” eltűnt.*Tesz egy célzást Illára és igen tudja, hogy a lány közel állt a nőhöz és azért valamilyen módon igyekszik segíteni neki.* - Most komolyan itt akarsz sétálni a helyett, hogy bent csinálnánk valamit?*Nyaggatja tovább a lányt és igen nem száll le róla.*
    Horváth Réka
    Horváth Réka
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Sötét erdő - Page 2 Empty Re: Sötét erdő

    Témanyitás by Horváth Réka Kedd Nov. 19, 2013 9:16 pm

    *Nos igen, az neki sem tetszik, hogy már 10-kor takarodó, de bele tud törődni. Az már inkább izgatja, hogy mégis mi a csoda történhetett Illával. Sosem mondta, hogy el akarna menni, se semmi mást, tehát elrabolták. Viszont a kérdés még mindig fenn áll: miért? Olyan szinten elmélyed a gondolataiba, félig-meddig Illán agyal, félig pedig a látásra koncentrál. Nem a legjobb párosítás, nagyon egyikkel sem fog haladni, amíg a másik ott van, de jelenleg csak ennyi telik tőle. Kyle felbukkanására enyhén meglepődik, de igyekszik nem mutatni ezt testi jelekkel.* - Nem is akarom, hogy megtaláljanak. *Mosolyodik el fölényesen és tisztában van vele, hogy amióta újjáéledt azóta szinte bárhonnan képes eltűnni és elintézni, hogy egy jó ideig ne találjanak a nyomára. Persze nem vérprofi, ahhoz még rengeteget kell tanulnia. Nem zavartatja magát, ő is megfogja Kyle kezét, már kezdi teljesen megszokni.* - Benne vagyok. *Bólint a srácnak és feltűnhet a másiknak a habozás nélküli, határozott válasz. Van egy terv a fejében - na jó, nem csak egy -, amit meg akar valósítani. Ahhoz pedig kelleni fog a vámpírok ereje.* - Csak egy kis csendre vágytam. Amióta Illa eltűnt, azóta minden a fejére állt. *Rázza meg a lány lemondóan a fejét.* - De ha akarod bemehetünk. *Tér végül a lényegre, nem ártana végre egy kis társaság neki, főleg nem Kylé. Valahogy mostanában már kelletét érzi annak, hogy vele legyen, igényli a fiú társaságát.*
    Kyle Williams
    Kyle Williams
    .::Diák::.
    .::Diák::.


    Sötét erdő - Page 2 Empty Re: Sötét erdő

    Témanyitás by Kyle Williams Kedd Nov. 19, 2013 9:25 pm

    *A srác persze látja a lányon és azért az ő szintjén próbál foglalkozni vele. Minden áron, hogy igyekszik normálisabb lenni. Ami Kylenak normális az másnak lehet nem az, de nem megszokott.* - Tudod azért könnyedén megtudlak találni.*Mondja a lánynak és ugye megfogja a kezét majd az edzésről nyaggatja.*- Király akkor megbeszéltük. Bár azért Noyerst nem értem minek kell 10 kor takarodó amikor már nagyok vagyunk. Nem értem miért velünk csinálják a többiek normálisan 11-ig maradhatnak. Jó lehet gyanúsak vagyunk, de azért pff…*Nem tetszik neki az új rendszer és kinyírja a tanárt ha meglátja. Képletesen.* - Ráadásul most Denkeynek köszönhetjük ezt az egész szigort. Komolyan van egy épeszű normális tanár ebben az iskolában?*Morog a srác.* - Meg lesz Amarilla ne aggódj. Bárki is vitte el mindenképpen fog jelentkezni a tanároknál nyugi.*Mondja a srác és igen kicsit furcsa a változás, de törődő Kyle? Cathnek bizonyára sok lehet..* - Legyen az amit szeretnél én csak megjegyeztem, hogy folyton kint találkozunk.*Mondja a lánynak és igen ez is igaz.*

    Ajánlott tartalom


    Sötét erdő - Page 2 Empty Re: Sötét erdő

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 11:14 pm