Fyron Akadémia

Vámpírok, vérfarkasok, angyalok, démonok, emberek, lidércek, nimfák, nekromanták, nixék és valanok... Szövetségek, harcok. Légy részese ennek a kalandnak, ahol Te döntöd el, melyik oldalon állsz!

Az oldal bezárt. Régi tagok: nyugodtan játszhattok itt, néha mi is fogunk, de magát az oldalt nem visszük tovább aktívan.

Kínzókamra és tömlöc

Anonymous
    Vendég
    Vendég

Kínzókamra és tömlöc Empty Kínzókamra és tömlöc

Témanyitás by Vendég on Hétf. Jan. 02, 2012 12:29 am

Kínzókamra
    Belépve a kínzókamrába az első dolog, amit tapasztalsz: bűz. Gyomorforgató, pörkölt hús és vér szaga. Nem, nem tévedt el a kedves diák ugyanis ez a hely mindenki számára nyitott. Belépni lehet, de távozni... Távozni csak kevesen tudnak. Ha körbe pillantasz középkori és modern kínzóeszközök vannak elhelyezve a teremben. A falakat moha és vér borítja. A terem közepén három kőasztal helyezkedik el bilincsekkel. Nyilvánvalóan arra a célra vannak azok az asztalok, hogy a vámpírok megcsapolhassák az áldozataikat. Jobbra fordulva pedig egy rácsos ajtó nyílik, ami pedig egy tömlöcbe vezet.

Tömlöc

A kínzókamrából két ajtó nyílik: az egyik a tényleges börtön, ahol a foglyok illegális behatolók, akik mágia folytán hosszú és keserves életet élnek egészen addig, míg "meg nem szabadítják" őket földi porhüvelyüktől. Ez a büntetésük azért, hogy lopni próbáltak az iskola tanulóitól vagy magától az iskolától. Egyébként ez egy nagy, négyzet alakú helyiség. Több cellára van felosztva maga a hely, ahol rengeteg koszos, büdös és jajongó rabok tartózkodnak. A rabokat NEM LEHET ELENGEDNI különben árny-lények tűnnek elő a falakból, s maga a diák is közülük valóvá válik. Tehát a hősies és becsületes diákok ne próbálkozzanak őket kiszabadítani, mert Perathon úrnő varázsereje akadályozza meg a rabok kiszabadulását. Ellenben, ha valaki a gyilkolási vágyait próbálná meg kiélni, akkor ki lehet engedni a rabokat.
    A másik ajtó egy lezárt részleg, ide csak a vámpírok jöhetnek be. Van itt egy nagyobb börtönrész, ahol szintén behatolók vannak, belőlük bármikor ehetnek, azonban különféle, kívülről zárható magánlakosztályokban bármely vámpír elhelyezhet magának egy olyan lényt, akiből rendszeresen táplálkozik. Mint említettem, ezek csak kívülről zárhatóak és nyithatóak, alapvetően mindenhol kívül van egy kulcs, amit természetesen el lehet vinni, amikor valaki használatba veszi, lényegében úgy néz ki, mint a csomagmegőrzők. A lakosztályok kényelmesek, mindennel, ami kellhet, a szórakoztatás kivételével. Tehát itt tudnak enni, tisztálkodni és aludni a voltaképpeni rabok, de könyvről, telefonról meg ilyesmikről a gazdájuk gondoskodik, ha akar. Mindig van elég hely egy következő vámpírnak is, ugyanis a hely bővül.

Átdolgozta Tyaeloria Perathon leírásából és Gaea Nephele ötletéből Sammael Crow
    Lily Hollow
    Lily Hollow
    .::Diák::.

Kínzókamra és tömlöc Empty Re: Kínzókamra és tömlöc

Témanyitás by Lily Hollow on Csüt. Feb. 02, 2012 5:18 pm

*Az egyik kínzóasztalon egy még úgymond "bontatlan" áldozat fekszik, rémülten forgó szemekkel. Annabelle csak tárgyilagosan szemléli. Egyébként egy vékony, fekete csőfarmer van rajta, és egy testhez álló, csipkés rövid ujjú póló, ami elég sok rálátást ad bizonyos dolgokra.* - Igazából úgy hiszem, hogy járna neked valamiféle... Elbúcsúztatás? Hm... Mindjárt keresek egy pár gyertyát, teremtünk némi temetői hangulatot, és eléneklek egy gyászéneket. Vagy szeretnéd ha előbb megölnélek? Csak sajnos nem hiszem, hogy utána még ilyesmikkel fogok foglalkozni... Hm. *Pár pillanatig csak egy kegyetlen, hűvös mosollyal figyeli a nőt, tekintetét többször is végighordozva annak testén.* - Tudod, szinte rossz megölni egy ilyen szépséget *nyomja meg az utolsó szót gúnyosan.* - De minden rossznak be kell következnie egyszer. És ki tudja, milyen rég óta itt szenvedsz már... Talán jobb is lesz ez így, kis drágám *mosolyog kedvesen, de szemei kegyetlenül csillognak, majd az asztalhoz sétál, és kisimítja a mocskos, kócos tincseket a nő nyakából.* - Azzal a tudattal halhatsz meg, hogy valakinek hasznára váltál... *suttogja a fülébe, majd a fogait belemélyeszti a fogoly nyakába. A nő néma sikolyra tátja a száját, majd fél perccel később már semmi nyoma sincs benne az életnek, Annabelle pedig elégedetten emelkedik fel.* - Egy csepp sem ment mellé *nevet fel, egyik kedvenc filmjét idézve.*

Soha semmi borzalom nem tűnik el csak úgy, nem válik semmivé, hiába is tűnik úgy időről időre. A múlt elől, a változások elől nem lehet elmenekülni. Az átok akkor is elér, magába szippant, és megváltoztat mindent...

Rebecca Taylor megátkozott, egykori angyala
    (Egykori nevén Lily Holloway.)
    Bianca D. McCarthy
    Bianca D. McCarthy

Témanyitás by Bianca D. McCarthy on Csüt. Feb. 02, 2012 5:58 pm

*Iskola körbe járás. Tegnap amikor az iskolába érkezett egy leányzó nem szólt bátyusának arról, hogy megérkezik. Egyenlőre nem is tervezi. A házára csak vállat rántott a Démon. Mindegy melyikbe megy úgyis a formáját fogja hozni. A csomagjai összesen 3 bőrönd volt és csak a legszükségesebb cuccok. Amikor várnia kellett 3 háztársa jött elé az egyik személyes ismerőse aki már menekült volna el. Gonoszan elvigyorodott leányzó köszöntötte őket és természetesen Alexnek meg is jegyezte "Egyszer azt mondtam neked, hogy megkereserítem az életedet. Most jött el az a pillanat..." Szemeit lehunyva gondolkozik el a tegnapi napon. Azután kipakolt a szobában és ismerkedni kezdett mindenkivel és be nem állt a szája. Mai nappal természetesen alig találkozott valakivel. Bolyongani kezdett az iskolába és mindenhol körbe nézett ahol csak tudott. Christopherrel is összetalálkozott és kérdte mutassa meg neki a kínzókamrát. Azt felelte.."Dehogy mutatom oda nem megyek vissza hagyjá már lógva.."* - Szerencsétlen..*Gondolja magában azután ugye ahogy szépen lassan sétál egy másik lányt vesz észre. Falnak támaszkodva rideg tekintettel figyeli a másikat mit fog kezdeni.* - Tipikus gyilkolászás kezdete... A férfiaknál jó ezt eljátszani. Főleg az angyalfajtáknál. *Jelenti ki hűvös megjelenéssel. Haja a lánynak ki van engedve fekete bőrnadrágot és egy zöldszínű rövid ujjút visel nyakában egy kígyós nyaklánc kezén egy fekete karkötő s gyűrűs ujján meg természetesen egy ezüst vastag gyűrű. Egy magassarkút hord és természetesen fegyvere is nála van. Az egyik oldalán egy tőr a másikon pedig kis penge karikák. * - Szépen beszélsz hozzá.. Az ilyenhez csak így lehet. A nagy világban is így végeznél az emberekkel?*Teszi fel a kérdését és szürke szemeivel a lányéba pillant.* - Egyébként az én nevem Kiara a Cameos házát dicsőítem. Téged, hogy hívnak?*Mutatkozik be illedelmesen és a kitüzője felé pislog hova jár.*

Most már egy csendes lány. Nem szól be senkinek és igyekszik mindenkihez alkalmazkodni. Bár nehéz időszakuk van, de Esteronnal mindenen túl mennek. Az ikertesója is mellette. Szeret ismerkedni, szeret foglalkozni a rajzokkal és a zenével és persze.. Igyekszik mindenhol helyt állni ráadásul mostanában minden érdekli. Egyébként meg folyamatosan fejleszti magát az angyal és számos meglepetést is tartogat mindenkinek.

Castin Noyers angyala, Rosetta McCarthy ikertestvére, Esteron Baltazaar kisangyala
    Lily Hollow
    Lily Hollow

Témanyitás by Lily Hollow on Csüt. Feb. 02, 2012 6:16 pm

*Amikor megszólal mellette egy lány, tekintete egy pillanatra feléje téved, de válaszra nem méltatja, inkább visszatér az áldozatához. Miután végzett, a számára jelenleg még csak idegesítő senki újabb kérdést tesz fel, mire felsóhajt.* - Gondlom van némi agyad. Szerintem használd is. Ha leszólítok valakit az utcán, és elkezdem neki részletezni, hogy hogyan akarom meggyilkolni, erősen kétlem, hogy fél perccel később még ott lesz, vagy nem hívja ki a rendőrséget... Kivéve, ha öngyilkosjelölt. Bár szerintem egy ilyen kismonológtól még annak is elmenne a kedve a haláltól... *rázza meg a fejét, majd lepillant a nőre.* - Persze neki nem volt hova futnia *nevet fel hidegen. Ez után pedig a bemutatkozás köre következik.* - Annabelle vagyok, a Sylorina egyik őrzője *nyújtja a kezét.* - Mikor érkeztél? *kérdezi érdektelenül. Ha megvolt a kézfogás - vagy esetleg nem, a másiktól függően - úgy dönt, hogy kicsit alaposabban is körbenéz idelent, hátha talál valami érdekeset. Elvégre nem lehet mindig csak szóban kiélni a kínzási vágyait, időnként fizikailag és tenni kell valamit... És nem. A vérszívás messze nem elég. Szóval érdeklődve nézelődni kezd a helyiségben, közben Kiara válaszára várva.*

Soha semmi borzalom nem tűnik el csak úgy, nem válik semmivé, hiába is tűnik úgy időről időre. A múlt elől, a változások elől nem lehet elmenekülni. Az átok akkor is elér, magába szippant, és megváltoztat mindent...

Bianca D. McCarthy
    Bianca D. McCarthy

Témanyitás by Bianca D. McCarthy on Csüt. Feb. 02, 2012 6:51 pm

*Szépen beszél a másikhoz. Vállát vonogatva tekintetét le nem veszi a másikról a tekintetét. Figyeli a nőt is akihez beszél.* ~Kínokkal és fájdalmakkal teli halál. Nem kell több a mocskosnak..~*Gondolja magában, de nem mondja ki ezeket a szavakat. Inkább csak arra gondol, hogy min kéne változtatnia. Ha akar egyáltalán. Ő az a fajta aki napokig nézne egy halálba torkolló szenvedést még nem is segítene rá a békére.* - Biztosan okkal hagyták itt szenvedni. Ha lenne rá mód akkor sem kéne segíteni rajta.*Vonja meg a vállát a démon. Nos Kiara a tipikus lány aki imád ilyenekről beszélni és amikor túl hiperaktív akkor képes mindenféle őrültségekre. Amikor a másik megszólal csak felvont szemöldökkel figyel a másikra és püffög az "agy" szónál.* - Félre értettél. Úgy értettem, hogyha ilyesmi nővel, gyerekkel vagy férfival találkoznál aki szenved egy ideje. Nem mindenkinek menne el. Valakivel el lehet hitetni a dolgokat ha szépen adagolja be.*Mondja a másiknak és még mindig mozdulatlanul áll a falnál. Kezét szintén nyújtja és amikor mondja Sylorina felfigyel nagyokat.* - Őrző? Azt hiszem akkor az egyik őrzőt ismerem a Sylorinából vagyis hallottam róla.*Mondja nemlegesen és már kicsit megmozdul aztán tovább beszélgetnek.* - Tegnap érkeztem és jelenleg 3x-szor eltévedtem...*Válaszol a kérdésre nevetve hiszen ma amikor fel kelt még Alexander sem volt hajlandó körbe vezetni pedig a rég nem látott kedvenc kis angyalkáját imádja piszkálni és természetesen annyira szivatni, hogy depresszióba essen. Amikor a másikfelé pislog aki nézelődik nem szólal egyenlőre semmit még mindig a nőt nézi. Azután sétál csak ő is.* - Azt hiszem meg van hova kell hozni majd az egyik Cameosos diákot. Szerinted mit szólnának hozzá a tanárok ha kicsit megkínoznám?*Elvigyorodik. Nos valóban benne van a pakliban, hogy lehozna ide egy valakit azután ha össze ismerekedet pár emberrel kicsit itt beszélgetne velük. Nem nem pszichopata Kiara csak barátságos helyen imád beszélgetni bárkivel. Noha Natenek is volt hozzá szerencséje és ha ki is akad a lány akkor tud hirtelen haraggal is hisztizini és ölni is. Ha férfi a támadója akkor először az ujjai köré csavarja.* - És te mikor érkeztél? Egyébként egész jó hely csak hiányzik még valami a számomra...*Fejti ki gondolatait majd a fal mellé vissza áll és leguggol.*

Most már egy csendes lány. Nem szól be senkinek és igyekszik mindenkihez alkalmazkodni. Bár nehéz időszakuk van, de Esteronnal mindenen túl mennek. Az ikertesója is mellette. Szeret ismerkedni, szeret foglalkozni a rajzokkal és a zenével és persze.. Igyekszik mindenhol helyt állni ráadásul mostanában minden érdekli. Egyébként meg folyamatosan fejleszti magát az angyal és számos meglepetést is tartogat mindenkinek.

Castin Noyers angyala, Rosetta McCarthy ikertestvére, Esteron Baltazaar kisangyala
    Lily Hollow
    Lily Hollow

Témanyitás by Lily Hollow on Csüt. Feb. 02, 2012 9:21 pm

- Nem rajta segítek *feleli undorodva. Még a feltételezés is felháborító számára.* - Magamon. Tudod kicsi lány, vámpír vagyok *mondja gúnyosan. Ha esetleg a másiknak még nem tűnt volna fel. Az meg nem igazán érdekli, hogy a lány megsértődik-e. Amikor Kiara magyarázni kezdi, hogy mégis mire gondolt, bólint.* - Ó, értem már. Tehát arra vagy kíváncsi, hogyan vadászom *mosolyodik el hidegen.* - Nos, attól függ, mennyire vagyok éhes. Ha azonnal vérhez akarok jutni, általában nem kertelek, egész egyszerűen lefogom és elveszem, amire szükségem van. Ha kevésbé, akkor szeretek játszadozni velük. A férfiakra például elég könnyen hatok *nevet fel kegyetlenül.* - Olyan kis tündérek, amikor a nyálukat csorgatják, és önszántukból próbálnak közel jutni hozzám! Kis szánalmas hülyék! *nevet jókedvűen. Rettentő jól tud szórakozni az áldozatai szerencsétlenségén.* - Viszont ha azt hiszed, jótékonysági alapítvány vagyok, hát nem. Nem azért ölök meg valakit, mert szar az élete. *Aztán ugye áttérnek az ismerkedésre.* - Az Effy lesz *bólint. Az érkezésre és az eltévedésre egy halvány, gúnyos mosoly fut végig az arcán, de aztán el is tűnik. Annyira azért nem akarja felhúzni a lányt.* - Majd belejössz *von végül vállat, aztán ugyebár elkezd nézelődni.* ~Egy csap kellene ide... A kínai vizes kínzásról nem hallottak még? Beszélnem kell az úrnővel... ~ *gondolkozik, majd a figyelmét ismét Kiarára fordítja.* - Crow miatt szerintem jobb, ha óvatos vagy. Nem hiszem, hogy boldog lesz, ha a fülébe jut... De engem nem izgat különösebben. Egyébként ki az, aki egy nap alatt ennyire magára haragított? *nevet Igazából neki történetesen eléggé úgy jön le a dolog, hogy a lány igenis psziho, de ezt nem hangoztatja. Majd máskor...* - Nagyjából két vagy három nappal azután, hogy az iskola kinyitott. Szóval úgy egy hónapja *válaszol. A valami hiányzik-ra felvonja a szemöldökét.* - És mi lenne az? *érdeklődik. Neki igazából nem hiányzik innét semmi. Van hol kiélnie az elmebetegségeit, tud táplálkozni, van több kényelmes hely is, ahol olvasgathat, és neki ennyi pontosan elég.*

// FAGY //

Bianca D. McCarthy
    Bianca D. McCarthy

Témanyitás by Bianca D. McCarthy on Pént. Feb. 03, 2012 12:09 pm

- Hanem kin segítesz?*Felvonja a szemöldökét. Nem kérdezett hülyesége sem csak ő nem olyan aki segítene másokon. Inkább árt.* - Nem kicsilány egyébként éreztem rajtad, hogy nem Démon vagy Lidérc vagy.*Feleli neki és rápislog. A gúnyos megjegyzésre csak a fejét rázza nem különösebben törődik a másik modorával. A vadászatra fel figyel és oldalra fordítja a fejét és vigyorodik. Érzelme természetesen rideg test tartása távolság tartó.* - Ügyes.. Az étellel nem szabad játszani.Nevet fel és a férfiakra csak hümmög.* - Nem te vagy az egyedüli. Naivak is. Mellesleg így a legjobb és ha a mi érzelmünkkel játszanak könnyedén vissza tudjuk adni.*Mondja fejcsóválással. Nos igen ő is ismeri a helyzetet ő aki jelenleg egy angyalt csábítgat el és idő előtt a sírba viszi. A fél sulit csak nem nyírja ki szóval.* - Ki mondta, hogy ezt gondlom? Lehet, hogy igen lehet, hogy nem.*Az alapitváníra céloz és felül az egyik asztalra és a bilincset is megnézi.* ~Hmmm... ez a hely jó lesz az én kis tervem megvalósításához....~*Gondolja magában és hűvösen vigyorodik el. Igen ő az akit nem érdekel az sem ha büntetést kapna és ha teheti akkor csinálja az ő ötleteit. Úgyis le fog állni rá kell jönnie arra ez itt nem a való világ. Hanem az iskola ami szabályokkal működik. Az egy dolog, hogy Alexander sem jött rá, de ő idő előtt fog a sírba kerülni.* - Igen Effy. Őt is csak azért ismerem hallásra, mert a "bátyám" vele entyempentyezik..*Magyarázza és a belejövésre csak hümmög.* - Idő előtt. Óvatos vagyok és leszek a kérdés az egyik háztársam az angyal fiú a másik meg a házadba jár vérfarkas ifjú. Christophert kértem meg kísérjen ide le, de aztán ő közölte ide le nem jön többet és elrohant. Hogy mi van azzal a gyerekkel kicsit ki van bukva vagy nem is tudom.*Forgatja meg a szemeit és válaszolva a kérdésre majd ugye még mindig az asztalon ül éstovább lesi a bilincset meg milyen eszközök vannak itt.* - Ha nem gond az legyen az én titkom majd legközelebb elmondom rendben?*Teszi fel a kérdést. Akit nem ismer ugye nem mond el semmit idő előtt szóval. Vállát is vonogatjaaztán az egyik asztalon ahol természetesen ül elfekszik.* - Volt már itt lent diák büntetésben vagy hasonló helyzetben?*Kérdzei meg a másikat és a plafont bámulja.*

Lily Hollow
    Lily Hollow

Témanyitás by Lily Hollow on Pént. Feb. 03, 2012 12:43 pm

*Az első kérdést figyelmen kívül hagyja, mert már válaszolt rá, inkább a második részre fordítja a figyelmét.* - Te viszont leginkább ezek közül tűnsz valamelyiknek *mondja, és egyben kíváncsiságát is kifejezi. Hiába, azért szeretné tudni, hogy kivel áll szemben. Kiara pedig jobban is teszi, ha figyelmen kívül hagyja Bells modorát, mert hát... Talán érzékelhető, hogy az udvariasságnak körül-belül nulla nyoma van benne. Jó, talán a házvezetőjével szemben udvarias lenne, de nagyjából eddig érdekli az illem. Mit izgassa őt, hogy nem úgy viselkedik valakivel, ahogyan kellene?* - Legalábbis amikor csak az étel szerepét tölti be *nevet fel hidegen.* - Amikor áldozat... Az már egész más kérdés. És igen, naiv, alárendelt lények. *Az érzelmekkel való játszadozásra csak szusszant egyet. Szerinte már eleve az is szánalmas, ahogyan egy nő képes mindent feladni egy férfiért, az pedig még inkább, amikor a férfi elhagyja az illető nőszemélyt, az meg vérbosszút esküszik. Egyszerűen csak szánalmas. Persze az ő jégszívét úgysem tudja a hatalmába keríteni egy hímnemű sem... Így annyira talán nem is meglepő a hozzáállása.* - Tőlem végül is azt gondolsz, amit akarsz *von vállat közönyösen. A bátyám szóra felvonja a szemöldökét.* - A testvéred is ide jár? *kérdezi. Még az is lehet, hogy ismeri... A chrises dologra felkuncog.* - Nos, úgy tudom, Perathon úrnő lehozta ide egyik nap, talán az volt rá ekkora hatással. *A későbbi elmondásra csak vállat von, és folytatja a nézelődést. Kiara kérdésére csak vállat von.* - Ebben az egy hónapban még nem. De ki tudja mi volt régebben... És végül is Perathon úrnőből kinézem *nevet fel hidegen.* - Miért? Kipróbálnád? *Lassan elindul a lány felé. Talán nem olyan jó ötlet egy vámpír előtt elfeküdni egy kínzóasztalon... Igen. Annabelle simán képes lenne itt és most megölni a lányt, ha amaz nem vigyáz magára...*

Bianca D. McCarthy
    Bianca D. McCarthy

Témanyitás by Bianca D. McCarthy on Pént. Feb. 03, 2012 1:36 pm

- Megadom a lehetőséget, hogy kitaláld melyik fajhoz tartozom. Ha ismered Nathanielt és őt tudod melyik faj akkor nem nehéz rájönni.*Válaszolja a fajra majd utána ugye elfekszik az asztalon és a feje konkrétan az ajtó felé figyel. Az, hogy jobban teszi nem figyel oda persze erre a gondolatra és nem is tud beleolvasni mások gondolatába. Perathon úrnővel még nem találkozott, de lehet nem is szeretne. Lényegében ha fog is akkor valószínűleg órán. A Lorddal meg semmi baja hiszen ő nem angyal fajhoz tartozik.* - Az élet szerepét na igen... Azt bírom a férfiakban ha egy szórakozó helyre belép valaki akkor azonnal rácsapnak mint méhek a mézre. Megkaparintani egy hölgyet nos.. hát igen valóban nehéz művelet.*Vonogatja a vállát és az asztalon átfordul a hasára. Egészen kényelmesen elfekszik. Az érzelmekkel imád játszadozni. Jobban szereti ezt a játék tevékenységet mint például ha barbi babázna. Teljesen a szívét ő sem nyitná meg egy férfinak sem csak megszerzi magának azt amire szüksége van. Ha meg van akkor hagyja tovább élni az életét és el is felejtik egymást. Nem tudja megunni a játékot úgy kezeli a hímneműeket akár a bábut egy sakktáblán. Itt konkrétan most az angyalfióka a "ló" aki úgy ugrál ahogy a lány fütyül. A Christopheres dologra csak a fejét rázza és hangosan felröhög amikor meséli lehozták ide.* - Nem csodálom, hogy nincs kedve lejönni. Hülye az a gyerek, de komolyan.. Azt már nem tudjuk meg milyen hatással lehetett rá viszont végig nevettem volna rajta.*Ahogy válaszol Annabelle Kiának a lány csak ugye kuncog és nem bírja abba hagyni. Gyáva vérfarkas.* - Igen ide. Mint mondottam Nathanielnek hívják.*Válaszolja érzelem mentesen és hűvösen majd szépen lassan lejön az asztalról és körbe tekint és körbe járja ő is a termet. Az, hogy megölné őt? Nos a lány reflexei igen gyorsak. Tanult egysmást az életben és harcművészetet is szóval nem kell őt félteni. Bells pedig próbálkozhat vele, de különösebben a másik hamar reagálna a dolgokra. Fejét csóválja a kérdésre.* - Kössz nem..*Feleli a kipróbálásra és szemeit is lesüti.*

Lily Hollow
    Lily Hollow

Témanyitás by Lily Hollow on Pént. Feb. 03, 2012 2:09 pm

-Hm... Ez esetben a démonra tippelnék *feleli rövid gondolkozás után. A lány következő szavait csak elhallgatja, de különösebb hozzáfűzni valója nincs. Az előbb már kifejtett ezzel kapcsolatban mindent, így részéről lezárt a téma. Chrisre felnevet.* - Ó, igen. Elnéztem volna a farkas rettegő képét. Remélem Perathon úrnő alaposan ráijesztett *mondja csillogó szemekkel. Nate-re bólint.* - Tehát a testvéred. *Aztán ugye a lány lekászálódik az asztalról, mire Bells tovább sétál, majd odaérve megfordul, és kényelmesen nekidől. Egyébként annyira nem hajt rá, hogy kinyírja. Csak ha kínálkozik a lehetőség... Minek hagyná ki? A lány szavaira hidegen felnevet.* - Azt hiszem sokan válaszolnának hasonlóan *feleli jókedvűen, majd egy kicsit elhallgat, és folytatja a nézelődést.* - Hangulatos egy hely... Na, mindegy. *Ezzel ellöki magát a kínzóasztaltól, és kényelmes léptekkel elindul a kijárat felé.* - Örültem a találkozásnak, Kiara. Egész érdekes személyiség vagy *pillant még hátra mosolyogva, majd az ajtóhoz érve kinyitja azt, és visszaindul a Sylorina hálókörletébe. Ellenőrzi, hogy minden rendben van-e, aztán talán keres egy jó könyvet, vagy valakit, akit terrorizálhat... Még el kell döntenie. De az is lehet, hogy az úrnőjét keresi fel... Meg kéne említenie a csap hiányát, ami az egyik kedvenc kínzásához kellene neki. Talán sikerül rávennie a nőt, hogy intézze el neki. Vélhetően még mindig könnyebb a dolga, mint annak az idióta Sébastiennek, aki hősugárzóért rágta Perathon úrnő fülét...*

Bianca D. McCarthy
    Bianca D. McCarthy

Témanyitás by Bianca D. McCarthy on Pént. Feb. 03, 2012 4:20 pm

- A tipped helyes...*Feleli mosolyogva és tovább fürkészi a másikat. Christopheren ugye csak röhögni tud kíváncsi arra mit művelhetett vele Perathon úrnő.* - Azt én is elnéztem volna. Habár ha valaki felvette volna videóra tuti felraktam volna a netre.*Mondja vihogva és Chrisen csak röhögni tud. Aztán szóba kerül Nate is és bólint rá szóval ugye aztán lejön az asztalról nem van felkészülve arra, hogy neki ugorjanak amúgyis gyorsak a reflexei.* -Igen elég sokan és igen hangulatos. Nekem bejön ez a hely több szempontból is.*Feleli a másiknak azután ugye elköszön Bells tőle. Úgyis menni szeretett volna Kiara is szóval elköszönnek egymástól és elindul a Cameosba még ott tevékenykedik és pihen egyet.*

Gwendolyn Zade
    Gwendolyn Zade
    .::Könyvtáros::.

Témanyitás by Gwendolyn Zade on Kedd Feb. 07, 2012 2:11 pm

- Igaz. Látod, ezért nem ülök a könyvtárban. Majd ha valakinek nagyon kellek, megkeres. De nincs olyan olvasnivaló, amit ne bírnának ki, hogy nem tudják ebben a pillanatban kivegyék. Tanítás még nincs, inkább foglalkozzanak egymással *vigyorog. Addig is nem az ő nyakán lógnak.* - Bizony, nem a leltárt kell olvasgatnom... Nincs is olyan könyv, amit eddig találtam volna, hogy még nem olvastam. Vagyis egy-kettő, de azokhoz meg nem volt kedvem... *Igen, Gwen némileg túl van pörögve. Most ki akarja élni az elmebetegségeit. Amarilla kérdésre felnevet.* - Kissé *feleli némileg füllentve. Mert nem kissé lesz fájdalmas. De nem akarja elijeszteni Rillát... Legalábbis nem nagyon. A hova megyünkre szélesen elvigyorodik, ismét megvillogtatva vámpírfogait, aztán a nőhöz lép, megragadja a csuklóját, és felhúzva a székből elkezdi húzni maga után.* - Meglátod *kuncog. Ha Illa esetleg azt gondolja, hogy Gwen nem normális... Nos, senkit nem találna, aki az ellenkezőjét állítaná. Mert Gwendolyn Zade mindennek mondható, csak épelméjűnek nem. Tehát húzza maga után a nőt, illetve ha az megkéri, elengedi, de attól még elvezeti a kínzókamrába. Egyébként ő azóta nem aludt, hogy tegnap beszélgettek, mert először Sammyt kellett ébren tartania, utána pedig megfelelő helyszínt keresett, hogy szadulhassa a nőt. Szóval ő máris belevetette magát, hogy pokollá tegye minden elérhető személy életét... A kínzókamrához érve bevágtat, és Rillát odabent megállítva átsiet a tömlöcökhöz. Pár pillanattal később egy középkorú férfit hoz elő, és pár könnyed mozdulattal kikötözi az egyik asztalhoz.* - Mennyire vagy szomjas, Illa? *érdeklődik. Most még egész kedvesnek tűnik...*

Gwendolyn Zade egy nagyjából ezer éves vámpír, aki meglehetősen sok mindenen van már túl. Talán éppen ezért képes mindenkit egész jól kezelni: ha kell, szigorú, ha kell, türelmes, ha kell ba... Nem. Barátságos nem igazán tud lenni, csak ha nagyon erősen próbálkozik. Viszont az biztos, hogy a pszichopata viselkedés meglehetősen jól megy neki... Ha tehát lelki segélyre van szükséged, nem biztos, hogy ő a legjobb választás. Fellelhető a Fyron könyvtárában, illetve Amarilla Darwin oldalán.

Rebecca Taylor könyvtáros vérszívója
    Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin
    .::Igazgató: Sylorina::.

Témanyitás by Amarilla Darwin on Kedd Feb. 07, 2012 2:24 pm

- Na igen, de most Sammyt sem tudjuk nyaggatni ő most bezárkózott. Na majd este folytatás következik.*Igen Illa így gondolkodik és ugye felnevet. Jó kedve van kicsit bár mondjuk az arcán nem látszik lélekben nyugodt természetű.* - Azokon már én is túl vagyok ezért is unatkozom néha túl sokszor.*Utána ugye beszélgetnek hellyel kínálná, de konkrétan. Gwen nem haggya szóhóz jutni és csuklónál fogva ragadja meg és húzza. Igen túlságosan is túl van pörögve a vámpír lány a tegnapi óta azt, hogy ő bent volt Sammynél elvigyorodik felkuncog hiszen rá egy két órára ő is bement és ő ébresztette a férfit. A vérbosszú...* - Engedj el légyszíves hova viszel?*Kéri, hogy engedje el tud ő menni a saját lábán és kíváncsi merre mennek. A meglátjára csak összeszűkíti a szemeit és hümmög egyet.* ~ Oké.. Gwen közelébe egyetlen egy diákot sem engedünk..~*Egyenlőre csak így gondolkodik játékosan róla szóval. Azután ugye megérkeznek a helyszínre. Konkrétan lemerevedik a másik amikor a kínzó kamrához értek és a kérdésre nemlegesen bólint.* - Most ettem ahogy bejöttél nem mennék valahova Qarinba?*Igen nost még élénken az elmélyében van az eset. Rákérdezz Gwennél, de úgyis az lesz amit ő szeretne szóval még csak pislog nagyokat.*

A hosszú hónapok. Mindent megadva azért, hogy bízzon valakiben. Elvesztett valamit és nem tudja visszajön e. Aki fontos számára szereti e. Képes e újra bízni és képes e megbocsájtani annak aki fontos. Új életet kezdeni és élvezni a hosszú hónapok után először a szabadságot vagy Kaeldir keze által át állt az angyalok oldalára? Eléggé bizonytalan nőszemély lett és ki tudja, képes e bízni bárkiben is. Elfogadni a segítséget most tényleg kiabál érte.. de ki fog ugrani? Ez a jövő kérdése..

Akkor és Most ...
    Gwendolyn Zade
    Gwendolyn Zade

Témanyitás by Gwendolyn Zade on Kedd Feb. 07, 2012 2:45 pm

- Igen *szipog kettőt, majd ismét nevet.* - Kis gonosz. Sebaj. Van itt más szórakozás is, mint Sammyt csesztetni *vigyorog. És valóban, Gwen eléggé fel van pörögve, de talán éppen azért, mert legutoljára tegnapelőtt aludt, meg ugye az előtte lévő éjszakát is meglehetősen kevés alvással kellett átvészelnie... De ő ettől csak hiperaktívabb lesz. És elmebetegebb. Amikor azt kérik, hogy ne húzza a lányt, hajlandó elengedni, de ugye terelgeti tovább lefelé. Ha hallaná Rilla gondolatait, rettentően jól szórakozna rajta, így azonban csak a saját gondolataival foglalkozik, amíg oda nem érnek a kínzókamrához. Érzékeli, hogy a fiatalabb vámpír lemerevedik, de nem foglalkozik vele. Addig is nem mászkál el. Ha meg még a bejárat előtt dermed le, akkor meg egész egyszerűen behúzza maga után.* - Remélem nem túl sokat. És nem, Qarin nem szerepelt a terveim között *mosolyog tündérien. Tündérien. Szóval ugye közben már kikötözte a férfit, majd kézen fogja Rillát, és olyan közelségbe vezeti, hogy onnét, ha tartja, pont nem éri el a foglyot. Aztán rámosolyog a fiatal vámpírra, majd felkap egy tőrt, és megvágja a férfi nyakát. Aztán, még az előtt, hogy a nő megmozdulhatna, gyorsan elkapja mindkét kezét, és nem fájdalmasan, de magabiztosan összefogja a háta mögött. Így Amarilla tökéletesen érezheti a vér illatát, de akárhogyan is ügyeskedik, esélytelen, hogy elérje azt.* - Igen, tudom, hogy most utálni fogsz, de most egy darabig így maradunk, és beszélgetünk. Szóval említetted tegnap, hogy el akarod vinni kirándulni a diákjaidat. Hova mentek? *érdeklődik, körül-belül úgy, mintha egy kényelmes szalonban ücsörögnének, az ötórai teát fogyasztva. Igen. Gwendolyn elmebeteg. És szadista. És rettentően szemét.*

Gwendolyn Zade egy nagyjából ezer éves vámpír, aki meglehetősen sok mindenen van már túl. Talán éppen ezért képes mindenkit egész jól kezelni: ha kell, szigorú, ha kell, türelmes, ha kell ba... Nem. Barátságos nem igazán tud lenni, csak ha nagyon erősen próbálkozik. Viszont az biztos, hogy a pszichopata viselkedés meglehetősen jól megy neki... Ha tehát lelki segélyre van szükséged, nem biztos, hogy ő a legjobb választás. Fellelhető a Fyron könyvtárában, illetve Amarilla Darwin oldalán.

Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin

Témanyitás by Amarilla Darwin on Kedd Feb. 07, 2012 3:18 pm

*Hogy gonosz? Csak kicsit és elvigyorodik és ő is fogja mostanában kicsit szivatni. De annyira élvezi. Amarilla aludt a napokban csak keveset, de nem baj az neki. A gondolatán lehet jól szórakozna, de viccelődik. Minth az óvodában lenne. Az elmebetegségre nem kérdezz rá érzi és tudja és sejti is, hogy az. Az elengedésre elengedi megköszöni és ugye lékednek tovább. Szóval lemerevedik és egy kikötözött férfit lát. Egyszerűen nem képes belépni Alexet képzeli oda helyette és ugye becsukja a szemeit.* - Csak egy kis pohárkát.*Qarinra nem szól semmit és furcsa ahogy mosolyog. Vajon mire készülhet a másik? Közelebb mennek és csak rápillant az áldozatra majd ugye a tőrt megpillantja és összeszűkíti a szemeit.* - Mire készülsz?*Kérdezi meg mire a másik elvágja a férfi nyakát. Hát igen.. jól teszi, hogy lefogja Illa kezeit hiszen azért nem tudja magát teljesen fékben tartani szóval a fehér fogait kivillantja. Igen jól sejtette a másik mi lesz a napvégére, de ezután csak jobb lehet. Vagy rosszabb. A nő csak morog és neki akar menni a férfinak és ez meg mit hablatyol itt mindenről.* - Te.. te....*Morog és ennyit kibír nyőgni. Igen az arcán is látszik meg a teste is megfeszül. Hogy éhes e? Az nem kétség.*

A hosszú hónapok. Mindent megadva azért, hogy bízzon valakiben. Elvesztett valamit és nem tudja visszajön e. Aki fontos számára szereti e. Képes e újra bízni és képes e megbocsájtani annak aki fontos. Új életet kezdeni és élvezni a hosszú hónapok után először a szabadságot vagy Kaeldir keze által át állt az angyalok oldalára? Eléggé bizonytalan nőszemély lett és ki tudja, képes e bízni bárkiben is. Elfogadni a segítséget most tényleg kiabál érte.. de ki fog ugrani? Ez a jövő kérdése..

Akkor és Most ...
    Gwendolyn Zade
    Gwendolyn Zade

Témanyitás by Gwendolyn Zade on Kedd Feb. 07, 2012 3:43 pm

- Akkor jó *bólint elégedetten. A mire készülsz-re csak ördögien elvigyorodik. Hiába, most ilyen. Jó, amúgy is, de na, most még ilyenebb, mert user is elmebeteg hangulatban van, meg a karakter is, így hát... A morgásra halványan elmosolyodik.* - Mondtam, hogy utálni fogsz. De nem válaszoltál a kérdésemre. A dolog lényege az lenne, hogy ne az előtted levő áldozatra, meg annak vérére koncentrálj, hanem képes legyél figyelni valami másra is. Tehát: hova viszed kirándulni a diákjaidat? *vonja fel a szemöldökét. Igaz, hogy ebből Illa nem sokat lát... Egyébként akármilyen szemét módon is, de Gwen segíteni próbál. Még ha ez eléggé "fájdalmas" is. Érzi, hogy a lány minden izma megfeszült, és hogy majd megőrül, hogy ihasson az előtte szivárgó vérből, de határozottan fogja, és ha esetleg megpróbál kiszabadulni: nem engedi.* - Tudom, hogy ez eléggé szar. De majd megszokod. Ha képes vagy elkezdeni beszélgetni úgy, hogy közben érzed a vért, majd lefogás nélkül is jobban tudod kontrollálni magad *magyarázza. Csak hogy ne tűnjön annyira önkényesnek.* - Ja, és azt is tudom, hogy meglehetősen in medias res módon kezdtem el ezt az egészet, de nem akartam túl sokáig kertelni, mert tartottam tőle, hogy képes vagy és azt mondod, hogy inkább nem szeretnéd kontrollálni magad... Ja, és lehet letámadni éjszaka, engedélyezem. Tudom, hogy szemét vagyok. *Nos, legalább tudatában van, hogy elég durván bír viselkedni. De majd jobb lesz ez... Vagy nem. Igazából most igyekszik némileg megértőbben viselkedni, és sokat beszélni, hogy elterelje a nő figyelmét. Mert azért végső soron mégiscsak segíteni akar, nem kínozni... Igaz, ha azt akarna, egészen máshogy csinálná. De azt meg jobb nem részletezni...*

Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin

Témanyitás by Amarilla Darwin on Kedd Feb. 07, 2012 4:40 pm

*Az utálásra nem igazán szól semmit a kérdésére meg ugye, hogy tudna? Enne az ott fekvő férfiból és amiko rmeghallja a nő szavait próbálja a gondolatait másra terelni. A kérdés...* - Fyronbe..*Csak kinyőgi, de morog igen nem kicsit elmebeteg a nőszemély és érzi, hogy segíteni szeretne, de azért így sok. Alexet tudja oda képzelni így azért rosszul esik a nőnek. Próbál mély levegőt venni megfeszült testtel neki rontana a másiknak, de ugye nem teheti és nem tud szabadulni a nő kezeiből. Konkrétan érti mire gondol és és szemeiben izzik a szemeiben a láng.* - Csak olyan nehéz, de ezt mennyi idő mire megtanulod?*Kérdezi meg és még mindig csak feszül kiszabadulna igen megvadulna. Hallgatja a nőt milyen módon tanulta és fúú.. igen eléggé tapasztalatlan ebben. Sam ma meg fogja keserülni.* - Nem vagy szemét, csak olyan vagy mint Sam nem mondod el, hogy mit tervez és mire készül.*Motyogja. Igen koncentrál és reméli jobban lesz ezek után bár fal fehér lesz az arca szóval.*

Akkor és Most ...
    Gwendolyn Zade
    Gwendolyn Zade

Témanyitás by Gwendolyn Zade on Kedd Feb. 07, 2012 5:22 pm

*A válaszra bólogat, és tovább kérdez.* - Mi érdekes van ott? Igazából úgy jöttem ide, hogy semmi nem tudok a helyről... Szóval mesélhetnél *jegyzi meg, igen, még mindig jó kedvűen. A kérdésre vállat von, és válaszol.* - Változó. Van, aki hamarabb tanulja meg, van, akinek tovább tart. Majd meglátjuk, hogy esetedben mennyire lesz vészes, de legalább már egy-két szót kinyögtél. Több, mint amire sok általam tanított képes volt... *jegyzi meg cinikusan. A nő utolsó mondatára felnevet.* - Ha azt hiszed, Sam olyan, mint én, akkor nagy tévedésben élsz, drága Illa. Én csak akkor vagyok titkolózó, ha tudom, hogy olyant fogok tenni, ami a másiknak nagyon nem fog tetszeni. Ő meg állandó jelleggel, amit be kell vallani, valóban meglehetősen idegesítő... Na jó. Ennyi elég lesz, nem kínozlak tovább. Tudod mit? Most már csillapíthatod a szomjad. *Szépen lassan engedni kezd a szorításon, és odaengedi a nőt a férfihez. Ha ki is kergetné a nőt, tudja, hogy annak ez után mindenképpen ennie kell valamit, szóval akkor már inkább ezt a foglyot, mint véletlenül valamelyik diákot... Aztán, ha a másik jól lakott, még kikíséri a kínzóteremből, aztán mosolyogva elköszön tőle, és elindul a könyvtár felé, hogy még pár órára kinyisson a délelőtti "műszak" után. Bár véleménye szerint annyira nem fog megtelni a könyvtár, és nem kap fenyegető leveket, hogy mi lesz, ha legközelebb kihagyja a délutánt...*

Amarilla Darwin
    Amarilla Darwin

Témanyitás by Amarilla Darwin on Kedd Feb. 07, 2012 5:36 pm

*A nő mély levegő vétellel lassan kezd lenyugodni. De csak lassan.* - Hát.. Fyron egy történelmi kihalt város ahol még az egyik házvezető gyilkolt. Mészárlás volt vagy mi a fene...*Feleli ingerülten és koncentrál igen koncentrál a szavakra is és érzi a vérszagát is. Mint egy vad konkrétan úgy néz ki. Samre vonatkozó dolgot majd kifejti később, de igazából akkor is hasonló. Csak Sam ő Sam na mindegy.. Amikor kijelenti nem kínozza tovább már saját magát sem tudná így tartani igen valóban éhes. A szorítást, hogy kezdi elereszteni érzi és ahogy elengedi a férfihez rohan fölé hajol és ugye eszik. Kiontja az életét konkrétan és majdnem megtette Alexxel is. a diákra nem szól semmit ha megjegyezné és elindulnak ki a kínzóteremből, de majdnem a elsírja magát.* - Ahol a férfi volt. Ott mellette történt az eset.. Sam házából. Próbáltam kontorlálni magam és nem gondolni úgy a dolgokra csak volt mikor beugrott a kép. Ha belegondolunk, hogy majdnem egy diákot...*Nem fejezi be egy gombóc van a torkán aztán némán ballagnak majd ugye elköszönnek egymástól és a nő úgy dönt az irodája helyett bezárkózik a szobájába és egy kicsit lefekszik.*

Akkor és Most ...
    Christopher Acerlot
    Christopher Acerlot

Témanyitás by Christopher Acerlot on Kedd Feb. 14, 2012 3:07 pm

*Fekete nadrág, fekete ing és fekete kapucnis pulcsi ahonnan egy tőr jön le a férfi kezébe és szépen lassan belép a Kínzókamrába. Zöldes szemei meg villannak, kapucniját leveszi és fehér fogait is csillogtatja. Az asztalon heverő kikötözött nőhöz sétál lassan és a mutató ujjával végig simít, mind a két oldalánál a tőr ott van, és egészen sötéten pislog a másikra.* - Nem is tudom, mi legyen a sorsod… Elengedni vagy már meg is van..*Mondja és fel nevet kicsit gonoszan. A férfi ma igen idegbeteg állapotban van így vezeti le a feszültségét. A tőrt felemeli, ami a bal kezében található és a dinnyék körül szépen lassan először végig simít V alakban, de még nem vágja meg.* - Ezt annyira élvezném. Hidd el jobb mintha téged így látnánk.*Magyarázza sötét hangon azután szépen lassan elkezd egy V alakot vájni miközben a másik még él. Igen a nő sikítani kezd. Senkinek sem kellemes ez az állapot ám a fiú valóban élvezi a látszatot.*

Hogy ki vagyok én? Ezt bárkitől megkérdezhetném a mai napig nem tudnám rá a választ. Keresem az utam és keresem önmagam.. Elvesztem és nem találom a hitem. Családom egy hazug és úgy érzem nem bízhatok meg senkiben. Ha a család ezt teszi akkor kiben bízzak? Úgy hiszem sok idő kell az emésztéshez és elfogadni a tényt, hogy valójában ki is vagyok. Gyűlölöm az érzést és legszívesebben a felszakadt sebet most elrejteném ha tudnám. A düh és a gyűlölet felül kerekedik onnantól nincs megállás.. zuhanok tovább a mélybe, de nem tudom hova fogok leesni és hogyan fogok gondolni ezután arra akit eddig családomnak hittem? Fogalmam sincsen.. bár tudnám az érzést mint szeretet.. bár tudnám milyen amikor egy család igazán szeret... bár tudnám...

Amarilla Darwin reménytelenül szerelmes farkasa, Nicole Brise kedvese
    Maureen Caiside
    Maureen Caiside

Témanyitás by Maureen Caiside on Kedd Feb. 14, 2012 3:20 pm

*Mint egy lidérc úgy suhan be a kínzókamra nyitott ajtaján. Vámpír orrát megcsapja a kamra bűze, mire elfintorodik, és beljebb veti magát a teremben. Ügyet sem vet a sikítozó nőre és a szadista diáktársára. Ő fogja magát, bemegy a tömlöcbe, és kirángat onnan egy rabot. Egyébként a vámpír lány is feketébe öltözött, de mint tudjuk ez a kedvenc színe így nem kell rajta meglepődni. A férfit az asztalra löki, leláncolja, majd a pulcsijának a csuklyáját hátra hajtja, így ha Nate a lányt nézi akkor megpillanthatja az arcát. Mellesleg Kyrie szemei vérvörösek, s mivel éhezik nem lenne ajánlatos zargatni. Vámpírfogait belemélyeszti az ember nyakába, és a vérét kezdi szívni. Olyannyira elmerül az evésben, hogy nem is veszi észre, de már a férfi torkát feltépte, és most a feltörő vért nyalogatja le. Majd szépen visszahúzódik, elkapja az ember csuklóját, és ott is feltépi a bőrt. Nagyon éhes volt már pedig rendszeresen táplálkozik, és mégis... Miután az utolsó csepp vért is kiszívta elereszti a kart, és az tompán puffan zuhan vissza a test mellé. A pulcsija ujjából elő kerül egy ruhakendőt, és abba törli a véres száját. A Kalandor lány szemei még mindig vörösek, de már nem olyan vészes, mint pár pillanattal ezelőtt. Lelöki a hullát az asztalról, és ahol nem sikerült összevérezni, oda felül. Kíváncsian pislog Nate-re, de nem szólal meg. Még éppen lefoglalja a vér által nyújtott mámor.*

Maureen Caiside-ról sok mindent lehet mondani. Kelta druidák leszármazottja, a családjában elég sok jós és természetmágus fordult elő, és ő maga is egész jó elementálból. Imád tanulni és mindig mindenről tudni. Kész lexikon a lány, aki ismeri, az is biztos ezt mondaná róla. Ezenkívül imádja a családját, van egy bátyja, Joshua, aki bár nem mutat érdeklődést aí mágia iránt lehet, hogy mégis csak egy jós tehetség. Maureen szülei egyébként elváltak, a gyerekek az anyjuknál laknak, az édesapja pedig újraházasodott. Maureen anyja egyébként pénzügyi tanácsadó, így a munkája elszólította őket Corwenből. A nagyapa halála után pedig kénytelenek voltak eladni a corwen-i kúriát, mert nem bírták volna fenntartani. Fáj is érte a lány szíve, de tudja, hogy jó kezekbe került. Szóval egyébként egy életvidám lányról van szó, aki imád beszélni, olvasni és tanulni.

Tyaeloria Perathon élő lexikona
    Christopher Acerlot
    Christopher Acerlot

Témanyitás by Christopher Acerlot on Kedd Feb. 14, 2012 3:30 pm

*A fiú jelenleg a boncolással van elfoglalva. Ahogy felvágta a nőt látja, hogy a fájdalmában ordít és tehetetlen. A fiú utána a nőnek a torkához szorítja a kést.* - Nem lenne jó ha elvágnám a torkod, mert nem hallanám a gyönyörű áriádat.*Mondja nevetve és meglát egy hölgyet belépni. Csak megnézi, nem foglalkozik, a vámpírokkal most a szem körül jár a kés és azt is kiszedi és igen. A fiút, hanem állítja le valaki brutális lesz. Ő nem ismer könyörületet. A vámpírok csak esznek és esznek. Amikor ugye végzett a másik láthatja szépen aprólékosan dolgozik a fiú. A fiú kivájta a szemét és csak ördögien vigyorog. Ha Fredrik ezt látná, nem mondana semmit.* - Mire vagy kíváncsi, hogy még ücsörögsz itt vámpír lány?*Kérdezz rá komor hanggal és amikor körbe járta a nőt szépen lassan bele nyúl a testébe és kitépi a szívét és kiontja az életét. Amikor biztos abban, hogy halott a lánynak oda dobja a szívet.. egyébként a kezével tépte ki és még a tőrét sem használta.*

Hogy ki vagyok én? Ezt bárkitől megkérdezhetném a mai napig nem tudnám rá a választ. Keresem az utam és keresem önmagam.. Elvesztem és nem találom a hitem. Családom egy hazug és úgy érzem nem bízhatok meg senkiben. Ha a család ezt teszi akkor kiben bízzak? Úgy hiszem sok idő kell az emésztéshez és elfogadni a tényt, hogy valójában ki is vagyok. Gyűlölöm az érzést és legszívesebben a felszakadt sebet most elrejteném ha tudnám. A düh és a gyűlölet felül kerekedik onnantól nincs megállás.. zuhanok tovább a mélybe, de nem tudom hova fogok leesni és hogyan fogok gondolni ezután arra akit eddig családomnak hittem? Fogalmam sincsen.. bár tudnám az érzést mint szeretet.. bár tudnám milyen amikor egy család igazán szeret... bár tudnám...

Maureen Caiside
    Maureen Caiside

Témanyitás by Maureen Caiside on Kedd Feb. 14, 2012 3:39 pm

* Miután befejezte az evést ártatlanul pislogva és a lábát lógatva ücsörög az egyik asztalon. Mikor kérdezik egy gonosz mosoly jelenik meg az arcán.* -Csak kíváncsi vagyok, hogy ki tud a boncolásban felül múlni Perathon úrnőn. De azt hiszem a nyomába sem érsz kis fiú. *Szól halkan, de érthetően miközben pajkosan mosolyog. Igen, lélekben még gyermek a drága... Aztán mikor a szívet odadobják akkor lazán elkapja, majd visszadobja a fiúnak.* - Ejnye, hát nem tanítottak meg, hogy a boncteremben nem dobáljuk a belső szerveket? Amúgy meg, ha ez Valentin nap alkalmából küldted, el kell hogy keserítselek, de vámpír létemre nem szeretem a repkedő, véres szíveket. Pedig tudom, hogy szívből akart jönni. *Gonoszan elmosolyodik, és igazából nem is veszi magára a másik elmebetegségét.* - Mellesleg, ha már itt tartunk. Elárulnád a neved? Tudod, keresek valakit. Nathaniel Brightmore-nak hívják. Fredrik Laine küldött, hogy keressem meg. *Mondja még mindig vigyorogva. Ő tökéletesen elszórakozik itt. Se a vér, se Nate, de még a hullák se rontják a közérzetét.* ~ Ez se az én estem... De basszus. Ethan még mindig olyan kis félénk, és á. Szórakoznom kell. De nem baj. Sikerült féltékennyé tenni. *És megint kattog valamin az agya, meg a szeme is kezdi visszanyerni az eredeti barna színét.*

Maureen Caiside-ról sok mindent lehet mondani. Kelta druidák leszármazottja, a családjában elég sok jós és természetmágus fordult elő, és ő maga is egész jó elementálból. Imád tanulni és mindig mindenről tudni. Kész lexikon a lány, aki ismeri, az is biztos ezt mondaná róla. Ezenkívül imádja a családját, van egy bátyja, Joshua, aki bár nem mutat érdeklődést aí mágia iránt lehet, hogy mégis csak egy jós tehetség. Maureen szülei egyébként elváltak, a gyerekek az anyjuknál laknak, az édesapja pedig újraházasodott. Maureen anyja egyébként pénzügyi tanácsadó, így a munkája elszólította őket Corwenből. A nagyapa halála után pedig kénytelenek voltak eladni a corwen-i kúriát, mert nem bírták volna fenntartani. Fáj is érte a lány szíve, de tudja, hogy jó kezekbe került. Szóval egyébként egy életvidám lányról van szó, aki imád beszélni, olvasni és tanulni.

Christopher Acerlot
    Christopher Acerlot

Témanyitás by Christopher Acerlot on Kedd Feb. 14, 2012 3:53 pm

- Perathon úrnőn?*Fel kacag, majd elvigyorodik. A kisfiúra komoran néz a másikra és tőr van a kezében. Oda dobja a szívet mire a másik visszadobja, és csak vállát rándítja meg.* - Pedig annak szántam, ha már virág nincsen ez vámpírnak egy különleges ajándék.*Feleli és elfordítja a tekintetét. A holtestet még figyeli egy darabig majd utána oda ül mellé és még mindig nézi. A zsebéből egy zsebkendőt vesz elő és letörli a vért majd egy laza mozdulattal el rakja. Amikor feltesznek egy kérdést egy sötét vigyort lehet látni rajta.* -Aslan. Ahmed Aslan.*Mondja ki a hülye nevet és vissza fojtja a röhögést.*- Natet szerintem valahol a Sylorinában találod meg. Most azt hiszem alszik. Ki van ütve..*Mondja fejet rázva és igen.. hülye a srác. Fredrikre meg a fejét csóválja.* - Ki az a Fredrik Laine?*Úgy tesz mintha nem tudna róla. És elszórakozik ő…*

Maureen Caiside
    Maureen Caiside

Témanyitás by Maureen Caiside on Kedd Feb. 14, 2012 4:04 pm

- Igen. Köztudott, hogy az egész iskolában az orvosokon kívül ő a legjobb boncoló. Pedig a házvezetőd. Azt hiszem kicsit túlságosan is le vannak maradva a Sylorinások. *Pimaszul elvigyorodik, aztán ugye jön a szíves dolog.* - Nos, látszik, hogy semmi humorod nincsen. Egy részt, lehet, hogy néhányan értékelik ezt, de én nem. Attól hogy vámpír vagyok nem kell ezzel piszkálódni. Ennyi erővel én is piszkálhatnálak a démonságod miatt. Hiszen az vagy. Innen érzem a bűzöd. Fredrik jól mondta. A démonok rohadtul büdösek. De mintha benned lenne egy kis emberi vér is. Szívesen megkóstolnám a véredet, de attól tartok kihánynám. *Fintorodik el a leányzó, és igen. Most eléggé támadólag lépett fel, de ha kell ő is tud ám bunkó lenni. A névre felvonja a szemöldökét, és felnevet.* - Szerinted én ezt el is hiszem? Az előbb tökéletes angol kiejtéssel beszéltél, és a bemutatkozásod kicsit sántít. Szóval. Még egyszer megkérdezem. Hogy hívnak? *Pillant morcosan Nate-re, majd az ujját belemártja a vérbe, és az asztalon érdekes mintákat kezd rajzolgatni.* - Ha te mondod. Mindenesetre, ha találkoznál vele mondd meg neki, hogy Fredrik Laine és Kyrie Deathwood keresi sürgős ügyben. *Vonja meg a vállát, majd leszáll az asztalról, és elindul kifelé.* -Fredrik egy Cameosos diák. *Fordul vissza egy pillanatra, majd a keze megindul a kilincs felé. Ha Nate nem tartja vissza akkor a csaj le fog lépni. De hát Kyrie is csak taktikázik na.*

Ajánlott tartalom

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Pontos idő: Pént. Feb. 21, 2020 6:11 pm